Śląska Prohibicja Sp. z o. o.

verified_user
Krawczyka 1
40-423 Katowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Śląska Prohibicja Sp. z o. o.

Restauracja36 Katowice
Wojciecha 36, Katowice
Oferujemy naszym Gościom smaczne jedzenie duży wybór pizzy potrawy z grlia zapi…
STODOŁA Restauracja Katowice
Uniczowska 21, Katowice
STODOŁA PODLESIE
La Tavola Włoska Restauracja Katowice
ul. Bażantów 6/3, Katowice
Nazwa naszej włoskiej restauracji i kawiarni – "La Tavola" oznacza „stół". Zate…
Zagrycha Katowice
Słowackiego 23, Katowice
Zagrycha - Zamów przez internet zapłac gotówką lub online dowieziemy do domu i …

Śląska Prohibicja Sp. z o. o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Dobre jedzenie, muzyka na żywo, gościnne spektakle teatralne, występy kabaretowe. To właśnie Śląska Prohibicja! To pierwsza tak duża restauracja w Nikiszowcu, która liczy ponad 700 metrów kwadratowych przestrzeni. Restauracja powstała w ponad 100-letniej, zabytkowej kamienicy w Nikiszowcu, której pierwotnym przeznaczeniem był hotel robotniczy dla pracowników kopalni napływających spoza Katowic. Choć restauracja jest nowoczesna i wypełniona najlepszej jakości sprzętem, panuje w niej naprawdę domowa atmosfera – na ścianach wiszą piękne grafiki, na parapetach leżą książki, a w gablotce na sali głównej na prawdziwych melomanów czekają płyty winylowe i adapter. Uwagę gości przykuwa nie tylko wykończenie ścian – fantazyjne kafelki i tapety, ale także designerskie smaczki m.in. łódka wypełniona butelkami wina.

Szefową Kuchni w Śląskiej Prohibicji jest Magdalena Nowaczewska, zwyciężczyni 5. Edycji MasterChefa. Kuchnia Śląskiej Prohibicji jest pyszna i prosta, a opiera się na daniach z wysokiej jakości sezonowych składników. Miejscem, które z pewnością dodatkowo przyciąga bywalców restauracji jest spiżarka, gdzie w specjalnie przeszklonych gablotach umoszczone są przygotowywane na miejscu konfitury, powidła i inne przetwory, wykorzystywane do przygotowywania serwowanych potraw. Restauracja postawiła jednak nie tylko na najlepszą kuchnię. Stałym elementem lokalu jest scena, na której regularnie swoje talenty prezentują zespoły muzyczne i lokalni artyści estradowi. Śląska Prohibicja umożliwia także rezerwowanie sal różnej wielkości pod przyjęcia okolicznościowe, nawet dla 200 osób, a także kameralnych salek VIP z indywidualną obsługą oraz gwarancją spokoju i komfortu.

Krawczyka 1 Katowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
13:00 - 22:00
Wtorek:
13:00 - 22:00
Czwartek:
13:00 - 22:00
Piątek:
13:00 - 23:45
Sobota:
13:00 - 23:45
Niedziela:
13:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
knajpa restauracja restauracja – owsianka

Śląska Prohibicja Sp. z o. o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę