DJ Doman Dariusz Domański

verified_user
Komisji Edukacji Narodowej 9
37-450 Stalowa Wola, Polska
piętro 2
Poproś o informacje

Firmy podobne do DJ Doman Dariusz Domański

DJ Doman Dariusz Domański Stalowa Wola
P.C.K. 6/13, Stalowa Wola
Muzyczna oprawa przyjęć okolicznościowych. DJ na każdą okazję - wesele, poprawi…

DJ Doman Dariusz Domański Informacje o firmie

Ogólne informacje

Organizujesz wesele, poprawiny, imprezę firmową, zabawę dla dzieci i szukasz dobrego DJ Wodzireja ? Moja oferta miło Cię zaskoczy.Dj Doman muzyczna oprawą przyjęć okolicznościowych. Odtwarzam tylko znane i popularne utwory. Wszelkie organizowane zabawy w trakcie przyjęć / imprez, zabaw dla dzieci są taktowne, kulturalne.Zapraszam na moją stronę internetową do zakładki galeria – ponad 50 zdjęć z wesel, poprawin, imprez firmowych, zabaw dla dzieci, studniówek.Oferuję:- profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju przyjęć,- do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie,- rodzaj muzyki do uzgodnienia,- gram muzykę dla gości w każdym wieku,- z przyjemnością spełniam życzenia na dedykacje i piosenki podczas imprezy,- markowy sprzęt nagłaśniający RFC, JBL- 20szt. efektów świetlnych firmy American DJ- doświadczenie 15 lat- karaoke na dwóch ekranach- zabawy integracyjne,- tradycyjne oczepiny,- animacja zdjęć z młodości, animacja zdjęć z kościoła już na weselu- foto relacja i wideo relacja z wesela już na przyjęciu- wideofilmowanieZapraszam Państwa na niezobowiązujące spotkanie, na którym to przedstawię pełną ofertę, omówię cały przebieg przyjęcia, zaprezentuję filmy z przyjęć weselnych, zdjęcia, opinie, referencje, odpowiem na wszystkie pytania.Filmików z wesel nie umieszczam w Internecie. Umieszczam jedynie filmiki ze studniówek. Oglądając filmik ze studniówki proszę się nie sugerować muzyką. Muzykę uzgadniamy na spotkaniu.DJ Doman Studniówka 2013r -

Firma oferuje

Oprawę muzyczną imprez okolicznościowych oraz wynajem nagłośnienia. Organizacja zabaw dla dzieci w szkołach i przedszkolach.

Komisji Edukacji Narodowej 9 Stalowa Wola

Godziny otwarcia
Informacje o otwarciu
Kontakt telefoniczny codziennie od 8:00 do 20:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2012
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
8652041408
KRS
46576/2012
Regon
180804345
Słowa kluczowe
DJ na wesele, dj na poprawiny, dj na wesele stalowa wola

DJ Doman Dariusz Domański Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę