Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Magnolia

verified_user
1583 polubień
1017 ulubione
Bystrzyca 7
62-240 Trzemeszno, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Magnolia

Hotel Pietrak w Trzemesznie Trzemeszno
ul. Foluska 4, Trzemeszno
Oferujemy 48 miejsc noclegowych w apartamentach oraz pokojach 2 os. Organizujem…
Hotel-Restauracja CZEREMCHA Danuta Bisikiewicz Trzemeszno
None

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Magnolia Informacje o firmie

Ogólne informacje

Centrum konferencyjno wypoczynkowe "MAGNOLIA" w Bystrzycy położone jest przy samym Jeziorze Popielewskim na trasie Szlaku Piastowskiego. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę jeziora, jest doskonałym miejscem do wypoczynku (w każdym sezonie), organizacji imprez okolicznościowych czy eventów o charakterze biznesowym. Specjalnie zaprojektowany teren, bogate zaplecze, liczne atrakcje oraz baza noclegowa sprawiają, że MAGNOLIA to miejsce, w którym można przeżyć wiele pięknych chwil w eleganckim stylu.

Do dyspozycji oddajemy: salę bankietową na 400 osób z możliwością podziału według najnowszej technologii na dwie niezależne sale (180 i 220 osób), dwa patia przystosowane do małych imprez okolicznościowych na 50 i 30 osób oraz małą salę kameralną na 25 osób. Obiekt zgodnie z najnowszymi unijnymi standardami został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który nie tylko dba o wysoki komfort gości ale przede wszystkim dba o ich bezpieczeństwo w trakcie imprez. Dzięki nowoczesnej kuchni, wykwalifikowanym kucharzom i ścisłej polityce kontroli jakości jesteśmy w stanie kulinarnie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta.

Oprócz eventów okazjonalnych i imprez cyklicznych organizujemy m.in. wesela, komunie chrzciny, imieniny i inne imprezy, zawsze służąc fachową radą. Przyjmujemy zlecenia na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia i narady etc. Nasza baza noclegowa to 52 miejsca w pokojach 2, 3 i 4 osobowych wyposażonych w łazienki, TV oraz WiFi.
Na terenie obiektu znajduje się duży bezpłatny parking.

Jako, że cenimy również aktywny wypoczynek nad wodą posiadamy, liczny sprzęt taki jak rowery wodne, kajaki czy motorówki.

Serdecznie zapraszamy :)

Bystrzyca 7 Trzemeszno

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:00 - 05:00
Wtorek:
06:00 - 05:00
Środa:
06:00 - 05:00
Czwartek:
06:00 - 05:00
Piątek:
06:00 - 05:00
Sobota:
06:00 - 05:00
Niedziela:
06:00 - 05:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Forma aktywności
Hurt, Usługi
NIP
7842163077
Kategorie
hotel hotel – centrum konferencyjne centrum konferencyjne
Słowa kluczowe
Hotel, Biuro podróży, Firma z branży gastronomicznej

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Magnolia Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę