USŁUGI BUDOWLANE STANISŁAW HUSZCZA

GENERAŁA SIKORSKIEGO 35 lok. 31, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE KRZYSZTOF MILCZAREK

MRONGOWIUSZA 49, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE PRZEMYSŁAW BUKS

Kinkajmy 2B, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

ANDRZEJ JAROSZEWSKI USŁUGI BUDOWLANE SAWBUD 2

Kinkajmy 14 lok. 3, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Dodaja Stanisław Huszcza

Gen. Sikorskiego 45/12, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE ,,DZIKI'' MARCIN KOSIŃSKI

Bohaterów Warszawy 23 lok. 39, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI HYDRAULICZNE I BUDOWLANE STEFAN JEDYNAK

CHILMANOWICZA 4 lok. 7, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

PILARSKI SŁAWOMIR - USŁUGI BUDOWLANE

Brzostkowo 1 lok. 2, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

BOGDAN SIEMASZKO USŁUGI BUDOWLANE "BOG-DACH"

Kiertyny Wielkie 28A, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

TADEUSZ KRATKOWSKI SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY I USŁUGI BUDOWLANE

Wojtkowo 2, BARTOSZYCE, 11-200 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"Tomas Company" Usługi Remontowo-Budowlane Tomasz Żuk

Poniatowskiego 12 , Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

BUD-ROB USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ROBERT ŁATAŚ

PADEREWSKIEGO 45 lok. 11, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Dźwigowe

Ogrodowa 7/14, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE RYBACKI DARIUSZ

Galiny 71 lok. 2, Galiny, 11-214 (warmińsko-mazurskie)

GIERACH ANDRZEJ USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE

Galiny 58A, Galiny, 11-214 (warmińsko-mazurskie)

GIERACH ROMAN USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE

Galiny 53A, Galiny, 11-214 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ DARIUSZ GRALEWSKI GREGOR USŁUGI BUDOWLANE

BEZLEDY 19 lok. 1, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH ; ANDRZEJ BETLEJEWSKI

Marksa 8 lok. 1A, BARTOSZYCE, 11-200 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH I HANDLOWYCH JELEŃSKI ZDZISŁAW

GENERAŁA SIKORSKIEGO 35 lok. 25, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane Łukasz Oleszkiewicz

Mrongowiusza 15, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Roman Sobolewski

Konstytucji 3 Maja 20, Lidzbark Warmiński, 11-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Robert Kościeniewicz Usługi Budowlane

Karola Szymanowskiego 7, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Jowita Łukomska - Usługi Budowlane "KUJAWIAK"

Żegoty 9, Kiwity, 11-106 (warmińsko-mazurskie)

DANIEL MATERA USŁUGI BUDOWLANE

Rogóż 9 lok. 3, Rogóż, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo- Budowlane

Żegoty 32 lok. 1 , Kiwity, 11-106 (warmińsko-mazurskie)

ŁUKASZ FELCZAK USŁUGI BUDOWLANE KONSERWACJA ZABYTKÓW

GRUNWALDZKA 1 lok. 3, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF KOWALEWSKI - USŁUGI BRUKARSKIE I BUDOWLANE

HENRYKA SIENKIEWICZA 8 lok. 4, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

MIROSŁAW BOREK USŁUGI BUDOWLANE

Wiatrowiec 12, Sępopol, 11-210 (warmińsko-mazurskie)

POL-DAR USŁUGI BUDOWLANE I BRUKARSKIE Dariusz Umecki

Polna 22, Lidzbark Warmiński, 11-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Remontowo Budowlane Marcin Tylus

Kominki 23, Kolno, 11-311 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Roboty Ziemne Marek Mazur

Kiwity 4, Kiwity, 11-106 (warmińsko-mazurskie)

MAZUR MAREK USŁUGI BUDOWLANE-ROBOTY ZIEMNE

Kiwity 4, Kiwity, 11-106 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE i GOSPODARCZE MAREK BURY

Dubliny 8 lok. 1, KORSZE, 11-430 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KOR-BUD USŁUGI BUDOWLANE

Lipowa 25 lok. 9, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

,,REMBUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Jerzy Grablewski

F. Chopina 12, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

"OLBUD" USŁUGI BUDOWLANE ALEKSANDER SZUKSZTUL

Warmińska 27 lok. 2, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Kurpiński Waldemar Usługi Budowlane

Górnośląska 5 , Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

DARIUSZ CHLEBOWICZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Wozławki 17, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

Andrzej Pchayek USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Adama Mickiewicza 26, Górowo Iławeckie, 11-220 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Stolarsko-Budowlane

Racławicka 6, Korsze, 11-430 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE ŁUKASZ SZRAMOWSKI

Kornela Makuszyńskiego 17, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

ANDRZEJ DAWID USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Wozławki 50, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

KOMS-BRUK Usługi Brukarskie i Budowlane Waldemar Komsta

Sportowa 6, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE OSMAŃSKI KAZIMIERZ

JULIANA TUWIMA 18, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE PRAWDZIK WOJCIECH

Żarnowo Trzecie 3, Augustów, 16-300 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SIKORA RAFAŁ

Robawy 26, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARIUSZ TWARDZIAK

Zawidy 7, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE

Zofii Kossak-Szczuckiej 10 , Kieźliny, 10-371 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE

Słowiańska 24, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo Budowlane Jarosław Chabowski

Jabłonka 16 lok. A, Jabłonka, 89-530 (kujawsko-pomorskie)

Gryf Usługi Budowlane Andrzej Zekorn

Barczewko 65, Barczewko, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

a/ " AUTO - HANDEL" b/ AUTO CZĘŚCI AUTO HANDEL c/ Usługi Budowlane Usługi Elektryczne

Stanislawa Konarskiego 21, Lidzbark Warmiński, 11-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Tynki Maszynowe Szczytowicz

Mickiewicza 28, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PERFEKT MIKOŁAJSKI ŁUKASZ

Mokiny 46, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARIUSZ WALKIEWICZ

Tuławki 15 lok. 13, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

,,STATER" USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE ZBIGNIEW PUPECKI

Zalbki 14 lok. 1, Olsztyn, 10-372 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE I BRUKARSKIE FIRMA ”HOBEL” KRZYSZTOF STRÓG

Kałwągi 13, Korsze, 11-430 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ GÓRECKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

MAZURSKA 18 lok. 1, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

Błaszczyk Krzysztof USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Adama Asnyka 2, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

KLIMEK PIOTR USŁUGI BUDOWLANE

Frączki 10, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE TOMASZ OMILIAN

JAGIELLOŃSKA 9 lok. 6, Olsztyn, 10-271 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ JABŁONOWSKI

KRĘTA 35, Olsztyn, 10-614 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Jan Fałdowski

Elbląska 17, Olsztyn, 10-672 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Jan Matanowski

Bobrowo 24 lok. 3, Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

ADAM DOMJAN USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE

Widryny 15, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE

Jedzbark 5a lok. 2, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ZBIGNIEW ŻUK

Łabędzia 36, Mrągowo, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE - ROMAN ULEWICZ

Parkowa 3, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

JERZY DŁUGIŃSKI USŁUGI BUDOWLANE

PARLEZA WIELKA 14 lok. 1, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE KRZYWIŃSKI ARKADIUSZ

Nowa Kaletka 22, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE NIKSA RYSZARD PIOTR

Popowa Wola 21 lok. 4, Dźwierzuty, 12-120 (warmińsko-mazurskie)

Elżbieta Kawiecka Usługi Sprzętowo-Budowlane EL-BUD

Biskupiec-Kolonia Druga 5, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE - ZBIGNIEW BRZOSTEK

Warpuny ROBOTNICZA 1 lok. 8, Sorkwity, 11-731 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE PODHAJSKI ROBERT

Osiedle Dąbrowskiego 4 lok. 13, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE ZERA PRZEMYSŁAW

Wojska Polskiego 19 lok. 2, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE PIOTR KUSZTAŁA

ALEJA WARSZAWSKA 13 lok. 4, Olsztyn, 10-081 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

DELEGACZ ANDRZEJ USŁUGI BUDOWLANE "AND-STAL"

Gąsiorowo 21 lok. 1, Uzdowo, 13-214 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE JANUSZ SZKLAREK

ODRODZENIA 15 lok. 7, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JANUSZ GIEDRYS IMPORT-EXPORT USŁUGI BUDOWLANE

WIŚNIOWA 7, BISKUPIEC, 11-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Ogólno- Budowlane Kłoskowski Sławomir

Dzierzki 6, Jedwabno, 12-122 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JAROSŁAW KSIĄŻEK USŁUGI BUDOWLANE

Botowo 31, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

EDWARD BANIEWICZ "EDBUD" USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Kamińsk

USŁUGI BUDOWLANE TADEUSZ CIOCH

Koszelewy 74 lok. 12 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE LESZEK WIELIKI

JASNA 5 lok. 39, Olsztyn, 10-427 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE PIOTR BAGIEŃSKI

DWORCOWA 22 lok. 13, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "WALDEK" WALDEMAR GLEBA

Zagaje 28 lok. 6, Lelkowo, 14-521 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ANDRZEJ KIMSO

Podleśna 7B lok. 5, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DARIUSZ RUDNICKI

SOLIDARNOŚCI 6 lok. 20, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE TADEUSZ DŁUGOŁĘCKI

Lemany 5, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BOGUSŁAW OSTRÓWKA USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Biskupiec-Kolonia Druga 12, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO -BUDOWLANE WIESŁAW WASZKIEWICZ

Słowicza 15, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Eugeniusz Dawidczyk

Marcinkowo 154C, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - DARIUSZ MAKULEC

Warpuny OGRODOWA 4, Sorkwity, 11-731 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane

Jarocka 78a lok. , Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane

Winda 13 lok. 2 , Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE TOMASZ DŁUGOŁĘCKI

LEMANY 5, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - RADOSŁAW WOŹNIAK

Kozłowo 19 lok. 1, Sorkwity, 11-731 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE WIKA WALERIAN HAJDAMOWICZ

JANA BOENIGKA 15 lok. 14, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

STAL-GAZ

Kętrzyńska 47, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE PIOTR SZCZEPANEK

Józefa Bema 18, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE DEPTUŁA JANUSZ

Nowe Gizewo 61/21, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Stanisław Wilczewski

Waplewo 68 lok. 2, Olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ANETA RUTKOWSKA USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "RUTKOWSKI"

Łężany 27 lok. 5, RESZEL, 11-440 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE NAJDZION CZESŁAW OLSZTYN TEL. 33-39-94

KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 5K lok. 11, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Jackiewicz

Mierki 2, OLSZTYNEK, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI ELEKTRYCZNO-BUDOWLANE-KOPCZYŃSKI MIROSŁAW

Zyndaki 15, Sorkwity, 11-731 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE

Nowe Gizewo 64B , Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Kamieniarstwo-Betoniarstwo Nikodem Biekisz

Połęcze 12a, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ŁUKASZ WOJTKOWSKI

WIOSENNA 10, Olsztyn, 10-030 (warmińsko-mazurskie)

DARIUSZ MAŁKIEWICZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

ŚWIERKOWA 85, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI LEŚNE I BUDOWLANE TADEUSZ NIKSA

OLSZYNY 63A, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Jacek Kaczkowski

Waplewo 50a, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE PAWEŁ REDZIK

Leginy 11, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF BOCHEN USŁUGI BUDOWLANE

Stary Dwór Barciański 6 lok. 2, Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKĄ, BUDOWLANE KRZYSZTOF SZNIP

Świerkowa 106, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE ANDRZEJ PAC

Roosevelta 6, Mrągowo, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JAROSŁAW KMIEĆ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

AL.NIEPODLEGŁOŚCI 20, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólno-Budowlane Bogdan Tomporowski

Waplewo 30 lok. 1, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

TOMASZ STAJNIAK - USŁUGI BUDOWLANE

JANA SOBIESKIEGO 4, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

RAF BUD Usługi Remontowo-Budowlane Ewa Kowalska

Osiedle Słoneczne 10 lok. 29, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI PROJEKTOWO BUDOWLANE IRENEUSZ PIOTROWSKI

MALINOWA 19, DYWITY, 11-001 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Remontowo-Budowlane Sylwester Połeć

Dłużyna 18a, Elbląg 2, 82-310 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane - Józef Olchowik

Sadowa 25, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI SPAWALNICZO-BUDOWLANE ZBIGNIEW LIPSKI

Kozia Góra 8 lok. 2, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

Dariusz Bacewicz Usługi Budowlane

Drogosze 14, Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

IW-BUD USŁUGI BUDOWLANE I REMONTOWE ADAM PIWOŃSKI

ŚWIERCZEWSKIEGO 2, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

Usługi remontowo-budowlane Jarosław Gasek

Szczeciniak 12 lok. 2, Srokowo, 11-420 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Łukasz Wojtkowski

Wiosenna 10, Olsztyn, 10-360 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MAREK KOŁODZIEJSKI

KLASZTORNA 4, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE LUCJAN TUMIŃSKI

NOWA 5, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"NORWIK" USŁUGI BUDOWLANE CZELIŃSKI DANIEL

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 3 lok. 20, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE KOSZTORYSOWANIE I NADZÓR "STEF-BUD" SKRÓT NAZWY: "STEF-BUD" STANISŁAW STEFANOWICZ

DWORCOWA 57 lok. 66, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

TOMASZ PŁAWSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 40 lok. 6, PASYM, 12-130 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Handel Usługi Remontowo- Budowlane Jarosław Antosiak

Waplewo 15, Jedwabno, 12-122 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STANISŁAW SIEMIĄTKOWSKI

KONOPNA 10, Olsztyn, 10-809 (warmińsko-mazurskie)

"Jurplast" Usługi Ogólno Budowlane Jerzy Parciak

Dworcowa 33 lok. 63, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Jarosław Dawid

Władysława Jagiełły 12 lok. 31, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Bernard Kaminski

Sterławki Wielkie 2A, Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Marek Bańka

Wojska Polskiego 28A lok. 4, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

ŁABANOWSKI WALDEMAR USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE

WIEJSKA 3, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

ART-BUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ARTUR STUPIŃSKI

SZYMANOWSKIEGO 23 lok. 1, Olsztyn, 10-279 (warmińsko-mazurskie)

"POLGO" Usługi Budowlane Piotr Golędzinowski

Inwalidów 10, Olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Projektowo-Budowlane mgr inż. Piotr Sawiński

Kwiatowa 37, Wójtowo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Budowlane Skrzydlak

Murzynowskiego 14/45, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE WAS-BUD JANUSZ WAŚKIEWICZ

BORKI 2 lok. 2, Pisz, 12-200 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI TRANSPORTOWO-BUDOWLANE "DARO-TRANS" BARBARA IWONA SMOLIŃSKA

GÓRNA 7 lok. 2, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

KORNATOWSKI BOGDAN USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

NAUCZYCIELSKA 15 lok. 46, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

ADAM GILEWICZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "OSCAR-BUD"

GEN.WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 72 lok. 13, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

1.USŁUGI BUDOWLANE 2. DANKAR JERZY RYKOWSKI

JAROCKA 78C lok. 36, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

BOGUSŁAW GORCZYCA USŁUGI BUDOWLANE

Tadeusza Kościuszki 3, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

"WIECHA" USŁUGI BUDOWLANE PIOTR KALKOWSKI

ERNSTA WIECHERTA 18 lok. 59, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI KOMBAJNOWE,BUDOWLANE I MURARSKIE

Rychnowo 1 lok. 1, Szyldak, 14-106 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ELZ WILIŃSKI ZBIGNIEW

Barczewko 119, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE "RAMSBUD"

DZIEWANNY 12, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

RYSZARD CHRUŚCIŃSKI USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE I HANDEL

LEŚNA 8A, Kętrzyn, 11-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE I BUDOWLANE KRZYSZTOF GLEBA

RÓŻANA 28 lok. 2, Sząbruk, 11-036 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MACIEJ ROBERT MŁYNARSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Mikołaja Reja 25 lok. 4, Pasym, 12-130 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"BIMAR"-USŁUGI ELEKTRYCZNO-BUDOWLANE-MEBLOWE MARIUSZ BIENIEK

STANISŁAWA MURZYNOWSKIEGO 8 lok. 2, Olsztyn, 10-864 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Hydrauliczno-Budowlane

Podfabryczna 5/1, Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

Adam OrłowskiAD - BUD USŁUGI BUDOWLANE

Jankowo 17, Świątki, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

ALEX-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Krystian Chmielewski

Modgarby 21 lok. 1, Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE JACEK TOMASZEWSKI

KONSTANTEGO I.GAŁCZYŃSKIEGO 25 lok. 25, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Melioracji Rolnej i Remontowo-Budowlane Jan Surrey

Klucznik 5 lok. 1, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI INWESTYCYJNO-PROJEKTOWO-BUDOWLANE INŻ. MAREK HORNZIEL

Wrzosowa , Wójtowo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

TOMASZ JASINOWICZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Łąkowa 6, Piecki, 11-710 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO -BUDOWLANE

Gęsie Góry 13 lok. 1, BARCIANY, 11-410 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE PIOTR WOJCIECH KOZAK

NA SKARPIE 10, Olsztyn, 10-078 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

IRENEUSZ WIŚNIEWSKI USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Boguchwały 64, Boguchwały, 14-310 (warmińsko-mazurskie)

Mariusz Kułdosz REM-BUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Grabowiec 7, Lelkowo, 14-521 (warmińsko-mazurskie)

WOJCIECH SZUKSZTUL USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PRACE OGRODNICZE

GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 82 lok. 2, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

"EL-MAT" USŁUGI ELEKTRYCZNE, BUDOWLANE PROJEKTOWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH MAREK PODSIAD

Zdory 21 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Budowlane Mikub Wojciech Grzymkowski

Widok 29e, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

ANDRZEJ MASSALSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Bezławki 13, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

"STYL-BUD" USŁUGI BUDOWLANE. HANDEL I MARKETING PIOTROWSKI BOGUSŁAW

Tylkowo 100, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE Dariusz Zyśk

Floriana Piotrowskiego 13 lok. 6, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Łukasz Ruszczyk Usługi Budowlane

Mazurska 11 lok. 1, Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

"KACPER" ARKADIUSZ KASPRZAK USŁUGI BUDOWLANE

Boża Wólka 24, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

BUD-MAR USŁUGI BUDOWLANE MARIUSZ MIELCZARCZYK

LINOWO 22, Dźwierzuty, 12-120 (warmińsko-mazurskie)

PAWEŁ SIKORA USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Robawy 26, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Damian Czyżewski

Ogródki 46, Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE MIROSŁAW ŻUKOWSKI

Olsztyn 24, Olsztyn, 11-041 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE KRZYSZTOF OGLĘCKI

JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 32 lok. 24, Olsztyn, 10-089 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE JAROSŁAW CZAPLIŃSKI

JAGIELLOŃSKA 3 lok. 7, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI ŚLUSARSKIE I SPAWALNICZE ZBIGNIEW BARANOWSKI

Astronomów 35 lok. 1, Lidzbark Warmiński, 11-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE ANDRZEJ LEMOWIK

JAGIELLOŃSKA 54 lok. 1, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI HYDRAULICZNO-BUDOWLANE JACEK JURCZAK

SZMARAGDOWA 29, Olsztyn, 10-698 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE RYSZARD GELO

EDWARDA MROZA 14 lok. 44, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

REFIT USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAMIAN SZAŁAJ

Miejski Dwór 4 lok. 1, Miłakowo, 14-310 (warmińsko-mazurskie)

AD WEST USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE STOLARSKIE ADAM ŁOJEWSKI

Plutonowa 6, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

ZIEMNE USŁUGI BUDOWLANE PIOTR BAŃKA

STANISŁAWA STASZICA 5, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

BT - BUD USŁUGI BUDOWLANE BOGDAN TOŁKACZ

Obrońców Warszawy 3B, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE LESZEK KUCIEJ

Tomaszkowo ZAJĘCZA 6, STAWIGUDA, 11-034 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE KRZYSZTOF JAŚWIŁEK

SPACEROWA 36, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

ROBERT SADOWSKI - USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Napraty 24, Kiwity, 11-106 (warmińsko-mazurskie)

KARPIUK PIOTR RENOMAKS USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Pożarki 10, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI DEKARSKO-BLACHARSKO-CIESIELSKIE I OGÓLNOBUDOWLANE HENRYK PIOTROWSKI

Tadeusza Kościuszki 24 lok. 2, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Jacek Kuczyński

Rydwągi 3/4, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Stefan Połubiński

Żołnierska 20, Olsztyn, 10-561 (warmińsko-mazurskie)

Rafał Stanisławski Usługi Ziemne i Budowlane

Spręcowo 134, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARIUSZ BORKOWSKI

Ludwika Zamenhofa 10 lok. 2, Olsztyn, 10-280 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane MIK-BUD

Górna 3B lok. 8, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

Stanislaw Sadłowski USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Zaklad Usług Remontowo-Budowlanych

os. 35-lecia PRL 3 lok. , Piecki, 11-710 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI DEKARSKO-BUDOWLANE WOJCIECH MUZIŃSKI

Mariana Gotowca 33 lok. 1, Olsztyn, 10-087 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Budowlane Rafał Zygmunt

10 , Lipowo Kurowskie Olsztynek, 11-015 (zachodniopomorskie)

PA-MAR USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE PAPROTA MARCIN

Giedajty 26, Giedajty, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Przemysław Lenard

Sitno 6 lok. 11, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ANDRZEJ ZAPOLSKI

Jaroty STAWIGUDZKA 7 lok. 48, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI HYDRAULICZNO-BUDOWLANE SEBASTIAN BALCERZAK

POLNA 19, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Urbański Ryszard

Wrzosowa 7 lok. 2, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

BOGDAN GONERA "GONERA" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Florczaki 76, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI INWESTYCYJNO-BUDOWLANE WOJCIECH RACZYŃSKI

Sząbruk KASZTANOWA 4, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE ROMAN GUT NAZWA SKRÓCONA: USŁUGI BUDOWLANE

ALEJA MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 40 lok. 2, Olsztyn, 10-450 (warmińsko-mazurskie)

MARIUSZ PAROBIJ - USŁUGI BUDOWLANO - BRUKARSKIE

NOWE OSIEDLE 2 lok. 9, BISZTYNEK, 11-230 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

WALDEMAR OSSOWSKI USŁUGI BUDOWLANE - ROBOTY ZIEMNE

SPORTOWA 34, LUBOMINO, 11-135 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MAREK PEDYNKOWSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE NAZWA SKRÓCONA: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 25C lok. 27, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF ADAM GAWORSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Piasutno 97, Świętajno, 12-140 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE TRAWERS WOJCIECH DOBROWOLSKI

Zagłoby 6, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANE GRZEGORZ CHYLO

Gryźliny 21A, STAWIGUDA, 11-034 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Zakład Kamieniarski Granit

Cynkowa 2a, Bartoszyce, 11-900 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Kamieniarski

Przemysłowa 2a, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane i Projektowe Mariusz Donat

Kołłątaja 23 , Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF DZIAK DZIAK-BUD USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Kępiny Wielkie 5A, Elbląg, 82-310 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DANIEL GOŁAŚ

Snopki 17 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI STOLARSKO-BUDOWLANE KRZYSZTOF BUCIŃSKI

Piastów 21 lok. 3, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Alpinbud Usługi Budowlane I Wysokościowe

Elbląska 38, Olsztyn, 10-672 (warmińsko-mazurskie)

MS-BUD Usługi Hydrauliczno-Budowlane

Jana Janowicza 15 lok. 8 , Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rupiewicz

Robotnicza 4 lok. 16, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rolne i usługi budowlane

Frygnowo 38, Gierzwałd, 14-107 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlane Zakład Usług Ogólnobudowlanych

Kołobrzeska 13h, Olsztyn, 10-035 (warmińsko-mazurskie)

DRAG-MAL

Kętrzyńska 37/3a, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

WITOLD ANDRZEJ WŁODARCZYK "GROMYKO" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I LEŚNE

Lipowiec 30, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

BARTOSZ KUCHARSKI USŁUGI WYKOŃCZENIOWO-BUDOWLANO-DEKARSKIE

Wiatrowiec 24 lok. 3, Sępopol, 11-210 (warmińsko-mazurskie)

"USŁUGI STOLARSKO-BUDOWLANE" SŁAWOMIR KAJS

LIPOWA 5 lok. 9, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JAN STEFANIAK USŁUGI HYDRAULICZNO-BUDOWLANE

DWORCOWA 57 lok. 119, Olsztyn, 10-437 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Giak Danuta Usługi Budowlane

Mieczysława Orłowicza 7 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Adam Kluczkowski

Szkolna 14l. 3 , Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "MIKE" MICHAŁ CIEŚLEWICZ

Mrongowiusza 31 lok. 9, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Rykowski Jerzy Usługi Budowlane

Jarocka 78C , Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE JAROSŁAW KOZAK

ŻNIWNA 25, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE SYLWESTER SKURSKI

Ostródzka 4A lok. 17, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI STOLARSKO-MONTAŻOWE I BUDOWLANE "JAN-SPEC" JANUSZ NALEWAJEK

SOKOLA 2A lok. 12, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

TPI Sp. z o.o.

Bartycka 22, Bartoszyce, 00-716 (warmińsko-mazurskie)

Olszewski Grzegorz Usługi Sprzętowo-Budowlane

Mieczysława Orłowicza 7 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

ROMAN SKATULSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE 11-130 ORNETA UL. ŚW. JANA 10/2

Św. Jana 10 lok. 2, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

Stanisław Komsta Usługi Ogólnobudowlane i Brukarstwo

Bohaterów Westerplatte 24, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI STOLARSKO-BUDOWLANE "MARKIN" Kinga JANUSZKO

Nowe Bagienice 25, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "STAR" BARSZCZ STANISŁAW

Mrongowiusza 43 lok. 8, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

KRYSIAK TADEUSZ USŁUGI BUDOWLANE

Sławkowo 7 lok. 1, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Pac

Roosevelta 6, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane LDM

Mazurska 11/1, Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólno-Budowlane Marek Gacioch

Długa 8, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Elektryczno-Budowlane Flash Krzysztof Nędzak

Świątki 104/12, Świątki, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Małż

Wojnowo 17, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

Giak Danuta Usługi Budowlane

Orłowicza 7 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

JAN STANISŁAW MERCHEL USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "MERBUD"

GRUNWALDZKA 13F lok. 8, Świętajno, 12-140 (warmińsko-mazurskie)

EMILIA ZERA - SEBKOP USŁUGI KOPARKO - ŁADOWARKĄ

Prosity 22, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE "IRBUD" IRENEUSZ SOSZYŃSKI

ŻNIWNA 61, Olsztyn, 10-811 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE "IRBUD" HALINA SOSZYŃSKA

ŻNIWNA 61, Olsztyn, 10-811 (warmińsko-mazurskie)

HANDEL ARTYKUŁAMI PRZEMYSŁOWYMI PAWEŁ WINNICKI USŁUGI BUDOWLANE PAWEŁ WINNICKI

SPICHRZOWA 3, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

Majewski Łukasz Usługi Budowlane

Pasymska 22 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

Czapliński Jarosław Usługi Budowlane

Jagiellońska 3 , Olsztyn, 10-271 (warmińsko-mazurskie)

ZBIGNIEW MRUGAŁA ZIBI PROJEKT USŁUGI PROJEKTOWO KOSZTORYSOWE DLA BUDOWNICTWA

Napraty 7, Kiwity, 11-106 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I ELEKTRYCZNE "KRZYCH-BUD" KRZYSZTOF WASIAK

Unieszewo 85B lok. 12, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

FINITI - USŁUGI BUDOWLANE SKRÓT NAZWY: FINITI KAMIL PANUFNIK

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 80 lok. 4, Olsztyn, 10-290 (warmińsko-mazurskie)

Usługi dekarskie i budowlane Kręciewski Jacek

Śwignajno Małe 5 lok. 1, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO BUDOWLANYCH Roman Jankowski

Warmińska 21 lok. 8, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Obsługa Biurowa Adam Hapanowicz, Usługi Budowlane Adam Hapanowicz

Kamienna 3 lok. 10, olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KRZYSZTOF KOWALCZYK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Lipowo 13 lok. 7, Lipowo, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólno-Budowlane Czesław Tomporowski

Waplewo 30 lok. 1, Waplewo, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane Przemysław Wiszniewski

Lipowa 6/10, Sępopol, 11-210 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE BANUL ZDZISŁAW

Sportowa 13, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

BERNARD PIEŚLAK USŁUGI BUDOWLANE

Trękusek 8, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

NOWEK USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE SKRÓT NAZWY: NOWEK

WINCENTEGO WITOSA 17 lok. 12, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

"DEKOR" USŁUGI BUDOWLANE SKRÓT NAZWY: "DEKOR" DARIUSZ ZIEMACKI

DWORCOWA 51 lok. 76, Olsztyn, 10-461 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI PROJEKTOWE, NADZORY BUDOWLANE, WYKONAWSTWO ELEKTRYCZNE BURZYŃSKI MIROSŁAW

Szczycieńska 32 lok. 19, Dźwierzuty, 12-120 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

RYSZARD GLEBA USŁUGI BUDOWLANE

OS. PARKOWE 13 lok. 81, MRĄGOWO, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GEOBUD USŁUGI GEODEZYJNE I BUDOWLANE ELŻBIETA SUWIŃSKA

DZIAŁKOWA 19, Olsztyn, 10-861 (warmińsko-mazurskie)

KOMPLEKSOWE USŁUGI ELEKTRYCZNE I BUDOWLANE ELEKTRO-BUD

Polna 47, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

LDM Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Ruszczyk

Mazurska 11 , Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

WIERZBICKI RADOSŁAW USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Elganowo 4, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF KASK "USŁUGI HANDLOWO-BUDOWLANE"

POZNAŃSKA 26, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

KRZYSZTOF KWIATKOWSKI USŁUGI BUDOWLANE I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

BOLESŁAWA CHROBREGO 16C lok. 5, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

TADEUSZ PISKUNOWICZ USŁUGI BUDOWLANE

Lusajny 3, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo-Budowlane i Transportowe Renko-Bud Renata Zakrz

Łutynowo 7, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Brukarsko-Transportowe Henryk i Waldemar Komsta

Sportowa 6, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

ADAM MIĘSAK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Kościelna 6, Świętajno, 12-140 (warmińsko-mazurskie)

CENTRUM BUDOWLANE JABUD SPRZEDAŻ I USŁUGI KANIA, ŻYWICA SPÓŁKA JAWNA

WIELBARSKA 22, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI TARTACZNE BUDOWLANE TRANSPORTOWE MIECZYSŁAW JAWORSKI

Worliny 30, ŁUKTA, 14-105 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

HOŚCIŁO RADOSŁAW USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

1 Maja 70A lok. 9, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

"Kris-Bud" S.C.Usługi Budowlane Krzysztof Marian Dondalski

Zientary-Malewskiej 2l. 3 , Olsztyn, 10-301 (warmińsko-mazurskie)

Manków Paweł USŁUGI BUDOWLANE - TRANSPORTOWE

22 Lipca 55 lok. 1, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Budowlanych Usługi Glazurnicze Zbigniew Antosz

Letniskowa 11, Olsztyn, 10-184 (warmińsko-mazurskie)

"Wika" Usługi Budowlane Walerian Hajdamowicz

Boenigka 15 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Aka-Bud Arkadiusz Matusewicz Kompleksowe Usługi Budowlane

Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

"G-Bud" Usługi Budowlane Eugeniusz Łozowski

Wiecherta 18 , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

NADOLNY BUDOWA I REMONT DRÓG USŁUGI TRANSPORTOWO BUDOWLANE I HANDEL JANUSZ NADOLNY

ROCHA 4, Olsztyn, 11-041 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Pracownia Architektoniczna Usługi Projektowe Nadzory Budowlane Projektowanie Wnętrz Bogumiła Walentynowicz

św. Barbary 6, Olsztyn, 10-022 (warmińsko-mazurskie)

"Montana" Usługi Budowlane Edyta Polak

Szkolna 14d , Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI NADZORU BUDOWLANEGO MACIEJ SZYMCZYK JERZY SZYMCZAK

STOKOWA 35, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

STANISŁAW JOŃCA USŁUGI BUDOWLANE INŻYNIERII SANITARNEJ I WODNEJ

ANTONIEGO OSUCHOWSKIEGO 26a lok. 6, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

DAR - BUD USŁUGI BUDOWLANE - HANDEL MIROSŁAW MAZIEC

Pawłowo 28, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

MIKO MICHAŁ KRUPKA USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Wejsuny 37 lok. 3, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

PIOTR POŁOCKI USŁUGI TARTACZNE-TRANSPORTOWE-BUDOWLANE

Worliny 30, ŁUKTA, 14-105 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

RENKO-BUD Usługi Remontowo-Budowlane i Transportowe Renata Zakrzewska

Łutynowo 7, Olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Port Jachtowy "U Faryja" Transport, Usługi Ziemno-Budowlane

Dworcowa 6G , Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

Usługi dźwigowe

Boenigka 42/32, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW GROMEK - "JARPOL" USŁUGI LEŚNE TRANSPORT OWE I BUDOWLANE.

Książnik 26, MIŁAKOWO, 14-310 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANO-INSTALACYJNE PACHUCKI PIOTR

gen. Władysława Sikorskiego 6, Biskupiec, 11-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"Przystań mazury" usługi turystyczne, transportowe, budowlane, szkutnictwo i miechanika pojazdowa Paweł Olszak

Krzyże 29A, Ruciane-Nida, 12-220 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ŻAM-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Poniatowskiego 15 lok. 1A , Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Bednarczyk

Kronówko 1 lok. 1, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JACEK ZBOCH

Głotowo 23c, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane Robert Wala

Ramsowo 8, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD RZEMIEŚLNICZY USŁUG BUDOWLANYCH PYCKO JÓZEF

ZWYCIĘZCÓW 14, KORSZE, 11-430 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE-DOMINIK LEBOSZKA

Jelonki 30, Jelonki, 14-41 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI MILTOM TOMASZ JANYSZ

BŁAWATNA 3, Olsztyn, 10-862 (warmińsko-mazurskie)

Handel, Usługi, Produkcja Michalak Zbigniew "MICHAŁ"

Ramsowo 36 lok. 2, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Rombud Sp. z o.o.

Lubelska 37C, Olsztyn, 10-448 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane LESZEK TUCHOLSKI

Skajboty 55, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI DŹWIGOWO - TRANSPORTOWE JÓZEF PIETKIEWICZ

PROSTA 3, DYWITY, 11-001 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Przedsiębiorstwo Usługowe Koźlik Jakub USŁUGI HYDRAULICZ

Kraszewo 24a , Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Radek - usługi ogólnobudowlane

Lamkowo 38, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Usługi ogólnobudowlane

Cierzpięty 17, Piecki, 11-710 (warmińsko-mazurskie)

ŁUBIK JANUSZ USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Rukławki 45, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ KUK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Dworzec 21, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

Szymczak Grzegorz Usługi Ogólnobudowlane

Osiedle Słoneczne 13 lok. 51, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI DŹWIGOWE ANDRZEJ NACZAS

JANA BOENIGKA 42 lok. 32, Olsztyn, 10-686 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ŻUKOWSKI MAREK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Netta-Folwark 11, BARGŁÓW, 16-320 (PODLASKIE)

Usługi Montażowe Marcin Fedor

Jagiellońska 10 lok. 13, Olsztyn, 10-271 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Dźwigowe "Matex" Jan Tomasik

Sprzętowa 1, Olsztyn, 10-467 (warmińsko-mazurskie)

Usługi remontowe

Pieckowo 31, Kętrzyn, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROMAN NOWIK

MARII ZIENTARY-MALEWSKIEJ 24, Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE BARTŁOMIEJ CHMURA

Bolesława Chrobrego 4 lok. 33, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

"STAN-BUD" - USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAWEŁ STANGRICKI

Olsztyńska 9/2, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE SIEŃSKI HENRYK

Rataja Macieja 50 lok. 55, Olsztyn, 10-259 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Budowlano Artystyczne Adam Zubrzycki

Wilczyńskiego 6D lok. 27, Olsztyn, 10-695 (warmińsko-mazurskie)

ANDRZEJ ADAMCZYK HANDEL I USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

1 MAJA 8 lok. 3, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF KAMIŃSKI KAMBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Frączki 32, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI MONTERSKIE GRZEGORZ WŁODARCZYK

DĄBROWSZCZAKÓW 26 lok. 1, Olsztyn, 10-541 (warmińsko-mazurskie)

ROMAN HUBACZ USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Poznańska 8 lok. 20, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

ZARECKI JÓZEF USŁUGI SPRZĘTOWE

JANA MATEJKI 29A, BISKUPIEC, 11-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI BUDOWLANO-KONSERWATORSKIE ROBERT SZYMAŃSKI

Klebark Wielki 2C, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

BORKOWSKI ANDRZEJ USŁUGI TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE

Stryjewo 50, BISKUPIEC, 11-304 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ JARZYNKA

Jeziorna 5 lok. 4, Olsztyn, 10-852 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN ZENON KRYSZTOF

RYBAKÓW 20, JONKOWO, 11-042 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SAWICKI

OS. 35-LECIA PRL 11 lok., Piecki, 11-710 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KORDEK JAN

Kamionek 83, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane Bełdycki Przemysław

Romany 55A, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI STOLARSKIE MOKRSKI TOMASZ

DĄBROWSZCZAKÓW 35 lok. 7, Olsztyn, 10-542 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI DŹWIGOWE ROBERT CIEŚLA

Świerczewskiego 34A, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI ZIEMNE STANISŁAW PIETRUSZCZAK

DWORCOWA 62 lok. 135, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

HIGHWORK USŁUGI ALPINISTYCZNE MATEUSZ JANIUK

Tadeusza Kościuszki 58A lok. 3, Olsztyn, 10-588 (warmińsko-mazurskie)

BALTYN GRZEGORZ ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO - BUDOWLANYCH

Stryjewo 62, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

DANIEL JANKOWSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE "JANK - BUD"

Koszelewki 12 lok. 5 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MAD-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TADEUSZ MADEJSKI

Armii Krajowej 5 lok. 6, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

DWD ARCHITEKCI usługi projektowe Dariusz Dunajski

Minakowskiego 12/50, Olsztyn, 10-768 (warmińsko-mazurskie)

HENRYK CHYLAK HEN-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

CZYNU SPOŁECZNEGO 1 lok. 2, BISKUPIEC, 11-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE SŁAWOMIR MARKOWSKI

LEONARDA TURKOWSKIEGO 23 lok. 10, Olsztyn, 10-691 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JAN KĄDZIELA USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE OŚRODEK WYPOCZYNKOWY 'KROKODYL U JANA"

Pieckowo 17A lok. 2, RESZEL, 11-440 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Ogólnobudowlane - Bogdan Ciołek

Zwycięstwa 53L, Piecki, 11-710 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE "MUR-BET" JERZY PIERZCHAŁA

Mrągowo , MRĄGOWO, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE EDMUND CZARNECKI

Butryny 32, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

HANDEL USŁUGI "TOM" TOMASZ DANELSKI

Władysława Jagiełły 19, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE ARTUR KOTARSKI

Olsztyńska 9, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWE "JA-REM" JAROSŁAW SASIN

SREBRNA 8 lok. 11, Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

ROMILIAN - USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT OMILIAN

Unieszewo 37, GIETRZWAŁD, 11-036 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

BOGDAN KWIATKOWSKI USŁUGI ŁADOWARKO-KOPARKĄ

Jeżynowa 2A, Olsztyn, 10-324 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

HI-WORX USŁUGI ALPINISTYCZNE TOMASZ WAWRZYNIAK

BARTOSZA GŁOWACKIEGO 4B lok. 17, Olsztyn, 10-448 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANO-DEKARSKIE "ZBYCHU" ZBIGNIEW BULAK

Bażyny 52A, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Remontowo Wykończeniowe Andrzej Chrzanowski

Baranowo 30B lok. 9, Mikołajki, 11-730 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI DŹWIGOWE KRYSTYNA BANACH

KONSTANTEGO I.GAŁCZYŃSKIEGO 6 lok. 16, Pisz, 12-200 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane Od A Do Z

Łużycka 32/10, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BRUKARSKIE PIOTR ZABOROWSKI

Porbady 3, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Usługi stolarskie Marek Bawirsz

Warnowo 3 lok. 1, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI STOLARSKIE I OGÓLNOBUDOWLANE RYSZARD WASZKIEWICZ

Rydwągi 22, Rydwągi, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI DŹWIGOWE - USŁUGI I HANDEL EDWARD GEREMEK

Orla 3, Giedajty, 11-042 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

FIRMA ALTED USŁUGI WIELOBRANŻOWE TADEUSZ NOWICKI

UL.LEŚNA DROGA 6C, MRĄGOWO, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE GABRIEL CHUDZIK

Warkały 38, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Wielobranżowe - Handel Hanna Kowalewska-Bartosiak

Mierki 16, Olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

HANDEL-USŁUGI KATARZYNA MIŁOSZEWSKA SIEMKI 13, 11-400 KĘTRZYN

Siemki 13, KĘTRZYN, 11-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI PROJEKTOWE I OGÓLNOBUDOWLANE "HOUSE" ANDRZEJ ŻYWICA

MIESZKA I 34, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I DROGOWE ADAM WNUK

Stanisława Staszica 22, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

"BUDKAR" Usługi ren-bud Karol Nicewicz

Końcewo 21, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

Usługi koparką "Lech-Kop" Lech Szerenos

Ukta 63 lok. 4, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI REMONTOWE - PRZEBUDOWA WNĘTRZ - STANOWISKO WYSTAW WIESŁAW MANCEWICZ

Osiedle Dąbrowskiego 5 lok. 3, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI BUDOWLANO-DACHOWE Stanisław Macierzewski

Aleja Wczasów 5 lok. 1, Ruciane-Nida, 12-220 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PROKBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE SEBASTIAN PROKOPOWICZ

KOŁOBRZESKA 13L lok. 125, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ANDRZEJ OKONIEWSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Rańsk 18B, Dźwierzuty, 12-120 (warmińsko-mazurskie)

GASTRONOMIA USŁUGI TURYSTYCZNE "MTM" -MAREK STĘPNIAK

OLSZTYŃSKA 20, SORKWITY, 11-731 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Barbara Nowakowska Usługi Remontowe

Olszyny 107, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

MAREK TOMASIEWICZ USŁUGI TRANSPORTOWE

Nowa Wieś Kętrzyńska 44A, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

"ROBEN" USŁUGI INSTALACYJNO-MONTAŻOWE I WYKOŃCZENIOWE, ROBERT DRABEK

Dworcowa 48A lok. 17, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Elektrojar Usługi Elektryczne

Świtycz-Widackiej 1/16, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

MARIUSZ OBIDZIŃSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

JANA PAWŁA II 11, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

Marek Adamczyk USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Leleszki 17, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Różne Tomasz Bugnacki

11 Listopada 12, Ruciane-Nida, 12-220 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - USŁUGI PODNOŚNIKIEM PAWEŁ SZWABOWICZ

Podleśna 7D lok. 8, Orneta, 11-130 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Linewalkers Usługi Alpinistyczne

Wilczyńskiego 27, Olsztyn, 10-686

Usługi Hydrauliczne

Kwiatowa 6/24, Ruciane-Nida, 12-221 (warmińsko-mazurskie)

KRZYSZTOF OLENDER USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

POLNA 13, ŚWIĘTAJNO, 12-140 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ADAM MAŁEK USŁUGI ZDUŃSKIE

Molza 11, ŁUKTA, 14-105 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JERZY KRZYSZTOF GADOMSKI "USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE"

BOCZNA 4, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Dawid Wasilewski "Damar" Usługi Ogólnobudowlane

Królowej Bony 10 lok. 3, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI GODLEWSKI

Tadeusza Kościuszki 6 lok. 2 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI DŹWIGOWE MARIAN MIECZKOWSKI

Sapuny 10, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

CITY-Bud Usługi Ogólnobudowlane Bartłomiej Grądzik

Przemysłowa 6 lok. 5, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

ROMAN KLUCZKOWSKI ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH

WOJSKA POLSKIEGO 29 lok. 37, Kętrzyn, 11-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH "MOSTOR" DARIUSZ KACZYŃSKI

IMMANUELA KANTA 26 lok. 27, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE I USŁUG BUDOWLANYCH WOJCIECH BOROWSKI

STEFANA ŻEROMSKIEGO 20, KĘTRZYN, 11-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TYNKI MASZYNOWE ZBIGNIEW IGNATOWICZ

Tabórz 12, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

JAROSŁAW ZIMNIK - USŁUGI STOLARSKIE

MIKOŁAJA KOPERNIKA 28, Miłakowo, 14-310 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO - BUDOWLANYCH PAWEŁ SIEMIATKOWSKI

Wawrochy 37, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Projektowe Lech Augustyniak

Kazimierza Jagiellończyka 45, Olsztyn, 10-062 (warmińsko-mazurskie)

IRENEUSZ KLISZ - USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Książnik 16A, Miłakowo, 14-310 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH ANDRZEJ NOŻYŃSKI

SASEK MAŁY 16, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

JAR-NAT USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE JAROSŁAW KACZYŃSKI

ARMII KRAJOWEJ 1, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

MICHAŁ PRUSZKOWSKI RENOWACJA BUDYNKÓW ZABYTKOWYCH I USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Olszyny 122B, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Budowlane Mas-Bud S.J.

Mjr. Sucharskiego 4, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Remontowo- Budowlanych Mirosław Łachacz

Mazurska 11, Jedwabno, 12-122 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18 lok. 60 , Olsztyn, 10-455 (warmińsko-mazurskie)

LECH KUCHNIO - USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

MICHAŁA KAJKI 3, Miłakowo, 14-310 (warmińsko-mazurskie)

Uslugi Sprzętowo-Transportowe Jarosław Stałanowski

Warszawska 4a/1, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Hydrauliczne IGOR

Stanisława Wyspiańskiego 4 lok. 17 , Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

AND-KRUSZ HANDEL KRUSZYWAMI BUDOWLANYMI ANDRZEJ RYBAK

Ługwałd 16, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Dom-Wil Andrzej Milczarek

Żegoty 62, Kiwity, 11-106 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Ogólnobudowlane i Brukarskie Stefpol

Krzywe 6a, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Blacharsko-Dekarskie Majster Dach Marzena Buturla

Marcinkowo 90a, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Remontowo-Budowlanych i Elektrycznych

Różnowo 47a, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI HYDRAULICZNE

Nowy Probark 13 , Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Usługi ogrodnicze DUDA

Słowicza 17, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Infleks Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane

Stawigudzka 7, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

MAREK FLOREK POKRYCIA DACHOWE, USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE

JURANDA 1 lok. 31, Spychowo, 12-150 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Projektowe-Nadzór Budowlany Jan Dziekoński

Kolejowa 8 lok. 5, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH WŁADYSŁAW SZCZEPANIAK

Mrongowiusza 32 lok. 1, MRĄGOWO, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI PROJEKTOWE I NADZÓR BUDOWLANY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ ADAM SZCZEPANIAK

KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 23, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Her-Pol S.C.

Olsztyńska 10f, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI PROJEKTOWE NADZÓR BUDOWLANY WYKONAWSTWO ELEKTRYCZNE WIESŁAW MIEDZIŃSKI

GDAŃSKA 25, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ELEKTROTOM USŁUGI ELEKTRYCZNE

Stary 12 lok. 1 , Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Hydrauliczne

pl. Michała Kajki 6 lok. 5 , Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

usługi-stolarsko -ciesielskie

Zapieka 16, Gierzwałd, 14-107 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI STOLARSKIE JERZY FARIAN

PŁOZY 32, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

USŁUGI STOLARSKIE JANUSZ ŁOBACZ

Krótka 12B, MRĄGOWO, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY USŁUGI KSIĘGOWE KRYSTYNA LEŃCZUK

PLAC KONSULATU POLSKIEGO 6 lok. 1, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ROBOTY ZIEMNE USŁUGI KOPARKO - SPYCHARKĄ JERZY CUDNOCH

Jerutki 100, ŚWIĘTAJNO, 12-140 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MIG USŁUGI I HANDEL EUGENIUSZ MACIEJEWSKI

WINCENTEGO PSTROWSKIEGO 13 lok. 21, Olsztyn, 10-601 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Wilczewski Stanisław i Piotr S.C. Usługi Transportowo-Budo

Gotowca 7 , Olsztyn, 10-087 (warmińsko-mazurskie)

SawDar - Usługi Stolarskie

Szklarnia 15 , Piecki, 11-710 (warmińsko-mazurskie)

RENOWACJA MEBLI ZABYTKOWYCH I USŁUGI STOLARSKIE GALIŃSCY BARBARA GALIŃSKA

MARII ZIENTARY-MALEWSKIEJ 18, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

M3 Materiały Budowlane

Budowlana 2, Olsztyn, 10-424 (warmińsko-mazurskie)

Wilczewski Stanisław i Piotr S.C. Usługi Transportowo-Budo

Mariana Gotowca 7 , Olsztyn, 10-087 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Stolarskie Kamil Dobrowolski

Warlity Małe 1, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Budowlanych Zbigniew Włodkowski

Pieniężnego 4, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI ELEKTRYCZNE Nowak Jacek

Białczyn 22 lok. 2 , Pieniężno, 14-520 (warmińsko-mazurskie)

LM CONSTRUCTION USŁUGI REMONTOWE

Jana Janowicza 15 lok. 30 , Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

BRUKO brukarstwo

Konopnickiej 5/1, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA I USŁUG INSTALACYJNO-BUDOWLANYCH TERESA PSTRAK

WINCENTEGO WITOSA 3 lok. 14, Olsztyn, 10-688 (warmińsko-mazurskie)

HELENA PIOTROWSKA ZAKŁAD USŁUG TRANSPORTOWYCH I BUDOWLANYCH "TRANSPER"

MAZURSKA 42, KĘTRZYN, 11-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ŁUKASZ GIZA - USŁUGI STOLARSKIE

OLSZTYŃSKA 3 lok. 2, Miłakowo, 14-310 (warmińsko-mazurskie)

USŁUGI STOLARSKO-TAPICERSKIE SADOWSKI MIECZYSŁAW

Stębark 15A, Gierzwałd, 14-107 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Budowlanych Jerzy Adamski

Kochanowskiego 2b, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Budowlanych Stanisław Zadroga

Zaułek Ciasny 20/1, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

"Mark" Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Marek Sołtan

Poznańska 8l. 11 , Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNO-BUDOWLANYCH I TRANSPORTOWYCH BOGUSŁAW MALEWSKI

ROLNA 127, Olsztyn, 10-802 (warmińsko-mazurskie)

Chojnicki Przemysław USŁUGI STOLARSKIE

Marcinkowo 73a, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Hurtownia materiałów budowlanych @ Paweł Jankiewicz

Ukta 30, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Budowlanych

Mieczysława Orłowicza 17B lok. 57 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

JERZY WILIŃSKI USŁUGI DŹWIGOWO-TRANSPORTOWE

JÓZEFA BIERNATA 2, PASYM, 12-130 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Usługi Stolarskie i Transportowe "DOBRZYŃ" Marek Dobrzeniecki

Lichtajny 19, Olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Drożewski Grzegorz Edward - Zakład Usług Ogólnobudowlanych

Bądle 16 lok. 2, Górowo Iławeckie, 11-220 (warmińsko-mazurskie)

JERZY STEFANIAK ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH

ZJAZDOWA 1/3 lok. 9, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

JÓZEF SZYMAŃSKI ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH

STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 2 lok. 11, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

ZBIGNIEW WŁODKOWSKI ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH

SEWERYNA PIENIĘŻNEGO 4, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH ANDRZEJ NAZARKO

Dworcowa 16 lok. 58, Olsztyn, 10-436 (warmińsko-mazurskie)

MARCIN ŁĘGOWSKI LUX-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I STOLARSKIE MARCIN ŁĘGOWSKI

Lipowiec 9, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO - BUDOWLANYCH Andrzej WAŁCZUK

Budziska 3, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Projektowych i Budowlanych "SUDAK" S.C. Tadeusz Sud

Trelkówko 1A, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH I BUDOWLANYCH JAROSŁAW KACZMARCZYK

Rybno KOŚCIELNA 44A lok. 1, Sorkwity, 11-731 (warmińsko-mazurskie)

PHU MAR-El Usługi Elektryczne

Świerczewskiego 29 lok. 6 , Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD RZEMIEŚLNICZY USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH ERNEST SCHLESIGER

BŁĘKITNA 10, Olsztyn, 10-137 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Leśno - Budowlanych i Transportowych

Rolna 127, Olsztyn, 10-802 (warmińsko-mazurskie)

PAKIW

Stare Włóki 19, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Bednarczyk

Kronówko 1/1, Barczewo, Olsztyn, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

IKPS

Jarandowo 23, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH I BUDOWLANYCH SŁAWOMIR CZAJKOWSKI

Kudypy 1 lok. 3, GIETRZWAŁD, 11-036 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"ARKADA" BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH I BUDOWLANYCH mgr inż. IWONA WIEŃSKA

KRÓLEWIECKA 28 lok. 5, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich Dora

Kasprowicza 1A, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

TADEUSZ SUDAK ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWYCH I BUDOWLANYCH

Trelkówko 1A, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH Marcinkowo 115 B 11-700 Mrągowo

Marcinkowo 115B, Mrągowo, 11-700 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

JADWIGA DEPTUŁA ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH I BUDOWLANYCH

Mostkowo 49, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG STOLARSKICH I BUDOWLANYCH Krzysztof Zakrzewski

Łutynowo 7, Olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Agencja Handlowo Usługowa Lider

Szwoleżerów 18b, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

"Ars" Karol Szymon Siłkowski

Mickiewicza 1/5, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

CICH EWA ZAKŁAD USŁUG TRANSPORTOWYCH

Białobrzegi 2, AUGUSTÓW, 16-300 (PODLASKIE)

MAS-BUD S.J.

Burskiego 11, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

OPRI INŻYNIERIA

Kopernika 29, Olsztyn, 10-512 (warmińsko-mazurskie)

CT ŻURAW

Sprzętowa 6, Olsztyn, 10-467 (warmińsko-mazurskie)

Usługa Budowlana Mariusz Budzicz

Królowej Jadwigi 10 lok. 10, Olsztyn, 10-132 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY HENRYK KACHEL

PROFESORSKA 11 lok. 18, Olsztyn, 10-080 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY MAREK SMÓLCZYŃSKI

JERZEGO BURSKIEGO 7 lok. 6, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Arbet

Warszawska 105, Olsztyn, 10-701 (warmińsko-mazurskie)

Firma kamień

Polne 2, Olsztyn, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Centbet S.J.

Olsztyńska 14c, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Rockwool Polska sp. z o.o.

Piłsudskiego 3, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Onninen

Towarowa 15, Olsztyn, 10-416 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD BUDOWLANY SKRÓT NAZWY: Z. B. DARIUSZ BUDZIŃSKI

DWORCOWA 61 lok. 2, Olsztyn, 10-437 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PIOTR GRUDZIEŃ FIRMA TRANSPORTOWO-BUDOWLANA "GRUDZIEŃ"

Skolity 33, Świątki, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

Transport Ciężarowy Roboty Ziemne-Jan Rydzewski

Perkoza 9, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH SYLWESTER PECZYŃSKI

KOŁOBRZESKA 21 lok. 39, Olsztyn, 10-431 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH KRYSIK RYSZARD

Ryszarda Wachowskiego 8 lok. 11, Olsztyn, 10-691 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Z.U.B. Budexs

Kościuszki 32/A, Górowo Iławeckie, 11-220 (warmińsko-mazurskie)

WERNIKS

Jarocka 74/34, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH JAN ŚWIERŻEWSKI

JANA JANOWICZA 21 lok. 15, Olsztyn, 10-692 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Pref-Bud Kętrzyn

Przemysłowa 5, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

JURAND

Olszynka 10, Korsze, 11-430 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Pomocnicze Zakład Remontowo-Budowlany w Olsztynie

Opolska 42, Olsztyn, 10-620 (warmińsko-mazurskie)

MORTAR Sp. z o.o.

Marszałka Piłsudskiego 72d, Olsztyn, 10-450 (warmińsko-mazurskie)

JACEK RESZUTA ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH

KS.JERZEGO POPIEŁUSZKI 5 lok. 67, Olsztyn, 10-695 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH BOGDAN MAJORKIEWICZ

KŁOSOWA 131, Olsztyn, 10-818 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MPM-Bud

Olsztyńska 42, Łęgajny, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

JA-REM

Srebrna 8/11, Olsztyn, 10-698 (warmińsko-mazurskie)

Naprawa Maszyn Rolniczych

Os.Parkowe 14/93, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Glazer

Lipowa 3, Łęgajny, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Sacrum - Granity Polska

Spręcowo 79, Spręcowo, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Trans-Pol Ryszard Łachacz S.J.

Ostrołęcka 1, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

MEL - TECH ZAKŁAD USŁUG HUDRAULICZNYCH ZBIGNIEW CYBULSKI

Jana Boenigka 50 lok. 20, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG STOLARSKICH WIESŁAW JURYS

KS.JANA HANOWSKIEGO 9 lok. 22, Olsztyn, 10-686 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ROB - BUD ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH MAREK GĘBKA

Gizewo 48, Sorkwity, 11-731 (warmińsko-mazurskie)

KAMBRUK

Jesionowo 26, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

Osiecki-Wagner

Kajki 8, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Sacrum

Spręcowo 79, Spręcowo, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG MIESZKANIOWYCH WITOLD OPĘCHOWSKI

Zbożowa 45, Olsztyn, 10-806 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ABOT BMJ

Lubelska 43a, Olsztyn, 10-410 (warmińsko-mazurskie)

Alfa

Gruszowe Sady 38, Olsztyn, 10-745 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia archeologiczna J. Szymonik

Powałczyn 302, Świętajno, 12-140 (warmińsko-mazurskie)

Nowbud

Żołnierska 31/26, Olsztyn, 10-558 (warmińsko-mazurskie)

BZT Olsztynek

Towarowa 13, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Blacharsko-Dekarski Jan Masiak

Pszenna 47, Olsztyn, 10-832 (warmińsko-mazurskie)

BPBW

Głowackiego 28, Olsztyn, 10-448 (warmińsko-mazurskie)

Robikop Robert Góralski

Ostrzeszewo 3, Olsztyn, 10-678 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Projektowo-Budowlany Architekt Bogdan Daniluk

Zbożowa 59, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

BUDIMEX DROMEX

Zientary-Malewskiej 65, Olsztyn, 10-310 (warmińsko-mazurskie)

Andapol

Stalowa 4, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa MS PROJEKT

Misia Uszatka 10/2, Olsztyn, 10-696 (warmińsko-mazurskie)

JARBUD

Barczewo 7, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Bożuchowski Kazimierz Firma Usługowo-Handlowa

Burskiego 5/18, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

PRACOPOL

Mazurskie 3/2, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Turowski Paweł Zakład Rzemieślniczy

Zawiszy Czarnego 3, Olsztyn, 10-068 (warmińsko-mazurskie)

INWEST PL Sp. z o.o.

Kętrzyńskiego 5/1, Olsztyn, 10-506 (warmińsko-mazurskie)

Monitoring-Centrum

Fabryczna 15H, Dobre Miasto (pow. olsztyński), 11-040

LECH

Dolna 16, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

JUNO

Szestno 44, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Mebelbest

Bartąg 26a, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

MULTI-COMPANY - CENTRUM SPORTU, REKREACJI I REHABILITACJI

Wokiele 7 , Górowo Iławeckie, 11-220 (warmińsko-mazurskie)

PPHU DREWDOM S.J.

Grabinek 8a, Szyldak, 14-106 (warmińsko-mazurskie)

Krzysztof Janiszewski, PHU Lipowo-Wood

Lipowo 13, Piecki, 11-710 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG STOLARSKICH

Stamka 4, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Mieszkaniowych Witold Opęchowski

Zbożowa 45, Olsztyn, 10-806 (warmińsko-mazurskie)

GATA

Dworcowa 8, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Połosa

Partyzantów 25, Olsztyn, 10-526 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG OGÓLNOBUDOWLANYCH

OLEŃKI 9 , Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

VITRUVIUS

Gen. Hallera 7/18, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Alwro

Piaskowa 13, Elbląg, 82-300

INSTALSAT

Gen. Sosnkowskiego 39, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG STOLARSKICH PIOTR HAJEL

Wrzesina 18, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. - Punkt Przyjęć Zleceń

Żołnierska 15, Olsztyn, 10-558 (warmińsko-mazurskie)

DachLand

Lubelska 41e, Olsztyn, 10-408 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Drzewnych Bogdan Lisiewski

Przemysłowa 7, Piecki, 11-710 (warmińsko-mazurskie)

Northlight - pracownia architektoniczna

Urocza 6/24, Kętrzyn, 11-400 (warmińsko-mazurskie)

Agro-Mazury

Żelazna 2, Olsztyn, 10-419 (warmińsko-mazurskie)

INTEGRA

Kochanowskiego 42, Wadąg, 10-373 (warmińsko-mazurskie)

Rytex

Pstrowskiego 12, Olsztyn, 10-049 (warmińsko-mazurskie)

Bautechnik

Lubelska 29, Olsztyn, 10-406 (warmińsko-mazurskie)

"Przemysłówka" PBP HOLDING Sp. z o.o.

Mickiewicza 21/23, Olsztyn, 10-508 (warmińsko-mazurskie)

Wenestra

Fabryczna 6, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

PANTEL

Rybaki 40, Olsztyn, 10-150 (warmińsko-mazurskie)

REMArt - Remonty Artystyczne

Malewskiego 3/1, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Mark Łapiejko Arkadiusz

Garnizonowa 34, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD USŁUG W DREWNIE MADREW BRONISŁAW MATUSEWICZ

POWSTAŃCÓW WARSZAWY 5, SZCZYTNO, 12-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MARZENA

Mazurska 12/2, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

"MANUELA" Trzciński Daniel

1-go Maja 70, Jedwabno, 12-122 (warmińsko-mazurskie)

U-H-P Rabkowski

Tałty 3/3, Mikołajki, 11-730 (warmińsko-mazurskie)

Agencja Inwestycji i Pośrednictwa Finansowego Biuro Handlowe Usł

Gen. Dąbrowskiego 2/9, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

Inter Sejf

Sosnkowskiego 61, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

"NETBUD" Sp. z o.o.

Zientary-Malewskiej 57a, Olsztyn, 10-310 (warmińsko-mazurskie)

WPUI Sp. z o.o.

Dąbrowszczaków 39, Olsztyn, 10-542 (warmińsko-mazurskie)

EKO-KOMIN

Lubelska 44, Olsztyn, 10-409 (warmińsko-mazurskie)

Wasco

Powałczyn 204, Powałczyn, 12-140 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Architektury Krajobrazu GREEN DESIGNS Małgorzata Bukowska

Witosa 17/3, Olsztyn, 10-688 (warmińsko-mazurskie)

Geo-Szkic Michał Prusik

Towarowa 2 301, Olsztyn, 10-417 (warmińsko-mazurskie)

StudioDesk Rosiński Jacek

Sikorskigo 23 pok.12, Olsztyn, 10-691

Fit-Bud

Gębika 53/12, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

"EKO-DOM"

Klonowa 7, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

"PROXIMA" Sp. z o.o.

Łomżyńska 3, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

PW HENAL

Dworcowa 46/32, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Uniqa

Kajki 10/12, Olsztyn, 10-547 (warmińsko-mazurskie)

Invest-Center

Mickiewicza 17/11, Olsztyn, 10-508 (warmińsko-mazurskie)

Sąsiedzi

Sosnowskiego 91, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Pośrednictwo finansowe

Makowa 4, Wójtowo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

BAJDO PLACE ZABAW

SPÓŁDZIELCZA 136 , Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Brukowani

Partyzantów 12/2, Olsztyn, 10-524 (warmińsko-mazurskie)

Bud-Mont

Kardynała Wyszyńskiego 15, Olsztyn, 10-456 (warmińsko-mazurskie)

Chłodnictwo i Klimatyzacja Wojciech Łukaszewicz

Świerkowa 14, Olsztyn, 10-174 (warmińsko-mazurskie)

Architectus Pracownia Projektowa

Boenigka 3 2, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

FPHU Umiński

os. Metalowców 4/7, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

ABS Naterki Sp. z o.o.

Naterki 25A, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

BeeL

Kossaka 6/81, Olsztyn, 10-349 (warmińsko-mazurskie)

P.P.U. PLASTIMET Sp. z o.o.

Partyzantów 28, Olsztyn, 10-521 (warmińsko-mazurskie)

OKNOS

Kołobrzeska 38, Olsztyn, 10-455 (warmińsko-mazurskie)

GJ

Aleksandra Puszkina 14 lok. 34 , Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA

Romualda Traugutta 25 , Olsztyn, 10-053 (warmińsko-mazurskie)

VRFOTO Wirtualne spacery Panoramy 360 Olsztyn

Kresowa 18, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Badań Psychologicznych AKSON

ul. Powstańców Warszawy 1, Kętrzyn, 11-400

G2V

Kazimierza Jagiellończyka 31, Olsztyn, 10-062 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo - Budowlana ZETKA Kamil Zieńko

Nowa Wieś 55 , Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

GRACKI

Johanna Gottfrieda Herdera 17 lok. 18 , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

APac

Cicha 3B lok. 1, Olsztyn, 10-313 (warmińsko-mazurskie)