Rosarium

Niżańska 8, Poznań, 61-316 (wielkopolskie)

RAJ

Zapłocie 10, Warszawa, 02-970 (mazowieckie)

DOBREPOLE

Dobrepole 6, Poznań, 61-324 (wielkopolskie)

Kosówka

Tyrolska 13, Sosnówka, 58-564 (dolnośląskie)

Szyszlandia

Poznańska 68, Kicin, 62-004 (wielkopolskie)

Świerk

Porzeczkowa 26, Poznań, 61-306 (wielkopolskie)

JUNGA

Dobrowolskiego 1d/7, Gdańsk, 80-286 (pomorskie)

Flopol

Grunwaldzka 148a, Rumia, 84-230 (pomorskie)

Ogrodnictwo

Wolności 110, Zbrosławice, 42-647 (śląskie)

Kubik

Miodowa 15, Janowice, 43-512 (śląskie)

Oaza

Glinno 0, Nowy Tomyśl, 64-300 (wielkopolskie)

GardenWit

Teolin 11a, Teolin, 92-701 (łódzkie)

CEDRUS

Ląd 48, Ląd, 62-405 (wielkopolskie)

JAGRA

Wygoda 65, Wisznice, 21-580 (lubelskie)

BIO

Grunwaldzka 84, Bydgoszcz, 85-543 (kujawsko-pomorskie)

MORS

Gen. Andersa 15/1, Warszawa, 00-159 (mazowieckie)

Szkółka Gorgolewscy

Słowackiego 4, Ryńsk, 87-213 (kujawsko-pomorskie)

KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA

Barwałd Dolny 82a, Klecza Górna, 34-124 (małopolskie)

Solver

Grunwaldzki 8/10, Katowice, 40-127 (śląskie)

Darz Bór

Szkolna 12/1, Koczała, 77-220 (pomorskie)

SKOWRON

Roztoka 29a, Roztoka, 58-173 (dolnośląskie)

GRACJA

Myślenicka 128, Kraków, 30-698 (małopolskie)

Szkolka Aronii

Szczęsna 59, Grójec, 05-600 (mazowieckie)

ŻYWOTNIK

Kasztanowa 11, Żnin, 88-400 (kujawsko-pomorskie)

ZKJ

Skokowa 18d, Przylep, 66-015 (lubuskie)

Belweder

Szkolna 2a, Karpacz, 58-550 (dolnośląskie)

Green Market

Miedniewicka 14, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

FLORTAR

Najdałówka 12, Tarnowiec, 33-112 (małopolskie)

Rosa Ogród

Lipa 26, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

PUDiZ

Jarocka 21, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

LEPSZYWYJAZD

Chopina 19/1, Lublin, 20-023 (lubelskie)

ABEX

Urzut, Chabrowa 68, Młochów, 05-831 (mazowieckie)

HORN

Piramowicza 2/5, Łódź, 90-254 (łódzkie)

JELIMEX

Obornicka 10, Suchy Las, 62-002 (wielkopolskie)

TOMALA

Krakowska 124, Wólka Kosowska, 05-552 (mazowieckie)

MTUiOD

Katowicka 1, Kluczbork, 46-200 (opolskie)

ROBER

Siewna 30, Kraków, 31-231 (małopolskie)

DARTPOL

Nowoursynowska 166, Warszawa, 02-787 (mazowieckie)

SKI-EXPERT

Tarnowska 50d, Kielce, 25-394 (świętokrzyskie)

Szkolka Krzewow Ozdobnych

Nakielska 174, Bydgoszcz, 85-391 (kujawsko-pomorskie)

Anturium

Leszczyna 150, Trzciana, 32-733 (małopolskie)

Viburnum

Przelewice 43/2, Przelewice, 74-210 (zachodniopomorskie)

Sativex

Rataja 28, Poznań, 61-695 (wielkopolskie)

PINUS

Mickiewicza 2b, Jaworzno, 43-600 (śląskie)

Szkółka Ptak

Wolsztyńska 130, Boruja Kościelna, 64-306 (wielkopolskie)

Viridis

Kolonia nr 12, Rzeczniów, 27-353 (mazowieckie)

Capitol

Marszałka Piłsudskiego 72, Wrocław, 50-020 (dolnośląskie)

Biegier FHU

PCK 24, Goczałkowice-Zdrój, 43-230 (śląskie)

Szkółka Truskolasy

Truskolasy 48, Sadowie, 27-580 (świętokrzyskie)

Szkółka Walczak

Kórnicka 6, Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

SGO

Poznańska 98/109C, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

Floribras Sp. z o.o.

Śremska 138, Zbrudzewo, 63-100 (wielkopolskie)

JOJA

Starej Baśni 9/14, Warszawa, 01-853 (mazowieckie)

Szkółka Sobień

Sanitariuszek 52, Łódź, 93-469 (łódzkie)

Winnica Eden

Łazy Brzyńskie 19, Jazowsko, 33-389 (małopolskie)

Szkółka Skalniak

Dobków 17A, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

Szkółkarstwo

Spółdzielcza 5, Orońsko, 26-505

Szkółka Krzewów Ozdobnych

Biała 85a, Biała, 98-350 (łódzkie)

Szkółka Roślin Ozdobnych

Racławicka 54, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Szkółka Pojemnikowa

Gzików 42, Błaszki, 98-235 (łódzkie)

Szkolka Markiewicz

Buszkowo 7, Koronowo, 86-010 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Winorośli

Zawada 116, Gorenice, 32-327 (małopolskie)

Alina Szkółka Bylin

Ożarowska 5, Sandomierz, 27-600 (świętokrzyskie)

Wozowiczowie Szkółki

Długa 44, Kraków-Szczyglice, 32-083 (małopolskie)

Szkółka Botanika

Zalew 48, Lutomiersk, łódzkie (łódzkie)

SZKOLKA BYCZKOWSCY

Glinka Duchowna ul. Slowackiego 15 , Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych

Ogrodowa 74, Biery, 43-386 (śląskie)

Szkółka Pływacka

22 Stycznia 4 , Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

Szkółka Roślin Ozdobnych

Kazimierza 20, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

"Clematis"

Duchnicka 27, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Szkolka Roslin Ozdobnych Mykita i Szymanski

Dobrzyń 4, Szydłowice k. Brzegu, 49-312 (opolskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Zadrzewieniowych

Nowakowo 4, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych BÓR

Boleścice 58, Sędziszów, 28-340 (świętokrzyskie)

Szkółka Drzew I Krzewów

Mieszka I 14/23, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych

Wenedów 9/5, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Nowacki

Strażacka 13, Piotrków Kujawski, 88-230 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Morawy Śliwki 19, Krzynowłoga Mała, 06-316 (mazowieckie)

SZKÓŁKA KRZEWÓW OZDOBNYCH

Piontka 2, Gierałtowice, 44-186 (śląskie)

Szkółka Drzew i Krzewów

Słoneczna 1, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Grubsko

Grubsko 37, Nowy Tomyśl, 64-300 (wielkopolskie)

Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych

Krakowska 42, Łódź, 94-302 (łódzkie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych - Wiesław Więcek

Stobierna 38, Jasionka k. Rzeszowa, 36-002 (podkarpackie)

SZKÓŁKI KÓRNICKIE - Zakład Doświadczalny PAN

Średzka 20, Kórnik, 62-035 (wielkopolskie)

Szkółka Drzewek i Krzewów Ochmanów

Ochmanów 109, Podłęże, 32-003 (małopolskie)

Szkoła dla Psów

Hermanowska 26a, Wrocław, 54-314 (dolnośląskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Markus - Marek Gurgul

Cechowa 127a, Kraków, 30-685 (małopolskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Andrzej Potrzebowski

Krakowska 24i, Rawa Mazowiecka, 96-200 (łódzkie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Andrzej Cichocki

Nowe Skórowo , Potęgowo, 76-230 (pomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych DENDRA

Franciszkany 4, Nowy Kawęczyn, 96-115 (łódzkie)

Eko - Michał Tafelski

Różnowo 60d, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Byliny w Lanckoronie

Lanckorona 246, Lanckorona, 34-143 (małopolskie)

D.J.Czyżyk

Wojska Polskiego 26, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

Szkółka bylin

Tuszewo 18A, Lubawa, 14-260

KULAS - Siedziba Firmy

Platanowa 7, Pisarzowice, 49-314 (opolskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Ewa i Bartłomiej Ważyńscy

Kasztanowa 40, Śleszyn, 99-321 (łódzkie)

GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE

Żdżary 68, Nowe Miasto nad Pilicą, 26-420 (mazowieckie)

Specjalistyczny Zakład Ogrodniczy - Siedziba

Połęcze 39, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Szkółka Złota Jagoda

Złota 135, Głuchów, 96-130 (łódzkie)

Byliny Jacek Szymański

Koneck 193, Koneck, 87-702 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Ogrodnicza Rafal Broda

Parsęcko 138, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Janusz Kajzer Szkółka Roślin Ozdobnych

Zagrody 138, Bielsko-Biała, 43-344 (śląskie)

Winnica Źródło Szkółka Roślin Ozdobnych

Dąbrowszczaków 67, Wyry, 43-175 (śląskie)

Szkółka Bylin

Ślosarczyka 50, Bestwinka, 43-512 (śląskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych, Leśnych i Owocowych

Morawy Śliwki 19 19, Morawy Wielkie, 06-316 (mazowieckie)

Szkółka Bylin

Wipsowo 15 , Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Szkółka drzew i krzewów owocowych i ozdobnych Halina i Jan Dominiak

Słoneczna 2, Lusowo, 62-080 (wielkopolskie)

Winnica Nieznanowice

Nieznanowice 125, Gdów, 32-420 (małopolskie)

V-Sport Maria Bieganowska

Łukasiewicza 7E, Gliwice, 44-105 (śląskie)

Szkółka Siatkarska MSZ

Seweryna Goszczyńskiego 22a , Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Szkółka Piłkarska ZUBELLO

242 , Iwkowa, 32-861 (małopolskie)

Szkółka Mateusz LUXART

Daszyńskiego 13 , Libiąż, 32-593 (małopolskie)

INTERNATIONAL NADELHOLZKULTUREN Sp. z o.o. Czesława Wisińska

Kłodzka 29a, Jedlina-Zdrój, 58-330 (dolnośląskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych

Polowa 6, Białystok, 15-612 (podlaskie)

Szkółka Roślin Wrzosowatych

Witowice 92, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Anastazja Szkółka Róż

Łukasiewicza 2, Mysłowice-Dziećkowice, 41-400 (śląskie)

Conica Szkółka Drzew

Drwali 13, Żory, 44-245 (śląskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych

Słowackiego 4, Ryńsk, 87-213 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka roślin Magda

Nadrybie Dwór 13, Puchaczów, 21-013 (lubelskie)

Nadleśnictwo Człopa Szkółka

Młyńska 9, Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Czarny Bez Sampo Sadzonki

Skarżyńskiego 6/6, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

Szkółka Aronii Czarnoowocowej

Kolonia Bądków 7a, Goszczyn, 05-610 (mazowieckie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Kuczyński

Poznańska 134, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych

Moczydłowska 10, Warszawa, 02-834 (mazowieckie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych

Nowa Wieś 76 a, Nowa Wieś, 36-001 (podkarpackie)

Szkółka Aronii Czarnoowocowej

Kolonia Bądków 7a, Goszczyn, woj. mazowieckie, 05-610 (śląskie)

Szkółka Róż Rozaria

kurowska 36, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Ogrody Zofii S.C.

Łódzka 171, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

SZKÓŁKA BRAMKARSKA MARCIN FEĆ

Emila Fieldorfa 8C lok. 602, Opole, 45-264 (opolskie)

Szkółka Zadrzewieniowa Grażyna Piekut

Strubiny 17, Zakroczym, 05-170 (mazowieckie)

"CARBOTRANS" SZKÓŁKA GRZEGORZ

KAROLA MIARKI 167, Wilcza, 44-189 (śląskie)

Anna Szkółka FHU

Imielińska 88, Imielin, 41-407 (śląskie)

Grzegorz Szkółka GLO

Świętego Brata Alberta 27, Imielin, 41-407 (śląskie)

SZKÓŁKA TENISOWA PIOTR WIŚNIEWSKI

SYBIRAKÓW 33, Szczecin, 71-032 (zachodniopomorskie)

PIOTR SZKÓŁKA LIBER

Kazimierza Wielkiego 113 lok. 53, Kraków, 30-074 (małopolskie)

"SZKÓŁKA JAZDY KONNEJ"

POLNA 1, SOPOT, 81-745 (POMORSKIE)

Burziwoda Szkółka Kobyla góra

Kazimierza Pułaskiego 1, Kobyla Góra, 63-507

Szkółka Krzewów Ozdobnych Milczyński

Góra 23, Dankowice, 43-331 (śląskie)

Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowe ALPHA Sp. z o.o.

Kulczyzna 21, Jędrzejów, 28-300 (świętokrzyskie)

Pracownia Projektów Zieleni

Leśna 28, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

LEON OGRODY

Bachledy 4, Kraków, 31-479 (małopolskie)

H.K. NOWACCY Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Strażacka 11, Piotrków Kujawski, 88-230 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

Glebokie 1, Olszowka k. Kola, 62-641 (wielkopolskie)

Krzewy i Drzewa Ozdobne M.C. Migdałowie

Liściasta 211, Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych w Żabieńcu

Żabieniec, Asfaltowa 12a, Konstancin-Jeziorna, 05-500 (mazowieckie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych Emil Szklarczyk

Marchołta 5, Kraków, 31-416 (małopolskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych SZPAKOWSCY - Filia

Łuszczów I 11a, Lublin, 20-258 (lubelskie)

Szkółka Winorośli i Winogrona Telatyński & Syn

Małomicka 64/2, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA TRUSKAWEK

Ługi 2A, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

Szkółka drzew, krzewów

Kaczewo 16, Piotrków Kujawski, 88-230 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Lubicka 35A, Grębocin, 87-122 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych

Tłokinia Mała 28, Opatówek, 62-860 (wielkopolskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych

Kopanina 105, Skała, 32-043 (małopolskie)

Szkółka Roślin Iglastych Żmijewscy

Syta 54, Warszawa, 02-993 (mazowieckie)

SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

Jamielnik Kolonia 11A, Stoczek Łukowski, 21-450 (lubelskie)

Szkółka Lesna Mariusz Marek

Bielcza 289, Bielcza, 32-824 (małopolskie)

Arknet Arkadiusz Szkółka

Kościuszki 6b/8, Gorzów Wielkopolski, 66-412 (lubuskie)

Barcikowscy Wiesława i Włodzisław Szkółka Krzewów

Cmentarna 11, Pakość, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Błażej Puchalski

Leszcze 5, Leszcze, 62-604 (wielkopolskie)

Szkółka Drzewek Ozdobnych

Pasiecznik 45b, Lubomierz, 59-623 (dolnośląskie)

Szkółka Drzew i Krzewów

ul. Płocka 12 , Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych ZYMON

Tłokinia Wielka 34, Opatówek, 62-860 (wielkopolskie)

MAJA Drzewa i Krzewy Ozdobne

Kłodzka 89, Ołdrzychowice Kłodzkie, 57-360 (dolnośląskie)

Szkółka Drzew i Krzewów

ul. Złote Łany 22 , Jankowice koło Pszczyny, 43-215 (małopolskie)

Szkółka Drzew Iglastych

Kraków (małopolskie)

Szkółka krzewó ozdobnych Paproć

Paproć , Paproć, 64-300 (wielkopolskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych

Mieleckiego , Mielec, 39-300 (podkarpackie)

Przemysław Piekiełko Szkółka Krzewów Ozdobnych

Kardynała Wojtyły 63, Czaniec, 43-354 (śląskie)

Szkółka Piłkarska dla Dzieci

Podgórze 110 lok. , Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

SZKÓŁKA PŁYWANIA OLYMPIC FISH

Zgrupowania "Żmija" 19A lok. 8 , Warszawa, 01-875 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów

Kotliny 18 , Brójce, 95-006 (łódzkie)

SZKÓŁKA XXI-wieku

Henryka Dąbrowskiego 11a , Aleksandria Krzywowolska, 22-360 (lubelskie)

SZKÓŁKA BRAMKARSKA GOALKEEPER SERGEY SHIPOVSKIY

Rostocka 19B lok. 2, Szczecin, 71-771 (zachodniopomorskie)

SZKÓŁKA PIŁKARSKA RADOSŁAW SOBOCIŃSKI

Szwedzka 11 lok. 31, Bydgoszcz, 85-158 (kujawsko-pomorskie)

SZKÓŁKA PŁYWACKA "DELFINEK" Marzena Chmielewska

os. Osiedle Dolne Miasto 16 lok. 21, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

SZKÓŁKA PŁYWACKA "PERŁA" Ryszard Lech

PCK 12 lok. 16, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

SZKÓŁKA PŁYWACKA SWIM Łukasz Cygan

Osiedle Dolne Miasto 11 lok. 42, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

SZKÓŁKA PŁYWACKA "WODNIK" ANNA STANIEK

Batalionów Chłopskich 72 lok. 1, Dzierżoniów, 58-200 (dolnośląskie)

BIAŁOSTOCKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA "JAGIELLONIA"

LEGIONOWA 28 /702, Białystok, 15-281 (podlaskie)

POZNAŃSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA "POZNANIAK"

OSIEDLE CZECHA 72 /32, Poznań, 61-289 (wielkopolskie)

WIELKOPOLSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA "OLIMP"

CZECHOSŁOWACKA 106, Poznań, 61 - 476 (wielkopolskie)

SZKÓŁKA MATEMATYCZNO-FIZYCZNA Kozłowski Bartosz

Osiedle Lecha 4B, Stare Miasto, 62-571 (wielkopolskie)

SZKÓŁKA PŁYWACKA ''BARAKUDA'' ROBERT SZYMAŃSKI

Posada Gersona 5, Kazimierz Biskupi, 62-530 (wielkopolskie)

Szkółka Pływacka DEPKA Karol Torcz

Łopuskiego 38, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

Halina Sujecka "SZKÓŁKA"

Podbipięty 2, Warszawa, 02-720 (mazowieckie)

Szkółka jeździecka PASJA Ewelina Mróz

Józefa Czyżewskiego 31, Opalenie, 83-136 (POMORSKIE)

Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych

Grabie Polskie 27a, Dobrzyków, 09-522 (mazowieckie)

J.Z.J. Dobrzyńscy

Arkuszowa 168, Warszawa, 01-934 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Renata i Józef Puzon

Błądnicka , Ustroń, 43-450 (śląskie)

Szkółka Drzew i Krzewow Ozdobnych Anna i Jerzy Pawica

Bukowska 20, Czaniec, 43-354 (śląskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych - Krzysztof Kubiczek

Pańska 50, Pisarzowice, 43-332 (śląskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych Paweł Pesta

Lubichowska 9, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

Nadleśnictwo Choczewo - Szkółka Dąbrówka

Dąbrówka , Kostkowo, 84-251 (pomorskie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych.

Kąty 43b, Sochaczew, 96-500 (mazowieckie)

Szkółka róż M.L. Kierzek

Szamotulska 51, Chyby, 62-081 (wielkopolskie)

FIT

Wysłouchów 34, Kraków, 30-611 (małopolskie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

Ogrodowa 13/13, Tarnowo Podgórne, 62-080 (wielkopolskie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Taxus Sp. z o.o.

Drawska , Łobez, 73-150 (zachodniopomorskie)

Szkółka Sadzonek Truskawek-Niewczas

Wielowicz 31, Sośno, 89-412 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka krzewów ozdobnych Wojciech Kotyrba

Łęczycka 17, Bydgoszcz, 85-737 (kujawsko-pomorskie)

Nadleśnictwo Lipka

Mały Buczek 38, Lipka, 77-420 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Złotów

Lenne 1, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Szkółkarsko - Ogrodnicze mgr inż. Mariusz Laskowski

Mokra Lewa 117, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Ewa Piasecka Szkółka Roślinna

Smętowice , Kołbaskowo, 72-001 (zachodniopomorskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych Eugrniusz, Iwona Buszka

Rudzka 380, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych Krystyna Włodarczyk

Spółdzielcza 1, Orońsko, 26-505 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Artur i Katarzyna Krawczyk

Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Szkółka Drzewek Owocowych

Myśliwska 2, Legnica, 59-213 (dolnośląskie)

Szkółka drzew i krzewów liściastych

Leśne Odpadki 26a, Brójce, 95-006 (łódzkie)

Kraina Westernu

Sarnowa Góra 11, Sarnowa Góra, 06-430 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych KM Andrzejewscy

Borysławice Kościelne 25, Grzegorzew, 62-640 (wielkopolskie)

Szkółka Drzew i Krzewów DENDRON Sp. z o.

ul. Cementowa 1 , Gdańsk, 80-298 (pomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów KULAS

ul. Platanowa 7 , Pisarzowice, 49-314 (opolskie)

Szkółka Roślin Iglastych Żmijewscy gospodarstwo ogrodnic

Syta 54 , Warszawa, 02-993 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Złota Jagoda

Złota 135 , Złota (Olsztyn)

Szkółka krzewów ozdobnych PUDEŁEK Eugeniusz

PISARZOWICE , Pisarzowice, 43-332 (śląskie)

Szkółka - Punkt Sprzedaży - Nadleśnictwo Rybnik

Wielopolska 6 , Rybnik, 44-200 (śląskie)

BIELICKI Szkółka Krzewów Ozdobnych

Nowe Olszyny 8, Załuski, 09-142 (mazowieckie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych - DENDRON

Stróżki 61A , Wronki, 64-510 (wielkopolskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Magdalena i Marcin Stempniewscy

Karniszewo 49 , Mieleszyn, 62-212 (wielkopolskie)

Szkólka drzew i krzewów ozdonnych Danuta Pudelko

Graniczna 1 , Pisarzowice, 43-332 (śląskie)

"Szkółka Muzyczna" S.C.

