Olgran Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa

verified_user
Łubna Jakusy 41
98-235 Błaszki, Polska

Olgran Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hurtownia kamienia naturalnego Olgran prezentuje rozbudowany asortyment artykułów z kamienia, poczynając od granitu, marmuru po trawertyn, onyks i konglomerat. Mamy 5 placówek w Polsce, gdzie sprowadzamy nie tylko kamień ale także blaty i płyty z kamienia. Nasze wyroby są adresowane nie tylko do zakładów kamieniarskich i architektów wnętrz, ale też nabywców indywidualnych.
Wskutek przyjętej strategii działania sprowadzamy surowiec pierwszej jakości w korzystnej cenie. Rejonem występowania przeważnie są Ameryka Południowa oraz Chiny i Ukraina. Oferujemy fachowe, szacunki pomiarowe oraz usługi montażowe. Innowacyjny park maszyn do obróbki kamienia naturalnego i pozwala na na dostosowanie propozycji do indywidualnych oczekiwań klienta.
Asortyment Olgran to min. między innymi blaty marmurowe i granitowe, które mogą być zastosowane w łazienkach i kuchniach. Dzięki sprawdzonej odporności blaty kuchenne z granitu to alternatywa dla tych którzy stawiają na praktyczne technologie. Zapewniamy bogatą kolekcję kolorów i wymiarów.
Wśród artykułów z kamienia oprócz płytek znaleźć można schody z granitu oraz kominki granitowe. Nad wyraz wygodne w przeciętnej pielęgnacji są nie tylko ekonomiczne ale i estetyczne. Dzięki dużej kolekcji kolorów i faktur odpowiadają za niepowtarzalny charakter domu. Kominki z kamienia to także rozwiązanie przyjazne dla środowiska- nadają się jako zdrowe źródło energii.
Oferowane przez Olgran parapety kamienne, popularne w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych są nadzwyczaj wytrzymałe. Produkowane z granitu nadają się jako solidne zabezpieczenie elewacji przed wpływem wilgoci i wiatru, dodatkowo tłumią hałasy. Jesteśmy przekonani że atrakcyjna kolekcja kolorów pomoże Państwu uzyskać oryginalny wygląd wnętrza.
Oferując w sprzedaży marmur hurtownia Olgran zaleca jego używanie we wnętrzach jako parapety, schody, elementy kominkowe i blaty i posadzki podgrzewane. Za sprawą nowoczesnego parku maszyn jesteśmy w stanie wykonać każde zapytanie klienta odnośnie kubatury płyt.
Firma OLGRAN wytwarza nagrobki indywidualne i rodzinne, pomniki i grobowce według własnych wzorów oraz na zamówienie kupującego. Obok płyt proponujemy w ofercie wyroby dekoracyjne jak: wazony i napisy kute. Usługi kamieniarskie w przedmiocie nagrobków świadczymy w naszych filiach: Łódź, Sieradz, Kalisz.

Firma oferuje

kamień naturalny
granit
marmur
płyty
parapety
blaty
schody
kominki
nagrobki

Łubna Jakusy 41 Błaszki

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2017
Forma aktywności
Import, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Spółka komandytowa
NIP
827-230-92-53
KRS
0000663915
Regon
363851975

Olgran Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę