PPHU FEMIX

Kaliska 17, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Maciej Meble

Daszyńskiego 9b, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Krzysztof Wabiński "PAPA"

Szarych Szeregów 7 lok. 24, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Piotr Nowak ALLPIN

Oleśnicka 3, Dziadowa Kłoda, 56-504 (dolnośląskie)

HAPPY BAROK ADAM GAŁĄZKA

Wioska 10, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Anna Smorawska AS-STOL

Władysława Broniewskiego 6, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

AS- STOL STOLARSTWO ARKADIUSZ SMORAWSKI

BIELAWKI 1, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Krzysztof Kubera KK MEBLE

Nowy Dwór 1c, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Zbigniew Borusiewicz BIG NEW

Szarych Szeregów 7 lok. 9, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

MEBLE MIX MARCIN ZANIN

Mickiewicza 6, Nowy Dwór, 55-220 (dolnośląskie)

AD-ART MEBLE ARKADIUSZ NIECHCIAŁ

UL. DASZYŃSKIEGO 21 lok. 3, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

ADAM GZIK PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE

1 Maja 11, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

MEBLE OWCZAREK ALEKSANDRA KMITA-OWCZAREK

UL. MATEJKI 3 lok. 4, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

USŁUGI ROLNICZE JAŚKO SMORAWSKI JAN

Zawada 41, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY. EKSPORT-IMPORT WOJCIECH STOPAREK

UL. OLEŚNICKA 21, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ANDRZEJ WOLSKI

Komorów 6, SYCÓW, 56-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "SYLWIA" SYLWIA PIASECKA

Wielowieś 9A, SYCÓW, 56-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

Wajnert

Kolejowa 67, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

Krzysztof Jersak - "KUBA"

Pisarzowice 8, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

"KORONA" JACEK SMORAWSKI

Zawada 47, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

KRZYSZTOF KLUSKA ZAKŁAD USŁUGOWO - PRZEMYSŁOWY MEBLEX

Pisarzowice 23A, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ALDAR" EXPORT-IMPORT ALDONA JERZYK

KĘPIŃSKA 37, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

JACEK KOKOT PPUH "ASTRA" EXPORT - IMPORT STOLARSTWO - TAPICERSTWO

Pisarzowice 33, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

SEBASTIAN ZIELIŃSKI PRO SPEED

Okrężna 1, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

P.P.H.U. RENATA CIEŚLAK

UL.BUKOWA 13, Wioska, 56-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

Twins Factory

Ostrowskiego 7, Wrocław, 53-238 (dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ERST" GRZEGORZ MIELCAREK

Działosza 34, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE"INWEST-DOM" KAROL WESOŁY

Kombatantów 4, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE EXPORT - IMOPRT ADAMSKI WALDEMAR

Działosza 34B, SYCÓW, 56-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE. EXPORT-IMPORT. ANDRZEJ ADAMSKI

Działosza 64, SYCÓW, 56-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

Wiśniewski

Świba 43, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Domel

Słoneczna 6, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

CHOJMEX

Chojęcin Szum 5a, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

ROPEZ

Mroczeń 108a, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

METALOWIEC

Fabryczna 2, Namysłów, 46-100 (opolskie)

Prospero

Łęka Mroczeńska 38, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

TTN

Leśna 13, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Solagro Sp z o.o.

Jesionowa 4, Bukowie, 46-100 (opolskie)

Meblomax

Mianowice 20a, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Albero

Mroczeń 113a, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

PPH Gumplast-Bis

Kościelna 18, Sośnie, 63-435 (wielkopolskie)

DAMIAN SZNAJDER "DAMEX"

Mąkoszyce 51c, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

ILONA KRZYWIECKA "KONTRASTYL"

Słupia pod Bralinem 26, Perzów, 63-642 (wielkopolskie)

MAYER PIOTR PORĘBA

Drołtowice 66, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Krzysztof Skupin Stolarstwo

Mąkoszyce 99, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

DARIUSZ ORŁOWSKI ZAKŁAD TAPICERSKI

Onufry 5, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

"ISKRA BIS" KRZYSZTOF SMORAWSKI

Drołtowice 16C, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Przemysław Bystrzyński MEBIM

Wrocławska 48, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

WŁADYSŁAW KOCÓJ "DARMET"

Mąkoszyce 164A, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

DARIUSZ NICKEL PPHU - "DARMAR"

Turkowy 54, PERZÓW, 63-642 (WIELKOPOLSKIE)

GRZEGORZ KEMPA ZAKŁAD TAPICERSKI

Mąkoszyce 102B, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

P.P.H.U. CZAR

Ogrodowa 14, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

TADEUSZ MIKOSIAK ZAKŁAD TAPICERSKO - STOLARSKI

Mąkoszyce 160, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

ZAKŁAD STOLARSKI "TOMSTOL" TOMASZ KUBERA

Słupia pod Bralinem 61, Perzów, 63-642 (wielkopolskie)

KRYSTIAN WIOREK PPHU "WISTOL"

Mąkoszyce 113, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

Mirosław Raczyński "Pracownia Tapicerska"

Niwki Kraszowskie 26, Międzybórz, 56-513 (DOLNOŚLĄSKIE)

Artur Migasiewicz MEBLE - ART

Bąków 16, Międzybórz, 56-513 (DOLNOŚLĄSKIE)

Lesta Sp. z o.o.

Spalice 62, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

Armet

Staroprzygodzka 117, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Armuła Grzegorz Usługi Rolnicze

Miłowice 58A, Miłowice, 56-504 (dolnośląskie)

ELŻBIETA ADAMSKA "ADAMS" - TAPICERSTWO ELŻBIETA ADAMSKA

Mąkoszyce 72D, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

Ismena Pawlak "DARKO-MEBLE" Eksport-Import

Wrocławska 9 lok. 3, Stradomia Dolna, 56-504 (dolnośląskie)

Jan Bielecki WYROBY Z DREWNA

Ose 21, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

PD MEBLE Przemysław Domagała

Kraszów 33, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

USŁUGI ROLNICZE - SŁAWOMIR WŁODARCZYK

Perzów 83, Perzów, 63-642 (wielkopolskie)

Grzegorz Solarz AGRO-SOL

Wrocławska 69B, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

KA-MA MEBLE MARCIN SURMIAK

Trębaczów 10, Trębaczów, 63-642 (wielkopolskie)

meble-ski ALEKSANDRA BERSKA

gen. Świerczewskiego 25, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

ARKADIUSZ PIETRUS P.P.H.U. "ARKOS"

Trębaczów 69, Perzów, 63-642 (wielkopolskie)

Józef Sułkowski "SUŁKO" Zakład Stolarski

Ose 34, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

KRYSTYNA ZGRZYWNA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE

Marcinki 48, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

Bogusława Cegiełka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Drołtowice 57, Syców, 56-500 (DOLNOŚLĄSKIE)

Wiesława Gaber GABER - MEBLE

Ogrodowa lok. 12, Międzybórz, 56-513 (DOLNOŚLĄSKIE)

Anis S.A.

Przemysłowa 3, Oleśnica, 51-126 (dolnośląskie)

Drewplast

Grabowno Wielkie 5e, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Honorata Langner Stolarstwo-Usługi Krawieckie

Ligota 53, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE WIMARS SŁAWOMIR ŚLAZYK

Lipka 25, Dziadowa Kłoda, 56-504 (dolnośląskie)

BENEDYKT BEDNAREK BEN-POL FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA

Miechów 39C, Perzów, 63-642 (wielkopolskie)

Artur Kasprzak Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo Usługowe "CZAR"

Ogrodowa 14, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

Marian Feiga Usługi Meblarsko Stolarskie "FEMAR"

Mąkoszyce 61, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

Piotr Rogaliński Produkcja Opakowań Drewnianych

Radzowice 66, Dziadowa Kłoda, 56-504 (DOLNOŚLĄSKIE)

MAREK WIOREK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE"TEMAR"

Mąkoszyce 113, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

Adam Rojkiewicz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ROB-ROJ"

Kwiatowa 8, Dziadowa Kłoda, 56-504 (DOLNOŚLĄSKIE)

PIOTR NOWACKI "STOLTAP" - MEBLE - P.P.U.H. NOWACKI PIOTR

Mąkoszyce 51D, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

PPH HALSZKA

Rynek 6, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

PW SOMEK

Krucza 5, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

M-PAK Producent Palet Tekturowych

Niwki Książęce 17, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

MARCIN SZUBERT

WIELUŃSKA 1 lok. 16, Kępno (wielkopolskie)

KEDA

Otrowska 11, Odolanów, 63-430

Wólczanka S.A.

Gen. Jarosława Dąbrowskiego 42, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

Stolwit

Polesie 25, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

BOLDREW

Bobrowniki 70, Grabów, 63-520 (mazowieckie)

Artstol

Kobylińska 28, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

ANETA GUGAŁA GAMBIT

85A , Perzów (wielkopolskie)

Kałuża Dariusz Stolarstwo

Bąków 12, Międzybórz, 56-513 (dolnośląskie)

POLYTEAM

Czechowo 2, Zawonia, 55-106 (dolnośląskie)

SEMBA

Ustronna 5a, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

STELWELD

Dziuplińska 19, Jelcz-Laskowice, 55-230 (dolnośląskie)

ROLKASTER

Boznańskiej 8, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

KUBERA MEBLE

Mianowice 3G 3G, Mianowice, 63-600 (wielkopolskie)

CART-PACK S.C.

Tabor Wielki 41, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

PEL - BRUK ŁUKASZ MIROWSKI

Marcinki 56, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

PHU Piotr Sopoliński

Wrocławska 83, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

MAT MAX

Piastowska 59, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Dig-Net

Mroczeń 65a, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

Benix Fabryka Mebli

Mroczeń 29a, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

Cholewa Meble

Chełstówek 10d, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Zakład Produkcyjno-Montażowy Poprawa

Wojska Polskiego 28, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

A.G. Alicja Grabczyńska

Dąbrowa 121, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

AMOS Paweł Życiński

Mechnice 40, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Błażej Niewiejski XELA

Lipowa 29, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

LIKMA NIESYCZYŃSKI KAMIL

Kochłowy 7, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Łucja Witwicka "RÓŻA"

Marii Dąbrowskiej 25, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Łukasz Kramarz- MILEMA

Gola Mała 1, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

ŁUKASZ STANEK STANGUM

Sosnowa 2, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

MARPOL Marcin Skiba

Chojęcin 26, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

"PASSO" BEATA POTOMSKA

Osiny 86, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Robert Gierus FURNITURE

Leśna 10B, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Stolarstwo KOCIŃSKI PAWEŁ

UL. PIASKI 2, Rojów, 63-500 (wielkopolskie)

Tomasz Kawałko GOLDMEBLE

Trzy Chałupy 10, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

ZPHU BARTOSZ PAWLAK

Towarowa 6, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Andrzej Wolski "ALEX"

Wojska Polskiego 2, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

ANDRZEJ LUBOJAŃSKI "GLOBUS"

MŁYŃSKA 2, Baranów (wielkopolskie)

Grażyna Gumulińska "MEBLAND I"

Wrocławska 69, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

RAFAŁ PIERUCKI "PIER" RAFAŁ PIERUCKI

Osiedle Zalesie 3B lok. 5, Kobyla Góra, 63-507 (wielkopolskie)

RUDPOL Piotr Rudawski

Moszyce 8A, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

TOMASZ KMIECIK "TOPPEN"

WROCŁAWSKA 19, Kępno (wielkopolskie)

"WRZOS" Bożena Rybak

Nowa Wieś Książęca 86, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

" DUDEX " SŁAWOMIR WRÓBEL

Tabor Wielki 6A, Bralin, 63-640 (WIELKOPOLSKIE)

GREGOR ADAMSKI GRZEGORZ

Kuźniki 19, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

ROMAN WIŚNIEWSKI

WALKI MŁODYCH 34, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

Powolny Sp. j.

Długa 19, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Standard Collection

Wrocławska 36, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

ADAMS GROUP MARIUSZ ADAMSKI

Kamila Baczyńskiego 20, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

FIRMA USŁUGOWA KAZIMIERZ RYBKA

Nowa Wieś 99, Nowa Wieś, 63-708 (wielkopolskie)

LESZEK KAŹMIERCZAK ZAKŁAD STOLARSKI

KALISKA 34a, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

MOBIL-PLUS LADISLAV NAGY

PARKOWA 2, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

NATALIA NIEDBAŁA MP-STYL

Bogdaj 23, Bogdaj, 63-435 (wielkopolskie)

PHU CZYŻOWICZ DOROTA CZYŻOWICZ

Kamienna 62C, Namysłów, 46-100 (opolskie)

PPHU BELMAX ANGELIKA POPRAWA

Świba 2, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

PPHU "CYNA" PATRYCJA PACYNA

Przybyszów 16, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

RADOSŁAW KLIMEK MAGAR

Proszów 26, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

RED Roman Duda

Moszyce 9a, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

"ROCKSTOL" Sebastian Paprocki

Akacjowa 15, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

SZYMON ZAWIDZKI STOL-MAX

Ceglana 3, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

USŁUGI DARIUSZ DUKIEWICZ

Mechnice 43, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Witold Piech Zakład Stolarski

Chełstówek 23a, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

ARESSO FURNITURE ARKADIUSZ CZARNASIAK

Ostrówiec 44, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

"KAT-ROL" Katarzyna Wrzalska

Mechnice 33, Mechnice, 63-600 (wielkopolskie)

"KMM STOLARZ" KRZYSZTOF MUZAJ

Mroczeń 208, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

MEBLO-HIT PARZONKA KRZYSZTOF

Mnichowice 25, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

PPHU "GOLAMEX" Ireneusz Moskwa

Gola 36, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

Zbigniew Obrzut PPHU "MEBLEX"

Sądrożyce 25, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Zbigniew Olszański PPHU "OLSZA"

Przyjaciół Żołnierza 6, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

KAROL BUKOWIEC PPUH "STOLBUK"

OSIEDLE 700-LECIA 7 lok. 45, Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIA STOLARSKA GRAJA ŁUKASZ

UL. KOLEJOWA 50A, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

ZAKŁAD STOLARSKI Feja Waldemar

Rzemieślnicza 5, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

Zakład Stolarski Krzysztof Kawałko

Dąbrowa 77, Dąbrowa, 56-416 (dolnośląskie)

ZAKŁAD STOLARSKI MARCIN OWCZAREK

Osiny 10, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Zakład Stolarski Artur Jarząb

Grzybowa 11, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Tomasz Babij Zakład Wielobranżowy

Sądrożyce 7a, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

"ART-DECO" Izabela Szydełko

Goszcz Rzemieślnicza 4, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Grzegorz Lelonek PW "JOKER"

Wojska Polskiego 2, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Piotr Gerlach Zakład Stolarski

Dąbrowa 67, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD TAPICERSKI KWAPISZ BARBARA

Zajączki 12, OSTRZESZÓW, 63-500 (WIELKOPOLSKIE)

ADRIAN CALIŃSKI CARBIKE

ARMII KRAJOWEJ 17, Kępno, 63-600 (WIELKOPOLSKIE)

FIRMA "ARGUS" EKSPORT-IMPORT JAN JOKIEL

KOZA WIELKA 13, PERZÓW, 63-642 (WIELKOPOLSKIE)

JANUSZ BREJ P.P.H.U. - T.

Mąkoszyce 110, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

PPUH IWOPOL Iwona Habrajska

Nowa 7, Bralin, 63-640 (WIELKOPOLSKIE)

HENRYK SKIBA STOLARSTWO

Grunwaldzka 183, NAMYSŁÓW, 46-100 (OPOLSKIE)

Bogusław Maciejak TAPICERSTWO

Poznańska 9a lok. 1, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZBIGNIEW PALIBUDA LIDO MEBEL

WOLNOŚCI 27, Hanulin (WIELKOPOLSKIE)

"GRZEŚ ROL" Grzegorz Napierała

Świba 47, Kępno, 63-600 (WIELKOPOLSKIE)

Piotr Krasicki PPHU "KAPI"

Chełstów 23, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

ANDRZEJ TYC ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY

Parzynów 60, Kobyla Góra, 63-507 (WIELKOPOLSKIE)

Irena Dunajczyk Zakład Tapicerski

Domasławice 20, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

MEDcom

Kwidzyńska 6E, Wrocław, 51-416 (dolnośląskie)

ERJOT

Nowoosadnicza 15c, Oława, 55-200 (dolnośląskie)

LBC

Godziesze Wielkie, Ostrowska 8, Godziesze Małe, 62-872 (wielkopolskie)

KARWIT

Częstochowska 93c, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Meprozet Sp. z o.o.

Armii Krajowej 40, Brzeg, 49-304 (opolskie)

KOELNER

Kwidzyńska 6, Wrocław, 51-416 (dolnośląskie)

SCHODEX

Tarnowiec 3, Zawonia, 55-106 (dolnośląskie)

TALES

Kasztanowa 1, Skarbimierz, 48-318 (opolskie)

ZENTEX

Metalowców 30/44, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

GOBI S.A.

Kościerzyńska 1a, Wrocław, 51-430 (dolnośląskie)

Aluprof

Gosławicka 3, Opole, 45-446 (opolskie)

Aluprof

Gosławicka 3, Opole, 45-446 (opolskie)

POSMA SC

Ostrowska 43b, Biskupice Ołoboczne, 63-440 (wielkopolskie)

Jartrad

Prószkowska 19/6, Komprachcice, 46-070 (opolskie)

Szafex

Krynicka 48/28, Wrocław, 52-119 (dolnośląskie)

Stamar

Litewska 6/27, Wrocław, 51-354 (dolnośląskie)

ATEX Sp. z o.o.

3-go Maja 20 c, Oława, 55-200 (dolnośląskie)

Complex S.A.

Kamieńskiego 201, Wrocław, 51-126 (dolnośląskie)

Euro Tech

Zwycięstwa 1d/4, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

ANPOL

Wierzbowa 7/1, Brzeg, 49-304 (opolskie)

MEGAMASZYNY

Cegielniana 3, Brzeg, 49-306 (opolskie)

AGRO - TOM Tomasz Maturski

Celestynów 11, Borek Wielkopolski, 63-810 (wielkopolskie)

Aleksander Kociemba PW DOXA

Akacjowa 8, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

" DEM-STOL" AGNIESZKA Dembna

Namysłowska 5, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

DOROTA BZIK PHU ROL- ANT

Gorzyce Małe 5, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

ELTOM-MEBLE Tomasz Kołeczko

Juliusza Słowackiego 5, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Gospodarstwo Rolne Sikora Kazimierz

Wojciechów 49, Wilków, 46-113 (opolskie)

HERMES MEBLE AHMED ALINOORI

Wrocławska 91C, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

Jolanta Suchart Gospodarstwo Rolne

Lipowa 101, Bukowie, 46-115 (opolskie)

MARCIN CZUCHRA MC MEBLE

Traugutta 74 lok. 2, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

MATEUSZ SOBCZAK "LANROL" MATEUSZ SOBCZAK

Huta 68, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

"OSKAR MEBLE" OSKAR GRZEŚKOWIAK

Cichy Zaułek 4, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

P.H.U. WIDERSKI ARTUR

UL. PROSTA 4, Olszyna, 63-500 (wielkopolskie)

RYŚ-MEBLE Ryszard Kahla

Róż 4, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

"TOMIX MEBLE" TOMASZ GRAF

Wojska Polskiego 33, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Zbigniew Bochenek Gospodarstwo Rolne

Lipowa 120, Bukowie, 46-115 (opolskie)

ZPHU - MARIUSZ FERTAŁA MEBLE

Kuźniki 19, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

"EKO-RADOS" GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

40 , Radzowice, 56-504 (dolnośląskie)

URSZULA BABIAK "BABIAK"-MEBLE

POZNAŃSKA 45, Kępno (wielkopolskie)

ARTUR BABIAK "BABIAK"-MEBLE

POZNAŃSKA 45, Kępno (wielkopolskie)

DAMIAN GŁODEK FIRMA USŁUGOWA "DAMIAN"

OSIEDE BAŁAMĄCEK 16, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

KAROLINA SKIBA "BABIAK"-MEBLE

POZNAŃSKA 45, Kępno (wielkopolskie)

KD - MEBLE DROŻDŻ ZBIGNIEW

UL. LEŚNA 38, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

MEBLE JAN JAN CEGLAREK

Osińska 41, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Witold Gierus MEBLE LUX

Malinowa 10, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

MEBLE SAGAN Mariusz Sagan

Nowa Wieś Goszczańska 6, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

MEBLO-HIT Henryk Parzonka

Mnichowice 25, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

"PETRO - MEBLE" Paweł Troska

Nowa Wieś Książęca 65, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

PIOTR ŚNIEGOCKI "DOM - ART.- STYL"

DĄBROWSKIEGO 22, Kępno (wielkopolskie)

PPHU "ART.DECO" Robert Rabiega

Chojęcin Szum 10B, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

Arkadiusz Makowiczuk PPUH "MEBLE"

Lipowa 29, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

TOMIX MEBLE DOMINIK PRZYBYLSKI

WOJSKA POLSKIEGO 33, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

JACEK ŚLAK Usługi "JŚ"

ARMII KRAJOWEJ 91, Kępno (wielkopolskie)

WOŁKOWICZ RYSZARD Wyrób pieczątek

Reymonta 82B/7, Namysłów, 46-100 (opolskie)

STREFA MEBLI ANDRZEJ KASZYŃSKI

Jana Kochanowskiego 7, Namysłów, 46-100 (OPOLSKIE)

Paweł Gąsior Zakład Stolarski HOLZMEX

Oleśnicka 33, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

APLAUZ - MEBLE ROBERT HENDRYS

OBROŃCÓW POKOJU 2 lok. 2, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

"STOLMAR" ZAKŁAD STOLARSKI KINAS MARCIN

Potaśnia 15, OSTRZESZÓW, 63-500 (WIELKOPOLSKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY TOMASZ GÓRECKI

UTRATA 7, TABOR MAŁY (WIELKOPOLSKIE)

ZBIGNIEW CIEPLIK Zakład Produkcyjny "STOLŁAW"

Świba 198, Kępno, 63-600 (WIELKOPOLSKIE)

Dariusz Chmielewski Zakład Stolarski "DRAKSPOL"

Stolarska 3, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Urszula Kiełtyka Zakład Stolarsko-Tapicerski

Dąbrowa 19a, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Bogdan Nikolin Zakład Usługowo-Stolarski

Lipowa 17, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Bogdan Wira Zakład Produkcyjno-Handlowy

Bukowa 14, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Mariusz Suchomski Zakład Stolarsko-Tapicerski

Lipowa 8, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Zakład Stolarsko-Tapicerski Krzysztof Szypa

Osiedle 30, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD TAPICERSKI IRENEUSZ MAZUREK

WROCŁAWSKA 86, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

Cobratex

Niemodlińska 79, Opole, 45-864 (opolskie)

ZENDER

Kleczkowska 45, Wrocław, 50-227 (dolnośląskie)

DROP S.A. Zakład Drobiarski w Kępnie, Zakład Ubojowy

Wrocławska 7, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

Drop S.A. Zakład Przetwórstwa Drobiarskiego w Ostrzeszowie

Wojska Polskiego 1, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Ascobloc

Szarych Szeregów 22, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Centima

Sulmierzycka 10, Wrocław, 51-127 (dolnośląskie)

Light

Wapienna 28, Wrocław, 50-518 (dolnośląskie)

AquaBoro

Gościejowicka 2, Niemodlin, 49-100 (opolskie)

SSI

Okólna 2, Wrocław, 50-422 (dolnośląskie)

STOLREM

Terenowa (Wojszyce) 22, Wrocław, 52-231 (dolnośląskie)

ICE Sp. z o.o.

Kleczkowska 33a, Wrocław, 50-227 (dolnośląskie)

DAGA Sp. z o.o.

Armii Krajowej 54, Wrocław, 50-541 (dolnośląskie)

ATHLETIC Sp. z o.o.

Katowicka 8a, Kluczbork, 46-200 (opolskie)

ALUSYSTEM

Armii Krajowej 9, Kluczbork, 46-200 (opolskie)

WIECZOREK

Dąbrówka Łubniańska, Oleska 2, Łubniany, 46-024 (opolskie)

STABO

Parafialna 32/34, Wrocław, 52-233 (dolnośląskie)

SYBOŃ

Opolska 13, Turawa, 46-045 (opolskie)

BRAWO

Nowowiejska 45, Chróścina Opolska, 46-073 (opolskie)

DTO

Powstańców Wielkopolskich 4, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

ROLLO

Sporacka 53, Ozimek, 46-040 (opolskie)

WROBIS S.A.

Szewska 3, Wrocław, 50-053 (dolnośląskie)

RYSTAL

Kaliska 97, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

Fabryka Wikliny S.C. Z.Babiarz ,B.Jach

Cieśle , Oleśnica, 56-401 (dolnośląskie)

AUTO-EX Sp. z o.o.

Szosa Kępińska 45a, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Sebstal

Pleszew 22/38, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

MULTIPLAN Sp. z o.o.

Komorów 43, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

Patrex

Na Kolonii 82, Ligota Piękna, 55-114 (dolnośląskie)

Biomark

Brücknera 10, Wrocław, 54-410 (dolnośląskie)

MAYGER

Św. Jana 47, Opatówek, 62-860 (wielkopolskie)

MagicNets

Czechowicka 9a, Wrocław, 52-016 (dolnośląskie)

LOG-TECH

Daszyńskiego 25, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

ARTUR FRUKOWSKI FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA MEL-KROT

PIASTOWSKA 34 lok. 26 (WIELKOPOLSKIE)

ANDRZEJ BIEGAŃSKI STOŁY I KRZESŁA BIEGAŃSKI

Stogniewice 35, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

Artur Szmaj Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Art-Meb"

Wrocławska 47, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

BEREZIŃSKI JAN Usługi Kombajnowania Bereziński Jan

Józefków 12, Józefków, 46-100 (opolskie)

Daniel Sobas Usługi Rolnicze

Gręboszów 11, Domaszowice, 46-146 (opolskie)

Dorota Kubiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TTN

Leśna 13, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

DUO-MEBLE BIS PIOTR STRYCZEK

Ryniec 2c lok. 2, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

FIRMA "DREWART" Produkcja-Handel-Usługi Michał Biernat

Aleja Wojska Polskiego 58, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA "RERIGAN" REGINA RAMS

Wrocławska 65, Bralin, 53-640 (wielkopolskie)

GRAŻYNA KUBIAK ZAKŁAD STOLARSKI USŁUGOWO-PRODUKCYJNY

Proszów 34A, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

JERZY BIENIOK P.P.H.U. "JUKATO"

WROCŁAWSKA 53, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

KRUPNIK JAROSŁAW KRUPNIK JAROSŁAW "BARLEY"

Ziemiełowice 45B, Ziemiełowice, 46-100 (opolskie)

MAR-MAZ Mariusz Mazurek

Adama Mickiewicza 23, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Marek Ślusarek Meble Marek

Domasławice 48B, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

P.P.H.U. "EUREKO" DOROTA WIECZOREK

Osiny 5A, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

P.P.H.U. KOWALCZYK SEBASTIAN

Poniatowice 41, Poniatowice, 56-400 (dolnośląskie)

P.P.H.U. PIOTR POKORSKI

ALEJE MARCINKOWSKIEGO 15 lok. 6, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

PPHU "ROB-ROJ" 4 U Paweł Okularczyk

Bohaterów Warszawy 12 lok. 1, Namysłów, 46-100 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE JACEK PRYŁOWSKI

Marii Konopnickiej 17, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE JAROSŁAW TRZECIAK

Stefana Żeromskiego 15, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE JAROSŁAW HERBICH

Mnichowice 13, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

RAFAŁ MENCEL DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA PRODUKCJĘ ROŚLINNĄ

Mikorzyn 32, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

ROMAN TOMASZEWSKI SŁAWEKT MEBLE

Smarchowice Małe 7, Smarchowice Małe, 46-100 (opolskie)

SEBASTIAN STĘPIEŃ FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "SEBASTIAN"

SOLIDARNOŚCI 35, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

STEFANIA BIENIOK P.P.H.U. "JUKATO"

WROCŁAWSKA 53, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

STOLARSTWO OGÓLNE DYSZLEWSKI JAROSŁAW

Oleśnicka 15, Namysłów, 46-100 (opolskie)

STUDZIŃSKI MIECZYSŁAW USŁUGI KOMBAJNOWANIA

Rychnów 5, Namysłów, 46-100 (opolskie)

USŁUGI MASZYNAMI ROLNICZYMI HIERONIM GŁOWIK

Nosale 11, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

Usługi Rolnicze-Grzegorz Sobas

Gręboszów 8, Domaszowice, 46-146 (opolskie)

USŁUGI ROLNICZE "HUBERT" CIERLAK KAROLINA

Świba 61, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

USŁUGI ROLNICZE ŁUKASZ ŁUCZAK

Mikorzyn 118, Mikorzyn, 63-600 (wielkopolskie)

USŁUGI ROLNICZE MIECZYSŁAW JENEK

Góra 11 lok. 1, Sieraków, 64-410 (wielkopolskie)

USŁUGI ROLNICZE PABIROWSKA DOROTA.

Rychnów 22, Namysłów, 46-100 (opolskie)

USŁUGI ROLNICZE PIOTROWSKI ZDZISŁAW

Mikorzyn 20, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

USŁUGI ROLNICZE PRZEMYSŁAW GŁOWACZ

Olszowa 177, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

USŁUGI ROLNICZE STUDZIŃSKI MAREK

Rychnów 5, Namysłów, 46-100 (opolskie)

USŁUGI ROLNICZE ZAJĄCZKOWSKI ROBERT

Szklarka Myślniewska 73, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

"DASZCZYK" PRODUKCJA MEBLI - WALDEMAR DASZCZYK

Myje 6, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

ADAM STAJSZCZYK Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Adampol"

GENERAŁA ŚWIERCZEWSKIEGO 9 lok. 1, Kępno (wielkopolskie)

ADRIAN KUROPKA P.P.H.U. ARDIMEX

TOWAROWA 1, Kępno (wielkopolskie)

HALIKOWSKI ANDRZEJ KRZYSZTOF BIONET HALIKOWSKI ANDRZEJ KRZYSZTOF

Minkowskie 58, Minkowskie, 46-100 (opolskie)

JARUSZEWICZ-KOT KATARZYNA Biuro handlowe - FORMES

WILEŃSKA 11, Namysłów, 46-100 (opolskie)

"MATRYK MEBLE" Marek Grabowski

Partyzantów 43, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

"MEB-LEX" Zakład Tapicerski Władysław Stefaniuk

Olszówka 48, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Meble MAR-AR Marcin Kawałko

Borówkowa 15, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

MICHAŁ CHRZĄSTOWSKI P.H.U. FITSTRONG

Mikorzyn OSIEDLE 15, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

LESZEK JAKUBCZYK P.P.H.U. "LEAN"

Mikorzyn 77, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

ARKADIUSZ PREGIEL P.P.H.U. "MEBLO-ARD"

Mianowice 1B lok. 4, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

P.P.H.U. SZYM-STOL ANDRZEJ SZYMAŃSKI

Sadogóra 26, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

PK-VISION PK - MEBLE Piotr Kopacki

rynek Rynek 3, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

PLYWOOD POL X PIOTR WIECHA

Jastrzębie Dworcowa 14, Namysłów, 46-100 (opolskie)

PPHU "AGRO WOJT" ANDRZEJ WOJTAKOWSKI

Żymierskiego 39, Smarchowice Śląskie, 46-100 (opolskie)

PPHU "BARET-2000" s.c Renata Włodarczyk

Olszówka 39, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Witold Lech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MARWIT"

Jana Kilińskiego 9, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Tomasz Srokosz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONRAD"

Chełstów 8, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MARIUSZ" Mariusz Więcław

Nowa Wieś Goszczańska 2a, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Marta Krawczyk-Kalaruz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MARTEX"

Partyzantów 3b, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Mieczysław Babij STOL TAP BABIJ

Sądrożyce 8, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

TOMASZ STENCEL USŁUGI STOLARSKIE

Główna 1A, Smogorzów, 46-100 (opolskie)

USŁUGI TAPICERSKIE - KAŁUŻNY KAŁUŻNY ROBERT

UL. JANA KOCHANOWSKIEGO 10, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Mariusz Załoga Usługi Transportowo-Handlowe

Bukowie Lipowa 114, Namysłów, 46-100 (opolskie)

Z.P.H.U. "MEBSTOL" CICHOSZ SŁAWOMIR

PL. BOREK 8, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

DOMINIK ĆWIERTNIAK Z.U.H. "DOMINO"

WIOSENNA 18, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

LITWIN WIESŁAW Zakład Obsługi Rolnictwa

Ligota Książęca 79, Namysłów, 46-100 (opolskie)

ZAKŁAD STOLARSKI " T O M I " IRENEUSZ NAWROCKI

POZNAŃSKA 24, Kępno (wielkopolskie)

ZAKŁAD TAPICERSKI MARIA MEBLE MARIA WIZA

Kierzno 41, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

WOŹNIAK ANDRZEJ ZAKŁAD USŁUG STOLARSKICH.

Barzyna 8, Barzyna, 46-100 (opolskie)

Przemysław Krzak Gospodarstwo Rolne

powiat namysłowski (OPOLSKIE)

Sebastian Cholewa " MEBLE 66"

Chełstówek 10d, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

PERFEKT MEBLE S.C. KRYSPIN MIKOŁAJÓW

Reymonta 65, Namysłów, 46-100 (OPOLSKIE)

Ireneusz Chwałek PPHU "MASTER MEBLE"

Wrocławska 47, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Piotr Olszański Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AMEB

Partyzantów 17, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALEX Tomasz Niewiejski

Lipowa 29, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ATKOM-MEBLE" Tomasz Gąszczak

Drożki 41, Rychtal (WIELKOPOLSKIE)

Krzysztof Knefel "MEBLE DLA CIEBIE"

Twardogóra , Twardogóra (DOLNOŚLĄSKIE)

Z.P.H.U. "BEMIKS" WYSOTA BERNADETA

UL. ALEKSANDRA KOWALSKIEGO 19, OSTRZESZÓW, 63-500 (WIELKOPOLSKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY Józef Mes

NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA 100, BRALIN, 63-640 (WIELKOPOLSKIE)

TERESA DĘBSKA ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWY STOLARSTWO - TAPICERSTWO

Osiny 37, Osiny (WIELKOPOLSKIE)

Janusz Kutek Zakład Stolarski "DRAGON-STYL"

Młyńska 4, Bierutów, 56-420 (DOLNOŚLĄSKIE)

Zakład Stolarski "STRÓŻYK" Irena Stróżyk-Ramus

Słupia pod Kępnem Ogrodowa 4, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA "MEBLONAR"Zenon Idzikowski

Chojęcin Szum 24A, Chojęcin-Szum, 63-640 (WIELKOPOLSKIE)

HANDEL PASZAMI DLA ZWIERZĄT TOMASZ TYC

Rzetnia 18, Rzetnia (WIELKOPOLSKIE)

USŁUGI ROLNO-LEŚNE TOMASZ POŚLOD

Wygoda Turkowska 5, Bralin, 63-640 (WIELKOPOLSKIE)

Z.P.U.H. STOLARSTWO-TAPICERSTWO ŁUKASZ MIKOŚ

MŁYŃSKA 22, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

WITOLD ŻYSZKIEWICZ Zakład Stolarski "DESA" Witold Żyszkiewicz

Sokołowice 103C, Sokołowice, 56-400 (DOLNOŚLĄSKIE)

Zakład Tapicersko-Stolarski HOKER Eugeniusz Bartczak

Władysława Jagiełły 25, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Meble Roberto

Wojska Polskiego 28, Kobyla, 63-507

LEWLEX

Krakowska 180, Wrocław, 50-428

DUNAJ

Armii Ludowej 26a, Wiązów, 57-120 (dolnośląskie)

MALSPAW Sp. z o.o.

Szewczyka 35a, Lisków, 62-850 (wielkopolskie)

FAMAK

Karola Miarki 18, Gorzów Śląski, 46-310 (opolskie)

MALBO Sp. z o.o.

Michalczyka 16a, Wrocław, 53-633 (dolnośląskie)

Techland

Kazimierza Wielkiego 27, Wrocław, 50-077 (dolnośląskie)

SAMBOR

Świeradowska 65/3, Wrocław, 50-559 (dolnośląskie)

CONTROLMATICA ZAP-PNEFAL Sp. z o.o.

Krotoszyńska 35, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Betoniarnia

Dębska Kuźnia , Chrząstowice, 46-053 (opolskie)

MINIS

Oświęcimska 32, Opole, 45-601 (opolskie)

Anna Czehryńska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Wodna 4h, Bierutów, 56-420 (dolnośląskie)

BURY JOLANTA JOLANTA BURY PERFEKT II

Reymonta 65, Namysłów, 46-100 (opolskie)

"CEJAN" ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MECHANIKA I BLACHARSTWO POJAZDOWE JAN CEGŁA

KRASZEWSKIEGO 6, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

FIRMA USŁUGOWA OL-MAR Aleksandra Gąsior-Wieczorek

Wincentego Witosa 15, Sośnie, 63-435 (wielkopolskie)

KATARZYNA WAJEROWSKA P.P.H.U."MEBLROB" Katarzyna Wajerowska

Czermin 62, Czermin, 63-640 (wielkopolskie)

MADJAR PRODUKCJA I USŁUGI STOLARSKIE PRZYBYLSKA MAGDALENA

Chojęcin-Parcele 34, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

MEBLE "TOM-WIG" PRODUKCJA-USŁUGI-HANDEL JOANNA TOMASZEK

Marianka Mroczeńska 4a, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

P.P.H.U. "SIMEX MEBLE" IMPORT-EXPORT SŁAWOMIR DZIERGWA

Manifestu Lipcowego 5, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ALEKSANDRA KUBACKA

Wrocławska 21, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

1. SŁAWOMIR BŁASEK P.H.U. SIMEX 2. SŁAWOMIR BŁASEK SKOMAR-MEBLE

PRZEMYSŁOWA 8, Kępno, 63-600 (wielkopolskie)

HURTOWNIA METALOWO BUDOWLANA. SKUP i SPRZEDAŻ ZŁOMU ANTONI JAŃCZAK

1 B , Hanulin (WIELKOPOLSKIE)

"MAGMA" Przedsiębiorstwo MEBLOWE MACIEJ JANY ŁĘKA MROCZEŃSKA 50, 63-611 MROCZEŃ

Łęka Mroczeńska 50, Mroczeń, 63-611 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DOMIX" Mariusz Herbutowicz

Malinowa 8, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

Jan Krochmal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "IMPORT-EKSPORT"

Tadeusza Kościuszki 1, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

WOJCIECH RAK P.P.U.H. " M i K i" Export - Import

WITOLDA MAŁCUŻYŃSKIEGO 1, Kępno (wielkopolskie)

ROBERT BERSKI P.P.U.H. "ROBIN" Export - Import

Olszowa 114A, Kępno, 63-600 (WIELKOPOLSKIE)

"ROBERTO" Krawczyk Robert Zakład Stolarsko -Tapicerski Łęka Mroczeńska 94, 63-611 Mroczeń

Łęka Mroczeńska 94, Mroczeń, 63-611 (WIELKOPOLSKIE)

FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA " T Ę S I O R O W S K I " SŁAWOMIR SZYCH

Świba 140, Świba, 63-600 (WIELKOPOLSKIE)

KONKRET Solarstwo Tapicerstwo Gliński Wiesław 63-611 Mroczeń 26

Mroczeń 26, Mroczeń, 63-611 (WIELKOPOLSKIE)

ALDONA SZYMCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "CANDLE" SZYMCZAK ALDONA

OSTROWSKA 20, Chwaliszew (WIELKOPOLSKIE)

"Fidelis"Jolanta Wiśniewska 63-604 Baranów, Lisiny 23

Lisiny 23, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

"Fidelis" Dariusz Wiśniewski 63-604 Baranów,Lisiny 23

Lisiny 23, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

JADWIGA RACHEL P.H.U. " P R O G R E S "

WIELUŃSKA 4, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

" K O Ł P O L " STOLARSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE IWONA SKIBA

UL.KWIATOWA 21, Kępno, 63-600 (WIELKOPOLSKIE)

LILLA WARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE " W A R T S T O L "

WROCŁAWSKA 34, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

P.P.H.U. " R A V E N " ROBERT GANDECKI

OSIEDLE 700 LECIA 2 lok. 24, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

Edward Hliwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "Eksport Import"

Dąbrowa 18, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "STOLMER" 63-611 Mroczeń 7, Jarych Henryk

Mroczeń 7, Mroczeń, 63-611 (WIELKOPOLSKIE)

USŁUGI PRODUKCYJNO-HANDLOWE ALEKSANDRA LEMANIK

CICHY ZAUŁEK 11, Kępno (WIELKOPOLSKIE)

DRZWI-MET

Cieśle 19d, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

"Zap-Kooperacja"

Krotoszyńska 35, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

AGATA MAJCHRZAK AGMAL

Komorów 113, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

AGRO-TEAM KLUSKO DARIUSZ USŁUGI ROLNICZE, BUDOWLANE, ROBOTY ZIEMNE i MELIORACYJNE

Pągów Główna 24, Wilków, 46-113 (opolskie)

Andrzej Żłobiński SPEED

Wodziczna 66, Trzcinica, 63-620 (wielkopolskie)

JOANNA KOWAL TAPICERSTWO

Nowe Kamienice 9, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

Hanmar Mariusz Sadura

Szkolna 24, Słupia pod Kępnem, 63-648 (WIELKOPOLSKIE)

Mariusz Urban "TIMBER"

Topola-Osiedle Łąkowa 24, Przygodzice, 63-421 (WIELKOPOLSKIE)

USŁUGI OGÓLNO - BUDOWLANE Produkcja materiałów budowlanych i opakowań drewnianych, Import - eksport wymienionych produktów Henryk Zawadzki

os. Osiedle Zamkowe 25A lok. 19, Ostrzeszów, 63-500 (WIELKOPOLSKIE)

Ferroz Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Staroprzygodzka 117, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Ł&K

Kolejowa 3, Minkowice Oławskie, 55-206 (dolnośląskie)

NOWOKUŃSKI TOMASZ ZAKŁAD STOLARSKI '

ŻYTNIA 3 (WIELKOPOLSKIE)

Firma Usługowa Renata Piekarska

Kaliszkowice Ołobockie 65, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

FIRMA WIELOBRANŻOWA KRZYSZTOF RAMUS

Ogrodowa 4, Słupia pod Kępnem, 63-604 (wielkopolskie)

PIOTR BIELA ZAKŁAD STOLARSKI

Polna 3A, Wtórek, 63-400 (wielkopolskie)

Damian Raducki "DAM-ROL"

Strzelce 63A, Domaszowice, 46-146 (opolskie)

PALLETS-SERVICE AZIERSKI KRZYSZTOF

Przytocznica 2, Przytocznica, 63-505 (wielkopolskie)

AGATA MARIA TOMALIK STOLMEX

Ostrówiec 69, Ostrówiec (wielkopolskie)

Zakład Stolarski Andrzej Ostafijczuk

Wielołęka 16, Domaszowice, 46-146 (opolskie)

WIŚNIEWSKA KRYSTYNA "WIśNIEWSKA KRYSTYNA"

UL. MATEJKI 47, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

"KRYSTTECH"Krystian Hełka

Janusza Korczaka 2, Mikstat, 63-510 (WIELKOPOLSKIE)

KREPEL Polska Sp. z o.o.

Ostrowska 144, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

PPH Prosna Sp. z o.o.

Fabryczna 37, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

KOLOR MIX Sp. z o.o.

Koźmińska 13, Rozdrażew, 63-708 (wielkopolskie)

Producent Papieru toaletowego

Jęczmienna 16, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

Arkadiusz Baska Zakład Produkcyjno-Handlowy

Grabowno Wielkie 77, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

MAX-ROL ULICZNY PRZEMYSŁAW

WROCŁAWSKA 41, Sulmierzyce, 63-750 (wielkopolskie)

MEBLE PLUS Krzysztof Skorupa

Leśne Domy 4, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

"PAL-DREW" PRZEMYSŁAW SOKAL

Boczna 14, Miłocice, 55-220 (dolnośląskie)

PPHU "J & J" Joanna Michlak

Pomiany 18, Trzcinica, 63-620 (wielkopolskie)

"SENDECKI DRZWI" Producent Stolarki Budowlanej Grzegorz Sendecki

Lipowa 31, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY PEPIKS ROBERT BARTOSIK

Grębanin 64, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

KAJMAN MEBLE Krzysztof Jończyk

SEJMOWA 9 lok. 9, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

ELŻBIETA CIELIBAŁA L E P O

DEMOKRATÓW 9, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

Stolarstwo "ZANAX"

Poznańska 88, Opatów, 63-645 (wielkopolskie)

Zakład Wielobranżowy "KARSTEM" Karol Stempin

Jankowy 55, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

"ANDY" Głuchy Andrzej

Wyszogród 5, Oleśnica, 56-400 (DOLNOŚLĄSKIE)

ZENON PARZYBÓT P.U.H

Olszowa 231, Olszowa (WIELKOPOLSKIE)

JACEK SKORUPA "MWS"-MEBLE

115A , Myjomice (WIELKOPOLSKIE)

Wojciech Madajka ZAKŁAD STOLARSKI "MADAJKA"

Wysocko Małe Jankowska 19A, Przygodzice, 63-421 (WIELKOPOLSKIE)

"ŁUK-MIL" ŁUKASZ KURZAWA

Wrocławska 44, Przygodzice, 63-421 (WIELKOPOLSKIE)

Pb Sp. z o.o.

Aleja Karkonoska 10, Wrocław, 53-015 (dolnośląskie)

ANNA BIENIOK P.P.H.U. "JUKATO"

WROCŁAWSKA 53 (WIELKOPOLSKIE)

EWELINA GRZELCZAK ERNIX

KALISKA 49 (WIELKOPOLSKIE)

"AGNES" MEBLE TAPICEROWANE AGNIESZKA RUSIN

Przytocznica 74, Doruchów, 63-505 (wielkopolskie)

ANNA KOCIEMBA TAPICERSTWO MEBLOWE-TAPI-MEB

Lamki 17, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Anna Malinowska Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy "ARM"

Smardze 28, Trzcinica, 63-620 (wielkopolskie)

DREWNOLAND Rafał Baraniak

Naftowa 4 lok. 1, Granowiec, 63-435 (wielkopolskie)

Ecofire Patryk Wróbel

Rojów 110, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

"FABIAN MEBLE" FABIAN JERCZYŃSKI

Jankowy 33, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

FIRMA FILIP MARIA ZIELIŃSKA-KILJAN

UL. BOCZNA 14, Miłocice, 55-220 (dolnośląskie)

Monika Świtała USŁUGI ROLNICZE

Topola Wielka Gajowa 2A, Przygodzice, 63-421 (wielkopolskie)

P.P.U.H " UNISTYL" - Szczapa Rafał

Piotrówka 58, Trzcinica, 63-620 (wielkopolskie)

Piotr Matuszewski DREWMAT

Bukowa Śląska 48c, Namysłów, 46-100 (opolskie)

Usługi Maszynami Rolniczymi Karolina Chlasta

Komorów 171, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

USŁUGI ROLNICZE JERZYK ROMAN

Grębanin 95, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

USŁUGI ROLNICZE MARCIN RZEPECKI

Poniatowice 107, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

USŁUGI ROLNICZE NOWAK WITOLD

Jenkowice 19, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

A N C H E M Anna Chmielewska

Stanisława Moniuszki 1, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

BOGDAN TRAFARSKI P.P.U.H. "PRORECTUM"

Olszowa 23, Olszowa (wielkopolskie)

SETECKI DARIUSZ BS PARTNERS SETECKI DARIUSZ

UL. KOMUNY PARYSKIEJ 31A, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

BALL PAWEŁ BS PARTNERS BALL PAWEŁ

UL. KOMUNY PARYSKIEJ 31A, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

"HILDI" AGNIESZKA PARZONKA

WARSZAWSKA 76 lok. 1, Kępno (wielkopolskie)

KRZYSZTOF KOCERA Stolarstwo Usługowe

Myjomice 18, Myjomice (wielkopolskie)

Justyna Nowak MEBLE J & M

Wodziczna 57, Trzcinica, 63-620 (wielkopolskie)

P.P.H. MEBLO-MAR MARIUSZ POMIŃSKI

Zimnica 6, Zimnica, 56-400 (dolnośląskie)

PPHU EXPERT MEBLE Rafał Habrych

Starościn Łąkowa 5b, Świerczów, 46-112 (opolskie)

"RENI" REITZIG RENATA

Potaśnia 36, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

SCATT Mariusz Baran

Namysłowska 4d lok. 3, Bierutów, 56-420 (dolnośląskie)

Jan Pierzchawka, Strzelce 32A, 46-146 Domaszowice

Strzelce 32A, Domaszowice, 46-146 (opolskie)

TRAXSTOL Witold Knappe

Domasławice 5, Twardogóra, 56-416 (dolnośląskie)

GRAŻYNA WOŁK WOMAT

WIOSENNA 7, Kępno (wielkopolskie)

Frączek Jan Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Stolarstwo

Grębanin 91, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

Zakład Stolarski "SZATO-STOL" Zdzisław Wabnic

Joanka 20, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

GRZEGORZ DEFRATYKA ZPHU S T O L A R Z Grzegorz Defratyka

Grabowno Wielkie 5B, Grabowno Wielkie, 56-416 (dolnośląskie)

MADAJKA RAFAŁ "MADAJKA ART" - RAFAŁ MADAJKA

UL. JANKOWSKA 19 A, WYSOCKO MAŁE, 63-421 (WIELKOPOLSKIE)

Elżbieta Jankowska "ELIZA"

Oleśnicka 15, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

P.P.H.U. REJAN PRODUCENT ARTYKUŁÓW BUDOWLANYCH IMPORT - EKSPORT GABRYŚ RENATA

Myje 7E, OSTRZESZÓW, 63-500 (WIELKOPOLSKIE)

Zakład Produkcyjno-Handlowy "MEBLO MEX" Anna Kubiaczyk

Kaliszkowice Kaliskie 14, Mikstat, 63-510 (WIELKOPOLSKIE)

BĄK ANNA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DAKSA" - ANNA BĄK

UL. KŁOSOWA 32, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

Andrzej Gaweł FA GAWEŁ MEBLE

gen. Dwernickiego 2, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

Alina Strzelińska FPHU "ROAL MEBLE"

Jana Mertki 36, Przygodzice, 63-421 (WIELKOPOLSKIE)

"MEBLE MARKO" Marek Woszczyński

Piotra Zielezińskiego 26, Sulmierzyce, 63-750 (WIELKOPOLSKIE)

P.P.H.U. " ALUX " ŁUKASZ TOMASZEWSKI

Myjomice 99 lok. 5, Myjomice (WIELKOPOLSKIE)

Jarosław Dobras P.P.H.U. "JARTEX"

Sienkiewicza 2, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

"PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNE -OSTRÓW WLKP" ANDRZEJ WIELEBA

Ptr 6, Przygodzice, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

Stolarstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Skąpski Leszek

Donaborów 40, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

Urszula Bąk STOLARSTWO

Janków Przygodzki Długa 11, Przygodzice, 63-421 (WIELKOPOLSKIE)

WAGA PIOTR "TARA".

Dworcowa (PKP) , Namysłów, 46-100 (OPOLSKIE)

PPHU "FEMIX" - export-import- Grzegorz Żurawa

Piotrówka 11, Trzcinica, 63-620 (WIELKOPOLSKIE)

Artstol - filia

Wojska Polskiego 13, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Producent Dodatków Krawieckich MADIS

ul. Odolanowska 96 , Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

FIJOŁEK PRZEMYSŁAW HANDEL OPAKOWANIAMI DREWNIANYMI - PRZEMYSŁAW FIJOŁEK

UL. HARCERSKA 8 / 12, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Konieczny Maciej Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Biskupice Zabaryczne 105, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

MAJA BIEGAŃSKA MODERNA COLLEZIONE, FABRYKA OKUĆ MEBLOWYCH ARMET NEW SOLUTIONS

Staroprzygodzka 117, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

MAREK SADURA KLEMARK

Wielki Buczek 20G lok. 7, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

PAULA DESIGN Grzegorz Kurzawa

Nowa Wieś Książęca 10, Bralin, 63-640 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Antoni Powroźnik Produkcja Mebli

Granice 24, Trzcinica, 63-620 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MSOFA Ryszard Stempin

Estkowskiego 3, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo -Handlowe Radosław Muzaj

Łęka Mroczeńska 57, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

TERESA GREGLAK PRACOWNIA KRAWIECKA

Dworcowa 2A, Jastrzębie, 46-100 (opolskie)

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lempert Andrzej Grębanin 45 a 63-604 Baranów

Grębanin 45a, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

Mateusz Jakubek 1) PRINTHOUSE 2) Art Consulting 3) XTS

Limanowskiego 1, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

KLB Drew Krzysztof Lis

Kazimierza Pułaskiego 4, Namysłów, 46-100 (opolskie)

"KRYSTIAN" Mikołajczyk Jacek 63-604 Baranów, ul. Kluczborska 8

Kluczborska 8, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

PIOTR SZUP P.P.U.H. " INTER-MEBLE"

Myjomice 36, Myjomice (wielkopolskie)

Produkcja- Handel DOR-KAR Tomalik Karol 63-604 Baranów, Joanka 22

Mroczeń Joanka 22, Baranów, 63-604 (wielkopolskie)

MARIUSZ WOŹNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE - "MEBLE WOŹNIAK"

Chłapowskiego 35, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

KUTA KAROL "PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KUTA KAROL

UL. KS.IGNACEGO JANA SKORUPKI 62 / 1, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

KURCZABA KONRAD "PPHU K & K MEBLE" - KONRAD KURCZABA

UL.GEN. WŁADYSŁAWA ABRAHAMA 24, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

KOWALEWICZ ADAM CARPE DIEM.

Skłodowskiej 20, Namysłów, 46-100 (OPOLSKIE)

WOŹNIAK GRAŻYNA P.P.H.U "MEBLE WOŹNIAK PLUS" GRAŻYNA WOŹNIAK

UL. CHŁAPOWSKIEGO 35, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH PIOTR ZIELIŃSKI

Cicha 5a, Miłocice, 55-220 (dolnośląskie)

Zakład Stolarsko-Tapicerski ANFEST 63-604 Baranów, Mroczeń 114b Anna Glińska

Mroczeń 114b, BARANÓW, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

BIEGAŃSKI ARKADIUSZ ARMET PPHU , MODERNA COLLEZIONE, FABRYKA OKUĆ MEBLOWYCH ARMET NEW SOLUTIONS

Staroprzygodzka 117, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

Hodyas Mateusz FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA "GENPOL" 63-604 Baranów , Grębanin Kolonia Druga 4

Grębanin KOLONIA Druga 4, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

SUFRYD KRYSTYNA P.P.H.U."SUBPOL" KRYSTYNA SUFRYD

UL. DRZYMAŁY 68, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "BAMI" Mirosław Wilk

Joanka 64, Joanka, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

Mariusz Michalak Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PPHU 'MEBLOMIX"

Mroczeń 78, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "RELAX" DANUTA MAĆKOWIAK

Mroczeń 58b, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "RELAX" Augustyn Maćkowiak

Mroczeń 58b, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

Zakład Produkcyjno - Handlowy Stolarstwo -Tapicerstwo "RADEX" Marian Rachel Donaborów 82, 63-604 Baranów

Donaborów 82, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

BOLESŁAW PŁÓKARZ "HANDEL OKRėŻNY ORAZ WYRÓB ZNICZY" - BOLESŁAW PŁÓKARZ

OSTRÓW WIELKOPOLSKI 118B, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

WŁADYSŁAW GUSTA PLANBUD

Stefana Żeromskiego 5, Bierutów, 56-420 (DOLNOŚLĄSKIE)

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy IMPORT "ALBERO" EXPORT Świerczyński Rafał

Mroczeń 113A, Baranów, 63-604 (WIELKOPOLSKIE)

PROKONEX S.A. - Siedziba

Chocimska 2b, Brzeg, 49-300 (opolskie)

PPHU PIM Sp. z o.o.

Błonie 4, Brzeg, 49-300 (opolskie)

iiyama Polska Sp. z o.o.

Kamieńskiego 201, Wrocław, 51-124 (dolnośląskie)

Kotlin Sp. z o.o.

Poznańska 42, Kotlin, 63-220 (wielkopolskie)

Piekarnia Francuska Sp. z o. o.

Oława, 55-200 (dolnośląskie)

Plastodrew - Oddział

Trzebnicka 28, Wrocław, 50-246 (dolnośląskie)

PRODROB S.J.

Międzyleska 2/6, Wrocław, 50-514 (dolnośląskie)

SEMKO

Redycka 60, Wrocław, 51-169 (dolnośląskie)

Jaroma S.A.

Niepodległości 34, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

ART-TOM S.J.

Błota 64, Szydłowice, 49-312 (opolskie)

Quest-Dystrybucja Sp. z o.o.

Podwale 62, Wrocław, 50-010 (dolnośląskie)

Tom-Pag

Dzierżona 15, Kluczbork, 46-200 (opolskie)

INTROSERWIS S.C.

Kanonia 11, Wrocław, 50-328 (dolnośląskie)

Grupa#13

Brzozowa 13, Wrocław, 52-129 (dolnośląskie)

MEGAMASZYNY

Cegielniana 3, Brzeg, 49-306 (opolskie)

Meble Taurus

Dobrzeń 34, Dobrzeń, 56-410 (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Miodowa 1, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

Gamucci A-Z Global Sp. z.o.o

Budowlanych 6, Opole, 45-205 (opolskie)

NOBESO Producent Ogrodzeń i Bram

ul. Żółkiewskiego 3 , Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Saul Producent Okuć Meblowych

ul. Szkolna 51 , Gorzyce Wielkie , Ostrów Wielkopolski 2, 63-410 (wielkopolskie)

Megamaszyny

Cegielniana 3, Brzeg, 49-306 (opolskie)

AM78 ANDŻELINA MOGA

UL. OGRODOWA 4, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

" Andrex "

JAŚMINOWA 15, Brzeg, 49-300 (opolskie)

ARTHUR ARTUR PIWOWARCZYK

Ludwika Hirszfelda 1H lok. 4, Jelcz-Laskowice, 55-220 (dolnośląskie)

BLB DREW BOŻENA BACZYŃSKA-LIS

Ziemiełowice 16 lok. 1, Namysłów, 46-100 (opolskie)

DOMINIK JANICKI DREWPOL

Lotnicza 9, Lewków, 63-410 (wielkopolskie)

,,ELEFAN" Aneta Kuźnik

Parkowa 4, Krośnice, 56-320 (dolnośląskie)

Firma Usługowa DANEX Danuta Żurawka

Wojciecha Korfantego 15, Goszcz, 56-416 (dolnośląskie)

Jacek Śliwka Gospodarstwo Rolne

Bukowie Lipowa 76, Wilków, 46-113 (opolskie)

KAMIL SZYMANOWSKI GENSTOL

Wojciechowskiego 33, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

"KOPLACH" ADAM KOPACKI

Klatka 2e, Klatka, 98-400 (łódzkie)

Piotr Stępień STĘPIX

Oleśnicka 62, Dobroszyce, 56-410 (dolnośląskie)

Rafał Sadowski RAFROL

Marszałki 86, Grabów nad Prosną, 63-520 (wielkopolskie)

Stępień Monika STĘPIX

Oleśnicka 62, Dobroszyce, 56-410 (dolnośląskie)

VEGAS TOMASZ SOJKA

Pieczyska 53, Pieczyska, 98-400 (łódzkie)

" WANEX" GRZEGORZ HOLKA

Szalonka 16, Łęka Opatowska, 63-645 (wielkopolskie)

WoodMar Krzysztof Marciniak

Doruchów 57, Doruchów, 63-505 (wielkopolskie)

Zakład Produkcyjny "DYBEL" Tadeusz Fraszczyk

Jerzego Badury 14, Goszcz, 56-416 (dolnośląskie)

GRUPA PRODUCENTÓW JAJOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

31A , Sokołowice, 56-400 (dolnośląskie)

SPÓŁDZIELNIA PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ NOWOPOL

40 , NOWAWIEŚ, 64-130 (dolnośląskie)

ZRZESZENIE PRODUCENTÓW ROLNYCH Z/S W NAMYSŁOWIE

ŁĄCZAŃSKA 24, Namysłów, 46-100 (opolskie)

Polak Sławomir "AGROPOL"

Ostrzeszowska 3A, Doruchów, 63-505 (wielkopolskie)

Bednarz Piotr "BEDNARZ"

Palaty Lipowa 12, Grabów nad Prosną, 63-520 (wielkopolskie)

BETULA DOROTA SZCZEPANIAK

UL. MAGNOLIOWA 17, Miłoszyce, 55-220 (dolnośląskie)

ellio Grzegorz Wira

Rąbczyn 93, Raszków, 63-440 (wielkopolskie)

WALDEMAR GŁOWACKI FRYZ-BUD

Tarchały Małe 2A, Odolanów, 63-430 (wielkopolskie)

"HANDEL" KŁEMBICKA ANNA

KOŚCIELNA 24, Mąkoszyce, 49-315 (opolskie)

KREDENS Wojciech Bieńczyk

11 Listopada 11 lok. 2, Dobroszyce, 56-410 (dolnośląskie)

KRZYSZTOF FIOŁKA TRANS-EKO-NATURA

78A , Osiny (wielkopolskie)

"LECHPOL" LECH SOLSKI

Błota 43A, Szydłowice, 49-312 (opolskie)

HANNA ROBAKOWSKA "ROBAND"

MŁYŃSKA 17 lok. 2, Krotoszyn (wielkopolskie)

EUGENIUSZ SZYMANOWSKI STOLARSTWO

WOJCIECHOWSKIEGO 33, Krotoszyn (wielkopolskie)

Stolarstwo Łukasz Krenc

Granowice 20, Sulmierzyce, 63-750 (wielkopolskie)

Sebastian Bojarczuk - Zakład drzewny

Wielkopolska , Sośnie, 63-435 (wielkopolskie)

GRZEGORZ WRONA "DOMI"

Klonowa 40, Palaty, 63-520 (WIELKOPOLSKIE)

TOMEX Tomasz Niedbała

Nowy Zamek 13a, Milicz, 56-300 (DOLNOŚLĄSKIE)

HPT Jan Padewski

Sycowska 11, Milicz, 56-300 (DOLNOŚLĄSKIE)

GRZEGORZ CZACHOREK STOLARSTWO

WYSPIAŃSKIEGO 3, Krotoszyn (WIELKOPOLSKIE)

ANDRZEJ STRZELCZYK "STOLARSTWO"

Ołobok Kościelna 31, SIEROSZEWICE, 63-405 (WIELKOPOLSKIE)

Zofia Mikołajczyk Usługowy Zakład Krawiecki

Ogrodowa 42 lok. 1, Twardogóra, 56-416 (DOLNOŚLĄSKIE)

EUGENIUSZ ROGUSZNY STOLARTWO

Bibianki 11A, SIEROSZEWICE, 63-405 (WIELKOPOLSKIE)