Bolesława Chrobrego 26 , Rzeszów, 35-077 (Rzeszów)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Borowczyk

Woźniki 2 , Dalików, 99-205 (łódzkie)

Szkółka Pojemnikowa Bylin Joanna Dziatko

Jaskółcza 10a , Warszawa, 02-891 (mazowieckie)

Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych

Słowak 12 , Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Szkółka Pojemnikowa Barbara i Zbigniew Lindner Punkt sprze

Komunalna , Turek, 62-700 (wielkopolskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych Grażyna Król

65a , Lisia Góra, 33-140 (małopolskie)

Cedar - Szkółka roślin ozdobnych

Jana Kazimierza 7g, Nieporęt, 05-126 (mazowieckie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych WRZOS

Krzemienica 428, Krzemienica, 37-127 (podkarpackie)

SZKÓŁKA DRZEW, KRZEWÓW OZDOBNYCH

Sportowa 8, Miedźna, 43-227 (śląskie)

BLM2 CREW- SZKÓŁKA GRAFFITI

Wały Dwernickiego 85, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

SZKÓŁKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Czerwonego Krzyża 12, Żary, 68-200 (lubuskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Michałek

Środkowa 79, Jadowniki, 32-851 (małopolskie)

Antoni Parecki SZKÓŁKA BRAMKARZY

Marii Konopnickiej 1 lok. 1, Gdynia, 81-596 (pomorskie)

NAMYSŁOWSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA ANDRZEJ MOSKAL

Władysława Stanisława Reymonta 2F lok. 2, Namysłów, 46-100 (opolskie)

SZKÓŁKA JEŹDZIECKA STAJNIA KUŹNIK JOANNA STAWASZ

Kuźnik 1, Międzyrzecz, 66-300 (lubuskie)

SZKÓŁKA NARCIARSKA BABIA-GÓRA PAWEŁ KABAT

Krakowska 58, Jabłonka, 34-480 (małopolskie)

SZKÓŁKA NARCIARSKA " RACE-SKI " Jarosław Wijaszka

Klementowice 299, Kurów, 24-170 (lubelskie)

SZKÓŁKA PŁYWANIA "DELFINEK' Piotr Chud

Henryka Trębickiego 18, Ostrów Mazowiecka, 07-310 (mazowieckie)

SZKÓŁKA RYTMIKI MIROSŁAW SZULCZYŃSKI

Polowa 51B lok. 60, Łomża, 18-400 (podlaskie)

"SZKÓŁKA SPORTOWO-REKREACYJNA URWIS" MGR EWA BIAŁASIEWICZ-ADAMCZYK

Stanisława Skarżyńskiego 3E lok. 26, Gdańsk, 80-463 (pomorskie)

SZKÓŁKA SZACHOWA "ROSZADA" REGA MAREK

ŻURAWIA 15, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

SZKÓŁKA TENISA STOŁOWEGO ZENON RYSZARD KASTRAU

KOŁOBRZESKA 13L lok. 54, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

" SZKÓŁKA TENISA ZIEMNEGO " ZBIGNIEW STĘPIEŃ

HENRYKA SIENKIEWICZA 69, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

URBAŚ ZOFIA Szkółka Narciarska

Czajki 51, Kościelisko, 34-511 (małopolskie)

SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW FRYSZKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

94 , Kościelec, 88-170 (kujawsko-pomorskie)

"SZKÓŁKA-KAŁAWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 , Pniewo, 66-300 (lubuskie)

SZKÓŁKA LEŚNA ANGENDOHR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

11 LISTOPADA 37 /27, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

FUNDACJA "WROCŁAWSKA SZKÓŁKA BRAMKARSKA"

PADEREWSKIEGO 35, Wrocław, 51-612 (dolnośląskie)

UCZNIOWSKA SZKÓŁKA SPORTOWA "GRYFIK" W GRÓDKU

CHODKIEWICZÓW 2, Gródek, 16-040 (podlaskie)

WIELKOPOLSKA SZKÓŁKA TAEKWONDO "TYGRYSY LEE"

POLSKA 75, Poznań, 60-401 (wielkopolskie)

Szkółka Pływacka Delfin Mariusz Lach

Polana Szaflarska 4 lok. 35, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

SZKÓŁKA PŁYWACKA "NA FALI" MARIUSZ BIERNACKI

Stanisława Toporowskiego 43 lok. 26, Kielce, 25-546 (świętokrzyskie)

SZKÓŁKA PŁYWANIA I SNORKELINGU "DELFIK" TOMASZ KRZYSZTOF LIK

ŻÓŁTA 10A lok. 50, Olsztyn, 10-140 (warmińsko-mazurskie)

SZKÓŁKA TENISOWA PRZYSZŁE TALENTY JAKUB SKIRZEWSKI

Grunwaldzka 4 lok. 41, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

SZKÓŁKA TENISOWA "TIE BREAK" WALOCH BEATA

Władysława Jagiełły 27D lok. 33, Siemianowice Śląskie, 41-106 (śląskie)

Szymański Krzysztof, "Szkółka piłkarska"

Świętego Maksymiliana Kolbe 17 lok. 38, Płońsk, 09-100 (MAZOWIECKIE)

SZKÓŁKA JOGI- Aldona Florkiewicz

Aleja Józefa Piłsudskiego 8-10, Rzeszów, 35-074 (PODKARPACKIE)

Szkółka Sportowo-Rekreacyjna "ŚLIZG" Sławomir Grzegorzek

Czujna 7 lok. 1, Bielsko-Biała, 43-300 (ŚLĄSKIE)

Szkółka Tenisowa "MASTER-SPORT" Ryszard Siuda

Lipnicka 150B, Bielsko-Biała, 43-300 (ŚLĄSKIE)

Józef Szkółka "OTELLO"

Górników 5, Żarki, 32-593 (MAŁOPOLSKIE)

Szkółka Drzewek Owocowych

Sportowa 9, Bełżyce, 24-200

FreshMazovia.com

Niemojewska 19, Warka, 05-660 (mazowieckie)

THT Nordmann

Grunwaldzka 244, Gdańsk, 80-314 (pomorskie)

Błękitny Piotruś

Uphagena 8, Gdańsk, 80-237 (pomorskie)

M.A. Wojtas

Bruzdowa 100, Warszawa, 02-991 (mazowieckie)

Aquadive Club

Smoluchowskiego 22/10, Poznań, 60-179 (wielkopolskie)

Wyprawa 4x4

Modlińska 225, Warszawa, 03-120 (mazowieckie)

Sport Holiday

Nadbrzeżna 12, Mrągowo, 11-700 (warmińsko-mazurskie)

SPORT SZOK

Jana Pawła II 84, Kraków, 31-579 (małopolskie)

NOMA JUNIPREX Sp. z o.o.

Pszczyńska 167, Wyry, 43-175 (śląskie)

NOMI S.A. - Oddział

Chodkiewicza 17, Bydgoszcz, 85-065 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tadeusz Korzeniowski

Pęcilińska 8c, Wiązowna, 05-462 (mazowieckie)

Nadlesnictwo Ustroń

Ustroń, 43-450 (śląskie)

PHU ABIES

Trakt Św. Wojciecha 245, Gdańsk, 80-017 (pomorskie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych roslin rabatowych pelargonia A

Wybickiego 20, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Szkółka krzewów ozdobnych ''Bogun''

Sucumin 37, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

Nadleśnictwo Żednia

Żednia 5, Michałowo, 16-050 (podlaskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych M.J. Szewczyk

Krzywaczka 289, Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

Janosik-Jo

Komorowskich 73, Żywiec, 34-310 (śląskie)

Nadleśnictwo Człopa

Mickiewicza 9, Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Podanin

Podanin 65, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Sarbia

Sarbka 46, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Puszcza S.C.

Cmentarna 13, Wieleń, 64-730 (wielkopolskie)

Szkółka Drzewa i Krzewy Ozdobne Marek Łapiński

Kolonie Stanisławów 53, Stanisławów, 05-304 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych Tomasz Kopeć

Lipińskie 5, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Maria Andrzej Nowotka

Sokołówek 7b, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Joanna Bronisław Szmit

Pęchcin 25a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych Przemysław Żabka

Ogrodowa 4, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Szkółka Drzew i Krzewów Zofia Szlaga Antoni Szlaga

Kasinka Mała 46, Kasinka Mała, 34-734 (małopolskie)

Agrosad Szkółka Drzew i Krzewów

Kochanowskiego 43, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Punkt Apteczny Marta Szkółka

Rzewnie 22, Rzewnie, 06-225 (mazowieckie)

Oczarjk S.C.

Polna 34, Gryfice, 72-310 (zachodniopomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Conica Bernadetta Konik

Drwali 47, Żory, 44-240 (śląskie)

Saxifraga Szkółka Roślin Ozdobnych

Mirowska 239, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Nadleśnictwo Lubliniec

Myśliwska 1, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

Eko-terra

Wystawowa 1, Wrocław, 51-618 (dolnośląskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych Fijak Barbara i Daniel

Beskidzka 11, Zarzecze, 34-326 (śląskie)

Sklep Ogrodniczy

Ludowa 2, Strzelce Krajeńskie, 66-500 (lubuskie)

Szkółka Drzew Owocowych i Krzewów Ozdobnych mgr inż. Krzysztof Krupiński

Karniów 4, Kocmyrzów, 32-010 (małopolskie)

Szkółka Drzew Owocowych, Krzewów Ozdobnych i Róż B. i A. Krupińscy

Karniów 111, Kocmyrzów, 32-010 (małopolskie)

Dendron Sp. z o.o. Szkółka drzew i krzewów

Cementowa 1, Gdańsk, 80-298 (pomorskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Dagmary i Tomasza Michalaków

Marianka Mroczeńska 26, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

Szkółka Krzewów Ozdobnych w Okupie D. Blabuś-Choczaj T. Choczaj

Kopyść 86, Łask, 98-100 (łódzkie)

Janczar Szkółka Drzew i Krzewów

Lubelska 78, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Iglaki Szkółka Drzew i Krzewów Jerzy Baranowski

Kopytowska 49, Święcice, 05-860 (mazowieckie)

Acer Szkółka Krzewów Ozdobnych Andrzej Zubala

Tereszpol-Zygmunty 117, Tereszpol-Zygmunty, 23-407 (lubelskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Śnieżek Urszula Śnieżek Mieczysław

Lotników Polskich 211, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

123jan.eu

Polna 34, Gryfice, 72-300 (zachodniopomorskie)

Wyra-Adler

Rybnicka 145, Orzesze, 43-180 (śląskie)

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych, Punkt Sprzedaży

Tczewska 15, Malbork, 82-200 (pomorskie)

GREEN MARKET Sp. z o.o. Szkółka Drzew i

ul. Miedniewicka 14 , Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych KM Andrzejewscy

(dolnośląskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych i Zalesieniowych, Usłu

60c , Opoczno Prymusowa-Wola 60c, 26-332 (dolnośląskie)

Nadleśnictwo Szubin Szkółka Leśna Zespolona

Żarczyn Kcynia (małopolskie)

Nowacki Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Strażacka 13 , Piotrków Kujawski, 88-230 (kujawsko-pomorskie)

Szkółka Nordic Walking "Nord Walk"

Aleja Orła Białego , Legnica (dolnośląskie)

STUS Szkółka Krzewów Ozdobnych

Graniczna 69 , Andrychów, 34-120 (małopolskie)

Szkółka Krzewów i Drzew Ozdobnych Krystyna Abram

Szeroka 43 , Ustroń, 43-450 (śląskie)

Szkółka Drzewa i Krzewy Ozdobne Andrzej Krzysiak

Kijany 27A , Spiczyn, 21-077 (lubelskie)

"Szkółka Markiewicz" Agnieszka Markiewicz-Januszewska

7a , Buszkowo Koronowo, 86-010 (podkarpackie)

Szkółka Roślin Wrzosowatych Magdalena i Marek Majewscy

92 , Witowice Końskowola, 24-130 (śląskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Bożena Słota-Szczepek

Okrężna 7 , Łaziska Górne, 43-170 (śląskie)

Tomszak Sylwester Szkółka Krzewów

Potoczna , Czechowice-Dziedzice, 43-502 (śląskie)

Dziak Janusz Szkółka Krzewów

Kościuszki 24 , Tyczyn, 36-020 (podkarpackie)

Ciak - Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Lubicka 35A , Grębocin (kujawsko-pomorskie)

"Szkółka Smykałka" Katarzyna Śmierzchała

Złota 1 , Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

STUS Szkółka Krzewów Ozdobnych

Targanice, Graniczna 69 , Andrychów, 34-120 (małopolskie)

Szkółka Drzewek i Krzewów Ozdobnych Mirosław Koszyk

Górecka 2 , Wrocław, 54-059 (dolnośląskie)

Szklarczyk Emil Szkółka Krzewów

Marchołta 5 , Kraków, 31-416 (małopolskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych Zbigniewa Jankowskiego

Trakt Kamiński , Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Szkółka Sadzonek Truskawek mgr inż.Krystyna i Józef Niewczas

Wilowicz 31, Sośno, 89-412 (kujawsko-pomorskie)

ATOM SZKÓŁKA PIŁKARSKA Radosław Wasiak

Grabieniec 14 lok. 29, Łódź, 91-149 (łódzkie)

BARTŁOMIEJ PIWOWARCZYK SZKÓŁKA PIŁKARSKA "BOREK"

Hubalczyków 5, Kraków, 30-432 (małopolskie)

Dariusz Krawczyk SZKÓŁKA PŁYWACKA "REKINEK"

os. Broniewskiego 4/29, Włoszczowa, 29-100 (świętokrzyskie)

Łukasz Kusion Szkółka Piłkarska " FOOTBALL "

Isep 23, Wojnicz, 32-830 (małopolskie)

MAGDA BARANOWSKA SZKÓŁKA PŁYWACKA "DELFINEK"

Reptowska 86, Bytom, 41-908 (śląskie)

PRYWATNA SZKÓŁKA TENISOWA " GIECZYS " ZDZISŁAW GIECZYS

9 Maja 27 lok. 3, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Szkółka Marek PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "REMONT-EXPERT"

Sielecka 2, Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Kosówka Karolina Salamon-Plewa

Tyrolska 13, Sosnówka, 58-564 (dolnośląskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych "Polchloris"Justyna Bagińska

Biedrzychów 2, Biedrzychów, 57-100 (dolnośląskie)

Szkółka Roślin Ozdobnych Wioleta i Cezary Niemczyk

Kujawska 22, Bądkowo, 87-704 (kujawsko-pomorskie)

WEEKENDOWA SZKÓŁKA PŁYWANIA "ŻABKA" DARIUSZ KURZAWSKI

3 Maja 16 lok. 5, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

FUNDACJA "OSTROWSKA SZKÓŁKA BRAMKARSKA GOALKEEPER"

KONOPNICKA 6A /13, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

GORLICKA SZKÓŁKA PIŁKI NOŻNEJ "GLINIK" W GORLICACH

KONOPNICKIEJ 8A, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

STOWARZYSZENIE SZKÓŁKA PIŁKARSKA "MŁODE TALENTY"

WIEJSKA 6 /12, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

HIPOTERAPIA - SZKÓŁKA JEŹDZIECKA - STADNINA ŁAWRA Marcin Seroka

Łajski Nowodworska 136, Legionowo, 05-119 (mazowieckie)

SZKÓŁKA CZESŁAW PRACOWNIA PROJEKTOWANIA BUDOWLANEGO

Pasieczna 2 lok. 1, Opole, 45-087 (opolskie)

PRYWATNA SZKÓŁKA PIŁKI NOŻNEJ WIKTOR MAZUREK

KAZIMIERZA TWARDOWSKIEGO 12, Szczecin, 70-320 (zachodniopomorskie)

SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OWOCOWYCH ORAZ OZDOBNYCH

Wiejska 12, Górażdże, 47-316 (opolskie)

GRZEGORZ RAUS SZKÓŁKA PIŁKARSKA BENIAMINEK

Dobieszyn 296, Jedlicze, 38-460 (podkarpackie)

DAMIAN TAULICZEK SZKÓŁKA PIŁKARSKA "SIÓDEMKA"

ORZESZKOWEJ 1 lok. 22, Tychy, 43-100 (śląskie)

PAWEŁ GIERACKI SZKÓŁKA SIATKARSKA "BLOK"

BATALIONU PARASOL 14 lok. 50, Warszawa, 01-118 (mazowieckie)

EWA KANIA SZKÓŁKA SIATKARSKA SETBALL

Lipowa 33A lok. 3, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

SZKÓŁKA TENISA ZIEMNEGO MAREK MARIUSZ

UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2A, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

DARIUSZ CICHOŃ "SZKÓŁKA TENISOWA RETURN"

os. Pod Lipami 2 lok. 97, Poznań, 61-628 (wielkopolskie)

BERNARD SZKÓŁKA TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY

JULIANA TUWIMA 13 lok. 26, Zabrze, 41-800 (śląskie)

Marcin Szkółka Aprint Systemy Informatyczne

Świętego Brata Alberta 27, Imielin, 41-407 (ŚLĄSKIE)

Jan Tomasik SZKÓŁKA PŁYWACKA ORKA

św. Leonarda 34, Bochnia, 32-700 (MAŁOPOLSKIE)

SZKÓŁKA TENISA ZIEMNEGO DLA DZIECI

GDAŃSKA 1 lok. 1, ŚWINOUJŚCIE, 72-600 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

"AGROSAD" - Szkółka drzew i krzewów Jacek Pawlik

Kochanowskiego 43, Nowy Sącz, 33-300 (MAŁOPOLSKIE)

MARTA SZKÓŁKA Apteka,Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Rzewnie 22, Rzewnie, 06-225 (MAZOWIECKIE)

PRYWATNA SZKÓŁKA SPORTOWA "HURAGAN" TOMASZ MAŚNICA

Harcerska 5 lok. 3, Katowice, 40-738 (śląskie)

Piotr Gorczyca Szkółka Tenisowa "Smecz"

Hutnicza 3, Żary, 68-200 (LUBUSKIE)

NPAiJ "Przed - Szkółka"

Grunwaldzka 29, Opole, 45-054 (opolskie)

BATKO Szkółka Drzewek i Krzewów Irena i Jerzy Batko

Kokotów 325, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

Szkółki Drzewek Owocowych, Krzewów i Podkładek

Trakt Kamiński 25a, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Kwalifikowana Szkółka Roślin Jagodowych Agnieszka i Tomasz Kąccy

Łąkowa 26, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Cierniak Kaziemierz Szkółka Drzew i Krzewów

Żeromskiego 105, Łodygowice, 34-325 (śląskie)

Pol -Plants Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Wodziczna 46, Mogielnica, 05-640 (mazowieckie)

Wrzos Szkółka Krzewów Ozdobnych Bogumiła Łysiak

Warszawska 71/1, Ryki, 08-500 (lubelskie)

Wojnowski Piotr Szkółka Drzew i Krzewów

ul. Lipowa 10 , Puszczykowo, 62-040 (wielkopolskie)

Wolski Jacek Szkółka Krzewów Ozdobnych

Srebrna Dąbrowa 18 , Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Piątkowski Karol Szkółka Drzew i Krzewów

10 , Dąbrowa Sompolno, 62-610 (łódzkie)

Kałowski Andrzej Szkółka Drzew i Krzewów

Rozległa 8a , Łódź, 93-481 (łódzkie)

Mykita Szymański Szkółka Roślin Ozdobnych

4 , Dobrzyń Lubsza, 49-312 (wielkopolskie)

Specjalistyczna Ekologiczna Szkółka Aronii Czarnoowocowej

59 , Szczęsna Grójec, 05-600 (wielkopolskie)

Koszowski Olgierd Szkółka Drzew i Krzewów

Śląska , Jaworzno, 43-600 (śląskie)

"Szkółka Małego Dziecka" Jolanta Bunk

Frezjowa 22 , Poznań, 60-175 (wielkopolskie)

Szpakowski Tadeusz Szkółka Drzew Ozdobnych

Łuszczów Pierwszy Wólka (mazowieckie)

Szymanowski Bartłomiej Szkółka Krzewów Ozdobnych

Boczna 5 , Duchnice, 05-850 (mazowieckie)

Roza Maciej Szkółka Krzewów Ozdobnych

Ogrodowa 6 , Żnin, 88-400 (kujawsko-pomorskie)

Szewczyk Andrzej Szkółka Drzew i Krzewów

474 , Budzów, 34-211 (małopolskie)

Stempniewska Alicja Szkółka Roślin Ozdobnych

Dębowa 2 , Rabowice Swarzędz, 62-020 (mazowieckie)

Homa Witold Szkółka Roślin Ozdobnych

301 , Rokietnica, 37-562 (wielkopolskie)

Pudełko Antoni Szkółka Krzewów Ozdobnych

Ogrodnicza 2 , Pisarzowice, 43-332 (śląskie)

Derda Eugeniusz Szkółka Drzew i Krzewów

Ogrodowa 21 , Kłomnice, 42-270 (śląskie)

"Szkółka Drzew Ozdobnych" Krupiński Krzysztof

4 , Karniów, 32-010 (małopolskie)

Konieczko Piotr Szkółka Drzew i Krzewów

Główna 5 , Górażdże Gogolin, 47-316 (małopolskie)

Stępień Piotr Szkółka Drzew i Krzewów

Ogrodowa 1 , Prószków, 46-060 (opolskie)

Tyks Jan Szkółka Krzewów i Róż

8 , Łask, 98-100 (łódzkie)

Bartak Jolanta Szkółka Krzewów Ozdobnych

Starowiejska 50 , Smolec Kąty Wroc., 55-080 (pomorskie)

Pasula Tomasz Szkółka Drzew i Krzewów

Kolna 15m , Kraków, 30-381 (małopolskie)

"Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych" M.M. Krawczyńscy

Kolska 1 , Kłodawa, 62-650 (pomorskie)

Wolski Jacek Szkółka Krzewów Ozdobnych

Srebrna-Dąbrowa 18 , Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Cepowski Robert Szkółka Roślin Ozdobnych

Północna 2 , Bojadła, 66-130 (lubuskie)

Cierniak Kazimierz Szkółka Drzew i Krzewów

Stefana Żeromskiego , Żywiec, 34-325 (śląskie)

Kałowski Andrzej Szkółka Drzew i Krzewów

Rozległa 8 , Łódź, 93-481 (łódzkie)

Pieczajka Urszula i Remigiusz Szkółka Iglaków

47a , Jakubowice Konińskie, 21-003 (lubelskie)

Easy English - szkółka języka angielskiego

Górna 4A, Michałowo, 16-050 (podlaskie)

MARO-SKI Szkółka Narciarska

Piaskowa , Rudnik nad Sanem, 37-420 (podkarpackie)

BARTOSZ OLEJARCZYK "SZKÓŁKA PŁYWACKA ALEKSANDRY URBAŃCZYK"

Kościuszki Tadeusza 45 lok. 4, Łódź, 90-514 (łódzkie)

BARTOSZ ŚNIEŻAWSKI SZKOŁKA PŁYWANIA " JUNIOR - SWIM"

PARKOWA 46 lok. 5, Wrocław, 51-616 (dolnośląskie)

BERKOWSKI JAN Szkółka Narciarska - BERKOW-SKI-SP4

Jawornik 731, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

EWA KOŚCIELNIAK SZKÓŁKA PIŁKARSKA "DIDI-GOL"

Krótka 1, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

EWA MICUŁA SZKÓŁKA JEŹDZIECKA "WITÓW"

Witów 1A, Irządze, 42-446 (śląskie)

JOANNA LEPAK SZKÓŁKA JEŹDZIECKA "BABA JAGA"

Przyborzyce 3, Bytów, 77-100 (pomorskie)

PETEJA WOJCIECH SZKÓŁKA SPORTOWO-JĘZYKOWA "ENGLISH IN MOVE"

Żużlowa 23, Pszów, 44-370 (śląskie)

ŚNIEGOTA MICHAŁ SZKÓŁKA PŁYWACKA/ SKLEP WĘDKARSKO- ZOOLOGICZNY

Tysiąclecia 5, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

TADEUSZ RAMIAN Szkółka Nauki Pływania "Żabka"

PARKOWA 15A lok. 6, Bielawa, 58-260 (dolnośląskie)

WITOLD LEO - Szkółka Piłki Nożnej Fair Play

Siedlec 186, Siedlec, 32-744 (małopolskie)

FHU "SZKÓŁKA KRZEWÓW OZDOBNYCH" - Aleksander Walaszczyk

Architektów 88A, Bielsko-Biała, 43-346 (śląskie)

Anna Bołgin 'ALFA' Szkółka pływacka

Waleriana Szefki 13B lok. 4, Gdynia, 81-572 (pomorskie)

CLEVER Szkółka Języka Angielskiego MARTA WŁODARCZYK

Stare Bielice 103d-4, Biesiekierz, 76-039 (zachodniopomorskie)

DELFIN - SZKÓŁKA PŁYWACKA DARIUSZ LASZEWICZ

Adama Mickiewicza 133, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

FOOTBALL TALENTS SZKÓŁKA PIŁKARSKA FILIP DZIĘCIOŁOWSKI

Sarbiewskiego 2 lok. 32, Warszawa, 01-584 (mazowieckie)

KOSSAKOWSKA SYLWIA Szkółka Jazdy Konnej "BOBROWNIKI"

Hugona Kołłątaja 4 lok. 11, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

Ilona Kosowska Szkółka Jeździecka Konna "Tęcza"

Sosnowa 4, Libiąż, 32-590 (małopolskie)

Karol Szott - "Szkółka Jeździecka u Karola"

Łazy Dębowieckie 32, Dębowiec, 38-220 (podkarpackie)

JOLANTA BUNK "SZKÓŁKA MAŁEGO DZIECKA"

Frezjowa 22, Poznań, 60-175 (wielkopolskie)

WOJCIECH PALCZEWSKI SZKÓŁKA NAUKI PŁYWANIA SKALAR

MACEDOŃSKA 9 lok. 3, Wrocław, 51-113 (dolnośląskie)

FURCZYK JOANNA SZKÓŁKA PŁYWACKA Fu-Re

Powstańców Śl. 3, Goczałkowice-Zdrój, 43-230 (śląskie)

Paweł Syczuk - Szkółka Tenisa Ziemnego

os. marsz. Józefa Piłsudskiego 12 lok. 29, Busko-Zdrój, 28-100 (świętokrzyskie)

ANDRZEJ LICZNAR SZKÓŁKA PŁYWACKA "WODNIK" ANDRZEJ LICZNAR

GEN WŁADYSŁAWA ANDERSA 27 lok. 6, Wałbrzych (DOLNOŚLĄSKIE)

ZBYSZEWSKI WOJCIECH Szkółka Narciarsko- Windsurfingowa "Ślizg"

Tytusa Chałubińskiego 11a lok. 6, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

FALKENBERG JACEK SZKÓŁKA PŁYWACKA "DELFIN"

Tuwima 5/5, Jelenia Góra, 58-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

HAP WIOLETTA SZKÓŁKA PŁYWANIA "NEMO"

Krasińskiego 13/18, Jasło, 38-200 (PODKARPACKIE)

PAWEŁ SAMOREK "Szkółka Pływania ORKA "

Powstańców 105 lok. 18, Pruszków, 05-804 (mazowieckie)

NAWALANIEC ŁUKASZ Szkółka Sportowo-Rekreacyjna "Frajda"

Tadeusza Brzozowskiego 29, Zakopane, 34-500 (MAŁOPOLSKIE)

Siwiński Wojciech Szkółka Tenisa Ziemnego

Willowa 3, Warka, 05-660 (MAZOWIECKIE)

STANISŁAW SZKÓŁKA USŁUGI SZEWSKIE

Grunwaldzka 19, Przemyśl, 37-700 (PODKARPACKIE)

"BARTBO"

Kołobrzeska 13l/37, Olsztyn, 10-445 (warmińsko-mazurskie)

PPHU Drewsmol, Filia

Badów Górny 26, Mszczonów, 96-320 (mazowieckie)

MARCELI CIESIELSKI

Batkowo 8, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

Szkółki leśne

Armii Czerwonej 9, Dobrzany, 73-130 (zachodniopomorskie)

Kopciowski Hubert Szkółka Krzewów Ozdobnych

Kociewska 11, Frank, 83-260 (pomorskie)

Sierek Czesław Szkółka Drzew

Zagrodowa 5, Kozy, 43-340 (śląskie)

Iglaco - Świat roślin / tyczki bambusowe / doniczki produkcyjne

Spokojna 7, Pisarzowice, 43-332 (śląskie)

Homa-Kosakowska Krystyna Szkółka Roślin Ozdobnych

Asfaltowa 12a, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

Chacińska Zdzisława Szkółka Roślin Ozdobnych

Racławicka 54 , Majdan Wołomin, 05-200 (podkarpackie)

Ważyński Bartłomiej Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Kasztanowa 40 , Śleszyn Żychlin, 99-321 (łódzkie)

SPORTEUM Igor Stępniak (szkółka tenisowa, szkółka narci

Zawiślańska 27 , Warszawa, 03-068 (mazowieckie)

Kość Piotr Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych

27a , Grabie Pol. Gąbin, 09-522 (mazowieckie)

"Zymon" Szkółka Krzewów Ozdobnych

34 , Tłokinia Wlk. Opatówek, 62-860 (mazowieckie)

Homa-Kosakowska Krystyna Szkółka Roślin Ozdobnych

Asfaltowa 12A , Żabieniec, 05-500 (mazowieckie)

"Conica" Szkółka Drzew Bernadeta Konik

Drwali 47 , Żory, 44-245 (śląskie)

"Agrosad" Szkółka Drzew i Krzewów

Kochanowskiego 43 , Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Szotek Tadeusz Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Brzozowa 6 , Goczałkowice-Zdrój, 43-230 (śląskie)

Kałuża Eugeniusz Szkółka Drzewek Owocowych

Mogileńska 13 , Trzemeszno, 62-240 (wielkopolskie)

Gałczyński B. Ślaski J. Szkółka Drzew

Słomiana 19a , Kraków, 30-316 (małopolskie)

Fryszkowska Wiesława Szkółka Drzew i Krzewów

94 , Kościelec Pakość, 88-170 (małopolskie)

"Dąbrówka" Szkółka Roślin Ozdobnych

Sucharskiego 350 , Radomsko, 97-500 (łódzkie)

"Zielona Dolina" Szkółka Drzew

Warszawska 101 , Rzeszów, 35-230 (Rzeszów)

Więcek Wiesław Szkółka Drzew

38 , Jasionka, 36-002

Migdał Czesław Szkółka Drzew i Krzewów

Liściasta 21 , Tarnowskie Góry, 42-680 (Tarnowskie Góry)

Galapagos Gabinet Kosmetyczny Solarium Romana Szkółka

Orkana 21d , Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

Szewczyk Maria i Janusz Szkółka Drzew

289 , Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

"Sportivo Gdańsk" Szkółka Piłkarska

Zielonogórska 4 , Gdańsk, 80-809 (pomorskie)

"Dendron" Sp. z o.o. Szkółka Drzew i Krzewów

Cementowa 1 , Gdańsk, 80-298 (pomorskie)

Agnieszka Wójcik Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych

162 , Siedlec Bochnia, 32-744 (świętokrzyskie)

Pawica Anna Jerzy Szkółka Drzew i Krzewów

Bukowska 20 , Czaniec, 43-354 (śląskie)

Krawczyk Katarzyna i Artur Szkółka Drzew i Krzewów

1 Maja 74 , Sieradz, 98-200 (łódzkie)

"Kulas" Szkółka Drzew i Krzewów

Gliwicka 6 , Kędzierzyn-Koźle, 47-224 (opolskie)

Banasiak Magdalena i Karol Szkółka Krzewów Ozdobnych

16 , Bryski Kol. Góra św. Małgorzaty, 99-122 (śląskie)

Spętany Grzegorz Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych

71 , Dobra Sędziejowice, 98-160 (śląskie)

Szczesiak Krzysztof Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

26a , Leśne Odpadki Brójce, 95-006 (śląskie)

Antkowiak Norbert Szkółka Krzewów Róż

Szamotulska 57 , Rokietnica, 62-090 (wielkopolskie)

Piechocki Marcin Szkółka Drzew Owocowych i Krzewów Róż

Cmentarna 15 , Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

"Bio" S.C. Przedsiębiorstwo Szkółka Krzewów

Zakątek 23a , Bydgoszcz, 85-527 (kujawsko-pomorskie)

Dolińscy Sławomir i Andrzej Szkółka Drzew

Mszczonowska 28 , Grójec, 05-600 (mazowieckie)

"Gaj" Szkółka Drzew i Krzewów

Myślenicka 9 , Gaj, 32-031 (kujawsko-pomorskie)

Smolin Jerzy i Lidia Szkółka Drzew

Wołczyńska 54 , Kluczbork, 46-200 (opolskie)

Łyczkowska-Wiśniewska Hanna Szkółka Jazdy Konnej

Polna 1 , Sopot, 81-745 (pomorskie)

Homa-Kosakowska Krystyna Szkółka Roślin Ozdobnych

Asfaltowa 12A , Żabieniec, 05-500 (mazowieckie)

Gałczyński B. Ślaski J. Szkółka Drzew

Słomiana 19A , Kraków, 30-316 (małopolskie)

Galapagos Gabinet Kosmetyczny Solarium Romana Szkółka

Orkana 21D , Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

Piekiełko Przemysław Szkółka Krzewów Ozdobnych

Wojtyły 63 , Czaniec, 43-354 (śląskie)

"Janczar" Szkółka Drzew i Krzewów

Lubelska 78 , Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Januszewscy Małgorzata i Wojciech Szkółka Drzew i Krzewó

Łódzka 22 , Rzgów, 95-030 (łódzkie)

"Bio" S.C. Przedsiębiorstwo Szkółka Krzewów

Zakątek 23A , Bydgoszcz, 85-527 (kujawsko-pomorskie)

Tomaka Fabian Szkółka Krzewów Ozdobnych

969 , Trzebownisko, 36-001 (Trzebownisko)

"Wrzos" Szkółka Krzewów Ozdobnych

428 , Krzemienica, 37-127

Radwan Kazimierz Szkółka Drzew i Krzewów Owocowo-Ozdobnyc

Osiedle 21 , Nisko, 37-400 (podkarpackie)

Janusz Dariusz Szkółka Drzew Iglastych i Krzewów Ozdobnyc

48 , Mrzygłód Sanok, 38-503 (małopolskie)

DELFIN Szkółka Pływania dla Niemowląt Artur Baran

Kielce, 25-636 (świętokrzyskie)

ALINA BRODZIŃSKA SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH

Biesowice bn , Kępice, 77-230 (pomorskie)

ANDRZEJ DEGÓRSKI SZKÓŁKA TENISA ZIEMNEGO ANDRZEJA DEGÓRSKIEGO

ŁĄKOWA 15 lok. 19, Reda, 84-240 (pomorskie)

Andrzej Kaja Szkółka Krzewów Ozdobnych

Słupia 32, Jodłownik, 34-620 (małopolskie)

Borecka Małgorzata Szkółka Roślin Ozdobnych LAWENDA I ROZMARYN

Brodnica 1, Brodnica, 46-233 (kujawsko-pomorskie)

Boroń Adam ABC FUTBOLU - SZKÓŁKA PIŁKARSKA

Legionów Polskich 22 lok. 26, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

DERAS MIECZYSŁAW PRYWATNA SZKÓŁKA PIŁKI NOŻNEJ

os. Młodych 17 lok. 60, Żywiec, 34-300 (śląskie)

Mateusz Miś "M.M" Szkółka Piłkarska

Kolorowa 43, Masłomiąca, 32-091 (małopolskie)

Niewiadomski Roman Szkółka Pływacka "DELFIN"

Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, Nysa, 48-300 (opolskie)

CARBOMARKET SPÓŁKA JAWNA JÓZEFA CHROBOK, GRZEGORZ SZKÓŁKA

KAROLA MIARKI 167, Wilcza, 44-189 (śląskie)

SZKOŁUT - HOVEST SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

28 , Miętkie, 22-530 (lubelskie)

STOWARZYSZENIE SPORTOWE - SZKÓŁKA BOKSERSKA "VICTORIA"

GŁOWACKIEGO 9 /8, Boguszów-Gorce, 58-372 (dolnośląskie)

AGNIESZKA ZALEWSKA SZKÓŁKA PŁYWANIA DELFIN - AGNIESZKA ZALEWSKA

MŚCIWOJA II 13A lok. 7, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

'IGLAK' SKLEP OGRODNICZY SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

TOWAROWA 27A, Rumia, 84-230 (pomorskie)

STRASSBERGER KATARZYNA SPORT-RELAKS Nasza Szkółka Pływania

Krasińskiego 27, Gliwice, 44-113 (śląskie)

JAWOREK DARIUSZ SPORT-RELAKS Nasza Szkółka Pływania

Krasińskiego 27, Gliwice, 44-113 (śląskie)

JAŚLANEK MONIKA SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH

św. Sebastiana 7, Bestwinka, 43-512 (śląskie)

Roman Rybiński Szkółka Pływania 'PŁYWACZEK'

Robotnicza 13, Gdynia, 81-180 (pomorskie)

CEZARY BORKOWSKI AZZUROSPORT SZKÓŁKA REKREACYJNO SPORTOWA

Królowej Jadwigi 18a lok. 8, Giżycko, 11-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Aleksandra Polak SZKÓŁKA PŁYWANIA 'SWIMMER'

Bronisława Dembińskiego 21D lok. 10, Gdynia, 81-237 (POMORSKIE)

Urszula Wesołowska Szkółka Roślin Ozdobnych "WESOŁOWSCY"

Jemielno 97, Jemielno, 56-209 (DOLNOŚLĄSKIE)

NAWALANIEC GABRIELA Szkółka Sportowo-Rekreacyjna "Frajda"

Tadeusza Brzozowskiego 29, Zakopane, 34-500 (MAŁOPOLSKIE)

"Dianthus"

Jerozolimskie 234, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

KZD Nowy Dwór Sp. z o.o.

Nowy Dwór , Nowy Kawęczyn, 96-115 (łódzkie)

Para-Info 2

Na Uboczu 3, Warszawa, 02-791 (mazowieckie)

Aeroklub Częstochowski (CZ)

Polskiej Organizacji Wojskowej 4, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

DARK-LAND Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik

Skrzydłowska 153, Kłomnice, 42-270 (śląskie)

AKME Architektura Krajobrazu - Szkółka Roślin Ozdobnych

Waryńskiego 27, Mikołów, 43-190 (śląskie)

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Przełazach

Przełazy 20, Mostki, 66-232 (lubuskie)

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach

Przelewice , Przelewice, 74-210 (zachodniopomorskie)

Byliny z Sidziny

Partyzantów 1a, Skoroszyce, 48-320 (opolskie)

Byliny Świerk

Leśna 1A, Dobromierz, 58-170 (dolnośląskie)

"MAYTUR"

Dekabrystów 26, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Firma Ostrowski Zenon

Nowe Miasto 13, Wieleń, 64-730 (wielkopolskie)

PUH Witold Theuhs

Sępoleńska 34, Lipka, 77-420 (wielkopolskie)

ZU Krzysztof Zamorski

Dworzaczka 1, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Rancho Na Widoku

Widok 30, Kęty, 32-650 (małopolskie)

Batko Krystyna i Jerzy Szkółka Krzewów Ozdobnych i Owocow

325 , Kokotów, 32-002 (małopolskie)

"Eko-Flora" Szkółka Roślin Wodnych

Polowa 6 , Białystok, 15-612 (podlaskie)

Żabka Przemysław Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych

Ogrodowa 4 , Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Łapiński Marek "Szkółka Drzewa i Krzewy Ozdobne"

53 , Kolonie Stanisławów Stanisławów, 05-304 (pomorskie)

"Bór" Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

58 , Boleścice Sędziszów, 28-340 (pomorskie)

"Iglak" Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Szkolna 8 , Lindów, 96-323 (śląskie)

Gorgolewscy J.K. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Słowackiego 4 , Ryńsk, 87-213 (kujawsko-pomorskie)

Bączyk Marek Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Zawiszy 54 , Zgierz, 95-100 (łódzkie)

Fijak Barbara i Daniel Szkółka Krzewów Ozdobnych

Beskidzka 11 , Żywiec, 34-326 (śląskie)

"Hucuł" Szkółka Jazdy Konnej Kazimierz Gurbisz

Szkolna 8b , Myślenice, 32-400 (małopolskie)

Uzdowscy Aleksandra i Waldemar Szkółka Krzewów Ozdobnych

Nakielska 174 , Bydgoszcz, 85-391 (kujawsko-pomorskie)

Puchalska Marianna i S-ka S.C. Szkółka Drzew i Krzewów

6a , Rodzone Lubawa, 14-260 (śląskie)

"Dobry Ogród" Szkółka Drzew Rajmund Kordus, Jacek Kordus

al. Krakowska 20 , Wola Mrokowska Lesznowola, 05-552 (warmińsko-mazurskie)

"Dar-Las" Szkółka Drzew Elżbieta i Dariusz Drgas

os. Lecha 49 , Stare Miasto, 62-571 (Olsztyn)

Serdyńscy Marek i Halina Szkółka Drzew i Krzewów

4 , Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

"Andrzejewski" Szkółka Roślin Ozdobnych Monika i Dariusz

1 , Głębokie Olszówka, 62-641 (kujawsko-pomorskie)

Zakładanie Ogrodów - Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Stefana Rogozińskiego 24 , Gliwice, 44-105 (śląskie)

"Winnica Golesz" Szkółka Winorośli Roman Myśliwiec

Krakowska 100a , Jasło, 38-200 (podkarpackie)

"Wrzos" Szkółka Drzew i Krzewów Małgorzata Paweł Karalu

9 , Goszczanowiec Drezdenko, 66-530 (kujawsko-pomorskie)

"ogrodnik 7 " Szkółka Krzewów Ozdobnych

815 , Kraczkowa, 37-124

Krupińscy Bożena i Andrzej Szkółka Drzew Owocowych

111 , Karniów, 32-010 (małopolskie)

Niewczas Józef Licencjonowana Szkółka Sadzonek Truskawek

31 , Wielowicz Sośno, 89-412 (wielkopolskie)

Ogrody Kubeccy - Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Gliwic

Stefana Rogozińskiego 24 , Gliwice, 44-105 (śląskie)

Gartex E.J.Gargul Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych i Owo

Myślenicka 15 , Gaj (kujawsko-pomorskie)

Ślązak Roman Szkółka Krzewów Ozdobnych i Róż

15 , Łask, 98-100 (łódzkie)

Andrzejewscy Marek i Katarzyna Szkółka Drzew i Krzewów Oz

25 , Borysławice Kośc. Grzegorzew, 62-640 (świętokrzyskie)

Matuszek Andrzej Matuszek Stanisława Szkółka Drzew i Krze

Akacjowa 4 , Lubsza, 49-313 (śląskie)

Birecki Stanisław Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych

21 , Dobrzyń Lubsza, 49-312 (małopolskie)

Lis Mariola i Aleksander Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnyc

Budowlanych 70D , Rybnik, 44-217 (śląskie)

Lak Roman Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

19 , Nysa, 48-321 (opolskie)

"Cedrus" Szkółka Drzew i Krzewów Paweł Barłoga

30A , Przydroże Wlk. Korfantów, 48-317 (małopolskie)

"Baranowscy" Szkółka Drzew i Krzewów

Mickiewicza 28a , Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

"Pawlak" Szkółka Krzewów Ozdobnych Mariusz Pawlak

29c , Klapka Biała, 98-350 (śląskie)

"Lift 2" Szkółka Tenisa Ziemnego Maciej Kilhawik

Wita Stwosza 1 , Głogów, 67-202 (Podkowa Leśna)

"Wodziczna Dwór" Elżbieta Orzechowska Szkółka Drzew i Kr

12 , Wodziczna Mogielnica, 05-640 (kujawsko-pomorskie)

Wolnowski Zdzisław Szkółka Drzewek Owocowych Roślin Ozdo

61 , Bielicha, 26-600

"Pol -Plants" Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

46 , Wodziczna Mogielnica, 05-640 (kujawsko-pomorskie)

"Garden Park" Usługi Ogrodnicze Szkółka Roślin Ozdobnych

Żabia 5 , Ząbki, 05-091 (zachodniopomorskie)

Żelazny Artur Mariola Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Wolności 34 , Jaworzyna Śl., 58-140 (pomorskie)

Treningi personalne / Szkółka pływacka ,,Orka''

żurawia , Warszawa (mazowieckie)

Sosnowscy Anna i Krzysztof Szkółka Drzew i Krzewów

Zarudawie 19 , Kraków, 30-144 (małopolskie)

"Kulas" Szkółka Drzew i Krzewów Punkt Sprzedaży

al. 29 Listopada , Kraków, 31-236 (małopolskie)

"Buczków" Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Henryk Ślep

Mikołajska 11 , Kraków, 31-027 (małopolskie)

"Art-Flora" Szkółka Drzew i Krzewów

Piastowska 20 , Kraków, 30-065 (małopolskie)

"Kulas" Szkółka Drzew i Krzewów Punkt Sprzedaży

Aleja 29 Listopada , Kraków, 31-236 (małopolskie)

"Ogrody Wrzosowe" Szkółka Roślin Ozdobnych Wiesława i Ja

Kórnicka 4A , Świątniki Mosina, 62-050 (zachodniopomorskie)

"Iglaki" Szkółka Drzew i Krzewów Jerzy Baranowski

Kopytowska 49 , Święcice, 05-860 (mazowieckie)

"Skalniak" Szkółka Drzew i Krzewów Adam i Jolanta Gąsior

Tadeusza Kościuszki 97 , Łazy, 42-450 (Kielce)

"Bio Ogrody" Szkółka Roślin Ozdobnych Urządzanie Ogrodó

Wygiełzów, Ul. Lipowiecka 6A , Babice, 32-551 (śląskie)

"Daglezja" Szkółka Roślin Ozdobnych Grzegorz Łabędzki

Głogowska 411 , Poznań, 60-004 (wielkopolskie)

Hortulus - Centrum Ogrodnicze, Szkółka Roślin Ozdobnych,

Dobrzyca 76 , Dobrzyca, 76-038 (Piła)

Jarosz Anna i Tadeusz Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Żywiczna 2 , Rzeszów, 35-232 (Rzeszów)

Szkółki Sobcak Marcin Sobczak

Łódzka 164 , Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Andrzej Deja SZKÓŁKA ROŚLIN DONICZKOWYCH "CYTRUSY - WŁOSKA OAZA"

Augustyna Świdra 9 lok. 10, Chorzów, 41-500 (śląskie)

CIEŚLA PAWEŁ CIEŚLA SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH

Pawia 7, Wisła Wielka, 43-243 (śląskie)

DŁUGAJ DOMINIKA DOMINIKA DŁUGAJ SZKÓŁKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO "PRYMUS"

Powstańców Śl 1, Przyszowice, 44-178 (śląskie)

Kamila Kapusta SZKÓŁKA IGLAKÓW I KRZEWÓW OZDOBNYCH HOBBYGARDEN

Królewska 15 lok. 31, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Krzysztof Wiśniowski wspólnik s.c "Żaba i Śliwa Szkółka Rekreacyjno-Sportowa" s.c.

Chramcówki 15H lok. 5, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Lucjan Miter SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "DREW-MAX"

Popowo 4, Popowo, 82-103 (pomorskie)

"FISCHER- POLSKO- NIEMIECKA SZKÓŁKA DRZEWIARSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10A , Sokolniki, 72- 130 (zachodniopomorskie)

KLUB SPORTOWY LUBELSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA "LEGION" W LUBLINIE

AL.ZYGMUNTOWSKIE 5 /9, Lublin, 20-101 (lubelskie)

NIEZALEŻNY KRĄG INSTRUKTORÓW HARCERSKICH "LEŚNA SZKÓŁKA" IM.HENRYKA WIECZORKIEWICZA

GÓRNICZA 37 /3, Gdynia, 81-572 (pomorskie)

Justyna Grabska Szkółka Roślin "Drzewko Na Prezent"

Chmieleniec 2A, Kraków, 30-348 (małopolskie)

1. "LADIESFIT" 2. SZKÓŁKA PIŁKARSKA " CZEREŚ SPORT" SYLWESTER CZERESZEWSKI

FRANCISZKA BARCZA 48LOK. lok. 2L, Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

1. ZINA SPORT GRZEGORZ WÓDKIEWICZ\n2. PIŁKARSKA SZKÓŁKA MISTRZÓW

GDAŃSKA 163, Bydgoszcz, 85-915 (kujawsko-pomorskie)

ROBERT SZELIGA "AQUADEUS" KORTY TENISOWE "GEM" SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH "BRATEK"

ZŁOTOWSKA 87, Poznań, 60-184 (wielkopolskie)

Firma Usługowo Handlowa Szkółka Bramkarska "SALI" Jarosław SALACHNA

SAPERÓW ŚLĄSKICH 1B/27, Mysłowice, 41-412 (śląskie)

Szkółkarstwo Leśne, Ozdobne-Szkółka Otława Kutiak Ewa

Otłowiec 1, Gardeja, 82-520 (pomorskie)

"WYPOŻYCZALNIA NART FUN-SKI SZKÓŁKA NARCIARSKA DARIUSZ ZAJĄC

Sienna 4, Sienna, 57-540 (dolnośląskie)

"DARK-LAND" SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH DARIUSZ KOWALIK

Rzerzęczyce Skrzydlowska 153, Kłomnice, 42-270 (ŚLĄSKIE)

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe Przed-Szkółka BARBARA GACZKOWSKA - RÓŻAŃSKA

Grunwaldzka 29, Opole, 45-054 (OPOLSKIE)

ALEKSANDER WILANOWSKI WROCŁAWSKA SZKÓŁKA NORDIC WALKING NORD WALK

PŁOŃSKIEGO 7-9 lok. 2, Wrocław, 54-002 (DOLNOŚLĄSKIE)

MEGASURF - Kursy Snowboardu

Św. Wita 51, Żywiec, 34-300 (śląskie)

PPHU "PLANTIS"

Rafowa 32, Łódź, 93-453 (łódzkie)

Klub Jeździecki Poster

Słoneczna 115, Lesznowola, 05-506 (mazowieckie)

Szkółki Drzew, Krzewów i Bylin Bronisław Gałczyński i Jan Slaski

Słomiana 19a, Kraków, 30-316 (małopolskie)

CWKS LEGIA WARSZAWA - Sekcja Strzelecka

Łazienkowska 3, Warszawa, 00-449 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Borowik

Załom , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Brzeźniak

Golin , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Bukowo

Bukowo , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Grodzisko

Mickiewicza 10, Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Jagolice

Jaglice , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Płytnica Leśnictwo Zabrodzie

Tarnowo , Szydłowo, 64-930 (wielkopolskie)

Potok Leśnictwo Piotr Stoltman

Kujan 1, Zakrzewo, 77-424 (wielkopolskie)

Iza Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny

Zdbice , Zdbice, 78-600 (zachodniopomorskie)

January Pensjonat Janusz Piszczoła

Straduń 14, Straduń, 64-980 (wielkopolskie)

Pewena Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Popłacińska 37, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Pies i Kot - Ireneusz Pacyna

Graniczna 10, Kozy, 43-340 (śląskie)

Gospodarstwo Ogrodnicze

Główna 14A, Gałków Duży, 95-041 (łódzkie)

HARAS MACIEJ Wspólnik spółki cywilnej Szkółka Pływania M.S. Haras, Usługi Kosmetyczne s.c.

os. Kasprusie 1 lok. 9, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Centrum Ogrodnicze "Sąsiad" i Szkółka Drzewek Owocowych, Krzewów Ozdonvych, Bylin i Ziół (hurt - detal) TOMASZ TARKOWSKI

ZACHODNIA 24, STRZELCE KRAJEŃSKIE, 66-500 (LUBUSKIE)

Śląski klub Golfowy

Sowia 10, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

Szkółki Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych

Niepołomska 29, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

Ośrodek Jazdy Konnej "MICHALSKI"

Kołobrzeska; Budzistowo , Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

Tracz - Centrum Ogrodnicze

Sosnowiec 35, Stryków, 95-010 (łódzkie)

L.G. Kurowscy Gospodarstwo Szkółkarskie

Kurowska 105, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Jeleni Róg

Załom , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie Hinca - Dobrzyca

Baśniowa 1, Szydłowo, 64-930 (wielkopolskie)

Abies-Ogrody Rafał Świątkowski

Leyka 3/2, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

Zieleń Wokół Nas. Lorenz Teresa

Śnieżna 32a, Wrocław, 54-043 (dolnośląskie)

DLA SZKÓŁEK I SADÓW Mirosław Jończyk

Nowy Pożóg 70, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe "OZ"

Eugeniusza Kwiatkowskiego 9 , Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Jankowski & Syn Szkółki Drzew i Krzewów

Trakt Kamiński 25A, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

SIB Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa

Kaliska 103, Łowicz, 99-400 (łódzkie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Leśnictwo

Podgaje 20, Okonek, 64-965 (wielkopolskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Kościelna 17, Kaczory, 64-810 (wielkopolskie)

Zakład Usług Leśnych Skrzypczak Paweł

Kąkolewice 24, Budzyń, 64-840 (wielkopolskie)

Zakład Usług Leśnych Alicja Graczyk

Tarnowiec 27, Tarnówka, 77-416 (wielkopolskie)

Zakład Usług Leśnych Grzegorz Józefiak

Romanowo Dolne 65, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Zakład Usług Leśnych Marek Tomaszewski

Mniszek 4, Wieleń, 64-730 (wielkopolskie)

Zakład Usług Leśnych Stanisław Kamiński

Brzekiniec 7, Budzyń, 64-840 (wielkopolskie)

Zakład Usług Leśnych Władysław Narloch

Rataje 13/2, Łobżenica, 89-310 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Graban Janusz

Marunowo 50, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Leśny Duch Ośrodek Wypoczynkowy Krzysztof Mroczkowski

Zdbice 2, Zdbice, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nad Piławą Pensjonat Ewelina i Andrzej Brzeski

Głowaczewo , Głowaczewo, 78-600 (zachodniopomorskie)

Ochrym Klub Sportowy Artur Ochrymowicz

Dolne Miasto 19/3, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Sienicki

Lipiny Kąty 42, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Czarnik Jan. Usługi leśne

Breń , Bierzwnik, 73-240 (zachodniopomorskie)

Artykuły dla Konia i Jeźdźca

Budowlanych 11, Piła, 64-900 (wielkopolskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Hrubieszowska 55, Mircze, 22-530 (lubelskie)

Akademia Sportu i Rekreacji - Artur Bochenek

Szekspira 4/136, Warszawa, 01-913 (mazowieckie)

JACEK SZKUDLAREK SZKÓŁKI LEŚNE

Armii Czerwonej 9, Dobrzany, 73-130 (zachodniopomorskie)

'SĘKOWSKI GRZEGORZ SZKÓŁKI & SADY SĘKOWSCY '

KRÓTKA 24, Biskupice (WIELKOPOLSKIE)

ANNA PROKOP USŁUGI W SZKÓŁCE LEŚNEJ I DESZCZOWNI

30-lecia 5d lok. 6, PRZYBIERNÓW, 72-110 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Las Prywatny AB Biuro Handlowe WPP

Łęgajny, Modrzewiowa 13, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Studio Relax-Sport - Profesjonalne Studio Sportu i Rekreacji

Szolc-Rogozińskiego 8/2, Warszawa, 02-777 (mazowieckie)

Drzewa i Krzewy Ozdobne. Urządzanie terenów zielonych.Stanisław

Poselska 74/76, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Zakład Usług Leśnych i Transportowych Pilarczyk Jerzy

Rzęszkowo 15, Wyrzysk, 89-300 (wielkopolskie)

Zakład Usług Leśnych Piosik Dorota Piosik Tadeusz Piosik Tomasz

Pilska 49, Kaczory, 64-810 (wielkopolskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo Jastrowie

Roosevelta 8, Jastrowie, 64-915 (wielkopolskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile Leśnictwo Wierzchoł

Wersk 1, Zakrzewo, 77-424 (wielkopolskie)

Zakład Usług Transportu i Handlu Lucyna Kozłowska

Leśnika 2/13, Krzyż Wielkopolski, 64-761 (wielkopolskie)

Zulit Zakład Usług Leśno-Transportowych

Sportowa 33a, Łobżenica, 89-310 (wielkopolskie)

"Wilczyński" Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych M. i K. M

Okręg Międzychodzki 2 , Sieraków, 64-410 (wielkopolskie)

Stoiński Jarosław Szkółki Drzew i Krzewów

Krakowska 42 , Łódź, 94-302 (łódzkie)

Albiński Maciej Szkółki Krzewów i Drzew Owocowych

4 , Bardzinek Krośniewice, 99-340 (śląskie)

"Acrocona" Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Joanna Widaj

Wilanowska 1 , Józefosław, 05-500 (mazowieckie)

MULTIPLANTA GRUPA SZKÓŁEK ROŚLIN OZDOBNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

WARECKA 110, Jasieniec, 05-604 (mazowieckie)

STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI SKÓRKI I SZKÓŁKI "PATRIA"

7 , Skórki, 88-420 (kujawsko-pomorskie)

MICHALIK RYSZARD ZBIGNIEW KWALIFIKOWANE SZKÓŁKI DRZEW I KRZEWÓW

KOŚCIUSZKI 15, KOSTRZYN, 62-025 (WIELKOPOLSKIE)

Mirosława Wójcik Usługi w Zakresie Pielęgnacji i Ochrony Szkółki Leśnej

Budy Brodzkie Północna 60, Brody, 27-230 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

GRZEGORZ LISEWSKI PROFESJONALNE ZAKŁADANIE OGRODÓW SZKÓŁKI DRZEW OWOCOWYCH I OZDOBNYCH Grzegorz Lisewski

Garby PODLEŚNA 28, SWARZĘDZ, 62-020 (WIELKOPOLSKIE)

Ludowy Klub Sportowy Wolta

Nadarzyńska 30, Żółwin p-ta Podkowa Leśna, 05-807 (mazowieckie)

"HORTULUS"

Dobrzyca 76, Dobrzyca, 76-038 (zachodniopomorskie)

"AB" Alina Brodzińska

Kępice , Biesowice, 77-224 (pomorskie)

KRYSMANN Szkoła Jazdy Konnej, Klub Jeździecki "ARAT"

Kruczkowskiego 3, Oborniki Śląskie, 55-120 (dolnośląskie)

EkoGarten

Lipnica Górna 268, Lipnica Murowana, 32-724 (małopolskie)

ABIES

Kochcice, Parkowa 21, Kochanowice, 42-713 (śląskie)

Studio Tańca Honorata

Słoneczna 37, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Delfin

Karczówkowska 12/47, Kielce, 25-019 (świętokrzyskie)

"F.lli Gorini piante"

via Pratese 513 , Chiazzano , Pistoia, 51030 (Toscana)

Koniczynka

Huby Moraskie 0/44, Poznań, 61-606 (wielkopolskie)

Hotel Sierosław

Bukowska 1, Sierosław, 62-080 (wielkopolskie)

Grasston S.C.

Prusa 21 , Cieszyn, 43-400 (śląskie)

Projektowanie zakładanie pielęgnacja ogrodów - Ogrody CIS

Leśna 17, Uciechów, 58-203

Ismena

Tomaszkowo 51, Olsztyn, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

Abies

Pilec 18, Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Ogrodnicze Łomianki

Kolejowa 179, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

GREEN GARDEN

Warszawska 91, Konstancin-Jeziorna, 05-510 (mazowieckie)

DOLOMITY TOUR Sp. z o.o.

Stanisława 8, Katowice, 40-014 (śląskie)

"GARDEN" Sp. z o.o.

Romanowicza 1, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

SOLAR

Oświęcimska 22, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Bory Malinowskie

Jasna 12, Psary, 42-512 (śląskie)

Gospodarstwo Ogrodnicze

Parkowa 7, Goczałków, 58-152 (dolnośląskie)

JANKSAD

Płocka 12, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

DOBRY OGRÓD

Krakowska 20, Wólka Kosowska, 05-552 (mazowieckie)

ORFO Sp. z o.o.

Skoczów 48/1, Wrzosowo, 78-114 (zachodniopomorskie)

INSAD S.C.

Prusy , Gluchow, 96-130 (łódzkie)

Zakład Przerobu Drewna

I Armii Wojska Polskiego 25, Lębork, 84-300 (pomorskie)

Klub Jeździecki

Gieniusze 9, Sokółka, 16-100 (podlaskie)

IGLAK

Szkolna 8, Osuchów, 96-323 (mazowieckie)

Gros

Rynek 5, Czarny Dunajec, 34-470 (małopolskie)

Biuro Turystyczne Andrzej Wawrzyniak

Wyzwolenia 10, Ustrzyki Dolne, 38-700 (podkarpackie)

Cyprys

Kartuska 3, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

Car Tourist

Rumińskiego 6, Bydgoszcz, 85-030 (kujawsko-pomorskie)

Mabo Boomkwekerijen

Achterstraat 12 , Randwijk, 6668 AA (Gelderland)

GRAJAN TOUR

Kołobrzeska 13, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

POL PLANTS

Wodziczna 46, Mogielnica, 05-640 (mazowieckie)

Drzewka i krzewy owocowe i ozdobne

Mokrsko 67b, Mokrsko, 98-345 (łódzkie)

Ludzie Gór

Za Torem 17, Poronin, 34-520 (małopolskie)

Florabit

Gen. Andersa 15, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Nana Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Nowa 57, Cyców, 21-070 (lubelskie)

Byliny w Lanckoronie

Lanckorona 246, Lanckorona, 34-143 (małopolskie)

strzelczyk drzewa krzewy

Kostromska 62/56, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

PPHU Tobikart

Aleja Młodości 139, Kraśnik, 23-210 (lubelskie)

DanGraden

Przedszkolna 1a/5, Małkinia Górna/Częstochowa, 07-320 (dolnośląskie)

Zielone Pogotowie

Toruńska 60/6, Bydgoszcz, 85-023 (kujawsko-pomorskie)

Perfect Dance

Plac Staszica 42 a, Wrocław, 50-222 (dolnośląskie)

Pozytywka - nauka gry na instrumentach.

Batorego 19, Kraków, 31-118 (małopolskie)

J.D van de Bijl

Provincjaleweg , Lienden, 4033 BP (mazowieckie)

Gospodarstwo ogrodnicze Miziołek

Piotrkowska 45, Piotrków Trybunalski, 97 - 371 (łódzkie)

PPHU SEMER

Orla 6, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

Floribunda.pl

Słowackiego 3, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

M. Bączyk Krzewy Ozdobne

Zawiszy Czarnego /54, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

Fabryka Adrenaliny

Mokra , Pabianice, 95-200 (łódzkie)

Pokoje Gościnne Stanisław Wojtanowski

Ustup 15A, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

BEMA

Bielańskiego 15, Kraków, 30-024 (małopolskie)

Centrum Rekreacji Sport Factory

Toruńska 151, Bydgoszcz, 85-880 (kujawsko-pomorskie)

Ogrody Karkonoszy

Wrocławska 120, Jelenia Góra, 58-506 (dolnośląskie)

KHNO POLAN Sp. zo.o.

Lubelska 44a, Rzeszów, 35-233 (podkarpackie)

SOLEC

Solec 71, Warszawa, 00-402 (mazowieckie)

E. K. SURF WINDSURFING Edward Kaleta

Zakładowa 11, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

FAN-SPORT

Daszyńskiego 20c, Gliwice, 44-100 (śląskie)

HMM

Przemyska 12, Wrocław, 54-030 (dolnośląskie)

KCSE

Dywizjonu 303, Kraków, 31-875 (małopolskie)

SZKOŁA KITESURFINGU

Kręta 72/38, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

ORKA

Komorowicka 15, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

"IGLAK"

Drzymały 35, Żary, 68-200 (lubuskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie WRÓBLEWSCY

Częstochowska 8, Mykanów, 42-233 (śląskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie

Bytomska 265, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

Bracia Dębscy - Andrzej Dębski

Młynki 130, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

GWDA Sp. z o.o.

Leszków , Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Club Med

Świętokrzyska 36, Warszawa, 00-116 (mazowieckie)

GardeniaStyle

Gniazdów 18, Nowe Skalmierzyce, 63-460 (wielkopolskie)

F.H.U. Hibernica Marek Grzesiak

Osiedle 55, Dopiewiec, 62-070 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Krucz

Krucz 28, Lubasz, 64-720 (wielkopolskie)

Dom i Ogród FHU Elżbieta Czapiewska

Reja 11a, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Las-Pil FHU Sławomir Szram

Poznańska 58, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Prima Sklep Ogrodniczy Jan Czapiewski

11-go Listopada 8, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Prima Sklep Ogrodniczy Jan Czapiewski

Zwycięstwa 10, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Gleb ZU Jadwiga Kargul

Leśna 11, Mirosławiec, 78-650 (zachodniopomorskie)

POL-OGRÓD

Ostrowska 567, Poznań, 61-324 (wielkopolskie)

Agencja TAKSATOR

Warszawska 77, Tarnobrzeg, 39-400 (podkarpackie)

Willa Sunrise

Bohaterów Kaszubskich 62A, Władysławowo, 84-120 (pomorskie)

OTL Jarocin

Przemysłowa 2D, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

Dromet

Skoczylasy 18, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

Relax-Sport

Szolc Rogozińskiego 8/2, Warszawa-Ursynów, 02-777 (mazowieckie)

P.H. Rosa - Sklepy ogrodnicze

Wyszyńskiego 28, Łuków, 21-400 (lubelskie)

ŁKFS

Narutowicza 7/9, Łódź, 90-117 (łódzkie)

Lilie Wodne

Polna 21, Skępe, 87-630 (kujawsko-pomorskie)

"Don-Kwiat" Grzegorz Smołecki

Podleska 75, Podlesie Kraśnik, 23-200 (wielkopolskie)

HADIKA

Ciszewskiego 8/23, Warszawa, 02-787 (mazowieckie)

F.H.U. ACACIA

Zakopiańska 235, Kraków, 30435 (małopolskie)

elikart

Gromadzka 66, Kraków, 30-719 (małopolskie)

Gospodarstwo Szkółkarskie "Viridis"

Pasztowa Wola Kolonia 12, Rzeczniów, 27-353 (mazowieckie)

1.FIRMA USŁUGOWA "RACHMAD" Magdalena Lubińska2.Stajnia POLANA Magdalena Lubińska3. Biuro Rachunkowe Magdalena Lubińska

Brzemiona 3A, Lniano, 86-141 (kujawsko-pomorskie)

Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych Gazowych i Ogrzewania Andrzej Kędzierski

Lu 29a, Kurów, 24-170

PHU Danuta Woźnica

Leśna 3a, Paniówki, 44-177