Bar Patelnia (drzewieckiego)

verified_user
Drzewieckiego 36a
54-129 Wrocław, Polska

Firmy podobne do Bar Patelnia (drzewieckiego)

Bar Patelnia (litewska) Wrocław
Litewska 16c, Wrocław
W naszym menu są dania tradycyjne, regionalne oraz potrawy z kuchni całego świa…

Bar Patelnia (drzewieckiego) Informacje o firmie

Ogólne informacje

Fanów polskiej kuchni zapraszamy do Baru Patelnia Drzewieckiego. W karcie dań posiadamy dużą część polskich specjałów, każdy znajdzie swoje ulubione danie, np. wyśmienitą zupę pomidorową, żurek, a nawet flaczki wołowe. Fani schabowych znajdą się w niebie, mając do wyboru tradycyjny cztery rodzaje, między innymi staropolski (z szynką, papryką, zapieczone z serem), kowalski (pieczarki i żółty ser) lub drwalski (zapieczony z serem). Znajdziecie też kluski śląskie z sosem i wspaniałą, aromatyczną karkówkę z grilla. W menu mamy kilka wspaniałych placków: węgierskie, litewskie, cygańskie, staropolskie, dynamit itd. Posiadamy w karcie również dania z ryb: na chwilę obecną poszczycić się możemy cudownym filetem z mintaja i wspaniałym filetem z dorsza.Zapraszamy!

Drzewieckiego 36a Wrocław

Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Usługi
NIP
6731205168
Słowa kluczowe
Flaki wołowe, Żurek na wędzonce z ziemniakami i jajkiem, Żurek w chlebie

Bar Patelnia (drzewieckiego) Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę