Grupa Druzgała - pomoc drogowa

verified_user
660 polubień
6 ulubione
Powstańców Warszawskich 58
42-670 Tarnowskie Góry, Polska
Poproś o informacje

Grupa Druzgała - pomoc drogowa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Grupa Druzga funkcjonuje w branży transportowej od 1991 roku. Oferuje kompleksową pomoc drogową, wyciąganie z rowu zarówno samochodów osobowych, jak i stawianie na koła całych zestawów ciężarowych. Liczne certyfikaty poświadczają wysoki poziom świadczonych przez firmę usług, a dzięki zamiłowaniu właścicieli Grupy Druzgała do motoryzacji i tuningu, pojazdy należące do grupy są doskonale przystosowane do czekających ich na drogach wyzwań oraz zdecydowanie wyróżniają się wyglądem na tle konkurencji.Grupa Druzgała oferuje: holowanie wszelkiego rodzaju pojazdów, usługi w ramach ubezpieczenia assistance, transport maszyn rolniczych i budowlanych, transport materiałów sypkich oraz ruchomości, pomoc w przenoszeniu produkcji firm, mobilny warsztat samochodowy, awaryjne otwieranie pojazdów, tuning samochodów, a także zabezpieczenie pojazdów, które uległy uszkodzeniu na jednym z firmowych parkingów w Gliwicach lub Tarnowskich Górach. Grupa Druzgała swoje usługi świadczy codziennie, 24 godziny na dobę.

Firma oferuje

Grupa Druzgała oferuje profesjonalną pomoc drogową oraz holowanie pojazdów, niezależnie od ich gabarytów. Świadczy także usługi transportowe oraz usługę mobilnego warsztatu samochodowego.

Powstańców Warszawskich 58 Tarnowskie Góry

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
0:00 - 0:00
Wtorek:
0:00 - 0:00
Środa:
0:00 - 0:00
Czwartek:
0:00 - 0:00
Piątek:
0:00 - 0:00
Sobota:
0:00 - 0:00
Niedziela:
0:00 - 0:00
Informacje o otwarciu
24 h na dobę, 7 dni w tygodniu
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Rok założenia
1991
Forma aktywności
Usługi
NIP
6452014156
Regon
273478589
Kategorie
holowanie kurier parking
Słowa kluczowe
Firma motoryzacyjna, Pomoc drogowa, pomoc drogowa

Grupa Druzgała - pomoc drogowa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę