Kawasaki DELTA Plus

verified_user
aleja Wojska Polskiego 18
41-500 Chorzów, Polska
local_parking
30 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Firmy podobne do Kawasaki DELTA Plus

Salon Firmowy KAWASAKI Polski Związek Motorowy Chorzów
Doktora Wincentego Styczyńskiego 22 , Chorzów
None

Kawasaki DELTA Plus Informacje o firmie

Ogólne informacje

Kawasaki DELTA Plus to salon motocyklowy z Chorzowa, wyróżniający się szeroką ofertą pojazdów marki Kawasaki – motocykli, skuterów, quadów oraz skuterów wodnych. Wśród oferowanych motocykli znajdziesz pojazdy klasy sport, naked, tourer, cruiser, motocykle na kategorię B, a także dostosowane do specyfiki off-roadu enduro i motocrossy. Salon profesjonalnie i z pasją podchodzi do sprzedaży motocykli – każdy z pojazdów sprawdzany jest w warunkach drogowych, a o rezultatach testów motocykli możesz przeczytać na stronie firmy. Kawasaki DELTA Plus zajmuje się również serwisowaniem motocykli Kawasaki. Autoryzowany serwis wyposażony jest w nowoczesne, specjalistyczne narzędzia dostosowane do specyfiki obsługi motocykli, a jego pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach w celu podniesienia swoich kwalifikacji i aktualizowania wiedzy. W ofercie salonu znajdziesz również oryginalne części, akcesoria oraz profesjonalną odzież dla motocyklistów.

Firma oferuje

Oferujemy m.in. najnowsze modele motocykli Kawasaki oraz serwis dla motocykli, naprawy powypadkowe oraz mechanikę motocykli.

aleja Wojska Polskiego 18 Chorzów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 19:00
Wtorek:
07:00 - 19:00
Środa:
07:00 - 19:00
Czwartek:
07:00 - 19:00
Piątek:
07:00 - 19:00
Sobota:
07:00 - 14:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 30 miejsc
Numery telefonów
Strony
NIP
6272394424
Słowa kluczowe
kawasaki, salon motocykli, salon motocyklowy

Kawasaki DELTA Plus Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę