MerMar s.c.

verified_user
Rymera 3/7
42-600 Tarnowskie Góry, Polska
Poproś o informacje

MerMar s.c. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasze usługi osuszania budynków świadczymy dla firm jak i dla osób prywatnych. Wyspecjalizowaliśmy się w osuszaniu następującego rodzaju:1. Osuszanie po zalaniu w z powodu awarii instalacji wodno - kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, po gwałtownych opadach, po powodzi, po skutkach gaszenia pożaru;2. Osuszanie podposadzkowe - po zalaniu zamkniętych warstwy izolacyjne pod podłogą czy też między izolacją ścian i sufitów. Technologię tą wykorzystujemy między innymi do osuszania:zamkniętych warstw izolacji pod posadzką (np. styropian, wełna mineralna, keramzyt)pionowych izolacji ścianizolacji stropodachówawarii instalacji ogrzewania podłogowegodomów w konstrukcji szkieletowejszybów wentylacyjnychmateriałów posiadających pustki powietrzne (np. porotherm, strop żerański)podwieszanych sufitów oraz ścian z płyt G-K4. Osuszanie izolacji dachów i tarasów.3. Osuszanie wilgoci budowlanej w celu skrócenia czasu realizacji inwestycji budowlanych:usunięciu nadmiar wilgoci po tynkowania, wylewkachprzyśpieszeniu prac wykończeniowych - przy szpachlowaniu, malowaniu;4. Osuszanie posadzek przed montażem parkietu, mozaiki, deski podłogowej.Świadczymy również usługi pomiaru wilgotności – diagnozujemy stan zawilgocenia pomieszczeń w tym materiałów i powietrza.Oferujemy również kompleksową pomocą przy usuwaniu skutków zalaniu przy ubezpieczeniach - sporządzamy wymaganą przez ubezpieczyciela dokumentację oraz rozliczamy się bezgotówkowo.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Firma oferuje

Oferujemy osuszanie wszelkiego rodzaju pomieszczeń po zalaniu z powodu awarii instalacji wodno - kanalizacyjnej, instalacji c.o., jak również po powodzi, opadach, pożarze. Specjalizujemy się również w osuszaniu warstw izolacji (posadzki, dachów, tarasów) oraz w usuwaniu wilgoci budowlanej.

Firma poszukuje

Poszukujemy firm z branży remontowo - budowlanej, parkieciarzy deweloperów, zarządców nieruchomości w celu nawiązania współpracy na preferencyjnych warunkach.

Rymera 3/7 Tarnowskie Góry

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:00
Wtorek:
8:00 - 18:00
Środa:
8:00 - 18:00
Czwartek:
8:00 - 18:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2016
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Partnerstwo cywilne
NIP
6452549035
Regon
365874006
Słowa kluczowe
osuszanie budynków, osuszanie po zalaniu, osuszanie posadzek

Filmy

  • Osuszanie izolacji posadzki piwnicy po zalaniu

MerMar s.c. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę