Ławostół drewniany – z dębu

  • person Producent
  • directions_boat Krajowy

Materiał blatu: drewno dębowe
Zabezpieczanie blatu: zaolejowany

Długość: 200 cm
Szerokość całkowita: 200 cm
Szerokość stołu: 86 cm
Szerokość ławki: 33 cm
Grubość desek: około 4 cm
Waga: ok. 80 kg
Podstawa / noga: profil stalowy/ malowanie proszkowo na czarno


Ławostół drewniany z dębiny, w którego skład wchodzą: stół + 2 ławki to jedna z naszych propozycji zestawów ogrodowych. Meble wykonane z materiału jakim jest dąb są niezwykle trwałe oraz odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w aranżacji na świeżym powietrzu. Drewno to charakteryzuje się również ciepłą, nieco złotą barwą oraz wyjątkowo rozmaitym usłojeniem. Znalezienie takich samych desek pod względem wizualnym jest po prostu niemożliwe, dzięki czemu każdy mebel jest oryginalny.


Zestaw ten świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie jak i restauracji na świeżym powietrzu. Dzięki swoim walorom estetycznym, technicznym oraz konstrukcyjnym z pewnością posłuży przez wiele lat.


Zamówienia: Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, do wyceny prosimy podać wymiary danego mebla: kontakt@drewnianeklimaty.pl. Możliwy odbiór osobisty lub transport.


UWAGA! każdy produkt robiony jest ręcznie na zamówienie. Ostateczny efekt może różnić się od tego widocznego na zdjęciach, ponieważ każda nowa partia drewna może mieć inne słoje, odcień czy pęknięcia.