Prestiżowy budynek położony w samym sercu Wilanowa, pomiędzy ulicą Sobieskiego …

WOJSKOWY WARSZAWSKI KLUB PIŁKARSKI LEGIA S A Informacje o firmie

Ogólne informacje

Drużyna Legii Warszawa została założona w 1916 roku przez legionistów Marszałka Józefa Piłsudskiego, walczących na froncie wschodnim podczas
I wojny światowej.
Trzynastokrotny* piłkarski mistrz Polski oraz 18-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski.

W szczytowym okresie Klub tworzyło aż 26 sekcji, których sportowcy zdobyli łącznie 86 medali Igrzysk Olimpijskich - w tym 15 złotych.
Ponadto zawodnicy i zawodniczki Legii wywalczyli w sumie 89 tytułów mistrza świata, 91 tytułów mistrza Europy, a także... 2164 tytuły mistrza Polski!

Jednak od zawsze kibiców w całej Polsce najbardziej elektryzowała sekcja piłki nożnej, która swoją siedzibę niemal od samego początku miała przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!