FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EXPERT MICHAŁ BAŃKOWSKI UL.PLAC ZWYCIĘSTWA 16 19-500 GOŁDAP

PLAC ZWYCIĘSTWA 16, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PW " AŁ - LAS " ANNA ŁOPIEŃSKA 19-500 Gołdap, ul. Warszawska 14

WARSZAWSKA 14, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AFC Firma Transportowa

Mickiewicza 4 A, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA USŁUGOWA MIR-POL MIROSŁAW JAN DEJNAK

Stary Żabin 5, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

"DACH-POL" LIPKO PAWEŁ MARCIN

MAZURSKA 10 lok. 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Firma Instalacyjno - Remontowo - Budowlana Okurowski Cezary 19 - 420 Kowale Oeckie Stożne 38a

Stożne 38a, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Bez Tomasz Brzeziński

Matejki 4/6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Otwarte Centrum Kredytowe

Królewiecka 8/4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Ferma Lisów - Wiesław Boguski

Reymonta 4, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "SKORS-POL" ZDZISŁAW SIKORSKI

OS. EMILII PLATER 24 lok. 15, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PIOTR MIAZEK DACH-POL USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

PADEREWSKIEGO 22 lok. 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Dan-Pol" Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Jaroszuk

Dąbrowskiej 39 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

P.W. NORD-OST Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PRÓCHNIAK MARCIN PAWEŁ, FIRMA REMONTOWO USŁUGOWA "MARCIN- POL" MARCIN PRÓCHNIAK

Krupin 5, Krupin, 19-335 (warmińsko-mazurskie)

A&G KOPERTY Company Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 5, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Moto Serwis

Bagienna 9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PBO Karwowski-Lipa

Polna 2a, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

NC Koperty Polska

Konstytucji 3, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Ambira

Partyzantów 26, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FireSystem

Bagienna 6, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Almark Sklep Owocowo-Warzywny Marek Bronakowski

Zwycięstwa 19, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Budowlanych ZUB

Paderewskiego 13/9, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Complex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Iwanicki

Partyzantów 11, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Gołdapski Związek Tenisa Ziemnego"

Stadionowa 15a , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Powiatowy Urząd Pracy

Żeromskiego 18 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Wolności 11 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PPHU JASTRZĄB

Wolności 20/1, Gołdao, 19-500 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WITAL

ul. Wczasowa 7 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Instalacji Wod.-Kan. i C.o. GAL

ul. Chopina 17 , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego

ul. Polna 2a , Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"Bus-Pol " Firma Transportowa Paweł Szymański

Jana Pawła II 1 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Sklep SPECJALISTA

Partyzantów 16F, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

MIDA

Okrzei 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

BUDOMEX PUZA S.J.

Ekonomiczna 15, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PIOTR JURGIELEWICZ "JU-POL"

Rożyńsk Mały 28, GOŁDAP, 19-500 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Zakład Betoniarsko-Kamieniarski

Zatorowa 7, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

PERFEKT

Krzywa 1, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

TORFEX Sp. z o.o.

Niedrzwica 25, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "KOMIN - BUD" DARIUSZ FILUTOWSKI 19 - 300 EŁK UL. TARGOWA 33 C

TARGOWA 33C, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zenart S.C. Krzysztof Szarejko Artur Banach

Grabowo 25, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

AB-INSTALACJE Adam Buczyński

Marcinowo 8, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

"WTÓREX" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SKŁAD OPAŁU. SKUP ZŁOMU JÓZEF SZEWCZUWIANIEC CHEŁCHY 19-300 EŁK

Chełchy , EŁK, 19-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"Tech-Pol" Firma Handlowo-Usługowa Wiesław Moleń

Romualda Traugutta , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"SPEC - BUD" USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE 19-300 EŁK MAŁKINIE 5A MIROSŁAW BORUSZAK

Małkinie 5A, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

WIESŁAW MOLEŃ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA TECH-POL OKNA-DRZWI-ROLETY

Jagiełły 14, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

POL FOODS

Wolności 17, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Firma Remontowo-Budowlana Murarzyk Marek Marcinkowski

Kilińskiego 3/8a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Bebe Firma Handlowa Sklep Odzieżowy Paweł Sadowski

Olsztyńska 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Janczes Hotel

Zwycięstwa 22, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

Szkoła Jazdy Jarosław Mrozowski

Paderewskiego 16/21, Gołdap, 19-500 (warmińsko-mazurskie)

ADAM OLENDER USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ADAM-POL

WIARTEL 5, Pisz, 12-200 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowo-Usługowa Krystian Jacek Stasiewicz

Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Usługowo-Handlowa ANDI s.c. Małgorzata i Andrzej Dadak

Wojska Polskiego 55, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Usługowo-Handlowa Kołakowscy Iwona Kołakowska

Gen. Dąbrowskiego 2j, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Sczuka-Przedsiębiorstwo Budowlane

Łukasiewicza 3, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Remontowo-Budowlana Handlowa Wiktoria Antoni Tyczka

Sulimy 1a/7, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Ajer Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Robert Kaczerewski

Jeziorna 12, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

De-Dor Firma Handlowo-Usługowa Dorota Sędziak

Piłsudskiego 11, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław

ul. Sikorskiego 19b , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowa IZA Agnieszka Klimaszewska

Wojska Polskiego 43, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Budowlana Birbud Marcin Biryło

Suwalska 84, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Usługowo Reklamowa EFEKT

Suwalska 84, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Dobry Styl Zubrzycka Wioletta Firma Handlowa

Chopina 14/2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Firma Budowlano-Handlowa Nordbud Janusz Szyłak

Krótka 17/13, Prostki, 19-335 (warmińsko-mazurskie)

Emaus Firma Paweł Majewski

Wojska Polskiego 71, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Zbigniew Czupryn, 19-420 Kowale Oleckie, ul. Witosa 1

Witosa 1, Kowale Oleckie, 19-420 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ELWBRO ELEKTROWNIA WODNA BROŻAJCIE WIESŁAW BARTOSIEWICZ 19-520 BANIEMAZURSKIE

Brożajcie dz. 186/1, BANIE MAZURSKIE, 19-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

LESZEK BORAWSKI LECH.MIES.POL

Lipowo 14, Kruklanki, 11-612 (warmińsko-mazurskie)

PAWEŁ BORAWSKI PB BORAWSKI 19-504 DUBENINKI OSIEDLOWA 10A/9

OSIEDLOWA 10a lok. 9, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

Firma Abm - Anna Borek

Wilanowska 24, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Firma ELKNET S.C.

Jana Pawła II 15, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Gavra" Firma Handlowo-Usługowa Agnieszka Niedźwiecka

Żeromskiego 49 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Firma Handlowa OLEŃKA Krzysztof

ul. Olsztyńska 3a , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Mazury - obozy żeglarskie na Mazurach

Staszica 24a/3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Ireneusz Miller IRMIL Usługi Budowlano-Remontowe

Dworna 33/19, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

traidenis-pol

Gołdapska 31, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Gra-Jan" S.C. Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Bagiński Grażyna Ramatowska

Grajewo 75, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Katalog firm

Wojska Polskiego , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

NOW-POL WOJCIECH NOWICKI

Sedranki 35D, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FIL-POL Przedsiębiorstwo Usługowe Filip Wiszowaty

Sembrzyckiego 5 lok. 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

STANISŁAW MEJSAK USŁUGI LEŚNE 19-505 ŻYTKIEJMY UL. ŚWIERCZEWSKIEGO 30/3 REGON 790205598 ER-6421-46/96

Żytkiejmy GENERAŁA ŚWIERCZEWSKIEGO 30 lok. 3, DUBENINKI, 19-504 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Ryszard Grzyb Przeds.Usługowo Transportowo-Handlowe TRANS-POL

Kościuszki 29, Olecko, 19-400 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Uniqa

Kilińskiego 40, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"POL-FOODS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PODMIEJSKA 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Jacht Czarter Giżycko

Bogaczewo , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Wematool Sp. z o.o.

Żelazna 6, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"STIV-POL" Stefan Naruszewicz

Filipowska 1, Bakałarzewo, 16-423 (podlaskie)

ROB-POL Robert Smaga

Piłaki Wielkie 22, Pozezdrze, 11-610 (warmińsko-mazurskie)

DACH-POL

Gen. Sikorskiego 2, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

ELMAR ELIGIUSZ BIENASZ KILIŃSKIEGO 33/30, 19-300 EŁK

KILIŃSKIEGO 33 lok. 30, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Edmund Zbigniew Śliwiński 19-404 Wieliczki Starosty 5

Starosty 5, Wieliczki, 19-404 (warmińsko-mazurskie)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa Bubrowska, 19-404 Wieliczki , ul. Jeziorna 14

Jeziorna 14, Wieliczki, 19-404 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

SÓJKA ZBIGNIEW WIESŁAW "S - POL" F.H.U.P. IMPORT - EXSPORT

ARMII KRAJOWEJ 22, EŁK, 19-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE SZUMSKA ALICJA MROZY WIELKIE 3A 19-300 EŁK

Mrozy Wielkie 3A, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - PRODUKCYJNO - USŁUGOWE DOROTA WOŁYNIEC SĘDKI 1A 19-300 EŁK

Sędki 1A, EŁK, 19-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PASTEWSKI WŁADYSŁAW TRANS POL

WAŃKOWICZA 14, EŁK, 19-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE "POL - BUD" ANTONI EMIL PLESIEWICZ

STRADUNY KOŚCIUSZKI 1, EŁK, 19-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

PRZEMYSŁAW PAWEŁ KRYMSKI SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ''KAMELEON'' SIEDLISKA 34 19-300 EŁK

Siedliska 34, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

SILICKI MAREK KRZYSZTOF ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY MARCO POL

GDAŃSKA 5 lok. 5, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"JWA" HURTOWNIA SPOŻYWCZA JÓZEF KUCZEWSKI 19-300 EŁK UL. ŁUKASIEWICZA 16A

Szeligi 12, EŁK, 19-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA TERESA NAJDA WOSZCZELE UL. EŁCKA 21, 19-300 EŁK

Woszczele EŁCKA 21, EŁK, 19-300 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

POL-GREEN STANKIEWICZ MARIUSZ

Augustowska 22, Bargłów Kościelny, 16-300 (podlaskie)

Transporter

Zwycięstwa 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"POL-BIEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Suwałki (podlaskie)

"Pral-Pol" Ekologiczna Pralnia Chemiczno-Wodna Adam Zdun

Rybacka 36 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Co-Pol BOŻENA LUTYŃSKA-NDZONDZO

Toruńska 22, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

DAR-POL Dariusz Zieliński

Łąkowa 2A, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

Co-Pol Lutyńska-Ndzondzo Bożena

Toruńska , Suwałki, 16-400 (podlaskie)

ATEST-POL

Elewatorska 14 , Grajewo, 19-203 (podlaskie)

"VICZIUNAI - POL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ANTONIEGO PATLI 25, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

"POL-MARK" Z.H.U. RTV MAREK JUREWICZ

WOJSKA POLSKIEGO 32B, AUGUSTÓW, 16-300 (PODLASKIE)

NED-POL-LIT MAGDALENA WYSOCKA

Alfreda Wierusza-Kowalskiego 6 lok. 1, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

POL-MOT SKLEP MOTORYZACYJNY WYNAJEM LOKALI HALINA BONARSKA

3 MAJA 23A, AUGUSTÓW, 16-300 (PODLASKIE)

Co-Pol Lutyńska-Ndzondzo Bożena

Toruńska 22 , Suwałki, 16-400 (podlaskie)

FOR-POL M.K. Rogowscy Krzysztof Rogowski

Jana Sobieskiego 6, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

"SECES-POL - WSCHÓD" SPÓŁKA AKCYJNA W UPADŁOŚCI

BUCZKA 183, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

"SŁAW - POL" P.H.U. OSTROWSKA ELŻBIETA

Regiel 47D, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Dach-Pol" Centrum Pokryć Dachowych

Sikorskiego 2 , Suwałki, 16-400 (podlaskie)

"Pol-Mark" Zakład Handlowo-Usługowy Marek Jurewicz

Wojska Polskiego 32 , Augustów, 16-300 (podlaskie)

ADAM ZDUN "PRAL-POL"

Rybacka 36, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"JANO" Pol-Bruk Kostka naturalna - Jan Olszewski

Polna 20, Ryn, 11-520 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

"Dach-Pol" Centrum Pokryć Dachowych

Generała Władysława Sikorskiego , Suwałki, 16-400 (podlaskie)

PPHU ANT-POL Andrzej Malinowski

Zielone Kamedulskie 19 lok. 2, Suwałki, 16-402 (PODLASKIE)

YAN-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NOWOMIEJSKA 6, Augustów, 16-300 (podlaskie)

MARK-POL PHUW MAREK WIERZBICKI

Wojska Polskiego 47 lok. 16, Augustów, 16-300 (podlaskie)

Adam Stasiek PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AS-POL

Gajewo Dworska 7B, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

SUROWCE WTÓRNE "EKO-POL"

ALEJA 1 MAJA 17, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

ARTUR JANUSZ POLIŃSKI "ART POL"

Golubka 18 lok. 1, KALINOWO, 19-314 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

TAXI Osobowe nr 19 Grzegorz Wasilewski

Nadbrzeżna 1 lok. 4, Węgorzewo, 11-600 (warmińsko-mazurskie)

Piotr Januszewski Zakład Obsługi Rolnictwa "Agro-Pol"

Sportowa 21B, Szczuczyn, 19-230 (PODLASKIE)

Mariusz Łepkowski MARK-POL

marsz. Józefa Piłsudskiego 39A, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

GABINET LEKARSKI - USŁUGI UROLOGICZNE KRZYSZTOF POL

TEOFILA NONIEWICZA 48, SUWAŁKI, 16-400 (PODLASKIE)

"Zap-Pol" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Antoni Zawadz

35 , Jaświły, 19-124 (podlaskie)

"Jano Pol-Bruk" Jan Olszewski

Polna 20 , Ryn, 11-520 (warmińsko-mazurskie)

Jarosław Hujda "JAR-POL"

Henryka Sienkiewicza 5 lok. 6, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PAC-POL MARIUSZ PIASECKI

EMILA MŁYNARSKIEGO 14 lok. 97, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Adam Korończuk Granit-Pol

os. Południe 15 lok. 18, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

DARIUSZ DYBIKOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DAR-POL"

UL. KOŚCIUSZKI 43, Biała Piska, 12-230 (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MAR-POL" IMPORT-EXPORT MAREK BONARSKI

NOWOMIEJSKA 8 lok. 28, SUWAŁKI, 16-400 (PODLASKIE)

Hotel Leśnik **

Turystyczna 19 A, Augustów, 16-300 (podlaskie)

AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO "POL AUGUST" KRZYSZTOF PRZEKOP - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

OSIEDLE POLANICA 8, Augustów, 16-300 (podlaskie)

AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO "POL AUGUST" JOLANTA CZOKAJŁO - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ BIURO RACHUNKOWE "LICZYDŁO" JOLANTA CZOKAJŁO

ŻURAWIA 46, Augustów, 16-300 (podlaskie)

GCK

Królowej Jadwigi 19, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Secwork

Moniuszki 8/19, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Piotrowski Zenon Lecznica dla Zwierząt

Kętrzyńskiego 3 , Banie Mazur., 19-520 (podkarpackie)

Szymański Tadeusz. Zielone Tarasy

Szkolna 3/2, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

MATEX

Sulejki 29, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

SUNGSAN-ZEM

Gen. Bema 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Cerambud S.J. ZPH Jan i Helena Krupińscy

Cegielnia , Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Mały Szwałk

Rogojny 13, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Biegnący Wilk

Ściborki 6, Banie Mazurskie, 19-520 (warmińsko-mazurskie)

Turoferty

Szkolna 3/2, Dubeninki, 19-504 (warmińsko-mazurskie)

Gicor

Kościuszki 54, Kowale Oleckie, 19-420 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usługowy Art-Gos Artur Chodakowski

Kętrzyńskiego 1a/19, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

CmediaStudio

Olsztyńska 19/3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlu

ul. Antonowska 19 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Mechanika Pojazdowa KULEK

Zatyki 4, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FHU "NEO"

Smętka 19, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

GIŻYCKO-CZARTER-MAZURY

Królowej Jadwigi 19/26, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"e-grajewo.pl" Bogdan Kosielski

os. Południe 31 , Grajewo, 19-200 (podlaskie)

SIGMA

os. Centrum 5a , Grajewo, 19-200 (podlaskie)

DELPHIA Yachts S.A.

Lipowe 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

KRC

Gołdapska 31d, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

AUTO-MARKET

Piłsudskiego 19, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

P.P.U.H. SOWULEWSKI I SYN S.C.

Gołdapska 31, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Prawda Sp. z o. o.

