Perukarstwo Bogadar

verified_user
81 polubień
12 ulubione
Podczaszyńskiego 17a/2
01-866 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Perukarstwo Bogadar Informacje o firmie

Ogólne informacje

"Bogadar : włosy, zdrowie i uroda" to 18 lat doświadczeń w Perukarstwie, oraz w profesjonalnym doborze fryzur. Wykonujemy na zamówienie peruki i niechirurgiczne uzupełnienia z włosów naturalnych stosując innowacyjne rozwiązania. Posiadamy szeroki asortyment, peruk medycznych z japońskiego włókna syntetycznego znanych europejskich marek, jak również zestawy włosów do samodzielnego przedłużania i zagęszczania. Prowadzimy sprzedaż ziołowych dermokosmetyków linii MonRin wspomagających odrost włosów oraz Nanogen preparat maskujący miejscowe przerzedzenia lub odrost siwych włosów.

Można umówić się z nami tel. lub przez e-mail na konsultację, która trwa około 1 godziny. Podczas której, można obejrzeć dostępne rozwiązania i w niekrępujących warunkach przymierzyć ich dowolną ilość lub też przeprowadzić nieinwazyjne badanie mikro-kamerą w celu skontrolowania stanu skóry i włosów. Nasz specjalista widząc ubytek włosów i schorzenie pomoże w doborze najodpowiedniejszego rozwiązania.

Firma oferuje

Peruki i uzupełnienia wysokiej jakości z włosów naturalnych. Kosmetyki pielęgnacyjne do włosów i skóry MonRin. Peruki syntetyczne znanych światowych firm. Usługi przedłużenia włosów. Protezy piersi.