Inne Znaleziono w - Firma
T&T In Situ Machining GmbH

An der Bahn 2, Norderstedt, D-22844

Lohmann GmbH & Co. KG Geschäftsbereich Klebebandsysteme

Irlicher Strasse 55, Neuwied, D-56504

Harris Calorific GmbH

Beethovenstrasse 9, Berkheim, D-88450

ISO-TECH Kunststoff GmbH

Rottweg 22, Ahaus, D-48683

Rokon Filterbau GmbH

Stellwerkstrasse  16, Bielefeld, D-33647

IGAS Research

Landstrasse 88a, Goslar, D-38644

Breitenfeld AG

Breitenfeldstrasse 22, Mitterdorf im Mürztal, AT-8662

Grzelak Zbigniew Zakład Glazurniczy

Marcinowskiego 26, Warka, 05-660 (mazowieckie)

Kosiński Jerzy Zakład Budowlany

Grabiszyńska 311/50, Wrocław, 53-236 (dolnośląskie)

Kowalczyk Krzysztof Zakład Remontowo-Budowlany

Ślepowola 25a, Mogielnica, 05-640 (mazowieckie)

Kaptur Zdzisław Zakład Murarski

Piórka 1/29, Bydgoszcz, 85-796 (kujawsko-pomorskie)

Goszcz Tadeusz Zakład Posadzkarsko-Glazurniczy

Łąkowa 2, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Zakład Remontowy Perfekt

Dąbrówka 288a/6, Mogilno, 88-300 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Pogrzebowy Animus

Zbożowa 67, Lublin, 20-827 (lubelskie)

Zakład Dekarsko-Blacharski

Gen. Pułaskiego 6, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

Zakład Kamieniarsko-Nagrobkowy

Kościuszki 50, Krosno Odrzańskie, 66-600 (lubuskie)

Zakład Kamieniarsko-Nagrobkowy

Słoneczna 1, Sulechów, 66-100 (lubuskie)

PREIS-NER

Kościerzyńska 1a, Wrocław, 51-430 (dolnośląskie)

KRUSZMAT Sp. z o.o. w upadłości

Śreniawitów 3/48, Warszawa, 03-188 (mazowieckie)

Sunrise Karol Gryczka

Piłsudskiego 3, Łuków, 21-400 (lubelskie)

MRÓWKA Arkadiusz Harasimowicz

Broniewskiego 8, Malbork, 82-200 (pomorskie)

Zakład Krawiecki Skibor Jan

Dolne Miasto 15, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Zakład Malarski Paluszkiewicz Antoni

Morzewo 135, Kaczory, 64-810 (wielkopolskie)

Zakład Ślusarski Eugeniusz Stochaj

Przybychowo 54/5, Połajewo, 64-710 (wielkopolskie)

Zakład Ślusarski Kołacki Ryszard

Gnieźnieńska 51, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki Agnieszka Szechlecka

Bielska 25, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Firma Pogrzebowa Primus

Struga 52, Łódź, 90-567 (łódzkie)

OKNOPLAST - Zakład Zamiejscowy

Floriańska 126, Jasło, 38-200 (podkarpackie)

Ekodeck Graczyk Mariusz

Lotników 19/14, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Insmont Zakład Hydrauliczny

Ciechanowska 18, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Glazurotech Krzysztof Kruszona

Przemysława 8/a7, Poznań, 61-064 (wielkopolskie)

Jakubowski Witold FU

Ketlinga 5/14, Łódź, 92-431 (łódzkie)

Zakład Krawiecki Halina

Jagiellońskie 38, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

Zakład Usługowy RTV

Konstytucji 3, Nowa Sól, 67-100 (lubuskie)

Zakład Kominiarski Dębowski

14 Pułku Piechoty 4/12, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Kominiarski Langner Grzegorz

Napęków 14, Bieliny, 26-004 (świętokrzyskie)

Uslugi kominiarskie

Sienkiewicza 21/22, Nowy Dwór Gdański, 82-100 (pomorskie)

Zakład Ślusarski

Marcinkowskiego 30, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Zakład Brukarski

Pożegowska 30, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski

Janów 14, Kobierno, 63-714 (wielkopolskie)

Zakład Produkcyjno Usługowy

Spółdzielcza 16, Twardawa, 47-340 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY

Filtrowa 7 lok. m.12 (MAZOWIECKIE)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY KORJAN

UL. KOŚCIUSZKI 37, Minkowice Oławskie, 55-220 (dolnośląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY 'GRYF'

KAZIMIERSKA 9, Rumia, 84-230 (pomorskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "A.AARONN"

Focha 10 lok. m.12, Radom (mazowieckie)

Zakład Pogrzebowy "CHARON"

Mikołaja Reja 10, Czernikowo, 87-640 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY - " MAX "

11 LISTOPADA 16 lok. 9, Bydgoszcz, 85-643 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usług

Łagów Wolska 23, �ag�w, 26-025 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY

HUGONA KOŁŁĄTAJA 4C lok. 6, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY "SEBEK"

Kaliska 9/11, Łęczyca, 99-100 (ŁÓDZKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY

Świnoujście ZARZECZE 1, - Świnoujście, 72-605 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY

POMORSKA 80-86 lok. 1, Bydgoszcz, 85-051 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Zakład Usługowo-Handlowy

Rzecko Wolności 5, Choszczno, 73-200 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Specjalistyczny Zakład DDD

Torowa 25, Kościan, 64-000 (wielkopolskie)

Takraf Zakład Naprawczy

Wola Brwileńska 27, Nowy Duninów, 09-505 (mazowieckie)

Viola Wioletta Kwilman

Dzierzgowska 2, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Agmar Zakład Kominiarski

Rysia 2b, Poznań, 61-066 (wielkopolskie)

Mazowiecki Zakład Kominiarski

Fałata 11/1, Piastów, 05-820 (mazowieckie)

Zakład Budowlany Aureliusz Witko

Łunawska 31, Chełmno, 86-200 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Tapicerski

Kwiatowa 5, Grodzisk Wielkopolski, 62-065 (wielkopolskie)

Zakład Krawiectwa Lekkiego

Stawna 22, Witaszyce, 63-230 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki

Legii Wrzesińskiej 27, Września, 62-300 (wielkopolskie)

HANDEL-USŁUGI

TORUŃSKA 52, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

" EWAL " ZAKŁAD USŁUGOWY

KONFEDERATÓW BARSKICH 3 lok. 79, Bydgoszcz, 85-791 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Zakład Ślusarski Sławomir Faustmann

Taszarowo 2, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Zakład Betoniarski Jutrzenka

Jutrzenka , Borzytuchom, 77-141 (pomorskie)

Zakład Krawiecki B&E

Królowej Marysieńki 2, Wrocław, 51-200 (dolnośląskie)

Zakład Instalacyjny Gierczak Marian

Żeromskiego 23, Margonin, 64-830 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki Paprzycka Danuta

Żeromskiego 9a, Trzcianka, 64-980 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki Strzałkowska Janina

Powstańców Wielkopolskich 22, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki Szulc Teresa

Chodzieska 29, Budzyń, 64-840 (wielkopolskie)

Farsz Zakład Garmażeryjny Urszula Kamińska

Brzóski 68, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Zbr Dek Paweł Sadowski

Otolińska 19/21, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Zakład Krawiecki

Lidzbarska 34, Brodnica, 87-300 (kujawsko-pomorskie)

Salon Fryzur Styl

Ogrodowa 3, Lidzbark Warmiński, 13-230 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Stolarski Kołodziej Henryk

Piotrowo 24a, Czempiń, 64-020 (wielkopolskie)

Zakład Introligatorski B. Nowak

Śremska 86, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Zakład Ogólnobudowlany Armil

Młyńska 35, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

Zakład Usług RTV

Ogrodowa 2, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

Zakład Kominiarski Andrzej Łeske

Powstańców Wielkopolskich 7a, Grodzisk Wielkopolski, 62-065 (wielkopolskie)

Zakład Malarsko-Tapeciarski

Rakoniewicka 23, Wielichowo, 64-050 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki Anita Woszczyło

Ogińskiego 91, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Zakład Melioracyjny R.Z. Jegor

Kościuszki 63d, Mikołów, 43-190 (śląskie)

ZPU Hi-Eko

Odrzańska 20, Opole, 45-644 (opolskie)

PSK-Druk

Długosza 2/6, Wrocław, 51-162 (dolnośląskie)

Zakład Pralniczy Kobielusz

Goldoniego 1, Warszawa, 01-913 (mazowieckie)

Zakład Kominiarski Przybył Marian

Baczyńskiego 8, Mieścisko, 62-290 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki Furman Genowefa

Krasińskiego 11, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Aneta FUH Aneta Strzelecka

Kościuszki 3/4, Trzcianka, 64-980 (wielkopolskie)

Klepsydra Sp. z o.o. Zaklad Pogrzebowy

Piastów 2a, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Andromex Zakład Krawiecki

Platynowa 5, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Markol Marek Kornatowski

Osiedlowa 1/14, Baboszewo, 09-130 (mazowieckie)

Zakład Ślusarski Szuster Ryszard

Krucza 21, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Lilu Aneta Adamowska

Sokoła 4, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Metropolitan Studio Karolina Tomys

Krzywa 8/12, Milanówek, 05-822 (mazowieckie)

Zakład Remontowy Stępień Wiesław

Jasna 10, Myszków, 42-311 (śląskie)

Salonik u Joanny

Jasnogórska 48, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Camgres Przemysław Kamiński

Grzybowa 1/8, Czerwonak, 62-004 (wielkopolskie)

Ele-Bud Edward Żak

Rzymowskiego 20/47, Warszawa, 02-697 (mazowieckie)

Zakład Ślusarski Ryszard Nęcek

Czułów 323, Liszki, 32-060 (małopolskie)

Tyna Zakład Krawiecki Bożena Marciniak

Rataja 9, Kowalew, 63-300 (wielkopolskie)

Bemar Marek Pasik

Rojna 58/60, Łódź, 91-134 (łódzkie)

Zakład Elektro-Instalacyjny Jan Kowara

Wysoka 22, Olesno, 46-300 (opolskie)

Zakład Kominiarski Grzegorz Trajdrowski

Kopernika 39, Ciechocinek, 87-720 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usługowy RTV

Poprzeczna 30, Łowicz, 99-400 (łódzkie)

Zakład Kowalsko-Ślusarski

Wawrzyniaka 8, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Lisowski Mikołaj Firma Budowlana

Kręta 4, Marki, 05-260 (mazowieckie)

Firma Pogrzebowa Pientka Gerard

Powstańców Śląskich 48, Żerdziny, 47-480 (śląskie)

Zakład Usług RTV

Wodna 15, Chełmno, 86-200 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Kamieniarsko-Betoniarski

Kosińskiego 22, Nekla, 62-330 (wielkopolskie)

Studio Urody Galaxy

Poznańska 111, Puszczykowo, 62-040 (wielkopolskie)

Zakład Usługowy RTV

Kościuszki 46, Rogoźno, 64-610 (wielkopolskie)

Zakład Malarsko-Tapeciarski

Nekielska 7a, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski RAMARO

Polna 5, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Zakład Malarsko-Tapeciarski

Piaskowa 29, Tarnowo Podgórne, 62-080 (wielkopolskie)

Zakład Usługowy RTV

Warszawska 10, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług RTV

Podzamcze 15, Piekoszów, 26-065 (świętokrzyskie)

Zakład Usługowy RTV

Gimnazjalna 2, Skwierzyna, 66-440 (lubuskie)

Zakład Usługowy RTV

Niepodległości 3, Skwierzyna, 66-440 (lubuskie)

Zakład Usługowy RTV

SIKORSKIEGO 43, Czaplinek, 78-550 (zachodniopomorskie)

Zakład Tapicerski Witold Rzeszutko

Konopnickiej 76, Goleniów, 72-100 (zachodniopomorskie)

Zakład Ślusarski

Władysława Łokietka 177, Kraków, 31-263 (małopolskie)

Zakład Galwanizacyjny M. Gajęcki

Byków 60, Mirków, 55-095 (dolnośląskie)

Herman Leszek Zakład Murarski

Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Mirek Jan Zakład Murarski

Kalinowa 5, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Cobra 0 Zakład Ślusarski

Św. Maksymiliana Kolbego 7c/3, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Jaś-Glazurnik

Stróżna 60, Bobowa, 38-350 (małopolskie)

Zakład Krawiecki Plewa Małgorzata

Stawowa 29, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Zakład Krawiecki Miodońska Wanda

Ks. Stojałowskiego 10, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Zakład Ślusarski Błahut Szymon

Pawia 20, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Zakład Ślusarski Kamiński Tadeusz

Środkowa 24, Michałowice, 05-816 (mazowieckie)

Zakład Ślusarski Damian Bromberek

Opolska 3, Września, 62-300 (wielkopolskie)

Zakład Naprawy RTV

Zamkowa 1, Stawiszyn, 62-820 (wielkopolskie)

"Grenbest" Grzegorz Nowakowski

Karmelicka 2/36, Warszawa, 00-155 (mazowieckie)

Alu-Dach Zakład Dekarsko-Blacharski

Hajducka 7/9, Chorzów, 41-500 (śląskie)

Zakład Instalacji Elektrycznych

Kwiatowa 22, Aleksandrów Kujawski, 87-700 (kujawsko-pomorskie)

W&W Zakład Ślusarski Wojciech Czubak

Zachodnia 3/1, Kalisz, 06-451 (mazowieckie)

Zakład Krawiecki

Niepodległości 48, Gryfice, 72-300 (zachodniopomorskie)

Zakład Kamieniarski Andrzej Kopyto

Franciszka Żwirki 8 lok. 3, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

ZAKŁAD KOMINIARSKI ANDRZEJ KICIŃSKI

Komorowo 20 lok. 29, Komorowo, 64-200 (wielkopolskie)

Zakład Kominiarski Krystyna Erhardt

3 Maja 2a, Dobroszyce, 56-410 (dolnośląskie)

ZAKŁAD KOMINIARSKI WITOLD ŻUCHOWSKI

Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz, 85-313 (kujawsko-pomorskie)

Zakład ogólnobudowlany. Dariusz Kuriata

Sieniawka 37, Łagiewniki, 58-210 (dolnośląskie)

ZAKŁAD STOLARSKI ZBIGNIEW NOWICKI

CMENTARNA 8, Obra, 64-211 (wielkopolskie)

ZAKŁAD TAPICERSKI KRZYSZTOF PURCZYŃSKI

Kaliska 62B, Piotrków Kujawski, 88-230 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usługowy Alicja Woźny

Dąbrowszczaków 27 lok. 3, Białogard, 78-200 (zachodniopomorskie)

Zakład Usługowy Danuta Michalska

Parkowa 6, Bystrzanowice-Dwór, 42-253 (łódzkie)

ZAKŁAD USŁUGOWY DOROTA DANILEWICZ

OKUNIOWIEC 122, Suwałki, 16-402 (podlaskie)

Zakład Usługowy Ewa Sawoch

Kolejowa 22, Górki Noteckie, 66-542 (lubuskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY JAN JAROŃSKI

Brzozowa 27 lok. 62, Bydgoszcz, 85-154 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usługowy Jan Kempa

Mikołaja Reja 17 lok. 40, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY KATARZYNA JANIKOWSKA

Zawada Dolna 4, Mstów, 42-244 (śląskie)

Zakład Usługowy Marzena Sorokopas

Jana Pawła II 88E lok. 5, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

Zakład Usługowy Patrycja Ciećwiera

Marcinowice 18, Marcinowice, 59-407 (dolnośląskie)

"ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY" - IRENA LISIECKA

Świętojańska 7, Warszawa, 00-266 (mazowieckie)

ZAKŁAD USŁUGOWY - ANDRZEJ SŁOMKA

Nakło 37, Lelów, 42-235 (śląskie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY Ryszard Rogalski

Marcinkowicka bn , Chełmiec, 33-395 (małopolskie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY RYSZARD ZWOLIŃSKI

STAFFA 8 lok. 41, Kielce, 25-410 (świętokrzyskie)

ZakŁad Fotograficzny URSZULA STASZAK

Krótka 2, Leśna, 59-820 (dolnośląskie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY WALDEMAR KOWALSKI

Zakroczymska 2, Nowe Miasto, 09-120 (mazowieckie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY TOMASZ ŻACZEK

JAGIEŁŁY 48, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY DANUTA JACH

Stary Rynek 6, Zielona Góra, 65-067 (lubuskie)

Zakład Fotogrficzny Lech PEPLIŃSKI

Poli Gojawiczyńskiej 9 lok. 16, Gdynia, 81-301 (pomorskie)

Zakład Kamieniarski Tabor Bożena

Chorzelów 380A, Chorzelów, 39-331 (podkarpackie)

Zakład Kominiarski Jan Kowalczyk

Podlesie 38, Bieliny, 26-004 (świętokrzyskie)

Zakład Kominiarski Andrzej Irzyk

Wąska 7, Syrynia, 44-361 (śląskie)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY EUGENIUSZ ŁUKASZEWSKI

Wolsztyńska 34, Solec, 64-234 (wielkopolskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY JERZY ŁAKOMSKI

Aleja Aleja Wolności 54/60, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY EUGENIUSZ TRZOŃSKI

św. Barbary 24, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

Zakład Pogrzebowy Katarzyna Szurek

Tarnowiec 30, Tarnowiec, 38-204 (podkarpackie)

ZAKŁAD USŁUGOWY DOROTA LEMBICZ

Duńska 53, Czosnów, 05-152 (mazowieckie)

ZAKŁAD USŁUGOWY ANDRZEJ KONDRAT

Broniewice 45, Janikowo, 88-160 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY MARIOLA DWORNIK

Parzęczewo 67, Kamieniec, 64-061 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY ANDRZEJ RYDZEWSKI

marsz. Józefa Piłsudskiego 76 lok. 9, Koszalin, 75-529 (zachodniopomorskie)

Zakład Usługowy Janina Grabowska

Astronomów 35A lok. 3, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY EUGENIUSZ HANDSCHKE

Czarnków os. Słoneczne 9C lok. 8, Lubasz, 64-720 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY, ANNA BARTCZAK

Jana Pawła II 32A lok. 6, Lubniewice, 69-210 (lubuskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY ARENDARSKI PIOTR

LUBNO 70/1, LUBNO 70/1 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

"ZAKŁAD USŁUGOWY" RENATA TEMPLIN

Gruta 200, Mełno, 86-330 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usługowy Danuta Gajda

Wrzosowa 12, Nowa Wieś Wielka, 86-060 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usługowy Barbara Krzywicka

Zyndrama 3 lok. 39, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usługowy Iwona Orent

u. Mierkowska 1, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usługowy LEOKADIA MICHALSKA

Podleśna 9C lok. 8, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY WOJCIECH KOWALIK

Zawady K.Makuszyńskiego 50, Popów, 42-110 (śląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY Karol Jarzębiński

Plebanka 1A, Radziejów, 88-200 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usługowy Anna Lewoniuk

Grabowno Wielkie 64A, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY Adam Jankowski

Aleja Zdobywców Wału Pomorskie 74B lok. 19, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY HOLEWA ELŻBIETA

os. Andaluzja 9/V lok. 11, Piekary Śląskie, 41-947 (śląskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY. ŁUKASZ PAWŁOWSKI

Reja 4, Tuchola, 89-500 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY - Wojciech Nowak

GRUNWALDZKA 116 lok. 1, Bydgoszcz, 85-239 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Zakład fotograficzny Halina Piotrowska

Plac gen. Władysława Sikorskiego 12, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

Zakład Pogrzebowy Grzegorz Augustyniak

Traugutta 5, Gozdnica, 68-130 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY MICHAŁ MŁODZIK

Parzęczewska 2, Zgierz, 95-100 (ŁÓDZKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY Sparniuk Piotr

Dębowo 6, Janikowo, 88-160 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY JACEK WITKOWSKI

SOŁECKA 33, Koszalin, 75-900 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY DANUTA STOLIŃSKA

Boża Wola 16, Kutno, 99-300 (ŁÓDZKIE)

Zakład Usługowy Teresa Reszuta

Os. Zielone 4 lok. 7, Sokółka, 16-100 (PODLASKIE)

USŁUGI GRABARSKIE

Łomżyńska 72, ZBÓJNA, 18-416 (PODLASKIE)

ZAKŁAD DDD SYLWESTER PŁOCHECKI

Rawicka 7 lok. 12, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY ZOFIA GOLDSTROM

Marszałka Piłsudskiego 14 lok. 2, Drawsko Pomorskie, 78-500 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY WANDA PIETRAS

Grobla Świętego Jerzego 11, Elbląg, 82-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Zakład Fotograficzny Krzysztof Lewicki

H. Sienkiewicza 3, Opatów, 27-500 (świętokrzyskie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY Walentyna Malantowicz

Grodzieńska 33D, Siemiatycze, 17-300 (PODLASKIE)

ZAKŁAD KOMINIARSKI EUGENIUSZ BOBRUCKI

Smażyno 13B, SZEMUD, 84-217 (POMORSKIE)

ZAKŁAD MECHANICZNY Janusz Nasiek

Osiedle Władysława Łokietka 19 lok. 15, Wolbrom, 32-340 (MAŁOPOLSKIE)

Zakład Pogrzebowy Sabina Junkiewicz

Stacha Konwy 24, Nowogród, 18-414 (PODLASKIE)

Zakład Usług "BEMAS"

Peowiaków 58/31 terenRP, Zamość, 22-400 (LUBELSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY Jerzy Borejsza

WARSZAWSKA 73 lok. 2, Białystok (PODLASKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY IRENA GÓRSKA

OSIEDLE MŁODYCH 1 lok. 39, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY URBAŃCZYK KONRAD

Z.Wilkońskiego 6/15, Janikowo, 88-160 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Zakład Usługowy Piotr Bończak

Świętokrzyska 15 lok. 10, Legnica, 59-220 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY PIOTR BARCHAŃSKI

Kapelanów Wojskowych 2D, Knurów, 44-190 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY. Krzysztof ROZGA.

GRUNWALDZKA 22, Mysłowice, 41-400 (ŚLĄSKIE)

Zakład Kominiarski Leszek Erhardt

3 Maja 2A, Dobroszyce, 56-410 (DOLNOŚLĄSKIE)

Zakład Kominiarski Tadeusz Woś.

Narożniki 14, RAKONIEWICE, 62-067 (WIELKOPOLSKIE)

Zakład Pogrzebowy Andrzej Biernat

Staszica 6/1, Paczków, 48-370 (OPOLSKIE)

Zakład Pogrzebowy Elżbieta Mazurkiewicz

Sieradzka 124A, Złoczew, 98-270 (łódzkie)

ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY - WYGODA

Kawęczyn 1 ., Dobrzejewice, 87-123 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Zakład usługowy Elżbieta Kusowska

Os. 700-Lecia 3b lok. 4, Płoty, 72-310 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Technik - Zakład Produkcyjny

Chróścina 29, Skorogoszcz, 49-345 (opolskie)

Zakład Ślusarski - Józef Różycki

Kosmonautów Polskich 123/2, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

Firma Pogrzebowa Jasek.pl Gliwice

Zygmunta Starego 27, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Firma Pogrzebowa Jasek.pl Zabrze

Wolności 209, Zabrze, 41-800 (śląskie)

Firma Pogrzebowa Kir filia Jordanów

Piłsudskiego 31, Jordanów, 34-786 (małopolskie)

S.G. Kaczor S.J.

Garbarska 1, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

ZU Krzysztof Zamorski

Dworzaczka 1, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Ślusarstwo Mieczysław Kuczkowski

Królowej Jadwigi 5a/1, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Stach-Gont Możdżeń Stanisław

Podwilk 254, Podwilk, 34-722 (małopolskie)

Monterm Sp. z o.o. Zakład Instalacyjno-Montażowy

Płk. Tumidajskiego 3, Biecz, 38-340 (małopolskie)

Zakład Instalacyjny Józef Surówka

Armii Krajowej 9/17, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Zakład Blacharsko-Lakierniczy Tadeusz Jabłoński

Karczewska 12a, Warszawa, 04-112 (mazowieckie)

ZPHU Ergem

Faradaya 37, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Team 2

Najświętszej Marii Panny 59, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Zakład Czyszczenia Dywanów

Graniczna 61a, Katowice, 40-018 (śląskie)

Ren Company

Nowodworska 27, Warszawa, 03-133 (mazowieckie)

Teger Zakład Telekomunikacyjno-Elektryczny

Budowlanych 10, Tarnobrzeg, 39-400 (podkarpackie)

Studio Ultra

Westerplatte 10b, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

ABC Zakład Usługowo-Handlowy

Kaliska 23, Pyzdry, 62-310 (wielkopolskie)

Aaron Zakład Usług Pogrzebowych

Daszyńskiego , Bogatynia, 59-920 (dolnośląskie)

Acheron S.C.

Zawoda 40, Raciąż, 09-140 (mazowieckie)

Zakład Zegarmistrzowski

Grudziądzka 21, Chełmno, 86-200 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Szewski

Parkowa 2, Krosno Odrzańskie, 66-600 (lubuskie)

Zakład Usług Weterynaryjnych

Borecka 25, Koźmin Wielkopolski, 62-840 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski

Działkowa 12, Kościan, 64-000 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki

Tuwima 10, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

Kamieniarstwo Furmanek

Świętokrzyska 9, Daleszyce / Kielce, 26-021 (świętokrzyskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Pawłowice 75, Sędziszów, 28-340 (świętokrzyskie)

Zakład Nagrobkowy

Przemysłowa 6, Sulechów, 66-100 (lubuskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Reymonta 1, Bobolice, 76-020 (zachodniopomorskie)

ZUL Stanisław Piechnik

Plękity 17/6, Małdyty, 14-330 (warmińsko-mazurskie)

"MATYJ"ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY

UCZNIOWSKA 1 lok. 1, Gdańsk, 80-530 (POMORSKIE)

PRODUKCJA USŁUGI

STRAŻACKA 94C, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 (LUBUSKIE)

BLUMAR-F S.C.

Romana Maya 1, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

Iwa Zakład Krawiecki Iwona Kurzyńska

Reymonta 9f/1, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Zakład Krawiecki Kujawek Aleksander

Dębe , Lubasz, 64-720 (wielkopolskie)

Kora Małgorzata Kufel

Grylewo 44, Wągrowiec, 62-104 (wielkopolskie)

Firma Ostrowski Zenon

Nowe Miasto 13, Wieleń, 64-730 (wielkopolskie)

Zakład Malarsko-Remontowy Szczepaniak Edmund

Janowiecka 24a, Damasławek, 62-110 (wielkopolskie)

Mistmar S.J. PW

Kobylińskiego 21, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Lipiński

Maszewo 32, Biała, 09-411 (mazowieckie)

Tigo Marian Grzegorz

Wyzwolenia 5a/28, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Alu-Mont FU

Polna 6/28, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

El-Tech S.C.

Nowe Boryszewo 53/1, Radzanowo, 09-451 (mazowieckie)

Ani-Tech PW

Przemysłowa 7/6, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Artex Artur Dąbkowski

Śródborze 30, Baboszewo, 09-130 (mazowieckie)

FU Anna Gładoch

Spokojna 3, Szczawin Kościelny, 09-550 (mazowieckie)

Polbud Robert Kaźmierowski

Nowa Dzierzążnia 8, Dzierzążnia, 09-164 (mazowieckie)

Sadkowski Trockenbau Firma

Czwartaków 4/60, Płock, 09-409 (mazowieckie)

Kow-Bud ZU

Dybowskiego 16, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Zakład Ślusarsko-Hydrauliczny Gierwatowski Sławomir

Orzechowa 37, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Techbud Andrzej Karp

Kryg 268, Lipinki, 38-304 (małopolskie)

Zakład Ślusarski Czarkowski Paweł

Legionów 115, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Zakład Odlewniczy Jerzy Bąk

Długa 37, Blachownia, 42-290 (śląskie)

Elżbieta Zajda Zakład Kominiarski

Szosa Gdańska 86, Osielsko, 86-031 (kujawsko-pomorskie)

Construct Tile Przemysław Grzelczak

Skarbówek 37, Szczecin, 71-450 (zachodniopomorskie)

Antosiewicz Stanisław Zakład Szewski

Bełdan 2, Warszawa, 02-695 (mazowieckie)

Arciernowicz Mirosław Zakład Szewski

Kowary, 58-530 (dolnośląskie)

Andrzejak Lechosław Zakład Kominiarski

Owczarki 1a, Zwierzyn, 66-542 (lubuskie)

Ankier Janusz Zakład Kominiarski

Wyspiańskiego 4, Jasło, 38-200 (podkarpackie)

Glaz-Mar Ryszard Mycik

Jodłowa 21, Goleniów, 72-100 (zachodniopomorskie)

Bednarz Robert Zakład Kominiarski

Tenisowa 2/c2, Szamotuły, 64-500 (wielkopolskie)

Grzybowski Grzegorz Zakład Inżynieryjny

Sportowa 54, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100 (mazowieckie)

Flieger G. Zakład Kominiarski

Grunwaldzka 94, Leszno, 64-100 (wielkopolskie)

Florian Zakład Kominiarski

Warszawska 29, Września, 62-300 (wielkopolskie)

Glaza Dariusz Zakład Kominiarski

Wyspiańskiego 23, Darłowo, 76-150 (zachodniopomorskie)

Góralik Krzysztof Zakład Kominiarski

Żabiniec 7, Białogard, 78-200 (zachodniopomorskie)

Groszek Leszek Zakład Kominiarski

Szarych Szeregów 6/6, Zielona Góra, 65-807 (lubuskie)

Harzowski Tomasz Zakład Kominiarski

Cedry 15, Sulechów, 66-100 (lubuskie)

Jabs Zbigniew Zakład Kominiarski

Pożegowska 3a, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Janiak Bogdan Zakład Kominiarski

Mickiewicza 16a, Pyrzyce, 74-200 (zachodniopomorskie)

Jarych Krzysztof Zakład Kominiarski

Kępińska 10b, Grabów, 63-520 (mazowieckie)

Jenczak Janusz Zakład Kominiarski

Gimnazjalna 4c/3, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

Jończyk Piotr Zakład Kominiarski

Łężycka 19, Czerwieńsk, 66-016 (lubuskie)

Jurek Andrzej Zakład Kominiarski

Unii Lubelskiej 17/3, Bydgoszcz, 85-059 (kujawsko-pomorskie)

Kałużny Piotr Zakład Kominiarski

Niepodległości 13a/3, Słupca, 62-400 (wielkopolskie)

Kłodowski Piotr Zakład Kominiarski

Kopernika 10, Ruda Śląska, 41-710 (śląskie)

Kłonowski Dariusz Zakład Kominiarski

Orzeszkowej 4a, Nowa Sól, 67-100 (lubuskie)

Korwel Tadeusz Zakład Kominiarski

Kardynała Wyszyńskiego 90, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Korzec Marian Zakład Kominiarski

Grojec 32a, Żywiec, 34-300 (śląskie)

Krzyżok Jerzy Zakład Kominiarski

Gostyńska 38, Poznań, 60-103 (wielkopolskie)

Kubasik Jan Zakład Kominiarski

Ostrzeszowska 1b, Grabów, 63-520 (mazowieckie)

Kudełka Kazimierz Zakład Kominiarski

Piotra Skargi 18/3, Piekary Śląskie, 41-948 (śląskie)

Kwiatkowski Karol Zakład Kominiarski

Piłsudskiego 27c1, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Latko Halina Zakład Kominiarski

Dębowa 19, Piła Kościelecka, 32-540 (małopolskie)

Lipiński Paweł Zakład Kominiarski

Kluczborska 14, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

Liszka Jacek Zakład Kominiarski

Kossaka 10, Płaza, 32-552 (małopolskie)

Luhm Eugeniusz Zakład Kominiarski

Żeromskiego 1/9, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

Machajska Renata Zakład Kominiarski

Kręta 2, Janowiec Wielkopolski, 88-430 (kujawsko-pomorskie)

Makowiak Robert Zakład Kominiarski

Poznańska 65, Kościan, 64-000 (wielkopolskie)

Malcharczyk Łukasz Zakład Kominiarski

Przerwy-Tetmajera 85a, Rydułtowy, 44-280 (śląskie)

Mały Piotr Zakład Kominiarski

Chopina 4, Wschowa, 67-400 (lubuskie)

Matula Zbigniew Zakład Kominiarski

Ogrodnicza 17, Mnich, 43-520 (śląskie)

Mejna Zygmunt Zakład Kominiarski

Skoczylasa 14, Lębork, 84-300 (pomorskie)

Michalecki Grzegorz Zakład Kominiarski

Obrońców Westerplatte 42, Nowy Dwór Gdański, 82-100 (pomorskie)

Michałkiewicz Dariusz Zakład Kominiarski

Kościuszki 19/6, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

Miłaszewski Piotr Zakład Kominiarski

Zagłoby 20, Zielona Góra, 65-167 (lubuskie)

Nadolski Andrzej Zakład Kominiarski

Konarzyńska 19, Stara Kiszewa, 83-430 (pomorskie)

Nawrot Ewelina Zakład Kominiarski

Marzenin 28, Drezdenko, 66-530 (lubuskie)

3/Czwarte Zakład Krawiecki

Słowackiego 38, Kraków, 30-018 (małopolskie)

Jakubowski Andrzej Układanie Płytek

Nowa 18, Wielichowo, 64-050 (wielkopolskie)

Zakład Blacharsko-Dekarski Jan Masiak

Pszenna 47, Olsztyn, 10-832 (warmińsko-mazurskie)

Foto-Studio-Video

Zielona 22, Radziejów, 88-200 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Długa 3, Aleksandrów Kujawski, 87-700 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Kasprowicza 71, Barcin, 88-190 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Murarsko-Brukarski

Młodocin 55, Barcin, 88-190 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usług Kominiarskich

Nasturcjowa 18, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Banaszak Tadeusz Zakład Instalacyjny

Kościuszki 15, Luboń, 62-031 (wielkopolskie)

Miko-Bud Piotr Mikołajczak

Winogrady 100, Poznań, 61-659 (wielkopolskie)

Balawender Jerzy Zakład Szewski

Kościuszki 35, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Farna 7, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

Zakład Handlu i Usług REMIX

Wielichowska 74, Kościan, 64-000 (wielkopolskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Kościuszki 3, Słupca, 62-400 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski Halina Dura

Żeromskiego 16, Zbąszyń, 64-360 (wielkopolskie)

Zakład Usług Weterynaryjnych S.C.

Leśna 12, Piekoszów, 26-065 (świętokrzyskie)

Zakład Tapicerski Krzysztof Frączek

Tysiąclecia 37, Skarżysko-Kamienna, 26-110 (świętokrzyskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Marszałka Piłsudskiego 34, Stopnica, 28-130 (świętokrzyskie)

Zakład Usług Weterynaryjnych

Samsonów-Ciągłe 3, Zagnańsk, 26-050 (świętokrzyskie)

Zakład Usług RTV Bermat Color

Nowa Sól, 67-100 (lubuskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Nowe Miasteczko, 67-124 (lubuskie)

Zakład Usług Pogrzebowych

Kożuchowska 1, Żagań, 68-100 (lubuskie)

Zakład Usług Pogrzebowych OLIMP

Kożuchowska 3a, Żagań, 68-100 (lubuskie)

Zakład Geodezyjny mgr inż. Michał Raczyński

Niepodległości 60d, Gryfice, 72-300 (zachodniopomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY

Sobieskiego 5 lok. m.11 (MAZOWIECKIE)

ADAM WOJTKOWIAK ZAKŁAD KOMINIARSKI

MATEJKI 5, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Andrzej Ciszak Zakład Usługowy

Cmentarna 8, Kórnik, 62-035 (wielkopolskie)

Andrzej Jabłecki - Zakład Usługowy

Boguszówka 9, Bircza, 37-740 (podkarpackie)

Anna Kwiatkowska Zakład Usługowy

Smugowa 108B, Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

ANNA RECLAW Zakład Usługowy

HENRYKA SIENKIEWICZA 5, Sierakowice, 83-340 (pomorskie)

ARKADIUSZ KOSICKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Bukowiec SPORTOWA 8, Nowy Tomyśl, 63-300 (wielkopolskie)

DANUTA TRYPUĆ ZAKŁAD USŁUGOWY

OSIEDLE MŁODYCH 1 lok. 10, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

JAROCKI MARCIN ZAKŁAD USŁUGOWY

Wyzwolenia 7 lok. 55, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

LIDIA WIELAND ZAKŁAD USŁUGOWY

Krzycka 8, Święciechowa, 64-115 (wielkopolskie)

Marcin Dembiński Zakład Usługowy

Parlino 2, Stara Dąbrowa, 73-112 (zachodniopomorskie)

MARIANNA KLEKOT ZAKŁAD USŁUGOWY

Artyleryjska 51, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

MICHAŁ ADAMSKI ZAKŁAD POLIGRAFICZNY

PONIATOWSKIEGO 22, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Zakład Usługowy

Mostowa 53, Oborniki, 64-600 (wielkopolskie)

Zbigniew Pastuszak ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

os. Osiedle Józefa Piłsudskiego 2 lok. 35, Świdwin, 78-300 (zachodniopomorskie)

ZUBAL MARIOLA ZAKŁAD USŁUGOWY

Przybrda 2 lok. 1, Drzonowo, 78-421 (zachodniopomorskie)

Rogowska Barbara, Zakład fotograficzny

Janowska 1-zakład, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

BAZAN BOŻENNA ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

Główna 60a, Bolesław, 32-329 (małopolskie)

JAWORSKA GRAŻYNA ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

PAGANINIEGO NICCOLO 4/168, Lublin, 20-854 (lubelskie)

GRAŻYNA KONOPNICKA ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

GLINIANA 65, Wrocław, 50-525 (dolnośląskie)

"ZAKŁAD KOMINIARSKI"

JANA Z KOLNA 9 lok. 2, Świnoujście, 72-600 (zachodniopomorskie)

Kurzyński Tadeusz Zakład Kominiarski

Łyskowskiego 1d/173, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

JADWIGA KUZIOR ZAKŁAD KRAWIECKI

Chopina 2/4, Brzeg, 49-306 (opolskie)

Maria Szymańska Zakład Krawiecki

Grodztwo 96, Kruszwica, 88-153 (kujawsko-pomorskie)

ROBERT NIESPODZIŃSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Pogodna 29, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

WALDEMAR URBAN ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Robotnicza 112, Lubsko, 68-300 (lubuskie)

JACEK LISZEWSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

GRABISZYŃSKA 313 lok. 72, Wrocław, 53-236 (dolnośląskie)

MYSŁEK MARCIN ZAKŁAD POGRZEBOWY

Ciepłownicza 1, Brzeg, 49-300 (opolskie)

Grzegorz Kruczyński ZAKŁAD POGRZEBOWY

PARTYZANTÓW 4, Łuków, 21-400 (lubelskie)

KAZIMIERZ MIKOŁAJEK "ZAKŁAD POGRZEBOWY"

Nowa 8, Żory, 44-240 (śląskie)

RYSZARD TERPIŃSKI ZAKŁAD ŚLUSARSKI

WIĘZIENNA 1 lok. 4, Wrocław (dolnośląskie)

ZAKŁAD SPRZĄTAJĄCY

28 LIPCA 1943 29 lok. SIEDZIB, Kraków, 30-233 (małopolskie)

DARIUSZ KOWALCZYK ZAKŁAD "SPYTKO"

Spytkowice 431, Spytkowice, 34-745 (małopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY

KORNELA UJEJSKIEGO 65 lok. 57, Bydgoszcz, 85-168 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY

GRUNWALDZKA 45, Bydgoszcz, 85-239 (kujawsko-pomorskie)

ARLETA SZOSTAK ZAKŁAD USŁUGOWY

GRABY 36, Czerniejewo, 62-250 (wielkopolskie)

CHŁOND GRZEGORZ ZAKŁAD USŁUGOWY

Morcinka 3/30, Dąbrowa Górnicza, 41-303 (śląskie)

"ZAKŁAD USŁUGOWY"

HARCERSKA 9, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

KOLASA MARIAN ZAKŁAD USŁUGOWY

Grottgera 10/3, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

ZYGMUNT WOJNICKI ZAKŁAD USŁUGOWY

OSIEDLE PIASTOWSKIE 1 lok. 26, Kościan, 64-000 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY

Wapnik 36, Lubomino, 11-135 (warmińsko-mazurskie)

MARIUSZ HUSZALUK Zakład Usługowy

SIEDLECKA 7B lok. 46, Łuków, 21-400 (lubelskie)

WALDEMAR RADOŃSKI ZAKŁAD USŁUGOWY

Pakosław 10 lok. 1, Lwówek, 64-310 (wielkopolskie)

Kazimierz Dębowski Zakład Usługowy

Stacha Konwy 12, Nowogród, 18-414 (podlaskie)

ANNA KOBUS "ZAKŁAD USŁUGOWY"

OSIEDLE POWSTAŃCÓW WARSZAWY 6A lok. 7, Poznań, 61-656 (wielkopolskie)

Zakład Usługowy

Zagrody 58A, Sitkówka, 26-052 (świętokrzyskie)

JERZY WIŚNIEWSKI ZAKŁAD USŁUGOWY

Dąbrowskiego 43A lok. 16, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

Polaszek Edward Zakład Usługowy

Konstytucji 3-go Maja 27/46, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

GÓRZYŃSKA LIDIA Zakład Usługowy.

KIELECKA 4 lok. 2, Zagnańsk, 26-050 (świętokrzyskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

PASIECZNA 8, Bydgoszcz, 85-354 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

RACŁAWICKA 12 lok. 19, Kraków, 30-075 (małopolskie)

RYSZARD BRZEZIŃSKI ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

Legnicka 10 lok. 2, Ząbkowice Śląskie, 57-200 (dolnośląskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

UL.DASZYŃSKIEGO 32/8, Zgorzelec, 59-900 (dolnośląskie)

IRENA DZIEMASZKIEWICZ ZAKŁAD ŻYWIENIOWY

Władysława Broniewskiego 7, Wałbrzych, 58-309 (dolnośląskie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

OSIEDLE ZGODY BLOK 4, Kraków (MAŁOPOLSKIE)

BADURA RAFAŁ ZAKŁAD KOMINIARSKI

Goplany 56c, Marklowice, 44-321 (ŚLĄSKIE)

Jan Szatan ZAKŁAD POGRZEBOWY

Strzelców Bytomskich 306, Bytom, 41-935 (śląskie)

PIOTR KUCAB ZAKŁAD POGRZEBOWY

os. Księcia Józefa Poniatowskiego 52, PRZEWORSK, 37-200 (PODKARPACKIE)

Augustyniak Krzysztof Zakład Pogrzebowy

Mirowszczyzna 6, Rudniki, 46-325 (OPOLSKIE)

Łukasz Plata Zakład Pogrzebowy

Partyzantów 43e, Stary Sącz, 33-340 (MAŁOPOLSKIE)

ZBIGNIEW CZYŻAK ZAKLAD SZEWSKI

HENRYKA SIENKIEWICZA 5, Bielsk Podlaski (PODLASKIE)

Ryszard Popławski Zakład Usługowy

Dobre 35 lok. 2, Będzino, 76-037 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ANNA MADRJAS Zakład Usługowy

SCHILLERA 2 lok. 22, Częstochowa, 42-224 (ŚLĄSKIE)

BUŁAWA JAN ZAKŁAD USŁUGOWY

WILANOWSKA 2A lok. 3, Jędrzejów (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

ADAM SMOCZYK ZAKŁAD USŁUGOWY

11 Listopada 128E/E , Luboń, 62-030 (WIELKOPOLSKIE)

HANNA DAMIĘCKA ZAKŁAD USŁUGOWY

JANUSZA KORCZAKA 39, Ostrołęka (MAZOWIECKIE)

HIERONIM LUTOWSKI ZAKŁAD USŁUGOWY

Witunia ZŁOTOWSKA 4, WIĘCBORK, 89-410 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ADAMSKI PIOTR ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

Regulacyjna 12/3, Sosnowiec (ŚLĄSKIE)

Korbik Krzysztof, Zakład Elektromechaniczny

Morelowa 12, Nowa Sól, 67-100 (LUBUSKIE)

PAWEŁ PYTLASIŃSKI "ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY"

PIOTRKOWSKA 240, Łódź, 90-360 (ŁÓDZKIE)

Jerzy Grochowski Zakład Fotograficzny

Niepodległości 27, Okonek, 64-965 (WIELKOPOLSKIE)

Dorota Tomczak ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

Wola Wągrodzka Kasztanowa 25, Prażmów, 05-505 (MAZOWIECKIE)

BIERNACKI DOMINIK ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

PIŁSUDSKIEGO 6, PRZEWORSK, 37-200 (PODKARPACKIE)

ANDRZEJ PIĘTKA ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

Pasaż Ursynowski 11 lok. 7, Warszawa, 02-784 (MAZOWIECKIE)

Krystyna Warywoda Zakład Pogrzebowy

Basztowa 15, Nowy Żmigród, 38-230 (PODKARPACKIE)

Bożena Szydłowska Zakład Usługowy

Gimnazjalna 1, Brzeziny, 62-874 (WIELKOPOLSKIE)

KRZYSZTOF SZUBARGA "ZAKŁAD USŁUGOWY"

Rzeźnicka 8 lok. 12, Inowrocław, 88-100 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

JAN PAWŁOWSKI ZAKŁAD USŁUGOWY

Drobnin 11, KRZEMIENIEWO, 64-120 (WIELKOPOLSKIE)

Teresa Moskal Zakład Usługowy

Władysławowo 43, Łabiszyn, 89-210 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Jadwiga Wegner ZAKŁAD USŁUGOWY

Sępólno Krajeńskie Odrodzenia 25 lok. 7, Sępólno Kraj., 89-400 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

JANUSZ LEMAŃCZYK ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

Witunia RUNOWSKA 15, WIĘCBORK, 89-410 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Jan Piechota Zakład Kamieniarski

Falmirowice Wiejska 34, Chrząstowice, 46-053 (OPOLSKIE)

Jarych Krzysztof "Zakład Kominiarski"

Kępińska 10b, Grabów nad Prosną, 63-520 (WIELKOPOLSKIE)

Andrzej Kostrz Zakład Pogrzebowy

Wojciechów 2, Kazimierza Wielka, 28-500 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

Piotr Sowik Zakład Pogrzebowy

Lubochnia Dworska Tomaszowska 12, Lubochnia, 97-217 (ŁÓDZKIE)

Strużyński Grzegorz, Zakład Transportowy

Toruńska 73 lok. 22, Koło, 62-600 (WIELKOPOLSKIE)

JANKOWSKA DANUTA ZAKŁAD USŁUGOWY

KONWALIOWA 9, KOSTRZYN, 62-025 (WIELKOPOLSKIE)

STANBUD Zakład Budowlano Usługowy

Rozłogi 12/91, Warszawa, 01-310 (mazowieckie)

Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa Sp. z o.o.

Gen. Dąbrowskiego 3, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

MAG-TON

Białystok, 15-147 (podlaskie)

"THERMEX" Sp. z o.o.

Friedleina 6, Kraków, 30-009 (małopolskie)

Eko-Zag

Długa 200, Tychy, 43-100 (śląskie)

Firma Pogrzebowa Kir Sucha Beskidzka Siedziba Główna

Piłsudskiego 15, Sucha Beskidzka, 34-200 (małopolskie)

Firma Pogrzebowa Kir filia Maków Podhalański

Świerkowa 22, Maków Podhalański, 34-220 (małopolskie)

Zamor Zakład Ślusarski

Morzewo 38, Morzewo, 64-810 (wielkopolskie)

Alina Zakład Kaletniczy Stanisław Ciołek

Świerkowa 12, Łobżenica, 89-310 (wielkopolskie)

Marmur Zakład Betoniarski Stanisław Osesek

Kościelna 40b, Wysoka, 89-320 (wielkopolskie)

PUH Witold Theuhs

Sępoleńska 34, Lipka, 77-420 (wielkopolskie)

Zewfoto Zenon Wasak

Asłanowicza 29/10, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Audio - Video Sklep

Piłsudskiego 1, Łosice, 08-200 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Traugutta 33, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

PW Bożena Ickiewicz

Koźniewo Wielkie 65, Sońsk, 06-430 (mazowieckie)

Tenis Grass FU

Armii Krajowej 33/9, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

S.C.C. Bud

Sienkiewicza 15/13, Mława, 06-500 (mazowieckie)

PUH Janusz Sędal

Szumsk 55, Dzierzgowo, 06-520 (mazowieckie)

Alibud Alicja Kompińska

Wyszogrodzka 14a, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Drewtan Tatiana Magnuszewska

Wyszogrodzka 25, Płock, 09-402 (mazowieckie)

Kamis Jacek Kamiński

Skłodowskiej-Curie 2/19, Płock, 09-400 (mazowieckie)

FU Jan Sypniak

Grudna Kępska 45, Biecz, 38-340 (małopolskie)

Zakład Instalacyjny CO Kazimierz Łagodziński

Armii Krajowej 34/8, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

FU Claudia Teresa Popiołek

Piłsudskiego 20, Mszana Dolna, 34-730 (małopolskie)

Zakład Ślusarski J.J.

Biadaczów 74, Cisek, 47-253 (opolskie)

Zakład Blacharsko-Dekarski Karol Pawełczyk

Wojska Polskiego 3/7, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

Rob-Bruk

Ikara 12, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Zakład Krawiecki Sadzikowski Bogusław

Żywiecka 134, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Zakład Krawiecki Cieślar Paulina

Tadeusza 20, Bielsko-Biała, 43-382 (śląskie)

Time Out Poland Sp. z o.o.

Walczaka 110A, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Zakład malarsko-tapicerski Kaczmarek Zygmunt

Promienna 26, Dobrzyca, 63-330 (wielkopolskie)

Anderko Andrzej Szewstwo

Brzozowa 2/8, Siemianowice Śląska, 41-100 (śląskie)

Anix Zakład Galanterii Szewskiej Anna Procner

Mickiewicza 25, Kalwaria Zebrzydowska, 34-130 (małopolskie)

Ara Zakład Galanterii Kaletniczej Agnieszka Schnitter

Polna 16, Gostyń, 63-800 (wielkopolskie)

Zakład Usługowo-Produkcyjny Lakmal Paweł

Żuławska 16, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Stolarskich

Sienkiewicza 44, Mszczonów, 96-320 (mazowieckie)

Konował Bożena Przedsiębiorstwo Budowlane

Obrońców 50, Jasień, 68-320 (lubuskie)

Krysbud Firma Ogólnobudowlana Krystian Czekajło

Dzierżkowice 11/h4, Dzierżkowice, 59-243 (dolnośląskie)

A-Abax Zakład Usług Pogrzebowych Bożena Owczarzak

Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

Zakład Hydrauliczno-Budowlany

Żaków 6f/10, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

TERALEX S.C.

Lipowa 39, Unisław, 86-260 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usług Pogrzebowych S.C.

Kujawska 2, Gubin, 66-620 (lubuskie)

Zakład Usług Weterynaryjnych S.C.

Wiosny Ludów 30a, Pogorzela, 63-860 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski Renata Grzesiak

Św. Wawrzyńca 13, Pniewy, 62-045 (wielkopolskie)

Zakład Stolarski DREWIN

Szkółkarska 134, Suchy Las, 62-002 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski Dariusz Jankowski

Podleśna 30, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski Janusz Książkiewicz

Okrężna 2, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Zakład Tapicerski Elżbieta Kantorska

Fromborska 53, Września, 62-300 (wielkopolskie)

Zakład Naprawy Sprzętu RTV

Bolesława Chrobrego 13, Strzelce Krajeńskie, 66-500 (lubuskie)

Zakład Kamieniarsko-Betoniarski MARMUREK

Broniszewska 5a, Gryfice, 72-300 (zachodniopomorskie)

Zakład Usług Kominiarskich G.D.Wierzbicki

Przylesie 21a/214, Warszawa, 03-153 (mazowieckie)

MIAŁKI GRZEGORZ IMPERIAL

18 STYCZNIA 12 (MAZOWIECKIE)

SOLIDEX EDWARD PRZYBYSZ

WODOSPADY 56A lok. 4 (ŚLĄSKIE)

BERNARD BRZEZIŃSKI

NAKIELSKA 353, Bydgoszcz, 85-391 (kujawsko-pomorskie)

ADLUX Adam Ziółkowski

Płońska 96, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

" ALEX" OLEKSANDR LEVCHYSHYN

Kostrzyńska 2B, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Andrzej Kędzior GZYMS

Kończyska 13, Zakliczyn, 32-840 (małopolskie)

Andrzej Morawski "MORAWSKI"

Zagacie 39, Czernichów, 32-070 (małopolskie)

ARTUR BIGAJ BIGART

uL. Władysława Łokietka 10, Libiąż, 32-590 (małopolskie)

AZALIS ŁUKASZ HAŚKIEWICZ

OS.POD SKARPĄ 4 lok. 35, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

BOGUMIAŁ ZAMBROWSKA "IRYS"

OSIEDLE NA SKARPIE 35, Kraków, 31-912 (małopolskie)

CREDO KONRAD BEDA

Przybysławice 9a, Garbów, 21-080 (lubelskie)

"FENIKS" MONIKA WRÓBLEWSKA

Wiosny Ludów 6, Katowice, 40-374 (śląskie)

,,FIORE" ANNA SŁOMCZEWSKA

SIKORSKIEGO 8, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

Glamour Karolina Ostrowska

Włókiennicza 67 lok. 5, Warszawa, 04-964 (mazowieckie)

"GRANITBŁYSK" ANNA NOWAKOWSKA

Karcino 29, Drzonowo, 78-133 (zachodniopomorskie)

"HADES" Agnieszka Nowak

Antoniego Edwarda Odyńca 42, Łódź, 93-150 (łódzkie)

HARMATA EDWARD "EDHAR"

Turystyczna 6, Brzeszcze, 32-620 (małopolskie)

Jadwiga Doniecka FALKO

Przedborska 89, Fałków, 26-260 (świętokrzyskie)

Jadwiga Szymajda ZNICZ

Mikołaja Kopernika 43, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Józef ŻOK

DŁUGA 70, Mysłowice, 41-410 (śląskie)

KAMROX ROKSANA PIETRZAK

Grabowa 8 lok. 20, Łódź, 93-105 (łódzkie)

KAROL RADZICHOWSKI RADZICHOWSKI

Poręba Żegoty 487, Alwernia, 32-566 (małopolskie)

KMIEĆ RYSZARD DARIUSZ

Osiek 66A, Osiek, 87-340 (kujawsko-pomorskie)

PATOS Robert Nietrybowski

Zębice ŚWIĘTEGO MARKA 6, Święta Katarzyna, 55-010 (dolnośląskie)

SOKAR RAFAŁ SOSNOWSKI

Rolnicza 160, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

" VITA" Marchel Rafał

Władysława Jagiełły 19, Czerwińsk nad Wisłą, 09-150 (mazowieckie)

ZAKŁAD KRAWIECKI MAREK ŁABIŃSKI

Tulipanowa 2, Zielona Góra, 65-012 (lubuskie)

Zakład Produkcyjno-Usługowy Piotr Chamarczuk

Stary Dwór 43, Brójce, 66-304 (lubuskie)

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY ANDRZEJ GÓRNIAK

Dworcowa 6 lok. 2, Świętno, 64-224 (wielkopolskie)

Zakład Usługowo Handlowy Beata Juskowiak

Łagiewska 34, Wojnowice, 64-330 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY KAMIL BOGDANOWICZ

Franciszkańska 6, Koszalin, 75-253 (zachodniopomorskie)

Zakład Usługowo-Handlowy Krzysztof Chmielewski

Siedmiogóra 7 lok. 20, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY KRZYSZTOF OLBERT

Główna 10, Pęgów, 55-120 (dolnośląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY TOMASZ PIÓRKOWSKI

os. Osiedle Górne 4B lok. 1, Ujście, 64-850 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY AMELIA Amelia Meller

Lipowa 5, Kramarzyny, 77-133 (pomorskie)

Zakład Usługowy " IRKOM" Ireneusz Czapski

Redecz Krukowy 9, Brześć Kujawski, 87-880 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY SEBASTIAN PEKRÓL

SZYBOWCOWA 53A lok. 2, Szczecin, 70-843 (zachodniopomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY SKOLMAN ANDRZEJ GRZELCZAK

Nakielska 35 lok. 6, Bydgoszcz, 85-219 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY SPRINT SZMIT KAZIMIERZ

Jana Pawła II 22B lok. 3, Lwówek Śląski, 59-600 (dolnośląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY STANISŁAW AMBROZIAK

Żydowo 98, Żydowo, 76-012 (zachodniopomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY "TOMER" MICHAŁ TOMYS

PADEREWSKIEGO 3, Olesno, 46-300 (opolskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY RADOSŁAW KANTOWSKI

Mostowa 3 lok. 1, Poznań, 61-854 (wielkopolskie)

MAGNOLIA - DOROTA SOSNOWSKA

Damroki 8 lok. 1, Gdynia, 81-572 (pomorskie)

Zakład Usługowy ,, GRZEŚ'' - GRZEGORZ HODLIK

Paprotnia CHABROWA 1, Krzymów, 62-513 (wielkopolskie)

Markus ANDERSSON ANDERSSON

Solec 81B lok. A-51, Warszawa, 00-382 (mazowieckie)

SIWIAK JANUSZ ANDRZEJ

Heleny Marusarzówny 9/15, Jastrzębie-Zdrój, 44-330 (śląskie)

Regina Tonia ARMADIA

Połabska 18, Kłodzko, 57-300 (dolnośląskie)

AUREOLA Jakub Lachiewicz

Grabowa 24, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

KRZYSZTOF MUCHA BiK

Bonifacego 127 lok. 2, Warszawa, 02-909 (mazowieckie)

BLASK ŁUKASZ ŁYP

MIESZKA I 80, Szczecin, 71-011 (zachodniopomorskie)

"CHARON" Piotr Dańko

Medyka 243, Medyka, 37-732 (podkarpackie)

CHARON Adam Malesiński

11 Listopada 11, Tykocin, 16-080 (podlaskie)

FENIKS JERZY BRUS

Kościelna 1, Niedrzwica Duża, 24-220 (lubelskie)

ANDRZEJ CALIŃSKI GENEZIS

IRZYKOWSKIEGO 6 lok. 4, Warszawa, 01-317 (mazowieckie)

Gruber Agnieszka Harmata

Armii Krajowej 44 lok. 10, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

Tomasz Bielecki "HADES"

Hubala 5 lok. 44, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

ISRAFEL Alicja Gębka

Wyszogrodzka 7, Zakroczym, 05-170 (mazowieckie)

Łukasz Mularczyk "Kancelaria"

Mickiewicza 3A, Radoszyce, 26-230 (świętokrzyskie)

"Kaszmir" Michał Krupa

ŁĄKOWA 16, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

Dulla Teresa Letax

Cmentarna 4, Jarosław, 37-500 (podkarpackie)

DANUTA NAWARA MEMENTO

Olszówka 113, Mszana Dolna, 34-730 (małopolskie)

BŁAŻEJ CZYŻ NEKRO

PRZEMYSŁOWA 11, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

LATKO TADEUSZ "NEKRO"

Bolesława Chrobrego 17, Namysłów, 46-100 (opolskie)

ORION KRYSTYNA KORNATOWSKA

Czarnogórska 11 lok. 1, Szczecin, 70-842 (zachodniopomorskie)

PHU PAWEŁ ŚWIATŁOWSKI

Kaliska 45a, Łęczyca, 99-100 (łódzkie)

PIOTR JAN WOŹNIAK

Krótka 2, Świdnica, 66-008 (lubuskie)

Jerzy Nowakowski Pochówek

Nowe Osiedle 13c lok. 4, Bierawa, 47-240 (opolskie)

''PROSEKT'' DARIUSZ RATAJCZAK

Młyńska 6, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

Różańska Elżbieta "MISTERIUM"

BednarskiRynek 3 lok. 9, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

"SALEM" - J. LITWIN

Wenedów 15A lok. 4, Koszalin, 75-847 (zachodniopomorskie)

SZEWCZYK MARCIN SIWEX

PADEREWSKIEGO IGNACEGO 18/100, Lublin, 20-860 (lubelskie)

KRYSTYNA KUCHARCZYK " STYKS "

Jana Pawła II 24, Brzeg, 49-300 (opolskie)

TANATOPRAXIA Alina Samonek

Kraśniewo 46, Malbork, 82-200 (pomorskie)

HANNA OLESIAK "TOPAS"

FREZJOWA 63, Poznań, 60-175 (wielkopolskie)

USŁUGI JUBILERSKIE

BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO 4, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

ZAKŁAD FOTOREPORTERSKI ALEKSANDRA PELC

NIEMIERZYŃSKA 29A lok. 10, Szczecin, 71-436 (zachodniopomorskie)

Zakład Kominiarski Wiesław Frąk

Niepodległości 78, Skarżysko-Kamienna, 26-110 (świętokrzyskie)

ZAKŁAD LITERNICTWA NAGROBKOWEGO

ŻWIROWA 5F, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

ZAKŁAD PIELĘGNACYJNO-OPIEKUŃCZY BARBARA MACHOCZEK

RATAJA 4 lok. 23, Katowice, 40-837 (śląskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "ARKADIA" JOANNA KOSTRZEWA

STEFANA CZARNIECKIEGO 1d, Wielbark, 12-160 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Pogrzebowy `Białkowski` Jankowska Marzena

Kościelna 6, Mińsk Mazowiecki, 05-300 (mazowieckie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY ' EXODUS' CHMIELEWSKI KRZYSZTOF

Lipowa 21, Kobylin-Borzymy, 18-204 (podlaskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY, KWIACIARNIA SŁAWOMIR BORUSZEWSKI

Leśna 41, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "MEMENTO" SŁAWOMIR BŁASZAK

KOBYLANKA (DZIAŁKA NR 120/1), Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "OPOKA" ANNA KOZAŃ

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY Stanisław Wiśniewski

Szkolna 16 lok. a, Osie, 86-150 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY GANCARZ JÓZEF

Zielona 26, Wróblik Szlachecki, 38-483 (podkarpackie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "WRZOS" KRZYSZTOF ADAMEK

Godziesze Wielkie Rynek 3, Godziesze Małe, 62-872 (wielkopolskie)

Zakład Pogrzebowy ZACISZE Marzyjanek Anna

Mazowiecka 63, Czerniewice, 97-216 (łódzkie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO- HANDLOWO- USŁUGOWY

Skawica 335, Skawica, 34-221 (małopolskie)

Zakład Produkcyjno - Handlowy "A&A" Andrzej Laskowski

LIPOWA 37, Białystok (podlaskie)

"ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY" MARCIN TYRAJSKI

Rzymowskiego 17 lok. 76, Warszawa, 02-697 (mazowieckie)

Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Szmajdziński

Wiosny Ludów 24D, Witnica, 66-460 (lubuskie)

Zakład Sprzętowo- Transportowy Ryszard Skrzypa

Binowo 10, Stare Czarnowo, 74-106 (zachodniopomorskie)

ZAKŁAD STOLARSKO-TARTACZNY PAWLAK HELENA

Olszyna 82, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

ZAKŁAD TRANSPORTOWO-HANDLOWY KRZYSZTOF MICHALIK

Niekrasów 18, Osiek, 28-221 (świętokrzyskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY RYSZARD SKAWSKI

Duży Rynek 23, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Zakład Usługowo Handlowy JERZY KOPALA

Ługi 35/B, Dobiegniew, 66-520 (lubuskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Rajnard Grzesik

UL. DWORCOWA 52, Jełowa, 46-024 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY JAN JELONEK

Częstochowska 2 lok. 2, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

Zakład Usługowo Handlowy Leszek Borowczyk

Kozłowo 11, Opalenica, 64-330 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY JAN BIGUS

J. Z. Ptach 1, Żukowo, 83-330 (pomorskie)

Zakład Usługowo -Produkcyjny Krzysztof Tański

Cmentarna 36, Janów, 42-253 (śląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY SŁAWOMIR WALISZEWSKI

Lipowa 44A, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Zakład Usługowo-Transportowy Jurczyk Marcin

Elizanów 14, Chodów, 62-652 (małopolskie)

Zakład Usługowo-Transportowy Robert Szostak

Dębowiec 392, Dębowiec, 38-220 (podkarpackie)

Zakład Usługowy "ARTUR " Nabiałek Artur

Zarębska 85, Przyrów, 42-248 (śląskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY STANISŁAW KULIGOWSKI

KOSZALIŃSKA 16 lok. 208, Bydgoszcz, 85-714 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY HANDSCHKE EUGENIUSZ PIOTR

OSIEDLE SŁONECZNE 9C/8, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY GRABARSTWO MANFRED TOMYS

PADEREWSKIEGO 3, Olesno (opolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY "JESION" MARZENA PIERUŃ

Rogalice 60 lok. 10, Mąkoszyce, 49-315 (opolskie)

Zakład Usługowy Przemysław Dwornik

Parzęczewo 67, Kamieniec, 64-061 (wielkopolskie)

Zakład Usługowy KLUCZMAR Marian Szynkiewicz

Podwale , Wrocław, 50-010 (dolnośląskie)

Zakład Usługowy "Żagwin" Teresa Wiszowata

RUMIANKOWA 9 lok. 22, Białystok (podlaskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "AGROLAND" EDYTA STORTZ

Sobieskiego 99, Puszczykowo, 62-040 (wielkopolskie)

ZARZĄDCA CMENTARZA

WITKOWSKA 64, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

CIDMA MAŁGORZATA CZECHOWICZ

Zagajnikowa 19, UJAZD, 97-225 (ŁÓDZKIE)

"CREDO" Frączyńska Renata

Władysławów Bujecka 9, Miedźno, 42-120 (ŚLĄSKIE)

"DAREK" BUCZYŃSKI DARIUSZ

Rychlińskiego 1 H m. 4 Całykraj, Ząbki, 05-091 (MAZOWIECKIE)

Eiger Krzysztof Woźniak

Brylantowa 9, Tulce, 63-004 (WIELKOPOLSKIE)

MARCIN BARTELA GRABARSTWO

Kaliska , Praszka, 46-320 (OPOLSKIE)

" KROKUS"Artur Ziomek

Rynek 1, Miastków Kościelny, 08-420 (mazowieckie)

PEŁKA KAMIL "LILIA"

Dworska 8, Sosnowiec, 41-200 (ŚLĄSKIE)

MIĄZEK SŁAWOMIR LUMEN

Żeromskiego 2A, Drzewica, 26-340 (ŁÓDZKIE)

! ! ORFEUSZ MONGIAŁŁO KRZYSZTOF

ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 6/25, Lubin, 59-300 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD GASTRONOMICZNO-HANDLOWY LESŁAW SADŁOWSKI

PODWALE STAROMIEJSKIE 90 lok. 12, Gdańsk, 80-844 (POMORSKIE)

ZAKŁAD OGÓLNO BUDOWLANY MARIUSZ TABAKA

GENERAŁA PRĄDZYŃSKIEGO 22 lok. 7, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "MARCINKIEWICZ" Sławomir Marcinkiewicz

Osiedlowa 1, Wilamowice, 43-330 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY Mirosław Uzdrowski

NANICKA 2 lok. 1, WEJHEROWO, 84-200 (POMORSKIE)

ZAKŁAD STOLARSKI - USŁUGI

UL. JASNA 19, CZERWIEŃSK, 66-016 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD STOLARSKO-TARTACZNY PAWLAK SŁAWOMIR

Olszyna 82, OSTRZESZÓW, 63-500 (WIELKOPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

WRZESIŃSKA 83/2, Gniezno, 62-200 (WIELKOPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY KLAUDIUSZ WOLNY

Wysoka 22C, Wysoka, 46-300 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY DANIEL GABRYŚ

Tytusa Chałubińskiego 10B lok. 28, Koszalin, 75-581 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY RADOSŁAW SZUSTER

Niepodległości 49 lok. 7, Koszalin, 75-244 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD TRANSPORTU - JAN MITANA

UL.LEŚNA 3, Świecie, 86-100 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY „ LESIAK „ - Piotr Lesiak

Łowicka 4, Tuszyn, 95-080 (ŁÓDZKIE)

Zakład Pogrzebowy "ZNICZ" - Piotr Pyz

Kardynała Wyszyńskiego 10, Janów Lubelski, 23-300 (LUBELSKIE)

"ZAKŁAD KAMIENIARSKO-BETONIARSKI" - Witold Borkowski

Niecała 34, Ćmielów, 27-440 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

ANGELUS ANDRZEJ JÓŹWIK

Józefa Piłsudskiego . , Ruda Śląska, 41-707 (ŚLĄSKIE)

EPITAFIUM WIKTOR TYSZKO

Przykoszarowa 5, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

Firma Pogrzebowa "Elipsa"

Wyszyńskiego 63, Zamość, 22-400 (LUBELSKIE)

KOPANIE GROBÓW

WITKOWSKA 64/1, Gniezno, 62-200 (WIELKOPOLSKIE)

MAGIERA JACEK "KWAZAR"

Mickiewicza 52, Dobieszowice, 42-584 (ŚLĄSKIE)

SŁAWOMIR BARANOWSKI "MADAR"

Wincentego 18, Warszawa (MAZOWIECKIE)

Iliana Formela 'NEKROPOLA'

Księdza Stanisława Zawackiego 3 lok. 2, Gdynia, 81-514 (POMORSKIE)

"Ozyrys" Andrzej Slas

Piaskowa 11A, Luzino, 84-242 (POMORSKIE)

Marcin Gryczka "PEGAZ"

Zaprężyn 3, Zaprężyn, 55-095 (DOLNOŚLĄSKIE)

Grzegorz Cieśla - TAX

Leszczyńska 19, Bielsko-Biała, 43-300 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD GASTRONOMICZNY "SWOJSKA CHATA"

CZEREŚNIOWA 6, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD KAMIENIARSKO - POGRZEBOWY MARIA DYMOWSKA

NOWA 79, NISKO, 37-400 (PODKARPACKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "KAIS" KAIS MARIA

Marysin 16A, PIASKI, 21-050 (LUBELSKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY ORION PIOTR KORNATOWSKI

CZARNOGÓRSKA 11 lok. 1, Szczecin, 70-842 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Zakład Pogrzebowy "ZASĘPA" Zasępa Teresa

Henryka Sienkiewicza 35, Kruszyna, 42-282 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY JERZY SEPSKI

Mieszka I 23 lok. 23, Marki, 05-270 (MAZOWIECKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MAŁGORZATA BALIŃSKA

Kwiatowa 15, Skępe, 87-630 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY KRZYSZTOF SZPYTMA

UL. KALISKA 16E, SYCÓW, 56-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MARCIN PIECHANOWSKI

MODRA 33, Szczecin, 71-221 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY SŁAWOMIR KOZŁOWSKI

Sady MALWOWA 11, TARNOWO PODGÓRNE, 62-080 (WIELKOPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY JACEK JÓŹWIK

Kosynierów 5 lok. 3, Złocieniec, 78-520 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNY SŁAWOMIR ZASADA

Zawadka - 2 lok. -, Irządze, 42-446 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-TRANSPORTOWY KRZYSZTOF WASILCZYK

Kopernika 6, Augustów, 16-300 (PODLASKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-TRANSPORTOWY TOMASZ BORZYSZKOWSKI

Bielsko 37, KOCZAŁA, 77-220 (POMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY "ADAM" ADAM ORŁOWSKI

Szkolna 31A, Piechowice, 58-573 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY "GLASSTOOL" Ewa Lipka

Rynkowa 3A, Kętrzyn, 11-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY MSM MARIAN MIKOŁAJCZAK

UL. BOŻKA 64/7, Jelcz-Laskowice, 55-231 (DOLNOŚLĄSKIE)

Zakład Usługowy "ZOOL" Zofia WÓJCIK

BRZĘCZKOWICKA 8c/89, Mysłowice, 41-412 (ŚLĄSKIE)

Dom Pogrzebowy "HADES"

Miechowska bn , Wolbrom, 32-340 (MAŁOPOLSKIE)

"GARDEN" Magdalena Zwolak

Adama Mickiewicza 41, Chełm, 22-100 (LUBELSKIE)

"PAMIĘTAMY" MARIOLA ZDUNIK

Armii Krajowej 68A lok. 11, Płock, 09-409 (MAZOWIECKIE)

"SOBÓTKA" ZBIGNIEW KACZMAREK

UL.OSIEDLE ROBOTNICZE 15, Sobótka, 55-050 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD KRAWIECKI- usługi.

Piasta 8, WASILKÓW, 16-010 (PODLASKIE)

Zakład Mechaniczny "STALMOS"KAZIMIERZ LICHNIAK

Głowackiego 30, Warszawa, 05-075 (MAZOWIECKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "HARON" JANUSZ GRZELECKI

WARSZAWSKA 7, Skierniewice, 96-100 (ŁÓDZKIE)

Zakład Pogrzebowy. Zdzisław Obrębski

Wolności 7, Krasnosielc, 06-212 (MAZOWIECKIE)

Zakład Pogrzebowy "Paradise" Mariusz Windys

Pińczowska 11, Wodzisław, 28-330 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "ZEUS" KAMIL RASZEWSKI

Legnicka 18, Kożuchów, 67-120 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD REMONTOWO-USŁUGOWY EUGENIUSZ DAUKSZEWICZ

Brzezie k. Sulechowa Stanisława Lema 4, Sulechów, 66-100 (LUBUSKIE)

Zakład Transportowy Wiesław Nocuń

Kobyłczyce 7, MSTÓW, 42-244 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY DARIUSZ WOŹNIAK

Rynek 8, Gniewkowo, 88-140 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY SŁAWOMIR POSŁOWSKI

Leśniówka 65, Kielce, 25-146 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY JOANNA BAŁUSZ

Drzewna 8, Nowogród Bobrzański, 66-010 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-TRANSPORTOWY KRZYSZTOF FARBOTKO

KONARSKIEGO 10 lok. 26, Słupsk, 76-200 (POMORSKIE)

Zakład Napraw AGD

Stawowa 11, Wrocław, 50-018 (dolnośląskie)

GANZ

Dworcowa 16, Sianów, 76-004 (zachodniopomorskie)

Zakład Mechaniki Przemysłowej ZMP S.C.

Fiedlera 6d, Bydgoszcz, 85-796 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Programowania Komputerowego ProComp

Strażacka 6, Ustroń, 43-450 (śląskie)

Zakład Blacharsko-Dekarski Bronisław Zapart

Chabrowa 9, Rogoźno, 64-610 (wielkopolskie)

Zakład Robót Drogowo - Inżynieryjnych Czerski Jerzy

Brzeska 97, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Zakład Elektromechaniki Dźwigowej Andrzej Król

Siedlce -, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Zakład Ciesielski Kacprzak Jerzy

Kwiatowa 16a, Rybie, 05-090 (mazowieckie)

Zakład Ślusarski KORUND

Szabelnia 9, Końskie, 26-200 (świętokrzyskie)

Zakład Murarski Wałęga Stanisław i Krzysztof

Asfaltowa 5, Ciasna, 42-793 (śląskie)

Zakład Krawiecki Dzioba Ewa

Doliny Miętusiej 27/11, Bielsko-Biała, 43-316 (śląskie)

Silesia

Lutycka 6, Gliwice, 44-101 (śląskie)

Zakład Ślusarski Kazimierz Pogorzelski

Wypoczynkowa 17, Chotomów, 05-123 (mazowieckie)

Zakład Ślusarski Kozioronek Julian

Siemiradzkiego 36, Izabelin, 05-080 (mazowieckie)

"Frezmad" Zakład Prodrodukcyjno-Usługowo-Handlowy

Objazdowa 14, Września, 62-300 (wielkopolskie)

Motex Zakład Krawiecki Jan Motyka

Daszyńskiego 16, Ustroń, 43-450 (śląskie)

Gastel. Sp. z o.o. Zakład prefabrykacji strunobetonu

Dworcowa 30a, Karsin, 83-440 (pomorskie)

Kominiarczyk Zakład Kominiarski

Pysząca 3, Pysząca, 56-120 (dolnośląskie)

Kora S.C. Zakład Usług Pogrzebowych

Judyma , Kędzierzyn-Koźle, 47-220 (opolskie)

Widia S.C. Zakład Usługowy Jacek Bieniek Zbigniew Ciepłota

Zabraniecka 82, Warszawa, 03-787 (mazowieckie)

Zakład Kamieniarski

Rzemieślnicza 2, Międzyrzecz, 66-300 (lubuskie)

Zakład Malarski

Wielka Poznańska 59/4, Rogoźno, 64-610 (wielkopolskie)

Zakład Malarski

Niepodległości 14/17, Słupca, 62-400 (wielkopolskie)

Zakład Usług Geodezyjno-Kartograficznych

Średzka 34a, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Zakład Usług Geodezyjnych

Mickiewicza 17a, Sandomierz, 27-600 (świętokrzyskie)

Zakład Usług Pogrzebowych Adam Krupa

Spółdzielcza 52, Skarżysko-Kamienna, 26-110 (świętokrzyskie)

Rydygier S.C

Rydygiera 22/28, Wrocław, 50-248 (dolnośląskie)

Zakład Rehabilitacji Leczniczej A&D Zammed S.J.

Słowackiego 115, Myszków, 42-300 (śląskie)

Usługowy Zakład Tapicerski

Białogard, 78-200 (zachodniopomorskie)

Zakład Oczyszczania Miasta Zbigniew Strach

Arki Bożka 3, Bytom, 41-902 (śląskie)

Usługowy Zakład Kominiarski Bogdan Franc

Królowej Jadwigi 9c, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

'' WARSZTAT - ZAKŁAD STOLARSKI '' Andrzej Kowalczyk

Opolska 41, Brynica, 46-024 (opolskie)

ZAKŁAD ELEKTRYCZNO-ŚLUSARSKI

WALENIOWA 5 lok. 8, Bydgoszcz, 85-435 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY DARIUSZ CENDLEWSKI

Zakrzewko 14, Zakrzewko, 09-214 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD INSTALACYJNO - USŁUGOWY

ADAMA NARUSZEWICZA 1 lok. 2, Bydgoszcz, 85-230 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWY " RTL" Tomasz wajszczak

Lipa 1, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

ZAKŁAD STOLARSKI USŁUGOWO-PRODUKCYJNY DANUTA ORZECHOWSKA

Podzamek Golubski 39, Golub-Dobrzyń, 87-400 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY DERA MIROSŁAW

Chojnicka 1, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

Zakład Usługowo Handlowy TECHMIR Mariola Bołzan

Pieczarkowa 7, Łochowo, 86-065 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWY JADWIGA BAZYDŁO

WIARTEL 25 lok. 22, Pisz, 12-200 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY RYSZARDO Ryszard Kaczmarek

Bydgoska 20, Borówno, 86-022 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY "EL-SA" BOLESŁAW SAPAŁA

Edwarda Abramowskiego 1 lok. 1, Olsztyn, 10-241 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY MIRTRANS KUCYBAŁA MIROSŁAW

KARSIBÓR 30/2, KARSIBÓR 30/2, 78-609 (mazowieckie)

MINIFOT ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY MARZENNA SALAMON

Aleja Wojska Polskiego 12, Szczecin, 70-471 (zachodniopomorskie)

OCHNIO ZAKŁAD POGRZEBOWY DANUTA OCHNIO

PRUSZKOWSKIEGO 2, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

Usługi Kościelno-Cmentarne

Bytoń 24, Bytoń, 88-231 (kujawsko-pomorskie)

Usługi Pogrzebowe

Żytnia 22a, Ryki, 08-500 (lubelskie)

Usługowy Zakład Fotograficzny Janusz Jastrzębski

Warszawska 61, Dęblin, 08-530 (lubelskie)

USŁUGOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI Andrzej Januszewski

Zalesie Gdańska 16 lok. 1, Brusy, 89-632 (pomorskie)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY "FOTO-FAX" WOJCIECH SZCZEPAŃSKI

Pieloka 7, Olesno, 46-300 (opolskie)

Zakład Fotograficzny "Foto Hanka" Hanna Klama

Wojska Polskiego 38D, Kolno, 18-500 (podlaskie)

Zakład Handlowo - Usługowy Jacek Burkiet

Słoneczna 209, Kamienica Polska, 42-260 (śląskie)

Zakład Handlowo-Usługowy Będza Kazimierz

Tuplicka 3a, Trzebiel, 68-212 (lubuskie)

ZAKŁAD HANDLOWY "MASART" ul. Opoczyńska 6

Opoczyńska 6, Żarnów, 26-330 (łódzkie)

ZAKŁAD INSTALATORSTWA

Podwilk 179, Podwilk, 34-722 (małopolskie)

ZAKŁAD KOMINIARSKI WEJHEROWO STANISŁAW GRYCKIEWICZ

Janusza Kusocińskiego 7 lok. 44, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

ZAKŁAD OGÓLNO-BUDOWLANY

BAŻANCIA 1, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY I ELEKTROINSTALACYJNY

ŁOWIENICKA 8 lok. 10, Kraków, 30-613 (małopolskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "ABBA" RADOSŁAW GOLIŃSKI

Sienkiewicza 15, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

ZAKŁAD POGRZEBOWY " ACHERON I " MIROSŁAW KUFLEWSKI

Bema 8, Puławy, 24-100 (lubelskie)

Zakład Pogrzebowy CHARON Jarosław Celmer

Mikołaja Reja 10, Czernikowo, 87-640 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Pogrzebowy "CHARON" Sebastian Żyszkowski

Wolności 15A, Jaworzyna Śląska, 58-140 (dolnośląskie)

Zakład Pogrzebowy "D.MIGOŃ" Dorota Migoń

Szkolna 2, Stary Cykarzew, 42-231 (ŚLĄSKIE)

Zakład Pogrzebowy "MEMENTO MORI" Wojciech Oleksiewicz

Adama Mickiewicza 23, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Zakład Pogrzebowy "Pro Morte" MARCZEWSKI SŁAWOMIR

Dąbrowskiego 1, Stalowa Wola, 37-464 (podkarpackie)

Zakład Pogrzebowy Promyk Joanna Kozyra JKM

Powstańców Wielkopolskich 24 lok. 24, Skwierzyna, 66-440 (lubuskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY ''MARTYNKA'', OKSANA FRATSKYEVICH

FRYDERYKA CHOPINA 68, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY SŁAWOMIR MODLIBOWSKI

UL. 17 STYCZNIA 17A, Międzychód, 64-400 (wielkopolskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY\n" LASKOR "

JANA KAROLA CHODKIEWICZA 75 lok. 8, Bydgoszcz, 85-667 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY HENRYK KACHEL

PROFESORSKA 11 lok. 18, Olsztyn, 10-080 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY MAREK SMÓLCZYŃSKI

JERZEGO BURSKIEGO 7 lok. 6, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "ANMAG" BARBARA BALCEROWSKA

SANDOMIERSKA 156 lok. 105, Kielce, 25-324 (świętokrzyskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY KRYSTIAN ANIMUCKI

LEGNICKA 17 lok. 5, Gdańsk, 80-150 (pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "HAJDUL" JERZY HAJDUL

LAWENDOWA 8, Gdańsk, 80-840 (pomorskie)

Zakład Usługowo - Handlowy Stanisław Zieliński

Łokacz Wielki 14, Krzyż Wielkopolski, 64-761 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Łucja Szymielewicz; "MEDDOM"

Świerkowa 5, Brodnica, 87-300 (kujawsko-pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MIG IZA GAJEWSKA

Polarna 7, Wołczkowo, 72-003 (zachodniopomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY . SPEDYCJA ADAM TWORKOWSKI

Czesława Miłosza 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY ALAN WCISŁEK ARTUR

KOŚCIUSZKI 10 lok. 9, Bydgoszcz, 85-079 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Usługowy "FILBUD" Władysław Filipowski

Bobrowa 6 lok. 3, Krosno Odrzańskie, 66-600 (lubuskie)

Zakład Usługowy "PEREŁKA" Roman Górczyk

Wielogłowy 205, Wielogłowy, 33-311 (małopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY POL-DEKOR ADAM STALMACH

Wiesława Ociepki 1 lok. 8, Gliwice, 44-121 (śląskie)

Zakład Wielobranżowy "AKABA" Czesław Tabaka

SZYMAŁY 170 lok. 9, Bytom, 41-933 (śląskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "B-TRANS" KYRCZ BARTŁOMIEJ

Narcyzów 6A, Mikołów, 43-190 (śląskie)

GUTFOTO ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY JACEK GUT

Różana 7, Świdnica, 58-100 (DOLNOŚLĄSKIE)

"KAFEX" ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY KAFARSKI DARIUSZ

Kaliska 7 lok. 13, Łódź, 93-130 (ŁÓDZKIE)

Specjalistyczny Zakład CARSEKT Marcin Zacharenko

Huta Palędzka 1, Mogilno, 88-300 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Zakład Handlowo - Usługowy Andrzej Ząbek

Wałdowo Szlacheckie 39, Wałdowo Szlacheckie, 86-302 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "AREKA" Bogusława Rybak

Milejów KOŚCIELNA lok. 2, ROZPRZA, 97-340 (ŁÓDZKIE)

ZAKŁAD POGRZEBOWY "ARKADIA" HONORATA PANKOWSKA

Augustowska 29, Izbica Kujawska, 87-865 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "CENTRUM" MARIUSZ BONISZEWSKI

PARKOWA 11, SUWAŁKI, 16-400 (PODLASKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY STANISŁAW ADAMCZYK

Okrzei 19 lok. 6, Piła, 64-920 (WIELKOPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-TRANSPORTOWY Roman Milewski

Sokola 12 lok. 3, Kwidzyn, 82-500 (POMORSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY - BUDOWNICTWO I TRANSPORT TOMASZ GASZEWSKI

Mazurska 5 lok. 14, Szczecin, 70-424 (zachodniopomorskie)

Zakład Usługowy " MAGMAR " WIESŁAW KORALEWSKI

GDAŃSKA 4 lok. 53, RUMIA, 84-230 (POMORSKIE)

"Fotomex" Zakład Fotograficzny Dariusz Giza

3 Maja 22, SZUBIN, 89-200 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

"Usługi Pogrzebowe"

KRAŃCOWA 17, Kobiernice, 43-356 (ŚLĄSKIE)

USŁUGI POGRZEBOWE

WOLBROMSKA 84, SKAŁA, 32-043 (MAŁOPOLSKIE)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY JERZY TEKIEŃ "FOTO - MIX"

Hugo Kołłątaja 65 lok. 2, Białystok (PODLASKIE)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY RUDI Tomasz Tadeusz Rudziński

SWOBODNA 3A, Białystok (PODLASKIE)

ZAKŁAD GASTRONOMICZNO-HANDLOWY TROPIK MARIA HORDJUK

POWSTANIA STYCZNIOWEGO 9B, GDYNIA, 81-519 (POMORSKIE)

Zakład Handlowo - Usługowy Ryszard Sładek

Piękna 37, Chechło, 44-172 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD HANDLOWO- USŁUGOWY MARIAN KACZMAREK

17 Dywizji Piechoty , Września, 62-300 (WIELKOPOLSKIE)

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "KOMA-BIS"

Szosa Poznańska 17A, Krosno Odrzańskie, 66-600 (LUBUSKIE)

ZAKŁAD TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY RYSZARD PACH

Pewel Ślemieńska Podgórska 9, Świnna, 34-331 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY ,,ANNA" ANNA CYGAN

Trębaczew Szkolna 8, Działoszyn, 98-355 (ŁÓDZKIE)

Zakład Usługowo-Handlowy "GERDIX" Grzegorz Siemiontkowski

Jana III Sobieskiego 35, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY "GREJ" PIOTR GREGORCZYK

Kujawska 2, Gdańsk, 80-550 (pomorskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ''INSEKT'' KRZYSZTOF STRZEŚNIEWSKI

Gdańska 6C lok. 3, Lębork, 84-300 (POMORSKIE)

Zakład Usługowo - Handlowy "TRANS" Jerzy Czajkowski

Parzeń 6, Biała, 09-411 (MAZOWIECKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "TRANSROB" ROBERT TKACZ

JANUSZA KORCZAKA 5D lok. 3, GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 (LUBUSKIE)

Zakład Usługowo-Transportowy IRPOL Ireneusz Frątczak

Obrońców Pokoju 18A lok. 2, Głogów, 67-200 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY "ELPOD"

SZYMAŁY lok. 1, Bytom (ŚLĄSKIE)

Zakład Usługowy "Winat" Lech Jan Wiśniewski

Kazańska 1, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY USŁUGOWO HANDLOWY DARIUSZ KAMODA

SZYBOWCOWA 61 lok. 4, SZCZECIN, 70-843 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

ZAKŁAD ELEKTRO-INSTALACYJNY

KAMIENIEC 22, JABŁONKA, 34-480 (MAŁOPOLSKIE)

ZAKŁAD ELEKTRYCZNO - HYDRAULICZNY

NARUTOWICZA 20 lok. 63, Kraków, 31-214 (MAŁOPOLSKIE)

ZAKŁAD ELEKTRYCZNO-ŚLUSARSKI

WALENIOWA 5 lok. 8, BYDGOSZCZ, 85-435 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY "FOTO KRZYŚ" KRZYSZTOF GRONOWSKI

KOPERNIKA 13/1, Gniezno, 62-200 (WIELKOPOLSKIE)

Zakład Fotograficzny FOTO-MAX Barbara Strzała

(PODKARPACKIE)