MARBOSS Kasy Fiskalne

verified_user
Wyszyńskiego 3
22-400 Zamość, Polska
Poproś o informacje

MARBOSS Kasy Fiskalne Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma "MARBOSS" powstała w 1990 roku. Od samego początku istnienia dążymy do tego aby nasz znak firmowy kojarzył sie nam i naszym Partnerom z zaufaniem, rzetelnością i uczciwością kupiecką oraz profesjonalizmem i fachową obsługą klienta na każdym etapie naszej działalności.
Ofertę handlową naszej firmy tworzymy z myślą o dwóch segmentach rynku: urządzenia fiskalne, wagi elektroniczne, skanery, komputery, metkownice, programy handlowo - magazynowe oraz kolektory danych wypełniają zakres oferty kierowanej do handlu detalicznego i usług natomiast kserokopiarki, projektory wizyjne i telefaxy stanowią naszą propozycję dla segmentu techniki biurowej. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty objęte są pełną opieką serwisową, której wysoki poziom gwarantują profesjonalnie przygotowani pracownicy działu technicznego.
Zakres terytorialny naszej działalności obejmuje teren woj. lubelskiego. Siedziba firmy znajduje się w Zamościu a jej oddziały regionalne w Chełmie, Hrubieszowie i Lublinie.

Zapraszając Państwa do współpracy z naszą firmą gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność oferowanych produktów, miłą i profesjonalną obsługę oraz sprawny i szybki serwis.

Wyszyńskiego 3 Zamość

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Sobota:
08:00 - 12:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

MARBOSS Kasy Fiskalne Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę