Aquadrom

verified_user
18031 polubień
23719 ulubione
ul. Kłodnicka 95 A
41-706 Ruda Slaska, Polska
Poproś o informacje

Aquadrom Informacje o firmie

Ogólne informacje

Aquadrom w Rudzie Śląskiej otwarty dla wszystkich, którzy chcą dobrze spędzić czas wolny. Trzy Strefy: Rekreacji, Sportu i Saunarium, sześć zjeżdżalni - małych
i dużych, jedenaście basenów - płytkich i głębokich.

Aquadrom to przede wszystkim Strefa Rekreacji. To miejsce dedykowane najmłodszym i nieco starszym. Spektakularne zjeżdżalnie, baseny z niecodziennymi atrakcjami i baseny dla szukających relaksu.

Kolejna Strefa: Sportu to część, w której popływamy w klasycznym znaczeniu tego słowa. Basen sportowy, basen z ruchomym dnem, a także specjalna tuba dla płetwonurków.

Ostatnia Strefa to Saunarium. Miejsce dla osób pełnoletnich ceniących sobie kameralność, ciszę i zdrowy tryb życia.

Aquadrom w Rudzie Śląskiej to sporo nawiązań do Rudy Śląskiej i regionu. Zjeżdżalnie Wirek i Ruda Śliska, atrakcje dla dzieci w Bajtel Zatoce czy zakręcona niecka z rwącą rzeką Chebzie Pętla to kilka przykładów rozwiązań nomenklaturowych, które są związane z miejscem, w których powstał
Aquadrom – Rudą Śląską.

Wszystkie atrakcje oświetlone są przy pomocy 64 reflektorów LED RGB,
co pozwala zmieniać kolory obiektu według potrzeby chwili. Aquadrom jest przygotowany na równoczesne przyjęcie ponad 1000 gości. Każdy otrzymuje do dyspozycji własną, zamykaną szafkę. Oprócz przebieralni dla pojedynczych osób przygotowano boksy rodzinne, a także szatnie dla grup zorganizowanych. Ponadto goście Saunarium mogą liczyć na oddane tylko do ich dyspozycji przebieralnie. W obiekcie – dzięki windom - mogą poruszać się bez przeszkód osoby niepełnosprawne, dla których mamy również odrębną, ułatwiającą korzystanie z obiektu przebieralnię.

Aquadrom w Rudzie Śląskiej jest blisko. Najbliżej dla mieszkańców Halemby, rudzkiej dzielnicy, w której jest usytuowany. Jednak reszta aglomeracji ma bliżej niż mogłaby przypuszczać. Jadąc autostradą A4 katowiczanie i gliwiczanie dojadą do Aquadromu w 15 minut, korzystając ze zjazdu Wirek. Sosnowiec, Zabrze i Chorzów to miasta, których mieszkańcy są w stanie dotrzeć do Aquadromu w 20 minut.

ul. Kłodnicka 95 A Ruda Slaska

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:00 - 22:00
Wtorek:
06:00 - 22:00
Środa:
06:00 - 22:00
Czwartek:
06:00 - 22:00
Piątek:
06:00 - 22:00
Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Słowa kluczowe
Publiczny basen pływacki, Wodny park rozrywki,