PSR Gdańsk

Na Stoku 50, Gdańsk, 80-874 (pomorskie)

KKP w Warszawie

Jerozolimskie 54, Warszawa, 00-024 (mazowieckie)

MZA Sp. z o.o.

Senatorska 37, Warszawa, 00-099 (mazowieckie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów w Rzeszowie Sp. z o.o

Rejtana 6, Rzeszów, 35-310 (podkarpackie)

Komunikacja Miejska W Kołobrzegu

Solna 2, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

Sądeckie Pieszczochy

Nawojowa 435, Nawojowa, 33-335 (małopolskie)

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy

Mazowiecka 9, Warszawa, 02-052 (mazowieckie)

Poczta Polska - Urząd Pocztowy

Kodeniec, 21-213 (lubelskie)

Komornik Sądowy Rewiru XII przy Sądzie Rejonowym

Pszenna 7, Poznań, 61-663 (wielkopolskie)

Sąd Pracy - IV Wydział Pracy

Ks. Staszica 11, Przysucha, 26-400 (mazowieckie)

Starostwo Powiatowe - Biuro Paszportowe

Sienkiewicza 16, Tarnowskie Góry, 42-600 (śląskie)

Urząd Skarbowy w Sosnowcu

Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów

Wiśniowa 37, Warszawa, 20-545 (mazowieckie)

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Kredytowa 3, Warszawa, 00-056 (mazowieckie)

MPGM Sp. z o.o.

Ruda Śląska, 41-710 (śląskie)

MZO Sp. z o.o.

Stefana Bryły 4, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społeczn

Warszawska 35b, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Rybackiej

Sejneńska 13, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

PUM Sp. z o.o. - Centrala

Cegielniana 4, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

Miejskie Centrum Internetu - MCI

Kochanowskiego 1c/4, Tychy, 43-100 (śląskie)

Telewizja Miejska TVM Rzeszów

Jagiellońska 4, Rzeszów, 35-025 (podkarpackie)

Urząd Skarbowy w Zgierzu

Ks. Popiełuszki 8, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

Urząd Skarbowy w Giżycku

I Dywizji im. Kościuszki 15, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Wojewódzki Publiczny Zakład Onkologicznej Opieki

Gen. Andersa 37, Warszawa, 00-159 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabryczna

Podwale 30, Wrocław, 50-040 (dolnośląskie)

Komornik Sądowy Rewiru II przy Sądzie Rejonowym w Oławie

Brzeska 8a/4, Oława, 55-200 (dolnośląskie)

Komornik Sądowy Rewiru I

Kraszewskiego 11, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Warmińsko-Mazurski Urząd Skarbowy w Olsztynie

Lubelska 37, Olsztyn, 10-408 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady Turcji

Krakowskie Przedmieście 19/1, Warszawa, 00-071 (mazowieckie)

MZK Sp. z o.o. Bolesławiec

Modłowa 8, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

AQUA S.A.

Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

MPK Łódź Sp. z o.o.

Tramwajowa 6, Łódź, 90-132 (łódzkie)

MZK Sp. z o.o.

Legnica, 59-200 (dolnośląskie)

MPK Sp. z o.o.

Wjazdowa 4, Radom, 26-612 (mazowieckie)

RGK Sp. z o.o. MPWiK

Naruszewicza 18, Rzeszów, 35-055 (podkarpackie)

MZP Sp. z o.o.

Masarska 13, Zielona Góra, 65-068 (lubuskie)

Waterprof

Wyspa 22c, Kędzierzyn-Koźle, 47-200 (opolskie)

SPZTUiW

Młodych 16, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

MPK S.A.

Brożka 3, Kraków, 30-347 (małopolskie)

MZK Sp. z o.o.

Domejki 2, Legnica, 59-200 (dolnośląskie)

MPWiK Sp. z o.o.

Ks. Słonki 22, Żywiec, 34-300 (śląskie)

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o.

Krakowskie Przedmieście 73, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

PGK Sp. z o.o.

Konopnickiej 12, Goleniów, 72-100 (zachodniopomorskie)

PGKiM Sp. z o.o. - Zakład Zieleni Miejskiej

Parkowa 6, Śrem, 63-100 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo "ZIELEŃ MIEJSKA-PÓŁNOC" Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 83, Łódź, 91-755 (łódzkie)

PGK Sp. z o.o. Biuro Obsługi Klienta

Krucza 10, Zamość, 22-400 (lubelskie)

PGK Sp. z o.o. w Słupsku - Zakład Eksploatacji Wysypiska Miejski

Bierkowo 120, Bruskowo Wielkie, 76-261 (pomorskie)

BPBK Sp. z o.o.

Hutnicza 7, Lublin, 20-218 (lubelskie)

Ekom Sp. z o.o.

Marszałka Piłsudskiego 32, Nysa, 48-300 (opolskie)

RGK Sp. z o.o. MPK Rzeszów - Zajezdnia nr 2

Lubelska 54, Rzeszów, 35-234 (podkarpackie)

PKM Katowice Sp. z o.o.

Mickiewicza 59, Katowice, 40-085 (śląskie)

FLORIAN Sp. z o.o.

Na Zaspę 57, Gdańsk, 80-546 (pomorskie)

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. - Polski Oddział Fleurop-Interflora

Corazziego 2, Warszawa, 00-087 (mazowieckie)

MZMK Sp. z o.o.

Towarowa 6, Brzeg, 49-300 (opolskie)

KOMAX Sp. z o.o.

Mickiewicza 8, Kęty, 32-650 (małopolskie)

Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

Grygowej 23, Lublin, 20-260 (lubelskie)

"Trans-Formers" Krosno Sp. z o.o.

Lotników 6, Krosno, 38-400 (podkarpackie)

ALBA PGK Czeladź Sp. z o.o.

Wojkowicka 14a, Czeladź, 41-250 (śląskie)

Komunalne Zakłady Komunikacyjne Sp. z o.o.

Jurowiecka 46a, Białystok, 15-101 (podlaskie)

MPWiK Sp. z o.o. - Centralne Laboratorium

Zawilcowa 10, Lublin, 20-204 (lubelskie)

LogoMedia

Ciołkowskiego 5d/26, Gdańsk, 80-463 (pomorskie)

MPO Sp. z o.o.

Obozowa 43, Warszawa, 01-161 (mazowieckie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Wołyńska 57, Chełm, 22-100 (lubelskie)

MPGK - Rzeszów Sp. z o.o.

Biała 238, Tyczyn, 36-020 (podkarpackie)

MPGK - Oddział Zieleni Miejskiej

Mickiewicza 31, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Śmiłowskiego 15, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

MPK Sp. z o.o.

Wesoła 7, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

MPK Lublin Sp. z o.o.

Kraśnicka 25, Lublin, 20-718 (lubelskie)

MPK Lublin Sp. z o.o.

Grygowej 2, Lublin, 20-260 (lubelskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. we Włocław

Rysia 3, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

MPO Sp. z o.o.

Nowohucka 1, Kraków, 31-580 (małopolskie)

MPT Sp. z o.o.

Bitwy Warszawskiej 1920, Warszawa, 02-366 (mazowieckie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Sp. z o.o

Chrzanowskiego 4, Warszawa, 04-381 (mazowieckie)

MWiK Piła Sp. z o.o.

Chopina 2, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

MWiK Sp. z o.o.

Filtrowa 14, Kędzierzyn-Koźle, 47-200 (opolskie)

MZGK Sp. z o.o.

Ks. Staszica 6, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

MZK Sp. z o.o. - Zajezdnia Autobusowa

Składowa 21, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.

Kopernika 4a, Kostrzyn nad Odrą, 66-470 (lubuskie)

MZK Sp. z o.o.

Łączna 4, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

MZK Puławy Sp. z o.o.

Dęblińska 2, Puławy, 24-100 (lubelskie)

ZIM Sp. z o.o.

Rzemieślnicza 20, Kraków, 30-363 (małopolskie)

PGK Sp. z o.o. Oczyszczalnia Ścieków

Zamość, 22-400 (lubelskie)

RETHMANN MZO Sp. z o.o.

Johna Lennona 4, Otwock, 05-400 (mazowieckie)

"Pegimek" Sp. z o.o.

Konopnickiej 3, Świdnik k. Lublina, 21-040 (lubelskie)

PGK Sp. z o.o.

Krótka 1, Opoczno, 26-300 (łódzkie)

PGK Sp. z o.o.

Mickiewicza 4, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

PGKiM Sp. z o.o.

I Brygady 21, Drezdenko, 66-530 (lubuskie)

Rejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.

Wawelska 106, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Fabryczna 5, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

PK Sp. z o.o. w Tucholi

Świecka 68, Tuchola, 89-500 (kujawsko-pomorskie)

PKM Sp. z o.o.

Piłsudskiego 60, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

PKM Sp. z o.o.

Lenartowicza 73, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

"Trans-Formers" Podkarpacie Sp. z o.o.

Wernyhory 23, Przemyśl, 37-700 (podkarpackie)

LORENS & WIKTOR Sp. z o.o.

