CYZIÓWKA OŚRODEK SZKOLENIOWO WYPOCZYNKOWY

verified_user
2686 polubień
2923 ulubione
ul. Kamionka 286
39-122 Kamionka, Polska
Poproś o informacje

CYZIÓWKA OŚRODEK SZKOLENIOWO WYPOCZYNKOWY Informacje o firmie

Ogólne informacje

FOLWARK - CYZIÓWKA to najpiękniejszy rustykalny ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy ,położony w południowo - wschodniej Polsce przystosowany do organizacji dużych i mniejszych imprez plenerowych. Główne atuty CYZIÓWKI to: jej położenie - z dala od miejskiego zgiełku - na skraju Puszczy Sandomierskiej w uroczej i malowniczej okolicy z gwarancją w pełni profesjonalnej organizacji imprez , popartą długoletnim doświadczeniem gościnnych gospodarzy.

CYZIÓWKA to jedno z niewielu miejsc w Polsce, w którym możemy pomieścić w jednym czasie , jednorazowo nawet 3000 osób w plenerze lub 1500 osób pod dachem - co w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych w trakcie imprezy stanowi bardzo ważną zaletę naszego ośrodka. Kolejnym naszym atutem jest olbrzymi parking ( największy na Podkarpaciu ) mogący pomieścić ok. 1000 samochodów.

Oprócz dużego jeziorka dysponujemy dwoma mniejszymi akwenami wypełnionymi po brzegi rybami. „CYZIÓWKA” i jej okolice są również doskonałym miejscem dla czynnego wypoczynku i uprawiania sportu. W najbliższej okolicy znajduje się kilka szlaków pieszych i rowerowych. Osoby preferujące sporty ekstremalne mogą u nas zabawić się w paintball, lub pojeździć samochodem terenowym albo wojskowym "Skotem". Jako pierwsi w regionie oferujemy naszym Gościom loty balonowe ! Dla preferujących spokojniejsze formy wypoczynku mamy rowery wodne, łódki i kajaki.

Ten unikalny i pełen uroku obiekt, to 25 hektarów położonych w sercu kniei ,na śródleśnej polanie. W naturalnym centrum znajduje się jezioro o powierzchni 2ha otoczone piękną piaszczystą plażą , kuszące amatorów kąpieli i wędkowania. Wokół niego znajduje się zagospodarowany teren, na którym nasi goście mogą korzystać z:


· bazy hotelowo-noclegowej usytuowanej w sześciu nowoczesnych domkach wypoczynkowych

· dwóch sal konferencyjno-bankietowej

· stylowej karczmy,

· największych na Podkarpaciu hal namiotowych,

· dwóch dużych grillów pod dachem,

· kortu tenisowego,

· boiska do gry w siatkówkę plażową i piłkę nożną, oraz poligonu do paintballa

· SPA ,

· parku linowego i dwóch kolejek linowych "Tyrolek"

· strzelnicy (łucznictwo,broń pneumatyczna),

· zorbingu, mini-golfa,

. trzech certyfikowanych tras Nordic Walking

· toru dla quadów,

· trzech akwenów wodnych,

· placu zabaw dla dzieci

Organizacja imprez w naszym ośrodku gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług. Dewizą personelu Cyziówki jest maksymalne zadowolenie naszych Gości. Współpracujemy z najlepszymi agencjami rozrywkowymi w Polsce. Nikt kto zdecydował się na pobyt w naszym ośrodku nie wyjechał i nie wyjedzie z niego niezadowolony. Jest już tradycją, że kto choć raz odwiedził CYZIÓWKĘ, ten w niedługim czasie powraca do nas, zakosztować znów wyjątkowego wypoczynku wśród śpiewu ptaków i odgłosów natury. Obecnie niezwykle łatwo dojechać do naszego ośrodka poprzez nowo wybudowany odcinek autostrady A4. W pobliżu nas znajduje się bowiem bardzo dogodny zjazd.


ZAPRASZAMY !!!

ul. Kamionka 286 Kamionka

CYZIÓWKA OŚRODEK SZKOLENIOWO WYPOCZYNKOWY Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę