Grand Kebab Riviera

verified_user
Wileńska 35
81-001 Gdynia, Polska
Poproś o informacje

Grand Kebab Riviera Informacje o firmie

Ogólne informacje

Sieć restauracji Grand Kebab charakteryzują wyraziste, tradycyjne smaki orientu.
Kuchnia turecka i arabska to bogactwo naturalnych przypraw i aromatycznych ziół, dzięki którym smak serwowanych przez nas potraw zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.
Stosujemy bardzo rygorystyczne normy wobec dostawców, aby móc zaoferować Państwu potrawy z najwyższej jakości składników, bo to dzięki nim zyskujemy wśród Klientów uznanie.
Tradycyjne mięso jest przygotowywane i dostarczane przez najlepszych producentów, których receptury od lat doceniają mieszkańcy całej Europy. Dostawy warzyw pochodzą w większości z polskich upraw ekologicznych. Ukoronowaniem wyjątkowych kompozycji smakowych są sosy, które przygotowujemy na bazie naturalnych jogurtów, ziół i czosnku, aby każdego dnia zachwycać Państwa smakiem i zdobywać coraz to większe uznanie.
Każdego dnia doskonalimy się słuchając Państwa opinii, szkoląc się i poszukując nowych smaków.
Kuchnia turecka i arabska jest naszą pasją, którą ciągle rozwijamy i doskonalimy, żeby zachwycać bogactwem oferty i wyjątkową jakością potraw.
Grand Kebab jest zawsze blisko, czekamy na Ciebie w galeriach handlowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zawsze przywitamy Cię z uśmiechem, życzliwością i z największym zaangażowaniem zadbamy o to, żeby przenieść Cię na chwilę do naszego świata – świata smaków Grand Kebab.
Zapraszamy do naszych restauracji w:
Płock - Galeria Mazovia
Ostrów Wlkp. - Galeria Ostrovia
Tarnów - Gemini Park Tarnów
Rzeszów - C.H. Rzeszów
Gdynia - C.H. Riviera
Łódź - Galeria Sukcesja
Bełchatów – Galeria Olimpia

Wileńska 35 Gdynia

Strony
Konta społecznościowe
facebook

Grand Kebab Riviera Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę