eco-cars

verified_user
3659 polubień
78 ulubione
Forteczna 14a
61-614 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do eco-cars

Xenonowe.pl Poznań
Jana Henryka Dąbrowskiego 219, Poznań
Profesjonalne modyfikacje oświetlenia samochodowego na FULL LED bixenon zetawy …
P.W. Jackpol S.C. Jacek i Jolanta Kujawa Poznań
Firma JACKPOL istnieje od 1990 r. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną czę…
DANIEL TOMALA AUTO STAJNIA Poznań
Franciszka Ksawerego Lubeckiego 9, Poznań
Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Saros Poznań
Kopanina 109, Poznań
Saros to dynamicznie rozwijająca się hurtownia motoryzacyjna o 12-letniej trady…

eco-cars Informacje o firmie

Ogólne informacje

ECO-cars Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma, która na mocy upoważnienia nr 1 Wojewody Wielkopolskiego jako PIERWSZA w Poznaniu zajmuje się recyklingiem pojazdów oraz wszystkich maszyn i pojazdów podlegających rejestracji w Wydziale Komunikacji. Wydajemy zaświadczenia uprawniające do ich wyrejestrowania. Zakład posiada własną certyfikowaną bocznicę kolejową, dzięki czemu może przyjąć do demontażu maszyny i urządzenia o dużym tonażu (np. środki komunikacji miejskiej, wagony).
Wydajemy zaświadczenia uprawniające do wyrejestrowania pojazdów i maszyn. Dla Państwa wygody, stworzyliśmy własną bazę transportu (pomoc drogowa), więc nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z dostarczeniem auta do recyklingu!! (Usługa bezpłatna w granicach administracyjnych miasta Poznań)

Posiadamy własny transport. Pojazdy posiadają uprawnienia ADR.

Na mocy decyzji Wojewody Wielkopolskiego nr SR-II-3-6620-17/02 z dnia 23.09.2002r. oraz jej rozszerzeniem z dnia 20.02.2003r.
nr SR-II-3-6620-17a/0203 otrzymaliśmy pozwolenie na wytwarzanie odpadów niebezpiecznych i innych jak niebezpieczne a także na prowadzenie działalności w zakresie odzysku, zbierania, transportu odpadów oraz magazynowania.
Dotyczy to odpadów przemysłowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska oraz ustawą o odpadach wszystkie odpady do czasu ich przekazania do wykorzystania lub unieszkodliwienia winny być magazynowane w pojemnikach w pomieszczeniach magazynowych-zadaszonych.

Sposób postępowania z odpadami zgodny jest z wymogami ochrony środowiska zabezpieczającymi przed ich negatywnym wpływem na środowisko.

Za cel postawiliśmy sobie oferować usługi na najwyższym poziomie i na najlepszych warunkach. Oferujemy pełną obsługę w zakresie gospodarki odpadami, materiałami niebezpiecznymi, unieszkodliwianiu i odbioru materiałów oraz odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

Forteczna 14a Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Sobota:
08:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Słowa kluczowe
Sklep z częściami samochodowymi, Punkt recyklingu odpadów, Firma zajmująca się gospodarką odpadami

eco-cars Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę