Natura. FPHU. Mizerek Z.

verified_user
Bohaterów Westerplatte 64
76-200 Słupsk, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Natura. FPHU. Mizerek Z.

Torby papierowe z nadrukiem Słupsk
Poznańska 82, Słupsk
None

Natura. FPHU. Mizerek Z. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Pomysł powstania firmy narodził się jeszcze w latach 90. Podczas wizyty w Niemczech przyszli właściciele firmy dostrzegli, iż w większych sklepach spożywczych zamiast plastikowych jednorazowych reklamówek używane są solidne i estetyczne torby z materiału, których główną zaletą jest to że są wielokrotnego użytku. Próba przeniesienia pomysłu produkcji takich toreb w Polsce była świadomym działaniem proekologicznym i zajęła klika lat zanim została uruchomiona i wdrożona życie pod nazwą firmy. Pierwsze próbne sztuki toreb powstawały w warunkach domowych przy ręcznym szyciu już w 1998 roku. Mając gotowy produkt należało wyjść z nim do potencjalnym klientów. I tak jak w Niemczech głównymi odbiorcami toreb ekologicznych
były duże sklepy i markety spożywcze, tak i w Polsce tego typu odbiorcy stali się głównym celem właścicieli firmy. Rozpoczęto długą i żmudną akwizycję na terenie całego kraju. Sprzedawano pojedyncze sztuki, zostawiano próbki i kontakt, pukano od drzwi do drzwi szukając odbiorcy, który chciałby rozpocząć współpracę. Upór i samozaparcie właścicieli opłaciło się- po kilkunastu miesiącach ciężkiej pracy zaczęły dzwonić telefony. Pojawiały się pierwsze zapytania o nadruki. W 2001 roku uruchomiono firmę zatrudniającą zaledwie klika osób. Znaleziono dostawców tkanin i dodatków krawieckich- rozpoczęto małą produkcję. Pierwszymi klientami były sklepy, później pojawiały się firmy i agencje reklamowe. Podjęto współpracę z drukarnią, której zlecano wykonanie nadruku reklamowego. Firma powoli nabierała rozpędu- opracowano dodatkowe sposoby wykończenia, wprowadzano nowe produkty, zwiększało się zatrudnienie, zakupiono nowe maszyny. Zwiększyła się liczba odbiorców a co za tym szło liczba zamówień. Zaczęto szyć nowe modele i fasony toreb pod indywidualne zamówienie Klienta. Zdobywanie coraz to większego doświadczenia przez pracowników zmniejszył się czas produkcji co jednocześnie wpłynęło na wydajność produkcyjną, która się zwiększyła o połowę. Wtedy zaczęła się powoli tworzyć własna filozofia firmy, która przede wszystkim opiera się na elastyczności i jakości oraz dostosowaniu się do potrzebowania rynku. W 2004 roku zakupiono maszyny potrzebne do uruchomienia własnej drukarni, gdyż wykonanie nadruków na oferowanych produktach zaczęło stanowić znaczy procent zamówień. Firma zdobywała nowych klientów dzięki konkurencyjnym cenom, jakości wykonania, czasie realizacji i elastyczności oferty. Do dziś są to najmocniejsze atuty przedsiębiorstwa.

Bohaterów Westerplatte 64 Słupsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 16:00
Wtorek:
07:00 - 16:00
Środa:
07:00 - 16:00
Czwartek:
07:00 - 16:00
Piątek:
07:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
nadruki usługi reklamowe

Natura. FPHU. Mizerek Z. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę