Stół z litego drewna

  • person Producent
  • directions_boat Krajowy

Materiał blatu: Topola
Zabezpieczenie blatu: utwardzenie żywicą, ostateczne wykończenie olejem
Kolor: naturalne drewno
Długość: 218 cm
Szerokość: 120 cm
Grubość: 7 cm
Podstawa/noga: z profila / kolor czarny


Meble uniwersalne oraz ponadczasowe to z pewnością te, które posiadają proste formy i kształty. Dowodem potwierdzającym poprzednią tezę jest ten piękny stół z litego drewna wykonany z dwóch kawałków topoli. To zdecydowanie klasyczny produkt, który świetnie nada się jako stół do jadalni bądź salonu, jednak ze względu na swoje spore gabaryty potrzebuje większych przestrzeni. Dzięki ciepłej barwie drewna, z którego został wykonany, wnętrze które ozdobi nabierze przytulnego charakteru. Stół ten wkomponuje się w przestrzenie w stylu loftowym, industralnym bądź nowoczesnym. Blat został wykonany z dwóch elementów litego drewna topoli. Podstawę tworzą stalowe profile w kształcie trapezu, malowane na czarno.


Na życzenie klienta możemy przemalować nogi na inny kolor.


Zamówienia: Większość mebli wykonujemy na zamówienie, do wyceny prosimy podać wymiary danego mebla: kontakt@drewnianeklimaty.pl


UWAGA! każdy produkt robiony jest ręcznie na zamówienie. Ostateczny efekt może różnić się od tego widocznego na zdjęciach, ponieważ każda nowa partia drewna może mieć inne słoje, odcień czy pęknięcia.