STOWARZYSZENIE W STRONĘ SZTUKI

verified_user
325 polubień
ul. M.C. Skłodowskiej 5
20-029 Lublin, Polska
Poproś o informacje

STOWARZYSZENIE W STRONĘ SZTUKI Informacje o firmie

Ogólne informacje

Stowarzyszenie W STRONĘ SZTUKI zrzesza grono ludzi z różnych środowisk - muzyków, plastyków, architektów, lekarzy, publicystów, wydawców, biznesmenów - dla których talent jest bezcenną wartością.

Celem Stowarzyszenia jest wspieranie dzieci i młodzieży wybitnie uzdolnionej muzycznie, plastycznie i literacko poprzez: akcje promocyjne, koncerty, wystawy, stypendia, kursy, plenery, wydawnictwa i inne formy działalności.
Ideą wiodącą Stowarzyszenia W STRONĘ SZTUKI jest pomoc młodemu człowiekowi we wszechstronnym i pełnym rozwoju, a także w kreatywnym kształtowaniu wrażliwości artystycznej i ludzkiej.

Stowarzyszenie wyszukuje, promuje i wspiera dzieci i młodzież utalentowaną muzycznie, plastycznie i literacko. Stwarza uzdolnionym dzieciom i młodzieży możliwości prezentowania się poza środowiskiem szkolnym, co buduje poczucie ich własnej wartości, rozwija wiarę w zdolności i; możliwości twórcze oraz staje się bodźcem do dalszej pracy i rozwoju. Pozwala młodym w kreatywny sposób uczyć się wrażliwości artystycznej i ludzkiej poprzez udział w koncertach dla pacjentów w szpitalach, kuracjuszy w sanatoriach i gości w miejscach atrakcyjnych turystycznie. Uczy wspierania idei hospicjum. Artyści wywodzący się z różnych środowisk mają możliwość pokazania się licznej publiczności w znaczących lubelskich salach koncertowych.

Stowarzyszenie podejmuje różne formy działalności, które mają wpływ na rozwijanie talentów dzieci i młodzieży oraz kształtowanie ich osobowości. Organizowane są koncerty wraz ze scenografią i wystawy. Stowarzyszenie W STRONĘ SZTUKI prowadzi działalność wydawniczą.

Stowarzyszenie W STRONĘ SZTUKI jest jedyną w regionie organizacją pozarządową wszechstronnie i systematycznie zaangażowaną w promocję i rozwój młodzieży utalentowanej artystycznie.

ul. M.C. Skłodowskiej 5 Lublin

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Regon
430671603

STOWARZYSZENIE W STRONĘ SZTUKI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę