Hotel Kresowiak Siemiatycze

verified_user
Grodzieńska 7
17-300 Siemiatycze, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Hotel Kresowiak Siemiatycze

ETERNITE Siemiatycze
Żeromskiego 53, Siemiatycze
Znakomite miejsce do czynnego wypoczynku i rekreacji przez cały rok.

Hotel Kresowiak Siemiatycze Informacje o firmie

Ogólne informacje

Kresowiak znajduje się w samym sercu Siemiatycz, w sąsiedztwie takich miejscowości jak Drohiczyn, Grabarka czy Mielnik n. Bugiem. Atrakcyjne położenie umożliwia naszym Gościom sprawne osiągnięcie zamierzonych celów, miłośnicy spacerów "na wyciągnięcie ręki" mają miejską plażę i najcenniejsze zabytki miasta.

Goście mogą pozostawić swój samochód na monitorowanym parkingu. Do środka można dostać się schodami, bądź windą, którą wjedziemy też do części mieszkalnej.

Pokoje 1-, 2-, 3-osobowe i apartament, zapewniają 50 miejsc noclegowych. Każdy z nich wyposażony jest w tv i telefon, a na terenie całego obiektu jest również bezprzewodowy internet, z którego można korzystać bez dodatkowych opłat. W wybranych pokojach znajduje się sejf i minibar.

W restauracji goście mogą spróbować dań typowych dla naszego regionu, w menu znajdą również tradycyjne dania kuchni polskiej. Na drinka czy zimne piwo zapraszamy do naszego baru, gdzie do wyboru są alkohole krajowe i najbardziej popularne zagraniczne trunki. Dla osób preferujących napoje bezalkoholowe serwujemy wyśmienite kawy i herbaty jak również bezalkoholowe drinki.

Zaplecze i wyposażenie Kresowiaka pozwala na swobodne organizowanie sympozjów, konferencji, imprez firmowych, uroczystości rodzinnych czy bankietów. Wyświetlacze LCD, rzutniki i profesjonalne nagłośnienie, pozwolą na przeprowadzenie skutecznej prezentacji. Natomiast sala konferencyjna i kominkowa umożliwią stworzenie atmosfery odpowiedniej do organizowanego wydarzenia.

Infrastruktura Kresowiaka pozwoli komfortowo i bezpiecznie wypocząć, a miła obsługa udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Zapraszamy.

Grodzieńska 7 Siemiatycze

Hotel Kresowiak Siemiatycze Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę