EM GASTRO s.c.

verified_user
Gabrieli Zapolskiej 3
35-233 Rzeszów, Polska

Firmy podobne do EM GASTRO s.c.

FHU BISTRO-SERWIS S.C. Marcin Duliński, Andrzej Sznauder Rzeszów
BISTRO-SERWIS od prawie 20 lat zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów g…
Makro Cash and Carry Polska S.A. - Hala Rzeszów Rzeszów
Hala Rzeszów oferuje różnorodne artykuły spożywcze i przemysłowe w liczbie pona…

EM GASTRO s.c. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zapewniamy profesjonalną obsługę- począwszy od projektu technologicznego do montażu sprzętu i przeszkolenia obsługi. Dzięki stałej współpracy z czołowymi producentami tj. RM GASTRO i Stalgast umożliwiamy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń niezbędnych w każdej profesjonalnej kuchni. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Choć nasza firma założona została niedawno, konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku stale wzbogacając ofertę o nowe produkty i ciekawe oferty promocyjne.
Nasza firma startuje w przetargach publicznych w wyniku czego wyposażamy przedszkola, szkoły, uczelnie, szpitale i inne placówki publiczne. Naszymi klientami są także renomowane hotele, restauracje, puby i inne obiekty takie jak piekarnie, cukiernie, pizzerie. Jesteśmy dobrze zorganizowanym i doświadczonym partnerem handlowym. Nasi handlowcy posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży wyposażenia gastronomii, ukończyli liczne szkolenia handlowe i pochwalić się mogą licznie zdobytymi certyfikatami.
Oferujemy:
Doradztwo handlowe i techniczne przy wyposażaniu i doposażaniu lokali gastronomicznych z pomiarem zapleczy kuchennych klienta. Sprzedaż urządzeń gastronomicznych, mebli technologicznych i drobnego sprzętu zaplecza kuchennego. Projektowanie zapleczy kuchennych z zestawieniem wyposażenia i wyceną. Bezpłatną prezentację urządzeń w lokalu. Szkolenia gastronomiczne i kulinarne. Szkolenia posprzedażne z zakresu obsługi urządzeń. Montaż zakupionych urządzeń. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.
 

Gabrieli Zapolskiej 3 Rzeszów

Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2012
Forma aktywności
Hurt, Detal, Usługi
Forma prawna
Partnerstwo cywilne
NIP
5170359487
Kategorie
sklep z artykułami dla gastronomii
Słowa kluczowe
wyposażenie gastronomii, urządzenia gastronomiczne

Dokumenty z EM GASTRO s.c.

EM GASTRO s.c. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę

Pracownicy

  • Marcin Lip
  • Eugeniusz Koszarski