Powsińska 31, Warszawa, 02-903 (mazowieckie)

Oczyszczalnia Hajdów

Łagiewnicka 5, Lublin, 20-228 (lubelskie)

INTUR-KFS Sp. z o.o.

Marcinkowskiego 154, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

MPK Sp. z o.o.

Głogowska 131, Poznań, 60-244 (wielkopolskie)

MPRO Sp. z o.o.

Rostafińskich 1, Warszawa, 02-593 (mazowieckie)

MPWiK Leszno

Lipowa 76, Leszno, 64-100 (wielkopolskie)

MPWiK Sp. z o.o.

Zamkowa 3, Kamienna Góra, 58-400 (dolnośląskie)

PGK Słupsk

Szczecińska 112, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

SKM

Morska 350A, Gdynia, 81-006 (pomorskie)

"Trans-Formers" Tarnów Sp. z o.o.

Krakowska 46, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o.

Gordziałkowskiego 9, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

MPWiK Sp. z o.o.

Ustronie 2a, Brodnica, 87-300 (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej

Chełmżyńska 180, Warszawa, 04-464 (mazowieckie)

Wodociągi Miejskie Sp. z o.o.

Olsztyńska 10, Braniewo, 14-500 (warmińsko-mazurskie)

K.P.W.i K. Sp. z o.o.

Drzymały 1, Nakło nad Notecią, 89-100 (kujawsko-pomorskie)

PGK Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta

Męczenników Rotundy 2, Zamość, 22-400 (lubelskie)

PGK Sp. z o.o. Zakład Wodociagów

Krucza 10, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Zakład Zieleni Miejskiej Sp. z o.o.

Węglowa 9, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

BPBK S.A.

Uphagena 27, Gdańsk, 80-237 (pomorskie)

Polskie Linie Lotnicze S.A. Biuro Cargo i Poczty

Słowackiego 200, Gdańsk, 80-298 (pomorskie)

MPRD S.A.

Marywilska 36, Warszawa, 03-228 (mazowieckie)

"PEKOM" S.A.

Bohaterów Getta 9/11, Żary, 68-200 (lubuskie)

MPWiK S.A. Zarząd

Starynkiewicza 5, Warszawa, 02-015 (mazowieckie)

PKM Bytom S.A.

Witczaka 135, Bytom, 41-902 (śląskie)

Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A. w Nowym Sączu

Stefana Batorego 90, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Targowiska Miejskie S.A.

Targowa 1, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

ALUPROJEKT

Króla Jana III 14/2, Gdynia, 81-547 (pomorskie)

Miejska Sieć Komputerowa CestMAN w Częstochowie

Jarosława Dąbrowskiego 73, Rzeszów, 35-040 (podkarpackie)

DORAL

Turystyczna 40, Lublin, 20-207 (lubelskie)

Trzypióra.pl

Prusa 9/11, Gdynia, 81-431 (pomorskie)

RMSK

Wincentego Pola 2, Rzeszów, 35-021 (podkarpackie)

OSP - Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego

Kotlarska 43/2, Wrocław, 50-151 (dolnośląskie)

Inspektorat Lotniczy ZHP

Reymonta 18, Kraków, 30-059 (małopolskie)

Warsaw Apartments Sadyba Wilanow Sp. z o.o.

Augustówka 9, Warszawa, 02-981 (mazowieckie)

MSA Sp. z o.o.

Wspólna 62, Warszawa, 00-684 (mazowieckie)

DEZAKO

Rzeszowska 14, Dębica, 39-200 (podkarpackie)

Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o.

Przemysłowa 17, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

Władysława Łokietka 5, Lębork, 84-300 (pomorskie)

Przedsiebiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o.

Goplańska 2, Kruszwica, 88-150 (kujawsko-pomorskie)

MZBM Sp. z o.o.

Lisa-Kuli 13a, Rzeszów, 35-025 (podkarpackie)

PPK Pyrzyce

Kościuszki 26, Pyrzyce, 74-200 (zachodniopomorskie)

PGK SANIKO Sp. z o.o.

Komunalna 4, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

MWiK

Toruńska 103, Bydgoszcz, 85-817 (kujawsko-pomorskie)

MPWiK S.A.

Senatorska 1, Kraków, 30-106 (małopolskie)

Pocztowa Agencja Usług Finansowych - OFE POCZTYLION

Niepodległości , Szczecin, 70-404 (zachodniopomorskie)

PPUP Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty Poznań

Kościuszki 77, Poznań, 60-942 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Cewice - Leśnictwo Kozin

Mikorowo, 76-243 (pomorskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dojlidy

Tysiąclecia Państwa Polskiego 75, Białystok, 15-111 (podlaskie)

PPUP Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty w Gdyni

Gdynia, 81-301 (pomorskie)

RUP Białystok

I Armii Wojska Polskiego 8a, Białystok, 15-100 (podlaskie)

ZTS Gdańsk

Partyzantów 70, Gdańsk, 80-254 (pomorskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Giżycko

Słowiańska 2, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Usług Transportowych

Gajowa 99, Bydgoszcz, 85-717 (kujawsko-pomorskie)

Ambasada Królestwa Danii

Śląska 21, Gdynia, 81-319 (pomorskie)

RDLP Poznań

Babki , Poznań, 61-160 (wielkopolskie)

Komenda Miejska Policji w Chorzowie

Legnicka 1, Chorzów, 41-500 (śląskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Gniezno

Wrzesińska 83, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Góra Śląska

Podwale 31, Góra, 56-200 (dolnośląskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Grodziec

Leśna 50, Grodziec k. Konina, 62-580 (wielkopolskie)

KWP w Łodzi

Lutomierska 108, Łódź, 91-048 (łódzkie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Kalisz

Szałe 53, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

KMP w Katowicach

Lompy 19, Katowice, 40-038 (śląskie)

KWP

Seminaryjska 12, Kielce, 25-372 (świętokrzyskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Koło w Gaju

Gaj 2, Izbica Kujawska, 87-865 (kujawsko-pomorskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Konin

Gajowa 2, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Konstantynowo

Konstantynowo , Pecna, 62-053 (wielkopolskie)

KP PSP Drawsko Pomorskie

Konopnickiej 1, Drawsko Pomorskie, 78-500 (zachodniopomorskie)

Urząd Statystyczny w Kielcach

Wróblewskiego 2, Kielce, 25-369 (świętokrzyskie)

Urząd Statystyczny we Wrocławiu

Oławska 31, Wrocław, 50-123 (dolnośląskie)

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Na Stawach 1, Kraków, 30-107 (małopolskie)

Urząd Skarbowy w Piekarach Slaskich

Bytomska 92, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

SPSK

Ofiar Oświęcimskich 15a, Wrocław, 50-069 (dolnośląskie)

DWUP

Armii Krajowej 54, Wrocław, 50-541 (dolnośląskie)

WUP

Szosa Chełmińska 30/32, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Urząd Marszałkowski

Jaracza 18a, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

Nadleśnictwo Cewice - Leśnictwo Kozin

Mikorowo, 76-243 (pomorskie)

BIOSYSTEM S.A.

Wodna 4, Kraków, 30-556 (małopolskie)

Pokoje Gościnne RUP w Koszalinie - Klub Pod Złotą Trabką

Pocztowa 1, Koszalin, 75-017 (zachodniopomorskie)

UPP Gdynia

Konstytucji 2, Gdynia, 81-900 (pomorskie)

Rejonowy Urząd Poczty Tarnów

Mickiewicza 6, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Nadleśnictwo Lubichowo

Leśna 12, Lubichowo, 83-240 (pomorskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Maskulińskie

Rybacka 1, Ruciane-Nida, 12-220 (warmińsko-mazurskie)

Poczta Polska - Zakład Transportu Samochodowego

Gdańska 15a, Szczecin, 70-661 (zachodniopomorskie)

Poczta Polska - DOP Lublin

Krakowskie Przedmieście 50, Lublin, 20-001 (lubelskie)

KW PSP Opole

Budowlanych 1, Opole, 45-005 (opolskie)

PSR

Wały Bolesława Chrobrego 4, Szczecin, 70-500 (zachodniopomorskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Łopuchówko

Łopuchówko , Murowana Goślina, 62-095 (wielkopolskie)

KMP w Łodzi

Sienkiewicza 26/28, Łódź, 90-114 (łódzkie)

Komenda Miejska Policji w Grudziądzu

Chełmińska 111, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

Komenda Powiatowa Policji w Policach

Kasprowicza 3, Police, 72-010 (zachodniopomorskie)

Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku

Lubelska 83, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie Szczecińskim

Warszawska 29, Stargard Szczeciński, 73-110 (zachodniopomorskie)

Komenda Miejska Policji w Toruniu

Grudziądzka 17, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Komenda Miejska Policji Włocławek

Okrężna 25, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

KWP

Mogilska 109, Kraków, 31-571 (małopolskie)

KWP

Jarosława Dąbrowskiego 30, Rzeszów, 35-036 (podkarpackie)

Komenda Miejska Policji w Kielcach

Wesoła 43, Kielce, 25-363 (świętokrzyskie)

Komenda Miejska Policji w Siemianowicach Śląskich

Hibnera 16, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Syców

Kolejowa 14, Syców, 56-500 (dolnośląskie)

RDLP Poznań - Nadleśnictwo Turek

Chopina 70, Turek, 62-700 (wielkopolskie)

Urząd Skarbowy w Tychach

Niepodległości 60, Tychy, 43-100 (śląskie)

KPP w Wodzisławiu Śl.

Kokoszycka 180b, Wodzisław Śląski, 44-300 (śląskie)

Komenda Główna Policji - Biuro Logistyki

Puławska 148, Warszawa, 02-624 (mazowieckie)

Miejska Spółka Wodna

Wjazdowa 4, Radom, 26-612 (mazowieckie)

Urząd Kontroli Skarbowej w Zielonej Górze

Stefana Batorego 18, Zielona Góra, 65-084 (lubuskie)

Urząd Skarbowy w Mysłowicach

Mickiewicza 4, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

BPBK w Łodzi Sp. z o.o.

Tuwima 22/26, Łódź, 90-002 (łódzkie)

Ambasada S.C. T.Tajak & M.Tront

Boryńska 7, Żory, 44-240 (śląskie)

Ambasada Urody

Wilcza 9a, Warszawa, 00-538 (mazowieckie)

KOMOPAL Sp. z o.o.

Opalenica, 64-330 (wielkopolskie)

EkoSady

Zbrosza Duża 39a, Jasieniec, 05-604 (mazowieckie)

OSP STARE KUROWO

Kościuszki , Stare Kurowo, 66-540 (lubuskie)

Komornik Krosno Odrzańskie

Matejki 1, Krosno Odrzańskie, 66-600 (lubuskie)

Walbrzych.info

Szczawienko , Wałbrzych, 58-306 (dolnośląskie)

OSP Międzybrodzie Żywieckie

Beskidzka 14, Międzybrodzie Żywieckie, 34-315 (śląskie)

Dolnośląski Urząd Wojewódzki

Powstańców Warszawy 1, Wrocław, 50-951 (dolnośląskie)

Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki

Ks. Konarskiego 1/3, Bydgoszcz, 85-950 (kujawsko-pomorskie)

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie

Spokojna 4, Lublin, 20-914 (lubelskie)

Urząd Wojewódzki w Łodzi

Piotrkowska 103, Łódź, 90-425 (łódzkie)

Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Krucza 5/11, Warszawa, 00-584 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy w Poznaniu

Młyńska 1a, Poznań, 61-729 (wielkopolskie)

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne

Kościuszki 11, Bytom, 41-902 (śląskie)

Targowisko miejskie

Władysława Jagiełły 12, Zabrze, 41-800 (śląskie)

Kuzyn Clown

Powsińska 31, Warszawa, 02-903 (mazowieckie)

MZK Opole

Luboszycka 19, Opole, 45-215 (opolskie)

Miejski Zakład Komunikacji w Malborku Sp. z o.o.

Gen. de Gaulle'a 71, Malbork, 82-200 (pomorskie)

Zakład Komunikacji

Szczecińska 41a, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

Pracownia psychologii i fizjologii pracy Miejskiego Zakładu Komu

Luboszycka 19, Opole, 45-215 (opolskie)

Klub Kiepury

Będzińska 6, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Wodociągi Grudziądz

Mickiewicza 28, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

MZK w Bydgoszczy

Inowrocławska 11, Bydgoszcz, 85-153 (kujawsko-pomorskie)

Miejski Ośrodek Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim

Pomorska 73, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Centrala

Ostrobramska 75c, Warszawa, 04-175 (mazowieckie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Łąkowa 3, Białystok, 15-017 (podlaskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Brzeska 20/22, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Bogusławskiego 24, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

MPO

Gdańska 12B, Szczecin, 70-660 (zachodniopomorskie)

MPK

Bolesława Chrobrego 2, Wałbrzych, 58-300 (dolnośląskie)

MPGK

Gorlice, 38-300 (małopolskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Toruńska 64a, Bydgoszcz, 85-950 (kujawsko-pomorskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Kościuszki 3, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Mikołajczyka 5, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Rejtana 6, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Płk. Dąbka 8/12, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Kościuszki 15, Gliwice, 44-100 (śląskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Chopina 52/15, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Bankowa 18, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Lompy 14, Katowice, 40-040 (śląskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Asnyka 56a, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Warszawska 44, Kielce, 25-312 (świętokrzyskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Wojska Polskiego 2, Konin, 62-500 (wielkopolskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Bp. Świrskiego 26, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Zwycięstwa 1, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Mszczonowska 33/35, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Szarych Szeregów 13, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego Oddział przy Są

Przytorowa 2, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. - Stacja Paliw

Wjazdowa 4, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Ambasada Królestwa Tajlandii

Willowa 7, Warszawa, 00-790 (mazowieckie)

Ambasada Republiki Indii w Polsce

Rejtana 15, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Urząd Dzielnicy Warszawa-Bielany

Przybyszewskiego 70/72, Warszawa, 01-824 (mazowieckie)

Urząd Skarbowy - Piaseczno 1

Czajewicza 2/4, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

Urząd Skarbowy - Piaseczno 2

Warszawska 1, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

Urząd Skarbowy Pierwszy Wrocław

Ks. Klimasa 34, Wrocław, 50-515 (dolnośląskie)

Urząd Skarbowy Wrocław - Fabryczna

Ostrowskiego 5, Wrocław, 53-238 (dolnośląskie)

Urząd Skarbowy Wrocław - Krzyki

Sztabowa 100, Wrocław, 53-310 (dolnośląskie)

Urząd Skarbowy Wrocław - Psie Pole

Trzebnicka 33, Wrocław, 50-231 (dolnośląskie)

Urząd Skarbowy Wrocław - Stare Miasto

Inowrocławska 4, Wrocław, 53-654 (dolnośląskie)

Urząd Skarbowy

Zapolskiej 2/4, Wrocław, 50-032 (dolnośląskie)

SPZLO Warszawa-Ursynów

Zamiany 13, Warszawa, 02-786 (mazowieckie)

MOPS

Józefińska 14, Kraków, 30-529 (małopolskie)

USC

Toszecka , Gliwice, 44-102 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. Zakład Gospodarki Mieszka

Kosynierów 1, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Miejski Zakład Komunikacji

Kołobrzeska 1, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

MPK Świdnica Sp. z o.o.

Inżynierska 6, Świdnica, 58-100 (dolnośląskie)

Komisariat Policji

Mickiewicza 41, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

Komisariat Policji

Rynek , Biskupiec, 13-340 (warmińsko-mazurskie)

Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie

Zdunowska 38a, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Starowiejska 6b, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Komenda Powiatowa Policji w Siemiatyczach

Zielona 3, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

Sąd Okręgowy w Lublinie

Krakowskie Przedmieście 43, Lublin (lubelskie)

Sąd Okręgowy w Krakowie

Przy Rondzie 7, Kraków, 31 - 547 (małopolskie)

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

Sądowa 1, Wrocław, 50-950 (dolnośląskie)

Sąd Okręgowy w Warszawie

Solidarności 127, Warszawa, 00-951 (mazowieckie)

Urząd Skarbowy

Kopernika 10, Malbork, 82-210 (pomorskie)

Nadleśnictwo Żednia

Żednia 5, Michałowo, 16-050 (podlaskie)

Nadleśnictwo Browsk

Gruszki , Narewka, 17-220 (podlaskie)

GO-KOM

Boguchwała 15a, Boguchwała, 36-040 (podkarpackie)

Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Sp. z o.o.

Wita Stwosza 15a, Wrocław, 50-148 (dolnośląskie)

MZWiK

Długa 21, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Sądeckie Wodociągi

Wincentego Pola 22, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Brzeskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.

Słowackiego 1, Brzesko, 32-800 (małopolskie)

Miejski Zakład Oczyszczania - Wysypisko z siedzibą w Pile

Łączna 4A, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

SITA Głogów Sp. z o.o.

Przemysłowa 7A, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

Krystyna Lichowska Przewodnik Miejski i Pilot

Kraków (małopolskie)

Lodman

Wólczańska 175, Łódź, 90-924 (łódzkie)

Ambasada Kanady w Polsce

Matejki 1/5, Warszawa, 00-481 (mazowieckie)

Akwatech Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.

Serbska 4, Poznań, 61-696 (wielkopolskie)

Tesko Sp. z o.o

Kamieniec 25, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Pawilon Handlowy Aurelia Gier

Szczecin, 71-126 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep Wielobranżowy S. Szymon

Bałtycka 28, Szczecin, 70-880 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. PROGIM

Krakowska 32a, Szczecin, 71-017 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. SABA Sabina Fydrych

Kwiatowa 4, Szczecin, 71-045 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. PROGIM

Niemierzyńska 26, Szczecin, 71-436 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - MAXIMUS Sp z o.o.

Kilińskiego 1, Szczecin, 71-414 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - WELAMP Sławomir Jasiński

Pocztowa 7, Szczecin, 70-357 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - IVA 2 Mirosław Koziarski

Rydla 50/12, Szczecin, 70-783 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. BODEX

Studzienna 16, Szczecin, 71-714 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - KIOSK Grażyna Łukasiewicz

Śląska 35, Szczecin, 70-433 (zachodniopomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Wypożyczalnia kaset Video Mar

Gierzyńskiego 17, Płock, 09-407 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.U.H Iwa Iwona Warwas

Gen. Andersa 8, Będzin, 42-500 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Wypożyczalnia kaset Video Mar

Hubalczyków 7, Płock, 09-400 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Agencja Wris S.J. Renata Wilk

Bolesława Chrobrego 5, Będzin, 42-500 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Wirtualna Barbara Barbara Byl

Jachowicza 30, Płock, 09-402 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Ułani Lidia Śliwa

Pokoju 4, Będzin, 42-504 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep Ogólnospożywczy Ewa Sol

Kostrogaj 5, Płock, 09-400 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Evik Zegarmistrzostwo Grzegor

Zwycięstwa 1, Będzin, 42-500 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.U. MONIX

Tysiąclecia 14, Płock, 09-406 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep Wielobranżowy Wojciech

Jana III Sobieskiego 264, Będzin-Wojkowice, 42-500 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Monika Jabłońska

Wyszogrodzka 161, Płock, 09-410 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.U.H. Multi - Arko Arkadiusz

Limanowskiego 124, Radom, 26-612 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Mediatelgsm Robert Ciszewski

Śląska 1, Radom, 26-611 (mazowieckie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep Elektrotechniczny Sławo

Kartuska 72, Gdańsk, 80-104 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Polcas Tomasz Stanisławski

Aleksandrowicka 30/4, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - R.S.-KSERO

Polanki 1, Gdańsk, 80-306 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Przy Torach Ewa Kalińska

Bohaterów Monte Cassino 11, Sopot, 81-704 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Handel Art. Spożywczo-Przemys

Bp. Dominika 59, Gdynia, 81-402 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Złotnik Zegarmistrz Wojciech

Brzechwy 1, Gdynia, 81-560 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep NATALIA Agnieszka Wawrz

Kartuska 13A, Gdynia, 81-044 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - FIGA Krzysztof Wawrzyński

Miętowa 1/E1, Gdynia, 81-589 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - ELMIR S.C.

Mikołaja 2A, Gdynia, 81-424 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - HERNOX Zbigniew Bodziąg

Górnośląski 1, Gdynia, 81-509 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep NATALIA Agnieszka Wawrz

Stolarska 22, Gdynia, 81-173 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep NATALIA Agnieszka Wawrz

Wójta Radtkego 26, Gdynia, 81-348 (pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Agencja Handlowa MARIOL Maria

Warszawska 66A, Olsztyn, 10-084 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Paweł Piętko MERKURY

Kołobrzeska 13, Olsztyn, 10-445 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - P.H. SŁAWEX S. Wolkiewicz J.

Partyzantów 40, Olsztyn, 10-521 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Firma Rodzinna KRYWKO

Warmińska 14/2, Olsztyn, 10-544 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. KOMA - ART Andrzej Kości

Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. Teresa Klep

Ogólna 51, Elbląg, 82-314 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Kiosk RUCHU Jarosław Kraszews

Płk. Dąbka 62/64, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - MAK - FOL Handel opakowaniami

Łódzka 60, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - DJ KOMP Janusz Jeziorowski

Wyczółkowskiego 4, Elbląg, 82-300 (warmińsko-mazurskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - FINANSIK S.C. T. Gruchacz, M.

Braniborska 14, Wrocław, 53-680 (dolnośląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep ALF Halina Jończy

Drzewieckiego 35, Wrocław, 54-129 (dolnośląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - U MICHASI Artykuły ogólnospoż

Lecha 5a, Poznań, 61-293 (wielkopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - DARUS Dariusz Sierczyński

Orła Białego 15, Poznań, 61-251 (wielkopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Salon obuwniczy Krystyna Płat

Królewska 45, Kraków, 30-041 (małopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - JT SERWIS Mariusz Łuszcz

Handlowe 5, Kraków, 31-935 (małopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. Arpex Marek Supłat

Jagiellońskie 19, Kraków, 30-024 (małopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - AS - KERIM Mirosław Zieliński

Oświecenia 21, Kraków, 31-634 (małopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - P.P.U.H. KRZYŚ K. Macioszek

Piastowskie 15B, Gniezno, 62-200 (wielkopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy

Serbinowska 25, Kalisz, 62-821 (wielkopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - P.P.H.U. GERMAX Andrzej Bajge

Chabrów 58, Opole, 45-221 (opolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - ART KAEM Katarzyna Pawluczuk

Gen. Bema 60/1, Białystok, 15-369 (podlaskie)

InPost

Malborska 130, Kraków, 30-624 (małopolskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - P.W. PRZEMEK

Bydgoska 16, Bydgoszcz, 85-790 (kujawsko-pomorskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Tania Książka

Rynek Nowomiejski 27, Toruń, 87-108 (kujawsko-pomorskie)

InPost Oddział Włocławek

Wieniecka 35, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

Ambasada Sri Lanki

Wilanowska 313a, Warszawa, 02-665 (mazowieckie)

InPost

1 maja 1, Bełchatów, 97-400 (łódzkie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - KAAPS - Sklep

Politechniki 10/16, Łódź, 93-590 (łódzkie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Salonik Prasowy

Łódzka 50/52, Piotrków Trybunalski, 97-301 (łódzkie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Odział w Piotrkowie Trybunals

Młynarska 2, Piotrków Trybunalski, 97-300 (łódzkie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - SILESIA CASH

Hajducka 102, Chorzów, 41-506 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - P.W. POLMAR

Katowicka 111, Chorzów, 41-500 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - F.H. ANNA

Rynek 22, Czeladź, 41-250 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Punkt Kasowy Złotóweczka

Częstochowa, 42-216 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - P.U.H.

Chemiczna 4, Dąbrowa Górnicza, 42-520 (śląskie)

InPost Sp. z o.o.

Jana Pawła II 1, Jastrzębie-Zdrój, 44-330 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Silesia Cash

Bp. Bednorza 1, Katowice, 40-384 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Punkt MILAMEDIA

Mikołowska 5A, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - S.C. ASEKO

Wojska Polskiego 22, Pawłowice, 43-250 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Sklep Wielobranżowy MARCO-SHO

Bytomska 101, Piekary Śląskie, 41-940 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - INKASO

Kardynała Hlonda 33, Ruda Śląska, 41-712 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - FIRMA

Fojkisa 8, Siemianowice Śląskie, 41-103 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - DEJNA

Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Okienko Kasowe

Banachiewicza 15A, Zabrze, 41-818 (śląskie)

InPost Sp. z o.o. Punkt Pocztowy - Handel Art. Przemysłowymi i

Nowy Dwór 1A, Zebrzydowice, 43-410 (śląskie)

MPT Łuczniczka

Dworcowa 81, Bydgoszcz, 85-009 (kujawsko-pomorskie)

Główny Urząd Miar

Elektoralna 2, Warszawa, 00-139 (mazowieckie)

VIGA Sp.j.

Sandomierska 18B, Nisko, 37-400 (podkarpackie)

Przewodnik miejski po Krakowie

Nowohucka 39/11, Kraków, 30-728 (małopolskie)

CIM

Ratajczaka 44, Poznań, 61-728 (wielkopolskie)

Ambasada Republiki Indonezji

Estońska 3/5, Warszawa, 03-903 (mazowieckie)

Ambasada RPA

Koszykowa 54, Warszawa, 00-675 (mazowieckie)

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Piastowska 40, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Okrzei 1, Kłodzko, 57-300 (dolnośląskie)

Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Sienkiewicza 34, Zawiercie, 42-400 (śląskie)

Urząd Miasta Zabrze

Powstańców Śląskich 5/7, Zabrze, 41-800 (śląskie)

Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki

Polskiej Organizacji Wojskowej 10/16, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

Urząd Miasta i Gminy Sława

Henryka Pobożnego 10, Sława, 67-410 (lubuskie)

MZGM Sp. z o.o.

Kościuszki 14, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo "Zieleń Miejska" Sp. z o.o.

Czarna Droga 45, Bydgoszcz, 85-220 (kujawsko-pomorskie)

Urząd Miasta Bolesławiec

Rynek 41, Bolesławiec, 59-700 (dolnośląskie)

Miejski Ogrodnik

Kopernika 9/6, Krosno, 66-600 (lubuskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Leśna 46, Okonek, 64-965 (wielkopolskie)

Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Pile Grzegorz Wołodkowicz

Drygasa 29, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Kowalewski Sławomir Komornik Sądowy

Kujawska 10, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Wilkowski Włodzimierz Komornik Sądowy

Kujawska 10, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Rynek 19, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Komornik Sądowy Rewiru I przy Sądzie Rejonowyn w Wągrowcu

Kościuszki 30, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Komornik Wągrowiec

Libelta 9, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Pocztylion Rejonowy Urząd Poczty Sklep Filatelistyczny

Ludowa 11a, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej

Myśliwska 4, Łochów, 07-130 (mazowieckie)

Miejski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Reymonta 12, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Człopa

Mickiewicza 9, Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Borowik

Załom , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Brzeźniak

Golin , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Bukowo

Bukowo , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Dzwonowo

Dzwonowo , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Grodzisko

Mickiewicza 10, Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Jagolice

Jaglice , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Jeleni Róg

Załom , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Mokrzyca

Wołowe Lasy , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Przelewice

Przelewice , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Racz yk

Jaglice , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Sarny

Bydgoska 13, Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Wołowe Lasy

Wołowe Lasy , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Zamkowy Las

Miłogoszcz 23, Tuczno, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Człopa Leśnictwo Zielony Stok

Jaglice , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Mirosławiec

Wolności 30, Mirosławiec, 78-650 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Płytnica

Nowa Szwecja , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Płytnica Leśnictwo Bukowa Góra

Czechyń , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Płytnica Leśnictwo Czechyń

Czechyń , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Płytnica Leśnictwo Głowaczewo

Czechyń , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Płytnica Leśnictwo Maliny

Ostrowiec , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Płytnica Leśnictwo Ostrowiec

Ostrowiec , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Tuczno

Klasztorna 36, Tuczno, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Rutwica , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Prusinowo Wałeckie , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Dzikowo , Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Strzaliny , Tuczno, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Miłogoszcz , Tuczno, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Martew , Tuczno, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Krępa Krajeńska , Tuczno, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Nowa Studnica , Tuczno, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Złotowo , Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Tuczno Leśnictwo

Miradź , Człopa, 78-630 (zachodniopomorskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Kołobrzeska 1, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Trzcianka

Ogrodowa 2, Trzcianka, 64-980 (wielkopolskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krzyż

Mickiewicza 1, Krzyż Wielkopolski, 64-761 (wielkopolskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Okonek

Kolejowa 16, Okonek, 64-965 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Krucz

Krucz 28, Lubasz, 64-720 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Lipka

Mały Buczek 38, Lipka, 77-420 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Płytnica Leśnictwo Zabrodzie

Tarnowo , Szydłowo, 64-930 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Podanin

Podanin 65, Chodzież, 64-800 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Sarbia

Sarbka 46, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Nadleśnictwo Złotów

Lenne 1, Złotów, 77-400 (wielkopolskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Kościelna 17, Kaczory, 64-810 (wielkopolskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo Jastrowie

Roosevelta 8, Jastrowie, 64-915 (wielkopolskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Wolności 19, Szamocin, 64-820 (wielkopolskie)

Poczta Polska Centrum Usług Koncesjonowanych Oddział Terenowy

Powstańców Wielkopolskich 176, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Zakład Zieleni Miejskiej Sp. z o.o.

Motylewska 13a, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.

Browarna 6, Czarnków, 64-700 (wielkopolskie)

Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

Budowlanych 9, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

Gminny Ośrodek Wypoczynku i Gospodarki Komunalnej

Kościelna 4, Lubasz, 64-720 (wielkopolskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o.

Starzyńskiego 20, Siedlce, 08-102 (mazowieckie)

Piskorska Teresa Komornik Sądowy Rewiru III przy Sądzie Rejonowy

Kościuszki 3, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Komornik Sądowy

Orylska 3a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyninie

Wojska Polskiego 37, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

Komornik Sądowy Rewiru I przy Sądzie Rejonowym

Spichrzowa 2, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Żuromińskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.

Szpitalna 125, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Paf Operator Pocztowy

Ks. Jaworskiego 2, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Atlex ZHU

Garbarska 18, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

Komornik Sądowy

Pijarska 15/2, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Komornik Sądowy Rewiru II przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu

Pijarska 6, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Spacerowa 7c/1, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

Komornik Sądowy Rewiru II przy Sądzie Rejonowym w Krośnie

Czajkowskiego 5, Krosno, 38-400 (podkarpackie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

Wyspiańskiego 22, Nowy Sącz, 33-310 (małopolskie)

Miejski Zakład Komunikacji

Konfederacji Tatrzańskiej 1a, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.

Krakowska 42, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Jagiellońska 14, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

Gostkowska 83, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policj

Płock, 09-400 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Płock

Bielska 24, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Nadleśnictwo j.g.u.

Sienkiewicza 6, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Płocka 21c, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Lipowa 4, Łąck, 09-227 (mazowieckie)

Miejskie Przesyłki Doręczeniowe

Wacława II 12, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Krzyś Lucyna Sądecka Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna

Wincentego Pola 22/9, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Krzyś Lucyna Sądecka Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna

Korzeniowskiego 10/50, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa

Skłodowskiej-Curie 2, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Administ

Kwiatka 5, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Bierzewicka 14a, Gostynin, 09-500 (mazowieckie)

Poczta Polska Centrum Usług Koncesjonowanych Oddział Terenowy

Bielska 14b, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Poczta Polska Centrum Usług Koncesjonowanych Oddział Terenowy

Grodzka 1, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Rębowska 57, Wyszogród, 09-450 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Ciechanowska 8b, Glinojeck, 06-450 (mazowieckie)

Jacek Pok Biegły Sądowy

Wojska Polskiego 184B, Szczecin, 71-256 (zachodniopomorskie)

Poczta Polska Zakład Transportowy

Gostkowska 39a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Poczta Polska Państwowe Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej

Śniadeckich 13, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Miejski Zespół Obiektów Sportowych MZOS - Sekretariat

Płock, 09-400 (mazowieckie)

Miejski Zespół Obiektów Sportowych Miejskie Centrum Sportu

Płock, 09-400 (mazowieckie)

Miejski Zespół Obiektów Sportowych Kąpielisko Sobótka

Płock, 09-400 (mazowieckie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo

Kowaniec 70, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo

Nawojowa 229, Nawojowa, 33-335 (małopolskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo

Zagrody 32, Piwniczna-Zdrój, 33-350 (małopolskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łosie

Łosie 39, Łosie, 38-314 (małopolskie)

Nadleśnictwo Gorlice

Zagórzany 343, Zagórzany, 38-333 (małopolskie)

TBS Sp. z o.o. Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Polna 7, Płock, 09-400 (mazowieckie)

TBS Sp. z o.o. Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Kochanowskiego 5, Płock, 09-400 (mazowieckie)

TBS Sp. z o.o. Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Norwida 7, Płock, 09-400 (mazowieckie)

TBS Sp. z o.o. Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Gradowskiego 3, Płock, 09-400 (mazowieckie)

TBS Sp. z o.o. Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Dobrzyńska 2a, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Poczta Polska Zakład Transportu Samochodowego nr 1

Przemysłowa 19, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej

Wyszogrodzka 1a, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Związek Zawodowy Kierowców Komunikacji Miejskiej w Płocku

Przemysłowa 17, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Miejskie Hospicjum Stacjonarne im. Św. Urszuli Ledochowskiej

Piłsudskiego 37, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Sądecki Bartnik Gospodarstwo Pasieczne

Stróże 235, Grybów, 33-330 (małopolskie)

Ambasada Nowej Zelandii

Ujazdowskie 51, Warszawa, 00-536 (mazowieckie)

Poczta Polska Centrum Usług Koncesjonowanych Oddział Terenowy

Dunajewskiego 10, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Piłsudskiego 39, Muszyna, 33-370 (małopolskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej

Lipnica Wielka 521, Lipnica Wielka, 33-323 (małopolskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ochotnicy Dolnej

Dłubacze 160, Ochotnica Dolna, 34-452 (małopolskie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy - Wydział II Cywiln

Barska 28/30, Warszawa, 02-315 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy

Marszałkowska 82, Warszawa, 00-517 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy - Wydział I Cywilny

Barska 28/30, Warszawa, 02-315 (mazowieckie)

Starostwo Powiatowe w Krakowie Wydział Komunikacji Filia

Zapole 2, Węgrzce, 32-086 (małopolskie)

Ambasada Kanady w Warszawie

Piękna 2/8, Warszawa, 00-482 (mazowieckie)

Poczta Polska Urząd Pocztowy Słubice 1

Przyjaźni 5, Słubice, 69-100 (lubuskie)

Sąd Rejonowy

Gen. Prądzyńskiego 3a, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

I Śląski Urząd Skarbowy

Braci Mieroszewskich 97, Sosnowiec, 41-219 (śląskie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy - Wydział III Karny

Barska 28/30, Warszawa, 02-315 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy - Wydział IV Karny

Barska 28/30, Warszawa, 02-315 (mazowieckie)

Starostwo Powiatowe Wydział Komunikacji

Kobyłkowska 1a, Wołomin, 05-200 (mazowieckie)

Komornik Sądowy Rewiru II przy Sądzie Rejonowym w Tychach

Niepodległości 87, Tychy, 43-100 (śląskie)

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów

Wiktorska 91a, Warszawa, 02-582 (mazowieckie)

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola

Powstańców Śląskich 67c, Warszawa, 01-355 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy - Wydział V Grodzki

Kocjana 3, Warszawa, 01-473 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy - Wydział VIII Gosp

Marszałkowska 82, Warszawa, 00-517 (mazowieckie)

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy - Wydział IX Gospodarczy

Czerniakowska 100, Warszawa, 00-454 (mazowieckie)

Poczta Polska Urząd Pocztowy Słubice

Płocka 41, Słubice, 09-533 (mazowieckie)

Empegek Sp. z o.o. Miejskie Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunaln

Konstytucji 3, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Urząd Miasta Warszawy Dzielnicy Praga Południowa

Grochowska 274, Warszawa, 03-841 (mazowieckie)

Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego Wydział Komunikacji

Poznańska 129, Ożarów Mazowiecki, 05-850 (mazowieckie)

Poczta Polska Centrum Usług Koncesjonowanych Oddział Terenowy

Piłsudskiego 2, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Łuków

Ławki 56a, Ławki, 21-400 (lubelskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie Nadleśnictwo

Kupientyńska 17b, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Paf Operator Pocztowy

Browarna 1, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Paf Operator Pocztowy

Długa 31, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o.

Prymasa Wyszyńskiego 18, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Pralnia Anna Sądecka

Małe Ciche 37d, Małe Ciche, 34-531 (małopolskie)

Superfigter Sądeckie Towarzystwo Sportowe

Mjr. Sucharskiego 60/25, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

NOT Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Rada Sądecka

Kraszewskiego 44, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

NOT Sądecka Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych

Kraszewskiego 44, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Oddział Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Woje

Głowackiego 34a, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Salutaris Sądeckie Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji i Promocji Z

Nawojowska 13/7, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Stowarzyszenie Inicjatywy Sądeckie

Górki Zawadzkie 75, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Jagiellońska 31, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Zakłady Komunalne Sp. z o.o.

Kilińskiego 46b, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

Zakład Transportu Samochodowego Poczta Polska

Brzeska 124, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Miejska Pracownia Urbanistyczna

Żeromskiego 53/4, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Komornik Sądowy Rewiru I przy Sądzie Rejonowym

Piotra Skargi 16ab, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Lubiejewska 25a, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Urząd Miejski

Rynek Wielki 1, Szydłowiec, 26-500 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.

Partyzantów 6b, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej

Stanin , Stanin, 21-422 (lubelskie)

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Gdańska 69, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Ostrołęka

Zawadzkiego 4, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Pułtusk

Bartodziejska 50, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Wyszków

Leśników 27, Wyszków, 07-200 (mazowieckie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie Nadleśnictwo

Zawodzie 4, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Poczta Polska Centrum Usług Koncesjonowanych Odział Regionalny w

Targowa 73, Warszawa, 03-700 (mazowieckie)

Komunalne Gospodarstwo Pomocnicze

Objazdowa 4, Łask, 98-100 (łódzkie)

Centrum Usług Koncesjonowanych Oddział Terenowy Poczta Polska

Graniczna 8, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Mazowieckim Magdalena Węgierska

Bałtycka 33, Grodzisk Mazowiecki, 05-825 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Komunalnej

Somianka 13a, Somianka, 07-203 (mazowieckie)

Miejskie Sieci Cieplne Sp. z o.o.

Żeromskiego 7/9, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Zakład Remontowo-Budowlany Drew Metal Roman Sądel

Siedliska 257a, Siedliska, 33-172 (małopolskie)

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Woje

Celna 11, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

Śniadeckiego 2, Lipsko, 27-300 (mazowieckie)

MAWER S.C. Okna Drzwi Fasady PCV ALU

Estkowskiego 11, Środa Wielkopolska, 63-000 (wielkopolskie)

RADEX Radosław Sądel

Drukarska 37/76, Wrocław, 53-311 (dolnośląskie)

Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Pó

Beskidzka 9, Lublin, 20-869 (lubelskie)

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji

Traugutta 30, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Kwiaciarnia Emiga

Warszawska 36, Jedlińsk, 26-660 (mazowieckie)

Nadleśnictwo Radom

Janiszewska 48, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Kościuszki 26, Pyrzyce, 74-200 (zachodniopomorskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Nurska 144, Małkinia, 07-320 (mazowieckie)

Zakład Transportu Samochodowego nr 1 Poczta Polska Oddział

Targowa 24, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Dzieci Polskich 10, Myszyniec, 07-430 (mazowieckie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Puk Sp. z o.o.

Przemysłowa 5, Maków Mazowiecki, 06-200 (mazowieckie)

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Kacza 9, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Prusa 66, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Kościelny 6, Krasnosielc, 06-212 (mazowieckie)

Zakład Gospodarki Komunalnej

Kolonia 1b, Rzekuń, 07-411 (mazowieckie)

Komornik Sądowy Rewiru I przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Gen. Dąbrowskiego 40, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Komornik Sądowy Rewiru II przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Gen. Dąbrowskiego 40, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Komornik Sądowy Rewiru III przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Gen. Dąbrowskiego 41a, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Komornik Sądowy Rewiru V przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Okólna 87b, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Komornik Sądowy Rewiru IV przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Gen. Dąbrowskiego 40, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Komornik Sądowy Rewiru VII przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Gen. Dąbrowskiego 40, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Komornik Sądowy Rewiru VI przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie

Gen. Dąbrowskiego 40, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Komornik Sądowy Rewiru III przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie

Klonowica 1a, Szczecin, 71-241 (zachodniopomorskie)

Komornik Sądowy Rewiru IV przy Sądzie Rejonowym

Bohaterów Warszawy 19/1, Szczecin, 70-372 (zachodniopomorskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym - Rewir III

Bolesława Chrobrego 20, Leszno, 64-100 (wielkopolskie)

Komornik Sądowy Rewiru I Przy Sądzie Rejonowym

Kościuszki 13, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

Komornik Sądowy Rewiru II Przy Sądzie Rejonowym

Okrzei 45, Bełchatów, 97-400 (łódzkie)

Komornik Sądowy Rewiru II Przy Sądzie Rejonowym

Św. Antoniego 12, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 (łódzkie)

Zakład Gospodarki Komunalnej

Rynek 32, Wąwolnica, 24-160 (lubelskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

Okrężna 9, Tarnów, 33-104 (małopolskie)

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie

Bernardyńska 24, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

MPK w Częstochowie Sp. z o.o.

Niepodległości 30, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Rybnik

Kościuszki 36, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Państwowe Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Poczta Polska

Jastruna 3, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Traugutta 101, Pszów, 44-370 (śląskie)

Powiat Choszczno

Nadbrzeżna 2, Choszczno, 73-200 (zachodniopomorskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Słowackiego 6, Kuźnia Raciborska, 47-420 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o

Celna 21, Myślibórz, 74-300 (zachodniopomorskie)

Zarząd Zieleni Miejskiej

Pod Lasem 64, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Miejski Zakład Obsługi Gospodarczej Zakład Budżetowy Ośrodek Wcz

Śliska 5, Mrzeżyno, 72-330 (zachodniopomorskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Sądecka 1a, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Mickiewicza 6, Brzesko, 32-800 (małopolskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Kościuszki 14, Dąbrowa Tarnowska, 33-200 (małopolskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Pracownia Psy

Okrężna 9, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Bankowa 18, Police, 72-010 (zachodniopomorskie)

InPost Stalowa Wola

Siedlanowskiego 3, Stalowa Wola, 37-403 (podkarpackie)

Nadleśnictwo Brzesko Siedziba

Łany 6, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Biegły Sądowy Rzeczoznawca Motoryzacyjny Józef Zdeb

Armii Krajowej 72, Jastrzębie-Zdrój, 44-330 (śląskie)

Miejskie Centrum Analityczne Sp. z o.o.

Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Miejski Zakład Komunikacyjny

Klonowa 5, Szczecin, 71-241 (zachodniopomorskie)

Nadleśnictwo Lubliniec

Myśliwska 1, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

Urząd Dozoru Technicznego Oddział w Lublinie

Droga Męczenników Majdanka 6, Lublin, 20-325 (lubelskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.

Gdańska 12b, Szczecin, 70-660 (zachodniopomorskie)

Komornik Sądowy Wojciech Jamiołkowski

Rynek 19/7, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Komornik Sądowy Rewiru VI przy Sądzie Rejonowym Dla M.St.Warszaw

Karolkowa 58a, Warszawa, 01-193 (mazowieckie)

Afganistan Ambasada Islamskiego Państwa Afganistanu

Goplańska 1, Warszawa, 02-954 (mazowieckie)

Albania Ambasada Republiki Albanii

Altowa 1, Warszawa, 02-386 (mazowieckie)

Algieria Ambasada Algierskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej

Dąbrowiecka 21, Warszawa, 03-932 (mazowieckie)

Chorwacja Ambasada Republiki Chorwacji

Krasickiego 25, Warszawa, 02-611 (mazowieckie)

Ambasada Republiki Panamy

Biedronki 13a, Warszawa, 02-946 (mazowieckie)

Angola Ambasada Republiki Angoli

Balonowa 20, Warszawa, 02-635 (mazowieckie)

Argentyna Ambasada Republiki Argentyńskiej

Brukselska 9, Warszawa, 03-973 (mazowieckie)

Armenia Ambasada Republiki Armenii

Bekasów 50, Warszawa, 02-803 (mazowieckie)

Australia Ambasada Australii

Nowogrodzka 11, Warszawa, 05-513 (mazowieckie)

Austria Ambasada Republiki Austrii

Gagarina 34, Warszawa, 00-748 (mazowieckie)

Belgia Ambasada Królestwa Belgii

Senatorska 34, Warszawa, 00-095 (mazowieckie)

Białoruś Ambasada Republiki Białoruś

Wiertnicza 58, Warszawa, 02-952 (mazowieckie)

Brazylia Ambasada Federacyjnej Republiki Brazylii

Poselska 11, Warszawa, 03-931 (mazowieckie)

Bułgaria Ambasada Republiki Bułgarii

Ujazdowskie 33/35, Warszawa, 00-540 (mazowieckie)

Chile Ambasada Republiki Chile

Okrężna 62, Warszawa, 02-925 (mazowieckie)

Chiny Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej

Bonifraterska 1, Warszawa, 00-203 (mazowieckie)

Cypr Ambasada Republiki Cypryjskiej

Pilicka 4, Warszawa, 02-629 (mazowieckie)

Czechy Ambasada Republiki Czeskiej

Koszykowa 18, Warszawa, 00-555 (mazowieckie)

Dania Ambasada Królestwa Danii

Marszałkowska 142, Warszawa, 00-061 (mazowieckie)

Egipt Ambasada Arabskiej Republiki Egiptu

Alzacka 18, Warszawa, 03-972 (mazowieckie)

Ekwador Ambasada Republiki Ekwadoru

Rejtana 15/15, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Estonia Ambasada Republiki Estońskiej

Karwińska 1, Warszawa, 02-639 (mazowieckie)

Finlandia Ambasada Republiki Finlandii

Chopina 4/8, Warszawa, 00-559 (mazowieckie)

Francja Ambasada Republiki Francuskiej

Piękna 1, Warszawa, 00-549 (mazowieckie)

Centrum Usług Koncesjonowanych Poczta Polska Oddział Terenowy

Mickiewicza 6, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Miejski Zespół Basenowo-Rekreacyjny

Pijarska 119, Góra Kalwaria, 05-530 (mazowieckie)

InPost Wrocław

Strzegomska 206, Wrocław, 54-431 (dolnośląskie)

InPost Wrocław

Komandorska 66, Wrocław, 53-343 (dolnośląskie)

InPost Wrocław

Świeradowska 70, Wrocław, 50-559 (dolnośląskie)

Miejsko-Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej

Św. Jana 3, Żabno, 33-240 (małopolskie)

Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.

Gen. Dąbrowskiego 20, Żory, 44-240 (śląskie)

Komunikacja Miejska V-Bus Sp. z o.o.

Okrężna 5, Żory, 44-240 (śląskie)

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej

Kolejowa 2/1, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim

Daszyńskiego 5, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

Ambasada Republiki Albanii Konsulat

Kołobrzeska 13, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

Gambia Ambasada Republiki Gambii Konsulat

Paryska 16/13, Warszawa, 00-935 (mazowieckie)

Ghana Ambasada Republiki Ghany Konsulat

Mścisławska 4a, Warszawa, 01-647 (mazowieckie)

Grecja Ambasada Republiki Grecji Konsulat

Górnośląska 35, Warszawa, 00-432 (mazowieckie)

Gruzja Ambasada Gruzji Konsulat

Berneńska 6, Warszawa, 03-976 (mazowieckie)

Hiszpania Ambasada Królestwa Hiszpanii

Myśliwiecka 4, Warszawa, 00-459 (mazowieckie)

Holandia Ambasada Królestwa Niderlandów

Kawalerii 10, Warszawa, 00-468 (mazowieckie)

Indie Ambasada Republiki Indii

Rejtana 15/27, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Irak Ambasada Republiki Iraku Biuro Łącznikowe

Dąbrowiecka 9a, Warszawa, 03-932 (mazowieckie)

Iran Ambasada Islamskiej Republiki Iranu

Królowej Aldony 22, Warszawa, 03-928 (mazowieckie)

Irlandia Ambasada Irlandii

Mysia 5, Warszawa, 00-469 (mazowieckie)

Izrael Ambasada Państwa Izrael

Krzywickiego 24, Warszawa, 02-078 (mazowieckie)

Japonia Ambasada Japonii

Szwoleżerów 8, Warszawa, 00-464 (mazowieckie)

Jemen Ambasada Republiki Jemenu

Królewicza Jakuba 54, Warszawa, 02-956 (mazowieckie)

Kazachstan Ambasada Republiki Kazachstanu

Królowej Marysieńki 14, Warszawa, 02-954 (mazowieckie)

Kolumbia Ambasada Republiki Kolumbii

Zwycięzców 29, Warszawa, 03-936 (mazowieckie)

Kongo Ambasada Demokratycznej Republiki Konga

Szarotki 11a, Warszawa, 02-609 (mazowieckie)

Korea Ambasada Republiki Korei

Szwoleżerów 6, Warszawa, 00-464 (mazowieckie)

Kostaryka Ambasada Republiki Kostaryki

Kubickiego 9/5, Warszawa, 02-954 (mazowieckie)

Kuba Ambasada Republiki Kuby

Rejtana 15/8, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Kuwejt Ambasada Państwa Kuwejtu

Płk. Nullo 13, Warszawa, 00-486 (mazowieckie)

Laos Ambasada Laotańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej

Rejtana 15/26, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Liban Ambasada Republiki Libańskiej

Starościńska 1b/10, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Litwa Ambasada Republiki Litewskiej

Ujazdowskie 14, Warszawa, 00-461 (mazowieckie)

Luksemburg Ambasada Wielkiego Księstwa Luksemburga Konsulat

Słoneczna 15, Warszawa, 00-789 (mazowieckie)

Łotwa Ambasada Republiki Łotewskiej

Królowej Aldony 19, Warszawa, 03-928 (mazowieckie)

Macedonia Ambasada Byłej Jugosłowiańskiej Republiki Macedonii

Królowej Marysieńki 40, Warszawa, 02-954 (mazowieckie)

Malezja Ambasada Malezji

Gruzińska 3, Warszawa, 03-902 (mazowieckie)

Malta Ambasada Republiki Malty

Wiśniowa 40/4, Warszawa, 02-520 (mazowieckie)

Maroko Ambasada Królestwa Maroka

Starościńska 1, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Meksyk Ambasada Meksykańskich Stanów Zjednoczonych

Starościńska 1b/45, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Mołdawia Ambasada Republiki Mołdawii

Miłobędzka 12, Warszawa, 02-634 (mazowieckie)

Mongolia Ambasada Mongolii

Rejtana 15/16, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Niemcy Ambasada Republiki Federalnej Niemiec

Dąbrowiecka 30, Warszawa, 03-932 (mazowieckie)

Nigeria Ambasada Federalnej Republiki Nigerii

Chocimska 18, Warszawa, 00-791 (mazowieckie)

Norwegia Ambasada Królestwa Norwegii

Chopina 2a, Warszawa, 00-559 (mazowieckie)

Pakistan Ambasada Islamskiej Republiki Pakistanu

Starościńska 1/12, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Peru Ambasada Republiki Peru

Starościńska 1/34, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Portugalia Ambasada Republiki Portugalskiej

Francuska 37, Warszawa, 03-905 (mazowieckie)

Republika Południowej Afryki Ambasada Republiki Południowej Afry

Koszykowa 54, Warszawa, 00-675 (mazowieckie)

Rosja Ambasada Federacji Rosyjskiej

Belwederska 49, Warszawa, 00-761 (mazowieckie)

Rumunia Ambasada Rumunii

Chopina 10, Warszawa, 00-559 (mazowieckie)

San Marino Ambasada Republiki San Marino Konsulat Generalny

Felińskiego 36/2, Warszawa, 01-563 (mazowieckie)

Serbia i Czarnogóra Ambasada Serbii i Czarnogóry

Ujazdowskie 23/25, Warszawa, 00-540 (mazowieckie)

Słowacja Ambasada Republiki Słowackiej

Litewska 6, Warszawa, 00-581 (mazowieckie)

Słowenia Ambasada Republiki Słowenii

Starościńska 1, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Sri Lanka Ambasada Demokratyczno-Socjalistycznej Republiki Sri L

Wilanowska 313a, Warszawa, 02-665 (mazowieckie)

Stany Zjednoczone Ameryki Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki

Ujazdowskie 29/31, Warszawa, 00-540 (mazowieckie)

Suwerenny Wojskowy Zakon Maltański Ambasada Suwerennego Zakonu M

Bracka 22/13, Warszawa, 00-028 (mazowieckie)

Syria Ambasada Syryjskiej Republiki Arabskiej

Narbutta 19a, Warszawa, 02-536 (mazowieckie)

Szwajcaria Ambasada Konfederacji Szwajcarskiej

Ujazdowskie 27, Warszawa, 00-540 (mazowieckie)

Szwecja Ambasada Królestwa Szwecji

Bagatela 3, Warszawa, 00-585 (mazowieckie)

Tunezja Ambasada Republiki Tunezyjskiej

Myśliwiecka 14, Warszawa, 00-459 (mazowieckie)

Turcja Ambasada Republiki Turcji

Malczewskiego 32, Warszawa, 02-622 (mazowieckie)

Ukraina Ambasada Ukrainy

Szucha 7, Warszawa, 00-580 (mazowieckie)

Urugwaj Ambasada Wschodniej Republiki Urugwaju

Rejtana 15/12, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Uzbekistan Ambasada Republiki Uzbekistanu Konsulat Generalny

Kraski 21, Warszawa, 02-804 (mazowieckie)

Wenezuela Ambasada Boliwariańskiej Republiki Wenezueli

Rejtana 15/10, Warszawa, 02-516 (mazowieckie)

Węgry Ambasada Republiki Węgierskiej

Chopina 2, Warszawa, 00-559 (mazowieckie)

Wielka Brytania Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytan

Róż 1, Warszawa, 00-556 (mazowieckie)

Wietnam Ambasada Socjalistycznej Republiki Wietnamu

Kazimierzowska 14, Warszawa, 02-589 (mazowieckie)

Włochy Ambasada Republiki Włoskiej

Gen. Dąbrowskiego 6, Warszawa, 00-055 (mazowieckie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Telatyn , Telatyn, 22-652 (lubelskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Hrubieszowska 55, Mircze, 22-530 (lubelskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Biała Podlaska

Warszawska 37, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Witków , Dołhobyczów, 22-540 (lubelskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Dołhobyczów , Dołhobyczów, 22-540 (lubelskie)

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo

Tarnoszyn , Ulhówek, 22-678 (lubelskie)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koninie Maciej Woźniak

Zamkowy 9A, Konin, 62-500 (wielkopolskie)

FORPOCZTA

Głogowska 30, Poznań, 60-736 (wielkopolskie)

Miejska Spółka Komunalna Sp. z o.o. w Imielinie

Imielińska 87, Imielin, 41-407 (śląskie)

Organic Farma Zdrowia - Sadyba Best Mall

Powsińska 31, Warszawa, 02-903 (mazowieckie)

UOKiK

Powstańców Warszawy 1, Warszawa, 00-950 (mazowieckie)

MZK

Długa 50, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Prokuratura Okręgowa

Chocimska 28, Warszawa, 00-791 (mazowieckie)

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Grudziądzka 9/15, Bydgoszcz, 85-130 (kujawsko-pomorskie)

Starostwo Powiatowe

Ratuszowy 1, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Rejtana 25/35, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Urząd Gminy

Główna 33, Pruszcz, 86-120 (kujawsko-pomorskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Rynek Rybacki 2, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

I Urząd Skarbowy

Pieniężnego 24, Zielona Góra, 65-054 (lubuskie)

Powiatowy Urząd Pracy

Andrzeja 26, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

Austria Ambasada Republiki Austrii Konsulat

Oławska 2, Wrocław, 50-123 (dolnośląskie)

Prokuratura Okręgowa

Poznań, 61-728 (wielkopolskie)

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Strażacka 8, Koszalin, 75-738 (zachodniopomorskie)

Starostwo Powiatowe

Orzeszkowej 3, Drawsko Pomorskie, 78-500 (zachodniopomorskie)

Miejski Zakład Kąpielowy. Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 1, Chorzów, 41-500 (śląskie)

Placówka nr 115 Straży Miejskiej

Dekabrystów 68/76, Częstochowa, 42-202 (śląskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Wyszogrodzka 1A, Płock, 09-402 (mazowieckie)

Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi Delegatura

Wojewódzki 3, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Urząd Gminy

Czerwonka, 06-232 (mazowieckie)

Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie

Podwisłocze 42, Rzeszów, 35-309 (podkarpackie)

Austria Ambasada Republiki Austrii

Gagarina 34, Warszawa, 00-748 (mazowieckie)

Łódzki Urząd Wojewódzki Delegatura

Jagiellońska 29, Skierniewice, 96-100 (łódzkie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Modlińska 15, Warszawa, 03-216 (mazowieckie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Pomorska 16, Bydgoszcz, 85-050 (kujawsko-pomorskie)

Komenda Straży Miejskiej Urzędu Miasta Białogard

Białogard, 78-200 (zachodniopomorskie)

I Urząd Skarbowy

Wróbla 17, Kielce, 25-661 (świętokrzyskie)

Urząd Gminy

Przyłęk , Przyłęk, 26-704 (mazowieckie)

Australia Ambasada Australii

Nowogrodzka 11, Warszawa, 02-513 (mazowieckie)

Oddział Żłobkowy przy Przedszkolu Miejskim nr 9

Sienkiewicza 6a, Dębica, 39-200 (podkarpackie)

Komenda Straży Miejskiej

Grudziądzka 157, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

I Urząd Skarbowy

Rzemieślnicza 5, Kraków, 30-363 (małopolskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Kazimierza Wielkiego 7, Koszalin, 75-058 (zachodniopomorskie)

Agencja Pocztowa

Bohaterów Monte Cassino 3, Katowice, 40-231 (śląskie)

Agencja Pocztowa

Orzechowa 7, Kraków, 30-422 (małopolskie)

Prokuratura Apelacyjna

Śreniawitów 3, Rzeszów, 35-959 (podkarpackie)

Prokuratura Apelacyjna

Okopowa 2a, Lublin, 20-950 (lubelskie)

Prokuratura Apelacyjna

Stoisława 6, Szczecin, 70-952 (zachodniopomorskie)

Prokuratura Apelacyjna II Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej

Choroszczańska 17, Białystok, 15-732 (podlaskie)

Oddział Żłobkowy w Przedszkolu Miejskim nr 5

Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Austria Ambasada Republiki Austrii Konsulat

Klaretyńska 9, Łódź, 91-117 (łódzkie)

I Urząd Skarbowy

Rolnicza 33, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Powiatowy Urząd Pracy

Pośpiecha 14, Katowice, 40-852 (śląskie)

Urząd Gminy Grudusk

Ciechanowska 54, Grudusk, 06-460 (mazowieckie)

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie Placówka Zamiejscowa

Jagiellońska 52, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Grybowska 4, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Przemysłowa 1, Wałbrzych, 58-300 (dolnośląskie)

Starostwo Powiatowe

Racławicka 13, Koszalin, 75-620 (zachodniopomorskie)

Miejsko-Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

Św. Józefa 4, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Prokuratura Okręgowa

Stoisława 6, Szczecin, 70-952 (zachodniopomorskie)

"Galerie Miejskie" Sp. z o.o.

Piotrkowska 113, Łódź, 90-430 (łódzkie)

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Rawiczu

Gen. Grota-Roweckiego 6, Rawicz, 63-900 (wielkopolskie)

Starostwo Powiatowe

Szczecinek, 78-400 (zachodniopomorskie)

Prokuratura Okręgowa

Kilińskiego 152, Łódź, 90-322 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp. z o.o.

Kasprzaka 1/3, Olsztyn, 10-057 (warmińsko-mazurskie)

Leśnictwo Chojnów. Nadleśnictwo Chojnów

Chojnów, 05-540 (mazowieckie)

I Komisariat Policji

Platynowa 6F, Gdańsk, 80-041 (pomorskie)

Austria Ambasada Republiki Austrii Konsulat

Śląska 17, Gdynia, 81-319 (pomorskie)

I Urząd Skarbowy

Wrocławska 12/14, Kalisz, 62-800 (wielkopolskie)

Powiatowy Urząd Pracy

Kolberga 4, Kielce, 25-620 (świętokrzyskie)

Urząd Gminy Szaflary

Zakopiańska 18, Szaflary, 34 - 424 (małopolskie)

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie Placówka Zamiejscowa

Solidarności 5/9, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Grunwaldzka 20, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej

Sosnowa 2, Gdańsk, 80-251 (pomorskie)

Posterunek Straży Miejskiej

Bytnara 8, Opole, 45-265 (opolskie)

Starostwo Powiatowe

Mieszka I 16, Świdwin, 78?300 (zachodniopomorskie)

Starostwo Powiatowe

Konin, 62-510 (wielkopolskie)

Prokuratura Okręgowa

Wita Stwosza 31, Katowice, 40-042 (śląskie)

Prokuratura Okręgowa

Reymonta 24, Opole, 45-066 (opolskie)

Karczma Borowa Nadleśnictwo

Leszczyńska 39, Kąkolewo, 64-113 (wielkopolskie)

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.

Grudziądzka 159, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Starostwo Powiatowe

Sienkiewicza 21/23, Koło, 62-600 (wielkopolskie)

Starostwo Powiatowe

Poznańska 20, Słupca, 62-400 (wielkopolskie)

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Chyliczkowska 14, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Klasztorna 6, Racibórz, 47-400 (warmińsko-mazurskie)