KOWALMET ŚLUSARSTWO I METALOPLASTYKA

verified_user
4 polubień
ul. Dębówka 63c
20-823 Jastków, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do KOWALMET ŚLUSARSTWO I METALOPLASTYKA

Luxdom F.U.H. Andrzej Kozioł Jastków
Piotrawin 12C, Jastków
LuxDom zajmuje się projektowaniem montażem serwisem takich urządzeń jak pompy c…
BTT Beton S.J. Grzegorz Turski i Wspólnicy Jastków
None

KOWALMET ŚLUSARSTWO I METALOPLASTYKA Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wykonujemy balustrady, poręcze i schody. Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia, które zaowocowało renomą w branży, silną pozycją na rynku i zaufaniem klientów z regiony południowo-wschodniego. Pozwala nam ono świadczyć szeroki zakres usług na najwyższym poziomie oraz na pełną elastyczność w dostosowywaniu oferty do potrzeb klienta.

Balustrady: produkcja i usługi

Działalność Kowalmetu koncentruje się na produkcji i usługach w zakresie wykonawstwa: balustrad, poręczy, ogrodzeń, konstrukcji stalowych schodów, a także elementów metalowych wykończenia wnętrz i szeroko rozumianej metaloplastyki. Nasze balustrady i poręcze wytwarzane są z: mosiądzu, stali nierdzewnej, stali czarnej oraz drewna. Cechuje je nie tylko profesjonalne wykonanie, ale także wysokiej klasy estetyka. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, aby świadczone przez nas usługi zawsze znajdywały odbicie w satysfakcji klientów. Właśnie na nią kierujemy wszystkie nasze działania. Każdy klient jest wyjątkowy i naszym priorytetem jest dostosowywanie świadczonych usług do jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie od ich skali, czy rodzaju były wykonywane z najwyższą precyzją, profesjonalizmem i w pełni zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny powodują, iż oferta naszej firmy jest niezwykle konkurencyjna, co przyczynia się do nawiązywania stałej współpracy z licznymi kontrahentami.

Nasze realizacje:
W przeciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy zlecenia zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych firm. W gronie naszych kontrahentów znajdują się m.in.: MPWiK w Lublinie Sp. z o.o., MEDIA MARKT Lublin, Prokuratura Okręgowa w Lublinie, Archikatedra Lubelska, "ZDI" Sp. z o.o.Zamość, PPHU ALBATROS Sp.J. w Chełmie, LZE LUBZEL SA ZE Kraśnik, BLACK RED WHITE SA w Biłgoraju. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi zleceniami wykonanymi przez naszą firmę.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie balustrad, poręczy i schodów: pomiary, projekty, doradztwo, wykonawstwo i montaż.
Zrealizujemy każde Państwa zlecenie, również nietypowe.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

ul. Dębówka 63c Jastków

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
7122337276
Regon
432702816
Kategorie
wykonawca wykonawca poręczy i balustrad wykonawca schodów
Słowa kluczowe
Usługi profesjonalne, Stolarz, Ślusarz

KOWALMET ŚLUSARSTWO I METALOPLASTYKA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę