Gramoffon

verified_user
Batorego 22 (wejście od Bibliotecznej)
43-100 Tychy, Polska

Gramoffon Informacje o firmie

Ogólne informacje

Klub Gramoffon ma już prawie 4 lata. Bardzo cieszymy się, że udaje nam się przetrwać i ciąglę rozwijać.Pojawiają się nowi barmani, ciąglę się dokształcamy, żeby jakość usług pozostała na wysokim poziomie.
W Gramoffonie można napić się smacznych, profesjonalnie przygotowanych koktajli (zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych), świetnej włoskiej kawy oraz około 30 gatunków piwa. Polecamy także bezalkoholowe piwo Litovel, dla kierowców, którzy lubią smak piwa.
Od czasu do czasu na gramoffonowej scenie pojawiają się zespoły, dając nam okazję wziąć udział w uczcie słuchania muzyki na żywo.Na koncerty zapraszamy zazwyczaj w czwartki lub w niedzielę.Jesteśmy otwarci na współpracę z muzykami, którzy chcieliby u nas zagrać koncert. Z racji gabarytów sceny i klimatu lokalu interesują nas przede wszystkim brzmienia w szeroko rozumianej kategorii jazz i funk.
Poza sceną, oddajemy Wam również wiszące na ścianach ramy. To właśnie w nich artyści malujący lub fotografujący, mogą prezentować swoje prace.
W klubie istnieje możliwość zarezerwowania stolika lub zamykanej sali, sama rezerwacja nic nie kosztuje, prosimy jednak zawsze o wpłacenie kaucji- w całości do wykorzystania na barze.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Batorego 22 (wejście od Bibliotecznej) Tychy

Numery telefonów
Strony

Gramoffon Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę