Inpur Izolacje natryskowe

verified_user
słoneczna 17
81-605 Gdynia, Polska
Poproś o informacje

Inpur Izolacje natryskowe Informacje o firmie

Ogólne informacje

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej.Od 2010 nasza firma specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz polimocznikiem.Oferujemy wykonawstwo w konkurencyjnych cenach – na najwyższym poziomie,przy zastosowaniu materiałów od wiodących dostawców.Technologie, które stosujemy, wypierają tradycyjne docieplenia oparte na styropianie oraz wełnie mineralnej.Spowodowane jest to doskonałymi właściwościami jakie posiada piana PUR:- niski współczynnik przewodzenia ciepła – o połowę mniejszy od styropianu i wełny mineralnej- całkowita eliminacja mostków termicznych, powodujących straty ciepła, bezspoinowość- lepsza izolacja hałasu, zdrowsze, czystsze otoczenie, bez alergenów, grzybów, kurzu, gryzoni i owadów- niebywale szybka aplikacja – do 300 m2 w ciągu jednego dnia- jednorazowy natrysk o szybkości schnięcia 15 s- odporność na agresywne środowisko chemiczne, właściwości hydroizolacyjne- niezmienność parametrów fizycznych w czasieZapraszamy do współpracy
www.inpur.pl

słoneczna 17 Gdynia

Numery telefonów
Strony
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
5841534323
Słowa kluczowe
pianka pur, piana poliuretanowa, ocieplanie pianą

Inpur Izolacje natryskowe Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę