Inne Znaleziono w - Firma w Gdynia
Grzegorz Kąkol OGÓLNOBUDOWLANA

Biała 22 lok. 1, Gdynia, 81-114 (pomorskie)

Andrzej Zawadzki AMAL

Morska 110 lok. 41, Gdynia, 81-216 (pomorskie)

Jakub Głuszek QBOS

Boh.Starówki Warszawskiej 23 lok. 24, Gdynia, 81-466 (POMORSKIE)

Michał Boliński KOSYNEX

Władysława IV 7-15B lok. 28, Gdynia, 81-353 (pomorskie)

Jerzy Nadolski CNJ

Śląska 74 lok. 25, Gdynia, 81-304 (pomorskie)

Jacek Brzeski JACBUD

Chwarznieńska 8 lok. 14, Gdynia, 81-613 (pomorskie)

Jacek Kempiński SANTOS

Jana Kilińskiego 3 lok. 8, Gdynia, 81-386 (pomorskie)

Dawid Arendarczyk 'ARENDPOL'

Lucjana Cylkowskiego 9E lok. 3, Gdynia, 81-465 (pomorskie)

Tadeusz Kowalewski EKS-BUD

gen. Maczka 20 lok. 6, Gdynia, 81-417 (pomorskie)

Dagmara Popek DAG-MAL

Boh. Starówki Warszawskiej 19 lok. 20, Gdynia, 81-466 (pomorskie)

Dariusz Wiśniewski FIRMA HANDLOWA 'I V O'

Aleja Zwycięstwa 62 lok. 32, Gdynia, 81-416 (POMORSKIE)

Marcin Miszewski F.H.U. 'MARAS'

Kapitańska 12 lok. 11, Gdynia, 81-332 (pomorskie)

Jerzy Majewski DECOLMAT

Ludwika Zamenhofa 12B lok. 1, Gdynia, 81-218 (pomorskie)

Ryszard Kowalski 'EMKA'

Wiczlińska 30, Gdynia, 81-578 (POMORSKIE)

Waldemar Kocuniak WALDI

Orańska 5 lok. 1, Gdynia, 81-533 (pomorskie)

Marcin Szydłowski Mkorozja

Ludwika Zamenhofa 9 lok. 68, Gdynia, 81-218 (pomorskie)

Karol Chrzanowski Roboty remontowe

płk. Stanisława Dąbka 195B lok. 8, Gdynia, 81-155 (pomorskie)

"MATBAR" USŁUGI REMONTOWE Adam Bemben

Kielecka 99D lok. 3, Gdynia, 81-650 (POMORSKIE)

Patrycjusz Stasiak 'Fenix' - Usługi pralnicze

Stawna 1G lok. 26, Gdynia, 81-629 (pomorskie)

Leszek Golon LECHBUD - USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Warszawska 35 lok. 2A, Gdynia, 81-309 (pomorskie)

Adam Giers GIERS ADAM

Brzoskwiniowa 2, Gdynia, 81-024 (pomorskie)

Marek Kass 'Korab'

Kartuska 67 lok. 15, Gdynia, 81-002 (POMORSKIE)

Dariusz Dołmant DD SERVICE

Gryfa Pomorskiego 56D lok. 1, Gdynia, 81-572 (POMORSKIE)

MATEUSZ PŁASZKO-TYNDZIK OLEŃKA

Jacka Malczewskiego 8 lok. 1, Sopot, 81-817 (pomorskie)

Jarosław Tubiak JARO

Kartuska 67 lok. 44, Gdynia, 81-002 (pomorskie)

Adam Rzepliński A.R.DEKORATOR

Korzenna 5A lok. 9, Gdynia, 81-587 (pomorskie)

Mieczysław Busz 'Busz'

Ikara 18/2 lok. 4, Gdynia, 81-197 (pomorskie)

Przemysław Ciechowski REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Żeglarzy 7 lok. 10, Gdynia, 81-109 (pomorskie)

1. WASTO STANISŁAW WAWSZCZAK 2.POMORSKI BROWAR TRADYCYJNY STANISŁAW WAWSZCZAK

Długa 21, Gdynia, 81-622 (pomorskie)

Michał Zieliński PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE MICH-MAL Nazwa skrócona: P.U. MICH-MAL

Starowiejska 10/12 lok. 8, Gdynia, 81-356 (pomorskie)

1. CKK ARCHITEKCI (wspólnik spółki cywilnej) Anna Król 2. MELTEMI (wspólnik spółki cywilnej) Anna Król

Świętojańska 87 lok. 14, Gdynia, 81-389 (pomorskie)

ADAM ŻŁOBIŃSKI "EKO-REM" - Żłobiński Adam

JACKA MALCZEWSKIEGO 7 lok. 4, Sopot (POMORSKIE)

Ireneusz Żywicki USŁUGI MALARSKO PIASKARSKIE

Chylońska 59/63 lok. 56, Gdynia, 81-041 (pomorskie)

USłUGI OGÓLNOBUDOWLANE-PRZEMYSŁAW CIEMNOCZOŁOWSKI

Waleriana Szefki 15 lok. M4, Gdynia, 81-572 (POMORSKIE)

Firma Handlowo-Usługowa "GREGMAR" Grzegorz Martyński

23 Marca 91 lok. 78, Sopot, 81-820 (pomorskie)

USŁUGI BUDOWLANE KRYSTIAN BICHOWSKI

Jarosława Iwaszkiewicza 8b lok. 2, Gdynia, 81-597 (pomorskie)

Waldemar Nowacki 'FOL-GLASS' ZAKŁAD SZKLARSKI

Miodowa 4A, Gdynia, 81-558 (pomorskie)

Zbigniew Szyca EWBUD Usługi ogólno-budowlane

Jana Dantyszka 2C lok. 1, Gdynia, 81-263 (POMORSKIE)

Mirosław Kropidłowski AŚMIR Usługi Remontowo-Budowlane i Sprzedaż Materiałów Budowlanych

Kartuska 115, Gdynia, 81-086 (pomorskie)

Artech S.C.

Góralska 6, Gdynia, 81-511 (pomorskie)

SERVISZKŁO Andrzej Bojanowski

Startowa 25D lok. 2, Gdańsk, 80-461 (pomorskie)

KRZYSZTOF KOWALCZYK "RAMZES"

Krakowska 10 lok. 62, Rumia, 84-230 (pomorskie)

KMA KRZYSZTOF BARYLSKI

POMORSKA 19 lok. 40, RUMIA, 84-230 (POMORSKIE)

TEMPS TOMASZ MACIEJEWSKI

BITWY POD PŁOWCAMI 2B/13, SOPOT, 81-731 (POMORSKIE)

AKCES Jacek Frąszczak

JEDNOROŻCA 8, Gdańsk, 80-299 (POMORSKIE)

"DARGIB" DARIUSZ GIBAŁA

ORFEUSZA 6 lok. 12, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

VIP GLASS PIOTR ŚLIFIRSKI

RABATKI 7, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

Grzegorz Nowak Now-Bud

Rdestowa 33C lok. 2, Gdynia, 81-577 (pomorskie)

Tadeusz Libert FIRMA 'LIKO'

Rdestowa 35C lok. 7, Gdynia, 81-577 (POMORSKIE)

I.GRAND. II.PM-WITRAŻ

JULIUSZA SŁOWACKIEGO 55D lok. 10, Gdańsk, 80-257 (POMORSKIE)

F.H.U. 'SZKLARZ'

KRAKOWSKA 13, RUMIA, 84-230 (POMORSKIE)

"RADAR" RADOSŁAW RYSZKOWSKI

ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO 6G lok. 5, Gdańsk, 80-462 (pomorskie)

FIRMA BUDOWLANA GRZEGORZ FALKOWSKI

Aleja Grunwaldzka 609D lok. 11, Gdańsk, 80-337 (POMORSKIE)

INTERIOR DESIGN JANUSZ RICHERT

KOŁOBRZESKA 42C lok. 66, Gdańsk, 80-394 (pomorskie)

F.H.U. Atremis

Mściwoja II 61-63/44, Gdańsk, 80-384 (pomorskie)

"Bellagio" firma malarska Jerzy Szymański

Aleja Jana Pawła II 4G lok. 6, Gdańsk, 80-462 (pomorskie)

Adrian Kurek ISOMAL

Morska 220 lok. 35, Gdynia, 81-006 (pomorskie)

Mariusz Skierka MANIO-BUD

Owsiana 15 lok. 61, Gdynia, 81-020 (pomorskie)

USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE

KOMBATANTÓW 1E lok. 17, Gdańsk, 80-464 (pomorskie)

WOŹNIAK SŁAWOMIR p.h.u. "BOCIAN"

Chmielna 2, Rumia, 84-230 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE-ROBERT CIEŚLEWICZ

KOŁOBRZESKA 58C lok. 1, Gdańsk, 80-394 (pomorskie)

MACIEJ BLUMA COMPLETE CONSTRUCTIONS COMPANY S.C.

PAWŁA GDAŃCA 4B lok. 2, Gdańsk, 80-336 (pomorskie)

Sebastian Masiakowski MASIAK FIRMA MALARSKO-REMONTOWA

Jaskółcza 2, Gdynia, 81-076 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - KAROL ORŁOWSKI

TYSIĄCLECIA 19 lok. 19, Gdańsk, 80-351 (pomorskie)

Grzegorz Żywiecki Usługi budowlane

Leona Staniszewskiego 17A lok. 3, Gdynia, 81-603 (pomorskie)

CZESŁAW BORZėCKI FIRMA BUDOWLANA Borzęcki Czesław

ARMII KRAJOWEJ 46 lok. 2, Sopot, 81-871 (pomorskie)

Zbigniew Krenski Usługi Ogólnobudowlane

Morska 220 lok. 26, Gdynia, 81-006 (pomorskie)

Mariola Ataman-Mańkowska PRACOWNIA MOZAIKI "MOZAIKA ART"

Powstańców Warszawskich 22 lok. 7, Gdańsk, 80-152 (pomorskie)

Zakłady Wielobranżowe "FaSt" Sp. z o.o. Centrala

Grunwaldzka 211, Gdańsk, 80-266 (pomorskie)

"REMONT" USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE IWONA SMUŻYŃSKA

SPACEROWA 4 lok. 1, Gdańsk, 80-330 (POMORSKIE)

I. "LC PION" LESZEK CHUCHAŁA II. LESZEK CHUCHAŁA LOKER SC - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Czereśniowa 15, Pierwoszyno, 81-198 (POMORSKIE)

KINGA REMBIAŁKOWSKA "17 ACCOUNTING SERVICE" KINGA REMBIAŁKOWSKA naza skrócona: 17 ACCOUNTING SERVICE

SZKOLNA 28, Mechelinki (pomorskie)

USŁUGI SZKLARSKIE - Henryk Andrejenko nazwa skrócona: USŁUGI SZKLARSKIE

CHOPINA 13 lok. -, Sopot, 81-782 (POMORSKIE)

USŁUGI REMONTOWO- BUDOWLANE, WYKOŃCZENIOWE MIROSŁAW RAULIN

Tuwima 22, Rumia, 84-230 (pomorskie)

MALOWANIE OKRĘTOWE

Warszawska 28/30 lok, Gdynia, 81-317 (pomorskie)

DANPAT WŁODARCZYK SŁAWOMIR

Stefana Jaracza 12B lok. 5A, Gdańsk, 80-863 (pomorskie)

RAFKOR Kinga Wachowska

KRÓLEWSKIE WZGÓRZE 11 lok. 3, Gdańsk, 80-283 (pomorskie)

"AMADOS" HOLKA AMADEUSZ

STAROMŁYŃSKA 8, WEJHEROWO, 84-200 (POMORSKIE)

WALDIMEX WALDEMAR NIEKRAŚ

Sandomierska 32 lok. 4, Gdańsk, 80-812 (pomorskie)

"TOMBUD" Tomasz Malek

Spadzista 10 lok. 14, Gdańsk, 80-811 (pomorskie)

TADEUSZ CZAJKA SILTRYSK

OJCOWSKA 6, Gdańsk, 80-146 (pomorskie)

PIOTR CHABOWSKI SAMUEL

Henryka Sienkiewicza 6A lok. 15, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

ARDECO - MARIUSZ PŁAZA

PRZEMYSKA 39C lok. 9, Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

MARKO PIOTR MARKOWSKI

NECLA 10 lok. 42, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

DAWPOL DAWID ADAMKOWSKI

NISKA 15 lok. 12, Gdańsk, 80-616 (pomorskie)

EXPERT HOUSE PATRYK KREFT

Chodkiewicza 17, Rumia, 84-230 (pomorskie)

SZLEJTER MICHAŁ REM-MAL

KONSTANTEGO IL. GAŁCZYŃSKIEGO 3C lok. 15, Gdańsk, 80-526 (pomorskie)

"PROSPERITY"

Spokojna 14 lok. 1, Władysławowo, 84-120 (POMORSKIE)

"KUPPER" Jarosław Kupper

Juszkowo Sportowa 21, Pruszcz Gdański, 83-000 (POMORSKIE)

WARSZTAT SZKLARSKI PIOTR MAŁUSZEK

SZEROKA 11 lok. 13, Gdańsk, 80-835 (pomorskie)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY JERZY KONIECZNY

CEBERTOWICZA 12 lok. 12, Gdańsk, 80-809 (POMORSKIE)

"NAMAL"

HOŻA 10A lok. 14, Gdańsk, 80-628 (pomorskie)

MIRBÓD MIROSŁAW ZWIRKO

Siennicka 11 lok. 40, Gdańsk, 80-750 (pomorskie)

"NORBUD" JAROSŁAW BORYS

25 , Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

FIRMA USŁUGOWA WOJCIECH GREGORCZYK

SIKORSKIEGO 170 lok. 95, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

ARKADIUSZ GROCHOŁA ADAR-DEKO

SZKOLNA 22 lok. 22, Reda, 84-240 (pomorskie)

Firma Usługowa Gawryś Zbigniew

Władysława Biegańskiego 33 lok. 70, Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

MULTI

Żywiecka 2c, Gdańsk, 80-407 (pomorskie)

Z.U.A MALOWANIE PIASKOWANIE ZBIGNIEW CIURKOWSKI

Platynowa 58 lok. 19, Gdańsk, 80-041 (pomorskie)

ALDONA KAŁDUŃSKA ALDONA KAŁDUŃSKA

OGRODOWA 29, Żelistrzewo, 84-100 (pomorskie)

NIMET

Obrońców Wybrzeża 6/3, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA ROMAN BOBRYCKI

NARUTOWICZA 1 lok. 5, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

LIDER-REM-BUD TOMASZ CICHAL

Leona Kruczkowskiego 13A lok. 1, Gdańsk, 80-288 (pomorskie)

"Martinez" Firma Ogólnobudowlana Marcin Rzepka

Jana III Sobieskiego 286 lok. 2, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

BENON KŁOSZEWSKI

Podmiejska 16, Kokoszkowy, 83-207 (pomorskie)

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY Adam Lewiński

Jara 11, Reda, 84-240 (POMORSKIE)

AGENCJA WIELOUSŁUGOWA "DAN" SASS DANIEL

WAWELSKA 4C lok. 25, Gdańsk, 80-034 (pomorskie)

JĘDRZEJCZYK ANDRZEJ Firma Remontowo - Budowlana "Małysz"

Żeromskiego 4C lok. 5, Hel, 84-150 (pomorskie)

USŁUGI DLA LUDNOŚCI - MALOWANIE, TAPETOWANIE

KOLONIA OCHOTA 34, Gdańsk, 80-154 (POMORSKIE)

Firma Budowlana Dom-Łuk Łukasz Talarowski

Stefczyka 9 lok. 2, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

STOLC WOJCIECH WOJMAR

Floriana Ceynowy 5 lok. 7, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

OSTROWSKI ARKADIUSZ TADEUSZ ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY

Złota 45B, Banino, 80-297 (pomorskie)

DANIEL CERK FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA BUDRIKS

Wilhelma Stryjewskiego 37C lok. 3, Gdańsk, 80-631 (pomorskie)

STANISłAW WOLSZON " USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE "

ŻEROMSKIEGO 19, Puck (pomorskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE TOMASZ TRUCHAN

RZEŹNICKA 7 lok. 1, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PAWO" MARZENA WOŁOSZYK

OLIWSKA 43C lok. 4, Gdańsk, 80-563 (pomorskie)

USŁUGI SZKLARSKIE RYSZARD GABOR

GROBLA III 9/11, Gdańsk, 80-840 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE ZBIGNIEW JANKIEWICZ

3 MAJA 1 lok. 16, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

MARCIN BĘBENEK F.H.U. OLI-REM

KAZIMIERZA PORĘBSKIEGO 48 lok. 46, Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DZIAK KRZYSZTOF

Marcina Dragana 23 lok. 26, Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

DOMEX ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ROBERT STRUG

RYSZARDA WAGNERA 2, Gdańsk, 80-171 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE TADEUSZ CIEŚLAK

Mariana Seredyńskiego 4B lok. 17, Gdańsk, 80-753 (pomorskie)

Firma Usługowa "NADR-BUD" Sebastian Nadrowski

Gościnna 2 lok. 5, Gdańsk, 80-032 (pomorskie)

WITOLD KLIMEK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 129 lok. 3, Gdańsk, 80-427 (pomorskie)

GAFFKE DANIEL P.H.U. DASTERS

Bojano Partyzantów Kaszubskich 17, Koleczkowo, 84-207 (pomorskie)

Aleksander Udrycki "FILIP" Przesiębiorstwo Budowlano-Usługowe

Gdańska 70, Żukowo, 83-330 (pomorskie)

ZAKŁAD USŁUG SZKLARSKICH ROMUALD STRENG

ALEJA GRUNWALDZKA 116, Gdańsk, 80-244 (pomorskie)

GLAZBUD Węsierski -Tesen Patryk

Morska 48 lok. 3, Borowina, 83-047 (lubuskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MAREK SZMYDT

PODWALE PRZEDMIEJSKIE 22 lok. 25, Gdańsk, 80-824 (POMORSKIE)

"NINO" Kuna Mariusz

Tęczowa 23 lok. 19, Gdańsk, 80-680 (pomorskie)

DAMIAN DAMASZKE "DAMAZY" USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE

PRUSZKOWSKIEGO 16, WEJHEROWO, 84-200 (POMORSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "MATT-BUD" JESCHKE MATEUSZ

PODWALE STAROMIEJSKIE 93 lok. 12, Gdańsk, 80-844 (pomorskie)

"INKO"USŁUGI BUDOWLANE MARIUSZ SYCHOWSKI

RADUŃSKA 40A lok. 2, Gdańsk, 80-021 (pomorskie)

"ANDEX" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MUSZKA ANDRZEJ

WILHELMA STRYJEWSKIEGO 35B lok. 8, Gdańsk, 80-631 (pomorskie)

"MAJS" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MICHAŁ STĘSIK

POWSTANIA LISTOPADOWEGO 3 lok. 22, Gdańsk, 80-288 (pomorskie)

JAWORSKI JERZY ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Jodłowa 2, Graniczna Wieś, 83-042 (pomorskie)

USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE MARCIN MATEJCZYK NIP: 588-153-12-59

OSIEDLE KASZUBSKIE 25 lok. 34, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

HAGLUND POLSKA Sp. z o.o.

Grunwaldzka 470, Gdańsk, 80-309 (pomorskie)

1. USŁUGI SZKLARSKIE JANUSZ BOJCZUK\n2. USŁUGI TRANSPORTOWE JANUSZ BOJCZUK

SOBIESKIEGO 44/50 lok. 5, Gdańsk, 80-216 (POMORSKIE)

"ROLL-MIR" PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE MIROSŁAW ROLL

Niestępowo Raduńska 29, Przyjaźń, 83-331 (pomorskie)

BIESZKE DANIEL Usługi Remontowo-Wykończeniowe, Usługi Transportowe

J.Sikorskiego 8, Kielno, 84-208 (pomorskie)

Czar Wnętrza

Zamostna 22, Bolszewo, 84-239 (pomorskie)

FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA ZENON SZYMBOROWSKI

Przy Krzyżu 13, Kiełpino, 83-307 (POMORSKIE)

GLAZBUD Węsierski - Tesen Mirosław

Morska 48 lok. 3, Borowina, 83-047 (lubuskie)

K.P. ABLE PACZKOWSKI KAROL

WIENIECKA 12 lok. 2, Gdańsk, 80-680 (pomorskie)

GRO-LID Lidia Groth

Jana Karnowskiego 3, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

TOMASZ REKOWSKI "TOMI" Tomasz Rekowski

OSIEDLE WYBICKIEGO 8 lok. 32, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

D.A. DEJK ANDRZEJ

Krótka 24, Łapalice, 83-300 (POMORSKIE)

LEVPOL RAFAŁ LEWANDOWSKI

IGNACEGO PADEREWSKIEGO 14 lok. 2, Tczew, 83-110 (pomorskie)

J.W. PIAST Józef Wieczorek

Zielona 23, Łęgowo, 83-031 (pomorskie)

"RAMCOR" KATARZYNA PAWŁOWSKA

AL SOLIDARNOŚCI 19, Tczew, 83-110 (pomorskie)

"SZWARC" ANDŻELIKA SZWARC

Dworcowa 14 lok. 1, Skarszewy, 83-250 (pomorskie)

JAKPOL IRENEUSZ DOBKOWSKI

Fryderyka Chopina 6, Tczew, 83-110 (pomorskie)

Usługi Malarsko-Tapeciarskie Roman Bigus

os. gen. Władysława Sikorskiego 6 lok. 38, Kartuzy, 83-300 (POMORSKIE)

STANISŁAW JASKULSKI ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Jaskulski Stanisław

KOLEJOWA 23, Kiełpino, 83-307 (pomorskie)

PIOTR KALKOWSKI Szklarstwo - Wyrób luster Kalkowski Piotr

DŁUGA 7, Grzybno, 83-300 (pomorskie)

ZYSKRA USŁUGI BUDOWLANE RAFAŁ ZYSKOWSKI

CIEPLEWO KLONOWA - , Łęgowo, 83-031 (pomorskie)

Czesław Syldatk USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

SUCHARSKIEGO 31 lok. 2, WEJHEROWO, 84-200 (POMORSKIE)

ROMAN KACZMARSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Gdańska 33, Rusocin, 83-031 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WIESŁAW TOMASZEWSKI

KOPERNIKA 3a, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

"Maler-Lech" Leszek Sobczak

Szatarpy 70, Wysin, 83-421 (pomorskie)

USŁUGI MALOWANIE-TAPETOWANIE ZBIGNIEW DOERCKS

Skarbka 60C lok. 11, Gdynia, 81-097 (POMORSKIE)

PAWEŁ ZNAMIROWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ,,ZNAMI"

OSIEDLE 1000 LECIA PP 2 lok., Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

Hirsz Mariusz Usługi Ogólno Budowlane MARIUSZ HIRSZ

Nowa 13, Bolszewo, 84-239 (pomorskie)

DAR - BUD Dariusz Maszota

Wyszecino Kasztanowa 18, Luzino, 84-242 (pomorskie)

Usługi Ogólno - Budowlane WEREX Mieczysław Wereszczyński

Koszwały Kasztanowa 11 lok. 1, Wiślinka, 83-011 (pomorskie)

HENRYK CIRZON DECORMX

Kasztelańska 96, Goręczyno, 83-311 (pomorskie)

Daniel Wiczkowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Szkolna 91A, Bolszewo, 84-239 (pomorskie)

BAUHAUS - EDMUND STUDZIŃSKI

Kozia 2B lok. 20, Tczew, 83-110 (pomorskie)

Remont24h

Kamrowskiego 9A/16, Gdynia, 81-603 (pomorskie)

"WOJTEK" WOJCIECH JEDWABNIK

OSIEDLE 60-LECIA O.N.P. 15 l, Starogard Gdański, 83-200 (POMORSKIE)

Rybakowski Krzysztof MAGBUD

Cieszenie 32, Miechucino, 83-334 (POMORSKIE)

Usługi Remontowo budowlane oli-kol Dariusz Ciemny

SOBIESKIEGO 338A lok. 9, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

Mirosław Skrzypkowski KAMIŚ-Usługi Budowlane,Transportowe

Krótka 4, Piekło Dolne, 83-047 (pomorskie)

MICHALAK ANDRZEJ MARIO-BUD USŁUGI WYKOŃCZENIOWO-REMONTOWE

Szpitalna 43 lok. 10, Dzierżążno, 83-332 (pomorskie)

Krzysztof Zakrzewski "KRYSBUD"

Dąbrówka Malborska 55, Stary Targ, 82-410 (POMORSKIE)

"MAT-BUD" Mateusz Czaja

Jana Wieckiego 16, Strzepcz, 84-223 (pomorskie)

"OLO" Olgierd Lange

Mickiewicza 26 lok. 3, Pelplin, 83-130 (POMORSKIE)

PAWEŁ ŚWIECZKOWSKI BUD

Parowa - 4, Dziemiany, 83-425 (pomorskie)

Szuta Jerzy ZAKŁAD USŁUGOWY MALARSKO-TAPECIARSKI

Garcz Kartuska 7, Chmielno, 83-333 (pomorskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA Tobiasz Sobczak

Gajowa 4, Bytonia, 83-210 (pomorskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA Adam Sobczak

Gajowa 4, Bytonia, 83-210 (pomorskie)

Zakład Szklarski Leszek Sobieralski

Prusa 27, Pelplin, 83-130 (POMORSKIE)

SAS- bud Łukasz Sasinowski

Rożental 77, Pelplin, 83-130 (pomorskie)

Farbą i pędzlem

Strzelecka 77, Kościerzyna, 83-400 (pomorskie)

USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ TRYTKO

KRUCZKOWSKIEGO 7, Tczew, 83-110 (POMORSKIE)

PP-RENOWACJA - FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA PIOTR PARCIANY

Józefa Grzybka 66E, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Dawid Kreft

ks. Józefa Rotty 6, Strzepcz, 84-223 (POMORSKIE)

WALDEMAR SIKORA Zakład Szklarski

JEZIORNA 8A, Sierakowice (POMORSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DARIUSZ JASIONOWSKI

JEDNOŚCI NARODU 14 lok. 17, Tczew, 83-110 (POMORSKIE)

ZAKŁAD SZKLARSKI "U SZYMONA" GRZELAK SZYMON

Jana Sobieskiego 35A, Tczew, 83-110 (POMORSKIE)

GRZEGORZ PŁOTKA "EUROMAL"

JEZIORNA 21, Sierakowice, 83-340 (pomorskie)

MARTIMAX BUD Szymon Stępień

Aleja Wojska Polskiego 46 lok. 4, Malbork, 82-200 (pomorskie)

JANUSZ ZIELONKA Jan-Bud

Puzdrowo 12, Puzdrowo, 83-340 (pomorskie)

SERVIS - MAL SŁAWOMIR POFELSKI

Włosienica 3, Mała Karczma, 83-135 (pomorskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KOSTKA DANIEL

Zamkowa 31, Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

Usługi ogólnobudowlane "KAZ-BUD" Eugeniusz Kaźmierczak

Ks. Sawickiego 4, Godziszewo, 83-209 (POMORSKIE)

Jacek Elwartowski Re-Complex

Dworek 9 lok. 3, Mikołajki Pomorskie, 82-433 (pomorskie)

"MURTECH" STANISŁAW SZNER

Julianowo 7, Prabuty, 82-550 (pomorskie)

MAREK ROMPA HEST-BUD

Wygoda Sierakowska 214, Wygoda Sierakowska (POMORSKIE)

NAD-MAR USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE MARCIN SZAMECKI

Starowiejska 17 lok. 2A, Tczew, 83-110 (POMORSKIE)

Firma Usługowa Dawid Kiciński

Marii Rodziewiczówny 12B lok. 3, Malbork, 82-200 (pomorskie)

"WOJ-MAR" ANDRZEJEWSKI WOJCIECH

BRZOZOWA 17, Prabuty, 82-550 (pomorskie)

EDMUND CZAJA Zakład Remontowo-Budowlany

MIRACHOWSKA 20, Sierakowice (POMORSKIE)

Usługi Budowlano-Wykończeniowe Patryk Jaromek

Stare Polaszki 81, Stare Polaszki, 83-433 (POMORSKIE)

BOGDAN RESA Usługi Malarsko Tapeciarskie

ŚW FLORIANA 11, Sierakowice, 83-340 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Budowlane "WAMAL" KRZYSZTOF WASIELEWSKI

Andrzeja Grubby 6, Brzeźno Wielkie, 83-115 (pomorskie)

WŁADYSŁAW PYRA ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Władysław Pyra

GAŁCZYŃSKIEGO 3, Malbork (pomorskie)

KRZYSZTOF WOLSKI Usługi Ogólnobudowlane

MIRACHOWSKA 106, Sierakowice, 83-340 (POMORSKIE)

KAMIL CHMIELECKI USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE

PIASKOWA 11, Mosty, 84-300 (pomorskie)

Firma Handlowo-Usługowa " D.J." Dawid Krawczyk

Lubichowska 33, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

"REFLEX" ZAKŁAD USŁUG SZKLARSKICH Ryszard Stobba

Lipowa 14, Kokoszkowy, 83-207 (pomorskie)

ANDRZEJ OKONIEWSKI Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Okoniewski

POMORSKA 9 lok. 4, Skórcz, 83-220 (pomorskie)

Firma Remontowo Budowlana "MAXI -BUD" Łukasz Wróbel

Pelplińska 24A lok. 3, Kulice, 83-130 (pomorskie)

Mirosław Łangowski Usługi Stolarsko-Budowlane

Mirachowska 17, Sierakowice, 83-340 (pomorskie)

Andrzej Kropidłowski USŁUGI SZKLARSKIE

Węsiory 55a, Sulęczyno, 83-320 (pomorskie)

STANISŁAW MACH ZAKŁAD SZKLARSKI Stanisław Andrzej Mach

JEZIORNA 7 lok. 9, Kościerzyna (POMORSKIE)

JACEK CICHON Zakład Malarsko-Tapeciarski "JACKI" Jacek Cichom

MIŁA 8, Skórcz, 83-220 (pomorskie)

WACŁAW PAŁASZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

CYPRIANA KAMILA NORWIDA 2C lok. 3, Kościerzyna, 83-400 (pomorskie)

Kompleksowe Remonty i Wykończenia Wnętrz "WALDEK" Waldemar Nikel

Chwarzenko 32A, Stara Kiszewa, 83-430 (pomorskie)

LESZEK FORMELA MALARSTWO BUDOWLANE I PRZEMYSŁOWE JASZEWSKI - FORMELA S.C. Jaszewski Kazimierz - Formela Leszek

DROGOWCÓW 2, Kościerzyna (POMORSKIE)

MALARSTWO BUDOWLANE I PRZEMYSŁOWE JASZEWSKI - FORMELA S.C. Jaszewski Kazimierz - Formela Leszek

DROGOWCÓW 2, Kościerzyna (POMORSKIE)

RYSZARD ZDANIEWICZ USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE RYSZARD EDWARD ZDANIEWICZ

NOWOWIEJSKIEGO 18 lok. 6, Sztum (pomorskie)

MIROSŁAW JENDERNAL USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I LEŚNE

ks. Piotra Dunajskiego 8, LIPUSZ, 83-424 (POMORSKIE)

ANDRZEJ EDEL "NORBIX-OKNA" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA W KOŚCIERZYNIE Andrzej Edel

BRZOZOWA 11, Łubiana, 83-407 (pomorskie)

USŁUGI SZKLARSKIE MONTAŻ ROLET I ŻALUZJI ZDZISŁAW HOROSZKIEWICZ 82-550 PRABUTY UL. OBROŃCÓW WESTERPLATTE 7

Obrońców Westerplatte 7, Prabuty, 82-550 (pomorskie)

DOR BUD

Nauczycielska 12 lok. 2, Gdynia, 81-614 (pomorskie)

SAUBER

Stolarska 17/B lok., Gdynia, 81-173 (pomorskie)

WYKOŃCZENIA BUDOWLANE

Łowicka 4 lok. 2, Gdynia, 81-504 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE Małgorzata Lewandowska

23 Marca 91D lok. 86 , Sopot, 81-820 (pomorskie)

Firma Usługowa

Jana Rybińskiego 5 , Gdynia, 81-095 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORTSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE

adm. J. Unruga 55D lok. 1 , Gdynia, 81-181 (pomorskie)

LAM Architekci

Kujawska 8, Sopot, 81-862 (pomorskie)

FAMIBUD

Chwarznieńska 91E lok. , Gdynia, 81-602 (pomorskie)

RADCZAN

Turkusowa 17 lok. 7, Gdynia, 81-158 (pomorskie)

KAMION BUD

Mazowiecka 15C lok. , Sopot, 81-862 (pomorskie)

PROJECT MANAGMENT

Lipowa 6B lok. 9, Gdynia, 81-572 (pomorskie)

MAKOM

Jana Dantyszka 4A lok. 20 , Gdynia, 81-263 (pomorskie)

RUBIN SERWIS GROUP

PELPLIŃSKA 1 lok. 2 , Gdańsk, 80-335 (pomorskie)

ARE-TOM

Floriana Ceynowy 10 lok. 4 , Sopot, 81-718 (pomorskie)

SKY PROJECT

Pomorska 94A lok. , Gdańsk, 80-333 (pomorskie)

SILVER MIX

Jana Kilińskiego 11B lok. 1 , Gdańsk, 80-452 (pomorskie)

VELTRO

Jana Solikowskiego 7a lok. 3 , Gdańsk, 80-393 (pomorskie)

MYCON

dr. Ludwika Zamenhofa 7 lok. 10p , Sopot, 81-869 (pomorskie)

TEMPS

Bitwy Pod Płowcami 2B lok. 13 , Sopot, 81-775 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE MEBLUX

Augustyna Krauzego 5 , Gdynia, 81-577 (pomorskie)

P.W. INSTAL- MARIS

Fryderyka Chopina 11 lok. 1 , Sopot, 81-752 (pomorskie)

REVOLUTIO

Piastowska 74a lok. , Gdańsk, 80-363 (pomorskie)

ECO-PROJEKT

RDESTOWA 43 , Gdynia, 81-577 (pomorskie)

PAULA

Kazimierska 39, Rumia, 84-230 (pomorskie)

KOLIBER

Chłopska 34A lok. , Gdańsk, 80-368 (pomorskie)

EKO-KASZTELAN

Obrońców Wybrzeża 6D lok. 3, Gdańsk, 80-398 (pomorskie)

FIRMA REM-BUD

Leśna Góra 15 lok. 5, Gdańsk, 80-281 (pomorskie)

ARLEKIN

Podjazd 5 lok. 11, Sopot, 81-805 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane

Dywizjonu 303 5D lok. 3, Gdańsk, 80-462 (pomorskie)

JAKTOM

Hery 10 lok. 1, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

DWG Daniel Węgrzynowicz

Wita Stwosza 12 lok. 1, Gdańsk, 80-312 (pomorskie)

1. OPTISOL

STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ 8 lok. 9 , Gdańsk, 80-744 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE PIOTR I PAWEŁ

OTWARTA 14 lok. 1 , Gdańsk, 80-169 (pomorskie)

TED-BUD

Dworcowa 7 lok. 6, Puck, 84-100 (pomorskie)

DECO.

Nieborowska 33 lok. 4, Gdańsk, 80-034 (pomorskie)

AL - AR

Kasztanowa 7b, Puck, 84-100 (pomorskie)

BUDI-MEG

Przebendowskiego 4, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

Paula

Waryńskiego 47c lok. , Gdańsk, 80-433 (pomorskie)

Luna

Kosowo Przodkow, Przodkowo, 83-304 (pomorskie)

ADI

Spokojna 37 lok. 3, Reda, 84-240 (pomorskie)

KAFELSZYK

Borkowo Słoneczna 10 , Żukowo, 83-330 (pomorskie)

Roboty budowlane

Adama Mickiewicza 83 , Chwaszczyno, 80-209 (pomorskie)

NORD CONSTRUCTIONS

STEFCZYKA 43 lok. A , Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Władysława Biegańskiego 12 , Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

NESPOL FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Obrońców Pokoju 19 lok. 4, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

MARSOFT

Konstantego Bergiela 5 lok. 36 , Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

P.H.U. Certus Małgorzata Szulc

Jagatowo Hebanowa 17 , Straszyn, 83-010 (pomorskie)

4 HOUSE

Tytusa Chałubińskiego 19 lok. 13 , Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo KOREM2

Rotmanka Jałowco, Straszyn, 83-010 (pomorskie)

ALTOM

Juszkowo Sasankowa 5 lok. 3 , Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

D & D

Gdyńskich Kosynierów 6 lok. 16, Gdańsk, 80-866 (pomorskie)

BASMAR

Przemysłowa 3 lok. 10, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

ALLKRAN AB

Babidół Zielona Dolina 19 , Kolbudy, 83-050 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane HYDROBUD

Sikorskiego 160, Wejherowo, 84-200 (pomorskie)

MIKAN

Makowa 17, Straszyn, 83-010 (pomorskie)

STOLARCZYK

Sieroca 1 lok. 6, Gdańsk, 80-839 (pomorskie)

NASTAŁY

Wronia 8 lok. 5, Gdańsk, 80-208 (pomorskie)

EXCLUSIVE

Jana Kasprowicza 36 lok. 1 , Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

Delta Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych

Tęczowa 67, Straszyn, 83-010 (pomorskie)

NOKAONO

Wolności 6 lok. 1, Gdańsk, 80-538 (pomorskie)

GIPS- ZEDI 31

Grunwaldzka 133, Rumia, 84-230 (pomorskie)

PeDe

Jana Kasprowicza 44 lok. 28 , Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

Ered

Przy Torze 13 lok. 1, Gdańsk, 80-055 (pomorskie)

DESIGN ME ARANŻACJA WNĘTRZ

Długa 45B lok. , Reda, 84-240 (pomorskie)

KLAR

Długie Ogrody 4 lok. 87, Gdańsk, 80-765 (pomorskie)

ZBYCH - BUD

Wejherowska 2 lok. 3, Puck, 84-100 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Projektowo Wykonawcze

Sójkowa 4, Gościcino, 84-241 (pomorskie)

FB MAJSTER

Srebrna 1 , Przywidz, 83-047 (pomorskie)

Zakład Usług Budowlanych

Władysławowska 30 , Jastrzębia Góra, 84-120 (pomorskie)

FABMA

XX-lecia PRL 10 lok. 47 , Kartuzy, 83-300 (pomorskie)

BSBud

Miłowo 1A , Mierzeszyn, 83-041 (pomorskie)

P.P.H.U. CANDELS EU

KASZUBSKA 4 lok. 2 , Tczew, 83-110 (pomorskie)

Wojciech Stanisław Szymusik WDSBUD

Nowa Kościelnica 55 , Ostaszewo, 82-112 (pomorskie)

PHU Martinus

Skrzydłowo 10 lok. 1 , Nowa Karczma, 83-404 (pomorskie)

IKA-TRANS

Długie Pole 132 , Cedry Wielkie, 83-020 (pomorskie)

FAST-BUD

Kościerska 31 lok. 1, Skarszewy, 83-250 (pomorskie)

ARX

Skarszewska 11 lok. 8, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

SOMIKO

Kubusia Puchatka 5E lok. 7, Tczew, 83-110 (pomorskie)

Kreska

Mieścin 32A , Miłobądz, 83-111 (pomorskie)

FIRMA BUDOWLANA

Kaszubska 4 lok. 3, Tczew, 83-110 (pomorskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA O.K.-DOM

Wąska 21 lok. 2, Tczew, 83-110 (pomorskie)

STUCCO Luksusowe tynki dekoracyjne

Młyńska 41, Luzino, 84-242 (pomorskie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DAV-LUK

Armii Krajowej 85, Tczew, 83-110 (pomorskie)

ARYM MARCIN

Jedności Narodu 30E lok. , Tczew, 83-110 (pomorskie)

Jost Grzegorz Jotex

Kwiatowa 25 , Ostaszewo, 82-112 (pomorskie)

DESIGN

Komara 10 , Somonino, 83-314 (pomorskie)

Expo - Michał

Dąbrowskiego 7 , Pelplin, 83-130 (pomorskie)

Firma Usługowo Handlowa

Kopernika 35 lok. 3, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

TOMEX

Janusza Korczaka 24 lok. 25 , Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE DECORIS

Sportowa 12, Stegna, 82-103 (pomorskie)

MAT-BUD

Klonówka Kościelna 8 lok. 3 , Pelplin, 83-130 (pomorskie)

JAR-BUD

Al. Wojska Polskiego 29 lok. 14 , Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

Firma Handlowo-Usługowa SALNER

Orzeszkowej 3 lok. 12, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

Firma Handlowo Usługowa NEUMANN Okna i Drzwi

al. Armii Krajowej 58 , Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

SURECO Przedsiębiorstwo Budowlane

Mickiewicza 12 lok. 1, Nowy Staw, 82-230 (pomorskie)

CECH-BUD Bednarek Wojciech

Polaszki 7 , Gościszewo, 82-400 (pomorskie)

Be Safe

Tadeusza Kościuszki 21 , Kościerzyna, 83-400 (pomorskie)

RAJBUD

Nowowiejskiego 15E lok. 40 , Gościszewo, 82-400 (pomorskie)

MG PARTNER

Jeziorna 44, Gowidlino, 83-341 (pomorskie)

P.H.U. Ogólnobudowlane KAROL

pl. Janusza Kusocińskiego 3 , Malbork, 82-200 (pomorskie)

GDN - BUDOWA

Gogolewo 18 , Gniew, 83-140 (pomorskie)

AS-Bud

Słupecka 24, Malbork, 82-200 (pomorskie)

KOKO

Majewo 14B lok. 3 , Morzeszczyn, 83-132 (pomorskie)

Studio Psiej Urody U Kasi

Grunwaldzka -, Malbork, 82-200 (pomorskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Strażaków 1A, Lipusz, 83-424 (pomorskie)

Pracownia Reklamy

Starogardzka 58 lok. A, Czersk, 89-650 (pomorskie)

BUD-CZAR Firma Budowlano-Elektryczna

Dworcowa 9 lok. 2 , Małe Krówno, 83-242 (pomorskie)

Firma Ogólnobudowlana Usługowo-Handlowa

Sportowa 4, Sulęczyno, 83-320 (pomorskie)

Zakład Usług GUMIŚ

Nowy Targ 25 , Stary Targ, 82-410 (pomorskie)

Firma-Usługowo-Remontowo-Budowlana WOJT-BUD

Długa 49, Czarna Woda, 83-262 (pomorskie)

BYGG-SERVICE

Dworcowa 8 lok. 9, Czarna Woda, 83-262 (pomorskie)