MOTOAGRO USŁUGI HANDEL GRZEGORZ ZWIERZYŃSKI

verified_user
Poproś o informacje

MOTOAGRO USŁUGI HANDEL GRZEGORZ ZWIERZYŃSKI Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma McHale skupia się przede wszystkim na produkcji wysokowydajnych pras rolujących oraz owijarek do bel okrągłych i kwadratowych sianikoszonki, siana i słomy.

Firma McHale produkuje serię stało- i zmiennokomorowych pras rolujących, owijarek do bel okrągłych i kwadratowych, prasoowijarkę Fusion oraz serię chwytaków do bel, przecinaków bel i wycinaków kiszonki.

Przez ostatnie 30 lat firma opracowała szeroką serię specjalistycznych maszyn rolniczych, koncentrując się przede wszystkim na prasach oraz owijarkach do bel okrągłych i kwadratowych. Firma ogniskuje swoją działalność na zapewnianiu praktycznych rozwiązań dla rolników i podwykonawców, którzy zajmują się produkcją sianokiszonki, siana oraz słomy.

Rolnicy, usługodawcy i pracownicy na całym świecie używają pras oraz owijarek McHale przy produkcji najwyższej jakości paszy. Prasy rolujące, owijarki i prasoowijarki McHale są obecnie używane w 40 krajach, m.in. w Irlandii, Anglii, Szkocji, Walii, Francji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Korei, Australii i Nowej Zelandii. We wszystkich tych krajach prasy i owijarki firmy McHale są postrzegane jako wysokowydajne maszyny najlepszej jakości.

Łebień

MOTOAGRO USŁUGI HANDEL GRZEGORZ ZWIERZYŃSKI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę