ZWOLTEX S.A.

Szadkowska 64/66, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

Aluplast Sp. z o.o.

Tymienice 94 B, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"MAGNUM METAL" Sp. z o.o.

Szadkowska 72, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego - Wola

Długa 30, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"HIL"

INŻYNIERSKA 1/3 lok. M 18, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"METAMORFOZA"

JAGIEŁŁY 29, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"MC"

ŁASKA 36, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"POWERCASES"

GETTA ŻYDOWSKIEGO 44A, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"DREWAS"

KOPERNIKA 1, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

SADPOL

Wola Czarnyska 25, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

FERAX-IRIL Sp. z o.o.

Szadkowska 4/6, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Kaczmarek & Zakrzewski

Getta Żydowskiego 33, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

Systema Polska Sp. z o.o.

Długa 5, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Ravak Polska SA

Łaska 78, Zduńska Wola, 05-825 (łódzkie)

Sanitec Koło Sp. z o.o.

Getta Żydowskiego 24c, Zduńska Wola, 62-600 (łódzkie)

MARCIN KURABIEWSKI MARKUR

Królewska 8 lok. 16 (ŁÓDZKIE)

DAMOKA Wioleta Krawczyńska

Żytnia 14D, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Hanczak Jolanta JOLTEX

UL.GETTA ŻYDOWSKIEGO 24 B, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PPHU Bartosz Przybylski

Opiesin 17, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"STYL" MACIEJ FLORCZYK

Ochraniew 23, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ANDRZEJ WOJTYSIAK "GOSIEK"

J.III SOBIESKIEGO 6, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ZAKŁAD STOLARSKI "ANPA"

OPIESIŃSKA 30A, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

FIRMA KONFEKCYJNA "IACOB"

HETMAŃSKA 66, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

"DARO" JANINA DAROL

DRWĘCKA 9, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

FIRMA KONFEKCYJNA "KASTYL"

GŁÓWNA 20, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

PHU "KARUS - HANY"

KRÓTKA 13, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO-KONFEKCYJNY

OPIESIŃSKA 2H, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

"KULDA" PAWEŁ KULDA

SIERADZKA 28, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

A&A PRESTIGE MAREK ABRAMCZYK

Korczew 8a, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"KAMI" KATARZYNA LIS - PTAK

JANA III SOBIESKIEGO 16 lok. 6, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

KRAWIECTWO WIESŁAWA MALINOWSKA

Sieradzka 18/20, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

MEBLE PIOTR MICHALSKI

Żytnia 14L, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PPHU "JAGOMEX" HALINA OLEJNIK

ŁĄKOWA 28A, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"ANNA" Jarosław Sobolewski

Izabelów 55a, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ELEKTRA ANDRZEJ STANISZEWSKI

Jarosława Dąbrowskiego 14, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.U.H.P.

PORĘBSKA 44, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PPH "TOP-STUDIO" J.S.

PODLEŚNA 40, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

STANISŁAW PRZYBYLSKI "STYL"

Żytnia 14J, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PPHU - BEATEX- LUCYNA MILLER

KANAŁOWA 5, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

MDF SYSTEM DAWID FALANA

Grabowa 1, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY "GRAŻKA"

KOŚCIELNA 28 lok. 2, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"ATMA" EXPORT - IMPORT Anna Pietrowska

SZPAKOWA 11, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

FIRMA "WIKALUX" WIESŁAW KWIATKOWSKI

Izabelów 30b, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"GR MEBLE" GRZEGORZ RYNIEWICZ

PODLEŚNA 3, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.P.H.Jan Domański

PRATKÓW 6, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PPHU "DREW-DARK" SZEWCZYK KRYSTYNA

Łódzka 14 lok. 26, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"BD-MEBLE" DOMBEK WALDEMAR

ŁASKA 21, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

"DE BE RO"ZAKŁAD STOLARSKI

MICKIEWICZA 56 lok. 66, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

KRAWIECTWO LEKKIE ZOFIA SZCZEPAŃSKA

GIERYMSKIEGO 2 lok. 18, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

P.P.U.H."AWIS"

KLASZTORNA 3, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

Caren - Producent bluzek damskich

Zakopiańska 5, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ETS - daszki do czapek

Gen. Bema 8, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

F.P.H.U Meblove Tomasz Chudowski

PRATKÓW 46, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

MEBLE DE KOREK Kosiorek Krzysztof

Dojazd 24, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.P.H.U. "KAMAR" ANNA STANIUCHA

WIKLINOWA 7, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.P.H.U. "BELLA" BOGDAN KINDERMAN

DOJAZD 45, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.P.H.U. "MAGATEX" WIESŁAW PUŁACZEWSKI

Mikołaja Reja 12, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.P.U.H. "KASTYL" KAZIMIERA BILSKA

DOBRA 9, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DAR-KO" Dariusz Kowalczyk

PIASKI 26A, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "JAMITEX"

JODŁOWA 67, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

BOŻENA OLEJNIK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "DAGMAX"

M. KONOPNICKIEJ 14A, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ZAKŁAD STOLARSKI-PRODUKCJA,HANDEL,USŁUGI Kazimierz Sowała

CZECHY 157, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Zakład Produkcji Odzieży "Savena" Edward Skiba

UL.SIERADZKA 36, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

GRZEGORZ JARZĘBIAK FIRMA P.H.U. "EFFEKT"

ŻYTNIA 14K, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

P.P.H.U."ADAX" TOMASZ FRANIAK

BRATERSKA 15, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

P.P.H.U. "JAŚ" KRZYSZTOF MAKÓWKA

BEMA 3A, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

P.P.H.U."MEB-DOM" GRZEGORZ GRABJASZ

GETTA ŻYDOWSKIEGO 13, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWO-KOMUNALNE Beata Kamola

CZECHY 11, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

Z.P.H.U."KORA" Grzegorz Szczepaniak

IZABELÓW 27A, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

Z.P.H.U. ,, PAREX" Renata Wrąbel

Grzybowa 2, Zapolice, 98-161 (ŁÓDZKIE)

Z.P.H.U. ,, SEBLINE " Sebastian Klinkowicz

Wołodyjowskiego 2, Zduńska Wola, 98-220 (ŁÓDZKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "NATALIA"

SPACEROWA 93, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

"MAWINEX" "J I M" S.C. WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF

ŁASKA 159, Zduńska Wola, 98-220 (ŁÓDZKIE)

MALINOWSKI ARKADIUSZ PPH "AR DOUR" ARKADIUSZ MALINOWSKI

CHOPINA 1, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

MALINOWSKA DOROTA PPH "AR DOUR" DOROTA MALINOWSKA

CHOPINA 1, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

Salon Mody XXL odzież dla puszystych

Łaska 159, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Guziki Tapicerskie Producent

Hetmańska 88 , Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

JANUSZ RYCHLIK USŁUGI STOLARSKIE - PRODUKCJA MEBLI

ZDUŃSKA 101, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PRODUCENT POKROWCÓW SAMOCHODOWYCH "AUTO POK" ANDRZEJ KACZOROWSKI

Ostrówek 26a, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MEBELEK" GRZEGORZ ŚPIEWAK

KAROLEW 21, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ZOVIA ELŻBIETA KAZIMIERCZAK

Getta Żydowskiego 21 lok. 27, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"TOP -MEBLE" Krzysztof Augustyniak , Marcin Kowalczyk Spółka cywilna

Piwna 15, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"TOP - MEBLE" Krzysztof Augustyniak, Marcin Kowalczyk Spółka Cywilna

Piwna 15, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

"MARKO" PRACOWNIA RĘKAWICZEK SKÓRZANYCH PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "MAJA" KRAJEWSKI ARKADIUSZ

ŻYTNIA 13B, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.P.H.U. "Jarek" Jarosław Szulc

IZABELÓW 30, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PIOTR ZIÓŁKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "LAMPION"

MACIEJÓW 1E, Maciejów, 98-220 (łódzkie)

HALINA MACKIEWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "AMADO"

ZIELONOGÓRSKA 16, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

IM DESIGN MACIEJ ŁUCZAK F.H. KOMAN - DOOR S.C.

PIWNA 15, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

BILSKI DARIUSZ P.P.U.H. EXPORT - IMPORT "DAR MAR"

DOBRA 9, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

ZAKŁAD PRODUKCJI ODZIEŻY "ELKRA" HENRYK WOŹNIAK

TORFOWA 1, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

Produkcja Handel Konfekcja Dziewiarstwo BAR/TON Maciej Barton

HENRYKÓW 36A, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

PAWEŁ HULICKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "PIK"

ŻYTNIA 14E, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

Ceramika Pilch Zakłady Płytek i Wyrobów Saniatrnych

Wodna 4/6, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Alcon

Kościelna 13/15, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

PAMOTEX

Zamkowa 3, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

SKIMAT

Traktorowa 128, Łódź, 91-204 (łódzkie)

BOMAG

Siewna 15, Łódź, 94-250 (łódzkie)

ROLMATEX

Kościelna 7, Rąbień, 95-071 (łódzkie)

ADMAR

ul.Górki 14, Siemkowice, 98-354 (łódzkie)

CEDAT Sp. z o.o. - Oddział Bełchatów

Zakładowa 9, Rogowiec, 97-427 (łódzkie)

PPHU PROFILEX S.C

Orchów 28a, Łask, 98-100 (łódzkie)

SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA Sp. z o.o.

Łaska 227/229, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

FIRMA ODZIEŻOWA "VERTIGO" SYLWIA PABIN

WITA STWOSZA 10, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Adam Łuczak P.P.H."MARCEL"

Ostrówek 91, Ostrówek, 98-311 (łódzkie)

MEBLE OGRODOWE Andrzej Kośmider

Nietuszyna 102, Ostrówek, 98-311 (łódzkie)

Sylwester Zienterski Firma Handlowo - Usługowa

Wola Rudlicka 19, Ostrówek, 98-311 (łódzkie)

ŁUKASZ DOBRZYŃSKI P.U.H. "EWA"

Czechy 261B, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Bonetta

Śląska 12, Łódź, 93-155 (łódzkie)

Ewiton

Limanowskiego 166, Łódź, 91-027 (łódzkie)

EPUS

Wysoka 20, Łódź, 90-036 (łódzkie)

ALLMENDINGER Sp. z o.o.

Łąkowa 11, Łódź, 90-562 (łódzkie)

BioStarPlus Sp. z o.o.

Jaracza 19, Łódź, 90-261 (łódzkie)

ATLAS

Szczawińska 52, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

KRYMARK

Łąkowa 3/5, Łódź, 90-562 (łódzkie)

BEM

Barwnikowa 10, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

EFECTIVA

Sadowa 17, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

ABET

Fredry 21, Łódź, 91-336 (łódzkie)

CONVERT

Wróblewskiego 114, Łódź, 94-035 (łódzkie)

ROLMET

Przestrzenna 62, Łódź, 93-424 (łódzkie)

UnionGors

Pogonowskiego 51, Łódź, 90-619 (łódzkie)

ZASADA

Fabryczna 6, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,, ALWIT" Witold Kozłowicz

Ptaszkowice 54, Zapolice, 98-161 (łódzkie)

DARIUSZ KLIMCZAK PRODUCENT MEBLI KUCHENNYCH "KLIMCZAK"

SPÓŁDZIELCZA 1, ZAPOLICE, 98-161 (ŁÓDZKIE)

SINTUR Sp. z o.o.

Szadów Pański 34, Turek, 62-700 (wielkopolskie)

"ZWOLTEX" S.A. - Sklep Firmowy

Szadkowska 65, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

PPHU JAWINEX

Łaska 159, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

ATUT

Szarych Szeregów 45, Radomsko, 97-500 (łódzkie)

TARO S.C.

Tymienice 84b, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

MK Systemy Kominowe

Topolowa 13, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Zwoltex Serwis Sp. z o.o.

Spacerowa 13, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

P.P.H.U. STUDIO-M Piotr Jaroch

Zielona 20, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Workplast

Hetmańska 26, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

PETERstyle

Trybunalska 4, Kruszów, 95-080 (łódzkie)

TINNAR S.C.

Żeromskiego 7/9, Zduńska, 98-220 (łódzkie)

Polifarb Dębica TBD S.A.

Kilińskiego 8, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ATHLETIC Sp. z o.o.

Katowicka 8a, Kluczbork, 46-200 (opolskie)

GRUNDFOS Pompy Sp. z o.o.

Klonowa 23, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Radomska Fabryka Farb i Lakierów RAFIL S.A.

Wodna 4 / 8, Zduńska Wola, 26-611 (łódzkie)

Tex-Sta

Daszyńskiego 108, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

ZELTECH Mechatronika Sp. o o.o.

Elektronowa 6, Łódź, 94-103 (łódzkie)

INWIT- ARMATURA

Szeroka 2, Ksawerów, 95-054 (łódzkie)

MERRID CONTROLS Sp. z o.o.

Szparagowa 6/8, Łódź, 91-211 (łódzkie)

Sanpellegrino-Polska Sp. z o.o.

Łódzka 27, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

FUM-Pabianice

Łaska 3/5, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

NOWA

Akacjowa 25, Łask, 98-100 (łódzkie)

SYLWAN

Chociw 192, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Pamapol S.A.

Wieluńska 2, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

"IZOLACJA" S.A.

Łaska 169, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

NATTY

Ceramiczna 2d, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

,,DAMARI" Robert Konicki

Przatów Dolny 44, Szadek, 98-240 (łódzkie)

"LEANDRE" Dorota Kubiak

Glinianki 4, Szadek, 98-240 (łódzkie)

Grupa Centrum Sp. z o.o.

Struga 23, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

DEKRO Anna Piotrowska-Dudczak

Ogrodzim-Kolonia 19, Szadek, 98-240 (łódzkie)

ECO-WĘZA AGNIESZKA WOLSKA

Góry Prusinowskie 13, Szadek, 98-240 (łódzkie)

SOB-ROL TOMASZ SOBOSKI

Rzepiszew 2, Szadek, 98-240 (łódzkie)

,, WIE - WIÓREK" KRZYSZTOF WIERUSZEWSKI

Sikucin-Kolonia 22, Szadek, 98-240 (łódzkie)

EKO-PAL JOLANTA URBANIAK

Brzeski 4, Sędziejowice, 98-160 (łódzkie)

Halina Fertlińska PPH "BOMAR"

Kolejowa 4, Widawa, 98-170 (łódzkie)

PPHU ,,EWAX" Grzegorz Zięba

Parkowa 5, Szadek, 98-240 (łódzkie)

PPHU SANTA SŁAWOMIR ROPENGA

Wygiełzów 45, Zapolice, 98-161 (łódzkie)

PPHU ,,ANGRA'' ANNA MAZUROWSKA

Dziewulin 1, Szadek, 98-240 (ŁÓDZKIE)

ZPHU ,, ELLA" Elżbieta Nastarowicz

Szadkowice-Ogrodzim Sadowa 20, Szadek, 98-240 (ŁÓDZKIE)

Wólczanka & Vistula

Wólczańska 243, Łódź, 93-035 (łódzkie)

Zemat TG

Brukowa 26, Łódź, 90-341 (łódzkie)

Delia Cosmetics Sp. z o.o.

Leśna 5, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

BIO-INTER Sp. z o.o.

Polskiej Organizacji Wojskowej 30/6, Łódź, 90-248 (łódzkie)

P.W. BIOSERWIS Sp. z o.o.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, Łódź, 91-222 (łódzkie)

AB Borowski

Limanowskiego 156, Łódź, 91-034 (łódzkie)

ZAE ERGOM Sp. z o.o.

Nowe Sady 10, Łódź, 94-102 (łódzkie)

LOOP Sp. z o.o. - Salon

Pojezierska 93, Łódź, 91-341 (łódzkie)

RÓŻA B

Kryzysowa 49, Łódź, 91-867 (łódzkie)

ASPOL FV Sp. z o.o.

Helska 39/45, Łódź, 91-342 (łódzkie)

SAUNOPOL S.C.

Inflancka 37, Łódź, 91-848 (łódzkie)

SŁAWOMIR GRABARCZYK

Grunwaldzka 7, Łódź, 91-335 (łódzkie)

Naturia S.C.

Targowa 57, Łódź, 90-323 (łódzkie)

HotSpring SPA

Północna 36, Łódź, 91-425 (łódzkie)

DREW-SZLIF PAWEŁ WILGOCKI

ALJE 3-GO MAJ 15, Szadek, 98-240 (łódzkie)

KĘPIŃSKI MARCIN "MAR-BUD"

Korczyska 51, Sędziejowice, 98-160 (łódzkie)

PRODUCENCI ZBÓŻ I RZEPAKU "KŁOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

18 , Zielęcin, 98-290 (łódzkie)

KRZYSZTOF OCHLIK "LEANDRE" spółka cywilna

Glinianki 4, Szadek, 98-240 (ŁÓDZKIE)

ZPUH "AMSTOL" Jarosław Trzciński

UL.KOŚCIUSZKI 3, KARSZNICE, 98-220 (ŁÓDZKIE)

Victory - Sports wear

Kapliczna 22/24, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

PPHU ANA Jolanta Brodarczyk

Pabianicka 17, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Producent Rajstop LEMAX

Jana Olbrachta 12, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

PPHU KOMOROWSKI

Niciarniana 43, Łódź, 92-320 (łódzkie)

Amii Sp. zo.o

Grabińska 23, Łódź, 92-780 (łódzkie)

P.P.H.U. M.M. Monika Pawęda

Słowiańska 20, Szadkowice-Ogrodzim, 98-240 (mazowieckie)

PHU DREKOM Piotr Gorządek Dobra 45

Dobra 45, Sędziejowice, 98-160 (łódzkie)

PRODUKCJA MEBLI "TWÓJ STYL" Sławomir Budka

Brzeski 1, Sędziejowice, 98-160 (łódzkie)

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA ,,KOTLINKI'' KRZYSZTOF MANIOS

Starostwo Szadek 10A, Szadek, 98-240 (łódzkie)

Krawiectwo-Lekkie Handel Obwoźny Małgorzata Zwolińska

Szadkowice-Ogrodzim Słoneczna 3, Szadek, 98-240 (łódzkie)

P.P.H.U. "ARTEX" WOJCIECH GDULA

UL. PODGÓRZE 112, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

ANETA STĘPIEŃ P.P.H.U. S.T.M.

Kamostek 30, Sędziejowice, 98-160 (łódzkie)

Produkcja, Handel, Usługi ,,Rotex" Halina Rydzyńska

40-lecia PRL 14, Szadkowice-Ogrodzim, 98-240 (ŁÓDZKIE)

,,R E M I K S" Emilia Gołębiowska

Słoneczna 3/15, Zapolice, 98-161 (łódzkie)

P.P.H.U. Anitex

Glebowa 24, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

STACIWA

Sportowa 5, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

ADIMEX - WS

Zakładowa 11, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

POiW SOFEXIMP

Dąbrowa 13, Popów, 42-110 (śląskie)

WIREX

Piotrkowska 14, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

Dromet

Skoczylasy 18, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

MARLENA

Izabelin 8C, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

P.P.H.U ,,BALL'' KRAWIECTWO LEKKIE I HANDEL ANNA BAL

Grabowiny 24, Szadek, 98-240 (łódzkie)

"JEŻYK"

Kolonia Chorzew 13, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

P P H U ,,E C C O" Kazimierz Nastarowicz

Dziadkowice 13, Szadek, 98-240 (łódzkie)

,,Krawiectwo konfekcyjne damskie, męskie i ciężkie" Jadwiga Pawłowska

Piaski 4A, Szadek, 98-240 (ŁÓDZKIE)

Przedsiębiorstwo UNIDRO S.A. - Oddział

Skierniewicka 3/5, Łódź, 93-114 (łódzkie)

"FILTEX" S.A.

Senatorska 35/37, Łódź, 93-192 (łódzkie)

TB Opakowania Sp. z o.o. - Oddział w Łodzi

Morgowa 12, Łódź, 91-231 (łódzkie)

RF MEBLE

Legionów 57, Łódź, 91-069 (łódzkie)

"POLFA-ŁÓDŹ" S.A.

Drewnowska 43/47, Łódź, 91-002 (łódzkie)

Polska Izba Bielizny

Rewolucji 1905, Łódź, 90-215 (łódzkie)

Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR

Rojna 73A, Łódź, 91-134 (łódzkie)

Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A.

6-go Sierpnia 15/17, Łódź, 90-616 (łódzkie)

Ola Styl Studio Mody

Gen. Dąbrowskiego 91, Łódź, 93-202 (łódzkie)

"FEBE" Monika Jończyk

Zielona 6, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

P.P.H.U. KRYTOM

Wólczańska 14/16, Łódź, 90-732 (łódzkie)

PPHU Piomar

Marzęcice 45, Strzelce Wielkie, 98-604 (łódzkie)

PPUH KAMPOL

Wieluńska 12a, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

ALEKSANDRA Producent Rajstop

Żółwiowa 36, Łódź, 97-520 (łódzkie)

EUROSAT ELEKTRONICS Biurowe Centrum Biznesu

Łagiewnicka 54, Łódź, 91-463 (łódzkie)

Galeria Ślubna "Powiedziałaś Tak"

Piłsudskiego 52, Łódź, 90-330 (łódzkie)

"Kongskilde-Polska" Sp. z o.o.

Metalowa 15, Kutno, 99-300 (łódzkie)

"ITA-BIS" S.C.

Piłsudskiego 135, Łódź, 92-318 (łódzkie)

"Aurora Polska" Sp. z o.o.

Chopina 29, Kutno, 99-300 (łódzkie)

P.P.H. Export - Import Danuta Turek

Łagiewnicka 248, Łódź, 91-491 (łódzkie)

TECHMARK

Piotrkowska 10/12, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Sobiertex

Piątkowisko 106a, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

Provivere

Kusocińskiego 84/50, Łódź, 94-054 (łódzkie)

Igel

Piaskowa 8, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

LIBRARIUM

Wileńska 69, Łódź, 94-016 (łódzkie)

DREWMET

Wschodnia 38, Ksawerów, 95-054 (łódzkie)

SPORTEX

Kapliczna 20, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

STOPMAR

Lutomierska 12, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

DREWNOPOL

Mariańska 14/16, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

Frontica

Kaczeńcowa 18, Łódź, 91-214 (łódzkie)

Paulinex

Żytowicka 14, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

Gracja

Maratońska 57a, Łódź, 94-102 (łódzkie)

Stora Enso Recycling Sp. z o.o. - Zakład Nr 12 Łódź

Puszkina 82, Łódź, 92-516 (łódzkie)

WOBA

Wersalska 47/75, Łódź, 91-212 (łódzkie)

Abma

Brużyczka Mała 49, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

ABIPLAST

Piątkowisko 2, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

Exodus

Łomnik 1, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

TEXTILCO

Łanowa 15/21, Łódź, 91-103 (łódzkie)

HEBAN

Kamienna 2, Błaszki, 98-235 (łódzkie)

DUCZYMIN

Słowiańska 92, Rąbień, 95-070 (łódzkie)

Fragrans

Duńska 1, Łódź, 91-204 (łódzkie)

ALMET

Przedłęcze 8, Brąszewice, 98-277 (łódzkie)

Moveron Sp. z o.o

Kaczeńcowa 25, Łódź, 91-214 (łódzkie)

''BORÓWKA""

Bogumiłowice 11, Sulmierzyce, 98-338 (łódzkie)

"CAMARO"

Antoniew Krucza 2, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

DORWIT

Łęczycka 13 lok. 1, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

"MARTIN"

Ślądkowice 25, Dłutów, 95-081 (łódzkie)

BEST

SPACEROWA 1A, Pabianice (ŁÓDZKIE)

GEMENIS

TOROWA 6 lok. 1, Pabianice (ŁÓDZKIE)

VIGO

Piotra Skargi 100A, Pabianice (ŁÓDZKIE)

MAGDA

WIDZEWSKA 19A, Pabianice (ŁÓDZKIE)

ALMA

Dolna 20A, Sędziejowice, 98-160 (łódzkie)

Zakłady Podzespołów Radiowych Miflex S.A.

Grunwaldzka 3, Kutno, 99-300 (łódzkie)

Cezmar

Grabowiny 14, Szadek, 98-240 (łódzkie)

Producent ogrodzeń

Ogrodowa 8, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Agata Antoniak Vogla

Mickiewicza 15, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Danuta Blaźniak AGROUSŁUGI

Piaski 40, Konopnica, 98-313 (łódzkie)

"ETTNA" BARBARA SZULC

Wiączyńska 36, Łódź, 92-760 (łódzkie)

Krzysztof Brożyński TRAKMAX

Restarzew Środkowy 33A, Widawa, 98-170 (łódzkie)

MAJSTER JAN SARZYŃSKI

Nowa 26, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Marcin Buczkowski "MARBUCZ"

Harcerska 2 lok. 13, Łask, 98-100 (łódzkie)

"MEBLARK" Arkadiusz Cieślik

Jana Pawła II 10, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Piotr Rosik MEBLEPIOTREK

Wola Pomianowa 21, Pęczniew, 99-235 (łódzkie)

"SKI" Rafał Tokarski

Bogumiłów 66, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

ZARIA AGNIESZKA PAJOR

Musiała Włodzimierza (Profesora Włodzimierza Musiała) 20, Łódź, 93-365 (łódzkie)

Pokorska Agnieszka Budrem

Główna 37, Buczek, 98-113 (łódzkie)

Ecopol Adam Woźniak

Chojne Polna 11, Sieradz, 98-210 (łódzkie)

Elżbieta Mączyńska "ELISS"

Bogucice 22, Zadzim, 99-232 (łódzkie)

"EWA" ROBERT PIETRZAK

Dominikańska 7C, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

JADWIGA TERESA OLEJNIK

Mazowieckiego J. Ks. 11 lok. 10, Łódź, 92-419 (łódzkie)

Krzysztof Woźniak "KABEWAX"

Romualda Traugutta 15, Łask, 98-100 (łódzkie)

Arkadiusz Zubrzycki RENBUD

9 Maja 67 lok. 26, Łask, 98-100 (łódzkie)

Mariusz Marcinkowski "TĘCZA"

Polna 11 lok. 28, Łask, 98-100 (łódzkie)

Tomasz Urbański "Urbański"

Marianów 4, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

VIOLA WIOLETA PIOTROWSKA

Kopyść 59, Kopyść, 98-100 (łódzkie)

"ADMAR" Adam Przybylski

Kurówek 47, Zelów, 97-425 (ŁÓDZKIE)

BEATA OSTASZ "BEATA"

inż. Stefana Skrzywana 12, Łódź, 93-588 (ŁÓDZKIE)

GOMAX MAŁGORZATA SZUMIELA

Polna 10, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Ireneusz Pluciński "PROFEX"

Młynisko 8A, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

"GABOR" ZBIGNIEW JARCZEWSKI

UL. MICKIEWICZA 6, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Paweł Izydorczyk "IZI"

Polna 7 lok. 37, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

KORPOL JAKUB STĘPIŃSKI

UL. 1 MAJA 76, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Dorota Janowska Krawiectwo

Rynek Kościuszki 4, Widawa, 98-170 (ŁÓDZKIE)

Katarzyna Maniecka "PODARUNEK"

Warszawska 27, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Krzysztof Kozakowski KRAWIECTWO

Jana Pawła II 9b lok. 22, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Cichy - produkcja mebli

Wolska 94, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

FPHU "LINTA"

Ostatnia 7, Dłutów, 85-081 (łódzkie)

Andrzej Nowak Firma Usługowa

Głuchów 2, Konopnica, 98-313 (łódzkie)

GLOBSPEED JAROSŁAW ZAJĄC

Wodna 7, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

MILIMETR STANISŁAW DORCZ

Małyń 38, Zadzim, 99-232 (łódzkie)

"POLMEB" Przemysław Polak

Jesionowa 19A, Konopnica, 98-313 (łódzkie)

PPHU "DARIA" LESZEK KUŚMIEREK

Gen. Stefana Roweckiego-Grota 1 lok. 65, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

PPHU DREAM Alicja Sielska

Armii Ludowej 27, Łask, 98-100 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Servens Siwa Żaneta

Rzechta 79, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

TORA Jacek Izydorczyk

Bachorzyn 31, Buczek, 98-113 (łódzkie)

Taborowska Dorota Firma "IZII"

Główna 35, Buczek, 98-113 (łódzkie)

FIRMA MERKURY KRZYSZTOF KACZMAREK

Krakowskie Przedmieście 51, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

FOR-MATIC Jacek Kucharski

Działy 3B, Burzenin, 98-260 (łódzkie)

Sławomir Wolski PHU MEBLO

Kolejowa 6 lok. 10, Łask, 98-100 (łódzkie)

PPH "ARTEX" JADWIGA SOBCZAK

Henryka Sienkiewicza 96, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

PPH "SZYK" RYSZARD MICHALAK

UL. JANA PAWŁA II 33 C, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Zbigniew Plaszczyk PPHU "KROZBI"

Bracka 19, Łask, 98-100 (łódzkie)

Beata Szymanek PPUH "SZYMEX"

(ŁÓDZKIE)

Przedsiębiorstwo SERVENS. Siwy Paweł

Rzechta 79, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

TARTAK "DENDROS" IRENEUSZ MIKOŁAJCZYK

Sieradzka 17, Rossoszyca, 98-290 (łódzkie)

"TARTAK PYSZKÓW" ŁUKASZ TOBIASZ

Pyszków 54B, Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

Maciej Krawiec WYS-BUD

Stefana Czarnieckiego 17, Łask, 98-100 (łódzkie)

ZAKŁAD STOLARSKI IRENEUSZ BERCZAK

Krakowskie Przedmieście 194, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

ZAKŁAD STOLARSKI MARIAN SPĘTANY

Spółdzielcza 2, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

ZAKŁAD USŁUGOWY IRENA LUBCZYŃSKA

UL. RÓŻANA 21, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

DEKORAMA JUSTYNA DERKACZ

UL. WARCKA 6, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

FIRMA "BROSTAL" MARIANNA BROWARNA

PLAC WOJEWÓDZKI 7, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Makulska Paulina "PRIMAVERA"

Osiedle Młodych 30, Buczek, 98-113 (ŁÓDZKIE)

ZPHU "IGA" Jadwiga Klimczak

Górki Zadzimskie 19, Zadzim, 99-232 (ŁÓDZKIE)

Sławomir Matusiak "EURO-DOM"

Wronowice Kanarkowa 7, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Beata Cieślarczyk FIRMA KONFEKCYJNA

Marii Konopnickiej 4b, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Firma ,,SKI'' Janina Tokarska

Bogumiłów 66, Sieradz, 98-210 (ŁÓDZKIE)

VERDENT

Wólczańska 178, Łódź, 90-530 (łódzkie)

COLORMARK

Świetlana 8, Łódź, 91-490 (łódzkie)

Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o.

Bałdrzychów , Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Almia

Żeromskiego 46, Łódź, 90-626 (łódzkie)

KUMI

Franciszkańska 104, Łódź, 91-845 (łódzkie)

LABORSET

Wólczańska 95, Łódź, 90-515 (łódzkie)

LEDAR

Wólczańska 265, Łódź, 93-035 (łódzkie)

Snejsnet

Piotrkowska 130/13, Łódź, 90-062 (łódzkie)

SNOWLINE

Rzemieślnicza 35, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

BETA

Zagraniczna 43, Łódź, 93-377 (łódzkie)

CDN...

Targowa 55, Łódź, 90-323 (łódzkie)

ART7

Gdańska 44, Łódź, 90-730 (łódzkie)

RAMSKI

Piotra Skargi 10/27, Łódź, 93-036 (łódzkie)

SPOT

Jaracza 58, Łódź, 90-249 (łódzkie)

STAKE

Piekarska 9, Łódź, 91-314 (łódzkie)

PPH STALPLAST

Pabianicka 1a, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Stoner

Zgierz, 95-100 (łódzkie)

LIZARD

Pojezierska 97, Łódź, 91-341 (łódzkie)

LIDO Sp. z o.o.

Wólczańska 66, Łódź, 90-516 (łódzkie)

TOTEM Sp. z o.o.

Rewolucji 1905, Łódź, 90-206 (łódzkie)

ŁZG S.A.

Kopalniana 9, Łęczyca, 99-100 (łódzkie)

Alt

Zbąszyńska 3, Łódź, 91-342 (łódzkie)

MARKON

Roszkowskiego 6, Łódź, 92-000 (łódzkie)

SATORI

Legionów 104, Łódź, 90-764 (łódzkie)

Selina

Piękna 23, Łódź, 93-558 (łódzkie)

ALBED

Syrenki 6/6, Łódź, 91-496 (łódzkie)

Rabionek

Legionów 46, Łódź, 91-336 (łódzkie)

Fiore

Kopernika 53a, Łódź, 90-553 (łódzkie)

Dipol

Brzeźna 3, Łódź, 90-303 (łódzkie)

Abatex

Wierzbowa 20, Łódź, 90-245 (łódzkie)

Nieprzemakalni

Brukowa 20, Łódź, 91-341 (łódzkie)

KLEOPATRA

Słoneczna 12, Łódź, 91-491 (łódzkie)

AMC

Stropowa 3, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

Sunprof

Fabryczna 25, Łódź, 90-341 (łódzkie)

Marco

Legionów 112, Łódź, 90-764 (łódzkie)

BUMA

Kilińskiego 158, Łódź, 90-322 (łódzkie)

ANMIC

Limanowskiego 111 A, Łódź, 91-334 (łódzkie)

PPHU Siatkas

Tumidaj 3b, Tumidaj, 98-275 (łódzkie)

OLMAR

35/cent. 55, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

BERKER

Zgierska 9, Emilia, 95-100 (łódzkie)

Biastal Producent Ogrodzeń

Zakładników 93c , Sieradz, 98-200 (łódzkie)

ADI - PAL Adrian Świniarski

Rogóźno 19, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Anna Gniłka P.U."TOMEX"

Wola Kleszczowa 12, Widawa, 98-170 (łódzkie)

B.R. MEBEL ROBERT BALCERZAK

UL. NOWA 17, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

F.H.U. WOJCIECH KUBICKI

UL. KRAK. PRZEDMIEŚCIE 6/75, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Leonarda Buda Zakład Krawiecki

Mickiewicza 15, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Piotr Chmura FEL- ROSS

Wola Stryjewska 20a, Łask, 98-100 (łódzkie)

PPHU "MARTOM" TOMASZ PASZKOWSKI

Wierzbowa 9a, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

"RISE" Zakład Odzieżowy Paweł Ornafel

Rogóźno 123, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Tadeusz Antos Firma "ANT- 2"

Ostrów 63D, Łask, 98-100 (łódzkie)

Zakład Stolarski Nogala Krzysztof

Kłocko 101, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Jadwiga Borowska BIURO RACHUNKOWE

9 Maja 71 lok. 20, Łask, 98-100 (łódzkie)

"FIBER" S.C. Krzymińska Karina

Łódź-Śródmieście Włodarska 5 lok. 7, Łódź, 93-008 (łódzkie)

Gospodarstwo Rolne Paweł Dobras

Szynkielów 152, Szynkielów, 98-313 (łódzkie)

Maciej Grzanka "GRZANKA MEBLE"

Bałucz 11B, Łask, 98-100 (łódzkie)

"OLESCZYK" S.C.

Gumnisko 1, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

"OLESZCZYK" S.C.

Gumnisko 1, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

Tomasz Strzelec PPHU "BEST-ZET"

Bliska 2A, Łask, 98-100 (łódzkie)

Produkcja Mebli. Sularz Adam

Dąbrówka 32, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Romartex s.c. B. M. Michalak

Łódzka 71, Kwiatkowice, 98-105 (łódzkie)

"STO-REM" WIESŁAW HEFTOWICZ

Kwiatkowice Szkolna 5, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

Zakład Tartaczno-Stolarski Maria Wełna

Wieluńska 4, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

EKSTRA

MARYSIŃSKA 69 lok. 30, Łódź, 91-850 (ŁÓDZKIE)

ZAKŁAD KRAWIECKI STANISŁAW DUDKOWSKI

UL. TUWIMA 9, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Firma "MAJA" - Janusz Stachura

Barczew 46i, Brzeźnio, 98-275 (ŁÓDZKIE)

FIRMA ODZIEŻOWA SKALAR AGNIESZKA STERNIAK

Zakładników 15A, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Sylwia Werner Zakład Krawiecki "Krist"

Kuziówek 5A, Widawa, 98-170 (ŁÓDZKIE)

PPHU "ADM-TEX" DOROTA MIŚKIEWICZ

Kościelna 48, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Uniwers

Piłsudskiego 141, Łódź, 92-318 (łódzkie)

ICHEM Sp. z o.o.

Dostawcza 12, Łódź, 93-231 (łódzkie)

MALSPAW Sp. z o.o.

Szewczyka 35a, Lisków, 62-850 (wielkopolskie)

DYRUP

Gen. Jarosława Dąbrowskiego 238, Łódź, 93-231 (łódzkie)

KONSTALEX Sp. z o.o.

Mjr. Sucharskiego 49, Radomsko, 97-500 (łódzkie)

Krasnal

Tartakowa 163, Borowianka, 42-125 (śląskie)

EWANA

Taternicza 33g, Łódź, 92-104 (łódzkie)

Nowator

Parkowa 4a, Kamyk, 42-125 (śląskie)

PolSpaw

Przemysłowa 15, Krzepice, 42-160 (śląskie)

IBA

Piłsudskiego 143, Łódź, 92-301 (łódzkie)

Kordus

Krzywa 10, Andrespol, 95-020 (łódzkie)

Uniplast

Zakrzewska 14, Kłobuck, 42-100 (śląskie)

Wolle Sp. z o.o.

Bartnicza 1/7, Łódź, 92-612 (łódzkie)

Formoda

Ketlinga 29/31, Łódź, 92-431 (łódzkie)

Anpol

Teligi 4A, Kłobuck, 42-100 (śląskie)

Dudziński

Cisew 155, Turek, 62-700 (wielkopolskie)

Shopdesign

Strykowska 240, Łódź, 91-531 (łódzkie)

EMES Producent Kart Różańcowych

Piątkowskiej 16 , Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Igopak - Producent Opakowań Tekturowych

Orchów 178, Łask, 98-100 (łódzkie)

Aleksander Rabski USŁUGI STOLARSKIE

Jana Kilińskiego 181, Łask, 98-100 (łódzkie)

"EWELINA" ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY WOJCIECH STASIAK

Henryka Sienkiewicza 10, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

F.P.H.U. "KRK" Irena Komora

Mikołaja Kopernika 3, Łask, 98-100 (łódzkie)

F P U H M-K Mateusz Gwis

Tylna 14, Łask, 98-100 (łódzkie)

"GÓRNEXPOL SC WALDEMAR GÓRNY BOHDAN PORĘBA"

Rynek 6 lok. 5, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

IRBIS - MEBLE Sebastian Grzelak

Brojsce 3A, Buczek, 98-113 (łódzkie)

Łukasz Głuszek Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjne

Wola Bałucka 1, Łask, 98-100 (łódzkie)

MARZENA DĘBSKA GRABINA 80, 99-232 ZADZIM

Grabina 80, Zadzim, 99-232 (łódzkie)

Marzena Patykowska P P H "ODYS"

Spacerowa 6A, Łask, 98-100 (łódzkie)

"NAKO" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe.

Szynkielów 8, Konopnica, 98-313 (łódzkie)

PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI "PROHAUS" RYSZARD ZIELIŃSKI

UL. WYZWOLENIA 2/18, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe grzegorz Jędras

Kalinki 6, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Krzysztof Kubiak

Bogumiłów 37, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

"Skonik" Usługi krawieckie Sylwia Skonieczka

Bałdrzychów 61, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Teresa Maria Janiak Zakład Konfekcyjny "JANTEX"

Nowy Rynek 12, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Usługi dla Rolnictwa Andrzej Nowak

Dąbrówki Kobylańskie 36, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

Usługi dla Rolnictwa Jarosław Mateusiak

Dąbrówki Kobylańskie 31, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

USŁUGI DLA ROLNICTWA TOMASZ SUŁKOWSKI

Władysława Broniewskiego 40c lok. 10, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

USŁUGI KRAWIECKIE BEATA KAŁUŻA

UL. ŁOKIETKA 1A/12, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Usługi Krawieckie Krystyna Rychlik

Grabowiec 3a, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

USŁUGI ROLNE JERZY ŻUBEREK

Strobin 93, Strobin, 98-313 (łódzkie)

Wojciech Kaczmarek F.H.U. "MAJLO"

Jana Kilińskiego 76, Łask, 98-100 (łódzkie)

Wojciech Owczarek Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy "GROBER"

Podleśna 6, Łask, 98-100 (łódzkie)

ZAKŁAD PRODUKCJI ODZIEŻOWEJ "FESSA" MARIA SADOWSKA

UL. POW 75, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Atelier Mody - Wioletta Dubiel-Salamon

Rossoszyca Ogrodowa 19, Warta, 98-290 (łódzkie)

ATB meble s.c., ,,POL-WOOD" Agnieszka Banasiak

Wola Wiązowa 67, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

BASIA ZAKŁAD PRODUKCJI ODZIEŻY JAN CHOJNACKI

UL. ZAKŁADNIKÓW 27 A, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Węglewski Dominik Gospodarstwo Usługowo-Rolnicze "Bro-Węg"

Główna 67, Buczek, 98-113 (łódzkie)

Lucjan Henryk Lewandowicz ,,Euro-Pol'' PPHU

Kiełczygłowska 24, Widawa, 98-170 (łódzkie)

MEBLOMIX STOLARSTWO MEBLOWE ZBIGNIEW KAPTURKIEWICZ

UL. OKSIŃSKIEGO 4, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

MAREK CHUDY P.H.U. "AGROMARK"

Rychłowice 15, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

P.P.H.U "BEATA" Gajdka Beata

Kwiatkowice Łódzka 24, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

Stawski Zbigniew P.P.H.U. "DADO"

Poprzeczna 2, Buczek, 98-113 (łódzkie)

P.P.H.U. "NINA" JANINA STĘPIŃSKA

Wincentego Witosa 26, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Dariusz Buczyniak USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Grzybowa 6, Łask, 98-100 (łódzkie)

Usługi Rolnicze Ciapa Ryszard

Mnichów 18, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Pabjan Przemysław Wyrób i Sprzedaż Trumien

Adama Mickiewicza 55, Pajęczno, 98-330 (łódzkie)

Agata Nowak Działalność usługowa wspomagająca prpdukcję roślinną

Głuchów 57, Konopnica, 98-313 (ŁÓDZKIE)

P.P.H.U "JOMI" Joanna Mielczarek

Nowy Świat 7, Wodzierady, 98-105 (ŁÓDZKIE)

HALINA CHINIEWICZ P.U.H. "BACCARAT"

P.O.W. 27, SIERADZ, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Jerzy Ornafel "ASTON' Zakład Odzieżowy s.c.

Rogóźno 124, Widawa, 98-170 (ŁÓDZKIE)

"KAMIS" - PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SEBASTIAN KAMOLA

Kalinki 17A, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

P.P.H.U. "33" Sławomir Zwierz

Popów Sadowa 35, Pęczniew, 99-235 (ŁÓDZKIE)

Sławomir Marchewka PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Łopatki-Cegielnia 3, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANPOL Rajmund Andrych

Biskupice 88, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DORMAX" KRZYSZTOF SOLAREK

UL. BAZYLIKA 11, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

STOLARSTWO USŁUGOWE JANUSZ GAWRON

UL. MICKIEWICZA 3, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

"WIESIA" PRACOWNIA KRAWIECKA WIESŁAWA MISIAK

UL. JANA PAWŁA II 52/19-20, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Jan Brożyna

Dąbrowskiego 24, Rusiec, 97-438 (ŁÓDZKIE)

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Daniel Brożyna

Dąbrowskiego 24, Rusiec, 97-438 (ŁÓDZKIE)

Elżbieta Sochaczewska ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ELDA"

Wola Łaska 145, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Izabela Wojciechowska P.P.H. "VERA"

Chociw 50, Widawa, 98-170 (ŁÓDZKIE)

Krzysztof Sikorski PLANDEKI PRODUKCJA NAPRAWA

Orchów 177A, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Jan Brzeziński PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH

Rokitnica 29, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

USŁUGI KRAWIECKIE URSZULA WĄSOWSKA

UL. ŁOKIETKA 11D/2, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Jerzy Wierzbicki USŁUGI STOLARSKIE

Stefana Żeromskiego 40, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Andrzej Sycan USŁUGI STOLARSKIE

Stefana Żeromskiego 40, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

Zakład Produkcyjno- Usługowo- Handlowy SORTI Wojciech Lipiński

Grabowiec 35C, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

BARRAKUDA

Krakowska 206, Radomsko, 97-500 (łódzkie)

WIENERBERGER

Konin 8, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

FAMAK

Karola Miarki 18, Gorzów Śląski, 46-310 (opolskie)

Skład Opału i Hurtownia Materiałów Budowlanych Jacbud Jacek Jacy

Polskiej Organizacji Wojskowej 122, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Producent Kominków Weygand Dariusz i Przemysław Weygand

Kłodzko 113, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Komm

Lipka 59, Stryków, 95-010 (łódzkie)

Zakład Wielobranżowy Marek Paszkowski. Producent ogrodzeń

Ogrodowa 8 , Sieradz, 98-200 (łódzkie)

"bezet" Producent Skarpet

6a , Borki Drużbińskie Pęczniew, 99-235 (mazowieckie)

Weygand Producent Kominków Dariusz Przemysław Weygand

Kłocko 57 , Sieradz, 98-200 (łódzkie)

HALTECH

Wyzwolenia 1/35, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

IGOPAK - Producent Opakowań Tekturowych

Łask, 98-100 (łódzkie)

Wiesław Ziółkowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "WIMATEX"

Parkowa nr 9 (ŁÓDZKIE)

Aneta Polak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Bart-Pol"

Kocina 25, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Justyna Wojciechowska PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "AWO"

Wronowice Sikorkowa 30, Łask, 98-100 (łódzkie)

Magdalena Matusiak Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe "MAGNAT"

Borszewice Kościelne 35, Łask, 98-100 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE OLA ALEKSANDRA HANC

Iwonie 18, Zadzim, 99-232 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "WIKTORIA" ANDRZEJ BAŁAZY

Polskiej Organizacji Wojskowej 27, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Stanisław Mielczarek Usługi Rolniczo-Budowlane "ROL-BUD".

Strobin 23, Konopnica, 98-313 (łódzkie)

Dominik Stępień "D.S." PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE

Stefana Batorego 31, Łask, 98-100 (łódzkie)

,,EM-B" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Marek Bartoszewski

Rusiec-Kolonia 33, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

Krzysztof Pruski GOSPODARSTWO OGRODNICZO SZKÓŁKARSKIE

Łopatki-Cegielnia 9, Łask, 98-100 (łódzkie)

"MALKO"

Pomorska 5, Kutno, 99-300 (łódzkie)

"MMM"

Dmowskiego 44, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

PRODUKCJA ODZIEŻY USŁUGOWE SZYCIE SABINA WIECZOREK

UL. WOJSKA POLSKIEGO 63, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Janusz Machnicki PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ALA"

Południowa 8, Łask, 98-100 (łódzkie)

ŁUKASZ ZIELIŃSKI Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe "Pan Gałązka"

ŁÓDŹ MOSIŃSKA 11, Stęszew, 62-060 (wielkopolskie)

Anna Porzybut PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "PAWTEX"

Jana Kilińskiego 221, Łask, 98-100 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ARKADIUSZ KUCIŃSKI

UL. WOŁODYJOWSKIEGO 4 E, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Michał Andraszczyk PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "STOMASZ"

Wrzeszczewice-Skrejnia 7A, Łask, 98-100 (łódzkie)

KRZYSZTOF KRAKOWIAK WOOD-POL SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF KRAKOWIAK, ANGELIKA KALETA-KRAKOWIAK

BAŁDRZYCHÓW 97, Bałdrzychów (łódzkie)

ADAM MICHALAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE PPHU

Owczary 13, MNISZKÓW, 26-342 (ŁÓDZKIE)

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "OPRAWA OBRAZÓW" MAREK HEBEL

UL. POW 27, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Bernarda Chajdas - Kowalczyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BERJACK"

Leśna 26, Widawa, 98-170 (ŁÓDZKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "GONTEX" KRZYSZTOF GONDZIO

Dobruchów 42, Wodzierady, 98-105 (ŁÓDZKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE "GRAJA" GRAŻYNA PIEKAREK

Adama Mickiewicza 6, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Halina Staniek PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "MA-KA"

Sosnowa 5, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

SZYCIE WYROBÓW GOTOWYCH KALINA STRUGAŁA

UL. WOJSKA POLSKIEGO 63, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Marek Miśkiewicz Zakład Usług Leśnych - wyrób kołków i faszyn

Targowa 22B lok. 4, Poddębice, 99-200 (ŁÓDZKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo- Usługowe 'Mirosław Woźniak

Polna 11, Chojne (ŁÓDZKIE)

Dorota Młynarczyk PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ŁUKADOR"

Kasztanowa 2, Łask, 98-100 (ŁÓDZKIE)

"WUPEX" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE WIESŁAWA PIEKARSKA

UL. PRZYJAZNA 5, Sieradz, 98-200 (ŁÓDZKIE)

Producent Pokryć Dachowych Trap-Pol S.C.

Gen. Dąbrowskiego 20, Rusiec, 97-438 (łódzkie)

"Sadpol" Producent Pieluch Tetrowych i Flanelowych

25 , Wola Czarnyska Wodzierady, 98-105 (podkarpackie)

"Trap-Pol" S.C. Producent Pokryć Dachowych

Adama Mickiewicza 6 , Sieradz, 98-200 (łódzkie)

AgroService Małgorzata Nowakowska

Wolności 53, Dąbrowa, 98-300 (łódzkie)

ANA ANNA PRZYCHODNIAK

Poleszyn 36, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Andrzej Gasiński PHU

Szczercowska Wieś 15, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

BDM Witold Urbaniak

Stefanów Ruszkowski 5, Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

Kurcbuch Zbigniew "INAR"

Inczew 2, Wróblew, 98-285 (łódzkie)

ŁUKASZ CZAJKOWSKI "FASADA"

Polna 4, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

Zbigniew Irzykowski STOLARSTWO

Lubelska 57b, Zelów, 97-425 (łódzkie)

PRODUCENT STYROPIANU KOLGROST J.GROCHOWSKI, K.KOLASA, Z.KOLASA SPÓŁKA JAWNA

31 , Dąbrówka Mała, 95-060 (łódzkie)

SIERADZKIE ZRZESZENIE PRODUCENTÓW OWOCÓW

PORAZIŃSKIEJ 2, Sieradz, 98- 200 (łódzkie)

Łukasz Grabarczyk MEBELEK

Pożdżenice 55, Zelów, 97-425 (łódzkie)

" MILMAT " Hordecki Mateusz

Rakowice 15, Wróblew, 98-285 (łódzkie)

Paweł Rychlik "PLON"

Prusinowice 23, Lutomiersk, 95-083 (łódzkie)

Iwona Urbańczyk "UBRATEX"

Zalew 13, Lutomiersk, 95-083 (łódzkie)

"ZDĘBÓR" Brzęczek Zbigniew

Rowy 57, Wróblew, 98-285 (łódzkie)

"PAJKK" Paweł Katusza

Nowy Pudłów 7, Poddębice, 99-200 (ŁÓDZKIE)

KRZYSZTOF ZIÓŁKOWSKI TARTACZNICTWO

Janówka 58a, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

KRIS Krzysztof Kowalczyk

Tadeusza Kościuszki 7, Zelów, 97-425 (ŁÓDZKIE)

"STOL-MET"

Chorzew 1, Kiełczygłów, 98-358 (ŁÓDZKIE)

PPHU "MAKMA" MARZENA JONCZYK

Podmiejska 113A (ŁÓDZKIE)

Ewa Ciamciak FIRMA USŁUGOWA

Sadokrzyce 55, Wróblew, 98-285 (łódzkie)

Kamil Górliński Zakład Stolarski

Aleja Henryka Jordana 29, Lutomiersk, 95-083 (łódzkie)

Małgorzata Grzanka KATE-WEAR

Pożdżenice 38, Zelów, 97-425 (łódzkie)

Ewa Rogut ATENA COLLECTION

Tadeusza Kościuszki 71B, Zelów, 97-425 (łódzkie)

PPHU Jarosław Romkowski

Chorzew 63, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

JAN BOGUCKI ZAKŁAD ŚLUSARSKI

Kozłówki 13, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

ZPUH "ERPOL" Rafał Złoty

Pustelnik 10, Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

Adika collection - Paweł Pawlak

Kliczków Mały 44a, Brzeźnio, 98-275 (ŁÓDZKIE)

Eugeniusz Baczyński "BIK-SPORT"

Mirosławice nr 130, Mirosławice (ŁÓDZKIE)

FILONG S>C. Wiktor Kędzierski

Piekarska 4, Warta, 98-290 (ŁÓDZKIE)

PPHU MAKMA MARCIN JONCZYK

Podmiejska 113A, Pabianice, 95-200 (ŁÓDZKIE)

Adamek Aleksandra "KALINA"

Łąkowa 5A, Dobroń Duży, 95-082 (ŁÓDZKIE)

TARTAK RUSIEC Ewa Cywińska

Świerczewskiego 40, Rusiec, 97-438 (ŁÓDZKIE)

PPHU Jodmet

Starogardzka 44, Łódź, 93-491 (łódzkie)

PPHU KORONA

Piaskowa 24, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

LUMAPOL S.C.

Płk. Kozietulskiego 25, Łódź, 94-012 (łódzkie)

HG Polska Sp. z o.o.

Kwiatowa 30, Łódź, 94-238 (łódzkie)

SHADOW POLAND

Partyzancka 105, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

FAMED Łódź

Szparagowa 2, Łódź, 91-211 (łódzkie)

Polfa Pabianice S.A.

Marszałka Piłsudskiego 5, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

PPUH AMPLUS

Klonowa 8/10, Ksawerów, 95-054 (łódzkie)

PPHU DOMITUR

Rogów 48a, Przykona, 62-731 (wielkopolskie)

PPPH Dorbill

Kusocińskiego 25, Łódź, 94-054 (łódzkie)

PPHU SARCIO

Żytnia 19, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

Veg-Pol

Obywatelska 128, Łódź, 94-104 (łódzkie)

Art Styl

Sienkiewicza 15, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Lanko

Kilińskiego 109, Dobra, 62-730 (wielkopolskie)

Gallaher Polska Sp. z o.o.

Stary Gostków 42, Wartkowice, 99-220 (łódzkie)

TAPIS.PL

Dobrzelów 15B, Bełchatów, 97-400 (łódzkie)

TOMADEX S.C.

Warszawska 69a, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Auto-Motor

Rewolucji 1905 r. 2, Łódź, 90-273 (łódzkie)

Producent Sztalug Wojciech Staciwa

Sportowa 5 , Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Producent Sztalug Wojciech Staciwa

Sportowa 5 , Dobroń, 95-082 (łódzkie)

"EURO-KANS" Gabriel Kansy

Sobki 52, Zelów, 97-425 (łódzkie)

EURO-KUCHNIE Krzysztof Ubraniak

Grocholice 1 lok. 2, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Łukasz Jaranowski Produkcja Mebli

Drzązna 24, Drzązna, 98-285 (łódzkie)

Piotr Sęczkowski WYTWARZANIE MEBLI

Julianów 3, Dalików, 99-205 (łódzkie)

Stolarstwo - Remonty Marcin Wodziński

Truskawiec 1, Wartkowice, 99-220 (łódzkie)

Zakład Usługowy "EDYTA" Andrzej Duniak

Wiśniowa 10, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

ZPHU "AURA" Aleksandra Gębicz

Ławiana 6, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

M.F-trans - Małgorzata Filipowicz

Pustelnik 19, Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

A & A ARKADIUSZ WÓJCIK

Warszawska 44/50, Pabianice (łódzkie)

AB-MEBEL

GRUNWALDZKA 15A, Pabianice (łódzkie)

ADRIAN ISKRA ECO-WIREX

Dzbanki 5B, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

Sławomir Grzelczak FIRMA STOLARSKO-USŁUGOWA

Stanisława Moniuszki 3, Lutomiersk, 95-083 (łódzkie)

"KAM-MI" Kamilla Gierczak

Pożdżenice 8, Zelów, 97-425 (łódzkie)

JASIK s.c.

Wojska Polskiego 115A, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (ŁÓDZKIE)

JASIK s.c.

Wojska Polskiego 115A, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (ŁÓDZKIE)

PPHU MEBLAR

PODGÓRNA 29, Pabianice (ŁÓDZKIE)

PPHU "ROUELL"

JADWININ 26A, DŁUTÓW, 95-081 (ŁÓDZKIE)

Firma "TOMASZ"

Wola Grzymkowa 10, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (ŁÓDZKIE)

Purgum Sp. z o.o. Producent

Teofilowska 62 , Łódź, 91-203 (łódzkie)

Adam Kluska F.H.U. "MEBEL - MIX"

Mauryców 19a, Zelów, 97-425 (łódzkie)

Aleksy Sobczak AGRO

Czołczyn 75, Lutomiersk, 95-083 (łódzkie)

Maszynowa Obsługa Rolnictwa Ireneusz Kuciński

Cielce 88, Warta, 98-290 (łódzkie)

Obsługa Maszynowa Rolnictwa Józefiak Janina

Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 7, Warta, 98-290 (łódzkie)

P.H.U. "Anturia" Stępniak Waldemar

Sędzice 44, Wróblew, 98-285 (łódzkie)

Piotr Gilski STOLARSTWO MEBLOWE

Jana Kilińskiego 7, Zelów, 97-425 (łódzkie)

PIOTR SZTUK - USŁUGI STOLARSKIE

Praga 114, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

Usługi Krawieckie Helena Trzuskowska

Zielona 2, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Usługi maszynami rolniczymi Kazimierz Janczak

Baszków 38, Warta, 98-290 (łódzkie)

Usługi sprzętem rolniczym Kubiak Ryszard

Cielce 105, Warta, 98-290 (łódzkie)

Z.P.U.H "IREX" Andrzej Iskra

Skoczylasy 42, Kiełczygłów, 98-358 (łódzkie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY PIOTR SKURA

Orpelów 59A, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

FILONG S.C. Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Marzena Rzepnicka

Piekarska 4, Warta, 98-290 (łódzkie)

ANNA WDOWIAK Krawiectwo Lekkie i Ciężkie

Orpelów-Numerki 27, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

KRAWIECTWO NA MIARĘ MAŁGORZATA URBANIAK

Piotrowskiego 44, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

" MIKOL"Karina Kowal - Produkcja i handel zniczy

Rembów 23, Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

Łukasz Zawodziński P.P.H.U. "KACPER"

Sobki 52, Zelów, 97-425 (łódzkie)

GRZEGORZ RÓŻYCKI P.U,. SAMI SWOI

Dzbanki 1, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

PPHU KOLOR 2 s.c. DARIUSZ GRALA, RENATA RYDZYŃSKA

Słowackiego 12, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Beata Mikołajczyk Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Gajówka-Parcel 5, Dalików, 99-205 (łódzkie)

JAN RÓŻYCKI USŁUGI AGROTECHNICZNE

Dzbanki 1, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

Usługi rolnicze Piotr Janczak

Zagajew 28, Warta, 98-290 (łódzkie)

ELŻBIETA BANASIAK ZAKŁAD MEBLARSKI "BANASIAK" S.C.

J. Piłsudskiego 95, Szczerców, 97-420 (łódzkie)

P.P.H.U. "EWELINA" Ewelina Jakubczak

Ogrodowa 15, Dobroń, 95-082 (ŁÓDZKIE)

MONIKA PIELUSIŃSKA PPHU "KATOMO" EXPORT - IMPORT

Chabielice Kolonia 43, Szczerców, 97-420 (ŁÓDZKIE)

MALĄG MIECZYSŁAW Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Orpelów 80, Dobroń, 95-082 (ŁÓDZKIE)

Piotr Marczak PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "MARPOL"

Bechcice-Parcela 8, Lutomiersk, 95-083 (ŁÓDZKIE)

Wojciech Pintera ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY

Mikołajewice-Kolonia 3, Lutomiersk, 95-083 (ŁÓDZKIE)

Sławomir Graczyk P.P.H.U. "EURO CONTACT"

Krzemieniew 21, Dalików, 99-205 (ŁÓDZKIE)

TARTAK T i R Barański Robert Barański

Słomków Suchy 23, Wróblew, 98-285 (ŁÓDZKIE)

Ada Music Sp. z o.o.

Grota Roweckiego 8A lok. 104, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

"Arto" Producent Odzieży Skórzanej Kawałki i Całości

Łódzka 98c, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

"Agra" Producent Masztów Flagowych

Kolejowa 3 , Dobroń, 95-082 (łódzkie)

"Agra" Producent Masztów Flagowych

Kolejowa 3 , Dobroń, 95-082 (łódzkie)

AGNIESZKA JANECZEK PRODUKCJA ODZIEŻY Z.P.H.U. "ANMAT"

Lipowa 14, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Marek Rogut ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "HALINEX"

Tadeusza Kościuszki 80A, Zelów, 97-425 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ANNA" ANNA MADEJ

Mogilno Duże 6, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "KRAW-FUR" KRAWIEC WŁODZIMIERZ

Słowackiego 6, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Józef Kaszyński F.H.U. "ROL-TUR"

Balin 24, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Aleksander Kieraś P.P.H.U. ALEKS

Złota 47, Zelów, 97-425 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "DARGO" Dariusz Wichłacz

Dominikowice 47, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Zbigniew Stańczyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "DREW-POL"

Wschodnia 27, Dalików, 99-205 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "EDEN - A.Al-Sakkaf & T. Al-Sakkaf'

Łódzka 35, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "EDEN - A. Al Sakkaf & T. Al-Sakkaf"

Łódzka 35, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Kamila Ciecierska-Mikołajczyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "EL-KRYS"

Kołoszyn 20, Dalików, 99-205 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "KRISTOPHER" s.c. Jan i Tomasz Laskowscy

Lipowa 21, Chechło Drugie, 95-082 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "KRISTOPHER" s.c. Jan i Tomasz Laskowscy

Lipowa 21, Chechło Drugie, 95-082 (łódzkie)

Aneta Garczyńska PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE "TARTAK"

Kościuszki nr 38, Lutomiersk, 95-083 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "Ren-Tex" Dariusz Obraniak

Zagórzyce 37, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Zygmunt Kuźniak Usługi Stolarskie TOP MEBLE

Plac Kościuszki 21 lok. 5, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Dariusz Dębowski Zakład Produkcji Włóknin "INTER-WTÓR"

Krzemieniew 26A, Dalików, 99-205 (łódzkie)

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "FORMET" s.c. J.Kabza, W. Grzelik

Markówka 23B, Dobroń, 95-082 (łódzkie)

Roman Rutkowski PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE PHU "ROMEX"

Janów 8, Zelów, 97-425 (ŁÓDZKIE)

Iwona Wieczorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ARIKA"

Brzozowa 10, Poddębice, 99-200 (ŁÓDZKIE)

Ewa Deląg PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "DELMEX"

Szkolna 2, Wrząca, 95-083 (łódzkie)

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY ''MEBLAR'' (Z. U. P. H. ''MEBLAR'') Arnold Romkowski

Pożdżenice 141, Zelów, 97-425 (ŁÓDZKIE)

PPHU "ARTEZ" ARKADIUSZ MADEJ WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ "ARWA" S.C. ARKADIUSZ MADEJ WALDEMAR SUJECKI

Torowa 3, Dobroń, 95-082 (ŁÓDZKIE)

Sabina Bryks PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BRYX"

Łęki 5, Zelów, 97-425 (ŁÓDZKIE)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "JOLANTEX" Jolanta Otomańska

Pabianicka 25, Chechło Drugie, 95-082 (ŁÓDZKIE)

Odlewnia Żeliwa Fakora Moc Sp. z o.o.

Władysława III Warneńczyka 18, Łódź, 93-308 (łódzkie)

PPHU DRUTPOL

Artyleryjska 3/5, Łódź, 91-072 (łódzkie)

CELPO

Zielona 15, Łask, 98-100 (łódzkie)

Lenta Pasmanteria sp. z o.o.

Kilińskiego 228, Łódź, 93-124 (łódzkie)

ZPH Milskór

Częstochowska 38/52, Łódź, 93-121 (łódzkie)

PPO Sieradz

Kwiatowa 13, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Art dress

Kilińskiego 210, Łódź, 93-106 (łódzkie)

JUMA Sp. z o.o.

Uniejowska 180, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

WINEKTA

Oksińskiego 4, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

SKALAR

Tuwima 4, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

STEC

Aleksandrówek 29a, Łask, 98-100 (łódzkie)

NOVEN COLOR

Barlickiego 3, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

Fachman & Soltul

Kopernika 62, Łódź, 90-553 (łódzkie)

"Farbiarnia SIRA"

Mickiewicza 6, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

PPH KEBA

Sasanek 36a, Łódź, 91-490 (łódzkie)

Snycerstwo - Stolarstwo

Warszawska 73, Łask, 98-100 (łódzkie)

PPHU NOWIMEX

WRÓBLEWSKIEGO 16/18 1, Łódź, 93-578 (łódzkie)

ROMATEX

Kwiatkowice, Łódzka 71, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

PPHU DORIMEX

Gdańska 47, Łódź, 90-729 (łódzkie)

ARSEN Sp. z o.o. - Filia

Polskiej Organizacji Wojskowej 60, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

KTJ Aerosols

Uniejowska 15, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Chata S.J

Polskiej Organizacji Wojskowej 108, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Konrad S.J.

Dąbrowska 44, Pęczniew, 99-235 (łódzkie)

LUPOL Sp. z o.o.

Żeromskiego 64, Łask, 98-100 (łódzkie)

FPH Aries

Romana 39/41, Łódź, 93-370 (łódzkie)

TECHNEAU POLSKA

Górnicza 18/36, Łódź, 91-765 (łódzkie)

Color-Invest

Sierakowskiego 21, Łódź, 94-030 (łódzkie)

Hannah Poland Sp. z o.o.

Brukowa 6/8, Łódź, 91-341 (łódzkie)

Marie-Polyester

Wandzin 17, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

Gealan Polska Sp. z o.o.

Rudzka 31, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

Proeko

Armii Krajowej 55, Łask, 98-100 (łódzkie)

PPH Damana S.J.

Wojska Polskiego 73, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

ELDAR S.J.

Skrzywana 9a, Łódź, 93-588 (łódzkie)

M-Max FHP

Kościuszki 25, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Firma MARCINKOWSKI

Nenckiego 2, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

POLIFARB - ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Łódź, 90-646 (łódzkie)

OKNA- Rąbień

Szklarniowa 16, Rąbień, 95-071 (łódzkie)

DURAJ - piżamy

Krańcowa 95a, Łódź, 94-305 (łódzkie)

An-Mar

Pajęczno, 98-330 (łódzkie)

Z.P.H.U.Satex

Wyspiańskiego 12, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

PPHU MIWA

Grunwaldzka 14b, Łódź, 91-335 (łódzkie)

Agroenzym

Główna 1a, Dłutów, 97-430 (łódzkie)

Producent Odzieży Skórzanej Kawałki i Całości Arto

Łódzka 98c, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Tek-Pud

Widawska 44a, Łask, 98-100 (łódzkie)

Opako-Tek-Bis

Zawady-Kolonia 25, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Fabryka Mebli Gawin Andrzej Gawin Sklep Firmowy

Wojska Polskiego 5, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Polteco Magdalena Faflik

Gen. Grota-Roweckiego 8a, Pabianice, 95-200 (łódzkie)

LOZANA spódnice

Obywatelska 128, Łódź, 94-104 (łódzkie)

TipTop-Fashion Sp. z o.o.

Gdańska 112a, Łódź, 95-508 (łódzkie)

RAJSPORT

Warszawska 6, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

RED LINE Norbert Jarczewski

Kościuszki 23, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Cornette Underwear

Wojska Polskiego 75, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Szkółka Botanika

Zalew 48, Lutomiersk, łódzkie (łódzkie)

Gieros - Andrzej Gieros

KWIATKOWICE KOLONIA 8A 8A, Wodzierady, 98-105 (łódzkie)

PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCH CAŁOROCZNYCH I LETNISKOWYCH

BEŁDÓW 42 , BEŁDÓW 42, 95-070 (łódzkie)

Perfect Nails

P.O.W. 74, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

OLMIR

Aleja Piłsudskiego (w budynku Upeksim-u) 143/1 pietro, Łódź, 92-332 (łódzkie)