Tartaczna 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

KRUS Oddział Regionalny w Białymstoku Placówka Terenowa

Armii Krajowej 25, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kamiński Adam Kam

Targowa 20, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Praktyka Położnicza Ewa Zawistowska

Gdańska 11/4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

GRAF

Wolności 15A, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Optima Sp. z o.o.

Zwycięstwa 6, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Oleckie Stowarzyszenie Pszczelarzy "Pszczółka" w Olecku

Żeromskiego 15, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Urwis Aneta Gorlewska

Lipowe 1b, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Adriatica Jarosław Krupa

Gołdapska 31, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Agromasz Centrum Mechaniki Motoryzacji i Budownictwa

Zamostowa 10, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Biegłego Rewidenta Refin Alicja Jasińska

Domagały 35, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

PRO-EKO

Strefowa 4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

MTL

Norwida 17, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Ełktrim"

Dojazdowa 4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlany Antoni Wasilewski

Gąski 22/3, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Kris Land Internet Krzysztof Romański

Wolności 15b, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Pokrycia Dachowe Krzysztof Sęder

Mickiewicza 39/1, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

Czajko Bogusława Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Wolności 10, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Salon Kosmetyki Profesjonalne

Wolności 9, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Bazukiewicz Małgorzata Odzież Zachodnia

Zielona 29, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

SandWitch Project

Kolejowa 7, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Elektronicznych

Cisowa 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Fundacja Równe Szanse

Gołdapska 23, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Kluczyk Magdalena Krakowska

Wolności 10, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Tartak Drewmax

Zielonówek 5, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Odzieży Używanej Tomasz Omilian

Wolności 19, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Olmedica w Olecku Sp. z o.o.

Gołdapska 1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Agat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Franciszek S

Wolności 13, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Producent Choinek i Wiązanek Pogrzebowych Sonia

Kolejowa 8, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlany Piotr Warakomski

Armii Krajowej 16/1, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Dewocjonalia Sklep

Wiśniowa 3, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

"Prestiż " Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Armii Krajowej 26 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Wszechnica Mazurska

pl. Zamkowy 3 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

FPHU ELSTER

Wolności 4a/12, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

PPHU Wyrób Zniczy i

Al. Zwycięstwa 11 , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcji,

ul. Wojska Polskiego 8a , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Z.C. Michał

Bora Komorowskiego 4 A, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

INFOLAND

Wolności 15, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Mallmet

Siejnik 2, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Bereśniewicz Zdzisław Dereśniewicz Helena Zakłady Ceramiczne

Gordejki , Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Andryszczyk Joanna Kominki

Świętajno 15C, Świętajno, 19-411 (warmińsko-mazurskie)

ALARMTEK

Młodych 25, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Korzyścik

Kolejowa 31, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

EKO-DOM Sp. z o.o.

Młodych 14, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

PRODACH

Żelazna 4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlano-Handlowy Jan Kosakowski

Lega 4/4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Czajko Bogusława Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Suwalska 4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

wysylajtaniej.pl

Oracze 35e, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Goliat Centrum Sportu i Odnowy Biologicznej

Lipowe 1A, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

Słoneczny Ogród

Szczecinki 46, Olecko, 19-400 (warmińsko-mazurskie)

PPHM "Exmot"

Przemysłowa 6b, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

SEKO

Dojazdowa 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

RZGW w Warszawie - Gospodarstwo Pomocnicze w Giżycku

Wodna 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

P.I. PRIM S.A.

Suwalska 84, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

RZGW w Warszawie - Inspektorat Giżycko

Wodna 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

AIG Credit S.A. - Delegatura w Ełku

Słowackiego 15j, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

asko

Kościuszki 5a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

NEONET S.A.

Mickiewicza 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Elektroniki Piotronic Service

Olsztyńska 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Fota

Kościuszki 28, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Poradnia Chirurgiczna

Bohaterów Westerplatte 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Podróży Krzyś

Mickiewicza 1A/4, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Fortis S.C.

Armii Krajowej 39, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Motozbyt

Suwalska 77, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Art-bud II

Przytorowa 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

P.P.H.U. HERC

Wawelska 16/2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

P.H.U. PROMENADA

Gen. Pułaskiego 19, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Rafex

Kolejowa 27, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

COMBO-MIX Nagłośnienie obiektów

Wodna 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

CallPro Services

Partyzantów 5, Żytkiejmy, 19-505 (warmińsko-mazurskie)

P.W. "Doryb"

Podmiejska 2A, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Zakład Instalacyjny Wod - Kan i CO Bolesław Bieroński" Aleks

Łukasiewicza 8a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

El Dorado S.C.

Piłsudskiego 29, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Maks

Armii Krajowej 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Gajewie

Węgorzewska 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Astrolog Robert Marzewski - horoskopy profesjonalne

Wojska Polskiego , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Poradnia Wad Postawy

Bohaterów Westerplatte 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Poradnia Kardiologiczna

Bohaterów Westerplatte 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Poradnia Endokrynologiczna

Bohaterów Westerplatte 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy

Bohaterów Westerplatte 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Poradnia Alergologiczna

Bohaterów Westerplatte 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Orchidea K. Szymańska

Królowej Jadwigi 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

REDO Sp. z o.o.

Łukasiewicza 3, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

FAN-TEX

Wojska Polskiego 59a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Big Pak

Ełcka 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Kreator

Wojska Polskiego 38, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

GM-TECH

Urbanki 10, Wieliczki, 19-404 (warmińsko-mazurskie)

4PRO

Wilenska 29b/54, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Camea Elżbieta Rzeżuchowska

Armii Krajowej 4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Kwiatkowski Sp. z o.o.

Kilińskiego 5, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Drukarnia "Graf-Press"

Słowackiego 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Hotel-Restauracja RYDZEWSKI

Armii Krajowej 32, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

TechNet

Jana Pawła II 3B/30, Ełk, 19-301 (warmińsko-mazurskie)

Inter-Hurt

Chopina 6a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PZ MORS Sp. z o.o. Sieć Hurtowni Elektrotechnicznych - Oddział

Łukasiewicza 3, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

AMK MEDIA SYSTEM

Suwalska 12/4, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Darek

Okrężna 6, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sarmar S.C. Marko

Mołdzie 1b, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Unitech S.C.

Łukasiewicza 6a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jarmex Jarosław K

Słoneczna 3a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Agencja Handlowa Laszuk Krzysztof

Nadjeziorna 2F, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przychodnia Rejonowa nr 1

Krasickiego 4, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Szkoleniowe Evikor Ewa Elżb

Wojska Polskiego 6/1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Polbet K. Plesiewicz

Podmiejska 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Barni

Ełcka 9, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Vivien Vigo

Kościuszki 6, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

Suwalska 84, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny

Warszawska 5a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Elmed S.C.

Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

T-MATIC Ełk

Słowackiego 15, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Cukierniczo - Gastronomiczny Karmelek

Armii Krajowej 7, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PPiOI ProBud Ełk

Konieczki 15B, Ełk, 19-301 (warmińsko-mazurskie)

Butik Emilia Rutkowska

Jana Pawła II 20/50, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Chyliński Bogusław Młyn

Ogrodowa 4, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

3 E Sp.z o.o.

Okrężna 1b, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Acewicz Jolanta Pracownia Kuśnierska

Suwalska 7, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Euro-Metal Michał Perczak

Kościuszki 19, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Logo

Kilińskiego 3, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Biurotechnika S.A.

Gdańska 24a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Sklep Zielarsko-Medyczny Farmed Zofia Rogińska

Matki Teresy z Kalkuty 5, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Audioton S.C. PHU Sklep RTV

Gdańska 13/1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

KRUS Oddział Regionalny w Białymstoku Placówka Terenowa

Wawelska 24, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"TRANS-EXPRES" Sp. z o.o.

Mickiewicza 15, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Adaś" Sklep z Artykułami Przemysłowymi Bogumiła i Krzysztof Tod

Wojska Polskiego 37, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

SOUND SYSTEM Światło i Dźwięk

Jana Pawła II 9/10, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Ferra

Krzemowa 16a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PREFABET EŁK Sp. z o.o.

Gen. Sikorskiego 34, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Studio Reklamy Reakcja Krzys

Wileńska 25/61, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rybackie. Sp. z o.o.

Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

dystrybucja na caly kraj

Magazynowa , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

RECREATIVO

Wojska Polskiego 28, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Fortim Sp. z o.o.

Ciepła 8, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Astrologos Robert Marzewski

Wojska Polskiego 33a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Prima S.C. Agencja Celna Robert Kowalewski Alicja Czemiel

Przemysłowa 10, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Mini Zoo Ewa Linkiewicz

Słoneczna 9, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Ślusarstwo Usługowo-Produkcyjne Stalmet Marian Rydzewski

Strefowa 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Elektrotechnika Mors

Łukasiewicza 3, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Produkcyjno-Usługowy Adam Mulewski

Grodzieńska 8/2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Antik Grek Bokuniewicz Piotr

Moniuszki 3, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Mdm Stolarka S.C. Dariusz Maciorowski Marek Roman

Kolonia 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Optyczny Mariusz Koza

Mickiewicza 15, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ełmex Sp. z o.o.

Suwalska 71, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Drogbud S.C. Leszek Chocian W

Suwalska 82, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Dryf Radosław Krupiński

Szkolna 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Sorbud

Jana Pawła II 24, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Klik-Klik Kawiarenka Internetowa Dariusz Chmielewski

Gdańska 28, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzej Maziukiewicz

Słowackiego 11, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Bdf & Nettis

Gen. Pułaskiego 8, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Obsługi i Projektowania Inwestycji Eko-Skal Andrzej Mogils

Słowackiego 22/52, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Specdach Łukasz Modzelewski

Grodzieńska 5/36, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Oświatowo Dydaktyczne

Katedralny 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Dorjan Komis

Kochanowskiego 70, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe Pakiet Plus Alicja Siko

Wojska Polskiego 43/10, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Urolog Mirosław Wojtulewicz

Kolejowa 14, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Elmed S.C.

Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Agema-Serwis Sp. z o.o.

Mickiewicza 15, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Administrator Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 68, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Renata Filipowicz

Suwalska 16c, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

EMSITE.pl

Matki Teresy z Kalkuty , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

K.M.K. - Tech Marcin Senda

Gen. Sikorskiego 3/51, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Agora" S.A. Biuro Ogłoszeń

Armii Krajowej 7, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Orion S.C. Michał i Ewa Szulgo

Krakowska 1a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usługowo-Handlowy Krzysztof Napiórkowski

Armii Krajowej 47/43, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Fundacja z Potrzeby Serca

Piękna 29/6, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Salon Meblowy Eden Gabriela Ciszewska

Wojska Polskiego 41, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Salon Meblowy Eden Gabriela Ciszewska

Kardynała Wyszyńskiego , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Archiwum Państwowe w Suwałkach - Oddział w Ełku

Armii Krajowej 17a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PHU Chłodnictwo i Klimatyzacja

Łukasiewicza 3, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Prywatna Praktyka Lekarska Michał Okuniewski

Bahrkego 2/49, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Komin - Bud

Targowa 33c, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Multiplexi

Kościuszki 5/1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Agencja celna inTRem International Trading

Łukasiewicza 8a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Ciuszek Sklep z Odzieżą Używaną Lucyna Oleksińska

Gdańska 32, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Decom Maciej Kułakowski

Gen. Grota-Roweckiego 2/20, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PUH Nicole

Kilińskiego 40a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Meblarsko-Tokarska

Długosza 12, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlany Bogusław Rydzewski

Mrozy Wielkie 19a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Doliwa Sylwia Studio Sylwetka

Armii Krajowej 22B, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Westpan Sp. z o.o.

Ciepła 6, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kajam Andrzej Klinicki

Kleszczewo 12, Wieliczki, 19-404 (warmińsko-mazurskie)

Systemy Komputerowe Api Computer Błażej Bielski

Słowackiego 15e, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

ZOZ Mazurskie Centrum Zdrowia Pro-Medica Sp. z o.o.

Baranki 24, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Ama PPHU Alicja Kubicka

Gen. Sikorskiego 19, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

Siedliska 73a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Polbet" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Karol Plesi

Podmiejska 1 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Polmet" Obróbka Metali

Kolejowa 11 , Stare Juchy, 19-330 (warmińsko-mazurskie)

Otu Stare Juchy

19-340 Stare Juchy, Mazurska 33 (małopolskie)

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie Stanowisko Zamiejscowe

Piłsudskiego 10 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Powiatowy Urząd Pracy

Suwalska 38 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Steela Profil"

Dojazdowa 2 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Komenda Powiatowa Policji

Chopina 10 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"Centrum Alfa" S.C. Sławomir Drozd Halina Drozd Rafał Jurg

Wojska Polskiego 55 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"King" S.C. Marek Skrocki Marianna Kaliszuk

Kajki 1A , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Specmed Bis Adam Miller i Ewa Miller S.C.

Sportowa 2 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PARTNER BUD

Kilińskiego 3A/41, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"PAGED - Sklejka" S.A. Zakład Produkcji Sklejek w Ełk

Przemysłowa 10, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Mojeori

Nałkowskiej 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

ZAXBET

Sasankowa 36, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

FHU Belka

Jana Pawła II 3A, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Tarmot - 2 Sp. z o.o.

Gen. Sikorskiego 12b, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"ROL-DOM"

Śląska 28, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowe FALA Stanisław

Rzemieślnicza 30, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Stalewski i Reszczyk S.k.

ul. Okrężna 1b , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Prodeko-Ełk Bujnicki i Wspólnicy S.j.

ul. Strefowa 9 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Instalacyjne

ul. Suwalska 84 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

LUXIMA 3 Dorota Konarska

ul. Augustowska 6 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlany

ul. Wojska Polskiego 71a , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

DOS PATOS Cichoccy S.j.

ul. Wojska Polskiego 73a , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

DORYB Piotr Basiewicz

ul. Podmiejska 2a , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjne DAREK

ul. Okrężna 6 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne

ul. Strefowa 2 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

AQUAT Kazimierz Bobowik

ul. Krzemowa 2 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Albex Zakłak Produkcyjno-Handlowy

Ełcka 11a, Stare Juchy, 19-330 (warmińsko-mazurskie)

KWAZAR Sp. z o.o.

Okrężna 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

ul. Krzemowa 12 , Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Hydro Term

Łukasiewicza 12, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

BLACKBAND

Weselna 13, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Przetwórstwo i wędzenie ryb

Sędki 4B, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Bik System Wojciech Kucewicz

Kilińskiego 3c, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Biz-Maz Wojciech Stanisław Ładocha

Lipowa 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Alicja FUH Alicja Olszewska

Gdańska 24a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

JAREX

Wojska Polskiego 19, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

U Idalii

Gorło 13, Stare Juchy, 19-330 (warmińsko-mazurskie)

Upałty-Rol. Sp. z o.o.

Upałty Małe , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

SUNNY WIND

Wojska Polskiego 69, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Trans-Expres

Mickiewicza 15, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

MAH

Gen. Okulickiego 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

F.B.H. Mieczysław WASILEWSKI Salon-Serwis NISSAN

Szeligi, Suwalska 1, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

REMIX OFFICE

Słowackiego 11, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

"PRIBO-EPB" Spółka z o.o.

Łukasiewicza 6, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Ceramiczna Ogniem Malowana

Traugutta 4/1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Galindia Jacht Czarter-Edmund i Jan Grzymała

Królowej Jadwigi 2/7, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Fimot S.J.

Obwodowa 1a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Fizjoterapii ACTIVE

Smętka 20A/9, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Sternik.net

Sadowa 14, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

LML EKODACH

Królowej Jadwigi 8/28, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

CK DIVER

Mickiewicza 9, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

ADR - Ceramika Reklamowa

Warszawska 8, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Polamp Sp. z o.o. - hurtownieelektryczne.pl

Przemysłowa 1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przewodnik Po Mazurach Krzysztof Jerzy Zachwieja

Łuczańska 7, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Azymut

Smętka 20/11, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"ŻEGLUGA MAZURSKA" Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 8, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

PP USS

Przemysłowa 1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Max-Elektronika

Olsztyńska 11a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Grafster

Suwalska 30, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

AKWEN S.J.

Gajewo, Suwalska 6e, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Granit - Prace wysokościowe

Upałty 17, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

GERTIS

Konarskiego 7, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Tech-Form

Przemysłowa 3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

PTTK-Koło Przewodników

Nadbrzeżna 11, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

TELMEX - Zakład Produkcji Zabawek

Wojska Polskiego 69, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

PKS - Placówka Terenowa

Obwodowa 8, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Instal Wiesław Ba

Suwalska 25, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Praktyka Pielęgniarska - Anna Weber

Wojska Polskiego 54/19, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Tech-Form

Przemysłowa 3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Tech-Form

Przemysłowa 3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

KOCHANKOWIE SALLY BROWN

Kolejowa 5, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Mazury S.A.

Suwalska 86, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Arkadia

Piłsudskiego 25b, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Administrator Sp. z o.o.

Pocztowa 3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Kormoran

Wojska Polskiego 53, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami - Alma Nieruchomości

Armii Krajowej 7, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Gaz-Bud

Gen. Bora-Komorowskiego 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

JUAN S.J. Oddział Grajewo

Magazynowa 1, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

MCN

Moniuszki 6a/31, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Koncha Jacht Czarter Borkowski Wojciech

Ks. Staszica 28/11, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Wilor S.C.

Myśliwska 6, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"REGINA"

Antonowo, Antonowska 23, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Depolia.Format

Targowa 19, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

REJS CZARTER-Antoni Piotrowski

Władysława Jagiełły 6/10, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Obrachunkowe M. Lubiecka

Gen. Sikorskiego 10, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Audioton S.C. PHU Sklep RTV

Grunwaldzki 1/12, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

KRUS Oddział Regionalny w Białymstoku Placówka Terenowa

Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Agawa FH Władysław i Małgorzata Darmofał

Olsztyńska 3f, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

BUD-MET

Kilińskiego 9, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

LOTOS Paliwa Sp. z o.o. - Stacja Firmowa nr 22

Białostocka 43, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Roboty Ziemne Zmechanizowane

Konopska 15, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Znicz S.C. Beata Chmielewska Andrzej Chmielewski

Mickiewicza 51, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Trans-Żwir Jan Kitowicz

Suwalska 6a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

ES-SYSTEM Wilkasy

Olsztyńska 2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Ankar Sklep Wyposażenia Wnętrz Benedykt Staszyński

I Dywizji im. Kościuszki 25F, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

OKAW Sztorm

Kombatantów 3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

GROMET S.J.

M. Konopnickiej 2b, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Łuczany Zakład Produkcyjno-Handlowy

Nowogródzka 9, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Light-Eco

Myśliwska 16, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Elektryk Karbowniczyn S.C.

Sienkiewicza 9a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Cygler Jerzy Gabinet Kardiologiczny

Kopernika 9, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Elektro-Service Józef Błudnicki

Przemysłowa 1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Remontowo-Budowlany Łukasz Przeczewski

I Dywizji im. Kościuszki 9/9, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Systemy Informatyczne Progmed I.K.S.

Smętka 12/6, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Freego Patryk Mazurkiewicz

Kombatantów 7/38, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Fimot S.J.

Łukasiewicza 1c, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

Bellamed Gabinet Lekarski Medycyny Estetycznej Izabella Walasek

Władysława Jagiełły 24, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Usług Finansowych

Kętrzyńskiego 2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Produkcyjno-Handlowy Mark

Słowiańska 32a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Cukiernia Stefanka Dariusz Banacki

Mickiewicza 25, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Stacja Opieki Medycznej Johannici

Wodociągowa 15, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

QMT Cezary Szczęsny

Armii Krajowej 5a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

EuCar Sp. z o.o.

Kilińskiego 5, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PPHU Bogdan Żołnowski

Obwodowa 3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Giżyckie Centrum Kultury

Konarskiego 8, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Elektromechanika Dźwigowa Adam i Robert Pietrukaniec S.C.

Suwalska 21, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Print Service Grzegorz Alicki

Wojska Polskiego 8/17, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Geodezja Kirson Karol Kirson

Królowej Jadwigi 1/2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Geodezji i Informacji Terenowej BGiIT Sp. z o.o.

Pocztowa 5, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Nawro Tomasz Nawrocki

Olsztyńska 1/17, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Dulo Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Dulko

Olsztyńska 1H, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

PHU Misz-Masz

Dworcowy 5/2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Granit Perfekt CB

Plac Dworcowy , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

CENTRUM BUDOWLANE PERFEKT SP. Z O. O.

Gajewo, ul. Suwalska 15 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Wójtowicz Zofia Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pracow

Nadbrzeżna 1d , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"Żaglownia" Jarosław Wołowicz

Mickiewicza 26 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"Daniel" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daniel Kostrze

al. 1 Maja 3 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Kostrzewa Paweł Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlow

Suwalska 32a , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"Pum" S.C. Przedsiębiorstwo Usług Motoryzacyjnych

Suwalska 21 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Komenda Powiatowa Policji w Ełku Rewir Dzielnicowych

Mazurska 11 , Kalinowo, 19-314 (warmińsko-mazurskie)

"Górny" Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usług

Browarna 1 , Antonowo Giżycko, 11-500 (mazowieckie)

Giżyckie Centrum Kultury

Konarskiego 8 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Cukiernia "Stefanka" Dariusz Banacki

Mickiewicza 25 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

"Cukiernia u Adama" Adam Kajetanowicz

I Dywizji Kościuszki 10a , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

ul. Suwalska 32a , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

mKWADRAT

Elizy Orzeszkowej 32/2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

GAVRA

Obwodowa 6, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Cukiernia U Adama Adam Kajetanowicz

ul. Kościuszki 10 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

ul. Obwodowa 6a , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-

ul. Mickiewicza 5 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Budowlane M.

ul. I Dywizji Tadeusza Kościuszki 8a/1 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-

ul. Suwalska 25 , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

PRESCOT sp. z o.o.

Kopernika 2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

SAIL Czarter Jachtów Kowal

Bohaterów Westerplatte 15/30, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo

Gajewo, ul. Suwalska 6e , Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

JMP TAJTY

-Obwodowa/Jałowcowa -1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

SAVCOM

Gdańska 24a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PPH KOSTRZEWA

Suwalska 32a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

The World Sp. z o.o.

Suwalska 30, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

BIOTREM Sp. z o.o.

Suwalska 27a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

P.Z.R. Chemi-Plon Sp. z o.o.

Suwalska 27, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Jacht24.pl

Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Instalacji Anten Baal S.C.

I Dywizji Kościuszki 22, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Marant

Pisanica 33a, Kalinowo, 19-314 (warmińsko-mazurskie)

Giżycki Klub Szczupłych Inaczej Krzysztof Suski

Świerkowa 1, Gajewo, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Bojar Sp. z o.o.

Buczki 27, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

PrefaBet Giżycko

Przemysłowa 2, Wilkasy, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Shafran Sail

Brzozowa 1, Wilkasy, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Auto Moto Ełk Sp. z o.o.

Ełcka 9a, Nowa Wieś Ełcka, 19-321 (warmińsko-mazurskie)

Yacht czarter wind

Daszyńskiego 21a/42, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Górny S.J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Browar Regina

Browarna 1, Antonowo, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Klager

Bobry 16, Prostki, 19-335 (warmińsko-mazurskie)

U Adama

I Dywizji im. Kościuszki 10a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Adrenalina

Kajki 11, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Jachty.Net

Białostocka 23, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

ARMOR-Elżbieta Poboży

Konarskiego 26/33, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

wilkasy.info.pl

Brzozowa 7, Wilkasy, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przychodnia Rejonowa

Krzywa 2, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

Przychodnia Rejonowa nr 2

Kolejowa 8, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

"VICTORIA" Sp. z o.o.

Sienkiewicza 1, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

SIGMA

Centrum 5a, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Biuro Handlowe A.D

Ełcka 20, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

DUROBEX - Grzegorz Maciorowski

Ełcka 23/6, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

ZAKREM

Ełcka 98, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

www.e-grajewo.pl

Nowo Osiedle 11, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

PFLEIDERER GRAJEWO S.A.

Wiórowa 1, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

Rotor

Przytorowa 19, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Almatur

Moniuszki 24, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Reno Metal Spinning

Lipowa 52, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

ARS Sacra Przedsiębiorstwo Elżbieta Porowska

Wojska Polskiego 35/1, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich

Moniuszki 17, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Przesiębiorstwo Wielobranżowe Marlex Alfred Orłowski

Zielona 35, Prostki, 19-335 (warmińsko-mazurskie)

Leśny Zdrój Sp. z o.o.

Leśne 3, Prostki, 19-335 (warmińsko-mazurskie)

"Ciuszek" Foss Urszula

Wierusza-Kowalskiego 18/19, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Kalina PHU Import-Export Józef Kalinowski

Konopnickiej 8, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Basp Zakład Handlowy

Sportowa 21b, Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

"Propan-Butan" Dystrybucja Gazu

Wiórowa 18 , Grajewo, 19-203 (podlaskie)

"Metalik" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Konstytucji 3 Maja 2 , Grajewo, 19-200 (podlaskie)

"Elektronik" Przedsiębiorstwo Handlowe Zbigniew Bujnowski

Kolejowa 10 , Grajewo, 19-200 (podlaskie)

"Zagłoba" Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Magazynowa 2 , Grajewo, 19-203 (podlaskie)

Mieszkanie wakacyjne w Rajgród, Mazury, Polska

Woźnawieś 62, 19-206 Rajgród (śląskie)

P.P.H.U. TARKO S.c.

ul. Targowa 15 , Grajewo, 19-203 (podlaskie)

LDR EGO Dariusz Lech Romanowski

ul. Elewatorska 2 , Grajewo, 19-203 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-

ul. Warszawska 26/3 , Rajgród, 19-206 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-

ul. Elewatorska 9 , Grajewo, 19-203 (podlaskie)

GHAJ Krupiński, Kudela S.j.

ul. Przytorowa 19 , Suwałki, 16-400 (podlaskie)

DUROBEX - Grzegorz Maciorowski

ul. Wojska Polskiego 79 , Grajewo, 19-203 (podlaskie)

Zakład Handlowy BASP Andrzej Januszewski

ul. Sportowa 21b , Szczuczyn, 19-230 (podlaskie)

JURA

Wiórowa 1, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

GAMA YACHT CHARTER Grzegorz Szmuc

Piękna Góra 4a/2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Oddział

Południe 60b, Grajewo, 19-203 (podlaskie)

PHU Kram K. Kunda, J. Kunda, A. Jarmusik Sp.j.

Ełcka 2, Prostki, 19-335 (warmińsko-mazurskie)

Orion, Filia Grajewo

Wiórowa 1, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

PHPU Jarex

Elewatorska 9, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Plastal Sp. z o.o.

Magazynowa 7a, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

Pracownia Żeglarska

Nadbrzeżna 1d, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Szpak-Zarzecka Benedykta Praktyka Dermatologiczno-Wenerologiczna

Wojska Polskiego 19, Augustów, 16-300 (podlaskie)

ATRANS

Polna 19, Augustów, 16-300 (podlaskie)

Gminny Ośrodek Zdrowia

Jaświły 13, Jaświły, 19-124 (podlaskie)

Kula Hula Kręgielnia & Pub

Zamkowa 8a, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

ORBIS Travel

Gen. Dąbrowskiego 3, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Handlowe GUZ

Olsztyńska 37, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

MBN

Gen. Dąbrowskiego 13/1, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Giżycku

Białostocka 25, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

PPHU "Laktopol" Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 110c, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Zaklad Transportu i Spedycji

Suwalska 30, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Magma Systemy Automatyki Przemysłowej

Ełcka 75, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

ZREW S.A. Serwis Grajewo

Wiórowa 1, Grajewo, 19-200 (podlaskie)

MG Kancelaria Finansowa

Śródmieście 18, Augustów, 16-300 (podlaskie)