Przedsiębiorstwo Handlowe AGNESIM

verified_user
162 polubień
ul. Kolejowa 326
05-092 Łomianki, Polska
Poproś o informacje

Przedsiębiorstwo Handlowe AGNESIM Informacje o firmie

Ogólne informacje

Importujemy markowe i tylko oryginalne artykuły dla dzieci i zabawki głównie z Włoch i Hiszpanii. W ciągłej sprzedaży oferujemy produkty włoskich firm: PEG PEREGO, CAM, PLEBANI oraz hiszpańskich firm: FEBER, PALAU TOYS, AVC.

Od roku 1995 jesteśmy wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy PEG PEREGO w Polsce w zakresie sprzedaży zabawek.
Z firmy PEG PEREGO oferujemy naszym klientom pełen wybór asortymentu najlepszych na świecie pojazdów dziecięcych Peg Perego z napędem na akumulator i na pedały: samochody, motocykle, jeepy, ciągniki, skutery, pojazdy trzykołowe, rowerki, bujaki, jeździki, sprzedaż części zamiennych oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów z tej fabryki.

Z firmy CAM zapraszamy do zakupu wysokiej jakości artykułów dla dzieci: kojce, łóżeczka, wanienki, komody kąpielowe, przewijaki, foteliki do karmienia, nocniki i wiele innych produktów niezbędnych od narodzin. Wózki dziecięce CAM sprowadzamy na zamówienie.

Z hiszpańskiej firmy FEBER oferujemy najlepsze jakościowo zabawki ogrodowe: domki, zjeżdżalnie, place zabaw, tunele, huśtawki, dziecięce meble ogrodowe oraz fantastyczne pojazdy dziecięce i rowerki trzykołowe.

W naszej ofercie jest również duży wybór zabawek AGD, kuchni, toaletek, lalek klasycznych i funkcyjnych, akcesoria i wózki dla lalek.

Proponujemy szeroką gamę zabawek letnich: samochody, taczki, wiaderka, pistolety na wodę, rowerki trzykołowe i jeździdełka.

Udzielamy rabatów dla hurtowni i dużych odbiorców. Przy większych zakupach dostarczamy towar własnym transportem .

ul. Kolejowa 326 Łomianki

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Forma aktywności
Hurt
NIP
1180042413
Słowa kluczowe
Firma, Zabawki produkcja, hurt