Gaspol S.A.

verified_user
Majora Henryka Sucharskiego 51
80-601 Gdańsk, Polska
Poproś o informacje

Gaspol S.A. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy firmą multienergetyczną dostarczającą rozwiązania energetyczne oparte o: gaz płynny (LPG), skroplony gaz ziemny (LNG), gaz ziemny z sieci, systemy hybrydowe, procesy kogeneracji (czyli produkcji ciepła i prądu
w skojarzeniu), energię elektryczną i energię odnawialną (słoneczną, geotermalną).

Wprowadzamy na polski rynek innowacje energetyczne (systemy, technologie, urządzenia), dzięki którym nasi klienci lepiej zarządzają zużyciem energii i w efekcie płacą za nią mniej.

Najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwa i procesów zarządzania potwierdzają prestiżowe międzynarodowe certyfikaty: ISO 9001:2008, BS OHSAS 18001:2007 oraz unikalny w polskiej branży energetycznej: ISO 22301:2012.

Działamy w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który oznacza dla nas troskę o jakość i bezpieczeństwo produktów, satysfakcję klientów i pracowników, przyjazność dla środowiska naturalnego i rozwój społeczności lokalnych, w miejscowościach, w których posiadamy swoje oddziały.

Wspieramy rozwój społeczności wiejskich poprzez umożliwienie im dostępu do czystych i efektywnych źródeł energii. Naszym flagowym przedsięwzięciem jest Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE), inicjatywa o zasięgu paneuropejskim.

Jesteśmy nagradzani za innowacyjność i jakość obsługi Klienta (Innowacja 2011, Nowy Impuls, Laur Klienta, Firma Przyjazna Klientowi, THE SABRE AWARD nomination, The Lapwing Award 2013, Pracodawca Roku).

Naszym udziałowcem jest SHV Energy, z siedzibą w Hoofddorp w Holandii. Jest to firma, która dostarcza rozwiązania energetyczne dla ponad 30 milionów ludzi w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Majora Henryka Sucharskiego 51 Gdańsk

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook linkedin twitter instagram

Gaspol S.A. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę