FORM DECO S C IWO KAZNOWSKI JAKUB SOWIŃSKI

verified_user
198 polubień
ul. Jarosławska 6,
85-376 Bydgoszcz , Polska
Poproś o informacje

FORM DECO S C IWO KAZNOWSKI JAKUB SOWIŃSKI Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma FORM DECO jest kontynuacją firmy BAU Sp. z o.o., która powstała już w 1993 r. Firma BAU Sp. z o.o. w 1999 roku wdrożyła program produkcji zdobniczych elementów architektonicznych. Na przestrzeni lat firma na podstawie zdobytego doświadczenia wprowadziła wiele udoskonaleń technologicznych między innymi maszynowe powlekanie profili (metoda ciągniona) oraz wykorzystanie najlepszych materiałów do produkcji. Ważnym elementem było wprowadzenie wysoko wartościowej zaprawy powlekającej, która zawiera kompozycję najwyższej jakości białych cementów, wypełniaczy marmurowych, piasków kwarcowych oraz włókien naturalnych i syntetycznych oraz polimer akrylowy. Wszystkie te czynności pozwoliły na uzyskanie krótkiego czasu realizacji zamówień przy zachowaniu najwyższej jakości i dbałości o szczegóły wykonania.

Realizujemy zamówienia elementów katalogowych jak i na bazie dostarczonego przez klienta projektu (szkicu, fragmentu istniejącego elementu itp.)

Wykonujemy również łuki o dowolnym profilu i średnicy. Elementy nasze cechuje lekkość, twardość, łatwość montażu i obróbki oraz elastyczność. Przeznaczone są do renowacji starych obiektów jak i wykończenia nowych budynków na warstwie dociepleniowej. Z powodzeniem nadają się do aranżacji wnętrz.

Za niewielki koszt na życzenie klienta oferujemy również wizualizacje wykończenia budynków naszymi elementami.

KONTAKT
Form Deco S.C.
Iwo Kaznowski, Jakub Sowiński
ul. Jarosławska 6
85 - 376 Bydgoszcz

Jakub Sowiński
tel. 512 903 449
e-mail: jakub@formdeco.com.pl

Iwo Kaznowski
tel. 502562012
e-mail: iwo@formdeco.com.pl

ul. Jarosławska 6, Bydgoszcz

FORM DECO S C IWO KAZNOWSKI JAKUB SOWIŃSKI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę