Złoto Polskie Marek Wolniak

Piwna 5, Kalisz, 62-800

GALVACHEM Chemiehandelsgesellschaft mbH

Otto-Lilienthal-Strasse 4, Pulheim, D-50259

WELL PLUS TRADE Vertriebs GmbH Co. KG

Borsteler Chaussee 47, Hamburg, D-22453

Revitalen

Piwna 5, Kalisz, 62-800

Röttgers Ketten GmbH & Co. KG

Untergrüner Strasse 72-76, Iserlohn, D-58644

Dohr GmbH & Co. KG

Sorbenstrasse 1, Hamburg, D-20537

PRÄZI-FLACHSTAHL AG

Claasstrasse 1, Everswinkel, D-48351

Hodowla Owczarków Niemieckich Union

Czartki 49b, Sieradz, 98-210 (łódzkie)

K&K S.C. WOJCIECH KOREK

ARMII KRAJOWEJ 308 lok. 8, Katowice (ŚLĄSKIE)

"M-K BUD" Jan Myk

Kwiatowa 2, Pruszcz, 86-120 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

FERMA SZYNSZYLI K-32

Olewin 14, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

Krzysztof Klincewicz K&S KRZYSZTOF KLINCEWICZ

Kiejstuta 20, Gdynia, 81-534 (POMORSKIE)

Nawłatyna Robert -Transport i Handel K.Samborski R.Nawłatyna

Pawłów 1, Strzyżewice, 23-107 (LUBELSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "EDWINA" S.C. K. HOROSZKIEWICZ-MATUSZAK D. MATUSZAK

RAPACKIEGO 3, GRYFINO (ZACHODNIOPOMORSKIE)

BIURO KONSULTINGOWE TESTOM S.C. NAZWA SKRÓCONA: B.K. TESTOM S.C. TOMASZ NABIELSKI

KOLISTA 24A lok. 4, Katowice, 40-486 (śląskie)

Hodowla Kotow

Irysowa 20, Warszawa, 02-660 (mazowieckie)

Hodowla Dżdżownic

Kotlarska 1/12, Poznań, 61-006 (wielkopolskie)

Hodowla Mopsów

Stanisławka 1, Szubin, 89-200 (kujawsko-pomorskie)

Hodowla NOOSFERA

Bp. Bromboszcza -, Katowice, 40-723 (śląskie)

Hodowla Origo

Grenady 16/6, Warszawa, 01-154 (mazowieckie)

Hodowla Bullterierów

Mazurska 83, Kielce, 25-342 (świętokrzyskie)

Kicia*PL

Stelmachów , Warszawa, 04-274 (mazowieckie)

Leo Aureus

Dobre 1, Dobre, 05-307 (mazowieckie)

ANIMUS FORTIS

Nowodworcowa 12b/1, Gdynia, 81-581 (pomorskie)

Stajnia AQUINO

Kolejowa 15b, Pionki, 26-670 (mazowieckie)

V-MAX

Okólna 8, Oława, 55-200 (dolnośląskie)

Być Może

Majdańska 11/6, Warszawa, 04-088 (mazowieckie)

DANKO

Wjazdowa 1, Laski, 05-660 (mazowieckie)

PONY SPORT

Petrażyckiego 86, Kraków, 30-399 (małopolskie)

Gospodarstwo WIENIEC

Wozławki 89, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

Stajnia Dąbrowa

Łuże 26, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

Farma Mniszew

Mniszew 20, Rozniszew, 26-914 (mazowieckie)

Ferma Strusi

Nowa Wieś, Polna 5, Śmigiel, 64-030 (wielkopolskie)

Darz Bór

Szkolna 12/1, Koczała, 77-220 (pomorskie)

Chatka Zielarki

Mickiewicza 39, Kostrzyn, 62-025 (wielkopolskie)

Agroturystyka KORFOWE

Korfowe 7, Kampinos, 05-085 (mazowieckie)

IZOFLEX-MIDI

Malwowa 33, Warszawa, 04-878 (mazowieckie)

Gospodarstwo Nowakówka

Więcławice Dworskie 61, Michałowice, 32-091 (małopolskie)

SANTANDER FCI

Jana III Sobieskiego 7/3, Sopot, 81-761 (pomorskie)

ZŁOTY KAMELEON

Koletek 7/11, Kraków, 31-069 (małopolskie)

Farma Grabowka

Grabowka 22, Wyszyny, 64-834 (wielkopolskie)

OD JANUSOW

Lipowa 1, Unisław, 86-260 (kujawsko-pomorskie)

LWIA DOLINA

Ostrów 231b, Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

Moon River

Igańska 20, Warszawa, 04-087 (mazowieckie)

SAKATA POLSKA

Żeromskiego 2b, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

Kartzfehn Polska

Wojska Polskiego 2, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

Pabemia Grupa

Tukana 3, Warszawa, 02-843 (mazowieckie)

IMPULSYWNA ZGRAJA

Powstańców 17, Kuźnia Raciborska, 47-420 (śląskie)

Noteckie Rancho

Przynotecko 4, Stare Kurowo, 66-540 (lubuskie)

SOPOCISKO*PL

Jagodowa 1, Rotmanka, 83-010 (pomorskie)

Nuestra Sangre

Kruczkowskiego 3A/14, Gdynia, 81-597 (pomorskie)

Kennel Ypsylon

Łojewska 10/22, Warszawa, 03-393 (mazowieckie)

Saaten-Union

Straszewska 70, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

CAN-AGRI

Małopole 1 B, Dąbrówka, 05-252 (mazowieckie)

Królewska Zgraja

Rynek 9, Kobyłka, 05-230 (mazowieckie)

GR Dębowiec

Szkolna 98, Dębowiec, 43-426 (śląskie)

Brzóskiewicz Alicja

Biała 14/2, Drzonowo, 78-421 (zachodniopomorskie)

Portal Hodowcy

Naglady 31, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

Airedale terrier

Wiśniowa 9, Nadarzyn, 05-830 (mazowieckie)

Perfect Pl

Wąwozowa 6/3, Warszawa, 02-796 (mazowieckie)

PIOTR MYSIORSKI

Nowa Wieś Rzeczna 47C, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

KRZYSZTOF NADOLNY

Dąbrówka 75, Bobowo, 83-212 (pomorskie)

Auto Kola

Łopienie-Jeże 13, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

RAFAŁ ŁUKASZEWICZ

ADAMA GRZYMAŁY SIEDLECKIEGO 23 lok. 39, Bydgoszcz, 85-868 (kujawsko-pomorskie)

GRAŻYNA SZELA

Aleja W. Sikorskiego 84, Rzeszów, 35-304 (podkarpackie)

TOMASZ GRZYBEK

Zwierzyniecka 16, Rzeszów, 35-205 (podkarpackie)

ANDRZEJ DZIKOWSKI

SAMICE 43, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Apteka Prywatna

Peowiaków 8, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Firma Usługowa

Kałduny 15, Rudzienice, 14-204 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY

Kozienicka 10, Sieciechów, 26-922 (mazowieckie)

PHU "ŁUCZAK"

Góra Świętej Małgorzaty 40, Góra Świętej Małgorzaty, 99-122 (łódzkie)

PRZEDSIĘBIORSTWO DREMAR

Łowicka 85/87, Jeżów, 95-047 (łódzkie)

AUTO NAPRAWA

Stara Olszyna 16, Ostrowite, 62-402 (WIELKOPOLSKIE)

DEANTE SERWIS

Borchówka 14, ŁÓDŹ, 92-701 (ŁÓDZKIE)

nie oznaczono

Piaski 43, Konopnica, 98-313 (ŁÓDZKIE)

nie oznaczono

Szynkielów 177, Konopnica, 98-313 (ŁÓDZKIE)

Piotr Prałat

Wilkowice Szkolna 5, Święciechowa, 64-115 (WIELKOPOLSKIE)

'KURPIK IRENEUSZ '

GUTOWO WIELKIE 37, GUTOWO WIELKIE 37 (WIELKOPOLSKIE)

MŁYN GOSPODARCZY

ŁABISZEWO 2/2, ŁABISZEWO, 76-246 (POMORSKIE)

"TRAK-POL"

Zarogów 43, Zarogów (MAŁOPOLSKIE)

ANNA DZIDUSZKO

HELCLÓW 11 lok. 3, Kraków, 31-148 (MAŁOPOLSKIE)

"AUTO-KOSMOS"

KIJOWSKA 57 lok. 1, BYDGOSZCZ, 85-703 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

PRHU AGROSAD

Skórka, Głubczyn 68, Krajenka, 64-917 (wielkopolskie)

RIVER CHANTER

Wrocławska 27, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Stajnia PODGAJ

Czerwonego Krzyża 5/1, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

Stajnia PASJA

Kółko 15, Wyszków, 07-200 (mazowieckie)

RABA

Drogowców 8, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

SSzZD Albigowa

Albigowa, 37-122 (podkarpackie)

DOBRY OGRÓD

Krakowska 20, Wólka Kosowska, 05-552 (mazowieckie)

Hodowla Carmenik

Stolema 47/9, Gdańsk, 80-177 (pomorskie)

Pieczarkarnia Brzeźnica

Mickiewicza 33, Jastrowie, 64-915 (wielkopolskie)

NS Farmer

Wrzosowa 8, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Winnica Kinga

Stara Wieś 28, Nowa Sól, 67-100 (lubuskie)

Alara*Pl

Wysokie 8/10, Kraków, 31-819 (małopolskie)

Baśniowy Sen

Korkowa 113, Warszawa, 04-519 (mazowieckie)

maine coon

Kisielewskiego 28, Kraków, 31-712 (małopolskie)

Ginger Dream

Swojska 25, Szczecin, 70-781 (zachodniopomorskie)

Aneri Dalmi

Horní Těrlicko 580 580, Těrlicko, 73542

Activ Dogs

Piotrowice 80, Koszyce, 32-130 (małopolskie)

Glafira*PL

Anielewicza 20, Warszawa, 01-032 (mazowieckie)

Stajnia Rudnik

Rudnik 38, Cegłów, 05-319 (mazowieckie)

SprzedamByka.pl

Lamk 3, Brusy, 89-632 (pomorskie)

ACTIV DOGS

Igołomska /1, Kraków, 32-015 (małopolskie)

Agrotol-Corp

Wojska Polskiego 62, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

Blackaster*PL

Sienkiewicza 28/16, Białystok, 15-004 (podlaskie)

Carski Trakt

Gen. Kleeberga 80, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

Hodowla Pstrągów

Św. Józefa 24, Rumia, 84-230 (pomorskie)

Hodowla Przepiórek

Szarych Szeregów (Kontakt do hodowli) 1, Łask, 98-100 (łódzkie)

Hodowla sznaucerów

KOMBORNIA 588 , Korczyna, 34-420 (podkarpackie)

hodowla Kariera

Witanówek 10d , Dobra, 95-010 (Ustroń)

Hodowla BUSCHWINKEL

Sieroczyn 35 , Sieroczyn, 77-300 (Człuchów)

Hodowla Bullparraben

Władysława Łokietka 42 , Gostyń, 63-800 (śląskie)

Hodowla Mikołajczak

Pawła Strzeleckiego 22 , Poznań, 61-332 (wielkopolskie)

Hodowla rottweilerów

Piwniczna-Zdrój, 33-350 (małopolskie)

Hodowla Kotów

Przełęczy 170e, Warszawa, 04-965 (mazowieckie)

Hodowla Rottweilerów HANNIBAL

Strzelecka 12, Marki, 05-270 (mazowieckie)

Hodowla Strusi Afrykańskich

Biała Niżna 35, Grybów, 33-330 (małopolskie)

Hodowla Psów

Ostróżki 1, Białe Błota, 86-005 (kujawsko-pomorskie)

Hodowla Ryb

Krokowa, 84-110 (pomorskie)

Hodowla Bullmastiff & Mastiff

Pawia 5, Lublin, 20-421 (lubelskie)

Hodowla Psów

Górka 3, Brodnica, 63-112 (wielkopolskie)

Hodowla Pasja Dziadka

Witawa 7, Dąbrowice, 99-352 (łódzkie)

Hodowla szynszyli

Szropy 9b, Stary Targ, 82-410 (pomorskie)

TASDJ*PL

Listopadowa 40/3, Ozorków, 95-035 (łódzkie)

snails garden

Rydzówka 13/2, Pasłęk, 14-400 (warmińsko-mazurskie)

CON AMORE

Przy Torze 16/5, Kraków, 30-421 (małopolskie)

PPHU EWENEMENT

Wiązowa 46, Wrocław, 53-119 (dolnośląskie)

Stajnia Miszewo

Miszewo , Banino, 80-297 (pomorskie)

De Ruiter

Cypryjska 2b, Warszawa, 02-761 (mazowieckie)

Strusia Kraina

Wyzwolenia 11, Bobrowniki, 42-583 (śląskie)

Vanilla Hills

Bogatki 18, Warszawa, 02-837 (mazowieckie)

Samo-Gon

Twarda 2, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Raki

(wielkopolskie)

Pan Tadeusz

Wrzesina 63, Wrzesina, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Hodowla lisa

Boczna 2, Rumia, 84-230 (pomorskie)

EREBOR*PL

Przyszłości , Gliwice, 44-119 (śląskie)

vom Nordstern

Breite Strasse , Halvesbostel, 21646 (Niedersachsen)

Euro Animals

Dobra 25, Warszawa-Wesoła, 05-075 (mazowieckie)

Ashabelle*Pl

Świeradowska 14/11, Wrocław, 50-559 (dolnośląskie)

Puchowo*PL

K.E.N. 36, Warszawa, 02-797 (mazowieckie)

Ogrodnictwo Licznerscy

Jarużyn Kolonia 5, Osielsko, 86-031 (kujawsko-pomorskie)

Bażantarnia Rypin

Godziszewy 13, Rypin, 87-500 (kujawsko-pomorskie)

Kudłaty Tercet

Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

PPHU LENSTER

Jana Pawła II 4a, Koszalin, 75-452 (zachodniopomorskie)

Hodowla Dogo Canario

Twarda 19, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Hodowla PONTIFEX MAXIMUS

Gm , Brudzowice, 42-470 (śląskie)

Hodowla Mastifa Tybetańskiego

Szatirowa , Kamionki, 62-023 (wielkopolskie)

Alanor*PL

Mikorzyn 99G , Ślesin, 62-561

Hodowla Koni Huculskich

Zakopiańska 30, Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

Hodowla Kotów Belvoire

Wyprawa 8/27, Warszawa, 02-966 (mazowieckie)

PPHU GRANEX

Boczki 102, Kocierzew, 99-414 (łódzkie)

ROLIMPEX SA

Rogów Legnicki , Prochowice, 59-230 (dolnośląskie)

Has-Pol

Daszyńskiego 8, Wrocław, 50-309 (dolnośląskie)

AŁMI KARMEKS

Armii Krajowej 17, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

MODNY PIES

Marii Kazimiery 20, Warszawa, 01-641 (mazowieckie)

Hodowla Ryb Paraszyno

Paraszyno , Strzebielino, 84-220 (pomorskie)

KOZŁOWSCY

Nowowiejska 8, Nowa Wieś Ełcka, 19-321 (warmińsko-mazurskie)

Domańscy

Świętokrzyska 77, Gdańsk, 80-180 (pomorskie)

Hodowla Wald-Kop

Rynek 20, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

PHU ABIES

Trakt Św. Wojciecha 245, Gdańsk, 80-017 (pomorskie)

Hodowla WILCZE SERCE

Stabłowicka 131, Wrocław, 54-062 (dolnośląskie)

RDLP Białystok

Lipowa 51, Białystok, 15-424 (podlaskie)

Hodowla Koni Huculskich

Zakopiańska 30, Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

Gościniec Salmopolski

Wiślańska 56a, Szczyrk, 43-370 (śląskie)

Winnica Magdalenka

Stefana Batorego 30a, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

Szczyt Dwa

Zdobywców Wału Pomorskiego 53, Okonek, 64-965 (wielkopolskie)

Szczyt Dwa

Kamień 32a, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Winnica Jasienica

Jasienica 23, Jasienica, 43-385 (śląskie)

Zoo-Service

Racławicka 6/69, Warszawa, 02-601 (mazowieckie)

Łukasz Młodziński

Krakowska 10, Opolno-Zdrój, 59-921 (dolnośląskie)

Adago ZooMarket

Złotego Wieku 94, Kraków, 31-612 (małopolskie)

Joe Black

Stysia 53, Wrocław, 53-527 (dolnośląskie)

HAJAN POLONIA FCI

Komandorska 4a/9, Wrocław, 50-022 (dolnośląskie)

Stajnia Biały Borek

Zrębska 121, Olsztyn, 42-256 (śląskie)

Ferma Królików

Księcia Władysława 6f/11, Żory, 44-240 (śląskie)

CHA-MI-GU

Iławska 60, Wrocław, 54-109 (dolnośląskie)

"Tanala"

Bławatkowa 23, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

AGRO-FARMA

Bukowina Sycowska 97, Bukowina Sycowska, 56-512 (dolnośląskie)

UŚMIECH BIAŁASA

Bogusławskiego 18/26, Warszawa, 01-923 (mazowieckie)

"FALKO"

Głęboki Bród, Tartaczysko 8a, Giby, 16-506 (podlaskie)

Ośrodek Jeździecki RANCHO

Prusa 41, Siechnice, 55-011 (dolnośląskie)

Golden Syberia*PL

Aleja Zwycięstwa 20/37, Tczew, 83-110 (pomorskie)

Ginger Heaven - leonbergery

Mickiewicza 63/14, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

EW-BOR

Jasionka 711, Jasionka, 36-002 (podkarpackie)

Stawy Milickie

Ruda Sułowska 20, Milicz, 56-300 (dolnośląskie)

Trakeńska Stajnia Księżno

Księżno 1, Kolno, 11-311 (warmińsko-mazurskie)

Ferma Szynszyli

Rożnów 145, Rożnów, 33-318 (małopolskie)

Z Maylandu*PL

Kapitańska 5/8, Szczecin, 71-602 (zachodniopomorskie)

HERBU KRUK

Słocin 61, Grodzisk Wielkopolski, 62-065 (wielkopolskie)

Se - La - Vi

Brzoskwiniowa 28/4, Łódź, 91-365 (łódzkie)

Westie of Acampe

Warszawa 2, Warszawa, 01-917 (mazowieckie)

SILKY JOY *PL

Jeździecka 1, Warszawa, 01-461 (mazowieckie)

Z Białobłockich Lasów

Drzewna 27, Białe Błota, 86-005 (kujawsko-pomorskie)

'MIELCAREK CEZARY '

JARZĘBINOWA 4 (WIELKOPOLSKIE)

"FILMAR" Marcin Zabielski

Andrzej Łada ANDREW

Gunie-Ostrów 25A, Wróble-Arciszewo, 18-315 (podlaskie)

Janusz Szczepan Sikorski

Stare Olszyny 2, Załuski, 09-142 (mazowieckie)

KRISROL Maliszewski Krzysztof

Włodki 47, Repki, 08-307 (mazowieckie)

ROBERT STABROWSKI "BROTS"

GENERAŁA SIKORSKIEGO 35, Zielona Góra, 65-001 (lubuskie)

Sklep spożywczo-przemysłowy

Wierzyce 332 lok. 1, Fałkowo, 62-262 (wielkopolskie)

Zbigniew Kabaciński "KABAT"

Wyhalew 33, Dębowa Kłoda, 21-211 (lubelskie)

WOJCIECH KU%HN

KARPACKA 39A lok. 81, Bydgoszcz, 85-164 (kujawsko-pomorskie)

"EKSBUD" - Jacek Kucharczyk

Kozłówka 20, Gzy, 06-126 (mazowieckie)

REMBUD - ANDRZEJ KACZMAREK

Ciemierów-Kolonia 17, Pyzdry, 62-310 (wielkopolskie)

"TOPGUM" - HALINA ŁUKASZEWSKA

ŻWIROWA 22, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

GAJERSKA ANNA, AGARES

Bohaterów Westerplatte 5A lok. 6, Rzeszów, 35-040 (podkarpackie)

AGRICOLA HANNA SZTUKA

Olszówka , Gardeja, 82-520 (pomorskie)

"AGROSET" MARIAN GWIAZDA

Osetnica 44, Chojnów, 59-225 (dolnośląskie)

WOJCIECH NAROŻNIAK AKROTECH

PUCHACZY 9, Warszawa, 02-837 (mazowieckie)

CHMIEL MARIAN, AMBER

Graniczna 6, Rzeszów, 35-326 (podkarpackie)

ANDRZEJ SZCZYGLAK AMEXEL

Instalatorów 7c, Warszawa, 02-237 (mazowieckie)

STACHOWICZ TADEUSZ ANDRZEJ

SYROKOMLI 1A, Rzeszów, 35-959 (podkarpackie)

Sławek Grażyna APTEKA

Jabłonna Majątek 16, Jabłonna, 23-114 (lubelskie)

Beloil Grzegorz Kaźmierczak

Szkolna 19, Poczesna, 42-262 (śląskie)

Leszek Brożek. Blacharstwo

Sosnowice 14, Paszkówka, 34-113 (małopolskie)

Jacek Sosnowski BUDIREM

Bema 5, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

DARBUD DARIUSZ REWERS

Ostrowo Kościelne 17, Strzałkowo, 62-420 (wielkopolskie)

FIRMA HANDLOWA "AGRA"

Poznańska 25, Łęczyca, 99-100 (łódzkie)

Firma Handlowa "AGRA"

Poznańska 25, Łęczyca, 99-100 (łódzkie)

~FLISAC~ S.C.

NORWIDA 69, Słupsk (pomorskie)

FOLNEX IWONA BALEWICZ

SKŁADOWICE 22 A, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

Grabarz Andrzej Wachowski

Sieradzka 2, Warta, 98-290 (łódzkie)

JANUSZ PASZKOWSKI HALINA

KRYNICZNA 17, Bielsk Podlaski (podlaskie)

BACZYŃSKI GRZEGORZ HERKULES

SMOLUCHOWSKIEGO MARIANA- 1, Lublin, 20-474 (lubelskie)

JERZY JORASZ IBT

ASKENAZEGO 4 lok. 12, Warszawa, 03-580 (mazowieckie)

Biniecki Paweł "INOX"

Radomicko 53, Lipno, 64-111 (wielkopolskie)

SZMUDA ANDRZEJ "INTERMARCO"

Łebieńska-Huta 3, Szemud, 84-217 (pomorskie)

KAMIENIARSTWO MARIOLA GOSK

ALEJA MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 87, Olsztyn, 10-450 (warmińsko-mazurskie)

"KASIA" WIOLETTA ŚWITAJ

Niepodległości 7, Dęblin, 08-530 (lubelskie)

JAN OLEJNICZAK KENAJ

SŁONECZNIKOWA 3, Zielona Góra, 65-012 (lubuskie)

Brzozowski Michał - Kombajnowanie

Modr 2011-09-09 111, Mircze, 22-530 (lubelskie)

DOMAŃSKA OTYLIA KWIACIARNIA

LOTNICZA- 8, Lublin, 20-322 (lubelskie)

OSÓWKA WALENTY DZIAŁOWSKI

MIODOWA 52, Szczecin, 71-497 (zachodniopomorskie)

P.W. "KOZAR"

UL. ODRZAŃSKA 39, Stary Kisielin, 66-002 (lubuskie)

"PAOLA" PRALNIA EKOLOGICZNA

GEOLOGÓW 41 lok. BIURO, Kraków, 30-698 (małopolskie)

"PARKING" BOGDAN KASIŃSKI

Roszkowo Warszawska 5, Pruszcz Gdański, 83-000 (pomorskie)

PHU JERZY ZBIERAJEWSKI

WOJCIECH 2A, Augustów, 16-300 (podlaskie)

PIĄTKA EDUKACJA

Św.Piątka 5, Zamość, 22-400 (lubelskie)

PIOTR ANDRZEJ ŻYLWIS

Pomorze 14, Giby, 16-506 (podlaskie)

HALINA FUTOMA "PLASTUŚ"

MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 80, Wrocław, 50-020 (dolnośląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO DARIUSZ GADZICKI

Gola Świdnicka 25, Marcinowice, 58-124 (dolnośląskie)

Przewóz Osób

Jastrzębie Górne 11, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

PURTA SŁAWOMIR "PURTA"

Gałczyńskiego 28/3, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

Janusz Ciupek - "ROLMAX"

Parkowa 2, Galewice, 98-405 (łódzkie)

" RONDO " Jacek Ziemnicki

Grobla 16, Mogilno, 88-300 (kujawsko-pomorskie)

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Twórców Liskowa 27, Lisków, 62-850 (wielkopolskie)

Tadeusz Bańkowski-"TADGER"

Glinnik 7, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

TARTAK POMORZE

Pomorze 14, Giby, 16-506 (podlaskie)

TAXI RYSZARD WĘGRZYŃSKI

GENERAŁA HALLERA 30A lok. 10, Katowice, 40-321 (śląskie)

Monika Ocieczek "THERMICO"

Legionów Polskich 22 lok. 18, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

"Trans" Ryszard Pęczek

Junno 17A, Grodziec, 62-580 (wielkopolskie)

TADEUSZ NOWAK "TREMO"

BOYA ŻELEŃSKIEGO 33, Wrocław, 51-160 (dolnośląskie)

TURYSTYKA I REKREACJA

Woźnice 31, Mikołajki, 11-730 (warmińsko-mazurskie)

"U JERZEGO"

GŁÓWNA 6, Żabieniec, 05-500 (mazowieckie)

JAN MADEJ - WSPÓLNIK

SIEDLANOWSKIEGO 6 lok. 59, Stalowa Wola, 37-450 (podkarpackie)

ZDZISŁAW SREBNICKI

PASTERNAK 21, SKAŁA, 32-043 (MAŁOPOLSKIE)

GRAŻYNA ORZEŁEK AGENT

Drozdów 20, ŻARY, 68-200 (LUBUSKIE)

JOANNA OLEKSIŃSKA "CAVA"

ŻELEŃSKIEGO 12, Łuków, 21-400 (LUBELSKIE)

CORNFARM Maciej Dybioch

Adamów 41, Adamów, 22-442 (LUBELSKIE)

KAZIMIERZ KACPRZAK DORMET

Renesansowa 5 lok. 8, Warszawa, 01-905 (MAZOWIECKIE)

Domasik Andrzej " EUROSZKOŁA"

Strażacka 1, Brok, 07-306 (MAZOWIECKIE)

Firma Handlowa "RAMIS"

Ku Studzionkom 36, Nowy Targ, 34-400 (MAŁOPOLSKIE)

FIRMA PRYWATNA KRASOWSKI

BAŁTYCKA 14A, Bydgoszcz, 85-707 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

ZBIGNIEW TYZA INSTALUX

GRZEGORZEWSKIEJ 8 lok. 9, Warszawa, 02-778 (MAZOWIECKIE)

"INTERMOLIMA" KAWALEC LIGIA

LWOWSKA 56A, Tomaszów Lubelski, 22-600 (LUBELSKIE)

" KORTLAND " Grzegorz Kucy

Sędzimirów 29, Pielgrzymka, 59-524 (DOLNOŚLĄSKIE)

KRZYSZTOF JAKUBOWSKI KRZYSZTOF

UL. PARTYZANTÓW 9, Dobkowice, 55-040 (DOLNOŚLĄSKIE)

"MARLED" Genowefa Ledwoń

Gralewo 28, Santok, 66-431 (LUBUSKIE)

,,MAX" Ryszard Wierucki

Uników 56, Złoczew, 98-270 (ŁÓDZKIE)

"MTI" TOMASZ ŚWISZCZ

Polna 19, Orneta, 11-130 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"NIKO" Paweł Waś

Strużańska 149, Rembelszczyzna, 05-126 (MAZOWIECKIE)

BOGUSZEWSKI PIOTR PIOTREX

Kopiska 53, Baranów, 96-314 (MAZOWIECKIE)

PIZZERIA "ROMANO"

Żeromskiego 8, KOŻUCHÓW, 67-120 (LUBUSKIE)

PRZEWÓZ MLEKA

Nadolany 163 lok. 2, BUKOWSKO, 38-505 (PODKARPACKIE)

TAXI RYSZARD MARTYNIAK

Kajkowo ŚWIETLIŃSKA 27, OSTRÓDA, 14-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TRANSPORT MLEKA

Stare Bystre 253, Ciche, 34-407 (MAŁOPOLSKIE)

Maria Chodak "Wikliniarka"

Reduty 156, Orla, 17-106 (PODLASKIE)

Witold, Jacek Połczyński

Aleja Krakowska 27c, Raszyn, 05-090 (MAZOWIECKIE)

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOSCIAMI CICHOWSKA

Skąpe 87, SKĄPE, 66-213 (LUBUSKIE)

Handel - Skałecki Sylwester

Dworcowa 9C, Wysoka, 89-320 (WIELKOPOLSKIE)

"ALMAT" Bogdan Matusiak

Nowa Wieś 7, Wartkowice, 99-220 (ŁÓDZKIE)

ALMI ALINA MICHALAK

DWORCOWA 41 lok. 28, Olsztyn, 10-437 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Cezary Długowski

Nowy Świat 11, Błędów, 05-620 (MAZOWIECKIE)

GRYGIEL JAN - ,, ELEKTROSERWIS ''

Bukówiec Górny Kwiatowa 5, WŁOSZAKOWICE, 64-140 (WIELKOPOLSKIE)

MAŁGORZATA ŚLADEWSKA "KOSMYK"

ŚWIĘCIAŃSKA 19 lok. 1, Warszawa, 03-551 (MAZOWIECKIE)

KRZYSZTOF PAWELSKI "KRZYŚ"

MARII KONOPNICKIEJ 14, Turek (WIELKOPOLSKIE)

WŁODZIMIERZ KUBRYCHT LOGIN

WODZISŁAWSKA 8, Wrocław, 52-017 (DOLNOŚLĄSKIE)

ANDRZEJ CICHOSZ "MARAND"

Warsztatowa 28, Otwock, 05-400 (MAZOWIECKIE)

Bogdan Miliński "MARBO"

Zachodnia 19 lok. -, Ksawerów, 95-054 (ŁÓDZKIE)

P.W. " UNIDOM "

GRUNWALDZKA 30, BYDGOSZCZ, 85-236 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

PIOTR JAN JURKOWSKI

Długie Kamieńskie 40, Ceranów, 08-322 (MAZOWIECKIE)

WŁODZIMIERZ DEMIANIUK WODEX

CHMIELNA 48B, Bielsk Podlaski (PODLASKIE)

Stanisław Mikołajczyk

Kąclowa 5, Grybów, 33-330 (MAŁOPOLSKIE)

"MACKINTOSH" WALDEMAR PERZ

Karpicko LIPOWA 43, WOLSZTYN, 64-200 (WIELKOPOLSKIE)

Hodowla Daniela

Drzewiany , Bobolice, 76-020 (zachodniopomorskie)

"Clematis"

Duchnicka 27, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Hodowla Psów Ireneusz Ginardo

Szkolna 19, Jordanów Śląski, 55-065 (dolnośląskie)

AGROOFOOD S.A.

Słoneczna 2, Lubicz, 87-162 (kujawsko-pomorskie)

Ferma Szynszyli

Dojlidy Górne 9, Białystok, 15-572 (podlaskie)

Hodowla Psów Anita Seehaber

Wojska Polskiego 21/17, Chełmno, 86-200 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Hodowli Pstrąga

Zapora 11/1-2, Rytel, 89-642 (pomorskie)

Pony Sport

Siercza 1, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

Hodowla kuropatw i zajęcy

Przedborska 8, Łopuszno, 26-070 (świętokrzyskie)

Hodowla Pieczarek Karol Strzyżewski

Wierzbowa 40, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Gospodarstwo rolne

Spędy 0, Wilczęta, 14-405 (warmińsko-mazurskie)

Abadan Hodowla Kotów

Żegańska 24, Warszawa, 04-713 (mazowieckie)

Anna Trzepałka Drób

Wschodnia 3a, Karczew, 05-480 (mazowieckie)

Hodowla kotów ILAWIA*PL

Nowa Wieś 10, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Koty rasowe

Kilińskiego 1, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Tęczowy Świat Koi

Zamostna 3, Bolszewo, 84-239 (pomorskie)

Your Majestycat*PL

Gładka 10/-, Warszawa, 02-172 (mazowieckie)

Czar Wiosny

Prosta 59, Nowy Kocin, 42-231 (śląskie)

Fluffy Coons * PL

Włodarzewska 51 F/2, Warszawa, 02-384 (mazowieckie)

Boczniak - Boczniax.pl

00/00, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Centrum kynologiczne SFORA

Opolska 1, Kraków, 32-002 (małopolskie)

Meldor-Sett /FCI/

Bugaj 4b, Komorów, 05-806 (mazowieckie)

Gospodarstwo specjalistyczne

Mjr. Hubala-Dobrzańskiego 33, Święciechowa, 64-115 (wielkopolskie)

KUROPATWA

Przymiarki 33, Chęciny, 26-060 (świętokrzyskie)

JASZCZÓŁTOWO

Jaszczołtowo 6, Rojewo, 88-111 (kujawsko-pomorskie)

VENUSTA

Bytomska 184b, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

GODFAR

Godebskiego 13, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

BIELWOSK

Pałczyńska 2, Miłosław, 62-320 (wielkopolskie)

Hodowla Psów Rasowych Ceppelin

Szczecin, 70-374 (zachodniopomorskie)

Stadnina Koni REMA

Żąbrsko Górne , Przywidz, 83-047 (pomorskie)

ALANOS

Skarżyńskiego 4/4, Wałbrzych, 58-300 (dolnośląskie)

KAIZEN

Przylesie 21, Warszawa, 03-153 (mazowieckie)

HUSQVARNA

Korczaka 11/49, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

Z KRAINY NARWI

Konstytucji 3, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Ranczo Palomino

Stare Zukowice 3a, Stare Żukowice, 33-151 (małopolskie)

Abicoon Aurelia Kozub

Limanowskiego 11, Warszawa, 02-943 (mazowieckie)

Kamp-Sport - Sklep Zoologiczny

Powstańców Śląskich 7, Zawiercie, 42-400 (śląskie)

TROPHEUS

Łomnik 13, Aleksandrów Łódzki, 95-070 (łódzkie)

Catulus

Kolibrów 6, Warszawa, 02-818 (mazowieckie)

Stadnina Koni Kierzbuń

Kierzbuń 6, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

ARABIKA

Opolska 19, Łódź, 91-604 (łódzkie)

POLAN-RAJSKO

Ogrody 9, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

Vena Sport

Lajski, Nowodworska 129a, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

ABIX

Zagadki 21, Warszawa, 02-227 (mazowieckie)

ODRZECHOWA

Odrzechowa , Zarszyn, 38-530 (podkarpackie)

RAPEX

Grabin, Krótka 26/2, Niemodlin, 49-100 (opolskie)

Reprodukcyjna Farma Strusi Afrykańskich

Tykadłów 57, Żelazków, 62-817 (wielkopolskie)

IMAGO

Wyskitna 134, Stróże, 33-331 (małopolskie)

OSANNA

Piotrkowice 40/4, Czempiń, 64-020 (wielkopolskie)

P.H.U. KARUS

Krótka 13, Zduńska Wola, 98-500 (łódzkie)

OAZA

Czarne Piątkowo 26, Szlachcin, 63-013 (wielkopolskie)

Hodowla "Z Werwą"

Malinowa 9, Dąbrowa, 49-120 (opolskie)

Farma Strusi Afrykańskich Niebieskoszyich

Przemysława 18b/6, Poznań, 61-064 (wielkopolskie)

Pangea

Zaczarowane Koło 7/20, Kraków, 30-087 (małopolskie)

Bakarat

Czerniakowska 155, Warszawa, 00-453 (mazowieckie)

Hodowla Pialau-Gou

Nowy Rynek 17/12, Murowana Goślina, 62-095 (wielkopolskie)

BARGEST

Syta 118, Warszawa, 02-987 (mazowieckie)

VITROFLORA

Bukowa 3, Łochowo, 86-065 (kujawsko-pomorskie)

Spójnia

Lipowa 22, Śrem, 63-100 (wielkopolskie)

Hodowla szynszyli

Myślenice , Myślenice, 32-400 (małopolskie)

TORDIS

Nowe Worowo 28, Nowe Worowo, 78-523 (zachodniopomorskie)

P.H.Ryb

Nadrzeczna 6a, Lutomiersk, 95-083 (łódzkie)

PRODIGI

Tyniecka 28, Poznań, 60-008 (wielkopolskie)

Z PAŁACU CESARZA

Migdałowa 19, Mysłowice, 41-409 (śląskie)

BRZDĄC

Gorlicka 21, Poznań, 61-318 (wielkopolskie)

Olko

Słowicza 33, Warszawa, 02-170 (mazowieckie)

Draco-bis

Młodzieżowa 29, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

Indykpol

Frednowy 77b, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Głogosia

Chopina 2, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

ARMAKA

Morelowskiego 27, Wrocław, 52-429 (dolnośląskie)

Żołędnica

Rawicz 3, Żołędnica, 63-911 (wielkopolskie)

Wylęgarnia

Młyny 5, Rudniki, 46-325 (opolskie)

KJ NIWKA

Niwka Stara 28, Puszczykowo, 62-040 (wielkopolskie)

Olko

Pomorska 141, Szczecin, 70-812 (zachodniopomorskie)

PIRANIA Hurt i Detal

Jagiellońskie 80/6, Kościan, 64-000 (wielkopolskie)

PUH Euromont S.J.

Jakubowice Konińskie 92a, Ciecierzyn, 21-003 (lubelskie)

Stellanova

Radnych 9, Głosków, 05-503 (mazowieckie)

"Pan Karp"

Służby Polsce 3/40, Warszawa, 02-784 (mazowieckie)

Wawer Antoni Hodowla Pstrągów

Osiedlowa 15, Bożepole Wielkie, 84-214 (pomorskie)

Cztery Łapy

Sielecka 29, Będzin, 42-500 (śląskie)

Ekagro

Pogodna 23, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

ASBO

Wędkarzy 83, Wrocław, 51-050 (dolnośląskie)

STRUSIOGRÓD

Czereśniowa 7, Malbork, 82-200 (pomorskie)

Piękny Zwierz

Lea 20B, Kraków, 30-052 (małopolskie)

Firma ZOOBEATA

Sitowie 16, Łódź, 91-495 (łódzkie)

Alius

Popowicka 82/4, Wrocław, 54-237 (dolnośląskie)

Hodowla Retrieverów z Nowej Szkocji

Falęcice 96, Promna, 26-803 (mazowieckie)

Hodowla Beagle Amber Pack's

Emilii Hoene 2B, Gdańsk, 80-041 (pomorskie)

DLP

Zacisze 7, Osielsko, 86-031 (kujawsko-pomorskie)

Ostoja

Batorego 33/72, Warszawa, 02-591 (mazowieckie)

Hodowla Szynszyli

Podstolice 186, Kraków, 32-040 (małopolskie)

Hodowla Psów Rasowych

Przybyszewskiego 120, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

cotynato

Mazowiecka 77, Jabłonna, 05-110 (mazowieckie)

Animalpedia.pl

Katowicka 44, Mikołów, 43-190 (śląskie)

Elsanta

Jana III Sobieskiego 7/3, Sopot, 81-761 (pomorskie)

Hodowla Ewimark Rakownia

Rakownia 14a , Murowana Goślina, 62-095 (wielkopolskie)

Hodowla akita inu

Kosynierów 16A , Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

Hodowla Koni Fryzyjskich Stajnia Imperial

Rojów 51F, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

hodowla maine coon

Łokietka 3/10, Strzelce Opolskie, 47-100 (opolskie)

Beagle Hodowla La Lu Riqueza

Podgórna 18, Radziejowice, 96-325 (mazowieckie)

ROMAN WŁODARSKI "BISTRO"

Dretyń 96 (POMORSKIE)

TROJACKI SŁAWOMIR "GEODEZJA I"

Struga 60 (MAZOWIECKIE)

BARTŁOMIEJ BIAŁAS FIRMA USŁUGOWA

Rybno Wielkie Żurawicka 7, Kiszkowo, 62-280 (wielkopolskie)

FIRMA HANDLOWA "DOM TECHNICZNY"

ŚWIĘTEGO ŁAZARZA 5, Kraków, 31-530 (małopolskie)

FIRMA USŁUGOWA, Karol Lewandowski

Janowo 9, Kikół, 87-620 (kujawsko-pomorskie)

"ILMAR" MAREK ILCZYNA

Lubiczyn 76, Dębowa Kłoda, 21-211 (lubelskie)

JAROSŁAW POŚLEDNIK JAROL

Dzięczyna 33, Poniec, 64-125 (wielkopolskie)

JOANNA CIEŚLA MULTI-ROL

Sroczyn 1, Kiszkowo, 62-280 (wielkopolskie)

Leszczyński Jan KANCELARIA TEMIDA

Mikołaja Kopernika 30, Proszowice, 32-100 (małopolskie)

Rafał CzajkowskiTrzy Pszczoły

Ostrówek 84, Ostrówek, 98-311 (łódzkie)

Stefan Zasada "Eko-Zasada"

Jana Pawła II 4 lok. 10, Pińczów, 28-400 (świętokrzyskie)

KRYSTYNA NOWAKOWSKA KRYSTYNA NOWAKOWSKA

Chruszczobród MICKIEWICZA 73, Łazy, 42-456 (śląskie)

Działalność usługowa - Tadeusz Barański

Parzyce 25, Ozorków, 95-035 (łódzkie)

ABR finanse ANDRZEJ LAZAROWICZ

UL. SZYBOWCOWA 52/1, Wrocław, 54-130 (dolnośląskie)

Aleksander Grygoyć ALEX

Ząbkowicka 37, Ciepłowody, 57-211 (dolnośląskie)

ALMIR

ŻWIRKI I WIGURY 12 lok. 49, Gdańsk, 80-463 (pomorskie)

"AN-BUD" Arkadiusz Nalewajka

Leszczynowa 8, Nierada, 42-262 (śląskie)

Apteka

Wyszyńskiego 52, Zamość, 22-400 (lubelskie)

ALFRED KOJ "AXELL"

Skotnica 15, Praszka, 46-320 (opolskie)

CZESŁAW JĘDRZEJEWSKI BAMAKA

Olesin 57, Warszawa, 03-289 (mazowieckie)

BARTZ

Owieczki 55, Łubowo, 62-260 (wielkopolskie)

"BAT - LEB" MAŁGORZATA BATOR

Grabie 154, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

ANTONI WASZCZUK BAZAR SC

GŁUCHA 6, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

MAREK WIŚNIOCH BIMAR

STANIEWICKA 12, Warszawa, 03-310 (mazowieckie)

BIOMAR

Stegna 10, Iłów, 96-520 (mazowieckie)

brak

Trębacka 2, Korczyna, 38-420 (podkarpackie)

MAREK NOSAL BULIMEX

Łęki 7, Łęki (małopolskie)

"DAR-TRANS" DARIUSZ GRACZYK

Trąbczyn 14, Zagórów, 62-410 (wielkopolskie)

ARNOLD ZAJDER "DEBIUT"

STANISŁAWA TACZAKA 17, Poznań, 61-819 (wielkopolskie)

Jan Kruczek - Działalność budowlana

Binczarowa 143, Florynka, 33-332 (małopolskie)

EDPIEC EDWARD MAREK

Sułkowice Zarzeczna 35, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

"ELEKTROINSTAL" HENRYK SZYMAŃSKI

DWORCOWA 3, Chludowo, 62-001 (wielkopolskie)

ESMAR Karpiuk Marek

Bokinka Pańska 42, Tuczna, 21-523 (lubelskie)

FARMA

Kościelna 4, Wyszki, 17-132 (podlaskie)

FARMA

Kościelna 4, Wyszki, 17-132 (podlaskie)

GRAŻYNA CZARNOTA FHU "GRAŻKA"

ŚRODKOWA 39, Karski, 63-410 (wielkopolskie)

Marian Obrzut - Firma Budowlana

Binczarowa 162, Florynka, 33-332 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWA RENATA BŁASZKIEWICZ

UL. KUPIECKA 19, Zielona Góra, 65-001 (lubuskie)

Firma MARTA Cieśla Marta

Nawojowa 168, Nawojowa, 33-335 (małopolskie)

Firma Usługowa Rafał Poleszczuk

Posucice 41, Branice, 48-140 (opolskie)

GRYT

11 Listopada 50, Świnoujście (zachodniopomorskie)

Handel Obwoźny Marian Rożewski

Jesionka 16, Sompolno, 62-610 (wielkopolskie)

HANDEL

Krótka 3, Ryki, 08-500 (lubelskie)

"JAN-POL" JAN GOLISZEWSKI

Kawęczyn 39, Maciejowice, 08-480 (mazowieckie)

"Kinga"

Przemysłowa 4a/5 terenRP, Zamość, 22-400 (lubelskie)

''KIRMAR'' MAREK DROZD

Sierczynek 15, Trzciel, 66-320 (lubuskie)

EWA LIPIŃSKA MAT

GENERAŁA ORLICZ-DRESZERA 9A, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

"METALBUD"

Kilińskiego 83 terenRP, Zamość, 22-400 (lubelskie)

MARIAN POLITAŃSKI "Pol - Krzyś"

MAKUSZYŃSKIEGO 101\119, Częstochowa, 42-209 (śląskie)

PPHU "Kokoro" Rój Marcin

Staniszów Staniszów 69b, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Andrzej Słomka PPUH ""SŁOMKA"

gen. Kleeberga 64, Kock, 21-150 (lubelskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSMEBLE"

Lubelska , Zamość, 22-400 (lubelskie)

Andrzej Rękiewicz PSP "RARYTAS"

Warszawska 44, Rajgród, 19-206 (podlaskie)

ANDRZEJ MAJEWSKI PUH "OGNIK"

STACHA KONWY 18, Ostrołęka (mazowieckie)

"REDO" JANUSZ IŻUK

UL. LEŚNA 45, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

Piotr Snigier SEVEN, EKOSUN

JAGIEŁŁY 7, Dębno, 74-400 (zachodniopomorskie)

KRYSA LEOKADIA SKLEP MORS

MEŁGIEWSKA- 108/13, Lublin, 20-234 (lubelskie)

ZOFIA MAŁECKA SKLEPIK SZKOLNY

ZIELIŃSKIEGO 56, Wrocław, 53-534 (dolnośląskie)

KRZYSZTOF DANIŁKÓW "DANIŁKÓW KRZYSZTOF"

GRUNWALDZKA 77, Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie)

TAXI STANISŁAW GUT

KS.WACŁAWA OSIŃSKIEGO 8 lok. 26, Olsztyn, 10-011 (warmińsko-mazurskie)

Nowaczyk Dariusz TRANS RAMPA

Kusocińskiego 2/26, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Witold Koziński TRANS-WIT

Rożniatów-Kolonia 28, Uniejów, 99-210 (łódzkie)

TRANSPORT CIĘŻAROWY Andrzej Porwol

Żerkowice LEŚNA 5, Komprachcice, 46-070 (opolskie)

Andrzej Rzekanowski WIDEO-SERWIS

Rynek 17 lok. 4, Kruszwica, 88-150 (kujawsko-pomorskie)

WÓJCIK JERZY WÓJCIK JERZY

Gwardii Ludowej 8/11, Gliwice (śląskie)

Wspólnik S.C. "ARBOR"

Lubla 353, Lubla, 38-130 (podkarpackie)

Zakład Fryzjerski Renata Diaczuk

Dąbrowa lok. 36, Zabór, 66-003 (lubuskie)

Zakład Ślusarski Kosowski Dariusz

Rajec Szlachecki 168, Rajec Szlachecki, 26-613 (mazowieckie)

Zakład Wulkanizacyjny Arkadiusz Barciś

Rybna Centralna 77, Stary Cykarzew, 42-231 (ŚLĄSKIE)

"ZAM-BUD" Tadeusz Zabłotny

Szpica 66, Puchaczów, 21-013 (lubelskie)

ZDZISŁAW WYSZYŃSKI ZETPOL

NOWOURSYNOWSKA 129 lok. 3, Warszawa, 02-797 (mazowieckie)

'CZECHOLIŃSKI PIOTR ZIG ZAG '

ŚW.JÓZEFA 5, Leszno (wielkopolskie)

WOJCIECH PYREK ZUNI

Grabowiec ŚWIERKOWA 5, Lubicz, 87-162 (kujawsko-pomorskie)

ZIELENIAK - PRZEMYSŁAW MIŁKOWSKI

MIODOWA 19, Włocławek, 87-800 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

WÓJCICKI MIROSŁAW AMIKOP

ROGOWSKIEGO MICHAŁA 7/28, Lublin, 20-840 (LUBELSKIE)

ANDRZEJ LEWANDOWSKI ANTER - TRANSPORT

Witkowice 55, MŁODZIESZYN, 96-512 (MAZOWIECKIE)

HEBDA WŁODZIMIERZ AUTO-HANDEL

25 Czerwca 5/9 lok. 9, Radom (MAZOWIECKIE)

Robert Śledzik. "AUTO-NAPRAWA"

Drążdżewo Małe 37, Krasnosielc, 06-214 (MAZOWIECKIE)

Dobrzański Leszek AUTO - NAPRAWA

Księdza Rigola 108, Łowkowice (OPOLSKIE)

"BETA-COM" TOMASZ PADUCH

Grochowska 5D lok. 2, Kołobrzeg, 78-100 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

"BOSS"PHU Adam Szawala

Szkolna 80, Bolewice, 64-305 (WIELKOPOLSKIE)

DOMI-TRANS Miszczuk Bogdan

Silna Nowa 9, Silna Nowa (WIELKOPOLSKIE)

Wojciech Polaczek ELEKTRO-TECH

Czarny Potok 27 lok. 12, Krynica-Zdrój, 33-380 (MAŁOPOLSKIE)

Leszek Kowalski EURO BUD

Żuromino 10, Kamienica Szlachecka, 83-323 (POMORSKIE)

Jolanta Jagas Handel Obwoźny

Ząbki 18, Dmosin, 95-061 (ŁÓDZKIE)

Janrol

Jabłoń-Dąbrowa 38, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

"JARTRANS" Jarosław Jakubowski

Berlinek 14, Jeziora Wielkie, 88-324 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

KANCELARIA PRAWNA BOGUDAR KORDASIEWICZ

Grottgera 11 lok. 3, Warszawa, 00-785 (MAZOWIECKIE)

"LiW"

Załęże 43, Klucze, 32-310 (MAŁOPOLSKIE)

Dąbkowski Czesław "MURARSTWO"

Kamieńczyk Wielki 5, Boguty-Pianki, 07-325 (MAZOWIECKIE)

SKLEP ROLNO-SPOZYWCZY "DANA"

ALEJA JANA PAWŁA II 5B lok. BOX 49, Gdańsk, 80-463 (POMORSKIE)

SKLEP RYBNY WIOLETTA CIEMACHOWSKA

Witosa 2, Golczewo, 72-410 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

SOFT-SERWIS KIJOWSKI ZBIGNIEW

Milcza Kolejowa 6, Wróblik Szlachecki, 38-483 (PODKARPACKIE)

"STAL-BUD" Janusz Musiał

Łowin 51, Pruszcz, 86-120 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Usługi Leśne

Kąty 74, OSIECZNA, 64-113 (WIELKOPOLSKIE)

Usługi Pogrzebowe

Janków Trzeci 4, Blizanów, 62-814 (WIELKOPOLSKIE)

"Weronika"

Krasowo Wielkie 8, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY WŁODZIMIERZ ŁYSZYK

Siemianice OGRODOWA 11, SŁUPSK, 76-200 (POMORSKIE)

Nowak Damian Zakład Usługowy

Kraskowska 26, Borkowice, 46-243 (OPOLSKIE)

ANDRZEJ KARAŚ ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY

Zawadzkiego 7 lok. 4, KRUPSKI MŁYN, 42-693 (ŚLĄSKIE)

TOMASZ KORBAS KORBAS TOMASZ

Dakowy Suche BUKOWSKA 3, BUK, 64-320 (WIELKOPOLSKIE)

GRZESZCZUK RYSZARD Ryszard Grzeszczuk

1 Maja 25a, Oława (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - SYLWESTER KOSTRZEWA

UL. WROCŁAWSKA 5, JAKSONÓW, 55-020 (DOLNOŚLĄSKIE)

AGENCJA "MEDIUS" Andrzej Łapiński

Brzozowa 5, Wasilków, 16-010 (PODLASKIE)

KOŁOSOWSKI ADAM "AUTO-NAPRAWA"

Regów 64, Baranów, 96-314 (MAZOWIECKIE)

~EASTLAND COMPANY~ ANDRZEJ JASTRZĘBSKI

ŁUKASIEWICZA 2P.308, Słupsk (POMORSKIE)

"ELDING"

OSIEDLE SZKLANE DOMY 1 lok. 67, Kraków, 31-972 (MAŁOPOLSKIE)

FILMODELIKK

JONTKOWA GÓRKA 23 lok. 1, Kraków, 30-224 (MAŁOPOLSKIE)

FIRMA HANDLOWA ELŻBIETA PIATEK

Warszawska 53, Kłodawa, 62-650 (WIELKOPOLSKIE)

FIRMA " MAGDA" Leszek Magda

Olszowa 2, Olszowa (WIELKOPOLSKIE)

" HANDEL OKRĘŻNY" PIECYK HELENA

UL. CHUSTKI 21A, SZYDŁOWIEC, 26-500 (MAZOWIECKIE)

"IBS CONSULTING - ŁUKASZ FIJAŁKOWSKI"

UL.POZIOMKI 3, NOWA IWICZNA, 05-500 (MAZOWIECKIE)

"IWEX" CZESŁAW IWASZKO

OSIEDLOWA 1A lok. 4, AUGUSTÓW, 16-300 (PODLASKIE)

JÓZEF WOJTASZEK "KOKOS"

ZJEDNOCZENIA 102, Zielona Góra, 65-120 (LUBUSKIE)

BARBARA ŁAKOMA "KSIĘGARNIA SZKOLNA"

28 CZERWCA 1956 R. 320, Poznań, 61-469 (WIELKOPOLSKIE)

Jerzy Ługowski "ŁUG-BUD"

Marii Konopnickiej 4, Łosice, 08-200 (MAZOWIECKIE)

GURDZIEL MIROSŁAW MIRBUD

Wola Różaniecka 23, TARNOGRÓD, 23-420 (LUBELSKIE)

"NAROMI" JAROSŁAW ZALEWSKI

Machcino 22, Biała, 09-411 (MAZOWIECKIE)

PERFECT SERVICE Emil Ćwik

Dąbrowa 15, Damasławek, 62-110 (WIELKOPOLSKIE)

PETROMECH

KORZENIAKA 10, Kraków, 30-298 (MAŁOPOLSKIE)

"PHU KLIM - CHŁÓD"

Budowlanych 2, Kalisz, 62-800 (WIELKOPOLSKIE)

PIEKARNIA - CUKIERNIA NOWACZYK LESZEK

MŁYŃSKA 9, DOPIEWO, 62-070 (WIELKOPOLSKIE)

PPHU "ELDOM" SOBCZAK RYSZARD

Nowe Strącze 1, SŁAWA, 67-410 (LUBUSKIE)

PPHU LEMARKA Maria Babińska

Młodzieżowa 104, Bielsko-Biała, 43-316 (ŚLĄSKIE)

DROŻDŻYŃSKA KAZIMIERA - PPHU ,, OGNIOTECH

Bukówiec Górny Powstańców Wielkopolskich 31, WŁOSZAKOWICE, 64-140 (WIELKOPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "DAR"

Niezabitów-Kolonia 27, PONIATOWA, 24-320 (LUBELSKIE)

WIOLETTA KOSZYCZAREK RANCZO "WIOLA"

Lubonia 48, KRZEMIENIEWO, 64-120 (WIELKOPOLSKIE)

Stolarstwo Zbigniew Jakubów

Obórki 36, OLSZANKA, 49-332 (OPOLSKIE)

"TEDEX"

KORCZAK 100, Kalisz, 62-800 (WIELKOPOLSKIE)

Krzysztof Źbikowski-Zakład Budowlany

Trepki 18, Brzozie, 87-313 (KUJAWSKO-POMORSKIE)

Zakład Ogólnobudowlany Tomasz Jagłowski

Plac Plac Wolności 8 lok. 12, Olecko, 19-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Zakład Ogólnobudowlany Tadeusz Sieńkowski

Osinki 38, Suwałki, 16-402 (PODLASKIE)

BOGDAN KOZIOŁ ZAKŁAD USŁUGOWY

Fałkowice 37, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

RYSZARD PAWLAK Zrywka Konna

ŻEROMSKIEGO 2, Drezdenko, 66-530 (LUBUSKIE)

Zbigniew Głowacki GŁOWACKI ZBIGNIEW

Długosiodło; Białebłoto-Kobyla 72, Długosiodło; Białebłoto-Kobyla, 07-210 (MAZOWIECKIE)

"BMS"

OSMOLIŃSKA 6, ZDUŃSKA WOLA, 98-220 (ŁÓDZKIE)

ELWO-GAS WŁODZIMIERZ SZAFRAN

ARMII KRAJOWEJ 38, Pabianice (ŁÓDZKIE)

ELWO-GAS ELŻBIETA SZAFRAN

ARMII KRAJOWEJ 38, Pabianice (ŁÓDZKIE)

JOANNA WOLIŃSKA Firma usługowa

ŁĄKOWA 2, Łowicz (ŁÓDZKIE)

WIESŁAW PAWEŁKIEWICZ KAPITAŁ

GÓRCZEWSKA 11, Warszawa, 01-189 (MAZOWIECKIE)

ANNA GRZĄDKA "MCT STARACHOWICE"

RADZYMIŃSKA 261, Warszawa (MAZOWIECKIE)

PPH "ROLEX" ROBERT CYRANOWSKI

NOWOWIEJSKA 24 lok. 112, Kielce, 25-532 (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HADEX"

Szulborze-Kozy 19, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

Transport Wiesław Podgórski

Morawy 34, Morawy, 82-520 (POMORSKIE)

ZAKŁAD BUDOWLANY FLENDRICH KATARZYNA

UL. ŁĄKOWA 2, Bąki (DOLNOŚLĄSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY Antoni Szewc

Słup 37, MĘCINKA, 59-424 (DOLNOŚLĄSKIE)

Hodowla kotów burmańskich

Św , Otwock, 05-402 (mazowieckie)

Hodowla Kotów Perskich

Wojska Polskiego 251A/32, Kielce, 25-205 (świętokrzyskie)

AISHA Hodowla Kotów Brytyjskich

Daszyńskiego , Gliwice, 44-100 (śląskie)

Zoozakupy.pl

Stare Żegrze 134/7, Poznań, 61-249 (wielkopolskie)

Hodowla Koni Huculskich

Radomice , Pilchowice, 58-516 (dolnośląskie)

Ferma Hodowlana Szynszyli

Zagorzyce 12a, Zagorzyce, 39-126 (podkarpackie)

Stadnina Koni MYCYNY

Mycyny 5, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

KAMIRON

Malownicza 58, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

OGRODNICTWO

Gadka Stara, Kombajnowa 13, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

WAMPOL

Kazimierza Wielkiego 145, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

Ośrodek Zarybieniowy w Zaborówcu

Staroleszczyńska 6, Wijewo, 64-150 (wielkopolskie)

Stadnina Koni SZARŻA

Wczasowa 16, Trzebinia, 32-540 (małopolskie)

PPHU RYMEK

Gen. Sikorskiego 54, Gostyń, 63-800 (wielkopolskie)

Drobex

Powstańców 19, Solec Kujawski, 86-050 (kujawsko-pomorskie)

Proxial Mazowsze S.A.

Ks. Staszica 35, Iłowo-Osada, 13-240 (warmińsko-mazurskie)

Ari-Gan Hodowla Kotów

Ogrodowa 26a, Warszawa, 00-896 (mazowieckie)

Stadnina Koni BOTOJA

Korzkiew 49, Zielonki, 32-087 (małopolskie)

Stadnina Koni ARKADIA

Ignalin 27, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Farma Strusi Afrykańskich Kossakowski

Nowe Brzeźno 35, Budzyń, 64-840 (wielkopolskie)

EUROSTRUŚ

Borzychy , Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

Hodowla i Hurtownia Ryb Egzotycznych

Bolesława Komorowskiego 9, Kraków, 30-106 (małopolskie)

Stajnia Polska S.A.

Stawki 2, Warszawa, 00-193 (mazowieckie)

Polska Farma Krzysztof Potoczny

Jemiołowa 74/3, Wrocław, 53-426 (dolnośląskie)

Hodowla Owczarków Niemieckich

Ariańska 4, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

GRĄBCZEWSCY

Runów, Kwitnąca 10, Złotokłos, 05-504 (mazowieckie)

Jedlanka

Jedlanka Stara , Uścimów, 21-109 (lubelskie)

RANCHO

Mała Nieszawka, Prosta 8, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

JMP

Zielona 48, Stężyca, 08-540 (lubelskie)

Polbart

Stara Słupia 24a, Nowa Słupia, 27-400 (świętokrzyskie)

Hodowla Psów i Kotów Rasowych

Garlica Duchowna 6, Zielonki, 32-087 (małopolskie)

Tabun

Polana 74a, Polana, 38-709 (podkarpackie)

Domowa Hodowla Psów Vvardenfell

Mazurska 27/17, Szczecin, 70-444 (zachodniopomorskie)

PH BARĆ S.C.

Biszcza 358, Biszcza, 23-425 (lubelskie)

EkoGarten

Lipnica Górna 268, Lipnica Murowana, 32-724 (małopolskie)

JANKSAD

Płocka 12, Gąbin, 09-530 (mazowieckie)

Nadlesnictwo Ustroń

Ustroń, 43-450 (śląskie)

Domowa hodowla eurasierów

Niekłań Wielki , Stąporków, 26-220 (świętokrzyskie)

Obywatel Pies

Bieszczadzka 55a, Rzeszów, 35-083 (podkarpackie)

Chihuahua hodowla Samedino

rogowiec , Rogów, 44-362 (śląskie)

Hodowla Trzody Chlewnej

Zwycięstwa 81, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Łowisko

58/3, Wiele, 89-115 (kujawsko-pomorskie)

Szejner Piotr Hodowla Koni

Dworcowa 36, Budzyń, 64-840 (wielkopolskie)

Hurtowa Sprzedaż Pasz

Trześniowska 6, Sandomierz, 27-600 (świętokrzyskie)

Hodowla kotów brytyjskich Leśne Ranczo

Gostomko 23, Łubiana, 83-407 (pomorskie)

Bednarczyk Longina Pieczarkarnia

Solec Nowy 39, Solec Nowy, 64-234 (wielkopolskie)

Gospodarstwo Rybackie

Możdżanów 41, Sośnie, 63-435 (wielkopolskie)

JASIONEK Hodowla Kóz

Cewlino 2, Manowo, 76-015 (zachodniopomorskie)

Lecznica Głowno

Łowicka 62, Głowno, 95-015 (łódzkie)

Pasieka Ekologiczna

Więckowice 39, Roźwienica, 37-565 (podkarpackie)

Fp-Airtech

Cywińskiego 5, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Hodowla Papug Ryszard i Paweł Woźniak

Kosmonautów 33, Ciechocinek, 87-720 (kujawsko-pomorskie)

Hodowla Psów i Kotów Rasowych

Bukowa 6, Konstantynów Łódzki, 95-050 (łódzkie)

ABROS - Hirudoterapia

Obozowa 62, Warszawa, 01-426 (mazowieckie)

Hodowla i Hurtownia Ryb Ozdobnych

Strażacka 37, Kraków, 30-737 (małopolskie)

FRISO

Fiołkowa 25, Czapielsk, 83-050 (pomorskie)

SPW

Jankówko 23, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

Dwa Formaty.PL

Latawcowa 6, Wrocław, 54-130 (dolnośląskie)

Hodowla kotów burmańskich

- -, Otwock, 05-402 (mazowieckie)

Ragdolls

Hirszfelda 8, Warszawa, 02-776 (mazowieckie)

Rattus-Gd

Wajdeloty 2/7, Gdańsk, 80-437 (pomorskie)

BratniaDusza

Bukowa 28, Bolszewo, 84-239 (pomorskie)

Avistar

Jaroszyka 3, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Hodowla Koni Śląskich

Ogonowice 31, Legnickie Pole, 59-241 (dolnośląskie)

Eko

Mickiewicza 27, Pyskowice, 41-709 (śląskie)

Rozental

Ogrody 26/20, Skawina, 32-050 (małopolskie)

Józefa zwierzęta

Bema 2, Legnica, 59-200 (dolnośląskie)

BLUE EYED LOOK*PL

Gołębia 4, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

Gedter

Gdańsk (pomorskie)

Chi Gold Dogs FCI

Francuska 10, Zgorzelec, 59-900 (dolnośląskie)

WormsFarm

Krosno Odrzańskie /3, Krosno Odrzańskie, 66-600 (lubuskie)

Iberika

Liniewo 23, Liniewo, 83-420 (pomorskie)

Grzybowo

Polnica, 77-300 (pomorskie)

Apteka Natury FCI

Wilamy 25, Załuski, 09-142 (mazowieckie)

Agattino

Wrocławska 4, Dobrzykowice, 55-002 (dolnośląskie)

Filimou

Wierzbowa , Katowice, 40-169 (śląskie)

Hodowla kotów rasy Maine Coon

Jelitowo 10, Niechanowo, 62-220 (wielkopolskie)

Hodowla koni Ferstil

Górna 16H/4, Szczecin, 71-218 (mazowieckie)

graholka

Mściwoja 3b, Komorowice, 52-200

PPiHRS Sp. z o.o.

Dubie , Dubie, 32-064 (małopolskie)

PPiHRS Sp. z o.o.

Adolfin 21, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

PPiHRS Sp. z o.o.

Rudze 68, Zator, 32-640 (małopolskie)

Zwycięzca*PL Hodowla Kotów Syberyjskich

Syrokomli 7/13, Warszawa, 03-335 (mazowieckie)

Sądeckie Pieszczochy

Nawojowa 435, Nawojowa, 33-335 (małopolskie)

Hodowla psów rasowych American Staffordshire Terrier Amstafopol

Botwina 2/5, Ząbkowice Śląskie, 57-200 (dolnośląskie)

PPiHRS Sp. z o.o.

Wielikąt 5, Lubomia, 44-360 (śląskie)

Muezzi Hodowla Kotów Brytyjskich Krótkowłosych

Potockich 116, Warszawa, 04-534 (mazowieckie)

Hodowla Owczarków Niemieckich z Nasutowa

Nasutów 195a, Niemce, 21-025 (lubelskie)

Ferma Niosek PRAWDA

Prawda 60a, Rzgów, 95-030 (łódzkie)

Gospodarstwo Ogrodnicze TREDER

Kalinowa 20, Rumia, 84-230 (pomorskie)

Ferma Szynszyli MIKO

Topazowa 6, Poznań, 61-680 (wielkopolskie)

Hodowla Psów Rasowych Prima A.D. 1947

Kozietulskiego 9, Warszawa, 01-571 (mazowieckie)

"Exdrób"

Barska 13, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

Farma Strusi "Lublin"

Unicka 4, Lublin, 20-126 (lubelskie)

ZKwP - Oddział Słupsk

Lutosławskiego 33, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

ZKwP - Oddział Płock

Jesienna 10, Płock, 09-400 (mazowieckie)

ZKwP - Oddział Bydgoszcz

Kołłątaja 7, Bydgoszcz, 85-080 (kujawsko-pomorskie)

ZKwP Oddział Koszalin

Jana z Kolna 26/5, Koszalin, 75-204 (zachodniopomorskie)

ZKwP - Oddział Kraków

Żywiecka 36, Kraków, 30-427 (małopolskie)

Eco-Strus-Pol

Mieszka I 118, Bieruń Nowy, 43-155 (śląskie)

WCHiRZ Sp. z o.o.

Mickiewicza 2, Gostyń, 63-800 (wielkopolskie)

SHiUZ Sp. z o.o.

Szczecińska 45, Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

UKROPOL Sp. z o.o.

Garncarska 37, Sulejów, 97-330 (łódzkie)

POLDANOR S.A.

Dworcowa 25, Przechlewo, 77-320 (pomorskie)

Majątek Drenowo - Gospodarstwo Rolne

Drzonowo 50, Drzonowo, 78-133 (zachodniopomorskie)

Ferma Drobiu

Waganiec 50, Waganiec, 87-731 (kujawsko-pomorskie)

Ro-Ka-Te

Tatrzańska 9, Poznań, 60-413 (wielkopolskie)

KRD-IG

Czackiego 3/5, Warszawa, 00-043 (mazowieckie)

Stajnia, Gospodarstwo Rolne Wytomyśl

Parkowa 4a, Nowy Tomyśl, 64-300 (wielkopolskie)

Hodowla Bull Terrierów TIMAR Aleksandra Jastrzębska

Gawartowa Wola 38, Kampinos, 05-085 (mazowieckie)

Farma Strusi Afrykańskich S.C.

Dąbki 6b, Krosno Odrzańskie, 66-600 (lubuskie)

Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o.

Główna 20, Strzelce, 99-307 (łódzkie)

Hodowla Sznaucerów MiniaturowychPieprz i Sól Mazurskie Wzgórza

Mrozy Wielkie 40, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Hodowla Dogo Canario Spidiland

Poezji 11, Warszawa-Wesoła, 05-077 (mazowieckie)

BORN WINNER FCI

Jesionowa 2a, Poznań, 61-429 (wielkopolskie)

Europlant Sp. z o.o.

Laski Koszalińskie 3a, Biesiekierz, 76-039 (zachodniopomorskie)

FARMER Sp. z o.o.

Jagiellończyka 16, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Hodowla Psów Rasowych "SOKOLNICKA DOLINA"

Sokolnicka Dolina , Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

FUH Radzicka Danuta

Kiełpin 44, Lipka, 77-420 (wielkopolskie)

Rosa-Ryby Adam Rosa

Zielna 11, Krajenka, 77-430 (wielkopolskie)

Hodowla kotów norweskich leśnych Nimfa leśna

Topolowa , Turka, 20-258 (lubelskie)

KITIKANA Maine Coon

Warszawa, 01-702 (mazowieckie)

Albus Hodowla Psów Beata Sarlej

Grabowska Huta , Nowa Karczma, 83-404 (pomorskie)

Uelzen Sp. z o.o.

Krotoszyn 18, Barcin, 88-190 (kujawsko-pomorskie)

Almatis Hodowla Kotów Perskich i Egzotycznych

Drzewianki 6/42, Jaworzno, 32-510 (śląskie)

Amber Route FCI

Tęczowa 11, Ostrzeszów, 63-500 (wielkopolskie)

Ferma szynszyli-hodowla towarowa

Radoszyn 62, Skąpe, 66-213 (lubuskie)

Hodowla Królików Rasowych 173 P

Młyńska 1, Nowogród Bobrzański, 66-010 (lubuskie)

Hodowla Koni Fryzyjskich Z Moreny

Czarnówka 19, Wydminy, 11-510 (warmińsko-mazurskie)

Domowa Hodowla Beta Plus

- 2b, Lisy, 98-277 (łódzkie)

Hodowla Ryb Paraszyno

Paraszyno , Strzebielino, 84-220 (pomorskie)

Hodowla Owczakrów Niemieckich Długowłosych Gawra

Kolejowa 21, Zielona Góra, 66-002 (lubuskie)

Wronka Grzegorz Hodowla

Reymonta 24 , Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Kobus Agnieszka Hodowla

Dróżnicza 10D , Wrocław, 52-129 (dolnośląskie)

HODOWLA KRÓLIKÓW BOB

Tryńcza , GŁOGOWIEC 18, 37-204 (łódzkie)

Hodowla Kotów Brytyjskich Futrzaki*PL

Pszczyńska 6b/2, Poznań, 60-102 (wielkopolskie)

Hodowla Psów Rasowych Z Pisarskiej Wsi

Wiśniowa 4, Pisarzowice, 43-332 (śląskie)

WESTARIA Hodowla West Highland White Terrier

Poniatowskiego , Stalowa Wola, 37-450 (podkarpackie)

Hodowla

Gdyńska 25, Żukowo, 83-330 (pomorskie)

Hodowla Kotów Syberyjskich Z 1000 Jezior*PL

Targówek , Warszawa, 03-352 (mazowieckie)

ARBAT s.c. Artur Biernat

Mickiewicza 43 lok. 03, Sandomierz, 27-600 (świętokrzyskie)

ELŻBIETA RŻANA GOSPODARSTWO ROLNE

Węgorzewo 19, Kiszkowo, 62-280 (wielkopolskie)

FIRMA USŁUGOWA Tadeusz Pater

Niemodlińska 9, Ścinawa Mała, 48-325 (opolskie)

Firma Usługowo - Handlowa Witold Homa

brak 301 lok. -, Rokietnica, 37-562 (podkarpackie)

FRYZJER DAMSKO MĘSKI Dorota Lech

Wojska Polskiego 12, Milicz, 56-300 (dolnośląskie)

"GOSPODARSTWO ROLNE" Grzegorz Tularczyk

Starowiejska 14, Konopnica, 98-313 (łódzkie)

HANDEL-USŁUGI Adam Mrozik

Teolog 14, Bysław, 89-510 (kujawsko-pomorskie)

Hurt i Detal Pietrzak Waldemar

Wojny-Szuby Włościańskie 22, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

RAFAŁ RŻANY GOSPODARSTWO ROLNE

Węgorzewo 19, Kiszkowo, 62-280 (wielkopolskie)

Stanisław Roman Bobiński

Chodkowo-Załogi 3, Płoniawy-Bramura, 06-210 (mazowieckie)

USŁUGI TRANSPORTOWE

ŻUKÓWKA 14, Błonie, 05-870 (mazowieckie)

Firma Budowlano - Remontowa - Rzewucki Sławomir

Racięcice 65A, Sompolno, 62-610 (wielkopolskie)

,,AGRO-SERWIS"-Andrzej Brzóska

Chmiele Pogorzele 4, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Geodeta uprawniony-Mirosław Gosiewski

Aleja Wojska Polskiego 74a, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

BUDOWNICTWO OGÓLNE - JANOWIAK TADEUSZ

Lipnica Wielka 37, Lipnica Wielka, 34-483 (małopolskie)

LICENCJONOWANY AGENT UBEZPIECZENIOWY - JERZY WESOŁEK

Warpuny 11, Warpuny (warmińsko-mazurskie)

"ZŁOTA RYBKA" - Maria Gruchała

RÓWNA 4, Łódź, 93-348 (łódzkie)

Import Usług - Pietruszkiewicz Grzegorz

POMIETÓW 22, Dolice, 73-115 (zachodniopomorskie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA - ANTONI BRONOWICKI

UL. MICKIEWICZA 19, Węgry, 55-020 (dolnośląskie)

AGENCJA REKLAMOWA "TAG" MARCIN KOZICZAK

ŚWIETLISTA 46, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MICHAŁ ŁUKOMSKI "ANTYKWARIAT NA MOSTOWEJ"

MOSTOWA 26, Poznań, 61-854 (wielkopolskie)

Anna Żebrowska "AP-STORTECH" LOGISTYKA

Kołaki 5A, Młynarze, 06-231 (mazowieckie)

Kleszcz Marek "ARGO-TRANS"

Stepniczka Barnima II 22, Stepnica, 72-112 (zachodniopomorskie)

" Auto Naprawa - Serwis ogumienia"

Jagodne 93, Garwolin, 08-400 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Szepietowska Anna

Wojny-Piecki 2, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Tadeusz Bronowski Bron - Trans.

Targowa 29, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

DARIUSZ DOMAGAŁA DARBUB DOMAGAŁA DARIUSZ

SŁUPUIA KAPITULNA 40, Rawicz, 63-900 (wielkopolskie)

MIROSŁAW DUDEK "DUDUŚ"

POPAS 4, Warszawa (mazowieckie)

Krzysztof Gruca - Działalność usługowo - handlowa

Binczarowa 2, Florynka, 33-332 (małopolskie)

* EXNOR DIRECT INVESTMENT* WŁODARCZYK MACIEJ

Komorze 1, Łubowo, 78-445 (zachodniopomorskie)

F.P.H.U. " MIRPOL "

ŁĄKOWA 48, Bydgoszcz, 85-463 (kujawsko-pomorskie)

Firma Budowlana”ALEX” Jacek Bąk

Ciepłowo 7, Sompolno, 62-610 (wielkopolskie)

BŁAŻEJ MARZEC FIRMA HANDLOWA "ROLKWAS"

BIENCZYCKA 168, Kraków, 31-860 (małopolskie)

Firma Handlowo-Usługowa "Grosik"

Popioły 14, Budry, 11-606 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA

GROMADZKA 3, Henryków-Urocze, 05-504 (mazowieckie)

KOZAKIEWICZ GRZEGORZ, FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA

Grabówka 51, Płock (mazowieckie)

DROŹDZIK BARBARA Firma Usługowo-Handlowa

CZAJKI 9, Kęty, 32-650 (małopolskie)

Jan Kulesza FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA

gen. Władysława Sikorskiego 8 lok. 6, Kolno, 18-500 (podlaskie)

FIRMA USŁUGOWO- TRANSPORTOWA IWONA NADSTAWNA

Krzemienica 3, Krzemienica (pomorskie)

FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA LESZEK GAWEŁ

Przewrotne 170, Przewrotne, 36-003 (podkarpackie)

OLEWNIK WŁODZIMIERZ Gospodarstwo rolne

Świerczynek 10a, Drobin, 09-210 (mazowieckie)

'PFLANC PIOTR GOSPODARSTWO ROLNE '

WESOŁA 3, Leszno (wielkopolskie)

PAWEŁ ABRAMCZYK GOSPODARSTWO ROLNE

Opactwo 29, Sieciechów, 26-922 (mazowieckie)

Gospodarstwo Rolne Dariusz Matkowski

3-go Lutego 16 lok. , Słońsk, 66-436 (lubuskie)

Gospodarstwo Rolne Adam Błaszczyk

Opoczki 21, Służewo, 87-710 (kujawsko-pomorskie)

JAN KOBLAŃSKI Handel Obwoźny "ARAKI"

ORBITALNA 10 lok. 1, Legnica (dolnośląskie)

J-ART. JAROSŁAW KONDRACKI

UL.LETNIA 11, Miękinia, 55-330 (dolnośląskie)

KANTYNA "HALINKA" PANI ZAPORA HALINA

Generała Kowalskiego 17 lok. 83, Dęblin, 08-521 (lubelskie)

DARIUSZ PRZESŁAWSKI KMD DARIUSZ PRZESŁAWSKI

KOWANOWSKA 15, Oborniki, 64-600 (wielkopolskie)

STANISŁAW KULESZ LKW-TRANS

Szczycieńska 56, Dźwierzuty, 12-120 (warmińsko-mazurskie)

MARIUSZ BAGIŃSKI M L P

PROFESORA ZYGMUNTA SZAFRANA 13D lok. 1, Zielona Góra, 65-516 (lubuskie)

ADAM MALINOWSKI "MAR-POL"

Gierczyn 20, Mirsk, 59-630 (dolnośląskie)

ADAM ZIELIŃSKI MATII ADAM ZIELIŃSKI

ŚW AGATY 36, Połchowo, 84-123 (pomorskie)

Waldemar Breitkopf Mechanika Pojazdowa

Naczęsławice Główna 25, Gościęcin, 47-270 (opolskie)

Robert Kowalski MECHANIKA POJAZDOWA

Chodzieska 15, Warszawa, 03-993 (mazowieckie)

Mirosław Stanisław Kamiński

Pełch 27, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

DUDZIAK STANISŁAW MOTO-LUBLIN

REZEDOWA- 4, Lublin, 20-143 (lubelskie)

" ODNOWA"- Janusz Teodor Grotkowski

Kalinowo 85, Jasienica (wieś), 07-304 (MAZOWIECKIE)

OGRODY PLUS Andrzej Głodek

Szymanów 8, Dobromierz, 58-170 (dolnośląskie)

PIOTROWSKI MIROSŁAW P&C

UL. WROCŁAWSKA 18, Środa Śląska, 55-300 (dolnośląskie)

CIEPIELEWSKA TERESA P.W."CETER"

AL.JANA PAWŁA II 81, Łęczna, 21-010 (lubelskie)

PAWEŁ POLITA PAWPOL TRANS

SOSNOWA 76, Wyszków, 07-202 (mazowieckie)

Zawadzki Stanisław, PH - "STAMEX"

19-go Stycznia 39, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

RAFAŁ BOROWCZYK "POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE"

Teodozewo 15, Łęka Mała, 63-805 (wielkopolskie)

TOMASZ MIKODA PPHU - DART POL

Leśna Woda 13, Szydłowice, 49-312 (opolskie)

Dziedzic Mieczysław PWHU "DOMEL"

Katowicka 7C, Kluczbork (opolskie)

Sklep Motoryzacyjno "MIKRUS" Grzegorz Daniłowicz

Tadeusza Kościuszki 19, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Jan Szulist SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Bochowo , Bochowo (pomorskie)

Sklep spożywczo-przemysłowy Andrzej Witeczek

Łowicka 12, Kiernozia, 99-412 (łódzkie)

KOSIDŁO BARBARA SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

JUNOSZY KLEMENSA 24/13, Lublin, 20-058 (lubelskie)

KOSIDŁO STEFAN SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

JUNOSZY KLEMENSA 24/13, Lublin, 20-058 (lubelskie)

Andrzej Rankiewicz Sklep Spożywczo Przemysłowy

Smętówko - , Smętowo Graniczne, 83-230 (pomorskie)

"Sklep Spożywczo - Przemysłowy" Zagajewski Jerzy

Powstańców Warszawy 14, Sochaczew, 96-500 (mazowieckie)

"SŁAWEX" s.c. Sławomir Józefacki

Kaliska 46a, Sompolno, 62-610 (wielkopolskie)

"STAL-TECHNIK" KAROL KOŚCIELNY

Strojec Ogrodowa 53, Praszka, 46-320 (opolskie)

"STAL - TECHNIK" RAFAŁ HADRYŚ

Strojec Ogrodowa 53, Praszka, 46-320 (opolskie)

"TARTAK ELEKTRYCZNY" Edmund Niciporuk

Nowe Szpaki 41, Kornica, 08-205 (świętokrzyskie)

Tomasz Zbigniew Oborski TRANSPORT "OBORSKI"

Rydzewo 37, Rajgród, 19-206 (podlaskie)

"TRAFO" S.C PISKOREK LESZEK

Targowa 9, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

"TRAFO" S.C PISKOREK JANUSZ

Targowa 9, Świdnik, 21-040 (lubelskie)

NAKONIECZNY ARTUR TRANSPORT OSOBOWY AKWIZYTOR

Leśna 45, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

Usługi ogólnobudowalne Ireneusz Sokołowski

Kaliszkowice Ołobockie 7, Mikstat, 63-510 (wielkopolskie)

Usługi Rolnicze "Zdzicho"

Stare Żochy 16, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Zakład Ogólnobudowlany Leśniewski Lucjan

Świątkowo 30, Janowiec Wielkopolski, 88-430 (kujawsko-pomorskie)

Jerzy Dudek - Zakład Rękodzielniczy

Mątowskie Pastwiska 2, Ryjewo, 82-420 (pomorskie)

Zakład Remontowo - Budowlany Jagodziński Sławomir

Grądy 21, Sompolno, 62-610 (wielkopolskie)

Łukasz Nawrot - ZAKŁAD ROLNY BUCZEK

Wielki Buczek 19A, Rychtal, 63-630 (wielkopolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWY MAREK PTAK

JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 48/1, Gryfino, 74-101 (zachodniopomorskie)

"ŻWIROWNIA KONIE" S.C.

KONIE 55, Pniewy, 05-652 (mazowieckie)

"ŻWIROWNIA KONIE" S.C.

KONIE 55, Pniewy, 05-652 (mazowieckie)

WYNAJEM LOKALI-Marks Dorota

Stępocin 11, Stępocin, 62-330 (WIELKOPOLSKIE)

Firma Usługowa "Pośnik" - Maciej Pośnik

Wojciechówka 2, Białobrzegi, 26-800 (MAZOWIECKIE)

MECHANIKA POJAZDOWA - EDWARD PODOLSKI

Główna 9, Kobylnica, 76-251 (POMORSKIE)

AGNES S.C. ANNA PIELAK

Wesoła 10, Straszyn, 83-010 (POMORSKIE)

AUTO-NAPRAWA JACEK ŚWIĄTEK

22 Lipca 5, KOŻUCHÓW, 67-120 (LUBUSKIE)

CUKIERNIA M.FECHNER L.PUTERNICKI

BOHATERÓW GETTA WARSZAWSKIEGO 1 lok. 3, Gdańsk, 80-230 (POMORSKIE)

KOPYT ANDRZEJ "DOM-BUD.KOPYT"

Kolberga 20 lok. 79, Radom (MAZOWIECKIE)

Marian Stodółkiewicz Firma Handlowa "AGROSORT"

Lgota Górna JURAJSKA 167, KOZIEGŁOWY, 42-350 (ŚLĄSKIE)

Krzysztof Żak Firma Handlowa Żak

Kościelna Góra 54, Kościelna Góra (MAZOWIECKIE)

LAMINAT JÓZEF STEFAN GUZ

STAREGO WIARUSA 19, Szczecin, 71-206 (ZACHODNIOPOMORSKIE)

Zbigniew Golbiak "ŁUK-MAT"

Krzesk-Królowa Niwa 256, Zbuczyn, 08-111 (MAZOWIECKIE)

"MAR-BUD" JAŁA LESŁAW

UL.SŁOWACKIEGO 42/11, KAMIENNA GÓRA, 58-400 (DOLNOŚLĄSKIE)

Krzysztof Mosioł Mechanika Pojazdowa

Kłonówek Kolonia 30, Gózd, 26-634 (MAZOWIECKIE)

Marian Wyżnikiewicz - "MUR -MAR"

Jeziorna 33, Galewice, 98-405 (ŁÓDZKIE)

Jan Skowroński PROJECT radars & telecom

Uranowa 42B lok. 4, Gdynia, 81-160 (POMORSKIE)

Przedsiębiorstwo Handlowe "Piach"

Franciszkowo Dolne 17, Frednowy, 14-206 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Kiciński Ryszard, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Ruszków II , Koło, 62-600 (WIELKOPOLSKIE)