Sztukwizja

verified_user
Słowackiego 3/9
38-200 Jasło, Polska
Poproś o informacje

Sztukwizja Informacje o firmie

Ogólne informacje

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki zakres działań w zakresie malowania artystycznego ścian, tynków dekoracyjnych, w pomieszczeniach komercyjnych, domach prywatnych jak i na zewnątrz budynków w postaci murali. Jedno z popularnych działań artystycznych jest malowanie pokoi dziecięcych w czym nasza firma się specjalizuje.Jedna z usług, która nas wyróżnia na rynku jest oryginalne stosowanie tynkow dekoracyjnych technikami opracowanymi przez nasza firmę. W naszej ofercie możemy znależć coś specjalnego w zakresie malowania dekoracyjnego ścian w pubach, dyskotekach, parkach rozrywki, kręgielniach, stosując przez naszą firmę farb fluorescencyjnych świecących w ciemności pod lampami UV.

Firma oferuje

Nasza firma oferuje oryginalne prace wykończeniowe w zakresie: artystycznego malarstwa ścian, tynków dekoracyjnych, murali, malarstwa UV, malowania pokoi dziecięcych.

Słowackiego 3/9 Jasło

Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
NIP
6852131316
Słowa kluczowe
malowanie artystyczne ścian, tynki dekoracyjne, artystyczne dekoracje ścian

Sztukwizja Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę