GEO-EKO

verified_user
Generała Leopolda Okulickiego
38-500 Sanok, Polska
local_parking
15 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Firmy podobne do GEO-EKO

Inventor Twoja - Klimatyzacaja, Wentylacja, Rekuperacja. Dębica, Mielec, Rzeszów Sanok
Firma Inventor zapewnia kompleksowe usługi montażu instalacji w zakresach, went…
Firma Handlowo-Usługowa GEO-EKO Sanok
Firma działa w branży systemów wentylacyjnych. Oferta zawiera wentylacje, klima…
HYDROMONTER ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY INSTALACJI SANITARNYCH Sanok
Jesteśmy firmą instalacyjno-handlową, która zajmuje się usługami i sprzedażą no…

GEO-EKO Informacje o firmie

Ogólne informacje

GEO-EKO od 1996 roku zajmuje się procesami związanymi z obróbką i uzdatnianiem powietrza. W palecie naszych usług znajdą Państwo skuteczne rozwiązania zagadnień wentylacji, filtrowentylacji, ogrzewania, odkurzania. Zdobyliśmy zaufanie renomowanych klientów o najwyższych wymaganiach co do jakości produktów oraz klasy świadczonych usług. Wśród nich znajdują się między innymi zakłady przemysłu lotniczego, gumowego, chemicznego, spożywczego i wiele innych. GEO-EKO to ponad stu profesjonalistów w swoich dziedzinach: od projektowania, przez produkcję, aż po montaż.

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem elementów, urządzeń oraz akcesoriów do systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, filtrowentylacyjnych i grzewczych. W ramach produkcji wykonujemy również usługi w zakresie obróbki plastycznej blach, śrutowanie, lakierowanie proszkowe. Wszystko to oferujemy wykorzystując najnowocześniejsze maszyny i urządzenia.

Projektujemy instalacje branży sanitarnej i systemy odpylające. Przygotowujemy również kompleksową dokumentację techniczną i projektową inwestycji. Ponadto prowadzimy nadzór autorski nad realizacjami. W naszym zespole pracują projektanci z uprawnieniami i doświadczeniem w branży.

Posiadamy zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesne maszyny i urządzenia, dzięki czemu nasze wyroby są wysokiej jakości. Oprócz typowych elementów wentylacyjnych wykonujemy różne indywidualne zamówienia oraz własne konstrukcje urządzeń i nowatorskie rozwiązania wyposażenia stanowisk pracy.

Zespół doświadczonych monterów, solidna baza sprzętowa i logistyczna - wszystko to sprawdzone na zrealizowanych inwestycjach u wielu wymagających klientów.

Podstawowa oferta produkcyjna GEO-EKO to elementy niezbędne do wykonywania instalacji wentylacji, klimatyzacji, odpylania. Dlatego główną pozycją w naszym katalogu produktów są kanały i kształtki wentylacyjne prostokątne oraz cały wachlarz kanałów okrągłych typu SPIRO, zgrzewanych lub spawanych wzdłużnie do połączeń kołnierzowych i na opaski. Wykonane z różnych blach: ocynkowanych, kwasoodpornych, czy aluminiowych. Posiadamy technologię produkcji kanałów i kształtek z PE. W naszej ofercie znajdują się przewody i akcesoria kominowe zarówno ze stali nierdzewnej jak i emitery do instalacji odpylających - samonośne lub wsparte na konstrukcji.

Firma oferuje

Instalacja wentylacji, klimatyzacja, filtrowentylacja, odkurzanie centralne, odpylanie, ogrzewanie

Firma poszukuje

Monterów instalacji, elektryków, automatyków, projektantów

Generała Leopolda Okulickiego Sanok

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 16:00
Wtorek:
7:00 - 16:00
Środa:
7:00 - 16:00
Czwartek:
7:00 - 16:00
Piątek:
7:00 - 16:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 15 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
1996
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
6871017159
Regon
370297341
Słowa kluczowe
wentylacja, klimatyzacja, filtrowentylacja

GEO-EKO Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę