Hydrostal Sp. z o.o.

Cieszyńska 365, Bielsko-Biała, 43-382 (śląskie)

TCS

Iławska 1a, Gdańsk, 80-229 (pomorskie)

MADEX Sp. z o.o.

Lelewela 4, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

AMBIT Sp. z o.o.

Kąkolewska 21, Leszno, 64-100 (wielkopolskie)

ZOT

Michałkowicka 24, Chorzów, 41-500 (śląskie)

stalNet Sp. z o.o.

Wygoda 69, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

ISPAT

Chorzowska 50, Katowice, 40-101 (śląskie)

ANIMAX

Schuberta 102, Gdańsk, 80-172 (pomorskie)

Tesko

Brzezińska 8a, Rybnik, 44-203 (śląskie)

austenit

Poznańska 152, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Ekoinstal

Bolesława Chrobrego 26/44, Katowice, 40-881 (śląskie)

Borga Sp. z o.o.

Warszawska 66, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Madera

Przełajska 96, Czeladź, 41-250 (śląskie)

Marinox

Jasnogórska 23, Kraków, 31-358 (małopolskie)

Marstal

Wąwozowa 34B, Kraków, 31-752 (małopolskie)

Polhydro

Świętopełka 1, Konin, 62-502 (wielkopolskie)

Progres Sp. z o.o.

Roździeńskiego 91, Katowice, 40-203 (śląskie)

Radexpol

Szczecińska 16, Wrocław, 54-517 (dolnośląskie)

RPR

Sulechowska 14c, Zielona Góra, 65-762 (lubuskie)

Tristal Sp. z o.o.

Wólczyńska 173, Warszawa, 01-919 (mazowieckie)

Drewmix

Modlińska 17, Jabłonna, 05-110 (mazowieckie)

Vimex Sp. z o.o.

Warszawska 20, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Walmar

Olszynowa 2, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Wistal

Kopernika 1, Świdnica, 58-100 (dolnośląskie)

GAZSTAL S.A.

Foluszowa 116, Zielona Góra, 65-786 (lubuskie)

Nystal S.A.

Konduktorska 14, Katowice, 40-155 (śląskie)

Profil

Armii Krajowej 32a, Żarów, 58-130 (dolnośląskie)

DBN

Żwirki i Wigury 6, Mikołów, 43-190 (śląskie)

Bojar Sp. z o.o.

Buczki 27, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Logis

Sieje 121, Kielce, 25-561 (świętokrzyskie)

Gomulak

Głogoczów 532, Głogoczów, 32-444 (małopolskie)

Atchlon

Szczepanowska 21, Brzesko, 32-800 (małopolskie)

STALDOM

Wyszkowska 16, Radzymin, 05-250 (mazowieckie)

Zelkot

Nowy Dwór 8, Koszęcin, 42-286 (śląskie)

Gomat. Sp. z o.o.

Mikołowska 31, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

Holdim

Gen. Sikorskiego 7A, Radzionków, 41-922 (śląskie)

Mirra

Kowale 41a, Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

Profil

Fabryczna 1, Wojkowice, 42-580 (śląskie)

Bischofstal

Skłodowskiej-Curie 73, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

THERMICCAL Sp. z o.o.

Radomska 29, Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

ProSigma s.c.

Poznańska 44, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

Mirpol Sp. z o.o.

Elewatorska 29, Białystok, 15-620 (podlaskie)

DANSTAL

Wapienna 10, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

GZP Sp. z o.o.

Niedurnego 79, Ruda Śląska, 41-710 (śląskie)

MEGASET Sp. z o.o.

Stalowa 3, Piekary Śląskie, 41-948 (śląskie)

INTERSPEED Sp. z o.o.

Gulińskiego 26, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

KONSTALEX Sp. z o.o.

Mjr. Sucharskiego 49, Radomsko, 97-500 (łódzkie)

ZPW Sp. z o.o.

Budowlana 11, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

STALPROFIL S.A.

Roździeńskiego 11a, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

IPS S.A.

Ujastek 1, Kraków, 30-969 (małopolskie)

CEZAR

Kościuszki 81, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

ARNALL

Golce 100, Truskolasy, 42-134 (śląskie)

PATRONIC

Mickiewicza 24, Szczecin, 70-386 (zachodniopomorskie)

Baks

Jagodne 5, Karczew, 05-480 (mazowieckie)

Stalsystem Sp. z o.o.

Por. Krzycha 5, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

ZAREM Sp. z o.o.

Limanowskiego 87, Łódź, 91-329 (łódzkie)

STANAX

Gen. Ziętka 15, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

Polstal

Szymczaka 1/3, Warszawa, 01-227 (mazowieckie)

Almeco

Miałki Szlak 27, Gdańsk, 80-717 (pomorskie)

BSG

Pstrągowa 30, Katowice, 40-748 (śląskie)

CENTROSTAL

Zagnańska 151, Kielce, 25-563 (świętokrzyskie)

ZBACH Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 8, Tarnów, 33-101 (małopolskie)

INSBUD

Skłodowskiej-Curie 91, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

Amar Sp. z o.o.

Międzyrzecze Górne 384, Międzyrzecze Górne, 43-392 (śląskie)

Sebur

Kąty 34, Włoszczowa, 29-100 (świętokrzyskie)

INOTECH

Niepołomicka 37, Szczecin, 71-018 (zachodniopomorskie)

Metkol

Aleja Roździeńskiego 188 A, Katowice, 40-203 (śląskie)

PPU MAP Sp. z o.o.

Tworzeń 175, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

HT Troplast Polska Sp. z o.o.

Transportowca 7, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

HW Pietrzak Holding Sp. z o.o. - Oddział

Konstruktorska 10, Warszawa, 02-673 (mazowieckie)

Stal-Inwest

Sławka 3, Kraków, 30-633 (małopolskie)

STALPRODUKT-PROFIL Sp. z o.o.

Wygoda 69, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Polonica - Siedziba

Kielce, 25-646 (świętokrzyskie)

SCHRAG POLSKA

Kościelna 15, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

PW INTERFLANSCH Sp. z o.o.

Przemysłowa 2, Gniewkowo, 88-140 (kujawsko-pomorskie)

METAL-WIEM Sp. z o.o.

Handlowa 23, Gdynia, 81-061 (pomorskie)

H.W. PŁOCHOCIN Sp. z o.o.

Lipowa 5a, Płochocin, 05-860 (mazowieckie)

Arko

Drumli 3, Warszawa, 02-877 (mazowieckie)

Centrostal Bydgoszcz S.A.

Srebrna 12, Bydgoszcz, 85-461 (kujawsko-pomorskie)

Irestal Polska Sp z o.o.

Chorzowska 120, Świętochłowice, 41-600 (śląskie)

ITALINOX Polska Sp. z o.o.

Skórzewska 65, Wysogotowo, 62-081 (wielkopolskie)

Metal Serwis

Stacyjna 21, Wałbrzych, 58-306 (dolnośląskie)

Marlon-Stal

Katowicka 68, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Metalkol Sp.J

Korzenna 8, Poznań, 61-423 (wielkopolskie)

Multi-Handel

Chodkiewicza 15, Bydgoszcz, 85-065 (kujawsko-pomorskie)

Pro-Stal Sp. z o.o.

Pawła 1, Ruda Śląska, 41-700 (śląskie)

Pro-ferrodex Sp. z o.o

Kolejowa 57, Katowice, 40-602 (śląskie)

P.W. Solmet Sp. z o.o.

Wolności 1, Nowa Sól, 67-100 (lubuskie)

Stam Stal

Skłodowskiej-Curie 92, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

FHU Tabo

Wiśniowa 6, Rawa Mazowiecka, 96-200 (łódzkie)

Glob-Profil S.A.

Grunwaldzka 235, Bydgoszcz, 85-438 (kujawsko-pomorskie)

Trade Market Sp. z o.o.

Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec, 41-219 (śląskie)

Universal-Stal Sp. z o.o.

Niedurnego 34, Ruda Śląska, 41-709 (śląskie)

Metall-Expres Sp. z o.o.

Siemieńskiego 14, Rzeszów, 35-234 (podkarpackie)

P.W. Zielonka

Lubczykowa 17, Zielonka, 86-005 (kujawsko-pomorskie)

Stam-Stal

Wrocławska 16, Wałbrzych, 58-309 (dolnośląskie)

El-Puk

Kościelna 15, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

Biga Stal

Legionów Polskich 27, Rudawa, 32-064 (małopolskie)

Pietrzak Holding Sp. z o.o.

Nowe Boryszewo , Radzanowo, 09-451 (mazowieckie)

Stalimex PPUH

Zawadzkiego 1, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Stal-Expert Sp. z o.o.

Gen. Okulickiego , Sanok, 38-500 (podkarpackie)

PHU POLHUT Sp. z o.o.

Żyrardów, 96-300 (mazowieckie)

GPT Stal Sp. z o.o.

Bernardyńska 1, Bytom, 41-902 (śląskie)

HP Stal

Dokerów 13, Gdynia, 81-336 (pomorskie)

PH ADARA

Kapicy 9, Siemianowice Śląskie, 41-106 (śląskie)

Polonica - Oddział

Tarnowska 60, Kielce, 25-394 (świętokrzyskie)

Porta Enviro Sp. z o.o.

Nocznickiego 34, Szczecin, 71-642 (zachodniopomorskie)

GIAUR S.C.

Portowa 10, Gliwice, 44-100 (śląskie)

INWIT- ARMATURA

Szeroka 2, Ksawerów, 95-054 (łódzkie)

WEKO-REM

Krakowska 110, Warszawa, 02-256 (mazowieckie)

ThyssenKrupp Energostal

Budowlana 26, Lublin, 20-469 (lubelskie)

STALPRODUKT-CENTROSTAL

Hutnicza 20, Gdynia, 81-061 (pomorskie)

STALPRODUKT-CENTROSTAL

Szczawiowa 68, Szczecin, 70-010 (zachodniopomorskie)

APC PRESMET

Oświęcimska 121, Opole, 45-641 (opolskie)

POMECH-POL

Dubois 109, Łódź, 93-465 (łódzkie)

Andrzejewski AiWP Sp. z o.o.

Gorce , Łódź, 92-008 (łódzkie)

Zaklad Metalowy

Pławo 118, Borowa k. Mielca, 39-305 (podkarpackie)

Mecal Poland Sp. z o.o.

Gen. Dąbrowskiego 262, Poznań, 60-406 (wielkopolskie)

POL-NECKS Sp. z o.o.

Na Zapleczu 25, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

PHMB STALMET Sp. z o.o.

Krzemionki 4, Lublin, 20-314 (lubelskie)

CYNK-MAL Sp. z o.o.

Pątnowska 48, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

Ruukki Polska Sp. z o.o.

Jaktorowska 13, Żyrardów, 96-300 (mazowieckie)

Politechnik

Zglenickiego 46A, Płock, 09-411 (mazowieckie)

Daneko Stal

Handlowa 2, Zabrze, 41-807 (śląskie)

Ecoinstal S.J.

Sztygarska 28, Katowice, 40-881 (śląskie)

Laser Cut

Domagały 15, Kraków, 30-841 (małopolskie)

Ferona Polska S.A.

Mikołowska 31, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

FH Bryzek

Stefana Batorego 39g, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

PHU Plexal

Kilińskiego 18, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

Oma-Tech

Bernardyński , Poznań, 61-844 (wielkopolskie)

ThyssenKrupp Energostal

Skłodowskiej-Curie 70, Lubin, 59-301 (lubuskie)

ThyssenKrupp Energostal

Przędzalniana 60, Białystok, 15-688 (podlaskie)

ThyssenKrupp Energostal

Klimasa 46, Wrocław, 50-950 (dolnośląskie)

ThyssenKrupp Energostal

Marynarki Polskiej 96, Gdańsk, 80-557 (pomorskie)

ThyssenKrupp Energostal

Roździeńskiego 188, Katowice, 40-203 (śląskie)

ThyssenKrupp Energostal

Ściegiennego 252, Kielce, 25-116 (świętokrzyskie)

ThyssenKrupp Energostal

Zwycięstwa 114, Koszalin, 75-011 (zachodniopomorskie)

ThyssenKrupp Energostal

Pokoju 81, Kraków, 31-564 (małopolskie)

ThyssenKrupp Energostal

Lubelska 36, Olsztyn, 10-408 (warmińsko-mazurskie)

ThyssenKrupp Energostal

Lutycka 1, Poznań, 60-415 (wielkopolskie)

ThyssenKrupp Energostal

Stefana Byrły 8, Pruszków, 05-804 (mazowieckie)

ThyssenKrupp Energostal

Modlińska 4b, Warszawa, 03-216 (mazowieckie)

DSS Interacciai Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 25, Bydgoszcz, 85-825 (kujawsko-pomorskie)

Euro Inwest

Lęborska 16, Poznań, 60-431 (wielkopolskie)

Koide Poland Sp. z o.o.

Roździeńskiego 11, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

Ruukki Polska Sp. z o.o.

Łukowska 7/9, Oborniki, 64-600 (wielkopolskie)

BALKAR Technology

Towarowa 36, Staszów, 28-200 (świętokrzyskie)

Metale S.A.

Hallera 39, Imielin, 41-407 (śląskie)

INTERIOR SYSTEM Sp. z o.o. - Siedziba

Ratuszowa 11, Warszawa, 03-450 (mazowieckie)

HW Pietrzak Holding Sp. z o.o.

Kolejowa 21, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

Centrostal Szczecinek S.A.

Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Eurostal Południe S.J.

Partyzantów 2, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Pomian Dukat S.J.

Ujastek 7, Kraków, 31-752 (małopolskie)

Stal-Pol S.J.

Łukowska 6, Oborniki, 64-600 (wielkopolskie)

P.H. Stalmont

Wojska Polskiego 88, Świętochłowice, 41-603 (śląskie)

Stalexport Centrostal S.A. Lublin

Witosa 20, Lublin, 20-315 (lubelskie)

Stalmet Krzysztof Chiszberg

Skłodowskiej-Curie 4/84, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Staler Market Sp. z o.o. Hurtownia

Śmiecińska 1, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

KONIG STAHL Sp. z o.o. - OER

Sokołowska 37, Siedlce, 08-101 (mazowieckie)

BOWIM S.A. - Oddział Gdańsk

Władysława Żeleńskiego 50a/1, Gdańsk, 80-285 (pomorskie)

BOWIM S.A. - Oddział Wrocław

Tarnogajska 11/13, Wrocław, 50-512 (dolnośląskie)

Polonica Sp. z o.o. - Oddział Pińczów

Nowowiejska 42, Pińczów, 28-400 (świętokrzyskie)

ZW Walcowania Bruzdowa Sp. z o.o.

Okólna 10, Zawiercie, 42-400 (śląskie)

ARMEM-STAL S.C.

Kasztanowa 12, Grodków, 49-200

PHU DSK Metal

Chopina 10/46, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

"Stal-Hart"

Bielska 30, Kobiernice, 34-316 (śląskie)

IPS S.A. Huta Katowice S.A.

Piłsudskiego 92, Dąbrowa Górnicza, 41-308 (śląskie)

"Bibus Metals" Sp. z o.o.

Wysogotowo, Szparagowa 12, Przeźmierowo, 62-081 (wielkopolskie)

PRO-MAR S.A. - Siedziba

Bałtycka 61, Poznań, 61-017 (wielkopolskie)

ZŁOMREX S.A. Oddział Lublin

Mełgiewska 7/9, Lublin, 20-209 (lubelskie)

P.H.U. PIOMAR

Biskupińska 21, Kraków, 30-732 (małopolskie)

"ME"

Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

PPOW CENTROSTAL GÓRNOŚLĄSKI

Stalowa 1, Katowice, 40-607 (śląskie)

CENTROSTAL Sp. z o.o. Bielsko-Biała

Centralna 14, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kaszmir

Kraszewskiego 42b/82, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Alu-Centrum W. Sudwoj S.J.

Sokołowska 27, Komorów, 05-806 (mazowieckie)

Klöckner Stal i Metal Polska Sp. z o.o.

Poznań, 61-485 (wielkopolskie)

Stalprodukt-Centrostal Kraków Sp. z o.o. Oddział

Św. Maksymiliana Kolbego 7c, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Gór-Hut Sp. z o.o.

Brzozowa 7a, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Odmet Sp. z o.o. PUH Skład Handlowy

Narutowicza 68, Łosice, 21-400 (mazowieckie)

Pewena Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Popłacińska 37, Płock, 09-400 (mazowieckie)

INTE - Maszyny

Piaskowa 11, Mielec, 39-300 (podkarpackie)

P.H.U. STALBOK

Kolejowa 303, Sadowa, 05-092 (mazowieckie)

KONIG STAHL Sp. z o.o. - Oddział Zachód

Ostrowska 504, Poznań, 61-324 (wielkopolskie)

KONIG STAHL Sp. z o.o. - Oddział Północ

Hutnicza 38, Gdynia, 81-061 (pomorskie)

EJA MET

Kopijników 13, Warszawa, 03-274 (mazowieckie)

ZPHU Pat-Kon

Placowa 4, Cielętniki, 42-265 (śląskie)

Prof-Met-Kol

Spokojna 1b, Słupno, 05-250 (mazowieckie)

PHU Met-Bud

Piekarska 50, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Mich-Tech

Partyzantów 21, Myszków, 42-300 (śląskie)

BOWIM S.A. - Oddział Toruń

Piaskowa 6, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Polonica Sp. z o.o. - Oddział Radom

Kielecka 16/24, Radom, 26-610 (mazowieckie)

Mittal Steel Poland S.A. - Oddział Świętochłowice

Metalowców 5, Świętochłowice, 41-600 (śląskie)

Konsorcjum Stali Sp. z o.o. - Siedziba

Traktorzystów 10, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

"HUTA POKÓJ" S.A.

Niedurnego 79, Ruda Śląska, 41-709 (śląskie)

ZŁOMREX S.A. Oddział Szczecin

Struga 75, Szczecin, 70-784 (zachodniopomorskie)

Z.P.H.U. Jan Kowalczyk

Ciemna 5, Radom, 26-600 (mazowieckie)

F.U.H. Uni-Bis

Bolesława Krzywoustego 12, Lębork, 84-300 (pomorskie)

H.W. Marstal-Profil Marcin Maciejuk

Spółdzielcza 1, Łosice, 08-200 (mazowieckie)

Rekl-Stal P.W. Paweł Krencisz

Malwowa 54, Poznań, 60-175 (wielkopolskie)

F.H.U. BAKMA

Chopina 6, Świętochłowice, 41-600 (śląskie)

UNILIFT Technika Dźwignicowa

Ołowiana 16, Bydgoszcz, 85-461 (kujawsko-pomorskie)

PHU Dak-Met

Kochanowskiego 13, Herby, 42-284 (śląskie)

PPUH POLWENT - Zakład Produkcyjny

Przemysłowa 7, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

Hurtownia stali TEHABUD

Starobrzeska 34d, Brzeg, 49-305

P.H.U. Duotech s.c.

Sienkiewicza 49, Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

STALPRODUKT-CENTROSTAL Kraków Sp. z o.o. Oddział Wrocław

Błękitna 2, Bielany Wrocławskie, 55-075 (dolnośląskie)

P.P.U.H. HYDROSTAL - Zakład produkcyjny

Ofiar Oświęcimia 78, Brzeszcze, 32-620 (małopolskie)

"CENTROSTAL" S.A. - Oddział Słupsk

Poznańska 1a, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

INTERIOR SYSTEM Sp. z o.o. Biuro Handlowe i Produkcja

Lipowa 10, Marki, 05-270 (mazowieckie)

Firma Handlowa BAUSTAL S.J. - Filia

Wschodnia 19, Gdańsk, 80-066 (pomorskie)

F.H.U. STAL-HUT S.C.

Wyzwolenia 2, Częstochowa, 42-224 (śląskie)

Dolnośląskie Towarzystwo Gospodarcze

Rynek 20, Wałbrzych, 58-300 (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MAT"

Storrady 1/3, Szczecin, 71-602 (zachodniopomorskie)

Przedsiębiorstwo Prywatne Stalmet Zygmunt Songin

Długosza 11B, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Stalmet Nekla Wyroby Hutnicze

Dworcowa 24, Nekla, 62-330 (wielkopolskie)

P.P.U.H. LiS S.C.

Krakowska 11b, Skawina, 32-050 (małopolskie)

METAL-STOP P.H.P. Kinga Zielińska

Przemyska 31, Poznań, 61-324 (wielkopolskie)

HW Pietrzak Holding Sp. z o.o. Biuro w Krakowie

Wielicka 181a, Kraków, 30-663 (małopolskie)

Mittal Steel Poland S.A. - Oddział Huta CEDLER

Niwecka 1, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

STALEXPORT-CENTROSTAL Warszawa S.A. - Biuro Zarządu

Obrzeżna 11, Warszawa, 02-691 (mazowieckie)

Ergaś Hurtownia Materiałów Budowlanych i Wyrobów Hutniczych

Wyszkowska 26, Łochów, 07-130 (mazowieckie)

ZŁOMREX S.A. o/Kraków - Biuro handlowe wyrobów metali nieżelazny

Mierzeja Wiślana 10, Kraków, 30-732 (małopolskie)

Hurt Wyrobów Śrubowych Arex

Młoda 12, Kielce, 25-610 (świętokrzyskie)

Firma Handlowo-Usługowa CZARMET S.j.

ul. Towarowa 11, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Nova Trading S.A. Stal nierdzewna, aluminium, centrum serwisowe

Droga Starotoruńska 5, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Dariusz Putyra "Shark"

Konradówka 57, Chojnów, 59-225 (dolnośląskie)

Invest

Marcelińska 96, Poznań, 60-324 (wielkopolskie)

VISTAL

Niepodległości 659, Sopot, 81-855 (pomorskie)

BE Group Sp. z o.o.

Hutnicza 40, Gdynia, 81-061 (pomorskie)

Paletten-Metalbox

Ogrodowa 6, Szamocin, 64-820 (wielkopolskie)

Alpos

Fabryczna 3, Małomice, 67-320 (lubuskie)

Falbud Sp. z o.o.

Dworcowa 23, Żywiec, 34-300 (śląskie)

PPHU KOMP-STAL S.J. - Oddział Częstochowa

Miodowa 4a, Blachownia, 42-290 (śląskie)

SP Remak Zakład Usługowy

Unii Lubelskiej 3, Poznań, 61-249 (wielkopolskie)

"Metalbark"

Jagodowa 11, Nowa Wieś Wielka, 86-060 (kujawsko-pomorskie)

ZPH "Surmet"

Zakopiańska 34, Rumia, 84-230 (pomorskie)

AMG Biuro Techniczno-Handlowe

Ułanów 5/34, Lublin, 20-554 (lubelskie)

HUT-PUS S.A.

Mrozowa 3, Kraków, 30-969 (małopolskie)

PPH Aner S. J.

Ligocka 1, Wrocław, 51-116 (dolnośląskie)

STEEL-BOX

Traktorowa 23a, Łódź, 91-116 (łódzkie)

Tomis S.J.

Dworcowa 23, Żywiec, 34-300 (śląskie)

HUTNIK Sp. z o.o.

Kościuszki 111, Kęty, 32-650 (małopolskie)

Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o.

Kościuszki 49, Stare Kurowo, 66-540 (lubuskie)

PPUH Promus Częstochowa Sp. z o.o.

Górnicza 1, Kłobuck, 42-100 (śląskie)

Lindab

Kolejowa 311, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

TRASKO-STAL Sp. z o.o.

Staroprzygodzka 117, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

HUTA KRÓLEWSKA Sp. z o.o.

Metalowców 13, Chorzów, 41-500 (śląskie)

STALPRODUKT WARSZAWA Sp. z o.o.

Traktorzystów 10, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

FPiN WAPIENICA Sp. z o.o.

Regera 30, Bielsko-Biała, 43-382 (śląskie)

ALUPOL

Łąkowa 7/9, Łódź, 90-562 (łódzkie)

MET-GAL

Julianowska 15, Konstancin-Jeziorna, 05-500 (mazowieckie)

Spółdzielnia Pracy Metalowców im. 1 Maja

Elewatorska 17, Białystok, 15-620 (podlaskie)

PPHU Stro-Stal

Wilkonice 11, Pepowo, 63-830 (wielkopolskie)

Nova Trading S.A. - Oddział Sosnowiec

Niwecka 1, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

PPHU KOMP-STAL S.J. - Siedziba

Gliniana 67/21, Wrocław, 50-525 (dolnośląskie)

Huta Łabędy S.A.

Zawadzkiego 45, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Przedsiebiorstwo KONSUS s.c. Biuro Handlowe

Górna Wilda 63, Poznań, 61-563 (wielkopolskie)

BUDOWNICTWO LĄDOWE WITOLD PORĘBA

ul.Kostrogaj 1, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Frezpol Sp. z o.o.

Gen. Kleeberga 2, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

MCH System

Kielnieńska 186, Gdańsk, 80-299 (pomorskie)

BMT Sp. z o.o.

Leśna 3, Straszyn, 83-010 (pomorskie)

ELKA Sp. z o.o.

Handlowa 8, Gdańsk, 80-554 (pomorskie)

TechnoMet Sp. z o.o.

Lubliniecka 6a, Zawadzkie, 47-120 (opolskie)

Stalmet PH

Biała 37, Stara Biała, 09-411 (mazowieckie)

FH Elżbieta Wiśniewska

Klusek 38, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

Sambud-2 Sp. z o.o.

Chełmżyńska 180, Warszawa, 04-464 (mazowieckie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Zamość

Lwowska 53, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Radom

Chorzowska 14, Radom, 26-604 (mazowieckie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Wrocław

Gazowa 3, Wrocław, 50-513 (dolnośląskie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Poznań

Gołężycka 95, Poznań, 61-357 (wielkopolskie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Kalisz

Wojciecha z Brudzewa 42, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Szczecin

Szosa Stargardzka 20/22, Szczecin, 70-893 (zachodniopomorskie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Toruń

Ceramiczna 6, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Łódź

Wróblewskiego 45/47, Łódź, 94-035 (łódzkie)

Sambud-2 Sp. z o.o. - Filia Zielona Góra

Stefana Batorego 126a, Zielona Góra, 65-735 (lubuskie)

Hurtownia Aluminium P.H.U TOMBIG - Konin

Główna 80, Krzymów, 62-513 (wielkopolskie)

CKS Centrum Konstrukcyjno-Spawalnicze Dariusz Sokalski

Kretomińska 26, Koszalin, 75-900 (zachodniopomorskie)

INTERSPEED PHUP Sp. z o.o.

Solidarności 1, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

PHPU ADRIA

Stawowa 4/61, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

PZRE BESTAL

Przemysłowa 47, Tychy, 43-100 (śląskie)

BODEX PHU

Ochocza 2, Warszawa, 04-942 (mazowieckie)

CTS KNOPIK

Budowlanych 52, Opole, 45-124 (opolskie)

MORIS

ul. Fabryczna 7, Tychy, 43-100 (śląskie)

Centro-Metal

Wapienna 3, Żary, 68-200 (lubuskie)

Firma usługowo budowlana Metalpunkt balustrady Kraków

Mrozowa 20A, Kraków, 30-969 (małopolskie)

PPI CHROBOK S.A.

Kowola 11, Bojszowy, 43-220 (śląskie)

BURSARIUS

Siercza 344, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

Weldero

Jana Grabowskiego 4 lok. 18 , Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

WENGLORZ

Polna 3, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

CVIAZO

Głogowska 39, Opole, 45-315 (opolskie)

QBENSS - Events, Sports & Media -

Jana Kropidły, Opole, 45-092 (opolskie)

Celtronic

Dąbrówka Pogorzelska 32 , Glina, 05-430 (mazowieckie)

Ekskluzywne Toalety Royal Toilets

11 Listopada 53 , Gorlice, 38-300 (małopolskie)

Firma Hadlowo-Usługowa PAMET

Długa 23, Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

Artimega

Brody 4a , Końskie, 26-200 (świętokrzyskie)

NOVATORIS

Cesarzowicka 6 lok. 10, Wrocław, 52-408 (dolnośląskie)

GEIN Engineering

Królowej Jadwigi 7 lok. 36, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

AddMore Communications

Cegłowska 2 lok. 8, Warszawa, 01-803 (mazowieckie)

FARMAS

Startowa 21c lok. , Gdańsk, 80-461 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Produkcji Armatury MKV

Ewy Szelburg-Zarembiny 25 lok. 8 , Bydgoszcz, 85-792 (kujawsko-pomorskie)

Air Control

Kwidzyńska 25, Wrocław, 51-415 (dolnośląskie)

F.H.P. OPAKOWANIA S. C. Jarosław Durak,

Wojska Polskiego 3, Mielec, 39-300 (podkarpackie)

AGMED

Wiolinowa 4 lok. 12, Warszawa, 02-785 (mazowieckie)

SUNLOGIC

Adama Mickiewicza 13 lok. 11 , Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

POLSKAREKLAMA

krakowska 255 , Kielce, 25-705 (świętokrzyskie)

centrum Wentylacji

dziadoszańska 10 , Poznań, 61-248 (wielkopolskie)

MLY STUDIO

Urocza 82A, Warszawa, 05-075 (mazowieckie)

GRUPA MEDIA PRINT

Bankowa 8 lok. 3, Zielona Góra, 65-049 (lubuskie)

PHU Strefa998

Wietszyce 41 , Białołęka, 67-221 (dolnośląskie)

Firma Handlowo Usługowa Rob-Eko

Melchiora Wańkowicza 52A lok. 9 , Płock, 09-410 (mazowieckie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE

175 , Perzów, 63-642 (wielkopolskie)

ZYSTAL

Husarska 29 lok. 2, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

NVKTEC

Westerplatte 3 lok. 6, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

SAND-MET

Wiejska 84, Sosnowiec, 41-216 (śląskie)

MAE Media

Gąsek 89 , 02-789 (mazowieckie)

RW Recykling Małgorzata Jachimska

Porażyn 66 , Opalenica, 64-330 (wielkopolskie)

AGENCJA REKLAMOWO WYDAWNICZA NOVA

Parkowa 9A, Kołbiel, 05-340 (mazowieckie)

P.P.U.H. ARAS2 Wspólnik spółki cywilnej

Leona Petrażyckiego 12I lok. 3 , Kraków, 30-399 (małopolskie)

PARADA

Radomierzyce Wrocławska 11 , Święta Katarzyna, 55-010 (dolnośląskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Franciszka Posadzego 29A , Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

1.ELIT - 2. POL-CUT Eliza Pocaj

Bydgoska 16A , Łochowo, 86-065 (kujawsko-pomorskie)

Włastal Kwiatkowscy

22 , Zawady, 96-111 (łódzkie)

BHM

Ogrodowa 4, Kłobuck, 42-100 (śląskie)

TROJAN MEDIA

Józefa Furmanka 4B , Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Krajowa Grupa Doradców Gospodarczych

Długołęka Jarzębinowa 16 , Mirków, 55-095 (dolnośląskie)

DERFOX

Piastowska 7, Stalowa Wola, 37-464 (podkarpackie)

BATERSOL

Mazowiecka 126 , Jabłonna, 05-110 (mazowieckie)

MJR Consulting

Węgierska 32 lok. 5, Zielona Góra, 65-001 (lubuskie)

OLPI

Cegielniana 35D, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

Firma Handlowo - Usługowa CAMELIA

Sobieskiego 20 lok. 5 , Głubczyce, 48-100 (opolskie)

BHZ

Mieszka I 14a lok. , Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

KOMINES

Wola Komborska 50c , Korczyna, 38-420 (podkarpackie)

ROZALKA

Myśliborska 85A lok. , Warszawa, 03-185 (mazowieckie)

DCM Serwis

gen. Tadeusza Kutrzeby 6 , Święciechowa, 64-115 (wielkopolskie)

BSN24 Group Wojciech Długozima

Borowiecka 47b, Warszawa, 04-871 (mazowieckie)

Milove

Józefa Elsnera 3 , Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe

Władysława Łokietka 14, Kraków, 30-016 (małopolskie)

2R Solutions

Łężkowice 101 , Kłaj, 32-015 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiki Bis

Szkolna 30 lok. 1, Kielce, 25-604 (świętokrzyskie)

PLASTIPOL

Józefa Poniatowskiego 3 lok. 12 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

JAZA

Orląt Lwowskich 10 lok. 4, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

TRIFID

Bolesława Prusa 19A , Konstancin-Jeziorna, 05-510 (mazowieckie)

ISO-VIP

352 , Łysa Góra, 32-853 (małopolskie)

Technical Seals

Cegielniana 6, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

Mechatronic

Rumiankowa 26 lok. 3, Warszawa, 05-077 (mazowieckie)

PRISMATIC

ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego 1 lok. 10 , Chełmża, 87-140 (kujawsko-pomorskie)

SpaceCar

Gałków Mały Leśna 4 , Gałkówek-Parcela, 95-041 (łódzkie)

NETCOM

11 Listopada 126 , Sulejówek, 05-070 (mazowieckie)

Firma VegeVege Sworski Roman

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133d lok. 019 , Łódź, 92-318 (łódzkie)

CARBOTECHNIX Sawicki Wojciech

Gajowa 30B lok. , Białystok, 15-794 (podlaskie)

HEMAR

Wrońsko 44 , Konopnica, 98-313 (łódzkie)

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA WOTECH

Przysietnica 66 , Brzozów, 36-200 (podkarpackie)

PLASTIKA

Ogrodowa 8 lok. 25, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

SAA PLAST

Bohaterów 44 lok. 3, Rzeszów, 35-112 (podkarpackie)

PROGRESSIVE SOLUTIONS

Targowa 8, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

LANA NGUYEN

al. Jana Pawła II 61 lok. 178 , Warszawa, 01-031 (mazowieckie)

The Backstage Records Michał Dmitruk

Lawinowa 1 lok. 15, Lublin, 20-864 (lubelskie)

GPM SYSTEM

Jaworowa 17, Wałbrzych, 58-306 (dolnośląskie)

InstalacjeHHO

Granitowa 7, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Usługi Ślusarsko - Montażowo - Budowlane

Łapszów 75 , Koszyce, 32-130 (małopolskie)

MARSTO

Sportowa 23B lok. , Suchy Dąb, 83-022 (pomorskie)

VIWETECH

Turza Zwycięstwa 13 , Wysoka, 42-450 (śląskie)

eucer

Wierzbowa 22, Opoczno, 26-300 (łódzkie)

GP-72

Wiączyń Dolny 40B , Łódź, 92-701 (łódzkie)

PUH ZENTEL Komputery

Wroniecka 19F, Pniewy, 62-045 (wielkopolskie)

AccSight

Górczewska 208 lok. , Warszawa, 01-460 (mazowieckie)

3D Factory

Wierzbowa 6, Sulejówek, 05-071 (mazowieckie)

Pro-Trader

Mikołaja Reja 29 , Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

PESTKA

Ogrodowa 18/22, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

MAX INVEST

al. Władysława Stanisława Reymonta 17 lok. 47 , Warszawa, 01-840 (mazowieckie)

FACH-DACH

Polna 7, Modliborzyce, 23-310 (lubelskie)

GARUM - wspólnik spółki cywilnej

al. Jana Pawła II b/n , Białystok, 15-703 (podlaskie)

AB Investment

Wichrowe Wzgórze 6 lok. 18, Poznań, 61-673 (wielkopolskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO REMONTOWY BUD-STAL

Chocianowiec 145 , Chocianów, 59-140 (dolnośląskie)

PITSTAR

Botaniczna 24 lok. 7, Częstochowa, 42-216 (śląskie)

STRADE

gen. Taczaka 2 lok. 16 , Gostyń, 63-800 (wielkopolskie)

INNOVATIVE PLASTICS PROCESSING

Leśne 4C lok. 89 , Koziegłowy, 62-028 (wielkopolskie)

DELVA

Poli Gojawiczyńskiej 10 , Poznań, 60-461 (wielkopolskie)

CITYRECYCLING

Skarbówek 32 , Szczecin, 71-450 (zachodniopomorskie)

Firma Handlowo-UsługowaKAMPO-1

Murarska 7 lok. 14, Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

ECO DESIGN STUDIO

Józefa Ignacego Kraszewskiego 23 lok. 76 , Białystok, 15-024 (podlaskie)

JARO

Drukarska 16 lok. 6, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

GTK

Wincentego Witosa 32b lok. 10 , Katowice, 40-832 (śląskie)

DADON POLAND

Barwicka 1d lok. 5, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

BERG

Czekoladowa 15, Białe Błota, 86-005 (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE -

Błońska 23, Nadarzyn, 05-830 (mazowieckie)

EKOSTAN

Jana Sobieskiego 20 lok. 4, Rawa Mazowiecka, 96-200 (łódzkie)

ANCO Przedsiębiorstwo Promocji Technologicznych

Torfowa 43, Warszawa, 05-077 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TBM

Adama Mickiewicza 6 lok. 40 , Myślenice, 32-400 (małopolskie)

1. EFFECTIVE CONSULTING - 2. SZANSA -

PODHALAŃSKA 6 lok. 5A , Gdańsk, 80-322 (pomorskie)

CHEMFIX CHEMIA PRZEMYSŁOWA I ŁĄCZENIOWA

Rolników 94, Gliwice, 44-141 (śląskie)

LERI RADOSŁAW PIEKARCZYK

Tadeusza Kościuszki 33 , Chorzów, 41-500 (śląskie)

Barbara Kłys Firma Produkcyjno-Usługowa DARBAPOL

Curie-Skłodowskiej 18 lok. 64 , Czeladź, 41-250 (śląskie)

MANTE

HAUKE BOSAKA 1 , Kielce, 25-217 (świętokrzyskie)

SPERA BOGUSŁAW 1. STYROTERM BOGUSŁAW SPERA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE 2. POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE BOGU

Bałtycka 45-47 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ELŻBIETA BEDNARCZYK FPHU "PRODMET"

Heleny 3/5 (ŁÓDZKIE)

ZYGMUNT GRZESZKOWIAK WYRÓB Z TWORZYW SZTUCZNYCH

SZKOLNA 16 (WIELKOPOLSKIE)

"Adamex" ADAM NAGÓRSKI

Kaszubska 4, Człuchów, 77-300 (pomorskie)

ADELLO SYSTEM TOMASZ WėSIERSKI

GRUNWALDZKA 62, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

AG TRADING Aleh Beliakou

Wyzwolenia 367A, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Agnieszka Płuciennik FOLIO - KAR

Dąbrówka 33B, Sławno, 26-332 (łódzkie)

Agnieszka Socholik - EKO - RECPET

Łazy 108C, Jerzmanowice, 32-048 (małopolskie)

AM-WER JAROSŁAW SKÓRKA

Osiedle Niewiadów 16 lok. 44, Niewiadów, 97-225 (łódzkie)

"AMPACK" MICHAŁ SZULWIC

Młyńska 1, Bratian, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

ANDRZEJ JARZYNA AJL CONSULTING

KORDIANA 60 lok. 34, Kraków, 30-653 (małopolskie)

ANDRZEJ PASZTA Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "APE"

JASKROWSKA 5\7, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

Andrzej Strzałka Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa

Radosna 33, Dębica, 39-200 (podkarpackie)

ANDRZEJ STYŚ PPHU- "AS"

Umieszcz 170, Tarnowiec, 38-204 (podkarpackie)

Aneta Brzęczek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe AKWIB S.C.

Częstochowska 212, Lipie, 42-165 (śląskie)

ANNA MIEDZIŃSKA NAO-PLAST

marsz. Piłsudskiego 117, Końskie, 26-200 (świętokrzyskie)

ANNA PISKOREK CENTRUM GRZEWCZE PAS

Legionów 1, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

ANNA WAWRO "SKENA"

Kokotów 503, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

AS Grzegorz Sawicki

Władysława Biegańskiego 29C lok. 25, Gdańsk, 80-807 (pomorskie)

AXEL - AKSEL MARTINUSSEN

PIOTRA I PAWŁA 53, Police, 72-015 (zachodniopomorskie)

BŁONDZIK ADAM BŁONDZIK ADAM TECHMET Nazwa skrócona: TECHMET

Żeromskiego 69, Tarnowskie Góry, 42-603 (śląskie)

CADMICZ SEBASTIAN ZIAJA

Bohaterów Monte Cassino 24 lok. 26, Katowice, 40-231 (śląskie)

Dariusz Świerczyński PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "FOUR-PLAST"

Skalska 8 lok. 14, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

Dawid Lemański ODEX

Zielona 12, Wielka Nieszawka, 87-165 (kujawsko-pomorskie)

Dawid Piotr Kopeć Dawinstal

Gnojnik 491, Gnojnik, 32-864 (małopolskie)

DOMINIK CHYLIŃSKI DELPLAST

Kazimierzówka 98, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

"EKO-TECH " PAWEŁ LEBIODA

KORMORANÓW 112, Bydgoszcz, 85-432 (kujawsko-pomorskie)

Elżbieta Derendarz KOMPLEKS-BUD

Stróża Podleśna 23, Andrespol, 95-020 (łódzkie)

"ER-BUD" ERYK BANASZEK

ALASKI 1 lok. 7, Józefosław, 05-509 (mazowieckie)

ER-MI IWONA WOŹNIAK

Krężnicka 94B, Lublin, 20-518 (lubelskie)

EVOPLAST Piotr Jurkiewicz

Uśmiechu 12A, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

EWA KADZIKIEWICZ - DROIMPEX

Skierdy Kukułki 35, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-101 (mazowieckie)

EWOLAP PAWEŁ FILIPOW

SŁOWACKIEGO 41, Augustów, 16-300 (podlaskie)

FHU "RASKO" POLSKA Rafał Skowron

Stanisława Moniuszki 15 lok. 7, Jawor, 59-400 (dolnośląskie)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "IWINCOM" - JACEK IWIŃSKI

Nieszawska 25, Ciechocinek, 87-720 (kujawsko-pomorskie)

FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA WIPLAST RAFAŁ CAŁKA

Wojska Polskiego 66, Mikołów, 43-190 (śląskie)

GR8 PAWEŁ MOZGAŁA NAZWA SKRÓC. GR8

OSADA 10, Bydgoszcz, 85-351 (kujawsko-pomorskie)

Grzegorz Czerniak MASZYNOHURT

Adama Asnyka 45, Kędzierzyn-Koźle, 47-230 (opolskie)

GRZEGORZ DEPTA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA S - LINE MOTO

RACIBORSKIEGO 6A, Kraków, 31-463 (małopolskie)

Grzegorz Duszkiewicz "ALEKSANDER"

Świecichowo 21A, Damnica, 76-231 (pomorskie)

GUMAPLAST Daniel Nowakowski

Wawrów 23a, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

HURT-STAL Sylwester Podleśny

Wolności 304 lok. 3, Zabrze, 41-800 (śląskie)

HYPER PLASTICS PAWEŁ SOBCZAK

BORYNY 10 lok. 5, Szczecin, 70-017 (zachodniopomorskie)

IGOPAK Grzegorz Rośkowicz

Witoszów Dolny 136F, Świdnica, 58-100 (dolnośląskie)

IWONA KALAGA FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA IMMAX IWONA KALAGA

CZĘSTOCHOWSKA 25, Łazy, 42-450 (śląskie)

Jakub Sadowski WENT-TECH

Lukrecjowa 34A lok. 1, Gdynia, 81-589 (pomorskie)

JAROŃSKI JAKUB FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA

OSIEDLE RZECZYPOSPOLITEJ 3 lok. 15, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

Kamil Smoliński "TWS"

Stanisława Moniuszki 7 lok. 15, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

KATARZYNA BETKOWIAK KAS-PLAST

Augusta Cieszkowskiego 34, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

KATARZYNA FIKIER P.P.H. KASIA - PAST

Winowno OPOLSKA 4, Koziegłowy, 42-350 (śląskie)

KUBERSKI ANDRZEJ K-2

Jana Matejki 25, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

MACIEJ MAZURKIEWICZ ELMAZ

STEFCZYKA 1A lok. 6, Wrocław, 51-662 (dolnośląskie)

Marcin Tomczak P.P.H.U. POL - FOL (s.c.)

gen. Stanisława Sosabowskiego 5 lok. 16, Kutno, 99-300 (łódzkie)

MARCIN WOJEWSKI "WOMAR"

Bałtycka 20, Nowy Dwór Gdański, 82-100 (pomorskie)

Mateusz Budziak- "LUX-STAL"

Radość 51, Cieklin, 38-222 (podkarpackie)

"MIX-PALK" MACIEJ FRĄTCZAK

Juliana Fałata 15A lok. 12, Koszalin, 75-427 (zachodniopomorskie)

P.H.U. STOLARCZYK JAN STOLARCZYK

Eugeniusza Lokajskiego 3 lok. 3, Łódź, 94-003 (łódzkie)

P.P.H.U."POLFOL" DANUTA SZłUIŃSKA,JAROSłAW SZłUIŃSKI

Gliniak 54A, Mińsk Mazowiecki, 05-300 (mazowieckie)

PAGWA Wojciech Grabański

Topolowa 2, Bytkowo, 62-090 (wielkopolskie)

PAWEŁ JANAWA LINK PROFESSIONALS

RYDLA 45A lok. 45, Kraków, 30-087 (małopolskie)

PHU "DUMNY" - Adam Dumny

Puczyce 9, Platerów, 08-210 (mazowieckie)

PIOTR BŁASZCZYK ALU-MAX P.P.H.U.

Generała Władysława Andersa 49, Stargard Szczeciński, 73-110 (zachodniopomorskie)

PIOTR KUC PK-POL

Ludów Śląski 1, Borów, 57-160 (dolnośląskie)

Piotr Majchrzak IPM-PLASTIC

Wapiennik 77, Lipie, 42-165 (śląskie)

Piotr Teler Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Pirtek"

Radachów 9, Ośno Lubuskie, 69-220 (lubuskie)

PPHU"SEMAR" SEBASTIAN MAREK BONIEK

KAROLA SZAJNOCHY 8, Bydgoszcz, 85-738 (kujawsko-pomorskie)

PRODUKCJA HANDEL USŁUGI MRÓWKA Anna Monika Świderska

Janczewo 105A, Santok, 66-431 (lubuskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO "ROM-BUD"

Kukuczki 3, Lębork, 84-300 (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ZAGRODA" Maciej Długosz

Szosa Bydgoska 65, Złotniki Kujawskie, 88-180 (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE ALMECH Tomasz Kruszewski-wspólnik spółki cywilnej

Słowicza 7, Warszawa, 05-075 (mazowieckie)

PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE RENPLAST Renata Zając

Bzianka 36, Rzeszów, 35-213 (podkarpackie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KOBUCH" KRZYSZTOF BUGDOL

Stara 1, Szczerbice, 44-293 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EWAPUR Ewa Król

Jana Wróbla 8, Bytom, 41-908 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KATA" Katarzyna Haponiuk

Kanie 22 lok. A, Kanie, 22-171 (lubelskie)

"REKO" JAKUB CIUPIŃSKI

Jana Pawła II 104, Myszków, 42-300 (śląskie)

ROTOSILESIA STEFANIA SKOCZYKŁODA

Jasna 31B, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Ryszard Zawadzki HYDRO-RAF

Gorczenica 92, Gorczenica, 87-300 (kujawsko-pomorskie)

SDW Dennis Wroblewski

Czarne Górne 1A, Gardeja, 82-520 (pomorskie)

SEBOPLAST GAZDA SEBIASTIAN

SZYDŁOWICE 130, Lubsza, 49-312 (opolskie)

SERWUS - PLAST SCELINA WANDA

Reymonta 4, Prudnik, 48-200 (opolskie)

SŁAWOMIR GRODECKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA HAGRO

GOŁAŚKA 10 lok. 7, Kraków, 30-619 (małopolskie)

SPAWIS Adam Wiśniewski

Żerdź 12A, Żerdź, 24-103 (lubelskie)

STALBUD Tomasz Pacyna

Mieleszówka 6, Doruchów, 63-505 (wielkopolskie)

STAPLEX - Tworzywa sztuczne Michał Stasik

UL. PROFESORA KALINY 100 lok. 1, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

TOMASZ WIKIEŁ ToWi Usługi

ZAMIEJSKA 11 lok. 56, Warszawa, 03-580 (mazowieckie)

WOJCIECH WSZOŁEK NOVAMECH

BALICKA 140B, Kraków, 30-149 (małopolskie)

WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ:REMI-PLAST MACIEJ WRÓBLEWSKI

GDYŃSKA 83, Czerwonak, 62-004 (wielkopolskie)

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY "WIKO" ARTUR ROHDE

Sulmin 31, Przyjaźń, 83-331 (pomorskie)

Zakład Opakowań CELMAR Marian Staszak

Włostowicka 17, Puławy, 24-100 (lubelskie)

Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy JAMPLAST Stefan Eljasiński

Jamki 202, Konopiska, 42-274 (śląskie)

PPHU MAGMAR Kraków

Saska 25, Kraków, 30-720 (małopolskie)

1. DRG AGRO GROUP DANIEL GOGOLEWSKI 2. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "DRAGO" SPÓŁKA CYWILNA

Kasztanowa 16, Dzierżoniów, 58-200 (dolnośląskie)

KOKOT BARTŁOMIEJ " 3 K " S.C.

Podbuczyny 2, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

"SYSKOM" - MONIKA BRUŚ

Borówno 40, Chełmno, 86-200 (kujawsko-pomorskie)

"PRINTEX"-SZCZEPAN ŁAPOT

Cicha 7, Łaziska Górne, 43-173 (śląskie)

DOBOSZ BOGDAN Firma Usługowo Monterska MASTER - Dobosz Bogdan Skrót: F.U.M. MASTER - Dobosz Bogdan

Babiogórska 16, Czernica, 44-282 (śląskie)

"STYRHOP" MIECZYSŁAW HOPA I STANISŁAW HOPA- STANISŁAW HOPA

********* 35, Zakrzewo, 84-223 (pomorskie)

PPHU Tworzywa Sztuczne - Grzegorz Burnos

Zamiejska 11A, Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

BIURO GOSPODARCZE-JACEK TOFILSKI

GOŚCINNA 5A lok. 29, Katowice, 40-477 (śląskie)

A.D.I. Industrietechnik Ryszard Rabajczyk

Parkowa 1, Konstantynów, 21-543 (lubelskie)

NINA NESTERUK ALPLAST

Adama Mickiewicza 196B, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

Agnieszka Misiek - AMITEC

Przybyłów 22, Galewice, 98-405 (łódzkie)

KRZYSZTOF BEREZOWSKI AN - DAR

WROCŁAWSKA 12A, Brzeg, 49-300 (opolskie)

DARIUSZ BEREZOWSKI AN - DAR

WROCŁAWSKA 12A, Brzeg, 49-300 (opolskie)

"ARANŻ" MAŁGORZATA BĄBÓL

Jarzębinowa 1B, Gutowo Małe, 62-300 (wielkopolskie)

"ARGON" NOWICKA KRYSTYNA

POZNAŃSKA 29, Przeźmierowo, 62-081 (wielkopolskie)

"ARGON" JACEK KACZMAREK

UL. ZGIERSKA 21, Skotniki, 95-002 (łódzkie)

BRZOZOWIEC ARTUR ARMAR-HYDRO

KRUCZKOWSKIEGO LEONA- 22, Lublin, 20-468 (lubelskie)

BERNADETA WENZEL ART FOUNTAINS

Kczewo 88, Przodkowo, 83-304 (pomorskie)

AGATA BINIARZ AWBIN

Kwiatowa 8, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

ROBERT BIEŃKOWSKI "B & B KLIMA"

Stanisława Konarskiego 8 lok. 47, Kozienice, 26-900 (mazowieckie)

BARTŁOMIEJ WOJCIESZAK "B.W."

LUDWIKA ZAMENHOFA 52 lok. 5, Zielona Góra, 65-186 (lubuskie)

PAWEŁ JAGIELSKI B2B-LAB

OSIEDLE OŚWIECENIA 6 lok. 29, Kraków, 31-635 (małopolskie)

PAWEŁ BERGER BERGER & SPA

DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO 22 lok. 143, Śrem, 63-100 (wielkopolskie)

BIALKOM Michał Kossakowski

MICHAŁA PIETKIEWICZA , Białystok (podlaskie)

Andrzej Burtan BURTAN - DACHY

Naprawa 612, Jordanów, 34-240 (małopolskie)

Marek Kalinowski "D.K. METAL"

Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle, 47-225 (opolskie)

STYK DARIUSZ DITCOM

Ks.J.Czempiela 77/12, Chorzów, 41-506 (śląskie)

ARKADIUSZ DĄBROWSKI - DROBAU

Aleje Lipowe 8 lok. 10, Pionki (mazowieckie)

" ECO-PUR " CHOJNACKI WOJCIECH

RYNEK 2 lok. 5, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

EKO-CIEPŁO KOTŁY C.O. Jerzy SIUPKA

Ignacego Łukasiewicza 5, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

EKO-PLAST Adam Szczepaniak

Żukowice 153, Żukowice, 67-231 (dolnośląskie)

"EWERT" Robert Stawicki

Toruńska 139a, Bydgoszcz, 85-831 (kujawsko-pomorskie)

F.H.U. DARIUSZ LEWANDOWSKI

HUGONA KOŁŁĄTAJA 25 lok. 18, Szczecin, 71-525 (zachodniopomorskie)

OSTROWSKI KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANO - HANDLOWA KRZYSZTOF OSTROWSKI

SMOŁKI 30A, Książenice, 44-213 (śląskie)

ANDRZEJ WRÓBLEWSKI FIRMA INSTALACYJNO USŁUGOWA ELEXPER

OSIEDLE MISTRZEJOWICE 4 lok. 41, Kraków, 31-640 (małopolskie)

FIRMA KASZMIR GRZEGORZ WALCZAK-RÓJ

Haliny Poświatowskiej 18, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Jerzy Pisarski Firma prod.usł.handl. "DAPIM"

Republiki Partyzanckiej 16, Skalbmierz, 28-530 (świętokrzyskie)

Firma Produkcyjno- Handlowo- Usługowa "CEZAR" Bobyk Małgorzata

Staniszów Staniszów 107a, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Wojciech Szafraniec Firma Produkcyjno - Handlowo - Usługowa "WSS"

Krzywaczka 73, Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Łączkowski

Zakładowa 7, Koło, 62-600 (wielkopolskie)

FIRMA WIELOBRANZOWA PROEKO KLAUDIA SUCHAN

Stawowa 2A, Zawadzkie, 47-120 (opolskie)

FRAMAT WOJCIECH NOWICKI

OSIEDLE RZEMIEŚLNICZE 38, Bydgoszcz, 85-758 (kujawsko-pomorskie)

MICHAŁ TYMIŃSKI "GAWAPOL spółka cywilna Łukasz Tymiński, Michał Tymiński".

JANA KAZIMIERZA 1/29, Warszawa, 01-248 (mazowieckie)

'INKO' Andrzej Gliński

Miętowa 88, Gdynia, 81-589 (pomorskie)

INSELL IZABELLA MARKOWSKA

RZECZNA 2A, Złotokłos, 05-504 (mazowieckie)

ZBIGNIEW BILEWSKI INSTAL- BIL

Zygmuntowo 3 lok. 4, Lwówek, 64-310 (wielkopolskie)

INTEXIM- PIOTR DERECKI, BUSINESS CONSULTING

GLINKI 85 lok. 3, Bydgoszcz, 85-861 (kujawsko-pomorskie)

"JZ" JAN ZAŃKO Firma Usługowo- Handlowa

Wara 274, Nozdrzec, 36-245 (podkarpackie)

Kamila Grabarczyk KAMPOL

Żerniki 1, Kruszwica, 88-150 (kujawsko-pomorskie)

KAZIMIERA NOŻYŃSKA KMR Kazimiera Nożyńska

ŻEROMSKIEGO 6, Opalenica (wielkopolskie)

Krystian Radko KR DACH-SYSTEM

Poleska 29 lok. 4, Wrocław, 51-354 (dolnośląskie)

ZBIGNIEW LAGNER "LAG-STAL"

Bartków 12A, Zagnańsk, 26-050 (świętokrzyskie)

„LANO MEBLE” SIWIK CEZARY

Tyble 63a, Sokolniki, 98-420 (łódzkie)

MACIEJ SZYMCZAK "MAPLEX" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE

FABIANOWSKA 42, Plewiska (wielkopolskie)

EULE ROMUALDA MARIA

Sobieraj 3 lok. 2, Lubniewice, 69-210 (lubuskie)

Piotr Prenger MARKTECH

Mostowa 30a, Kędzierzyn-Koźle, 47-223 (opolskie)

MARSIL Łukasz Marcula

Leszczynowa 15, Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400 (świętokrzyskie)

MAGDALENA WEREMKO "MAWA-PROJECT"

WOJSKA POLSKIEGO 50B lok. 14, Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie)

MAX PLAST

Lipowa 947, Lipowa, 34-324 (śląskie)

TOMASZ LEDWOŃ MedConnect Business Development

Jastrzębowskiego 24 lok. 66, Warszawa, 02-786 (mazowieckie)

"METAL-WIK" P.P.U.H. Jacek Wasilewski

Zagórna 23 lok. 16, Białystok, 15-820 (podlaskie)

PIOTR SIUDZIŃSKI "MIX-PLAST"

Borzęcin Duży KOSMOWSKA 5, Zaborów, 05-083 (mazowieckie)

JÓWKO MARZENA "MK TRANSPORT"

Hrud 112A, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

MW TECH MICHAŁ WASZCZUK

Karolina 44a, Karolina, 05-530 (mazowieckie)

Nawara Marzena "NAWARA-SERWIS SC Marzena i Rafał Nawara"

Bolesławiecka 40, Trzebień, 59-700 (dolnośląskie)

P.H.P.U. "EUROKON" IMPORT-EXPORT NIERYCHŁO ALBERT

WIERZBOWA 3, Konin, 62-500 (wielkopolskie)

P.H.U."DUO" Wojciech Puzyniak

Radwanice Bzowa 25, Święta Katarzyna, 55-010 (dolnośląskie)

SANOCKI ANDRZEJ P.P.H.I U."CREOPLAST"

Kościuszki 134, Trzebinia, 32-540 (małopolskie)

ELWIRA BARTNIK "P.P.H.U. BARTPOL - ELWIRA BARTNIK, ZUZANNA BARTNIK"

Spacerowa 27, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

P.P.H.U. FOL-PACK MONIKA OLSZESKA

Polna 20, Podstolice (wielkopolskie)

Grzegorz Gębarski, P.P.H.U. "GEPLAST"

Ogrodowa 59, Lipno, 87-600 (kujawsko-pomorskie)

Stasieńko Krzysztof -P.P.H.U''REPLAST'' Krzysztof Stasieńko

Jodłownik 18, Ostroszowice, 58-262 (dolnośląskie)

KWAPISZ DOMINIK P.W. "EKOSYSTEM"

Armii Krajowej 25, Jastrzębie-Zdrój, 44-330 (śląskie)

PE-SYSTEM JUSTYNA LEWICKA

Starogardzka 16A, Zblewo, 83-210 (pomorskie)

KAZNOWSKI TADEUSZ PLAST-FORM ZAKŁAD OPRZYRZĄDOWAŃ

GRENADIERÓW- 17/3, Lublin, 20-331 (lubelskie)

CELESTYN DUDEK CELESTYN DUDEK PLAST-MET III TOOLS

WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 2, Strzegom, 58-150 (dolnośląskie)

,,PLAST - POL - Przemysław Kozieł''

Browarowa 7 lok. 5, Żnin, 88-400 (kujawsko-pomorskie)

Kaszubska Barbara PLASTIMEX BIS Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Twardowskiego 22, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

FALGER GRZEGORZ Podkarpacka Wytwórnia Styropianu PWS Falger,Saczyński,Wójcik s.c.

Sarzyna 805, Nowa Sarzyna, 37-310 (podkarpackie)

Marek Sarzyński Podkarpacka Wytwórnia Styropianu PWS - Falger, Sarzyński, Wójcik s.c.

Sarzyna 805, Nowa Sarzyna, 37-310 (podkarpackie)

Andrzej Wójcik Podkarpacka Wytwórnia Styropianu PWS - Falger, Sarzyński, Wójcik s.c.

Sarzyna 805, Nowa Sarzyna, 37-310 (podkarpackie)

Daniel Sarzyński Podkarpacka Wytwórnia Styropianu PWS - Falger, Sarzyński, Wójcik s.c.

Sarzyna 805, Nowa Sarzyna, 37-310 (podkarpackie)

"POLIMER" Bąk Witold

Dębicka 11, Rzeszów, 35-503 (podkarpackie)

PPH "CANDY" EDWARD OGRODOWCZYK

Rzemieślnicza 5, Różyny, 83-031 (pomorskie)

GŁUCH ANNA PPHU "ANNA"

KOŚCIUSZKI 59, Trzebinia (małopolskie)

EWA BURNOS PPHU KAMAR

ZAMIEJSKA 11A, Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

Kryjak Krzysztof PPUH DUO-PLAST

Stary Brus 85 lok. 4, Stary Brus, 22-244 (lubelskie)

GŁOWACZ TADEUSZ "PPUH MAGBUD"

CHRZANOWSKA 90, Balin (małopolskie)

Jurkiewicz Arkadiusz PRO TECH

Uśmiechu 12a, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

MARCIN WALCZAK PROGLOB Walczak Grzegorz

Dudziarska 40a lok. 62, Warszawa, 04-317 (mazowieckie)

PRZEDSI ĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO -DRIMER

Polna 115 ., Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

PAWEŁ KOLIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO ELINA

Beskidzka 59, Łódź (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DRAGON" DARIUSZ STĘPIEŃ

Tuchom BRZOZOWA 16, Chwaszczyno, 80-209 (pomorskie)

Maria Cytarzyńska - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Adama Mickiewicza 15, Pajęczno, 98-330 (łódzkie)

GÓRALCZYK ZBIGNIEW, Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe "PEPLAST" Firma Wielobranżowa "IN- TRANS"

Rudna Wielka 16 lok. 1, Mrowla, 36-054 (podkarpackie)

PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "PLASTCHEM" S.C. LEWANDOWSKA BOGUMIŁA

WIELKI KONOPAT 25, Świecie, 86-105 (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Andrzej Giżewski 17-120 Brańsk, ul. Boćkowska 58

Boćkowska 58, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "GRADOR" Marek Burnos

Zamiejsska 11A, Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe JASKÓŁKA Jaskólski Dariusz

Chwalim 106, Kargowa, 66-120 (lubuskie)

GRAŻYNA JABŁONKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "MONIKA"

Nowina 19B, ELBLĄG 2, 82-310 (warmińsko-mazurskie)

Antoni Sala PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "LASO"

Krówniki 9, Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "PROM-EDCO" EMILIA KUNDERA-RUSZCZAK

Stanisława Konarskiego 16 lok. 14, Kielce, 25-340 (świętokrzyskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DALSTAL Grzegorz Dalidonis

Cedrowa 48, Płock, 09-408 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ''PROFIT'' Przemysław Stryczak

Marii Konopnickiej 220, Kamienica Polska, 42-260 (śląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "WERA"PIOTR KUŚMIERZ

Spławy Pierwsze Ludmiłowska 12, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

ALEKSANDRA ZAWACKA PRZEDSIĘBOIRSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "FOLIS" ALEKSANDRA ZAWACKA

GENERAŁA HENRYKA DĄBROWSKIEGO 12, Oborniki, 64-600 (wielkopolskie)

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Marek Michno

Czarna lok. 697, Czarna, 37-125 (podkarpackie)

PUMED MARCIN SŁAWIŃSKI

PROSTA 7, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

"RAGO" ROMAN OCZKOWSKI

UL. SZOSA KĘPIŃSKA 71, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

MARIUSZ ROGALSKI ROG-BUD

Mickiewicza 47 lok. 1, Pionki (mazowieckie)

"ROLLPLAST"

ŁASKA 255, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

ZDZISŁAW MOKRACKI, ROMAN REDWANC PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "MOKRED-PLASTICS" SPÓŁKA CYWILNA

Leśna 6B, Koszalin, 75-584 (zachodniopomorskie)

Sebastian Machnicki RUGONT s.c.

Berberysowa 2 lok. 2, Gdynia, 81-085 (pomorskie)

Krzysztof Luks RUGONT s.c.

Jastrzębia 11 lok. 8, Gdynia, 81-077 (pomorskie)

"RURKI I PROFILE" KATARZYNA LABUDDA

Kartuska 17, Przodkowo, 83-304 (pomorskie)

"RURKI I PROFILE" Iwona Marciniak - Krauze

Kartuska 17, Przodkowo, 83-304 (pomorskie)

SIATKI ŚMIECHOWSKI

UL. OWOCOWA 19, Dobrzejewice, 87-123 (kujawsko-pomorskie)

SLOJD Robert Naruszewicz

Tarnowiecka 54 lok. 21, Warszawa, 04-174 (mazowieckie)

"ŚLUSARSTWO" S.C. RAFAŁ I GRZEGORZ MACIEJCZYK

Józefa Lompy 14A, Dziewkowice, 47-100 (opolskie)

ALEKSANDRA FOJCIK STALCO

UL.GAJOWA 77A, Żory, 44-240 (śląskie)

SUNLUX JERZY JARECKI

Walewska 2 lok. 31, Warszawa, 04-022 (mazowieckie)

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH 4U Katarzyna Turek

Gdańska 35, Brusy, 89-632 (pomorskie)

Artur Drozd TECHMET - "BIS"

Niepodległości 3, Bukowno, 32-332 (małopolskie)

PAWELEC MARCIN TOP-SERVIS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA,IMPORT EXPORT HANDEL DET. I HURTOWY

PAJDOWSKIEGO MIKOŁAJA 40, Lublin, 20-368 (lubelskie)

PAWELEC MAŁGORZATA TOP-SERVIS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

PAJDOWSKIEGO MIKOŁAJA 40, Lublin, 20-368 (lubelskie)

TWORZYWA SZTUCZNE

UL. OKRZEI 40, Sulejówek, 05-071 (mazowieckie)

"UNKHO"

KOŚCIELNA 9 lok. 8, Ludwikowice Kłodzkie, 57-450 (dolnośląskie)

"WAMA" BOHDAN HARASIMOWICZ

Buczki 27, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Ryszard Brożyna wsp.sp.cywilnej: 1. Zakład Uslugowo - Produkcyjny "EXPOMET" 2. BROMET - PLAST

Kryg , Kryg (małopolskie)

TOMASZ MADEJ WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: DITCOM S.C.

UL.KS.JÓZEFA CZEMPIELA 77/12, Chorzów, 41-506 (śląskie)

Józef Wątor Wyrób Szczotek i Pędzli, Hurt - detal Art. Przemysłowymi. Firma Produkcyjno - Handlowa WATOR.

Stróża 636, Stróża, 32-431 (małopolskie)

WYROBY STYROPIANOWE Genowefa Kwiecień "IZOLEX"

Stoczniowa 3, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

SKOWRONEK MIECZYSŁAW Mieczysław Skowronek Zakład Produkcji Artykułów z Tworzyw Sztucznych Eksport-Import

Starachowicka 95A, Wąchock, 27-215 (świętokrzyskie)

Eugeniusz Kodzis ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY "KOGI"

Fabryczna 1, Reńska Wieś, 47-208 (opolskie)

RAFAŁ BUGNO ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY "RAFEX"

Korczyna 258, Biecz, 38-340 (małopolskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "ANNA" PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH SZYCIE ODZIEŻY ROBOCZEJ Kądziołka Ewa

Janowicka 91, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

URBAŃCZYK PIOTR ZAKŁAD ŚLUSARSKI

Wawrzyńca Świerzego 75, Strzelce Opolskie, 47-100 (opolskie)

ZAKŁAD ŚLUSARSKO-BUDOWLANY "TOM-BUD"

Przedborska 27, Gorzkowice, 97-350 (łódzkie)

ZAKŁAD TWORZYW SZTUCZNYCH Marek Wojtunik

Klasztorna 23, Jasło, 38-200 (podkarpackie)

ZDZISŁAW MOKRACKI, ROMAN REDWANC PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE MOKRED - PLASTICS SPÓŁKA CYWILNA

Leśna 6B, Koszalin, 75-585 (zachodniopomorskie)

ROBERT KWAPIEŃ ŻELPLAST

Ciepłownicza 21, Kraków, 31-587 (małopolskie)

1. P.P.H.U. "ELCOM" Marek Lemieszka; 2. Marek Lemieszka wspólnik spółki cywilnej Hurtownia Elektrotechniczna "ELCOM" M. Lemieszka, L. Lemieszka

Jasna 4, Józefów, 05-420 (MAZOWIECKIE)

AQUA - LIVE EXPORT - IMPORT PAVEL VORONECKIJ & MAŁGORZATA KWIATKOWSKA

Astrów 15, ŻARKI, 42-310 (ŚLĄSKIE)

"ELMARK TARNÓW" Krystyna Słowikowska

Beckera 6, Tarnów, 33-100 (MAŁOPOLSKIE)

JACEK CZECH FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "PAWLO"

Gierałcice 22, GŁUCHOŁAZY, 48-340 (OPOLSKIE)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA RADOSŁAW JÓŹWIAK

Toruńska 214, KOŁO, 62-600 (WIELKOPOLSKIE)

ŁUKASZ TYMIŃSKI "GAWAPOL spółka cywilna Łukasz Tymiński, Michał Tymiński".

JANA KAZIMIERZA 1/29, Warszawa, 01-248 (MAZOWIECKIE)

ŁUKASZ CIERZNIAK GORMET ŁUKASZ CIERZNIAK

OS SŁONECZNE 8, Goręczyno, 83-311 (POMORSKIE)

Leszek MARCZYSZYN Leszek Marczyszyn LEMAR

Broniewskiego 24A lok. 150, Warszawa, 01-771 (MAZOWIECKIE)

METAL BŁYSK, MOPO MICHAŁ OCHAŁ

Czarnowiejska 1, Kraków, 31-126 (MAŁOPOLSKIE)

P.P.H.U. "BAL-DOM" SĘK PIOTR

Łódzka 29, Zaborów Pierwszy, 97-200 (ŁÓDZKIE)

P.P.H.U EURO-TECH Józef Rechenek

Osiedlowa 1, Kleszczów (ŁÓDZKIE)

PLICHTA RADOSŁAW P.P.H.U. PLICHTA

Robotnicza 22, SADLINKI, 82-522 (POMORSKIE)

PIOTR BUJNOWSKI P.P.H.U. "POLDRUK"

NIECAŁA 12, Bielawa, 58-260 (DOLNOŚLĄSKIE)

'BAZYLCZUK MIKOŁAJ P.P.H.U. TECHPLAST '

GRABOWO KRÓLEWSKIE 40A, GRABOWO KRÓLEWSKIE 40A (WIELKOPOLSKIE)

Ireneusz Dziemiańczuk "PODLASKIE OCTOPUS ENERGI 1"

Kordiana 20, Białystok, 15-169 (PODLASKIE)

Sławomir Burgs POS Plastic

Stefana Starzyńskiego 12, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

ANNA MAŁECKA PPHU LUMO-BIS

Łazienna 2, MOSINA, 62-050 (WIELKOPOLSKIE)

PPHU PROM MARIUSZ RADZEWICZ

PRYMASA 1000-LECIA 145/149 l, Warszawa, 01-424 (MAZOWIECKIE)

SANDECKI PAWEŁ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU I OBRÓBKI FOLII "HOF" PAWEŁ SANDECKI

UL. WROCŁAWSKA 218A, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, 63-400 (WIELKOPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "LENDA"

Słowackiego 59, Radom (MAZOWIECKIE)

STARCZEWSKI WOJCIECH Roto-Tools

Łużycka 1, Wodzisław Śląski, 44-300 (ŚLĄSKIE)

DOBROWOLSKI KRZYSZTOF Roto-Tools

Łużycka 1, Wodzisław Śląski, 44-300 (ŚLĄSKIE)

S-TEAM Ireneusz Sikora. Studio Kosmetyczne "Marta" Ireneusz Sikora

Brzeska 4, Głogów, 67-200 (DOLNOŚLĄSKIE)

SELMAN ELŻBIETA POLAK

Białka 477, Maków Podhalański, 34-220 (MAŁOPOLSKIE)

ŚLUSARSTWO S.C TERESA MACIEJCZYK I ROMAN MACIEJCZYK

Mała 2A, Dziewkowice, 47-100 (OPOLSKIE)

ŚLUSARSTWO S.C. TERESA MACIEJCZYK I ROMAN MACIEJCZYK

Mała 2A, Dziewkowice, 47-100 (OPOLSKIE)

TERMOHAUS KRYSTYNA MOHR

Zofii Nałkowskiej 4, Bytów, 77-100 (POMORSKIE)

1/ MW - NET Maciej Waszczuk. 2/ WAKO TOOLS s.c. Marek Waszczuk, Maciej Waszczuk, Michał Waszczuk.

Ustanów Słowicza 2, Zalesie Górne, 05-540 (MAZOWIECKIE)

SŁABY ADAM ASKLIM

Szewska 8, Bierna, 34-325 (ŚLĄSKIE)

"BFB" Bartosz Bieniek

Osiniec 16, Trzcianka, 64-980 (WIELKOPOLSKIE)

"COMPLAST - RECYKLUS"

PARTYZANTÓW 17A lok. 10, Gdańsk, 80-254 (POMORSKIE)

"DRK" Robert Kubicki

Czestków A 21, Buczek, 98-113 (ŁÓDZKIE)

"EL POL" ELŻBIETA KUBERSKA GABINET WSPIERANIA ROZWOJU DZIECKA. TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ "SENSOGRACJA"

MATEJKI 25, Konin, 62-510 (WIELKOPOLSKIE)

EMBUD MICHAŁ MATECKI

HALNA 11, SZCZECIN, 71-019 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

F.H.U. "ŁĘTOWSKI"

SAS-ZUBRZYCKIEGO 9 lok. 1, Kraków, 30-611 (MAŁOPOLSKIE)

PAWEŁ WILKUS,F.P.H.U."SUPERTRAPEZ"

Skawa 765, SKAWA, 34-713 (MAŁOPOLSKIE)

Stachoń Janusz - F.U.H."Trabant"

Kościuszki 129, Bukowina Tatrzańska, 34-530 (MAŁOPOLSKIE)

Janusz Zielony FIRMA"GRIN"

Polna 24, Kozienice, 26-900 (MAZOWIECKIE)

FIRMA HANDLOWA " AGNES " Agnieszka Fojt

UL. FABRYCZNA 7, ROGOŹNO, 64-610 (WIELKOPOLSKIE)

KAMIL BIESZCZAD Firma Ogólnobudowlana "KAMEL"

Chrząstawa Wielka Wrocławska 33, Czernica, 55-003 (DOLNOŚLĄSKIE)

Rosiński Michał HYDRO - FORM

Niemojewko 8 lok. 1, Strzelno, 88-320 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

GRZEGORZ SZYSZKO ISO JACHT Grzegorz Szyszko

Kaszmirowa 4 lok. 1, Warszawa, 03-991 (MAZOWIECKIE)

"JACK" Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Jacek Kiełkowski

Maliszewo 17, Lipno, 87-600 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

LASKOWSKI JERZY MAESTRO

UPALNA , Białystok (PODLASKIE)

Mała Poligrafia Tomasz Nowak

Sitaniec 119, Zamość, 22-400 (LUBELSKIE)

DOMINIK WOJTKIEWICZ MULTIREDUX

Wojciechów-Kolonia Piąta 6, Wojciechów, 24-204 (LUBELSKIE)

ŚWIĄTKOWSKI MAREK P.H.U. 'IGŁOFILTR PLUS'

OŻAROWSKA 42, Poznań, 61-332 (WIELKOPOLSKIE)

Cezary Grzywacz P.P.H.U "PLASTMAX"

Przedborska 11, Ręczno, 97-510 (ŁÓDZKIE)

P.P.H.U. "ROBSON"

Andrzejewo 8, Ostrowite, 62-402 (WIELKOPOLSKIE)

PPHU "ASFOL" Adam Szajer

Polna 3A, Łańcut, 37-100 (PODKARPACKIE)

PPHU HENRYK GIERSZYŃSKI

HERKULESA 43, Gdańsk, 80-299 (POMORSKIE)

PPUH Tworzywa Sztuczne "WIGPLAST" Gabriel Wieczorek

Wawrów 46B, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (LUBUSKIE)

ANDRZEJ WOŹNIAK Project Management Service Andrzej Woźniak

OPACZEWSKA 7 lok. 19, Warszawa, 02-368 (MAZOWIECKIE)

DUNAT HALINA PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻ.PROD.USŁUG.HANDLOWE "DAWART"

KOŚCIELNA 128, Meszna, 43-360 (ŚLĄSKIE)

ANGELIKA NOSALIK Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "KINEX" /PPH "KINEX"/

WETERANÓW 95C, Częstochowa, 42-202 (ŚLĄSKIE)

JACEK BANASZAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE JACEK BANASZAK

STAWOWA 1B, KOŹMIN WIELKOPOLSKI, 63-720 (WIELKOPOLSKIE)

PIOTR MALCHEREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "M-METAL"

Wawrzyńca Świerzego 14, Strzelce Opolskie, 47-100 (OPOLSKIE)

BAŁUCH DAMIAN PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "TOMSTAL"

Kukułek 11, Studzienice, 43-215 (ŚLĄSKIE)

'SŁAWEK HENRYK PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH HENRYK SŁAWEK '

MAKOWA 4, Koronowo (KUJAWSKO-POMORSKIE)

"RAGO" GRAŻYNA OCZKOWSKA

Szosa Kępińska 71, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

ZIMNOCH JAROSŁAW RE-KREACJA

KWIATOWA 6, Białystok (PODLASKIE)

ARKADIUSZ KOPCZYŃSKI TAKO AMK

PEŁCZYŃSKA 8, Wrocław, 51-180 (DOLNOŚLĄSKIE)

ANDRZEJ ŻUROMSKI "TERROR MUZIK"

Bora Komorowskiego 5A, Warszawa, 03-996 (MAZOWIECKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY ANDRZEJ KARCZEWSKI

Marszałka Piłsudskiego 27, Budzyń, 64-840 (WIELKOPOLSKIE)

WITOLD FIAŁKOWSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWY "DARWIT" WITOLD FIAŁKOWSKI

Rogówko 73, LUBICZ, 87-162 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD TWORZYW SZTUCZNYCH "PYROPLEX" ADAM PYRKA

PÓŁNOCNA 74, Bytom, 41-902 (ŚLĄSKIE)

ZAKŁAD TWORZYW SZTUCZNYCH "PYROPLEX" HALINA WOŹNICA

PÓŁNOCNA 74, Bytom, 41-902 (ŚLĄSKIE)

Marian PUDEŁEK

Podmiejska 99, Żyrardów, 96-300 (MAZOWIECKIE)

AB EKSPORT-IMPORT ADAM BERENDOWICZ

Brzęczkowicka 10 lok. 9, Mysłowice, 41-400 (ŚLĄSKIE)

ART-MAR SEBASTIAN MARCIŃCZAK

ROLNA 49A lok. 21, Katowice, 40-555 (ŚLĄSKIE)

Marek Dyk DQ SERWIS

Budowlanych 20c lok. 16, Głogów, 67-200 (DOLNOŚLĄSKIE)

ELEKTRO - PLAST WACŁAW BLUS

JULIUSZA 19A, Łódź, 91-204 (ŁÓDZKIE)

FIBER-PLAST KRZYSZTOF KUBAL

Żwirki i Wigury 6, Krosno, 38-400 (PODKARPACKIE)

TADEUSZ BARAŃCZYK Firma FTC Wyroby Gumowo-Metalowe Tadeusz Barańczyk

POZNAŃSKA 70, PIŁA, 64-920 (WIELKOPOLSKIE)

FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWA MARIA MAGDALENA LEWICKA

Okrężna 16, Gliwice, 44-100 (ŚLĄSKIE)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KRZYSZTOF ŻÓŁTY

Mazańcowice 740, Mazańcowice, 43-391 (ŚLĄSKIE)

KRZYSZTOF DRZYMAŁA "FOLFLEX II" WYTWÓRNIA FOLII I WYROBÓW Z FOLII

Krańcowa 9, Poznań, 61-022 (wielkopolskie)

KOWALSTWO - ŚLUSARSTWO MARIUSZ JANKOWSKI

WARYŃSKIEGO 12, NOWE MIASTO LUBAWSKIE, 13-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

MIESZAŁA JANUSZ MARMUREX SYSTEM

Rudna 30b, Dąbrowa Górnicza, 42-530 (śląskie)

LEŚNIAŃSKI GERARD METAL-PLAST - PPHU

Wyzwolenia 58, Marklowice, 44-321 (ŚLĄSKIE)

KRYSTYNA SCHOLZ "RONDO 2"

BOYA ŻELEŃSKIEGO 108, KATOWICE-KOSTUCHNA (ŚLĄSKIE)

EWA GARYCKA UNIFLAM

BRZEZIE 387, BRZEZIE, 32-014 (MAŁOPOLSKIE)

ROMUALDA GRUDZIŃSKA ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY FORMAG

AKACJOWA 3, ZŁOTORIA, 87-124 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TW. SZTUCZNYCH I OBRÓBKA METALI HANNA SMOLIŃSKA

DANIELA 14, DOŁUJE, 72-002 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

BEATA MARYNIAK ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH "FOLPO"

MIŁA 32, PŁOCK, 09-402 (MAZOWIECKIE)

Stosik Ewa Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Mechanika Maszyn

Mazowiecka 72/86, Toruń, 87-100 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Mirosław Żebrowski ZPHU "KAMEX"

Jasienica 160, Jasienica, 43-385 (ŚLĄSKIE)

Tvareci Stroje

Dankova 3336, Praha 4, 14300 (Praha)