Pod Żurawiem. Gospodarstwo Agroturystyczne

verified_user
Skarbienice 1
88-400 Skarbienice, Polska
Poproś o informacje

Pod Żurawiem. Gospodarstwo Agroturystyczne Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym , wynajmujemy pokoje gościnne z łazienkami , aneksami kuchennymi , tv , internetem - czynne cały rok , sezonowo domki i pole namiotowe . Organizujemy imprezy plenerowe nad jeziorem dla firm , stowarzyszeń i osób prywatnych .
Na terenie gospodarstwa mamy restaurację KADAIS , położenie idealnie nadaje się na rodzinne uroczystości takie jak : urodziny , jubileusze , komunie , chrzciny .. . Organizujemy również zabawy sylwestrowe , karnawałowe , spotkania firmowe połączone ze szkoleniem .
Naszym atutem jest położenie i to ,że wszystkie potrawy , nie wyłączając ciast i deserów powstają na miejscu. Wiele z tych dań to nasze autorskie przepisy :-)

Skarbienice 1 Skarbienice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 23:00
Wtorek:
07:00 - 23:00
Środa:
07:00 - 23:00
Czwartek:
07:00 - 23:00
Piątek:
07:00 - 23:00
Sobota:
07:00 - 23:00
Niedziela:
07:00 - 23:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
agroturystyka

Pod Żurawiem. Gospodarstwo Agroturystyczne Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę