Kawa Rzeszowska

verified_user
Kościuszki 3
35-959 Rzeszów, Polska

Firmy podobne do Kawa Rzeszowska

SKLEP Z HERBATĄ ASSAM Marek Pokrzywa Rzeszów
płk. Leopolda Lisa-Kuli 19, Rzeszów
Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Kawa Rzeszowska Informacje o firmie

Ogólne informacje

Misja:
przekonać Rzeszowian do odejścia od „kaw” rozpuszczalnych, zalewajek, kapsułek itp… przekazać Rzeszowianom prawdziwy smak najlepszych gatunków kaw, pochodzących z plantacji całego świata - kawy świeżo palonej specjalnie dla nas, Rzeszowian.

Opis:
Rowerowa Kawiarnia Kawa Rzeszowska to tradycyjna, przepyszna kawa w biegu lub na spacerze ! Tak to możliwe! Kawiarnia Rowerowa Kawy Rzeszowskiej promuje kulturę picia kawy oraz jazdę na rowerze, co znakomicie wpisuje się w styl życia Rzeszowian. Jesteśmy pewni, że kawa na wynos podbije serca rzeszowian. To wygoda dla pędzących i mijających tradycyjne kawiarnie. Teraz można się cieszyć się smakiem ulubionej latte czy mocnego espresso w drodze do pracy czy podczas krótkiej przerwy.

Kawiarnia Kawa Rzeszowska to przepyszne świeżo palone kawy typu Specialty coffee,pochodząca z całego świata, Kawa Rzeszowskiej promuje kulturę picia kawy, co znakomicie wpisuje się w styl życia Rzeszowian. Tutaj również każdy zje zdrowe i pyszne śniadanie, lekki lunch oraz wyśmienite ciasto.

Sklep www.kawarzeszowska.pl jest do mieszkańców Rzeszowa oraz całego Podkarpacia, którzy chcą cieszyć się smakiem najlepszej, świeżo palonej kawy, która wypalana jest z ziaren pochodzących z najbardziej cenionych plantacji na świecie. Kawa Rzeszowska to również promowanie alternatywnych sposobów parzenia kawy, dzięki czemu każdy będzie mógł w zaciszu własnego mieszkania przygotować kawę, która zaskoczy go smakiem

Może catering?
Obsługujemy również imprezy firmowe i rodzinne, jak np. wesela, festyny, konferencje. Chciałbyś wynająć Mobilną Kawiarnię jako catering na swoją imprezę? Zadzwoń!

Kościuszki 3 Rzeszów

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 19:00
Wtorek:
08:00 - 19:00
Środa:
08:00 - 19:00
Czwartek:
08:00 - 19:00
Piątek:
08:00 - 19:00
Sobota:
09:00 - 19:00
Niedziela:
09:00 - 19:00
Numery telefonów
Strony
Kategorie
sklep z kawą restauracja serwująca drugie śniadania

Kawa Rzeszowska Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę