Narty wodne Wakepark Bielawa

verified_user
ul. Wysoka 1
58-260 Bielawa, Polska
Poproś o informacje

Narty wodne Wakepark Bielawa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jezioro Bielawskie - malowniczo położony akwen wodny z piaszczystą i strzeżoną plażą, wyspą, molem, boiskami sportowymi oraz siłownią plenerową. To tutaj wypożyczysz kajak, rower wodny lub łódkę i popływasz podziwiając widok najstarszych gór Europy - Gór Sowich. Zapraszamy do Bielawy - 50 km od Wrocławia.

Największą atrakcją Jeziora Bielawskiego jest piaszczysta plaża, która w sezonie letnim strzeżona jest przez ratowników Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wyznaczone miejsce do kąpieli jest idealne dla dzieci, młodzieży i osób starszych.

Obok kąpieliska znajduje się przystań, z której wyruszyć można na jezioro kajakiem lub rowerem wodnym. Latem wypożyczalnia sprzętu wodnego czynna jest codziennie w godzinach od 11.00 do 19.00. Cena za wypożyczenie kajaków i rowerów wodnych wynosi 10 zł/godzinę i 6 zł/pół godziny. Oprócz wypożyczalni na jeziorze funkcjonuje Klub Żeglarski "Wielka Sowa".

Będąc nad Jeziorem Bielawskim nie sposób nie przespacerować się po molo prowadzącym na wyspę. Warto podkreślić, że tego typu molo znajdujące się tak naprawdę w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Gór Sowich, jest rzadko spotykaną atrakcją. Na wyspie wypocząć można na trawie, w domkach turystycznych lub posiedzieć na pomostach. Zachęca ona również do grillowania na specjalnie przygotowanych paleniskach.

Tuż obok Jeziora Bielawskiego znajdują się fontanna i basen odkryty wraz z wodnym placem zabaw i zjeżdżalnią. Obiekt ten został w 2016 roku całkowicie zmodernizowany. Otwarcie basenu planowane jest w pierwszej połowie sierpnia.

Na miłośników ćwiczeń pod chmurką czeka bogato wyposażona siłownia plenerowa. W jej pobliżu najmłodsi mogą bawić się na placu zabaw z atrakcjami nawiązującymi do wodnych przygód.

Zapraszamy nad Jezioro Bielawskie przy ulicy Wysokiej!Referat Promocji Urzędu Miejskiego w Bielawie
ul. Piastowska 1, tel.: 74 8328 735, lmasyk@um.bielawa.pl, kadamska@um.bielawa.pl. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie
ul. gen. Grota-Roweckiego 8, tel.: 74 8339510, osir@osir.bielawa.pl

ul. Wysoka 1 Bielawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 19:00
Wtorek:
10:00 - 19:00
Środa:
10:00 - 19:00
Czwartek:
10:00 - 19:00
Piątek:
10:00 - 19:00
Sobota:
10:00 - 19:00
Niedziela:
10:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
jazda na nartach wodnych

Narty wodne Wakepark Bielawa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę