MIROSŁAW BARC PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE EMIR

verified_user
31 polubień
GRUDZIĄDZKA 159G
87-100 TORUŃ, Polska
Poproś o informacje

MIROSŁAW BARC PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE EMIR Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza firma jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem od wielu lat obecnym na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów firma ciągle poszerza pakiet świadczonych usług w zakresie obróbki tworzyw sztucznych: cięcie, frezowanie, łączenie, oklejanie, nadruk oraz termoformowanie. Dzięki umiejętnemu przeprowadzaniu w.w. rodzajów obróbki jesteśmy w stanie wytwarzać wiele produktów dla zróżnicowanych branży, np. zadaszenia i świetliki, kasetony, reklamy przestrzenne, zabudowy szaf i stojaków reklamowych. Dzięki profesjonalizmowi, wiedzy technicznej, bogatemu parkowi maszynowemu oraz ponad 20 - letniemu doświadczeniu na rynku tworzyw sztucznych, zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Prowadzimy owocną współpracę z największym producentem stojaków reklamowych w Polsce, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, z najwyższą precyzją wykonujący swoją prace.

GRUDZIĄDZKA 159G TORUŃ

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
8790003817
Regon
870047491
Słowa kluczowe
Przedsiębiorstwo przemysłowe,

MIROSŁAW BARC PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE EMIR Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę