Lampa nocna "Ryba" – z drewna rozbiórkowego

  • person Producent
  • directions_boat Krajowy

Materiał: drewno rozbiórkowe, stare belki

Zabezpieczanie blatu: olej
Kolor:
naturalny
Szerokość:
front 8 cm, bok 11 cm
Wysokość bez żarówki: o
k. 12 cm
Długość: ok 20 cm
Źródło światła:
żarówka max. 60W, gwint E27
W zestawie:
przewód zasilający z włącznikiem, oprawka na żarówkę E27
Żarówki w zestawie: Brak, na zapytanie możliwość dokupienia

OPIS

Ten niepozorny kawałek drewna swoim wyglądem do złudzenia przypomina rybę. Tu nie trzeba ingerencji maszyn, wystarczy jedynie nadać kształt a natura zostawi piękno absolutne. Klimatyczny blask lampki sprawi, że sypialnia, salon, gabinet, pokój czy każde inne pomieszczenie będzie miejscem, w którym będziemy chcieli przebywać. Lampka ze starego drewna jest niedużym a efektownym dodatkiem do pomieszczeń loftowych, rustykalnych czy też nowoczesnych, będzie idealnym ociepleniem chłodnego wizerunku pomieszczeń.

Jesteśmy producentem wyrobów z drewna rozbiórkowego oraz z naturalnego drewna litego. Wykonujemy pojedyncze egzemplarze na wymiar i krótkie niewielkie serie mebli.

Zamówienia: wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, do wyceny proszę o podesłanie wymiarów na kontakt@drewnianeklimaty.pl

UWAGA! każdy produkt robiony jest ręcznie na zamówienie. Ostateczny efekt może różnić się od tego widocznego na zdjęciach, ponieważ każda nowa partia drewna może mieć inne słoje, odcień, czy nawet pęknięcia.