Inne Znaleziono w - Firma w Wysokie Mazowieckie
Meblo Tom Tomasz Święcki

1 Maja 4 lok. 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

S G STUDIO Grzegorz Sadowski

Słowackiego 3, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Produkcja Handel Usługi " Bramstal" Radosław Rosicki

1000Lecia 20, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

" Magia Obrazu" Paweł Jędras

Rynek Piłsudskiego 13, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

" NAPOLEON MEBLE" Zakład Produkcji Mebli Piotr Drewnowski

Białostocka 4, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Firma "KORAL" Robert Putkowski

Główna 20, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Produkcja drzwi Łukasz Skarus

Pułazie-Świerże 6, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Produkcja Konstrukcji Metalowych Kostro Stanisław

Sosnowa 22, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Henryk Bauer "Zakład Tapicerski"

Plac Słoneczny 5, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Hurtownia Chemiczno-Paiernicza A & W Kulesza

1Maja 15, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Czartoszewski Wiesław - producent mebli

Plewki 16, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Pietrzak Eugeniusz Krzysztof "Sklep Spożywczo-Przemysłowy"

Dąbrówka Kościelna 28B, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

GOSPODARSTWO ROLNE Elżbieta Biała

Miodusy-Stok 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

GOSPODARSTWO ROLNE MAŁGORZATA MIODUSZEWSKA

Mystki-Rzym 8, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Wojciech Wódz " APAKOR 2" s.c.

Rynek Piłsudskiego 12, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Katarzyna Wódz-Pacholska " APAKOR 2" s.c.

Rynek Piłsudskiego 12, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE Wojciech Kaczyński

Wólka Duża 10, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

TARCIE DRZEWA TARTAKIEM PRZEWOŹNYM Piotr Wołowicz

Brzóski-Falki 23, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Zakład Produkcji Narzędzi Gospodarczych Jan Romanowski

Żeromskiego , Wysokie Mazwowieckie (wielkopolskie)

DROGERIA "IWONA" Mikołajczyk Iwona

Główna 1, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Jarosław Zygmunt Wyszyński

Wojny-Pogorzel 24, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"BADI" Grzegorz Godlewski

Piętki-Gręzki 7, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Jan Romanowski Zakład Produkcji Narzędzi Gospodarczych im. Romanowskiego

Trakt Suraski 4, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI INSTALACYJNO-NAPRAWCZO-TRANSPORTOWE ODZIEŻ UŻYWANA-Tomasz Dzierżko

Brzóski-Markowizna 9, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Gospodarstwo Rolne Andrzej Brzozowski

Dąbrówka Kościelna 93, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Gospodarstwo Rolne Jerzy Drągowski

Moczydły-Stanisławowięta 4, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Gospodarstwo Rolne Waldemar Wyszyński

Nowe Warele 20, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"Art-Fol" Sprzedaż Środków do produkcji rolnej Ryszard Gołaszewski

Gołasze-Puszcza 54A, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

„GOSPOSARSTWO ROLNO-HODOWLANE”-WALDEMAR JABŁOŃSKI

Tybory-Wólka 1, Tybory-Wólka, 18-200 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Grzegorz Gąsowski

Wojny-Izdebnik 10, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

FPU CLOVINnet

Zarzecze 14, Czyżew Osada, 18-220 (podlaskie)

Marian WRÓBLEWSKI

Łomżyńska 77a (PODLASKIE)

Marek Michalski Firma Handlowo-Usługowa "Trawpol"

Sosnowa 33, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Tomasz Szepietowski Meble Szepietowski

Piętki-Szeligi 14, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ABRA MEBLE" Maciej Ryszard Tywonek

Ogrodowa 1, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Gospodarstwo Rolno-Hodowlane. Działalność usługowa związana z uprawami rolnymi Tomasz Kraszewski

Dąbrowa-Łazy 13, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Amb Andrzej Roszkowski

Rynek Piłsudskiego 75, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

WASZPOL Rafał Waszczuk

Sobolewo 15, Sobolewo, 18-214 (podlaskie)

Edward Andrzej Biały

Łuniewo Wielkie 27, Klukowo, 18-214 (PODLASKIE)

Sokolik Krzysztof,Jacek

Wesoła 3, Kulesze Kościelne, 18-208 (PODLASKIE)

Astra Sklep Kosmetyczny Mariusz Konopka

Rynek Piłsudskiego 12, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

GRAVER Anna Olszewska

Żytnia 40, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

STOLARZ Maciej Dąbkowski

Handlowa 9, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

"Wróblewski" Michał Wróblewski

Czachy-Kołaki 27, Wróble-Arciszewo, 18-315 (podlaskie)

"SARCO"-Tadeusz Czartoryski

Nagórki Jabłoń 91, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Usługi RolniczeTomasz Kulesza

Kolejowa 9, Kulesze Kościelne, 18-208 (podlaskie)

"PRESTIGE" IRENEUSZ KRAJEWSKI

Nagórki-Jabłoń 74B, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

Piotr Wojtkowski ZPHU

kard. Stefana Wyszyńskiego 26B, Kołaki Kościelne, 18-315 (PODLASKIE)

Aneta Wyszomierska PIEKARNIA JANPIEK

Łomżyńska 33, Rutki-Kossaki, 18-312 (podlaskie)

Buczyński Henryk Firma " Buczyński"

Gołasze-Dąb 1, Kulesze Kościelne, 18-208 (podlaskie)

PHU Eurotrans

Jabłoń-Piotrowce 20, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Radosław Dąbrowski RADMET

Truskolasy-Olszyna 3, Sokoły, 18-218 (podlaskie)

Firma Usługowo Handlowa Ewa Czarkowska

Trojanowo 56, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

KARL-BUD Karol Laskowski

Świętokrzyska 5A lok. 8, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Tartak Borowski

Łopienie-Szelągi 25A, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

Stanislaw Świecki

Gosie Duże 28, Kołaki Kościelne, 18-315 (PODLASKIE)

STUDIO VEGAS Waldemar Zawistowski

Obrońców Zambrowa 47, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

Mirosław Konarzewski ZPHU

kard. Stefana Wyszyńskiego 26B, Kołaki Kościelne, 18-315 (PODLASKIE)

Simon

Pęsy Lipno 7, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

AGROTURYSTYKA

Brzozów 27, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Anna Grzeszczuk-Łuniewska Salon fryzjersko-kosmetyczny

Usza Mała 13, Usza Mała, 18-214 (podlaskie)

Stanisław Urbański Lukas

Dębniki 19, Rutki-Kossaki, 18-312 (PODLASKIE)

Trumex S.C.

Wyzwolenia 30, Szumowo, 18-305 (podlaskie)

Budlewska Dorota. Producent mebli

Łomżyńska 2, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Grzegorz URBANEK

Woziwodzka 18, Łomża, 18-400 (podlaskie)

AUTO-SKÓRA Cezary Konert

Willowa 4, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Dariusz Ciszkowski BEZA - CISZKOWSKI s.c.

11Listopada 7, Ciechanowiec (PODLASKIE)

FIRMA PRODUKCYJNA. KACZYŃSKI. ZNICZE

Konopnickiej 7, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

SG STUDIO

Słowackiego 3, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

KAROL JAMIOŁKOWSKI "POLSĘK"

NIKIFORA 2, Łapy, 18-100 (podlaskie)

Łukasz Gołębiewski Wyrób i sprzedaż mebli

Pobikry 29, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

WOJCIECH GRODZKI PIEKARNIA

Letnia 4, Łapy, 18-100 (podlaskie)

P.H.U. "KAMA" Robert Skowroński

Olendy 23, Rudka, 17-123 (podlaskie)

Tomasz Paweł Ciszkowski BEZA - CISZKOWSKI s.c.

11Listopada 7, Ciechanowiec (PODLASKIE)

"OREX" ADAM POLAK

Warszawska 31 lok. 31, Andrzejewo, 07-305 (MAZOWIECKIE)

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "EWA" Ewa Myślak

Ciechanowska 67e, Nowe Miasto, 09-120 (MAZOWIECKIE)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe-Wiesław Gregorek

Wola Zambrowska 27, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

Inspiracja Łukasz Filiński

Binduga 37 lok. 1, Brańsk, 17-120 (PODLASKIE)

MV

Mystkowska 6F, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Zakład Stolarsko-Meblarski "Na Wymiar" Daniel Pakuła

SZKOLNA 41 (PODLASKIE)

Gospodarstwo Rolno Hodowlane Działalność usługowa związana z uprawami rolnymi Grzegorz Kraszewski

Łuniewo Małe 19, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

MEBLE KUCHENNE "ROGIŃSKI" Marta Rogińska

Grądy-Woniecko 79/300, Rutki, 18-312 (podlaskie)

Przesiębiorstwo Wielobranżowe ""Żubr"". Marek Rutkowski

Bema 2 lok. 22, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Jarosław Gawkowski Usługi stolarskie

Grochy-Pogorzele 1D, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Ewa Gosk-Gawrych Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EWMIR

Kossaki Nadbielne 19, Rutki-Kossaki, 18-312 (PODLASKIE)

Usługi stolarskie. Regina Wiśniewska

Wiśniowa 9, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

"EUFORIA" ANDRZEJ WARCIŃSKI"

Pietkowo PIETKOWO 80, Poświętne, 18-112 (PODLASKIE)

"LESZPOL" Firma Produkcyjno - Hndlowo - Usługowa Fiedoruk Leszek

Drohicka 36A, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

KOJA

Smolniki , Stawiski, 18-520 (podlaskie)

UNIPASZ S.J.

Drohiczyńska 140, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

Techmed Teresa Dziejma - wspólnik spółki cywilnej

Waniewo 30, Waniewo, 18-218 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ""BZN"" Zbigniew Nidzgorski

Nagórki - Jabłoń 61, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

Piekarnia Józef Zalewski

Plac kpt. Władysława Raginisa 7, Wizna, 18-430 (PODLASKIE)

Usługi Remontowo - Budowlane i Stolarstwo Edward Gosk

Bolesława Podedwornego 14B, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

Browar Łomża Sp. z o.o.

Poznańska 121, Łomża, 18-400 (podlaskie)

A.M.S. Enterprise

Syczewskiego 8, Białystok, 15-139 (podlaskie)

PPS PEPEES S.A.

Poznańska 121, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Acer ZPCh

I Armii Wojska Polskiego 5, Białystok, 15-102 (podlaskie)

ADDER Group

Kardynała Wyszyńskiego 6a/22, Białystok, 15-888 (podlaskie)

Jan Żukowski

Rubinowicza 8, Białystok, 15-190 (podlaskie)

Rak-Bud

Przemysłowa 6, Księżyno, 16-001 (podlaskie)

Elkop-B Sp. z o.o.

Gen. Berlinga 14a, Białystok, 15-814 (podlaskie)

Superbet S.J

Zakrze 114, Łosice, 08-200 (mazowieckie)

Stol Meb

Nowogrodzka 81, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Produkcja Opakowań

A.Krajowej 4, Kupiski Stare, 18-400 (śląskie)

Jan Dariusz Konopka

Zambrzyce-Króle 30, Rutki-Kossaki, 18-312 (podlaskie)

Michał Łukasz Kołakowski

Krusze-Łubnice 4, Wróble-Arciszewo, 18-315 (podlaskie)

"PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH" MARIAN SZELIGOWSKI

Warszawska 70A, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

"ROLUS"- Andrzej Twarowski

Karp 27, Rudka, 17-123 (podlaskie)

STPICZYŃSKI ANDRZEJ WOJCIECH

Kaczyn-Herbasy 22, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Jacek Kalinowski 1. Handel Hurtowy i Detaliczny Odzieżą ""Crave"" 2. Zakład Stolarski

Sienkiewicza 27A, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

"MELIORANT"-Klimaszewski Karol

Konopki-Jałbrzyków Stok 30, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

ALUMAX Karol Iwanowski

Łąkowa 5a, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Andrzej Jan Gołaszewski

Nowe Zambrzyce 13, Rutki-Kossaki, 18-312 (podlaskie)

Jubiler Arkadiusz Rytelewski

Milenijna 3, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

MAŁGORZATA DANUTA SKWIERCZYŃSKA

Zalesie-Stefanowo 2, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

MBJ SERVICE

Warsztatowa 1E, Białystok, 15-637 (podlaskie)

PERFRYZ Sławomir Gontarski

Wąska 8, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

USŁUGI STOLARSKIE I CIESIELSKIE BRZOZOWSKI BOGUSŁAW

Brzozowo-Korabie 14, Poświętne, 18-112 (podlaskie)

Vanilla Kinga Markowska

Łomżyńska 42, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Justyna Ramona Ciszkowska 1. STUDIO KOSMETYCZNE 2. BEZA - CISZKOWSKI s.c.

Drohicka 3, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

"BEST BLACK"

UL. GDAŃSKA 26, WĘGRÓW, 07-100 (MAZOWIECKIE)

"Nowy Wymiar"

Juliana Tuwima 19, Kleosin, 16-001 (PODLASKIE)

Herbe Cosmetics Sp. z o.o.

Stefana Batorego 6, Otwock, 05-400 (mazowieckie)

TENT S.J.

Nowowarszawska 59, Białystok, 15-205 (podlaskie)

Body B Sp. z o.o.

Biała 4, Warszawa, 00-895 (mazowieckie)

PFLEIDERER GRAJEWO S.A.

Wiórowa 1, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

BROWAR DOJLIDY Sp. z o.o.

Dojlidy Fabryczne 28, Białystok, 15-555 (podlaskie)

BETTS POLAND Sp. z o.o.

Zgody 6, Konstancin-Jeziorna, 05-510 (mazowieckie)

Plastimex Wax Sp. z o.o.

Żwirowa 12a, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

Scandia Cosmetics

Grabska 5, Niepołomice, 32-005 (małopolskie)

Herba Studio

Szparagowa 5, Wysogotowo, 62-081 (wielkopolskie)

LIMBA

Zwierzyniecka 2/15, Warszawa, 00-719 (mazowieckie)

DELLIS S.C.

Lea 155, Kraków, 30-133 (małopolskie)

PUT KATECH

Zapiecek 25, Białystok, 15-342 (podlaskie)

TOP-DROGERIA

Śliwki 5, Gliwice, 44-100 (śląskie)

MPM S.J.

Jana Pawła II 26, Jasło, 38-200 (podkarpackie)

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32, Poznań, 61-021 (wielkopolskie)

SALEX 2000

Nowy Świat 35/5, Warszawa, 00-029 (mazowieckie)

Firma IBEX

Kajki 11, Białystok, 15-507 (podlaskie)

Bial-Metal

Elewatorska 29A, Białystok, 15-620 (podlaskie)

Doktor Leks

Klecińska 5, Wrocław, 54-413 (dolnośląskie)

JKR Sp. J.

Kościuszki 14a, Izabelin, 05-080 (mazowieckie)

Pack Service

Mogileńska 50, Poznań, 61-044 (wielkopolskie)

Pierre Arthes

Kasprowicza 52, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

TRISANA POLSKA Sp. z o.o.

Myśliwska 23, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Vena-Vita

Józefińska 43, Kraków, 31-534 (małopolskie)

POLLTEX Distribution Sp. z o.o.

Jana Pawła II 165, Kraków, 30-444 (małopolskie)

AKTIZ

Wspólna 5, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Orion Art

Gen. Grota-Roweckiego 72, Białystok, 15-174 (podlaskie)

Sklep Drogeryjny

Śrem, 63-100 (wielkopolskie)

A.T.W. Products

Ciołka Erazma 10, Warszawa, 01-402 (mazowieckie)

STYL

Staszica 25, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

BB Studio Beata Żukowska - wspólnik spółki cywilnej

AL. 1000-LECIA P.P. 6 (PODLASKIE)

MK FUREX MIECZYSŁAW KŁOSKOWSKI

GROTTGERA 11, Łapy, 18-100 (podlaskie)

" KLONPŁYT s.c. Krystyna Godlewska i Alojzy Godlewski

1 Maja 10B, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

" KLONPŁYT" s.c. Krystyna Godlewska i Alojzy Godlewski

1 Maja 10B, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

MEBLE ART LESZEK ŚWISŁOCKI

Warszawska 35 lok. 4, Łapy, 18-100 (podlaskie)

Optyka Okularowa " PRYZMAT" Dariusz Polanis

Jagiellońska 45, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Produkcja Handel Usługi KAJA Jarosław Michalski

Wodna 6, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Usługi Stolarskie

Jabłoń-Rykacze 11, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Wyrób i Sprzedaż Lodów Bronisława Skrzetuska

Jagiellońska 17, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ANDRZEJ ZAMBRZYCKI

Pszczółczyn 69, Kobylin-Borzymy, 18-204 (podlaskie)

ROBERT MICOTA PPHU "MEBLE"

GLINIANA 37A, ŁAPY, 18-100 (PODLASKIE)

Zakład Kamieniarsko-Betoniarski Radosław Kubaj

Żwirki i Wigury 15, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Pracownia Protetyki Dentystycznej Grażyna Kostro

Ludowa 17B lok. 15, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Zakład Zawiesi Linowych-"Żyluk"-Grzegorz Paweł Żyluk

Osipy-Kolonia 28A, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

'STOLARSTWO" Wojciech Żebrowski

Białostocka 30, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

IPRA POLSKA Sp. z o.o.

Szafrana 9, Kraków, 30-363 (małopolskie)

JJ POWER

Bolesława Chrobrego 117, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Miss Inga Sp. z o.o.

Mazowiecka 74, Warszawa, 00-048 (mazowieckie)

Pol-Nil Sp. z o.o.

Annopol 6a, Warszawa, 03-236 (mazowieckie)

Sinus Lublin

Zamojska 10, Lublin, 20-105 (lubelskie)

Jott S.J.

Jagiellońska 67/69, Szczecin, 70-382 (zachodniopomorskie)

PHU LAURUS

Drzymały 18, Wolsztyn, 64-200 (wielkopolskie)

Inter-Vion S.A.

Piaskowa 152, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

CESARE GROUP

Sukiennice 6, Wrocław, 50-107 (dolnośląskie)

Gryf Warszawa Sp. z o.o.

Płochocińska 19, Warszawa, 03-191 (mazowieckie)

Silhuette International

Silhouette House, Grove Lane,Timperley, Altrincham , Cheshire, WA15 6PL (Wielka Brytania)

Perfumeria VIVA

Kapelanka 56, Kraków, 30-347 (małopolskie)

Komplex - Torus Sp. z o.o.

Sekulska 13, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Monika S.J.

Przemysłowa 20, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Czwórka S.C.

Biecka 9d, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

Czwórka S.C.

Gorlice, 38-300 (małopolskie)

GOLD DROP

Rzeczna 11d, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

A.T.W. Products Sp. z o.o.

Pułtuska 20c/5, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Astellas Pharma Sp. z o.o.

Poleczki 21, Warszawa, 02-822 (mazowieckie)

Attraction S.C.

Chodkiewicza 4, Kraków, 31-532 (małopolskie)

PW Empol

Hetmańska 8/10, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Firma Aga

Okólna 78/80, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Perfumeria Panda

Najświętszej Marii Panny 11, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Perfumeria Mika

Dąbrowszczaków 25, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

Era Wellness

Kacza 8D, Warszawa-Wola, 01-013 (mazowieckie)

TopPharm Consulting

Malczewskiego 47, Warszawa, 02-622 (mazowieckie)

LAM-PAL

Stawiskowska 51, Piątnica, 18-421 (podlaskie)

Narożny Rafał Produkcja i Montaż Stolarki Okiennej

Jana Pawła II 8 , Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Studio Filmowe

Rycerska 2/93, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Mirosław URBANEK

Woziwodzka 18, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Adam Zawisza "MADEX"

Piaski 54, Małkinia Górna, 07-320 (mazowieckie)

'' AGMET '' ŁUKASZ KOŁEK

Rytele-Olechny 103, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

CARO PIOTR KRAJEWSKI

Leśna 23, Szumowo, 18-305 (podlaskie)

DREMID Paweł Dąbrowski

Stara Łomża nad Rzeką 27, Łomża, 18-400 (podlaskie)

"DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA" MARIUSZ JAKUBIAK S

Zaręby-Bolędy 32, Czyżew, 18-220 (mazowieckie)

"DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA" PIOTR CHOROMAŃSKI

Zaręby-Choromany 10, Czyżew, 18-220 (mazowieckie)

Firma Usługowa Adam Brzozowski

Nowe Żochy 16, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

GESSO MACIEJ MIKOŁAJCZYK

Gąsówka-Osse 8, Łapy, 18-100 (podlaskie)

Krzysztof Orłowski KRIS-AN

Długa 33, Rutki-Kossaki, 18-312 (podlaskie)

Leszek Rogaski " MEBELEK"

Sasankowa 1, Zawisty Nadbużne, 07-320 (mazowieckie)

TARTAK DROGOSZEWO Krzysztof Malinowski

Przeździecko-Drogoszewo 7B, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Piekarnia - Adam Włodkowski

Piękna 15, Jedwabne, 18-420 (podlaskie)

Zakład Wielobranżowy-Zbigniew Konopka

Bacze Mokre 28, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

ANNA DRAGUN "ARTFILMS"

GŁÓWNA 30 lok. 20, Łapy, 18-100 (podlaskie)

b) MARIA KOSSAKOWSKA TARTACZNICTWO

Słoneczna 1, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

Hurtownia JADWIGA Mariusz Czarnecki

Mazowiecka 53, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

ANNA GIENIUSZ "KAMELA"

Adama Mickiewicza 36, Uhowo, 18-100 (podlaskie)

Złotkowski Jarosław "KRACHOM"

Kutyłowo-Bródki 1, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Dariusz Kulesza Produkcja i Sprzedaż Wyrobów Drewnianych

Wola Zambrowska 9B, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Dariusz Tymiński Stolarnia Darecki

Kossaki 1, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Usługi Żmijewski Janusz

Targonie-Wity 9, Zawady, 16-075 (podlaskie)

WIDEOFILMOWANIE ADAM ŻEBROWSKI

Stanisława Moniuszki 4 lok. 18, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Krzysztof Kruszewski - TRANSPORT DROGOWY

Bujny 20, Sokoły, 18-218 (PODLASKIE)

ROLTEX ZBIGNIEW PROSIŃSKI

Leopolda Staffa 2 lok. 35, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

BEFORE Marlena Jastrzębska

Aleja Legionów 94A, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Unikat Wądołowski Janusz

Aleja Legionów 54, Łomża, 18-400 (podlaskie)

MACIEJ ZDUŃCZYK USŁUGI VIDEO-FOTO MZ studio

GOŹDZIKOWSKA 17A, Łapy, 18-100 (podlaskie)

PRODUKCJA I SPRZEDAŻ OBUWIA WIKTORIA GAWINO

Rynek 27, Brańsk, 17-120 (PODLASKIE)

MAREK MALINOWSKI "USŁUGI MEBLOWE"

WYSPIAŃSKIEGO 1, ŁAPY, 18-100 (PODLASKIE)

"Skwat" S.J.

Kolonia Żółtki 22, Choroszcz, 16-070 (podlaskie)

Zakład Produkcji Obuwia

ul. Wojska Polskiego 12 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Krzysztof CHANC

gen. Władysława Sikorskiego 290A, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Adam KOZŁOWSKI

gen. Władysława Sikorskiego 290A, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Działalność Usługowa "OLIVIA" Bożena Zaremba

Zaręby-Choromany 17, Czyżew, 18-220 (mazowieckie)

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA Płocki Mariusz

Bacze Mokre 38, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

"GOSPODARSTWO ROLNE ANETA MALINOWSKA"

Białe-Misztale 26, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Gospodarstwo Rolne Eugeniusz Roszkowski

Jabłoń-Zarzeckie 5, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

ŁUKASZ FALKOWSKI MOVIE FACTORY

Juliusza Słowackiego 6, Łapy, 18-100 (podlaskie)

MAX MROL WIESŁAW JANKOWSKI

Sikory-Pawłowięta 12, Kobylin-Borzymy, 18-204 (podlaskie)

Tymosiak Piotr PERSPECTIVE DESIGN

Tchórznica Włościańska 41, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

ZAKŁAD STOLARSKI TOMASZ PACHUCKI

Dłużniewo 13, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Produkcja mebli kuchennych-Witold Pogorzelski

Stary Ratyniec 27, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

Kamiński Studio Magdalena Kamińska

Stara Łomża nad Rzeką 24, Łomża, 18-400 (podlaskie)

MAG - BED Janusz Rejmer

Jeziorko 72H, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

Barbara Malinowska " MARKO "

Kańkowo 39B, Małkinia Górna, 07-320 (mazowieckie)

"MHB" Bogusław Bazydło

Wojska Polskiego 29 lok. 75, Łomża, 18-400 (podlaskie)

PHU "Jantex" Janusz Twardowski

Aleja Legionów 7c, Łomża, 18-400 (podlaskie)

PRACOWNIA CUKIERNICZA ANDRZEJ CENDROWSKI

Aleja Legionów 4a, Łomża, 18-400 (podlaskie)

"Quatro" Dorota Puchalska, 17-120 Brańsk, ul. Rynek 8

Rynek 8, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

PIEKARNIA "JEZIORKO" Stefan Szymański

Jeziorko 123B, Piątnica Poduchowna, 18-421 (PODLASKIE)

"STEDI" Sławomir Andrzej Wierzbicki

Krynki-Sobole 35, Grodzisk, 17-315 (PODLASKIE)

"LIDER"-Jan Franciszek Kaczyński

Brajczewo-Sierzputy 6, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

PHU "Osmólscy" Jan Osmólski

Szmurły 105, Brańsk, 17-120 (PODLASKIE)

Zakład Stolarski Jerzy Osojca

Konarzyce Leśna 5, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

Zakład Stolarski Eugeniusz Fronc

Krucza 43, Łomża, 18-400 (podlaskie)

ZAKŁAD STOLARSKI ZIELIŃSKI PIOTR

Łąkowa 1A, Stare Kupiski, 18-400 (PODLASKIE)

Cukiernia Raffaello Piotr Dziekoński

Marii Skłodowskiej Curie 4, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

TELEWIZJA NAREW ARTUR FILIPKOWSKI

Plac Stary Rynek 13, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

Kamiński Dariusz Wojciech Wynajmowanie pomieszczeń i Produkcja lodów

Polska 2, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Centrum AMIS

Mickiewicza 36, Leżajsk, 37-300 (podkarpackie)

ALUSTIC

Górki-Sypniewo 9, Piątnica, 18-421 (podlaskie)

Cyfrowa Produkcja Filmu Elżbieta Dorobisz

Kościelna 45, Podgórze, 18-404 (podlaskie)

"EWA"EWA KULESZA

Dąbrowa 32, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Gospodarstwo Rolne Hubert Łubnicki

Sanie-Dąb 32, Wróble-Arciszewo, 18-315 (podlaskie)

Mako Marlena Kownacka

Kopisk 64, Dobrzyniewo Duże, 16-002 (podlaskie)

Marianna Jolanta Bielicka

Poświętne 7A, Poświętne, 18-112 (podlaskie)

Mariusz Gosk GO-MASZ Mariusz Gosk

Kossaki-Falki 11, Rutki-Kossaki, 18-312 (podlaskie)

MOVE SZYMON KŁOSIŃSKI

Łomżyńska 17, Podgórze, 18-400 (podlaskie)

NUROL JANUSZ KOSSOWSKI

Małkińska 20, Nur, 07-322 (mazowieckie)

QUBE Zbigniew Robert Trzaska

Aleja Legionów 60B, Łomża, 18-400 (podlaskie)

"Sil-Mar" Marek Rząca

Jabłoń-Spały 6, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Szczepan Święcki Gospodarstwo Usługowe

Gosie Duże 28, Wróble-Arciszewo, 18-315 (podlaskie)

WASZCZUK ELŻBIETA TERESA

Stary Ratyniec 11, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

BAR "KUFELEK" WOJCIECH HOŁOWNIA

gen. Władysława Sikorskiego 297, Łomża, 18-400 (podlaskie)

DEKORS Sylwia Gawrych

Żółtki 89, Choroszcz, 16-070 (podlaskie)

FIRMA Jerzy Muszyński

Niewodnica Kościelna Zdrojowa 10A, Turośń Kościelna, 18-106 (podlaskie)

Gospodarstwo rolno-Hodowlane Dariusz Tyborowski

Gunie-Ostrów 3, Wróble-Arciszewo, 18-315 (podlaskie)

PHU "SMOK" Magdalena Alicja Paradżik 17-120 Brańsk, ul. Sienkiewicza 28

Henryka Sienkiewicza 28, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Piotr Sitkiewicz SORAN

Olimpijska 15, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

"TADEX" Tadeusz Jaszczołt

Łopusze 14, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

Usługi Rolne Wojciech Łapiński

Łopienie-Jeże 25, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Piotr Kowalczuk Usługi Rolnicze

Kobusy 16, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Rafał Gieros

Kosiorki 29, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE WOJCIECH WOJTKOWSKI

Franki-Dąbrowa 8, Kobylin-Borzymy, 18-204 (podlaskie)

Wyrób trumien Marek Rosicki 17-120 Brańsk ul. Mickiewicza 21

Adama Mickiewicza 21, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

"ADVICE" TOMASZ GAŁĄZKA

Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 4, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

Paweł Dymko - "DYMLAK"

Zofiówka 34, Knyszyn, 19-120 (PODLASKIE)

SŁAWOMIR OKSIEJCZUK "MEBLAND"

ZALESIANY 50, TUROŚŃ KOŚCIELNA, 18-106 (PODLASKIE)

Grzegorz Okruszko "PAGO"

Zastawie I 17A, Choroszcz, 16-070 (PODLASKIE)

"MEBLE NA ZAMÓWIENIE"-Krzysztof Pułtorak

Długobórz Pierwszy 2A, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

ELŻBIETA ŁAPIŃSKA BAR ZAGŁOBA

GŁÓWNA 19, ŁAPY, 18-100 (PODLASKIE)

TRAW-ROL Sp. z o.o.

Przemysłowa 2, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Bio-Wat Sp. z o.o.

Św. Rocha 5, Białystok, 15-879 (podlaskie)

Zabawkarstwo Wojciech Bączek

Gdańska 80, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

Syland S.C. Andrzej i Sylwester Grabowski

Pańska 47, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

KURSOR Horodeńscy Sp. j.

Octowa 2B, Białystok, 15-399 (podlaskie)

Hexagon Grzegorz Gutowski

Tamkowa 13, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

P.P.H.U. SZAD MAX

Pułazie-Świerże 6 , Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"MARINKA" Marina Chalecka

PALMOWA (PODLASKIE)

OARD KAROL KUCHARCZYK

BOLESŁAWA CHROBREGO (PODLASKIE)

"AGA" Sołomianko Wioletta

Polna 7, Czartajew, 17-300 (podlaskie)

Bellissimart Marta Borys

Wrocławska 67 lok. 23, Białystok, 15-644 (podlaskie)

camvideo Camilla Makal

Storczykowa 12 lok. 20, Białystok, 15-644 (podlaskie)

DAY&LIGHT STUDIOS PIOTR ŁAPIŃSKI

Łapy-Kołpaki 33A, Łapy, 18-100 (podlaskie)

"DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA KAMIL" JAROSŁAW GRZEGORZ ZAREMBA

Zaręby-Choromany 17, Czyżew, 18-220 (mazowieckie)

EKO Opakowania Arkadiusz Dąbrowski

Elżbiecin 3F, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

"Eko-Pal"- Marek Kempisty

Skłody Średnie 5, Zaręby Koscielne, 07-323 (dolnośląskie)

"FINESTRA" Oleszkiewicz Piotr

Szarych Szeregów 2 lok. 4, Białystok, 15-666 (podlaskie)

FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA DREW-INSTAL BOGDAN STRZESZEWSKI

Sędziwuje 42A, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

FIRMA SENATOR MAREK STEPANIUK

Ruszczany 25A, Choroszcz, 16-070 (podlaskie)

Joanna Kłos "HELIANTUS"

Tończa 4A, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

"JUNAKOR" Sławomir Waraksa

św. Barbary 2, Milejczyce, 17-332 (podlaskie)

"Laboratorium W - Rafał Gąsowski"

Lipowa 45 lok. 14, Białystok, 15-424 (podlaskie)

LESZEK WRZOSEK "PIEKARNIA"

UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 86, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

MATPROFI JANUSZ JAKIMIUK

Klonowa 1, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

PELETIK MARCIN KADŁUBOWSKI

Choromany 37, Troszyn, 07-405 (mazowieckie)

"PIEKARNIA" Ewa Borawska

Krzywa 20, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

Produkcja i Sprzedaż Lodów Maciej Adamczyk 17-120 Brańsk, ul. Ogodowa 13A

Ogrodowa 13A, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

RAMIS Krzysztof Malinowski

Częstochowska 25 lok. 36, Białystok, 15-459 (podlaskie)

Tomasz Gibuła GITOM

Bojowników o Wolność i Demokrację 6, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Zakład Krawiecki Iwona Lewczuk

Adama Asnyka 1, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Zakład Stolarski DARO Dariusz Fabisiak

Łomżyńska 34A, Śniadowo, 18-411 (podlaskie)

ZAKŁAD STOLARSKI FRANCISZEK KOPAŃCZYK

Budy-Mikołajka --- , Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

LESTOL - Irena Leśniczuk

Wiercień Mały 1, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

Andrzej Kowalczuk "Arkadia"

WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 53, Białystok (podlaskie)

MAŁGORZATA GIERAK BAR

Wokulskiego 1 lok. 9Bi10B, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

"DIANA" KRZYSZTOF KUROWICKI

Pomorska 38A, Białystok, 15-546 (podlaskie)

"DROGERIA" IRENA KONOPKA SKLEP KARAT IRENA KONOPKA

Białostocka 17A, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

HAFTRAMA Anna Kukowska

Pietrasze 9, Białystok, 15-131 (podlaskie)

"INNOVATOR" Adam Szulc

Michała Pietkiewicza 9 lok. 28, Białystok, 15-689 (podlaskie)

Kado Wojciech Płachciński

Fasty Białostocka 69A, Białystok, 15-694 (podlaskie)

Lak-Meb Zbigniew Bochiński

Rybaki 62A, Łomża, 18-400 (podlaskie)

MEBLE-GAMA Andrzej Dzielnicki

Przykoszarowa 12, Łomża (podlaskie)

OMEGA Zwolski Krzysztof

WASILKOWSKA 48/1, Białystok (podlaskie)

P.P.U.H. MEGAN

Solniczki 22, Białystok, 15-601 (podlaskie)

JERZY BRZOZOWSKI "PIEKARNIA"

UL. MARSZ JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 8, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

PPH. FAMILY - PINE Elwira Dąbrowska

Wiejska 11A, Stara Łomża przy Szosie, 18-400 (PODLASKIE)

PPHU DARIUSZ BUZUN

STANISŁAWA DUBOIS , Białystok (podlaskie)

STOLAP Paweł Żukowski

Włodzimierza Komarowa 41, Białystok, 15-682 (podlaskie)

Bogdan Strojny Stolarstwo

Kościelna 10, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

"ŚWIAT ALKOHOLI" ELŻBIETA GADOMSKA

PIŁSUDSKIEGO 4, Łomża, 18-404 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE I KOPARKOWE PIOTR BOGUCKI

Wesoła 7, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski

Mickiewicza 64, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

JACEK ŁAPIŃSKI VIDEO JACEK FILM

Józefa Ignacego Kraszewskiego 7, Łapy, 18-100 (podlaskie)

ANDRZEJ BARTNIK VIDEOFILMOWANIE

UL. BOLESŁAWA PRUSA 30, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

WAREX Swietłana Warszycka

AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO , Białystok (podlaskie)

Zbigniew Wyszyński "ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO I TARTACZNICTWA"

Tymianki-Dębosze 4, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Zakład Sitarski ,, Marta''

Wąsoska 20A, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

"ZAKŁAD STOLARSKI" Wiesław Czartoszewski

Plewki 16, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

P.P.H.U"EURO HANDEL"-Mężyński Sławomir

Koziki-Jałbrzyków Stok 24, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

KRIS Krzysztof Dziamecki

RUMIANKOWA 20 lok. 24, Białystok (PODLASKIE)

P.P.H.U. - Sklep Spożywczo - Przemysłowy i Piekarnia Jerzy Wojtkowski ul. Szkolna 8/4, 17-120 Brańsk

Szkolna 8 lok. 4, Brańsk, 17-120 (PODLASKIE)

PIEKARNIA "NAREW" Marek Potrzebko

Piekarska 13, Tykocin, 16-080 (PODLASKIE)

Usługi i Transport Antoni Bajkiewicz

Krynica 1A, Trzcianne, 19-104 (PODLASKIE)

Dariusz Wilczyński DAMAX

Widnichowska 1A lok. 15, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (MAZOWIECKIE)

GRAPPIN Edyta Janiel

ŚW. ANDRZEJA BOBOLI 81/4, Białystok (PODLASKIE)

KRYS KRZYSZTOF GLIWA

3 Maja 3 lok. 20, Bielsk Podlaski, 17-100 (PODLASKIE)

CHORĄŻY ANTONI "LUNA"

42 Pułku Piechoty 4, Białystok, 15-183 (PODLASKIE)

PIEKARNIA JELONKI

Jelonki 14, Ostrów Mazowiecka, 07-302 (MAZOWIECKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "BERG - PLAST"Waldemar Lustberg, 17-120 Brańsk, ul. Jana Pawła II-go 32 - wspólnik spółki cywilnej

Jana Pawła II 32, Brańsk, 17-120 (PODLASKIE)

Beata Matyskiel "STOPKLATKA"

Aleja 1000-lecia Państwa P, Białystok, 15-111 (PODLASKIE)

"ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWY"

UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 157B, WĘGRÓW, 07-100 (MAZOWIECKIE)

"Zakład Stolarski" Marek Kalicki

Czarnocin 15, Piątnica Poduchowna, 18-421 (PODLASKIE)

JACEK JACKIEWICZ ''ARTIJA''

Komisji Edukacji Narodowej 5A lok. 30, Białystok, 15-687 (PODLASKIE)

Pracownia Krawiecka "Styl" Bożena Nowacka

Sportowa 16, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

"SAPORT" PIOTR SOŁOWIŃSKI

UL. MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 16, WĘGRÓW, 07-100 (MAZOWIECKIE)

Centrum Kosmetologiczne MATT

Czorsztyńska 11a, Szczecin, 71-201 (zachodniopomorskie)

"Merida" Sp. z o.o.

I Armii Wojska Polskiego 9, Białystok, 15-102 (podlaskie)

SAMBUD-2 Sp. z o.o. - Oddział

Baranowicka 60a, Białystok, 15-544 (podlaskie)

P.W.P.H. LACHOWSKI

Mazowiecka 20, Dobrzyniewo Kościelne, 16-002 (podlaskie)

ROLFFIX - Oddział Białystok

Saturna 38, Białystok, 15-680 (podlaskie)

"Gorteks"

Kolejowa 12c, Białystok, 15-701 (podlaskie)

Tartak Usługowo-Handlowy

Ostrowska 15, Brok, 07-306 (mazowieckie)

Farouk Systems Inc.

Szybowcowa 17, Poznań, 60-408 (wielkopolskie)

EKO Natura S.J.

Sportowa 1, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

DURATHERM

Szkolna 27, Dobrzyniewo Kościelne, 16-002 (podlaskie)

MAG-TON

Białystok, 15-147 (podlaskie)

Mitex K&Z Sp. z o.o. - Oddział

Łukaszyńska 46a/8, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Aquarel Perfums S.J.

Strażacka 104, Warszawa, 04-455 (mazowieckie)

Sokolow S.A.

Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

P.H. Dimen

Królowej Jadwigi 67, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Perfumeria MaDa S.C.

Powstańców Śląskich 118C, Wrocław, 53-333 (dolnośląskie)

Marona Enterprise

Fabryczna 6, Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

PUH Mex-Pol

Rynek Mariacki 17, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

Hades Sklep Komputerowy

Piłsudskiego 5, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

Kasand Katarzyna Harasim

Międzyrzecka 1, Łosice, 08-200 (mazowieckie)

Ro-Mir Sp. z o.o.

Tarnowska 32, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Fremar Fryderyk Borowicz

Piłsudskiego 72, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

Ro-Mir Sp. z o.o.

Kilińskiego 87b, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

Lema FH

Baczyńskiego 3, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Bata Poland Sp. z o.o.

Produkcyjna 84, Białystok, 15-680 (podlaskie)

CM Michel S.J.

Osiedlowa 50a, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

SGSM ELECTRONIC S.C.

Aleksandrowo 9, Troszyn, 07-405 (mazowieckie)

Dary Natury FP

Koryciny 71, Grodzisk, 17-315 (podlaskie)

EDWARD NIEWIŃSKI

Niewino Borowe 6, Wyszki, 17-132 (podlaskie)

Adam Zduńczyk MATRIXTRAL

Borkowo 44, Borkowo, 18-500 (podlaskie)

Andrzej Krzysztoń - dodii

Józefa Piłsudskiego 12, Janów Lubelski, 23-300 (lubelskie)

ANSAP Aniela Skowrońska

Rzeczna 3, Białystok, 15-585 (podlaskie)

"Arti" Artur Banzarewicz

Zakrze 110, Łosice, 08-200 (mazowieckie)

ATELIER PL. SŁAWOMIR WAŁUSZKO

OGRODOWA 2, Choroszcz, 16-070 (podlaskie)

BERNARD TADAJ PRODUKCJA FILMOWA NEGATYW

Bolesława Prusa 17 lok. 45, Łomża, 18-400 (podlaskie)

BILARD KLUB KOWALCZUK Maria

Jatkowa 5, Łomża, 18-400 (podlaskie)

CINE FILM - Zbigniew Zalewski

Łomżyńska 29B, Stare Kupiski, 18-400 (podlaskie)

GABIFILM WIDEOFILMOWANIE RAFAŁ SUPIŃSKI

Wyzwolenia 11A lok. 9, Mońki, 19-100 (podlaskie)

Gosk Paweł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe

Sanie-Dąb 31, Wróble-Arciszewo, 18-315 (podlaskie)

"KRYSPOL"Krzysztof Parzonko

Granne 1, Granne, 17-322 (podlaskie)

ŁUKASZ OLECHNOWICZ - PRODUKCJA FILMOWA

Różana 6 lok. 10, Białystok, 15-669 (podlaskie)

MEB-SAL Daniel Sałek

Zosin 4, Zosin, 18-400 (podlaskie)

" MIX - ROL " DARIUSZ WAJSZCZYK

Warszawska 23, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

PHU Krzysztof Goworek Fenix

Szwejki 86, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

REC• STUDIO Jarosław Kaja

Polowa 51B lok. 1, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Ryszard Ostapowicz RYSTAL

Zaścianki 9, Zaścianki, 15-521 (podlaskie)

SAWICKA GRAŻYNA DECO ART

Długa 63, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Zakład Stolarski Andzrej Dybko

Ponikła 43, Dobrzyniewo Duże, 16-002 (podlaskie)

Zakład Stolarski Kazimierz Szczęsny

Poznańska 92, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Żelazny Kamil KAMI-BUD

Harcerska 9, Łomża, 18-400 (podlaskie)

CUKIERNIA SŁODKI ŚWIAT - Wiesława Litwińska

gen. Władysława Sikorskiego 112, Łomża, 18-400 (podlaskie)

BANACHMEBLE Grzegorz Banach

Towarowa 9, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Barbara Staniurska Bar gastronomiczny "BAS"

Kisielnica 2B, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

BAR Barbara Maciorowska

Ełcka 57, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Dariusz Chodak "DARO"

Armii Czerwonej 10A, Orla, 17-106 (podlaskie)

"ECHO" Iwona Dziekońska

Stary Rynek 2, Goniądz, 19-110 (podlaskie)

Kozik Arkadiusz - Expertmeble

Sokołowska 79, Chodów, 08-119 (mazowieckie)

EXPORT - IMPORT ROSZKOWSKI ZBIGNIEW

Porośl-Wojsławy 21, Poświętne, 18-112 (podlaskie)

Paweł Jankowski HQ STUDIO

Zastawie II 16, Choroszcz, 16-070 (podlaskie)

Katarzyna Stachowicz OTWARTE

Patok 12, Patok (mazowieckie)

P.P.U.H. Grzegorz Ługowski

Poznańska 149, Łomża, 18-400 (podlaskie)

PHU "OSMODEL" Łukasz Osiecki

Stare Kupiski Łomżyńska 79, Łomża, 18-400 (podlaskie)

PHU "OSMODEL" Dariusz Osiecki

Stare Kupiski Łomżyńska 79, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Jacek Szkil PHU SZKIL

Kościuki 29A, Choroszcz, 16-070 (podlaskie)

Piekarnia GAĆ Beata Staniórska

Gać 60, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Piekarnia Krzysztof Filipkowski

Plac Wolności 34, Kolno, 18-500 (podlaskie)

PLAST METAL Agnieszka Sułkowska

Letniki 9, Dobrzyniewo Kościelne, 16-002 (podlaskie)

Produkcja chleba oraz świeżych wyrobów piekarniczych Marek Klinicki 17-120 Brańsk, ul. Kasztanowa 6

Kasztanowa 6, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Jacek Kwiejda PROTIR

Mostowa 20, Kałuszyn, 05-310 (mazowieckie)

RARYTAS Jakub Fic

Bartosza Głowackiego 4, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

Sala Bankietowa "WENECJA" Anna Czarkowska

Nowy Rynek 7A, Łapy, 18-100 (podlaskie)

Rafał Sikorski - " SIPOL"

Żytnia 18, Żytnia, 08-119 (mazowieckie)

ZAKŁAD CUKIERNICZY Konrad Trzeciak

Strażacka 18, Łomża, 18-400 (podlaskie)

ZAKŁAD PIEKARNICZO - CUKIERNICZY JAROSŁAW KALINOWSKI

Stawiskowska 51E, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

ZAKŁAD STOLARSKI BOGDAN KULESZA

Kołodzież 76, Mońki, 19-100 (podlaskie)

ARTYKUŁY DO PRODUKCJI ROLNEJ JAN SIKORSKI

Kobylin-Kruszewo 9, KOBYLIN-BORZYMY, 18-204 (PODLASKIE)

BOSMAN ANNA SZCZEPAŃSKA

KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI 82, Białystok (PODLASKIE)

P.H.U. "DAMIAN" Andrzej Dąbrowski

Kalnica 51A, Brańsk, 17-120 (PODLASKIE)

Usługowy Zakład Stolarski

Brzeska 61, Mielnik, 17-307 (PODLASKIE)

ZAKŁAD STOLARSKI Tadeusz Grabiński

Kazimierza Pułaskiego 41, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

"KAKTUS" JERZY PRZYGODA

MERKUREGO 15, Białystok (PODLASKIE)

PPHU SEKA Sławomir Sidor

Dobrzyniewo Fabryczne Jaśminowa 5, Dobrzyniewo Duże, 16-002 (PODLASKIE)

Pub Elit'A Dariusz Gardocki

Jędrzeja Śniadeckiego 19, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW DO PRODUKCJI ROLNEJ

Święck-Strumiany 5, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

Usługi w zakresie produkcji okien. Zbigniew Kulawczyk

Aleja Wojska Polskiego 49B lok. 41, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

DARIUSZ NISZCZ ML

Zawadzka 14, Liw, 07-100 (MAZOWIECKIE)

BIAGLASS Sp. z o.o.

Syczewskiego 8, Białystok, 15-139 (podlaskie)

Maksbud sp. z o.o.

Mickiewicza 183, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

BIANOR Sp. z o.o.

Gen. Andersa 38, Białystok, 15-113 (podlaskie)

DREWNET

Bednarska 1, Miedzna, 07-106 (mazowieckie)

MARTEX

Gen. Pułaskiego 35, Białystok, 15-337 (podlaskie)

MATPOL

Nowowarszawska 128, Białystok, 15-206 (podlaskie)

A-Z OKNO

Kardynała Wyszyńskiego 2/1, Białystok, 15-888 (podlaskie)

PROFIL

Modra 9, Białystok, 15-157 (podlaskie)

ROLSTAL

Różańska 45, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

"Nova" Sp. z o.o.

Skłodowskiej-Curie 24/3, Białystok, 15-097 (podlaskie)

A&A PLASTLUX

Ks. Brzóski 32, Korczew, 08-108 (mazowieckie)

Heinz Plastics Polska

Władysława Jagiełły 40, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Oriflame Poland Sp. z o.o. - Filia

Bohaterów Warszawy 15/16, Szczecin, 70-370 (zachodniopomorskie)

"Eurogum" Sp. z o.o.

Mickiewicza 31, Brzesko, 32-800 (małopolskie)

ADDMETAL Sp. z o.o.

Przemysłowa 20, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

Home Institut Cosmetics Sp. z o.o.

Dzięcioła 19, Warszawa, 04-988 (mazowieckie)

Market Punkt Sp. z o.o. - Siedziba

Na Błonie 11b, Kraków, 30-147 (małopolskie)

Market Punkt Sp. z o.o. - Sklep

Witosa 39, Kraków, 30-612 (małopolskie)

AVON Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Słowicza 32, Warszawa, 02-170 (mazowieckie)

INSTAL

Orzeszkowej 32, Białystok, 15-084 (podlaskie)

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. - Oddział Cukrownia Łapy

Łapy, 18-100 (podlaskie)

SOLPAR

Zawady-Wieś 145, Białystok, 15-697 (podlaskie)

RYMEROL

Rybaki 24, Miastkowo k. Łomży, 18-413 (podlaskie)

Kostar

Gen. Kleeberga 8, Białystok, 15-691 (podlaskie)

BISTAR

Nowosielska 2a, Białystok, 15-617 (podlaskie)

METKOWNICA

Młynowa 76/5, Białystok, 15-505 (podlaskie)

Lanwar Cosmetics S.C.

Cmentarna 22, Poznań, 60-186 (wielkopolskie)

PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o.

Częstochowska 22, Kraków-Modlnica, 32-085 (małopolskie)

Perfumeria GAJA

Wielicka 259, Kraków, 30-663 (małopolskie)

Filip Jacek Dębski

Kolejowa 10/15, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Gold-Drop Sklep

Gen. Sikorskiego 1a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Gold-Drop Sklep

Gwardii Ludowej 16a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Perfekt Rafał Lis

Krakowska 32, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

FH Urszula Mastalska

Zamoyskiego 4, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Renix Renata Ogórek

Kamionka Wielka 340, Kamionka Wielka, 33-334 (małopolskie)

Eko-Lab Sp. z o.o.

Helenów Lucieński 6A, Lucień, 09-504 (mazowieckie)

Asko Sp. z o.o. Perfumeria Marionnaud

Wyszogrodzka 140, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Polbita Sp. z o.o. Drogeria Natura

Nowy Rynek 5, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Polbita Sp. z o.o. Drogeria Natura

Przemysłowa 1, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Alles Technik

Światowida 8, Kraków, 30-429 (małopolskie)

Telegraf

Orzeszkowa 32, Białystok, 15-084 (podlaskie)

SSL Healthcare Polska Sp. z o.o.

Szturmowa 2a, Warszawa, 02-678 (mazowieckie)

TRL

Białystok, 15-950 (podlaskie)

Mikomax

Gen. Andersa 5d, Białystok, 15-124 (podlaskie)

Arles

Studziwodzka 41, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

Abc Rafał Robert Olender

Dzierzbia , Stawiski, 18-520 (podlaskie)

Sklep Spożywczo-Chemiczny

Kolejowa 3, Grodzisk Wielkopolski, 62-065 (wielkopolskie)

Sklep Drogeryjny Koral

Rynek 11, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Perfumeria ROMA

Ks. Laskowskiego 1, Września, 62-300 (wielkopolskie)

SINGERTON - Sklep Internetowy

Rydla 93, Szczecin, 70-783 (zachodniopomorskie)

Sklep Kosmetyczny IMPULS

Sienkiewicza 5, Września, 62-300 (wielkopolskie)

Nastroje Piękna

Żeromskiego 1A/1A, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

ALUMERA Urszula Matusiewicz-Jasińska

ZACISZE 7 (PODLASKIE)

ALTER JUSTYN BUJWICKI

RZEMIEŚLNICZA 39 (PODLASKIE)

FIRMA "TKANEX" GRZEGORZ BIAŁOUS

27 LIPCA 65 (PODLASKIE)

Art - Kub Jakub Opryszczko

Juchnowiec Dolny 36/1, Juchnowiec Dolny, 16-061 (podlaskie)

"BIOMASTER PELLET" Piotr Pstrągowski

Bobin 9, Czerwin, 07-407 (mazowieckie)

Fach-TEG Tomasz Gołaszewski

Transportowa 16 lok. 64, Białystok, 15-399 (podlaskie)

INOV DECO Halina Giedzicz

Lewickie-Stacja 6/2, Juchnowiec Kościelny, 16-061 (podlaskie)

JANUSZ KOJRO HABRA FILM

Jurowiecka 107, Wasilków, 16-010 (podlaskie)

K2P SYSTEM Anna Waśkiel

ks. Jerzego Popiełuszki 123 lok. 27, Białystok, 15-657 (podlaskie)

,,KONKRET '' Wiesław Ostrowski

Owocowa 13, Ruda, 19-200 (podlaskie)

MAGIC MINT ANNA MIELECH

Warszawska 67 lok. 6, Białystok, 15-201 (podlaskie)

MAŁGORZATA KRYŃSKA PRODUKCJA ARTYSTYCZNA

Fryderyka Chopina 1 lok. 42, Łomża, 18-400 (podlaskie)

"MAXIM" DARIUSZ TATARCZUK

Wiejska 72 lok. 66, Białystok, 15-352 (podlaskie)

P.P.H.U. OLIMP ARTUR WILIŃSKI

Cmentarna 1, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

PPHU "SCAR" Wojciech Sieczko

Lewickie-Kolonia 19, Juchnowiec Kościelny, 16-061 (podlaskie)

PPVIDEO.PL PAWEŁ PIOTROWSKI

Adama Kazanowskiego 17, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

"ROGOSZ" Małgorzata Szyszko

Baciki Dalsze 25, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

"SŁOMEX" PRZEMYSŁAW KEMONA

Produkcyjna 83, Białystok, 15-680 (podlaskie)

STUDIO SOPHIA TOMASZ PĘSKI

Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 94, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

Waldemar Wysocki Zakład Stolarski

Konopska 26, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

XAWI Paula Gutowska-Wolny

ELIZY ORZESZKOWEJ 32 lok. 401, Białystok, 15-084 (podlaskie)

Żabik Marcin Sklep Spożywczo - Przemysłowy "MACIUŚ"

Pawła Jasienicy 44, Jasienica, 07-304 (mazowieckie)

Zakład stolarski Marta Jankowska

Mątwica 4B, Nowogród, 18-414 (podlaskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "GAMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FABRYCZNA 4, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

KOWAL - Wiesław Martyniuk

ŻEROMSKIEGO 9, Siemiatycze (podlaskie)

FRAMART - Zdzisław Kukowski

PIETRASZE 9, Białystok (podlaskie)

Bar u Jana - Ewa Bodnar

Aleja Legionów 11, Łomża, 18-400 (podlaskie)

USŁUGI STOLARSKO BUDOWLANE - Grzegorz Kamiński

Hołowienki 86, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

APOGEA - Mariola Łotysz

ZWIERZYNIECKA 19A lok. 17, Białystok (podlaskie)

"Biuro - Serwis" Sylwester Pawłow

Krakowska 14, Białystok, 15-875 (podlaskie)

DAMIAN - WIKLINA Włodzimierz Motylewicz

Klekotowo 1, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

DocFilm.pl Piotr Sadziński

Hugo Kołłątaja 15 lok. 8, Białystok, 15-774 (podlaskie)

DOMASZEWSCY.Produkcja drzwi. Ryszard Domaszewski

Kownaty 48B, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

DOMASZEWSCY. Produkcja drzwi. Krzysztof Domaszewski

Kownaty 48B, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

Jan Danilecki - "Ecko Firma"

WIETNAMSKA 41, Białystok (podlaskie)

Marek Czarnowski, EKOMASA

Kościelna 1, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

GIERS MULTIMEDIA EMIL GIERS

Bohaterów Warszawy 24, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

"IMPOS" Michał Jan Hryszko

DĘBOWA 32, Białystok, 15-950 (podlaskie)

"JANOS" Janusz Klim

Ułańska 3 lok. 3, Białystok, 15-324 (podlaskie)

"KMD FILM" DARIUSZ BARDADYN

Polna 8 lok. 7, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

KRZYSZTOF DUNAJ "KRIS-BUD"

Stołowacz 7, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

LIGNOART Stanisław Sadkowski

Kręta 8/1 lok. 9, Białystok, 15-345 (podlaskie)

Majątek Howieny Anna Mancewicz

Pomigacze 91, Turośń Kościelna, 18-106 (podlaskie)

ONE MAN Marcin Pańkowski

Simuny 10, Simuny, 16-061 (podlaskie)

Bogdan Ogrodnik-P.P.H.U. Alum Plast

Skłody-Stachy 16, Zaręby Kościelne, 07-323 (mazowieckie)

JOLANTA SZMIDT PIEKARNIA PRZESMYKI

Tadeusza Kościuszki 35, Przesmyki, 08-109 (mazowieckie)

PIEKARNIA STAROPOLSKA ROBERT CHABEREK

ks. Tadeusza Ciborowskiego 40, Mały Płock, 18-516 (podlaskie)

PPHU Stanisław Dmowski

Wasilkowska 1, Białystok, 15-117 (podlaskie)

Juliusz Kornacki PPHU "JULEX"

BACIECZKI 212A, Białystok (podlaskie)

"PRO-ART" TADEUSZ TROJANOWSKI

WŁOŚCIAŃSKA 79, Białystok (podlaskie)

"ROGOSZ" Robert Szyszko

Baciki Dalsze 25, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

RYSZARD WALDEMAR OMELANIUK

11 LISTOPADA 40, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

MARCIN SZCZEŚNIAK SPAW MASZ

Krzymosze 23, Mordy, 08-140 (mazowieckie)

STAL-MONTAŻ Leszek Kucharczyk

Bolesława Chrobrego 18 lok. 72, Białystok, 15-057 (podlaskie)

STOL-JAN Jan Waszkiewicz

Kochanowskiego Jana 16, Białystok, 15-416 (podlaskie)

TIG ART. WYROBY ZE STALI NIERDZEWNEJ SZULBORSKI GRZEGORZ

Cicha 11, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI PIEKARNICZO - CUKIERNICZE KAZIMIERZ ŚLEDZIEWSKI

Stawiskowska 41, Piątnica Poduchowna, 18-421 (podlaskie)

Jolanta Dąbrowska-"Usługi tartaczne, skup drewna i sprzedaż tarcicy"

Markowo 30, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

USŁUGI TOKARSKO- ŚLUSARSKIE Tadeusz Zembrowski

Siekierki 55, Tykocin, 16-080 (podlaskie)

WOOD STUDIO Łukasz Topolewicz

Niewodnicka 89, Klepacze, 15-635 (podlaskie)

ZALEWSKI TADEUSZ ZAKŁAD STOLARSKI.

WŁADYSŁAWA RAGINISA 63, Białystok (podlaskie)

ZAKŁAD STOLARSKI Sławomir Pikulski

MIESZKA I 4 lok. 2, Białystok (podlaskie)

ZAKŁAD STOLARSKI GRZEGORZ IWANIUK

Topolowa 13, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

Andrzej Jabłoński Zakład Stolarski Meble Jabłoński

Podgórze Szkolna 4, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Jan Chojnowski Zakład Tapicerski

Spokojna 14, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Zakład Krawiecki - Edward Szypulski

RYCERSKA 21, Białystok (PODLASKIE)

ARTGRAPHIC MULTIMEDIA Anna Kalinowska

Henryka Sienkiewicza 46 lok. 43A, Białystok, 15-004 (PODLASKIE)

PROKADR STUDIO Rafał Matejczyk

Wróbla 14, Białystok, 15-032 (PODLASKIE)

USŁUGI KRAWIECKIE TERESA KONDEWICZ

Adama Mickiewicza 73, Łomża, 18-400 (PODLASKIE)

Bogusława Wolińska-Zalewska Zakład Piekarniczo - Cukierniczy

Wesoła 10, Jedwabne, 18-420 (PODLASKIE)

"Usługi w zakresie produkcji okien"-Daniel Karol Mieczkowski

Stare Zakrzewo 11, Zambrów, 18-300 (PODLASKIE)

"Art - Sport" DARIUSZ DZIEMIANOWICZ

Józefa Ignacego Kraszewskiego 23A lok. 65, Białystok, 15-024 (podlaskie)

"KRAWCZUK MEBLE NA WYMIAR" Andrzej Krawczuk

Piaskowa 29, Choroszcz, 16-070 (PODLASKIE)

LESZEK MLONEK ,,PIEKARNIA KRZEŚLIN"

Krześlin 55C, Suchożebry, 08-125 (MAZOWIECKIE)

Stanisław Wiśniewski RAWI

Przędzalniana 8, Białystok, 15-688 (podlaskie)

PIOTR KOZŁOWSKI STAL-GAS

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 18 lok. 8, Bielsk Podlaski (PODLASKIE)

USŁUGI ŚLUSARSKO- DEKARSKIE MALECKA LENA

Siekierki 1A, Tykocin, 16-080 (PODLASKIE)

WTS MAREK KORNILUK

IGNATKI 40 1, KSIĘŻYNO, 16-005 (PODLASKIE)

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Import-Export Jan Kulesza

Krótka 11A, Piątnica Poduchowna, 18-421 (PODLASKIE)

ZAKŁAD PIEKARNICZY Andrzej Szmigiel

WŁOŚCIAŃSKA 17, Białystok (PODLASKIE)

ZARZECKA Magdalena Zarzecka-Stolarczyk

LIPOWA , Białystok (PODLASKIE)

MEB-LEW Andrzej Lewczuk

Janowicze-Kolonia 8B, Juchnowiec Kościelny, 16-061 (PODLASKIE)

STUDIO VIDEOMOVIE Robert Łukawski

Antoniuk Fabryczny 12, Białystok, 15-741 (PODLASKIE)

Witold Cudny Zakład Stolarski

Wilczewo 47, Grajewo, 19-200 (PODLASKIE)

Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A.

6-go Sierpnia 15/17, Łódź, 90-616 (łódzkie)

PLASTICON

Gen. Andersa 38, Białystok, 15-113 (podlaskie)

Farmona Sp. z o.o.

Władysława Łokietka 26, Kraków, 30-016 (małopolskie)

SUPERNOVA

Kurpińskiego 9, Komorów, 05-806 (mazowieckie)