BIO-GEN Sp. z o.o.

1 -go Maja 26, Namysłów, 46-100 (opolskie)

Ciesielstwo, Dekarstwo, Dachy Zdzisław Mączka

Domaradz 62, Pokój, 46-034 (opolskie)

PGL LP Gospodarstwo Rybackie Krogulna

Stawowa 3, Pokój, 46-034 (opolskie)

EL-GRAW

Brzeska 20, Pokój, 46-034 (opolskie)

euro punkt

1-go Maja 63-65/107, Opole, 45-069 (opolskie)

BMK PAWLISZYN Sp. z o.o.

ul. Wolności 15 , Pokój, 46-034 (opolskie)

Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o.

Zieleniec 69 , Pokój, 46-034 (opolskie)

Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych

Stawowa 3 , Krogulna Pokój, 46-034 (dolnośląskie)

Sebastian Janusz Gabinet Lekarski

Opolska 2a , Domaradzka Kuźnia Pokój, 46-034 (dolnośląskie)

"Mopex His" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

53a , Zieleniec Pokój, 46-034 (wielkopolskie)

Nartowski Ryszard Zakład Usług Kominiarskich

Wolności 10 , Pokój, 46-034 (opolskie)

e-direct sp. z o.o.

1go maja 53 , Opole, 45-056 (opolskie)

Zielona Kreacja

ul. 1 Maja 66 , Pokój, 46-034 (opolskie)

"B. M. K. Pawliszyn" Sp. z o.o.

Wolności 15 , Pokój, 46-034 (opolskie)

"Rotox" Sp. z o.o.

69 , Zieleniec Pokój, 46-034 (śląskie)

PRAWDA Redakcja

ul. 1-go Maja 19of , Opole, 45-068 (opolskie)

Abus

Paryż 14 , Pokój, 46-034 (opolskie)

TECH-CAR

Wolności 5, Pokój, 46-034 (opolskie)

BASTER-BUD SEBASTIAN MUSZ

Opolska 18, Domaradzka Kuźnia, 46-034 (opolskie)

F.U.H. M.A.M.A. Jurek Andrzej

Żeromskiego 8, Pokój, 46-034 (opolskie)

„FAŁKOPOL – BIS” ANNA CIEPLIK

Fałkowice 109, Pokój, 46-034 (opolskie)

FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA HOLPER MARCIN LAKOTA

1-go Maja 5, Popielów, 46-090 (opolskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KROSTA MICHAŁ

Szkolna 22, Lubnów, 46-034 (opolskie)

Halina Kijas Markowa Odzież z Drugiej Ręki "KOP-CIUSZEK"

1 Maja 14, Pokój, 46-034 (opolskie)

KLIK DAMIAN MAINKA

Zawiść Wołczyńska 5, Pokój, 46-034 (opolskie)

LEND E.M.B. ŁUKASZ HADAMIK

Wolności 65B lok. 4, Pokój, 46-034 (opolskie)

MECHANIKA POJAZDOWA – ZALIŃSKA RENATA

Zieleniec 44, Pokój, 46-034 (opolskie)

P.H.U. KRYSTIAN WALCZOK

Paryż 24, Pokój, 46-034 (opolskie)

PIOTR GRZYBOWSKI „POLEMIKA”

Krogulna Średnia 24, Pokój, 46-034 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Dariusz Olejnik

1-go Maja 3, Pokój, 46-034 (opolskie)

PRZETWÓRNIA RYB MIROSŁAW KOTLARZ

Krzywa Góra , Pokój, 46-034 (opolskie)

SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY CZESŁAW HANUSZEWICZ

Lubnów Powstańców Śląskich 5, Pokój, 46-034 (opolskie)

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Kos Jerzy

Fałkowice 71, Pokój, 46-034 (opolskie)

„ZACH - BUD” ANDRZEJ ZACHARÓW

Zieleniec 76A, Pokój, 46-034 (opolskie)

EMP ELEKTROMONTAGEN - PERSONALMANAGEMENT GMBH ODDZIAŁ W POLSCE

POLNA 5, Ładza, 46-034 (opolskie)

ZDUŃSTWO KAFELKOWANIE - DAMIAN GAMROT

1 Maja 7, Popielów, 46-090 (opolskie)

ANDRZEJ BOŃCZAK a) Zakład Usług Weterynaryjnych b) Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ARKA"

1-go Maja 9, Namysłów, 46-100 (opolskie)

ADAM FISCHER ALPAT

1 Maja 62A, Pokój, 46-034 (opolskie)

KAZIMIERA ŁUKOWICZ - PABIS APTEKA "POD LIPAMI"

1 Maja 30A, Pokój, 46-034 (opolskie)

Arkadiusz Michalski ARK - BRUK

Domaradzka Kuźnia 1 Maja 19, Pokój, 46-034 (opolskie)

BARTOŃ Firma Budowlana Marcin Bartoń

1 Maja 64, Pokój, 46-034 (opolskie)

ROMAN DAWID „DAW – BUD”

Zieleniec 66, Pokój, 46-034 (opolskie)

DISCOSERWIS CZAIŃSKI SŁAWOMIR

Zawiść Odrodzenia Polski 21, Pokój, 46-034 (opolskie)

DRYGAŁA KRYSTYNA "DUO" - Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe

Święcińska 8, Dąbrówka Dolna, 46-034 (opolskie)

Magdalena Solecka EMP Elektromontagen - Personalmanagment

Ładza Polna 5, Pokój, 46-034 (opolskie)

F.H.U. „AGN” GRZEGORZ ŁYDKA

Podleśna 2, Pokój, 46-034 (opolskie)

FOTOGRAFIA ŚLUBNA AGATA BRONKA

Zieleniec 86, Pokój, 46-034 (opolskie)

INSANBUD AGNIESZKA JABŁOŃSKA

Wojska Polskiego 14, Pokój, 46-034 (opolskie)

MARGUM REMBLER USŁUGI TRANSPORTOWE MARIUSZ KOT

Zieleniec 64, Pokój, 46-034 (opolskie)

PHU „IKEBANA” ALEKSANDRA KRENT

1 Maja 14, Pokój, 46-034 (opolskie)

PPHU PAB-BUD KRYSTIAN GLIED

Święcińska 20, Dąbrówka Dolna, 46-034 (opolskie)

GABRIELA SOBEK Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "DELTA"

Domaradzka Kuźnia Nad Rzeką 6, Pokój, 46-034 (opolskie)

ZBIGNIEW PAWLICKI – PRZYCHODNIA DLA ZWIERZĄT

Wolności 3, Pokój, 46-034 (opolskie)

Wiesława Szpryngiel SCS

Powstańców Śląskich 6, Lubnów, 46-034 (opolskie)

MICHAŁ NOWAK Usługi Elektryczne Pomiary Remonty Fotografia

Zieleniec 59, Pokój, 46-034 (opolskie)

SZPRYNGIEL GRZEGORZ USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Lubnów Powstańców Śląskich 6, Pokój, 46-034 (opolskie)

KRYSTIAN ULBRICH USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

1 Maja 1, Popielów, 46-090 (opolskie)

ZAKŁAD FRYZJERSKI DOROTA TOMCZYK

Fałkowice 33, Pokój, 46-034 (opolskie)

ZAKŁAD FRYZJERSKI ANIELA ULBRICH

1 Maja 1, Popielów, 46-090 (opolskie)

WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Żeromskiego 14, Pokój, 46-034 (opolskie)

BRONKA MAREK ZAKŁAD PRODUKCJI HANDLU I USŁUG ;SUPREMA ZIELENIEC;

Zieleniec 84, Pokój, 46-034 (opolskie)

Biuro Geodezyjno – Projektowe „GEO - CENTER” JAROSŁAW CIURLA

1 Maja 48A, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

lek. dent. Jolanta Łuszczyńska Praktyka Stomatologiczna MILADENT

1 Maja 30B, Pokój, 46-034 (OPOLSKIE)

ARTUR ŚWITAŁA USŁUGI DEKARSKIE REMONTOWO -BUDOWLANE

Ładza Powstańców 8, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

BALDY JAN Zakład Remontowo - Budowlany

Ładza Piaskowa 1, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

ADAM OLSZEWSKI - EXPERT

1 Maja 66, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

RUPENTAL ARTUR SKLEP AB

1 Maja 7A, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

USŁUGI LEŚNE WŁADYSŁAW PANKIEWICZ

Podleśna 5a, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

GRZYBOWSKI WALDEMAR USŁUGI LEŚNE

Krzywa Góra 16, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

Usługi Wod – Kan. i C.O. Budowlane Paweł Kaszura

Ładza Wolności 10, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

„ZAJAZD POD BOREM” TOMASZ BITNER

Pokój 28, Pokój, 46-034 (opolskie)

ZAKŁAD KOMINIARSKI Ryszard Nartowski

Wolności 10, Pokój, 46-034 (OPOLSKIE)

BOGDAN KOZIOŁ ZAKŁAD USŁUGOWY

Fałkowice 37, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

Firma Handlowo-Usługowa Pawliszyn Krzysztof

Wolności 15, Pokój, 46-034 (OPOLSKIE)

EUGENIUSZ SOBCZAK HANDEL OBWOŹNY ART. SPOŻ. I PRZEMYSŁOWYMI

Domaradz 93, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

Sklep Spożywczo - Przemysłowy „KLOPSIK” Danuta Gruszkiewicz

1 Maja 14, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE WIESŁAW CZAIŃSKI

Zawiść Odrodzenia Polski 13B, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

MARCZAK LESZEK ZAKLAD BUDOWLANY POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE

Domaradz 50, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

Burjatka. Górnicki A.

ul. Żeromskiego , Pokój, 46-034 (opolskie)

BMK PAWLISZYN PAWLISZYN BOGUSŁAW PAWLISZYN MIROSŁAW PAWLISZYN KRZYSZTOF

ul. Wolności 15 , Pokój, 46-034 (opolskie)

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W POKOJU

ul. 1 Maja 15 , Pokój, 46-034 (opolskie)

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

ul. 1 Maja 26 , Pokój, 46-034 (opolskie)

GMINNY OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI W POKOJU

ul. 1 Maja 26 , Pokój, 46-034 (opolskie)

MOPEX HIS SP Z O O

ul. Namysłowska 27 , Pokój, 46-034 (opolskie)

LUDOWY KLUB SPORTOWY BUDOWLANI W POKOJU

ul. Wolności 40 , Pokój, 46-034 (opolskie)

P H MON KAR S C PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU I USŁUG W I J BALIJ

ul. 1 Maja 38 , Pokój, 46-034 (opolskie)

Mopex His

ul. Zieleniec 53a , Pokój, 46-034 (opolskie)

MOPEX HIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Namysłowska 27 , Pokój, 46-034 (opolskie)

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POKOJU

ul. 1 Maja 15 , Pokój, 46-034 (opolskie)

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W POKOJU

ul. Sienkiewicza 10 , Pokój, 46-034 (opolskie)

EART FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA EWELINA GRZYBEK

Kręta 6, Świerczów, 46-112 (opolskie)

MARZENA NAGODA ”NI-KA” – Usługi Księgowo - Kadrowe

Jagienna 21, Pokój, 46-034 (opolskie)

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO RYBACKIE KROGULNA

ul. Krogulna, Ul. Stawowa 3 , Pokój, 46-034 (opolskie)

PROTEC Sp. z o.o.

Korfantego 43, Chróścice, 46-080 (opolskie)

Kołodziej

Sokołów 3, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ARGOS

Popielowska 4, Popielów, 46-090 (opolskie)

ESCHENBACH Kasprzak Polska

Korfantego 50, Chróścice, 46-080 (opolskie)

Fred_floors

Podlesie 26, Chróścice, 46-080 (opolskie)

"Wiremet" Sp. z o.o.

Murowska 2, Zagwiździe, 46-030 (opolskie)

Kasprzak Hale Namiotowe

Korfantego 50, Chróścice, 46-080 (opolskie)

Sandmix Sp. z o.o.

Piaskowa 2, Chróścice, 46-080 (opolskie)

Centrum Gier Stara Szwalnia

Wrocławska 32, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Iwona Krajewska-Redelbach Gabinet Kardiologiczny

Reymonta 2, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

AKROL

Młyńska 8, Kup, 46-082 (opolskie)

hbud

Karłowiczki 24A, Karłowice, 46-037 (opolskie)

"Kominek Studio" mgr inż Andrzej Grochowski

Główna , Miodary (opolskie)

BLACH-MET Sp. z o.o.

ul. Cebuli 17 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Zalesie , Domaszowice, 46-146 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-

Kurznie ul. Mickiewicza 15a , Karłowice, 46-037 (opolskie)

Firma Handlowo-Usługowa Eschenbach

ul. Korfantego 5 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa

ul. Brzeska 92a , Świerczów, 46-112 (opolskie)

MEBEL-ART Sp. z o.o.

ul. Polna 7 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

Create www

ul. Brzeska 11 b , Lubsza, 49-313 (śląskie)

"Miraj"

Dworcowa 45 , Popielów, 46-090 (opolskie)

"Kurier Express"

39 , Nowa Wieś Domaszowice, 46-146 (mazowieckie)

"Protec" Sp. z o.o. Zarząd

Korfantego 43 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Dachbud" Wiesław Skulski

Karłowiczki 24 , Karłowice Popielów, 46-090 (pomorskie)

Macioszek Ronald Zegarmistrz

Kościuszki 8 , Popielów, 46-090 (opolskie)

Gminny Ośrodek Kultury

Namysłowska 20 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"Tartak Kociok" S.C. Sonia Kociok Izabela Gandyra

A. Kośnego 64 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Tartak Popielów" S.C. D. S. Wierzbiccy

Dworcowa 66 , Popielów, 46-090 (opolskie)

Gandyra Manfred Zakład Produkcyjno-Usługowy

A. Kośnego 64 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

Krystosek Józef Zakład Mechaniku Maszyn

Opolska 2a , Kopalina Pokój, 46-034 (zachodniopomorskie)

"Kuc" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Manfred Kuc

Powstańców Śląskich 21 , Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Karol Lachowicz Agencja Konwoju i Ochrony Mienia "Husaria"

Konopnickiej 16 , Karłowice Popielów, 46-090 (pomorskie)

Sobota Norbert Warsztat Mechaniki Pojazdowej

Murowska 15 , Zagwiździe, 46-030 (opolskie)

"Nicol" Sklep Spożywczo-Warzywny

Namysłowska 6 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"Tramad-Serwis Opole" Sp.j.

Boczna 14a , Żelazna Dąbrowa, 49-120 (pomorskie)

"Stanoszek"

Mickiewicza 27 , Kurznie Popielów, 46-090 (pomorskie)

"m&M"

Klapacz 93 , Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

"Tubo" Maria Zuzak

11 , Wężowice Świerczów, 46-112 (podlaskie)

Sandmix sp. z o.o. - Producent suszonych żwirków kwarcowyc

ul. Piaskowa 2 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

Create www

Brzeska 11 b , Lubsza, 49-313 (śląskie)

"Caritas" Stacja Opieki Diecezji Opolskiej Warsztaty Terapii

Piaskowa 28 , Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

"Metal AR" S.C. Firma Usługowo-Handlowa A. Grzona R. Kupczy

Cebuli 14 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Esteves-DWD Polska" Sp. z o.o.

Murowska 35b , Zagwiździe, 46-030 (opolskie)

Parafia Rzymskokatolicka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Na

Brzeska 11 , Lubsza, 49-313 (śląskie)

Artbud S.C. Beck - Materiały i Instalacje Budowlane

Klapacz 21 , Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Artbud S.C. Beck - Materiały i Instalacje Budowlane

Dworcowa 26 , Popielów, 46-090 (opolskie)

"Amigos" Zespół Muzyczny

Jana III Sobieskiego 5 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

Ohlaszeny Artur Serwis Komputerowy

Wiejska 23 , Kaniów Popielów, 46-090 (podkarpackie)

Glid Robert Zakład Usług Leśnych

Brzeska 1 , Karłowice Popielów, 46-090 (wielkopolskie)

"Gniot-Pol" PPHU Krystyna i Kazimierz Gniot

Mickiewicza 15a , Kurznie Popielów, 46-090 (mazowieckie)

"Decor Systemy Aluminiowe" Sp. z o.o.

1 Maja 44 , Kup Dobrzeń Wlk., 46-082 (zachodniopomorskie)

Tom-Art Tomasz Bik

Parkowa 6 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

GS "Samopomoc Chłopska" Sklep Budowlany

Dąbrowa 2 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Rodowit" Firma Usługowo-Handlowa Mirosław Jarosław Czere

Słoneczna 24 , Karłowice Popielów, 46-090 (śląskie)

Regionalna Agencja Poszanowania Energii Sp. z o.o.

Młyńska 8 , Kup Dobrzeń Wlk., 46-082 (mazowieckie)

LCC Serwis Ochrony Powłok Lakierniczych i Tapicerki

87 , Siemysłów Domaszowice, 46-146 (warmińsko-mazurskie)

Szajca Arnold Zakład Mechaniki Pojazdowej

Wrocławska 9 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Griszczenko Igor Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej

Cebuli 2 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Jawis" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wie

Brzeska 51 , Świerczów, 46-112 (Kolbuszowa)

"Kokott" Pralnia

Koraszewskiego 2 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"Mercor" S.A. Zakład Produkcyjny

Namysłowska 113 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"Univ International" Sp. z o.o.

św. Jana 7 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Rol-Max" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Dworcowa 98 , Popielów, 46-090 (opolskie)

"Tom-Art" Tomasz Bik

Parkowa 6 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

Sosna Andrzej Zakład Malarsko-Tapeciarski

1 Maja 18 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Sochor" Zakład Malarsko-Tapeciarski

Wiklinowa 16 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Krystal" Stacja Paliw Krystyna Szajca

Cebuli 19 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kup

1 Maja 9 , Kup Dobrzeń Wlk., 46-082 (podkarpackie)

"Eko-Trans" Jan Kurowski

Brynicka 16b , Kup Dobrzeń Wlk., 46-082 (małopolskie)

"Szrom" Zakład Usług Weterynaryjnych Punkt Unasienniania Z

Kluczborska 13 , Starościn Świerczów, 46-112 (mazowieckie)

"Mebel-Art" Sp. z o.o.

Polna 7 , Dobrzeń Wielki, 46-080 (opolskie)

"Parys" Salon Urody

os. Energetyk 19 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

FOKS-FORM

Miejsce Parkowa 5 lok. A , Świerczów, 46-112 (opolskie)

BAJECZNA ZABAWA

Brzeska 23C, Popielów, 46-090 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA

Rybna Odrzańska 36 , Popielów, 46-090 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

Kasztanowa 2 , Popielów, 46-090 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE

Warszawska 2, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

BIURO RACHUNKOWE BILANS

Brzeska 31A, Świerczów, 46-112 (opolskie)

CZORA INOX STYLE

św. Jana 9 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I CIEPLNYCH GEOTERM

Kurznie Adama Mickiewicza 44 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

P.U.H. MELIOR

Kopiec 9, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Elisa Pracownia Krawiecka

Wolności 1 lok. 3, Popielów, 46-090 (opolskie)

BIO-MESSIS

Gola 20b , Świerczów, 46-112 (opolskie)

PHU

Karłowiczki 6A , Karłowice, 46-037 (opolskie)

IT Process

Adama Mickiewicza 86 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

RENATA PRACOWNIA KRAWIECKA

Powstańców Śląskic, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

METAL-PLAST

Domaradzka Kuźnia Opolska 12 , Pokój, 46-034 (opolskie)

STR

Kurznie Adama Mickiewicza 99 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

MURAWSKA MAŁGORZATA Zakład Krawiecki "Twój Styl"

Sienkiewicza 17 (OPOLSKIE)

A R SCHWARZ BAU Roman Marynik

MŁYŃSKA 6, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"A.S" Adrian Strózik

os. Osiedle Energetyk 14A lok. 4, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

AFK TOOLS TOMASZ KOSYK

Powstańców 23, Popielów, 46-090 (opolskie)

Alina Pachura PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

Żelazna Boczna 5, Dąbrowa, 49-120 (opolskie)

ARCHIDREW MARCIN KREMER

Kraszewskiego 2, Popielów, 46-090 (opolskie)

AS ANNA SZYMAŃSKA

Kościuszki 39, Popielów, 46-090 (opolskie)

BIURO RACHUNKOWE ANETA MARSZAŁEK

MICKIEWICZA 18, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"BOG-BET" Beata Mazur

Asfaltowa 7, Dąbrowa, 46-112 (opolskie)

"CARPETWORLD" Wrzeciono Renata

POWSTAŃCÓW ŚL. 20, Chróścice, 46-080 (opolskie)

CENTRUM MEBLOWE Marian Zarusiński

Namysłowska 46C, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

DEKARSTWO-BLACHARSTWO Sieradzki Sławomir

Bąkowice Główna 20, Świerczów, 46-112 (opolskie)

EASY SOFTWARE Marek Roj

NAMYSŁOWSKA 46D, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

EL-SOL INSTALACJE ROBERT SZLACHCIKOWSKI

Brzeska 18, Lubsza, 49-313 (opolskie)

ELECTRONIC DESIGN ŁUKASZ ŚWIERCZYŃSKI

SIENKIEWICZA 26, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ENERGOAUDYTOR MIROSŁAW WITEK

Sosnowa 4, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

EURO - STYLE Katarzyna Cossbau

MICKIEWICZA 5, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

FIRMA BUDOWLANO- REMONTOWA MARCIN CICHOŃ

Dworcowa 56, Popielów, 46-090 (opolskie)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA FLORIS IZABELA MARSZAŁEK

Michała 9, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA KATERING KROKIECIK BOGUSŁAWA DEREWLANY

Rybna 7, Popielowska Kolonia, 46-090 (opolskie)

Firma Handlowo Usługowa „Mech-Trans” Rafał Paluch

Fałkowice 112, Pokój, 46-034 (opolskie)

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna WEKA Klemens Weber

KORFANTEGO 14, Chróścice, 46-080 (opolskie)

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA ANDRZEJ GŁĘBOCKI

Adama Mickiewicza 35, Kurznie, 46-037 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA ANNA GUMIENNA

Łączna 1, Stobrawa, 46-090 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA" KAROLINA'' AGNIESZKA RADOMSKA

Słoneczna 30, Karłowice, 46-037 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA MARZENA WALASEK

Odrzańska 39, Rybna, 46-090 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JOANNA WIDACHA-CICHOŃ

Dworcowa 31, Popielów, 46-090 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWA "FORMAT" GRZEGORZ ŻOŁNOWSKI

Mały Kopiec 2, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

FRANKLIN Rafał Mateja

Starościn ŁĄKOWA 3, Świerczów, 46-112 (opolskie)

GENERALNY DYSTRYBUTOR CONY F.U.H.P. WOJTAS BEATA WOJTAS

Wiejska 63, Lubienia, 46-090 (opolskie)

GREKON Wyroby ze Stali Nierdzewnej Grzegorz Konefał

1MAJA 27A, Kup, 46-082 (opolskie)

INTERIO Adrian Blacha

Szkolna 30, Chróścice, 46-080 (opolskie)

JOANNA KOIS "CHATA LEONA"

Zapłocie 16, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

JUSTYNA WIESNER FIRMA USŁUGOWO-FINANSOWA

Wiatraki 5a, Popielów, 46-090 (opolskie)

KARDAN - TRANS Mateusz Czechowski

OŚ.ENERGETYK 2B lok. 6, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

KATARZYNA STRĘG TWOJE MIEJSCE PRACOWNIA PROJEKTOWA

Odrzańska 48A, Rybna, 46-090 (opolskie)

KLDev KRZYSZTOF ŁOPUCH

Adama Mickiewicza 48, Kurznie, 46-037 (opolskie)

"KONAR" Margasiński Andrzej

Skórze 1/1, Świerczów, 46-112 (opolskie)

KOPALNIAREKLAMY.PL JAN KOZIOŁ

Opolska 24, Kopalina, 46-034 (opolskie)

MARTA FILIPOWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LANDTECH

Lipki 102, Brzeg, 49-300 (opolskie)

MASSAŻET ŻANETA WILCZEK

Dworcowa 32, Popielów, 46-090 (opolskie)

MICHAŁ ŻURKOWSKI LOKFARM

Szkolna 5 lok. 2, Świerczów, 46-112 (opolskie)

NORBERT KAROL KILIAN

Powolnego 7, Popielów, 46-090 (opolskie)

NOW- TECH LIDIA NOWOK

Pokojska 3, Nowe Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Ochrona Osób i Mienia "VIP"Grzegorz Wojnarowski

Katowicka 12a, Kup, 46-082 (opolskie)

Ośrodek Jeżdziecki "Picador" Magdalena Stankiewicz

Lubienia Popielowska 6, Popielów, 46-090 (opolskie)

P.H.U. "JUNIOR" Janków Jan

Brzeska 40, Świerczów, 46-112 (opolskie)

P.P.H.U. "AURUM" Jarosław Jedliński

Brzeska 51, Świerczów, 46-112 (opolskie)

"PLECOTUS" Żołnowska Alicja

Miejsce Parkowa 4B, Świerczów, 46-112 (opolskie)

PRRZEDIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "KARO" KAROLINA WYPYCH

Brzeska 31A, Świerczów, 46-112 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE '' KUPCZYK'' GABRIELA KUPCZYK

Wiatraki 4, Popielów, 46-090 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE RYSZARD KOPKA

Domaradzka Kuźnia Opolska 8A, Pokój, 46-034 (opolskie)

PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TRANS -MAT MATEUSZ MŁYNEK

Mondrzyka 3, Popielów, 46-090 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "MIUSIC ART SOUND" MARCIN CZYKIETA

Polna 11, Karłowice, 46-037 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE '' ZYGMA'' ZYGFRYD SOSNA

Warszawska 31, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

REHA - FITNES Katarzyna Palt

PIASTOWSKA 3, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

RG-MET RAFAŁ GLID

Poprzeczna 24, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Roman Kobyliński Zakład Remontowo Budowlany ROKO

Narok Boczna 1 lok. 5, Dąbrowa, 49-120 (opolskie)

SALON URODY EFEKT ROJ KATARZYNA

NAMYSŁOWSKA 46D lok. 5, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

SERWIS SENIORA BENEDYKT MAJOR

Miarki 14, Kup, 46-082 (opolskie)

SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY ANNA WIDACHA

Powstańców 20, Popielów, 46-090 (opolskie)

SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY DOROTA NISZCZOTA

Starościn Kluczborska 11, Świerczów, 46-112 (opolskie)

Sklep Spożywczo - Przemysłowy Jolanta Paluch

Domaradzka Kuźnia Opolska 13, Pokój, 46-034 (opolskie)

STUDIO FRYZUR MAGDALENA CZECHOWSKA

Dworcowa 4, Popielów, 46-090 (opolskie)

SURAŻYŃSKA ALICJA TWOJA OPIEKUNKA ALA

Namysłowska 24, Miejsce, 46-112 (opolskie)

TARGET IT Adam Fryderyk

Lipowa 44, Zagwiździe, 46-030 (opolskie)

TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ŁUKASZ JAKUBOWSKI

Kupska 30, Nowe Siołkowice, 46-083 (opolskie)

THEODOR BACKS MATADOR POLSKA Krystian Mikoszek

B. PRUSA 7, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ZAKŁAD BUDOWLANY SZYMON STERCZEWSKI

Zalesie 47A lok. 4, Zalesie, 46-146 (opolskie)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY FRANCISZEK SOCHOR

Koszykarzy 17, Chróścice, 46-080 (opolskie)

ZAKŁAD OPTYCZNY JUSTYNA HORYŃCZUK-HARAF

Powstańców 38, Popielów, 46-090 (opolskie)

Zakład Stolarski Józef Stiller

POWSTAŃCÓW ŚL. 52, Chróścice, 46-080 (opolskie)

Zakład Usługowo Handlowy Instalacje WOD-KAN i CO Waldemar Tomala

Żytnia 3, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

ZELDAW ZELEK DAWID

Dąbrowa Główna 7, Ś, 46-112 (śląskie)

ZIUTEX Józefa Rybicka

OŚ.ENERGETYK , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"ARTUR WARWAS INTERNATIONAL CONSULTING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PIASKOWA 9, Chróścice, 46-080 (opolskie)

"B & R EXPO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

POLNA 20, Karłowice, 46-037 (opolskie)

DAMPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DĄBROWA 1, Chróścice, 48-080 (opolskie)

ESTEVES-DWD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MUROWSKA 35 B, Zagwiździe, 46-030 (opolskie)

GBZI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KOŚCIELNA 35, Kąty Opolskie, 46-050 (opolskie)

GNIOTPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD KURZNIE

MICKIEWICZA 15A, Kurznie, 46-037 (opolskie)

"LUC-PRODUCT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

J.CEBULI 16, Chróścice, 46-080 (opolskie)

MATERIAŁY BUDOWLANE I PRZEMYSŁOWE "TADEJ" SPÓŁKA JAWNA PIEKORZ ADAM, PAWOLEK KORNELIA

POWSTAŃCÓW 23, Chróścice, 46-080 (opolskie)

METAL HAHN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

J. CEBULI 14, Chróścice, 46-080 (opolskie)

MZ "AGROBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z UDZIAŁEM ZAGRANICZNYM

BRZESKA 38, Lubsza, 49-313 (opolskie)

NATURALS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

WIEJSKA 23, Grabczok, 46-030 (opolskie)

PIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NAMYSŁOWSKA 120, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

POLSKIE ZABEZPIECZENIA MAJĄTKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BRZESKA 17, Lubsza, 49-313 (opolskie)

PROGRESS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MŁYŃSKA 8, Chróścice, 46-080 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BRYZA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BRZESKA 4, Lubsza, 49-313 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "JAMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BRZESKA 4, Lubsza, 49-313 (opolskie)

SANDMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PIASKOWA 2, Chróścice, 46-080 (opolskie)

TRAMAD - SERWIS OPOLE ANDRZEJ KOCHANOWSKI I JERZY KNYCH SPÓŁKA JAWNA

BOCZNA 14A, Żelazna, 49-120 (opolskie)

"WIDAWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

LUDOWA 24, Biestrzykowice, 46-112 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY BUDOWNICTWA "WEKON" ALFRED WEBER,BOGUSŁAW KONRAD SPÓŁKA JAWNA

DĄBROWA 2, Chróścice, 46-080 (opolskie)

WYRÓB KAFELEK KAMIENIO-PODOBNYCH - GARDZIEJEWSKA ANIELA

Wincentego Witosa 26, Stobrawa, 46-090 (opolskie)

Agent ubezpieczeniowy Pieszczyk Agnieszka

Dąbrowa Główna 17, Świerczów, 46-112 (opolskie)

"AKBUD" ANDRZEJ KACZMAREK

Bąkowice Główna 59D, Świerczów, 46-112 (opolskie)

"ALDOPOL" USŁUGI BUDOWLANE Dobosz Aleksander

Dąbrowa KASZTANOWA 1, Świerczów, 46-112 (opolskie)

ALEK - MAL Aleksander Małysa

NAMYSŁOWSKA 108, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ANLECH ANNA RÓŻAŃSKA

Adama Mickiewicza 88, Kurznie, 46-037 (opolskie)

APTEKA PRYWATNA MGR BARBARA BOBKO

Rynek 4, Kup, 46-082 (opolskie)

APTEKA SANKT ROCHUS ANNA MOCZKO-NEUBERG

Namysłowska 34, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

APTEKA VADEMECUM IRENA FIRLEJCZYK

Korfantego 1A, Chróścice, 46-080 (opolskie)

AR-WAHL Rafaela WAHL

Opolska 32, Popielów, 46-090 (opolskie)

ARTYKUŁY OGÓLNOSPOŻYWCZE GABRIELA STOTKO.

NAMYSŁOWSKA 13, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ASAD ( ARNOLD SADLO)

OSTRÓWEK 21, Chróścice, 46-080 (opolskie)

AUTO GUMIN PATRYK BLACHA

Sienkiewicza 7, Popielów, 46-090 (opolskie)

BAR NA GÓRCE RAJNARD KULIG

Klapacz 23, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

ŁUSZCZAK LIDIA BAR POD LASEM

Kupska 46, Nowe Siołkowice, 46-083 (opolskie)

GRZEGORZ WADÓWKA BIURO PROMOCJI EKSPORTU PROEXPO

Lipki 29, Brzeg, 49-300 (opolskie)

BIURO RACHUNKOWO - KSIĘGOWE KARINA PRODLIK

Klapacz 82, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

TOMASZ SOKÓŁ "CREATE WWW"

Brzeska 11B, Lubsza, 49-313 (opolskie)

CZORA SPAWANIE SPECJALISTYCZNE Patryk Czora

św.Jana 9, Chróścice, 46-080 (opolskie)

"DAMIK" TELERADIO-MECHANIKA DAMIAN COSSBAU

BRONIEWSKIEGO 9, Chróścice, 46-080 (opolskie)

DREW-MEB, USŁUGI ZWIĄZANE Z UBEZPIECZENIAMI I STOLARSTWEM ILONA KUPCZYK

KOPIEC 35, Chróścice, 46-080 (opolskie)

DREWIERZ LUCYNA WIERZBICKA

Młyńska 16, Karłowice, 46-037 (opolskie)

ECO FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA HUBERT FOX

Dworcowa 70, Popielów, 46-090 (opolskie)

EURO -HURT Mariusz Bydłosz

NAMYSŁOWSKA 111 lok. 6, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

F.H.U MERS MARIOLA PINCZER

40-lecia 2, Świerczów, 46-112 (opolskie)

FIRMA "MARKO" MARIUSZ HARAF

Boczna 5, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA "KAMILA" ADELA STĘPNIAK

Kościelna 8, Rybna, 46-090 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA M-S Marcin Szleger

Dobrzeń Mały ŻEROMSKIEGO 4, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA "NATA" WIESŁAWA DEBERA

Aleksandra Zawadzkiego 15, Stare Kolnie, 46-090 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWA HELENA SIENKIEWICZ

Błonie 19, Popielów, 46-090 (opolskie)

Firma usługowo - handlowa "H-S" Halina Studziżba

Starościn Dąbrowska 7, Świerczów, 46-112 (opolskie)

TOMA WERONIKA FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA

Piastowska 4, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA "STOLARIS" GIEROK KRZYSZTOF

SZKOLNA 7, Chróścice, 46-080 (opolskie)

GABINET KOSMETYCZNY " GABRIELA " GABRIELA SŁAWIK

Wacława 4, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

PAWLAK MAŁGORZATA Gabinet Stomatologiczny

Korfantego 1A, Chróścice, 46-080 (opolskie)

GABINET WETERYNARYJNY Manfred Sabasch

WROCŁAWSKA 30, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

WYSOCKA JANINA HANDEL ARTYKUŁAMI PRZEMYSŁOWYMI, WARZYWA I KWIATY

Brzeska 23, Lubsza, 49-313 (opolskie)

GRZEGORZ RADLAK HANDEL I USŁUGI

KWIATOWA 7, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

HURT - DETAL NAPOI "ANKA" ANNA GRZONKA

Mondrzyka 1A, Popielów, 46-090 (opolskie)

I-VITA IWONA STUDNICZKA

os. Osiedle Energetyk 1C lok. 3, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

CEZARY MĘDYKOWSKI INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Adama Mickiewicza 8, Namysłów, 46-100 (opolskie)

INSTALACJE C.O , WODNO - KANALIZACYJNE Joachim Urban

LEŚNA 5, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

"J A K U B " JAKUBOWSKI KLEMENS

Brzeska 3B, Lubsza, 49-313 (opolskie)

"JANTAR" Januszewski Tadeusz

Przygorzele 1, Świerczów, 46-112 (opolskie)

JUNGER - NOWOCZESNE SYSTEMY GRZEWCZE Rafał Junger

WROCŁAWSKA 7A, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

KOCIOK-USŁUGI TRANSPORTOWE I SPRZĘTOWE Ryszard Kociok

DĄBROWA 1, Chróścice, 46-080 (opolskie)

Kopo.s.c Piotr Koziak

TUWIMA 4, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Kopo . s.c Anna Koziak

TUWIMA 4, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

KWIACIARNIA ZIELONA GĘŚ BĘBENEK MONIKA

ul Przyszłości 9, Popielów, 46-090 (opolskie)

LAGOS Anna Kowol

KOPERNIKA 36, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Lukas Robert ROBERT ZELEK

Dąbrowa Podhalańska 1, Świerczów, 46-112 (opolskie)

MALEX Zygmunt Matros

KWAŚNA 12, Chróścice, 46-080 (opolskie)

MAXTRANS Maksymczuk Marcin

Miodary Brzozowa 4C, Świerczów, 46-112 (opolskie)

MEBLE GIESA ARTUR GIESA

Klasztorna 3, Popielów, 46-090 (opolskie)

MECHANIKA I BLACHARSTWO POJAZDOWE Arnold Szajca

WROCŁAWSKA 9A, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

MEDECO MARIA DOMAGALSKA-SOKÓŁ

Brzeska 11B, Lubsza, 49-313 (opolskie)

METAL- MR MARIA KUPCZYK

Józefa Cebuli 14, Chróścice, 46-080 (opolskie)

MIĘSO - WĘDLINY- DRÓB MANFRED SYNOWSKI

KOŚCIUSZKI 17, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

MONTAŻ INSTALACJI GRZEWCZYCH I SANITARNYCH Mariusz Oliwa

KONOPNICKIEJ 1, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

MTM Marta Owsiak

Brzozowa 1, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

OK-PROF MARCIN OLSZOK

Klonowa 10, Popielów, 46-090 (opolskie)

P.H.U. SEBAN SEBASTIAN KOŁODZIEJ

Namysłowska 94, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

P.P.H.U "SALIX" WOJCIECH JEDLIŃSKI

Brzeska 51, Świerczów, 46-112 (opolskie)

P. U.P.H KOZIOL - WYROBY WIKLINOWE Arnold Koziol

BOCZNA 10, Chróścice, 46-080 (opolskie)

PAL- EXPORT Agnieszka SŁOCIŃSKA

Jana Sobieskiego 6, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

PERFECT-CLEANING Sylwia Marmuszewska

os. Osiedle Energetyk 19A lok. 7, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

PHU BUDOMEX DURAJ GRZEGORZ

Miejsce Namysłowska 26B, Świerczów, 46-112 (opolskie)

PHU"ELEKTROLINO"Norbert Michalczyk

Prusa 1, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

PIEKARNIA - SKLEP SPOŻYWCZY Klaudiusz Prohaska

MŁYŃSKA 1, Kup, 46-082 (opolskie)

BEATA PIERZYNA POŚREDNICTWO FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWE

Wolności 18, Popielów, 46-090 (opolskie)

PPHU EXPERT MEBLE Rafał Habrych

Starościn Łąkowa 5b, Świerczów, 46-112 (opolskie)

PPHU "ZBYTECH" ZBIGNIEW HRYNIUK

Brzeska 33, Lubsza, 49-313 (opolskie)

PRODUKCJA HANDEL MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI I PRZEMYSŁOWYMI Rafał Kobienia

Dworcowa 1C, Nowe Siołkowice, 46-083 (opolskie)

PRODUKCJA HANDEL USŁUGI ABI ANNA BIEŃ

Podstawie 9, Popielów, 46-090 (opolskie)

ProEcoEnergy Dawid Matraszek

Osiedle Energetyk 16B lok. 6, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

PROKTON Henryk Kośny

DĄBROWA 27, Chróścice (opolskie)

PRRZEDIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE Niżyńska Katarzyna

Brzeska 21, Świerczów, 46-112 (opolskie)

PRYWATNY GABINET PEDAGOGICZNY Joanna Ławicka

BRYNICKA 29 lok. 2, Kup, 46-082 (opolskie)

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY Wocko Monika

KLAPACZ 28, SIOŁKOWICE STARE, 46-083 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WOJTPOL RYSZARD KOZUBEK

Wincentego Witosa 18, Stobrawa, 46-090 (opolskie)

MANFRED KUC PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KUC"

Powstańców 21, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MAREK GŁOWACKI

DWORCOWA 1, Popielów, 46-090 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE ARTBUD KRZYSZTOF BECK

Klapacz 21, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "GAMAPOL" BERNADETA SZARGUT

Wiejska 2, Stare Kolnie, 46-090 (opolskie)

Cieplik Witold Przedsiębiorstwo "HUBERTUS - TURIST"

Wiejska 1, Święciny (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE DOMINIK SKRZYPIEC

A.KOŚNEGO 36, Chróścice, 46-080 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE PERFEKTBAU ROMAN KOŁODZIEJ

Polna 11, Karłowice, 46-037 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "LUKAS" Łukasz Pachura

Żelazna Boczna 5, Dąbrowa, 49-120 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ROMAR Kazimierz Owsiak

BRZOZOWA 1, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ZYGMUNT PODAWCA PRZEDSIĘBIORSWTO HANDLOWO-USŁUGOWE

Lipki 89, Brzeg, 49-300 (opolskie)

REMONDIX MARCIN OLSZEWSKI

Bąkowice Słoneczna 9 lok. 5, Świerczów, 46-112 (opolskie)

JAN KAŁUŻA REMONTEX

Lipki 43A, Brzeg, 49-300 (opolskie)

RUSZTOWANIA PLETTAC ALBERT ZUZAK

Wężowice 11, Świerczów, 46-112 (opolskie)

"RYMON" HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA "KRYS-BUD" ARTYKUŁY BUDOWLANO-PRZEMYSŁOWE KULIG ANNA

Wolności 1, Popielów, 46-090 (opolskie)

SALON FRYZJERSKI "JOLA" Jolanta Piekorz

KWAŚNA 42, Chróścice, 46-080 (opolskie)

SALON FRYZJERSKI EWA KRANK

Kościuszki 36, Popielów, 46-090 (opolskie)

SKLEP "JAK" S.C. JOANNA KOSSAK I KATARZYNA LEDWOLORZ

SIENKIEWICZA 15A, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Sklep spożywczy "MARCIN" Bielecki Romuald

Starościn Opolska 18, Świerczów, 46-112 (opolskie)

SKLEP WIELOBRANŻOWY Joachim Zielonka

DĄBROWA 27a, Chróścice, 46-080 (opolskie)

SKLEP WIELOBRANŻOWY SABA Alina Blacha

MICHAŁA 26, Stare Siołkowice (opolskie)

SKLEP Z ART. SPOŻYWCZYMI Henryk Kołodziej

NAMYSŁOWSKA , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

SMQ SERWIS Łukasz Harhala

Henryka Sienkiewicza 6, Namysłów, 46-100 (opolskie)

Solar Place Pączek Maciej

Polna 3, Kaniów, 46-090 (opolskie)

"SPAWBUD" Paweł Łoba

Kopiec 1, Chróścice, 46-080 (opolskie)

SPRZEDAŻ OPAŁU I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH MARCIN KOBIENIA

Dworcowa 1c, Nowe Siołkowice, 46-083 (opolskie)

STUDIO FRYZUR ZAFIR Agnieszka Pfeffer

PIASKOWA 21, Chróścice, 46-080 (opolskie)

TAKSÓWKA OSOBOWA JAN ŚLAZYK

REYMONTA 2 lok. 2, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

TAKSÓWKA OSOBOWA , POMOC DROGOWA Franciszek Kałuża

MICKIEWICZA 7, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

TALO PROFILE Sławomir Olczyk

Leśna 9 lok. 6, Dąbrowa, 49-120 (opolskie)

TECHNIKA BRAM PRZEMYSŁOWYCH Piotr Lisowski

BABILAS 5, Chróścice, 46-080 (opolskie)

ANNA PYZIK TERRA-PROFIT USŁUGI DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE

Lipki 126B, Brzeg, 49-300 (opolskie)

TOK-FREZ-ED Edward Wang

ŻEROMSKIEGO 36A, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Towarowy Transport Ciężarowy Jacek Pajdak

Korfantego 42, Chróścice, 46-080 (opolskie)

TRANSPORT CIĘŻAROWY NR 6 EUGENIUSZ GRUSZKA

Kopernika 24, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE LUKASCZYK RAJNOLD

Moniuszki 14, Popielów, 46-090 (opolskie)

USLUGI BUDOWLANE Henryk Dajewski

KORFANTEGO 58, Chróścice, 46-080 (opolskie)

USŁUGI BUDOWLANE DANIEL GIŻEWSKI

Brzeska 26, Karłowice, 46-037 (opolskie)

USŁUGI BUDOWLANE Koziak Jan

Dąbrowa Kolejowa 12, Świerczów, 46-112 (opolskie)

USŁUGI CIESIELSKO - DEKARSKIE I OGÓLNOBUDOWLANE, KLUB DZIECIĘCY CALINECZKA JAN SZPAJCHER

Brzeska 68, Popielów, 46-090 (opolskie)

USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE inż. ADRIAN CISICKI

OŚ.ENERGETYK 6 lok. 4, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

JOACHIM ZIEŃCZYK USŁUGI HANDLOWO - PRODUKCYJNE KRAJOWE I ZAGRANICZNE

Brzeska 74, Popielów, 46-090 (opolskie)

ANDRZEJ KRZYWDA USŁUGI INFORMATYCZNO PROGRAMISTYCZNE

Powstańców 22, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

USŁUGI INSTALACYJNE Kukuł Roman

Brzeska 46, Świerczów, 46-112 (opolskie)

USŁUGI LEŚNE GRZYBOWSKA SYLWIA

NAD UJŚCIEM 14, Chróścice, 46-080 (opolskie)

USŁUGI LEŚNE TOMASZ MACIĄŻEK

Osiedle 2A lok. 2, Karłowice, 46-037 (opolskie)

ANNA DRZEWIECKA-SKOWICKA USŁUGI LEŚNE "LAS-BUD"

Kolejowa 32, Karłowice, 46-037 (opolskie)

ROBERT HARTMAN USŁUGI MARKETINGOWE

Zapłocie 27, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE COSSBAU RAJMUND

ŚW.ROCHA 19, Chróścice, 46-080 (opolskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Szewczyk Paweł

Bąkowice Słoneczna 11C lok. 3, Świerczów, 46-112 (opolskie)

USŁUGI P. POŻ. Andrzej Palt

PIASTOWSKA 3, Dobrzeń Wielki (opolskie)

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE Ślazyk Wioletta

REYMONTA 2 lok. 2, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE. Paweł Gatzka

KOSZYKARZY 13, Chróścice, 46-080 (opolskie)

Usługi Remontowo- Budowlane, Malarstwo -Tapeciarstwo Edmund Psyk

PODLESIE 7, Chróścice, 46-080 (opolskie)

USŁUGI STOLARSKIE ROBERT GŁATKI

Błonie 5A, Popielów, 46-090 (opolskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE LESZEK HANIEWICZ

OŚ.ENERGETYK 17E lok. 2, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE "MARGO" MARZENA SEMENIUK

Polna 14, Karłowice, 46-037 (opolskie)

Usługi Transportowe Zbigniew Marciniszyn Niewodniki, ul. Młyńska 2, 49-120 Dąbrowa

Niewodniki Młyńska 2, Dąbrowa, 49-120 (opolskie)

Chorkun Marek Usługi Transportowe

Bielice 1, Świerczów, 46-112 (opolskie)

W.N. DEKARSTWO - CIESIELSTWO NORBERT WILCZEK

Ogrodowa 6, Popielów, 46-090 (opolskie)

Bartosz Blimke Web Development

Rynek 1, Kup, 46-082 (opolskie)

"WERBEL" - Doradztwo i Szkolenia Piotr Bębenek

Przyszłości 9, Popielów, 46-090 (opolskie)

WIGA Wojciech Krężlewski

NAMYSŁOWSKA 118, Dobrzeń Wielki (opolskie)

WSZYSTKO WOKÓŁ DOMU - USŁUGI OGRODNICZO - BUDOWLANE Roman Gandyra

SZKOLNA 2A, Chróścice, 46-080 (opolskie)

ZAKŁAD DŹWIGOWO - ELEKTRYCZNY "DEZ" KRZYSZTOF LISOWSKI

Moniuszki 4, Popielów, 46-090 (opolskie)

ZAKŁAD ELEKTRO - INSTALACYJNY TADEUSZ KOLIWESZKA

Mariana Buczka 4, Stobrawa, 46-090 (opolskie)

ZAKŁAD FRYZJERSKI „EWEL - FRYZ” EWELINA KRYSTOSEK

Kopalina Opolska 2B, Pokój, 46-034 (opolskie)

ZAKŁAD KOMINIARSKI PAWLISZYN KAZIMIERZ

BRZESKA 11A, Lubsza, 49-313 (opolskie)

ZAKŁAD MALARSKO-TAPECIARSKI Joachim Maciosek

Namysłowska 16, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Piotr Bugajski Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Brzeska 16, Świerczów, 46-112 (opolskie)

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Mateusz Kociok

Boczna 4, Chróścice, 46-080 (opolskie)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY MANFRED GANDYRA

PIASKOWA 3, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ZAKŁAD REMONTOWO- BUDOWLANY TOMASZ RÓŻAŃSKI

Kurznie Adama Mickiewicza 84, Karłowice, 46-037 (opolskie)

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY ANDRZEJ KSIĄŻKIEWICZ

Wiejska 48, Nowe Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Artur Błyszcz Zakład Remontowo Budowlany

Zapłocie 2A, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUG ELEKTRONICZNYCH KAMPA BERNARD

Powstańców Śląskich 33, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

KAZIMIERZ CIEŚLAK ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "Gaj"

Święciny Wiejska 31, Pokój, 46-034 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Marek Niewalda

KATOWICKA 14, Kup, 46-082 (opolskie)

EWA CIEŚLAK ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

Święciny Wiejska 13, Pokój, 46-034 (opolskie)

KANIA JACEK ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWO - BUDOWLANYCH "KANIA"

Szenwalda 34A, Popielów, 46-090 (opolskie)

ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWO-BUDOWLANYCH "RA-MA" S.C. MATEUSZ MACIOSZEK

Żytnia 7, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

ZAKŁD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY "SŁAWIK" ŁUKASZ SŁAWIK

Zapłocie 25, Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Firma Handlowo Usługowa - Małgorzata Doszak

Tulipanowa 7, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

Ars Arte Janusz Kołodziej

NAMYSŁOWSKA 80, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

"AUTO CZĘŚCI UŻYWANE" Marcin Weber

DĄBROWA 23, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

B & S IMPORT-EXPORT HANDEL PRODUKCJA USŁUGI KUBIS SONIA

CHOPINA 28, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

BERNARD KOZIOL BERBUD FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA

Brynicka 6, Kup, 46-082 (OPOLSKIE)

DEKARSTWO CIESIELSTWO Krasoń Paweł

Grodziec 33, ŚWIERCZÓW, 46-112 (OPOLSKIE)

F.H.U "ADAMUS" Ewa Sumlińska

KATOWICKA 3, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

Firma Handlowa "SPORT-TIME" Żołnowska Irena

Starościn Opolska 6, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

FIRMA USŁUGOWA "GOSTA" MAŁGORZATA SZCZEGLIK

Wincentego Witosa 4, Stobrawa, 46-090 (OPOLSKIE)

FIRMA USŁUGOWA "JAN - MAR" ELŻBIETA BIAŁAS

Partyzantów 7, Stare Kolnie, 46-090 (OPOLSKIE)

FIRMA USŁUGOWA "KORUS" BOGUSŁAWA KORUS

Wincentego Witosa 50, Stobrawa, 46-090 (OPOLSKIE)

FIRMA USŁUGOWA STANOSZEK WALDEMAR STANOSZEK

Adama Mickiewicza 27, Kurznie, 46-037 (OPOLSKIE)

IRBUD - USŁUGI STOLARSKIE,CIESIELSKIE I BUDOWLANE Ireneusz Zajączkowski

WROCŁAWSKA 3, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

Andrzej Dembicki ' 'KANTOR WALUTOWY ''

UL. NAMYSŁOWSKA 48, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

"KRIS" CONSULTING- HANDEL Krzysztof Urbaniak

DWORCOWA 41 lok. 1, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

MEBEL PROFI MONT KUCHNIE KLIMAŃSKI KRYSTIAN

BRZOZOWA 5, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

TOMASZ NOGAS MECHANIKA POJAZDOWA

Szkolna 3, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

Błaszczyszyn Agnieszka Piekarnictwo-Cukiernictwo

Herberta 93B, Dobrzeń Wielki (OPOLSKIE)

PRYWATNY GABINET LEKARSKI Sylwia Kośna -Knopp

KOPIEC 39, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

KONOPKA - FIUTAK MAŁGORZATA Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Wrocławska 2, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE MAG-POL ŁUKASZ DOBOSZ

Kolejowa 34, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

ARKADIUSZ GRABOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "UNI-HURT"

Jodłowa 6, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

EDWARD SKRZYCZEWSKI SE-pal

Brzozowa 7, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

Jończyk Jolanta Sklep Ogólnospożywczy "MICHAŁ"

Wolności 42, Murów (OPOLSKIE)

SKLEP WIELOBRANŻOWY "AS" Krzysztof Piróg

DWORCOWA 3, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

SOLARIUM - FRYZJERSTWO Gabriela Pogrzeba

BRYNICKA 6A, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

STUDIO DEKORACJI OKIEN Katarzyna Stiller

Namysłowska 112, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

USŁUGI MALARSKO-TAPECIARSKIE GEIGER ANDRZEJ

NAMYSŁOWSKA 107, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

USŁUGI OGRODNICZE ARTUR WOCKA

POWSTAŃCÓW ŚL. 2, Chróścice, 46-080 (OPOLSKIE)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE "REMONTEX" MARCIN BIAŁAS

Partyzantów 7, Stare Kolnie, 46-090 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY SZYCIE ZASŁON I FIRAN "FIRANEX" MARIANNA DUBIEL

Zapłocie 20, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY ORAZ ROBOTY ZIEMNE RAFAŁ PSYKALLA

Powstańców Śląskich 28A, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWO- HANDLOWY-OBSŁUGA I NAPRAWA SAMOCHODÓW Roman Kwosek

BABILAS 26, Chróścice, 46-080 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD UZDATNIANIA KRUSZYW NATURALNYCH I ROBÓT REMONTOWO BUDOWLANYCH Józef Tretel

KWAŚNA 49A, Chróścice (OPOLSKIE)

TOMASZ RADZISZEWSKI 5DE MANAGEMENT SYSTEMS

Osiedle Energetyk 8 lok. 6, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

APTEKA "PANACEUM" BOŻENA RZERZICHA

Kolejowa 8, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

ARTUR GUSZPIT ARPOL

Lipki 9, BRZEG, 49-300 (OPOLSKIE)

AUTO "GLADI" ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ ANDRZEJ PRODLIK

Górna 5, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

"BAMBINO" SKLEP WIELOBRANŻOWY Lidia Michalczyk

PRUSA 1, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

CENTRUM OGRODNICZE Edward Knopp

KOPIEC 39, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

"DEKARSTWO" Bogdan Przeździk

Biestrzykowice Główna 14c lok. 3, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

DORADZTWO USŁUGI HANDEL "MERITUM" WALDEMAR HARTMAN

Boczna Kolejowa 6, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

EKO TRANS Jan Kurowski

BRYNICKA 16B, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

EL-SERV HANDEL I USŁUGI ADAM RZERZICHA

Kolejowa 8, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

F.H.U. ELTOM Tomasz Uryga

OŚ.ENERGETYK 17E lok. 3, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

F.H.U. STARA KUŻNIA Artur Wojtera

BOCZNA 2, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA WOŹNICKI MARIUSZ

WROCŁAWSKA 45, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANO-USŁUGOWA GRZEGORZ SZWARC

Brzeska 8, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

FIRMA USŁUGOWA "ELIASZ" ALINA ELIASZ

Krótka 2, Stobrawa, 46-090 (OPOLSKIE)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ESKIMOS" ROBERT KANIA

BRZESKA 2A, POPIELÓW, 46-092 (opolskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY OLAF KULIG

Kościuszki 9, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

Gabinet Weterynaryjny Jacek Stec

RYNEK 1, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

HALAMA INTERNATIONAL - TRANSPORTE & SPEDITION Maria Halama

POWSTAŃCÓW ŚL. 22, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

MARTI - TRANS MARCIN NOWOK

Pokojska 3, Nowe Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

MASTER HOUSE DOROTA PIECHOTA

NAMYSŁOWSKA 46C, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

MK-ELEKTRO MAREK KOCIOK

Klapacz 110, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

KUBIS HENRYK NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN ROLNICZYCH

Zapłocie 21, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

Naprawa Urządzeń Elektronicznych Błaszków Andrzej

Bąkowice Główna 31, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

NEW LOOK KATARZYNA SUCHECKA

NAMYSŁOWSKA 97, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

NZOZ "ASMED" Aleksander Sakowski

KORFANTEGO 1A, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

P.H LIDEX Lidia Pogrzeba

NAMYSŁOWSKA , DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

P.P.H.H "JAWIS" Wiesława Jedlińska

Brzeska 51, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

P.U.H. "JULMAX" STOLARKA BUDOWLANA Grażyna Sosnowska

KWAŚNA 111, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

PIEKARNICTWO I CUKIERNICTWO SYLWIA LUSZCZYK

Michała 36, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

"POLPARTS"Sowa Krzysztof

OŚ.ENERGETYK 9B lok. 4, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

ĆWIKLIŃSKA ALINA Promed - Alina Ćwiklińska.

Karola Miarki 6, Kup, 46-082 (OPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grzegorz Wacławik

Dąbrowa Podhalańska 18, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Handlu i Usług "VIOLLA" Andrzej Groblica

Bąkowice Szkolna 12 lok. 4, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE 'FABISZ" Waldemar Fabisz

MŁYŃSKA 2, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

KATARZYNA PROKOPOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE RESTAURACJA "POPIELANKA"

Dworcowa 27, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - PRODUKCYJNE - "TOR" JÓZEF KRAWIEC

Kamieniec 11, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

"ROGEN"KRYSTYNA ROSIŃSKA CICHOCKA

K.Miarki 14, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

SALON FRYZJERSKI IWONA WILPERT

Warszawska 1, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY "MANUELA" Manuela Cebula

KORFANTEGO 7A, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

"SCHODY - LUBDA" HENRYK LUBDA

Piaskowa 11, Nowe Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

SKLEP ROLNY " AGROPLON" Wiesław Jaworski

1 MAJA 58, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY TLAŁKA HALINA

Odrzańska 9A, Rybna, 46-090 (OPOLSKIE)

SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY KAZIMIERZ BUDAS

Wincentego Witosa 34, Stobrawa, 46-090 (OPOLSKIE)

SPEEDTRANS Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Rajmund Młynek

KWAŚNA 72, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

STOLARSTWO BUDOWLANO __ MEBLOWE NIMPSZ NORBERT

WYZWOLENIA 6, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

STOLARSTWO - USŁUGI BUDOWLANO - MEBLOWE ANDRZEJ RAMBAU

Wolności 45, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

USŁUGI BHP Rafał Kruszelnicki

POLNA 11E, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE Tomasz Pampuch

Dobrzeń Mały CHOPINA 10, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

MATEUSZ GALLUS USŁUGI BUDOWLANE GALLUS

Powstańców 16, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

Usługi budowlane Sulawa Piotr

Grodziec 24, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

USŁUGI LEŚNE RYSZARD DOLIŃSKI

Kamieniec 9, Popielów, 46-090 (OPOLSKIE)

Usługi ogólnobudowlane Czesława Przeździk

Biestrzykowice Główna 14c lok. 3, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

USŁUGI RACHUNKOWO KSIĘGOWE JACEK KUKLIŃSKI

Osiedle 1B lok. 1, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Dariusz Wawrzak

A.KOŚNEGO 16, Chróścice, 46-080 (OPOLSKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Piotr Gatzka

KOSZYKARZY 4, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MAREK PFEFFER

Michała 46, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

PIOTR WARZECHA - USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Błonie 5, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

USŁUGI REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWE WALDEMAR GRZONA

Kamieniec 17, Popielów, 46-083 (OPOLSKIE)

USŁUGI WIELOBRANŻOWE "KRASNAL" KLAUDIUSZ DZIEDZIC

Odrzańska 2, Stobrawa, 46-090 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD DEKARSKO BLACHARSKI Bernard Duda

1MAJA 50A, KUP, 46-082 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD MALARSKO _ TAPECIARSKI Marek kwosek

A.KOŚNEGO 24A, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD PRZEMYSŁOWO - HANDLOWO - USŁUGOWY "WŁODEK" PAWEŁ WŁODEK

Brzeska 18, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH ROBERT GIESA

Krzywa 4, Kaniów, 46-090 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUG WYSOKOŚCIOWYCH MAREK MASŁOWSKI

Adama Mickiewicza 69, Kurznie, 46-037 (OPOLSKIE)

Zakład Utrzymania Dróg - ZUD" Katarzyna Kowalów - Dubrownik

Starościn Łąkowa 21, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

GRAŻYNA PISKOŃ APTEKA " AVENA "

BRZESKA 17, LUBSZA, 49-313 (OPOLSKIE)

BILEX BIURO BADAŃ BILANSÓW IDORADZTWA PODATKOWEGO Bogusław Czarny

WROCŁAWSKA 9, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

Stanisław Lach "ELEKTRO-ATOMEX" Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Systemów Przeciwpożarowych

A. Mickiewicza 1, Dąbrowa, 49-120 (OPOLSKIE)

Firma Handlowo-Usługowa "MIRO" Mirosław Hańbicki

Prusa 2, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

LECHTERM LESZEK KOCIUBI

WINCENTEGO WITOSA 5, Stobrawa, 46-090 (OPOLSKIE)

BOGDAN FILLA MONTAŻ DEMONTAŻ WYNAJEM RUSZTOWAŃ

Wiejska 31, Nowe Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

PAL-EM Rafał KOWOL

Kopernika 36, Dobrzeń Wielki, 46-081 (OPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE "REMBUD" ANDRZEJ KRYSTOŃCZYK

Krzywa 2, Kaniów, 46-090 (OPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "KOLPAK" HENRYK KOLPAK

Nowa Młyńska 16, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

SKLEP BASTEK Barbara Warzecha

KONOPNICKIEJ 3, DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (OPOLSKIE)

SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY STANISŁAWA ZIMNA

Kolejowa 1B, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

SKLEP WIELOBRANŻOWY ELŻBIETA SKUPIEŃ

Michała 48, Stare Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

STOLARSTWO DZIUBA KRZYSZTOF

POWSTAŃCÓW ŚL. 12, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

USŁUGI BUDOWLANE GRZEGORZ RYDZANICZ

Szkolna 10, Nowe Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL DREWNEM MAREK GRUSZKA

Aleksandra Zawadzkiego 20A, Stare Kolnie, 46-090 (OPOLSKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE GINTER LIP

Pokojska 2, Nowe Siołkowice, 46-083 (OPOLSKIE)

Harasimczuk Krzysztof Usługi transportowe

Gola 10, Świerczów, 46-112 (OPOLSKIE)

Zakład Instalacji Sanitarnych C.O. i Ślusarstwa Konrad Lison

Kopalina Opolska 10, POKÓJ, 46-034 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCHI C.O MIROSŁAW ZAPOLSKI

KOSZYKARZY 12, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD MALARSKO TAPECIARSKI IROBÓT REMONTOWO BUDOWLANYCH Andrzej Sosna

1 MAJA 18, CHRÓŚCICE, 46-080 (OPOLSKIE)

MAREK MAKAREWICZ ZAKŁAD USŁUGOWY "ELTIM"

Związku Walki Młodych 3, MURÓW, 46-030 (OPOLSKIE)

ZAKŁAD USŁUGOWY LESZEK GRODZKI

Henryka Sienkiewicza 2, Karłowice, 46-037 (OPOLSKIE)

AGENCJA KONWOJU I OCHRONY MIENIA HUSARIA

ul. Marii Konopnickiej 16 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

Agencja Managerska VIP for You

ul. Namysłowska 104 , Dobrzeń Mały, 46-081 (opolskie)

APIS S C RENATA I JAN MOHLEK

ul. Namysłowska 3 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Chłodmet

ul. Jastrzębie, Dworcowa 14 , Namysłów, 46-100 (opolskie)

Definicja Piękna Magdalena Mękarska

Karłowice ul. Brzeska 3 , Popielów, 46-090 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SPAW MIX

ul. Wężowice 7 , Świerczów, 46-112 (opolskie)

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

ul. Michała 2 , Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM KS JANA DZIERŻONA

ul. Kolejowa 9 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W CHRÓŚCICACH

ul. Damrota 21 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

SZKOŁA PODSTAWOWA IM OSTAPA DŁUSKIEGO

ul. Parkowa 4 , Dąbrowa, 46-112 (opolskie)

ZAKŁAD ŚLUSARSKI

ul. Zagwiździe, Murowska 4 , Murów, 46-030 (opolskie)

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W KUP

ul. 1 Maja 6a , Kup, 46-082 (opolskie)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM HANKI SAWICKIEJ W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

ul. 1 Maja 16 , Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

USŁUGI W ZAKRSIE ROBÓT OGÓLNOBUDOWLANYCH EDWARD SOBIECH

NAMYSŁOWSKA 30 , DOBRZEŃ WIELKI, 46-081 (opolskie)

JANUSZ SEBASTIAN

Domaradzka Kuźnia Opolska 2a , POKÓJ, 46-034 (opolskie)

GMINA ŚWIERCZÓW

ul. Brzeska 48 , Świerczów, 46-112 (opolskie)

GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W DOBRZENIU WIELKIM

ul. Namysłowska 44 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

GMINNY OŚRODEK KULTURY W DOBRZENIU WIELKIM

ul. Namysłowska 20 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŚWIERCZOWIE

ul. Brzeska 17 , Świerczów, 46-112 (opolskie)

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

ul. Namysłowska 28 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

IT COMPONENT

ul. Szkolna 13 , Bąkowice, 46-112 (opolskie)

HANI SP Z O O

ul. Reymonta 13 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

KAWIARNIA BOWLING CLUB S C KOKOT HENRYK KOKOT BEATA

ul. Powstańców Śląskich 9 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

KLUB PARTNERSTWA MURÓW VALLENDAR

ul. Lipowa , Murów, 46-030 (opolskie)

KÓŁKO ROLNICZE

ul. Szenwalda 39 , Popielów, 46-090 (opolskie)

MECHANIKA ELEKTRYKA

ul. Łąkowa 5a , Starościn, 46-112 (opolskie)

LCC LIDER CAR CARE

ul. Siemysłów 87 , Siemysłów, 46-146 (opolskie)

LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY TOR

ul. Sportowa 1 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

Dziecięcy Szyk Wioletta Siekierka

ul. Wolności 36 , Murów, 46-030 (opolskie)

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA BIESTRZYKOWICE MIODARY

ul. Główna 7 , Biestrzykowice, 46-153 (opolskie)

PROJEKTOWANIE I NADZÓR W BUDOWNICTWIE PIN

ul. Wrocławska 10 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KUP

ul. 1 Maja 9 , Kup, 46-082 (opolskie)

ERYKA SCHOLZ-MAZURKIEWICZ

ul. Kościuszki 4 , Popielów, 46-090 (opolskie)

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

ul. Młyńska 1 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE EURODOM SP Z O O

ul. Stare Siołkowice, Zapłocie 40a , Popielów, 46-083 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE ARTBUD S C BECK JÓZEF BECK PIOTR BECK KRZYSZTOF

ul. Zapłocie 3 , Kuźnica Katowska, 46-083 (opolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE BUD MEL

ul. Kolejowa 34 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

ul. Powstańców Śląskich 47 , Brynica, 46-024 (opolskie)

RESTAURACJA KUCHNIA ŚLĄSKA S C WOJTERA TERESA KOŁODZIEJ KRZYSZTOF I IWONA

ul. Strzelców Bytomskich 1 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

STOLARSTWO IMPORT EKSPORT

ul. Zagwiździe, Górki 17 , Murów, 46-030 (opolskie)

SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY TURYSTYKI I REKREACJI

ul. Powstańców 34 , Popielów, 46-090 (opolskie)

SICODE

ul. Energetyk 1d/3 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

STOLARSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWE

ul. Wolności 29 , Popielów, 46-090 (opolskie)

SZKOŁA PODSTAWOWA IM STANISŁAWA MONIUSZKI

ul. Szkolna 6 , Bąkowice, 46-112 (opolskie)

SZKOŁA PODSTAWOWA W BRYNICY

ul. Brynica 144a , Brynica, 26-065 (świętokrzyskie)

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ I ROZWOJU KULTURY

ul. Namysłowska 20 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

WIDUCH LORELIA WYDAWNICTWO ALIA MEDIA

ul. Kwaśna 36 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

WOBURG RUBBER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Jańskiego 2 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

USŁUGI MALARSKO WYKOŃCZENIOWE

ul. Łubniańska 13 , Brynica, 46-024 (opolskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

ul. Zagwiździe, Łubniańska 11 , Murów, 46-030 (opolskie)

WARZYWA OWOCE KWIATY

ul. Namysłowska 46d , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

WARSZTAT MECHANIKI I BLACHARSTWA POJAZDOWEGO SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

ul. Zagwiździe, Murowska 34 , Murów, 46-030 (opolskie)

WIREMET SP Z O O

ul. Zagwiździe, Murowska 2 , Murów, 46-030 (opolskie)

Zbigniew Śpiewak Zakład Drzewny Drew-Zbych Produkcja - Handel - Usługi

Brzeska 4a , Świerczów, 46-112 (opolskie)

ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZENIU WIELKIM

ul. Namysłowska 94 , Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA

ul. Opolska 68 , Jastrzębie, 46-100 (opolskie)

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W JASTRZĘBIU

ul. Opolska 68 , Jastrzębie, 46-100 (opolskie)

ZREMPRO

ul. Polna 4 , Kup, 46-082 (opolskie)

FIRMA PRYWATNA

ul. Kluczborska 4 , Starościn, 46-112 (opolskie)

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MUROWIE

ul. Wolności 20/1 , Murów, 46-030 (opolskie)

GOSPODARSTWO RYBACKIE EKO MARCIN PREIS

ul. Święcińska 50 , Dąbrówka Dolna, 46-034 (opolskie)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA

ul. Istebna 1432 , Istebna, 43-470 (śląskie)

Wojciech Andruszków Piękne podłogi

ul. Folwarczna 4 , Świerczów, 46-112 (opolskie)

Przedszkole Niepubliczne Specjalne dla Dzieci z Autyzmem

ul. Miarki , Kup, 46-882 (opolskie)

Ochotnicza Straż Pożarna

ul. Lipowa , Zagwiździe, 46-030 (opolskie)

Ochotnicza Straż Pożarna

ul. Kopiec , Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Vita. Apteka

ul. Słoneczna , Stare Siołkowice, 46-083 (opolskie)

Pierla. PHU. Autoserwis

ul. Wolności , Popielów, 46-090 (opolskie)

Grzegorczyk Ewa. Sklep spożywczy

Rynek , Kup, 46-082 (opolskie)

Agrorelaks. Gospodarstwo agroturystyczne. Dendera R.K.

ul. Leśna , Brynica, 46-024 (opolskie)

Przedszkole

ul. Dąbrowa , Chróścice, 46-080 (opolskie)

Plettak. Wynajem, montaż rusztowań

ul. Kopernika 5 , Wężowite 11, 46-112 (opolskie)

PLUSPOL BUDOWA ROBERT MACHNIK KRYSTYNA SDZUJ S C

ul. Bolesława Kośnego 2, , Chróścice , 46-080 (opolskie)

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MUROWIE

ul. Wolności 22, , Murów , 46-030 (opolskie)

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA Z/S W POPIELOWIE

ul. Powstańców 34, , Popielów , 46-090 (opolskie)

Sandmix Sp. z o.o. sp.k.

2 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

Sandmix Sp. z o.o. sp.k.

ul. Piaskowa 2 , Nowe Siołkowice, 46-090 (opolskie)

Sandmix Sp. z o.o. sp.k.

2 , Chróścice, 46-080 (opolskie)

Sandmix Sp. z o.o. sp.k.

ul. Piaskowa 2 , Nowe Siołkowice, 46-090 (opolskie)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Brzeska 15 , Świerczów, 46-112 (opolskie)

Speedit Damian Wybult

Osiedle 3A lok. 6 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

Speedit Damian Wybult

Osiedle 3A lok. 6 , Karłowice, 46-037 (opolskie)

PW DIAKÓW

Kępa, 46-022 (opolskie)

Meissner & Partnerzy - Radcowie Prawni

Reymonta 18, Opole, 45-066 (opolskie)

Cobratex

Niemodlińska 79, Opole, 45-864 (opolskie)

Maretronic

Tysiąclecia 40a, Opole, 45-430 (opolskie)

P.H.U. Jano

Jagiellonów 40, Opole, 45-560 (opolskie)

TOTKOM

Krótka 9/2, Chmielowice, 46-070 (opolskie)

Technik - Zakład Produkcyjny

Chróścina 29, Skorogoszcz, 49-345 (opolskie)

Akademicki Klub Żeglarski Politechniki Opolskiej

Mikołajczyka 5, Opole, 45-234 (opolskie)

ConligoSoft

Golachowskiego 8, Opole, 45-842 (opolskie)

Opolskie Pupilki

Reymonta 5/2a, Opole, 45-065 (opolskie)

ELEM

Światowida 5, Opole, 45-325 (opolskie)

LATEKS

Kluczborska 60b, Wołczyn, 46-250 (opolskie)

TRANSREM

Wrocławska 62, Opole, 45-701 (opolskie)

TOMMY

Niemodlińska 12a, Opole, 45-710 (opolskie)

EuroSilesia

Niemodlińska 12a, Opole, 45-710 (opolskie)

CERPOL S.C.

Światowida 6a, Opole, 45-325 (opolskie)

Mistrz

Oleska 117, Opole, 45-255 (opolskie)

BADEX Sp. z o.o.

Reymonta 45, Opole, 45-072 (opolskie)

BILANS INWESTMENT Sp. z o.o.

Głogowska 37, Opole, 45-315 (opolskie)

ELKOM Sp. z o.o.

Norweska 11, Brzezie, 46-021 (opolskie)

Przedsiębiorstwo ARO U.P.H.

Spychalskiego 13, Opole, 45-716 (opolskie)

Przedsiębiorstwo "PRODIN"

Dubois 9, Opole, 45-070 (opolskie)

INFMAN

Prędocin 2, Brzeg, 49-300 (opolskie)

Simson

Jagiellonów 55, Opole, 45-560 (opolskie)

PUH Armański Tadeusz

ELEKTROWNIA OPOLE SA , Brzezie, 46-021 (opolskie)

Pierre Cardin - Sklep Firmowy

Rynek 3, Opole, 45-015 (opolskie)

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników

Katowicka 50/55, Opole, 45-061 (opolskie)

Proeko Serwis

Kościuszki 9/6, Opole, 45-062 (opolskie)

AHLERS-POLAND Sp. z o.o.

Zbożowa 29, Opole, 45-837 (opolskie)

KLIMA-KSK Sp. z o.o.

Leśna 7, Chróścina Opolska, 46-073 (opolskie)

MULTIRAM

Gen. Pułaskiego 4, Namysłów, 46-100 (opolskie)

WALKO

Armii Krajowej 7, Opole, 45-071 (opolskie)

CODA

Rynek 17, Opole, 45-015 (opolskie)

AR-WAL

Wyszomirskiego 1, Opole, 45-776 (opolskie)

Audiobit

Cygana 4, Opole, 45-131 (opolskie)

Kancelaria Rzecznika Patentowego Roman Wołowczyk

Spychalskiego 13, Opole, 45-716 (opolskie)

AKOSPOL Sp. z o.o.

Cygana 5, Opole, 45-131 (opolskie)

PUH Opkom Sp. z o.o.

Kościuszki 22/2, Opole, 45-062 (opolskie)

KOMANDOR OPOLE S.A. - Zakład Kompletacji

Kępska 7, Opole, 45-129 (opolskie)

Lady Collection

Piaskowa 20a, Komprachcice, 46-070 (opolskie)

NOMA 2 - Oddział Departamentu Leasingu

Horoszkiewicza 6, Opole, 45-301 (opolskie)

Lhotse SOFTWARE

Opole, 45-068 (opolskie)

PROFIL A Sp.z o.o.

Ks. Siemaszki 176, Kraków, 31-207 (małopolskie)

Pro Media Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 9, Opole, 45-086 (opolskie)

Bamar-Pol

Dworcowa 20, Łubniany, 46-024 (opolskie)

BIG HOUS - Studio Nagrań

Dworska 11, Opole, 45-751 (opolskie)

DYDONA

Fabryczna 1, Osowiec Śląski, 46-023 (opolskie)

MEGA-NET

Kośnego 23/1, Opole, 45-056 (opolskie)

Kancelaria Brokerska Dariusz Ratajczak

Powstańców Śląskich 34, Opole, 45-087 (opolskie)

NAMAX

Kośnego 48/1, Opole, 45-372 (opolskie)

HYDROBLOKKER Osuszanie Techniczne

Chłodnicza 4, Opole, 45-315 (opolskie)

PeZeT

Oleska 117, Opole, 45-231 (opolskie)

E&A

Kołłątaja 3/1, Opole, 45-064 (opolskie)

BUHL TUNING

Wiejska 44, Narok, 46-086 (opolskie)

MADR

Wrocławska 6b/7, Opole, 45-707 (opolskie)

TYLKO PIŁKA

Opole, 45-068 (opolskie)

GASM Sp. z o.o.

Armii Krajowej 10, Opole, 45-071 (opolskie)

GigaSoft Sp. z o.o. - Siedziba Firmy

Ozimska 182, Opole, 45-310 (opolskie)

GODEX Sp. z o.o.

Damrota 10, Opole, 45-064 (opolskie)

GORAŻDŻE BETON

Cementowa 1, Opole, 45-358 (opolskie)

ABRA

Wspólna 26, Opole, 45-837 (opolskie)

AFIN

Cygana 4, Opole, 45-131 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRIGOOPOL

Głogowska 35, Opole, 45-315 (opolskie)

Zott Polska Sp. z o.o.

Chłodnicza 6, Opole, 45-315 (opolskie)

Marek Rostalski

Limanowskiego 3, Opole, 45-590 (opolskie)

KUBIS GRANIT - Zakład

Wrocławska 3a, Chróścina Opolska, 46-073 (opolskie)

Image Hurt-Detal

Oleska 70, Opole, 45-222 (opolskie)

ADAXland

Grunwaldzka 10, Opole, 45-054 (opolskie)

ATECH

Szarotki 1, Opole, 45-468 (opolskie)

"Atomsystem"

Kropidły 5, Opole, 45-092 (opolskie)

A.Z. Gwarancja

Bytnara Rudego 13, Opole, 45-265 (opolskie)

Eskander

Ozimska 15/1, Opole, 45-057 (opolskie)

Euro-Consulting

Armii Krajowej 7, Opole, 45-071 (opolskie)

expert

Dwernickiego 17, Opole, 45-049 (opolskie)

OZAS-ESAB Sp. z o.o.

Struga 10, Opole, 45-073 (opolskie)

Clothes of London Sklep Internetowy

Niedurnego 15/9, Opole, 45-712 (opolskie)

ISS

Budowlanych 46b, Opole, 45-123 (opolskie)

TOMMY

Niemodlińska 12a, Opole, 45-710 (opolskie)

MIKRON

Barlickiego 13, Opole, 45-083 (opolskie)

Studio Tomato

Krakowska 37, Opole, 45-018 (opolskie)

Suzanne B.

Kośnego 46, Opole, 45-056 (opolskie)

SYGNOPOL

Opole, 45-069 (opolskie)

PerfectJob

Ozimska 30, Opole, 45-058 (opolskie)

GMD POLSKA Sp. z o.o.

Oleska 6, Opole, 45-052 (opolskie)

faster

Opole, 45-069 (opolskie)

PROKONEX S.A. - Zakład Konfekcyjny Nr 3

Ks. Dzierżonia 1, Lewin Brzeski, 49-340 (opolskie)

Bella Broker

Pużaka 28b, Opole, 45-273 (opolskie)

AW

Kępska 3/5, Opole, 45-129 (opolskie)

FISHKA Kominki

Chabrów 173/4, Opole, 45-221 (opolskie)

ARMAKO

Pomorska 3b, Opole, 45-321 (opolskie)

SOTIMA

Ozimska 153, Opole, 45-309 (opolskie)

"Kama-Vitrum"

Opolska 26, Wołczyn, 46-250 (opolskie)

OPTIMUS NETWORKS S.A.

Moniuszki 8b, Lewin Brzeski, 49-340 (opolskie)

PROSOUND

Friedleina 41, Kraków, 30-009 (małopolskie)

TRIDEX S.J.

Częstochowska 35, Opole, 45-424 (opolskie)

CLIMBEX S.J.

Brzezie k. Opola, 46-021 (opolskie)

ebm-papst Polska Sp. z o.o.

Horoszkiewicza 6, Opole, 45-301 (opolskie)

SZOA

Budowlanych 11, Opole, 45-005 (opolskie)

PTPS - Opolski Oddział Wojewódzki

Barlickiego 1, Opole, 45-083 (opolskie)

TWP - OUP

Kropidły 5, Opole, 45-092 (opolskie)

OZPS

Damrota 6, Opole, 45-064 (opolskie)

Mirex S.J. - Mirecki i S-ka - Sklep w Opolu

Książąt Opolskich 31, Opole, 45-005 (opolskie)

TECH-TRADE S.J.

Budowlanych 6, Opole, 45-005 (opolskie)

Uniqa

Wolności 6, Opole, 45-018 (opolskie)

TECHNET S.C.

Kościuszki 5/17, Opole, 45-062 (opolskie)

e-Direct Polska Sp. z o.o.

Opole, 45-068 (opolskie)

GREG INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Meissnera 19/1, Kraków, 31-457 (małopolskie)

Gregor Collection Sp. z o.o. - Dział Zaopatrzenia i Sprzedaży

Katowicka 39a, Opole, 45-061 (opolskie)

PETROLUX Sp. z o.o. - I Oddział w Opolu

Portowa 8, Opole, 45-116 (opolskie)

POLNORD-EKO Sp. z o.o.

Budowlanych 52, Opole, 45-123 (opolskie)

POLTIM Sp. z o.o.

Częstochowska 11, Opole, 45-424 (opolskie)

Rad-Pol Sp. z o.o. - Sklep Firmowy

Ozimska 48, Opole, 45-368 (opolskie)

REMEI Polska Sp. z o.o.

Kępska 12, Opole, 45-130 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Usługowe TEWAL Sp. z o.o.

Opole, 45-355 (opolskie)

Zi-eM 2 Sp. z o.o.

Romanowicza 11, Kraków, 30-702 (małopolskie)

EURO-MOTO-FAN Sp. z o.o. - Oddział

Szarych Szeregów 34d, Opole, 45-285 (opolskie)

Europarts Części Samochodowe Sp. z o.o. Centrala

Chłodnicza 2, Opole, 45-315 (opolskie)

HSI Sp. z o.o.

Katowicka 50, Opole, 45-061 (opolskie)

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Ozimska 9/11, Opole, 45-057 (opolskie)

BUS-SERVICE Sp. z o.o.

Działkowa 6, Opole, 45-144 (opolskie)

NORGIPS Polska Sp. z o.o. Biuro w Brzeziu

Norweska 1, Dobrzeń Wielki, 46-081 (opolskie)

PERI Polska Sp. z o.o. - Oddział Opole

Zielonogórska 3, Opole, 45-323 (opolskie)

KLONEX VCS Sp. z o.o.

Zbożowa 27, Opole, 45-837 (opolskie)

KNK Serwis

Opole, 45-828 (opolskie)

ZAM Sp. z o.o.

Światowida 5, Opole, 45-325 (opolskie)

NUTRICIA

Marka z Imielnicy 1, Opole, 45-578 (opolskie)

Lankwitzer Polska Sp. z o.o.

Kępska 2, Opole, 45-129 (opolskie)

"COMAR"

Gen. Sosnkowskiego 40/42, Opole, 45-273 (opolskie)

ZEM-Namysłów Sp. z o.o.

Gen. Pułaskiego 4, Namysłów, 46-100 (opolskie)

Mexpol Sp. z o.o.

Głogowska 23, Opole, 45-315 (opolskie)

Multi Sp. z o.o.

Zgorzelecka 13, Opole, 45-316 (opolskie)

Browar Namysłów Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 26, Namysłów, 46-100 (opolskie)

NTO

Powstańców Śląskich 9, Opole, 45-086 (opolskie)

ALMA TREND Sp. z o.o. - Filia w Opolu

Dworska 2, Opole, 45-752 (opolskie)

"Cross" Sp. z o.o.

Katowicka 39, Opole, 45-061 (opolskie)

FLORA Sp. z o.o. Oddział Opole

Kaszubska 12, Opole, 45-323 (opolskie)

INTER-TEAM Sp. z o.o. - Oddział Opole

Kępska 3/5, Opole, 45-129 (opolskie)

Kromis-Biss Sp. z o.o. Oddział nr 1

Kępska 12, Opole, 45-129 (opolskie)

mebloP@x Sp. z o.o.

Wapienna 1, Opole, 45-347 (opolskie)

PHA Sp. z o.o.

Światowida 2, Opole, 45-325 (opolskie)

RETHMANN Recycling

Przyjaźni 9, Opole, 45-573 (opolskie)

SBA Euro Sp. z o.o.

Młyńska 1, Opole, 45-011 (opolskie)

TenSoft

Katowicka 50, Opole, 45-061 (opolskie)

VULCAN Sp. z o.o. Oddział Opole

Koszyka 19d/6, Opole, 45-720 (opolskie)

TOR Sp. z o.o. - Oddział

Ks. Łazarskiego 9, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

PAK Sp. z o.o.

Kąty 3, Radziemice, 32-107 (opolskie)

Petrol Sp. z o.o.

Portowa 8, Opole, 45-116 (opolskie)

GigaSoft Sp. z o.o. - Dział Techniczny

Damrota 10, Opole, 45-064 (opolskie)

Cukier Królewski Sp. z o.o.

Kraszewskiego 10/7, Kraków, 30-110 (małopolskie)

GHI Polska

Cygana 4, Opole, 45-131 (opolskie)

TEXA Polska Sp. z o.o. - Region Południe

Damrota 10, Opole, 45-064 (opolskie)

SOFiT

Ozimska 48, Opole, 45-368 (opolskie)

UNINETIX

Grudzicka 63a, Opole, 45-431 (opolskie)

"WiK Opole" Sp. z o.o.

Bończyka 60, Opole, 45-703 (opolskie)

PW WINDEX Sp. z o.o.

Rejtana 7, Opole, 45-332 (opolskie)

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego WPBK Sp. z o.o.

Cygana 5, Opole, 45-131 (opolskie)

ZPD Murów Sp. z o.o.

Wolności 4, Murów, 46-030 (opolskie)

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Opole Sp. z o.o

Struga 18, Opole, 45-073 (opolskie)

OPOLGRAF S.A.

Niedziałkowskiego 8/12, Opole, 45-085 (opolskie)