Nowakowski i Wspólnicy S.J.

Mickiewicza 18, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Boduła Leszek Michał Boduła

Górna 7, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Hydro-Tech Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Stanisław Skorupski

Lentza 26, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

"Hydro-Tech" Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Stanisław Skor

Lentza 26 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler" S.C. Sklep Kinga Radomska Tomasz Szczepanik

pl. Mickiewicza 37 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Lewarski Jacek Zakład Szklarski

Konopnickiej 10 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Stefański Jacek Zakład Szklarski

Strumykowa 18 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

"El-Tom" Elektroinstalatorstwo Tomasz Przasnycki

Rumiankowa 7 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

"Hydro-Tech" Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Stanisław Skor

Stanisława Lentza 26 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT

Katarzyny 16 lok. 6, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat

Katarzyny 16 lok. 6, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

HURTOWNIA FRYZJERSKO-KOSMETYCZNA ZOJA

pl. Mickiewicza 24 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

ALEKSANDRA BARBARA ROMAN SALON FRYZJERSKI "OLA"

Nidzicka 28, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Aleksandra Malik JUBILER "KIECA"

Waryńskiego 12, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

ANNA ŁUCZAK KWIACIARNIA "LEŚNA"

Leśna 13e, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

GABRIELA ROBAK "GABRIELA" SALON FRYZJERSKI

Księżodworska 40, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

HANNA SKIBNIEWSKA KWIACIARNIA "DALIA"

Nidzicka 11, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Henryk Ruciński Zakład Fryzjerski

Emilii Sukertowej-Biedrawiny 2b, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Iwona Bedra Salon Fryzjerski

Polna 30, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

IWONA BEDRA USŁUGI FRYZJERSKIE DAMSKO-MĘSKIE

Norwida 11, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Notarialna Grzegorz Flis Notariusz

Władysława Jagiełły 32 lok. 6, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

MOBILNA KOSMETYCZKA ANNA ROMAN

Jana Matejki 37, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Jarosław Kędzierski

Emilii Sukertowej-Biedrawiny 2b, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW NOWAKOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

WOLNOŚCI 14, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Z.P.U.H. SKED JAN RYSZARD OSTROWSKI

Kisiny 122A, Działdowo, 13-200

Pawluk Jacek Instalatorstwo Elektryczne

Krzywa 28 , Iłowo-Osada, 13-240 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI ZUZANNA MONIKA ZAWADZKA

Staszica 7A, Iłowo-Osada, 13-240 (warmińsko-mazurskie)

Art-Green P.A.K.

Krzywa 11/6, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

PARKIET KOMPLEX

Podmiejska 2, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Grupa Beta

Młodych 29, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Kancelaria Adwokacka Cezary Wtulich

Kopernika 17, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Walko Zakład Stolarski

Kuklin 58a, Kuklin, 06-513 (mazowieckie)

Anita Zakład Fryzjerski

Leśna 9a, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Hair Studio Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Książąt Mazowieckich 19, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Katrin Salon Fryzjerski Katarzyna Jarzębska

Młodych 25, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Ewelina Klimowska

Rynek 2, Szreńsk, 06-550 (mazowieckie)

Maria Zakład Fryzjerski Marianna Lipka

Ordona 25, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Salon Urody Maria Marlęga

Rynek 21, Szreńsk, 06-550 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Romana Brzyska

Książąt Mazowieckich 14b, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Anna Sokół

Olsztyńska 27, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Usługi Fryzjerskie Marcin Szpara

Wójtostwo 2, Mława, 06-500 (mazowieckie)

U Pawła salon fryzjersko kosmetyczny

Ciechanowska 6, Mława, 06-500 (mazowieckie)

U Wioli Salon Fryzjerski Jolanta Rogala

Sienkiewicza 45, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Wiola Zakład Fryzjerski

Mława, 06-500 (mazowieckie)

Salon Kosmetyczny Elżbieta Czarnecka

Rynek 21, Szreńsk, 06-550 (mazowieckie)

Iza Studio Kosmetyczne

Książąt Mazowieckich 15b, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Ola Salon Kosmetyczny

Płocka 45, Mława, 06-500 (mazowieckie)

U Anety Zakład Kosmetyczny

Ciechanowska 6, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Anna Wasiłowska-Sobotka

Warszawska 1, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Wiola Zakład Fryzjerski

Olsztyńska 27, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Majster Zakład Stolarski Krzysztof Kuniński

Podmiejska 14, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Detektyw Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Książąt Mazowieckich 23, Mława, 06-500 (mazowieckie)

"Zawisza" Agencja Ochrony Stanisław Pajewski

Platynowa 29, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Architekt

Wymyślin 3, Mława/Sopot, 06-500 (mazowieckie)

Parkiet-Komplex Zakład Stolarski

Podmiejska 2, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Joanna Bedra

Książąt Mazowieckich 30/26, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Zakład Złotniczy Teresa Schmidt

Żwirki 20, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Celt Studio Tatuażu

Mława, 06-500 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Mariusz Lech

Kościuszki 12, Dąbrówno, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Drewnid Zakład Stolarski Andrzej Tabaczyński

Traugutta 20E, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Adamska Anna Salon Fryzjerski

Książąt Mazowieckich 14b, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Zakład Usługowo-Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne W

Traugutta 20, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Salon Kosmetyczny

Żeromskiego 10, Mława, 06-500 (mazowieckie)

"Antex" Instalatorstwo Elektryczne

Złota 10 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Wtulich Ryszard Instalatorstwo Elektryczne

Staszewskiego 1 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Wrotny Paweł Instalatorstwo Sanitarne

Sienkiewicza 9 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

"Detektyw" Sp. z o.o. Agencja Ochrony

os. Książąt Mazowieckich 23 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

"Zawisza" Agencja Ochrony

Platynowa 29 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

"U Wioli" Salon Fryzjerski Jolanta Rogala

Sienkiewicza 45 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Dużmańska Elżbieta Salon Fryzjerski

Leśna 9a , Mława, 06-500 (mazowieckie)

"Katrin" Salon Fryzjerski Katarzyna Jarzębska

os. Młodych 25 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Wrotny Paweł Instalatorstwo Sanitarne

osiedle Sienkiewicza 9 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Wtulich Ryszard Instalatorstwo Elektryczne

Dominika Staszewskiego 1 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Maciborski Jerzy Adwokat

Żeromskiego 4 , Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Plantacja Pomysłów

Ogrodowa 1/22, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Revitalis

Kościuszki /18, Mława, 06-500 (mazowieckie)

EPOKA Stolarstwo

Kościelna 59a, Płośnica, 13-206 (warmińsko-mazurskie)

Agnieszka Ściślewska Salon Fryzjerski "U Agi"

Działdowska 12, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Ewelina Zakrzewska Salon Fryzjerski Damsko-Męski "EWELINA"

Traugutta 5 lok. 3, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Izabela Wróbel Salon Fryzjerski "U Izy"

Żeromskiego 4, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

KWILMAN WIOLETTA Studio Fryzjerskie "VIOLA"

DZIERZGOWSKA 2, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Mariusz Wysocki KWIACIARNIA "JAGODA"

Wigury 4, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Milena Świniarska ARTHAIR Salon Fryzjerski

Osiedle Książąt Mazowieckich 22A, Mława, 06-500 (mazowieckie)

MOSZCZYŃSKA MONIKA ARCHITEKTONIKA PRACOWNIA PROJEKTOWA

Wysoka 17 lok. 19, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Rafał Langowski SALON FRYZJERSKI MĘSKI

Ordona 27 lok. 19, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Rzezak Danuta - Kwiaciarnia "STOKROTKA"

Młynarska 10B, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski "La Figaro" Magdalena Rychcik

Kościuszki 32 lok. 4, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Maciej Moszczyński

Warszawska 5, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Męski AMIGO Danuta Duchna

Żeromskiego 10 lok. 24, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski U Ani Łucja Renda

Żeromskiego 10A, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Lucky Star Joanna Szczepkowska

1 Maja 25, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

ŚWIERK KAROLINA - MOBILNY FRYZJER

Powierz 13, Janowiec Kościelny, 13-111 (warmińsko-mazurskie)

SZYMAŃSKA KATARZYNA Zakład Fryzjerski "U KASI"

WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA 9, Mława, 06-500 (mazowieckie)

USŁUGI FRYZJERSKIE Z DOJAZDEM IRENA KAMIŃSKA

Wyzwolenia 96, Rybno, 13-220 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Damski Romana Chorosz

Traugutta 10, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

AGENCJA OCHRONY "DETEKTYW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OSIEDLE KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH PAWILON A / 23, Mława, 06-500 (mazowieckie)

STOLARSKI

Krótka 2, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Kancelaria Notarialna Teresa Ziółkowska

Rynek 2, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług i Doradztwa w Zakresie Ochrony Ppoż. i BHP Włodzimi

Batalionów Chłopskich 18, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Elektroinstalatorstwo Wojciech Gajewski

Leśna 1/6, Lubowidz, 09-304 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Barbara Filipska

Wyzwolenia 59, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Gosia Zakład Fryzjerski Małgorzata Ejnik

Targowa 38, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Lidia Zakład Fryzjerski Lidia Szymańska

Zieluń , Lubowidz, 09-304 (mazowieckie)

Beata Gabinet Kosmetyczny Beata Karczewska

Wyzwolenia 59g, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Salon Kosmetyczny Teresa Mizerska

Słowackiego 19, Strzegowo, 06-445 (mazowieckie)

Zakład Stolarski Janusz Kawczyński

Targowa 43a, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Zakład Stolarsko-Produkcyjno-Usługowy Stanisław Rudziński

Kuklin 63a, Wieczfnia Kościelna, 06-513 (mazowieckie)

Zakład Stolarski Piotr Gumowski

Akacjowa 2, Strzegowo, 06-445 (mazowieckie)

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Hiliński

Targowa 17, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Zakład Stolarski Tomasz Bełdowicz

Polna 21, Strzegowo, 06-445 (mazowieckie)

Elkam

Zamojskiego 45, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Zakład Usługowy Instalatorstwo Elektryczne Jerzy Olejnicza

82 , Hartowiec Rybno, 13-220 (opolskie)

"Gold Men" Sklep Jubilerski Grzegorz Szeluga

Wetmańskiego 26 , Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

"Glass" Zakład Szklarski M. Sadowski

Stare Miasto 37 , Lidzbark, 13-230 (mazowieckie)

Salon Kosmetyczny VISAGE Joanna Grzelak

Mławska 10, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Anna Neumüller Salon Fryzjerski

Świerczewskiego 34A, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Bielska Monika KWIACIARNIA "MONIKA"

Niedzbórz 55, Strzegowo, 06-445 (mazowieckie)

DŁUŻNIEWSKA JOANNA KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT JOANNA DŁUŻNIEWSKA

KRZYWA 3, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Fryzjerstwo Męsko-Damskie Alicja Bandurska

Kościelna 5A, Lidzbark, 13-230 (warmińsko-mazurskie)

instalatorstwo wod-kan c.o gaz

Frygnowo 5, Gierzwałd, 14-107 (warmińsko-mazurskie)

" KWIACIARNIA" Grażyna Kowalska

Plac Józefa Piłsudskiego 6C lok. 11, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

“Kwiaciarnia u Łucji”- Łucja Suska

Szpitalna 31, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

LESZCZYŃSKA BEATA SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI " PRESTIGE" BEATA LESZCZYŃSKA

UL. Bp WETMAŃSKIEGO 27, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Marta Cycen Zakład Fryzjerski AMELIA

Janowiec Kościelny 83, Janowiec Kościelny, 13-111 (warmińsko-mazurskie)

ORKWISZEWSKA JOLANTA ORKWISZEWSKA JOLANTA SALON FRYZJERSKI "JOLA"

SZPITALNA 9, Żuromin, 09-300 (mazowieckie)

Pisarek Jarosław Instalatorstwo elektryczne

Ciechanowska 6, Strzegowo, 06-445 (mazowieckie)

SALON FRYZJERSKI LUCYNA TERESA RZEŹNIK

Nidzica Żeromskiego 10 lok. 39, Kamionka, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Schodowski Piotr Agencja Ochrony Osób i Mienia PATRONAGE

Staroguby 20, Strzegowo, 06-445 (mazowieckie)

Kancelaria Notarialna Notariusz Agnieszka Sinkiewicz

Mickiewicza 8/2, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Radcy Prawnego

Zamkowa 1/76, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

AMENDA

Nowa 2, Grudusk, 06-460 (mazowieckie)

Investdom Biuro Architektoniczne

Gen. Bema 6, Glinojeck, 06-450 (mazowieckie)

Instalatorstwo Sanitarne Roboty Budowlane Tomasz Wąsiewski

Warszawska 7, Siemiątkowo Koziebrodzkie, 09-135 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Anna Błażejczyk

Piłsudskiego 1, Raciąż, 09-140 (mazowieckie)

Usługi Fryzjerskie Małgorzata Cieślińska

Polna 2f/13, Glinojeck, 06-450 (mazowieckie)

Fryzurka Salon Fryzjerski Arkadiusz Kluczewski

Zamoyskiego 31, Bieżuń, 09-320 (mazowieckie)

Usługi Fryzjerskie Aldona Świerczyńska

Mickiewicza 2, Raciąż, 09-140 (mazowieckie)

Milena Zakład Fryzjerski Milena Ziemińska

Niedzbórz 37b, Niedzbórz, 06-458 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Progres

Mickiewicza 11, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Kalina Paweł Sikorski

Zamkowa 2, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

Agroturystyka Kozi Dwór

Gietrzwałd 107, Gietrzwałd, 11-330 (warmińsko-mazurskie)

Nails By Dorota

Rynek 9, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

Salon Urody

Mieszka I 3, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler" Jubilerstwo Grażyna Stasińska

Grunwaldzka 6 , Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler" Gabriela Waśniewska

Kupnera 2 , Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

Wąsiewski Tomasz Instalatorstwo Sanitarne

Warszawska 7 , Siemiątkowo, 09-135 (mazowieckie)

Kancelaria Notarialna Maciej Kurszewski Notariusz

19 Stycznia 25 , Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

Łubkowski Waldemar Stolarstwo

56 , Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

Adolesense - fotodepilacja, fotoodmładzanie i nie tylko!

Czarnieckiego 22, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

EpilSpa Medycyna Estetyczna

Czarnieckiego 22/2, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Księgowa PRESTIGE Anna Wagner

Jana Pawła II 7/9, Raciąż, 09-140 (mazowieckie)

ZAKŁAD FRYZJERSKI LAURENT

Przechodnia 5B, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ

Jana III Sobieskiego 7 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

PIWOWARCZYK SŁAWOMIR KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SŁAWOMIR PIWOWARCZYK

WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY 33 lok. 48 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

AGNIESZKA WINNICKA "LAURENT" SALON FRYZJERSKI

Przechodnia 5B, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Asenata Spychała Usługi fryzjerskie na telefon

Jonne 26, Lutocin, 09-317 (mazowieckie)

Bożena Gburczyk "Natali Salon Fryzjerski Damsko - Męski"

Warszawska 2, Raciąż, 09-140 (mazowieckie)

ELŻBIETA BEDNARCZYK KWIACIARNIA "RÓŻA"

GRUNWALDZKA 1a, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

"Emilia" Salon Fryzjerski Emilia Plitt

Mroczno 71, Grodziczno, 13-324 (warmińsko-mazurskie)

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ROBERT PODGÓRSKI

Turznica 44, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Instalatorstwo Elektryczne Władysław Ankiewicz

Kopernika 47, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

Kamil Żakowski INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE

Szulmierz Szulmierz 49A, Regimin, 06-461 (mazowieckie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARZENA CHŁOPIK-KRAWCZYK

Stefana Czarnieckiego 24 lok. 1, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA ADWOKACKA TEMIS ADWOKAT MAGDALENA MAĆKOWSKA

Jana III Sobieskiego 3A lok. 12, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA PRAWNA "LIBERTE" ADWOKAT BARTOSZ KRYSZTOFIAK

Czarnieckiego 16 lok. 1, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

KATARZYNA ZAJĄC-FLORCZAK ZAKŁAD FRYZJERSKI "KATARZYNA"

RYCERSKA 8A, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

KOMOSZYŃSKI HENRYK HEKOM STOLARSTWO

STEFANA CZARNIECKIEGO 65 lok. 12, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

KWIACIARNIA STOKROTKA GABRIELA MARCINEK

Piastowska 1 lok. 5, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

MAGDALENA BENDYK-STANEK KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MAGDALENA BENDYK-STANEK

ZAMKOWA 6, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

MAGDALENA KOCH-OSTROWSKA SALON FRYZJERSKI "PEREŁKA"

Stefana Czarnieckiego 19A, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

MARIA CIESZYŃSKASALON FRYZJERSKI "MARIA" DAMSKO-MĘSKI

GDAŃSKA 22, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

MARIA OLECH -WITKOWSKA SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY

UL. WARSZAWSKA 6, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

Marzena Domińska "SALON FRYZJERSKI"

Unieck 48, Raciąż, 09-140 (mazowieckie)

MARZENA DYMKOWSKA SALON FRYZJERSKI "OLIVIA"

Stefana Czarnieckiego 63, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

PIOTR SKOLIMOWSKI SKOLIMOWSKI FRYZJERSTWO

KUPNERA 10, Lubawa, 14-260 (warmińsko-mazurskie)

SALON FRYZJERSKI "ALA" - Alicja Marciniak

Jasna 5, Zawidz Kościelny, 09-226 (mazowieckie)

SALON FRYZJERSKI ''VICTORIA'' SYLWIA NOWAKOWSKA

Samborowo SZKOLNA 9, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

STEFAN GÓRALEWSKI TRANSPORT USŁUGOWY KWIACIARNIA "FANTAZJA"

11 Listopada 29, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

STOLARSTWO HENRYK PIĄTEK

Samborowo SZKOLNA 19, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

WIKTOROWICZ PATRYK KWIACIARNIA

ANDRZEJA SAMULOWSKIEGO 11, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD FRYZJERSKI ,,PROWOKACJA'' RENATA KWIATKOWSKA

Ogrodowa 4, Glinojeck, 06-450 (mazowieckie)

ZELMAŃSKI PIOTR USŁUGI FRYZJERSKIE

Stefana Czarnieckiego 19A, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Verko Meble

Kuligi 17a, Grodziczno, 13-324

Meble na wymiar Olsztyn

Kuligi 17 a, Grodziczno, 13-324

Kancelaria Prawnicza TETKOWSKI i PARTNERZY

Kościuszki 12a/1, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Szklarski Oprawa Obrazów Dorota Adamczyk

ul.Słowackiego 7, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Kwiaciarnia Samsell

Bp. Wilczyńskiego 17, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

SUNDAY DESIGN Autorska Pracownia Architektury Krajobrazu

Gen. Andersa 7/8, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Tomasz Damięcki

Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Usługi Adwokackie Małgorzata Iwona

Armii Krajowej 43/71, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Kancelaria Prawna Radca Prawny Dorota Nadratowska-Malinowska

Warszawska 4, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Architekt Marian Tromski

Królowej Bony 13, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Aleksandra Biuro Rachunkowe

Warszawska 34, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Stefania Pariaszewska

Gwardii Ludowej 23/2, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

GraSon S.C.

Lipowa 57, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Instalatorstwo Wodno-Kanalizacyjne Grzegorz Skrzypiński

Armii Krajowej 37/16, Ciechanów, 06-413 (mazowieckie)

DAB Agencja Finansowa

Warszawska 23, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Alina Salon Fryzjerski

Gwardii Ludowej 16a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Anna Zakład Fryzjerski Anna Olszewska

Spokojna 28, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Atelier Fryzjerskie Basia Rutkowska

Kicińskiego 38a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Barbara Zakład Fryzjerski Barbara Piętka

Reutta 16b, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Bożena Blada

Sierpecka 8, Drobin, 09-210 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Anna Boligłowa

Broniewskiego 75, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Beata Czyżykowska

Pułtuska 62b/27, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Zagmunt Grabowski

Dolna 11, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Roman Klimowski

Śmiecińska 9, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Urszula Kowalska

Płocka 24, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Monika Krupińska

Ciechanowska 5, Sońsk, 06-430 (mazowieckie)

Krzysztof Usługi Fryzjerskie

Sienkiewicza 39a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Stanisława Michalska

Cicha 16, Baboszewo, 09-130 (mazowieckie)

Ossa Salon Fryzjerski Wojciech Osmański

Warszawska 57/14, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Hanna Pietras

Pułtuska 33a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Joanna Pogłód

Ciechanowska 37, Sońsk, 06-430 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Zofia Pytel

Okrzei 3a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Róża Zakład Fryzjerski Ewa Majewska

Kamińskiego 27, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Dorota Russo

Czarnieckiego 37, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Katarzyna Stankiewicz

Św. Maksymiliana Kolbego 28, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Sabina Supińska

Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

U Aliny Fryzjer Damsko-Męski A. Kęsicka

Brodeckich 1, Baboszewo, 09-130 (mazowieckie)

Usługi Fryzjerskie Katarzyna Jóźwiak

Działkowa 12/14, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Joanna Szczepańska

Przyszłość 9, Drobin, 09-210 (mazowieckie)

ABS Kancelaria Geodezyjno-Projektowa Ryszard Wesołowski

Bojanowskiego 8/14, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Beauty Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Agnieszka Dmitruk

Warszawska 50, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Ewa Boniakowska

Jana Pawła II 2, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Gabinet Kosmetyczny B. Malanowska

11-go Pułku Ułanów Legionowych , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Magdalena Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Gen. Sikorskiego 12b, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Gabinet Kosmetyczny Joanna Olszewska

Pułtuska 62b/27, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Studio Aleksander

Ks. Ściegiennego 10/10, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Olga Purzycka

Płocka 21b, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Albatros S.C. Biuro Ochrony Mienia i Osób

Powstańców Warszawskich 9, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Carlos Agencja Ochrony

Wojska Polskiego 52, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Carlos Agencja Ochrony

Topolowa 13, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Magnolia Centrum Ogrodnicze Kwiaciarnia

Mickiewicza 7, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

ABI Pracownia Projektowa

Powstańców Styczniowych 17/8, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Agpoż Przedsiębiorstwo Usług Ochrony P.Poż i BHP Andrzej Michał

Mazowieckiego 7, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Kancelaria Prawna Artur Dołowy

Warszawska 4, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pawluczuk

Witosa 19a/3, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Szklarski Wojciech Szadkowski

Gen. Sikorskiego 12/2, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Szklarski Lech Żmijewski

Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Studio Tatuażu

Pijanowskiego 2, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Piekarnia Stanisław i Anna Zwoleńscy S.C.

Obrębiec 72, Obrębiec, 06-415 (mazowieckie)

Piekarnia Bogdan Obidziński

Okrężna 12, Czernice Borowe, 06-415 (mazowieckie)

Zakład Projektowo-Budowlany Architekt Bogdan Daniluk

Zbożowa 59, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Architektoniczno-Urbanistyczne Biuro BDK S.C. Janusz Dubow

Bp. Wilczyńskiego 25e, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Projektowe Architekt Marian Protak

Gen. Hallera 6/14, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa EOS Architekt Magdalena Rafalska

Srebrna 5/29, Olsztyn, 10-698 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Architektoniczno-Urbanistyczne Sosak & Sosak Stanisław Sos

Zodiakalna 2, Olsztyn, 10-712 (warmińsko-mazurskie)

Architekt Magdalena Załucka

Patryki 22/4, Olsztyn, 10-712 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Dana Danuta Konkol

Janowicza 21, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Gab-Met Gabriela Jurgielewicz

Pszenna 20, Olsztyn, 10-833 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Renata Sosak

Jarocka 41, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe i Doradztwa Podatkowego Infotax

Nefrytowa 7, Olsztyn, 10-698 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Andrzej Drężek

Wilczyńskiego 25b, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Edyta

Jaroszyka 8/2, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Barbara Benedykczak Elżbieta Brzostek

Prawocheńskiego 2, Olsztyn, 10-720 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Beata Brzyzy

Żytnia 70c, Olsztyn, 10-823 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Aneta

Mjr. Sucharskiego 1a, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Iw-Mar Iwona Lis-Łapacz

Łubinowa 10, Olsztyn, 10-859 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Image

Wilczyńskiego 20, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Maja

Mazowiecka 10c, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Magic Hair Izabela Sobieska

Strąkowa 40, Olsztyn, 10-847 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Walentyna Pacewicz

Boenigka 40a, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Małgorzata Nowakowska

Witosa 25, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Prestige Bogumiła Tołoczko

Janowicza 3c, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Perfect Hair Jadwiga Kaim

Sikiryckiego 9, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski U Zimka Tomasz Zimny

Wilczyńskiego 27, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Stylowa Kwiaciarnia Maja Waldemar Gejmer

Żytnia 70, Olsztyn, 10-823 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet kosmetyczny Nefretete

Lazurowa 2, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

ELPRO

Pułtuska 12/42, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Alga

Kanta 19/102, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Inter Beauty

Batalionów Chłopskich 17a, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Instalatorstwo Elektryczne i Sanitarne

ul. Wieniawskiego 12 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zona Vitae - Studio Pięknego Ciała

Wiecherta 15, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Jędrzejczyk Wiesław Pracownia Jubilerska

Wilczyńskiego 17a , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

"Oliwia" Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Gabriela Szymańska

Bieżuńska 1 , Skrwilno, 87-510 (kujawsko-pomorskie)

Drężek Andrzej Salon Fryzjerski

Wilczyńskiego 25 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

"Prestige" Salon Fryzjerski Bogumiła Tołoczko

Janowicza 3C , Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

"Magdalena" Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Sikorskiego 12b , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Boniakowska Ewa Salon Fryzjersko - Kosmetyczny

pl. Jana Pawła II 2 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Beauty" Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Agnieszka Dmitruk

Warszawska 50 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Jeanne" Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Janina Grzelczyk

Sienkiewicza 73b , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Adamiak Robert Instalatorstwo Elektryczne

"Hubala" 20 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Carlos" Agencja Ochrony Wojciech Kierzek

Wojska Polskiego 52 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Alina" Salon Fryzjerski Alina Postawka

Gwardii Ludowej 16 , Ciechanów (mazowieckie)

"Kasia" Kwiaciarnia Katarzyna i Jacek Łabęccy

Wilczyńskiego 25 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

"Tina" Firma Handlowa Kwiaciarnia Barbara Czuk

Wilczyńskiego 14 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Skrzypek Paweł Stolarstwo

Warszawska 12 , Sokolniki, 98-420 (łódzkie)

"Biprostal" Biuro Projektów Inżynieryjno-Architektonicznyc

Żniwna 42 , Olsztyn, 10-811 (warmińsko-mazurskie)

murarstwo-stolarstwo

Różana 20 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

STOLARSTWO Waldemar Łaszczewski

Ignacego Krasickiego 15 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Kasia" Kwiaciarnia Katarzyna i Jacek Łabęccy

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 25 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Adamiak Robert Instalatorstwo Elektryczne

majora Hubala 20 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Karol Karwacki Instalatorstwo Elektryczne

Astrowa 10 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Petrykowski" Instalatorstwo Elektryczne

Mazowiecka 12 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Instalatorstwo Sanitarne" Firma Handlowo - Usługowa Piechn

Płońska 12 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Piorun" Agencja Ochrony

Zbożowa 55A , Olsztyn, 10-806 (warmińsko-mazurskie)

Murarstwo Stolarstwo

Różana 20 20, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Jędrzejczyk Wiesław Pracownia Jubilerska

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 17A , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

"Magdalena" Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Generała Władysława Sikorskiego 12 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

"Jeanne" Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Janina Grzelczyk

Henryka Sienkiewicza 73 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Grażyna Piotrowicz

Sierpecka 8, Drobin, 09-210 (mazowieckie)

DWD ARCHITEKCI usługi projektowe Dariusz Dunajski

Minakowskiego 12/50, Olsztyn, 10-768 (warmińsko-mazurskie)

Marta

Jaroty 5/96, Olsztyn, 10-536 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Podatkowo-Księgowa ADEQUADO DORADCA PODATKOWY n

Żniwna 28, Olsztyn, 10-811 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Artua

Immanuela Kanta 46, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Fryzjer-Stylista

Immanuela Kanta 46, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

ARCHITEKTURA+WNĘTRZA

Powstańców Styczniowych 7 lok. -, Płock, 09-407 (mazowieckie)

SALON FRYZJERSKI

Srebrna 2 lok. 2, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Fryzjerstwo Damsko-Męskie

ks. Piotra Ściegiennego 10 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Kwiaciarnia Lilia

Świerczewskiego 1 lok. 22 , Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

AGATA KUPCZYK SALON FRYZJERSKI DAMSKO - MĘSKI "LENKA"

Immanuela Kanta 46, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Andrzej Borczon - STOLARSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE

Wesoła 36b, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

ANNA - Usługi Fryzjerskie Anna Zera

Wincentego Witosa 25, Olsztyn, 10-688 (warmińsko-mazurskie)

Benedykt Ratkowski-Zakład Fryzjerski

Jana Matejki 17, Górzno, 87-320 (kujawsko-pomorskie)

GRONKIEWICZ WALDEMAR ZAKŁAD MURARSTOW - STOLARSTWO

RÓŻANA 20, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Kowalski

11 Pułku Ułanów Legionowych 23/5, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Łukasz Piotr Majewski

Stanisława Mikołajczyka 7 lok. 1, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PIOTR JAŚMIŃSKI

JAROCKA 78 lok. 14, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

KATARZYNA GRABOWSKA USŁUGI FRYZJERSKIE

Jana Janowicza 3 lok. C, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Klinika Urody "MADAME" Fryzjerstwo Olga Żelazowska

Płocka 42, Pęchcin, 06-400 (mazowieckie)

Klonowska Beata Anna Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Beata Klonowsk a

Śląska 12, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

KOLIŃSKA IWONA SALON FRYZJERSKI

Rynek 14, Drobin, 09-210 (mazowieckie)

Krzysztof Ordak Salon Fryzjerski HANIA

Henryka Sienkiewicza 39A, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Mobilna Fryzjerka "AVANGARDA" Karolina Skowrońska

Stanisława Chełchowskiego 14A, Czernice Borowe, 06-415 (mazowieckie)

Ostaszewska Aneta Usługi Fryzjerskie - u klienta

17 Stycznia 21B lok. 3, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Ostromecka Emilia Usługi Fryzjerskie

11 Pułku Ułanów Legi, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

PLASKOTA ZAKŁAD FRYZJERSKI KATARZYNA OTRĘBSKA

BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 23, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

ROSA MARTA KWIACIARNIA ORCHIDEA

Warszawska 2, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

SALON FRYZJERSKI Anna Jędrzejczak

Kargoszyńska 20, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

SALON FRYZJERSKI "MAGIC-HAIR" BARBARA KONOPKA

Strąkowa 40, Olsztyn, 10-847 (warmińsko-mazurskie)

SALON FRYZJERSKI "NATALIA" LIDIA SŁODKOWSKA NAZWA SKRÓCONA: "NATALIA"

WINCENTEGO WITOSA 31 lok. 52, Olsztyn, 10-688 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Fryzjerskie Barbara Granoszewska

Pałacowa 6, Kargoszyn, 06-400 (mazowieckie)

Usługi Melioracyjne Ogólnobudowlane i Usługi Fryzjerskie Marek Opolski

ul Polna 12, Baboszewo, 09-130 (mazowieckie)

"Viola" Fryzjer Domowy Wioleta Koba

Fryderyka Leyka 26 lok. 10, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

WIOLETTA ŁOJKO SALON FRYZJERSKI

WINCENTEGO WITOSA 25, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Szklarski Grażyna Marciniak

Śmiecińska 9, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

AGENCJA OCHRONY BOSS SECURITY EWA GODLEWSKA, ZBIGNIEW MOSZCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

GWARDII LUDOWEJ 15, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

AGENCJA OCHRONY "PIORUN" MAŁGORZATA OLEŚ, MARIUSZ BURDALSKI SPÓŁKA JAWNA

ZBOŻOWA 55A, Olsztyn, 10-806 (warmińsko-mazurskie)

BIURO ARCHITEKTONICZNE I SZTUK PLASTYCZNYCH "SOSAK I SOSAK PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ZODIAKALNA 2, Olsztyn, 10-712 (warmińsko-mazurskie)

MultiRach Biuro Rachunkowe Katarzyna Łukaszewska

Wojska Polskiego 1, Ciechanów, 06-400

Zakład szklarski

Warszawska 24, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Kancelaria Doradcy Podatkowego Stanisław Korybut-Daszkiewicz

Warmińska 14/17, Olsztyn, 10-545 (warmińsko-mazurskie)

ATUT

Mrongowiusza 6a, Olsztyn, 10-537 (warmińsko-mazurskie)

Grunt-Service

Domagały 3, Olsztyn, 10-371 (warmińsko-mazurskie)

Firma Jubilerska DUDNIK

Królowej Jadwigi 18, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Notarialna Maria Smolska

Dąbrowszczaków 18/3, Olsztyn, 10-541 (warmińsko-mazurskie)

PANTEL

Rybaki 40, Olsztyn, 10-150 (warmińsko-mazurskie)

HUMDREX

Podleśna 7, Nowe Miasto Lubawskie, 13 -300 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Notarialna Krystyna Kilińska-Palmowska

Wolności 17a, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Stolarski MEBLE TARANKO

Warmińska 6, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe ABAK

Marii Curie-Skłodowskiej 18/20/12, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

"DOR-POD" S.C.

Akacjowa 10, Olsztyn, 10-179 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Finansowa MS Sp. z o.o.

Kopernika 12, Olsztyn, 10-511 (warmińsko-mazurskie)

MAKLER - nieruchomości, geodezja, architektura

Wodna 9, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

ZAKŁAD INSTALATORSTWA I POMIARÓW ELEKTRYCZNYCH JÓZEF CHOMEJ

Dworcowa 34/40, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Architectus Pracownia Projektowa

Boenigka 3 2, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Podatkowe Sp. z o.o.

Mrongowiusza , Olsztyn, 10-537 (warmińsko-mazurskie)

HORTUS

Kołobrzeska 13, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Ryszard Gąsiorowski

Płocka 44, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Igliński

Narutowicza 23a/8, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Kancelaria Adwokacka Jerzy Suski

Skłodowskiej-Curie 5, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Kancelaria Adwokacka Jan Piskorski

Warszawska 26, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Paragraf Biuro Rachunkowe Teresa Winnicka

Piastowska 60, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Pracownia Kolumn Architektonicznych Stanisław Hołoweńko

Starczewo Wielkie 42, Dzierzążnia, 09-164 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Barbara Złotowska

Wspólna 12/9, Nacpolsk, 09-162 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Joanna Gralewska

Nadrzeczna 5, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Pośrednictwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Maria Pydynowska

Jędrzejewicza 8, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Aga Salon Urody Agnieszka Przybyłowska

Wiosny Ludów 12, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Beata Zakład Fryzjerski Agnieszka Gorczyńska

Zygmuntowo 24, Opinogóra Górna, 06-406 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Renata Budziszewska

Warszawska 3/5, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Agnieszka Czernecka

Płocka 42, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Wanda Czyżewska

Ogrodowa 1c, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Usługi Fryzjerski Grażyna Gładka

Grunwaldzka 4, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Agnieszka Gzylewska

Grunwaldzka 30, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Anna Iwanowska

Młodzieżowa 23, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Agnieszka Jasińska

Parkowa 20, Staroźreby, 09-440 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Jadwiga Kamińska

Kopernika 24, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Elżbieta Kawczyńska

Jaworskiego 7, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Wioletta Kosmal

Warszawska 4, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Iwona Liszewska

Nałkowskiej 9, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Moderne Salon Fryzjerski

Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Olimp Zakład Fryzjerski Ewa Dębska

Grunwaldzka 31, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Wanda Ruszczak

Robotnicza 5, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski

Płocka 35, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Artur Kornatowski

Kopernika 3, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Krystyna Gajewska

Północna 3a, Bulkowo, 09-454 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Marlena Sobiesiak

Północna 12a, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Sylvia Zakład Fryzjerski Katarzyna Wasilew

Płocka 3b, Staroźreby, 09-440 (mazowieckie)

U Doroty Zakład Fryzjerski Dorota Rostek

Płocka 85a, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Usługi Fryzjerskie Anna Groszek

Grunwaldzka 81/27, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Zofia Wiklińska

Norwida 1, Opinogóra Górna, 06-406 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Joanna Włodarska

Bojowników 10, Staroźreby, 09-440 (mazowieckie)

Krzysztof Czyżewski Geodezja

Wyspiańskiego 15, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Diamor Przedsiębiorstwo Jubilerskie Paweł Chmielewski

Narutowicza 3, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Usługi Kosmetyczne Mariola Fisz

Słowakowskiego 27, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Urszula Jankowska

Głowackiego 10, Staroźreby, 09-440 (mazowieckie)

Natalia Gabinet Kosmetyczny

Armii Krajowej 9a, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Salon Urody Olga Godlewska

Robotnicza 5, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Salon Kosmetyczny Marta Skubis

Główny Rynek 20, Nowe Miasto, 09-120 (mazowieckie)

Salon Kosmetyczny Monika Szczecińska

Wojska Polskiego 7b, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Wenus Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Wolności 12, Bielsk, 09-230 (mazowieckie)

Wenus Studio Kosmetyczne Magdalena Piątkowska

Słowackiego 13, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Salon Kosmetyczny Iwona Zmysłowska

Płocka 35, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Salon Kosmetyczny Beata Żabowska

Zielona 5/13, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

HUZAR

Braci Tułodzieckich 25, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Zubrzycki Agencja Ochrony

Mazowiecka 9, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Pralnia Chemiczna Iwona Masłowska

Rutkowskiego 3, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Kancelaria Prawnicza Maria Jamiałkowska

Konstytucji 3, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Piekarnia Rękawczyn S.J.

Rękawczyn 22, Gozdowo, 09-213 (mazowieckie)

Piekarnia Wardzińscy

Główna 18, Gąsocin, 06-440 (mazowieckie)

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Hanna Jaworska

Płocka 39, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Hanna Jaworska

Brzechwy 2, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Zakład Szklarski Dariusz Łuziński

Płocka 35, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Zakład Szklarski Ryszard Pawłowski

Floriana 4, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Kancelaria Adwokacka

Partyzantów 71/32, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Drew-Mar Zakład Stolarski Marian Kuźniewski

Bolęcin 10, Sochocin, 09-110 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Atut Jolanta Paradowska

Sosnowa 19, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Andrzej Tadrzak

Osiedlowa 9/8, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Piekarnia Cukiernia Barbara Chełchowska

Mazowiecka 52, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Zakład Remontowo-Budowlany i Stolarski Ewa Chmielewska

Zawodzie 59, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Irena Adamkiewicz

Świerczewo 38, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski

Kościuszki 2, Chorzele, 06-330 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Picasso Elżbieta Królikowska

Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Fryzjerstwo Damskie Iwona Popsuj

Kościuszki 6, Chorzele, 06-330 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Dorota Purzycka

Orlika 26, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Helena Rykowska

Witosa 5, Chorzele, 06-330 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Katarzyna Kuźnicka-Schmelter

Makowska 1, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

MEBLE-HOLAND ZACHODNIE UŻYWANE

PIŁSUDSKIEGO 92, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Piekarnia Klementynka Klemens Majkowski

Baranowska 58, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Zakład Stolarski Paweł Pszczółkowski

Mostowa 14a, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Zakład Szklarski Zofia Umińska

Ciechanowska 17, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Centrum Urody - Gabinet Nowoczesnej Kosmetyki

Długosza 7, Olsztyn, 10-024 (warmińsko-mazurskie)

Piekarnia Ireneusz Obidziński

Mazowiecka 65, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Pralnia Chemiczna Mirosław Bobiński

Orlika 24, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Eko-Mycie Eko-Sprzątanie Cezary Makowski

Rynek 29, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Agencja Ochrony ALGIZ Kazimierz Salkowski

Nad Jarem 4, Olsztyn, 10-172 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe FinKa

Kętrzyńskiego 1A/3, Olsztyn, 10-506 (warmińsko-mazurskie)

Sklep Jubilersko-Kosmetyczny Ema

Limanowskiego 4, Olsztyn, 10-341 (warmińsko-mazurskie)

Adwokat Paweł Bubnowski

Skłodowskiej-Curie 12a/4, Olsztyn, 10-110 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Małgorzata i Wojciech Gryczewski

Partyzantów 79/10, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Jacek Klonowski & Joanna Kucharzewska & Woj

Warmińska 14/20, Olsztyn, 10-545 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Michał Kalita

Mickiewicza 16/4, Olsztyn, 10-509 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Toga

Wyzwolenia 32/2, Olsztyn, 10-106 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Andrzej Żygis

Warmińska 5/2, Olsztyn, 10-544 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Elżbieta Augustyn

Grunwaldzka 8/2, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Izabeli Matasek-Wasilewskiej

Gen. Andersa 2c, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Usług Księgowych Guida Sp. z o.o.

Pstrowskiego 24, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Architektoniczna Piotr Ostoja-Lniski

Dworcowa 20/81, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Autorska Pracownia Architektoniczna Studio Projekt Ryszard Bąk A

Jodłowa 7, Olsztyn, 10-164 (warmińsko-mazurskie)

Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Architektów

Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa Rafał Chudzikowski

Ustronie 68, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa

Metalowa 7a, Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa Akon Architekt Marian Ceynowa

Elbląska 125, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Architektoniczna Idea Architekt Zbigniew Czapiewski

Ostróżki 1, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Studio Architektury ARC Architekt Adam Dąbrowski

Bałtycka 136, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Architekci Dżus GK Grzegorz Dżus Katarzyna Orzechowska-Dżus

Prosta 1/25, Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

Architekt Stanisław Gałęcki

Orłowicza 8/48, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa MARP Architekt Marek Paczkowski

Kościńskiego 6/1, Olsztyn, 10-584 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Projektowe Architekt Elżbieta Janiuk

Linki 5/10, Olsztyn, 10-534 (warmińsko-mazurskie)

Iwexim Architekt Jadwiga Iwanicka-Wilczyńska

Prosta 27, Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

Autorska Pracownia Architektoniczna Architekt Renata Góralczyk-O

Kopernika 1/20, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Architektoniczne Architekt Zbigniew Patalas

Partyzantów 65/7, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Autorska Pracownia Architektoniczna Architekt Katarzyna Pilarek

Lipowa 31, Olsztyn, 10-065 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa Architekt Radosław Przybylak

Kościuszki 46/48, Olsztyn, 10-504 (warmińsko-mazurskie)

Pracownie Autorskie Urbanistyki i Architektury Piotr M. Rożen Iz

Sarnowskiego 3/1, Olsztyn, 10-115 (warmińsko-mazurskie)

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Kajki 10/12, Olsztyn, 10-547 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Barbara Złotowska

Gen. Dąbrowskiego 15/3, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Abrex Kancelaria Radcy Prawnego

Wędkarska 99, Olsztyn, 10-180 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Olga Maria Rabczewska

Gen. Pułaskiego 7/7, Olsztyn, 10-514 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe S.C. K. Ostrówka A. Ostrówka

Kościuszki 81/14, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Księgowe Gama

Pieniężnego 18b, Olsztyn, 10-003 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Krzysztof Kostkiewicz

Dąbrowszczaków 24/1, Olsztyn, 10-540 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Krys Krystyna Zień

Kołobrzeska 13, Olsztyn, 10-442 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Księgowe Mar Consulting

Kościuszki 23/6, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachunkowe Tax Serwis

Konsulatu Polskiego 1, Olsztyn, 10-532 (warmińsko-mazurskie)

Centrum Urody PowerSlim Studio

Mrongowiusza 3, Olsztyn, 10-536 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia TULIPAN

Grunwaldzka 4, Olsztyn, 10-124 (warmińsko-mazurskie)

P.H Jubiler Sp. Jawna

Staromiejska 8/9, Olsztyn, 10-017 (warmińsko-mazurskie)

Orzechowski Stanisław Pośrednictwo Finansowe

Ostródzka 46, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Tartak Żubr

Żabi Róg 140, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Medella - Studio Zdrowia i Urody

Jagiellońska 21/23, Olsztyn, 10-272 (warmińsko-mazurskie)

Aga Zakład Fryzjerski Agnieszka Szulżycka

Żołnierska 41a, Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

Agnieszka Zakład Fryzjerski

Barcza 20/3, Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Edyta

Żołnierska 45, Olsztyn, 10-561 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Elżbieta Betlińska

Grunwaldzka 20, Olsztyn, 10-123 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Esa Ewa Sarosiek

Żurawskiego 1a, Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Ewa Olszewska

Żołnierska 19, Olsztyn, 10-561 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Fala

Jagiellońska 40, Olsztyn, 10-274 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Diana Anna Pobudkiewicz

Lengowskiego 24, Olsztyn, 10-061 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Dorota Zygner

Wojska Polskiego 60, Olsztyn, 10-290 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Duo Beata Świtoń Anna Banasiak

Dworcowa 60/11, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Katarzyna Dzieniszewska

Prosta 38, Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Czar Wacław Dziembowski

Kościuszki 29, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Dalia Barbara i Marzena Maconko

Pana Tadeusza 6, Olsztyn, 10-460 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Danuta Chochlińska

Żeromskiego 5, Olsztyn, 10-355 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Dana

Moniuszki 19a, Olsztyn, 10-275 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Deni

Panasa 1a, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Claudia Halina Toczyska

Barcza 17/11, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Ewa Chojnacka

Kardynała Wyszyńskiego 5b/4, Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Celia Wiesława Czajkowska

Pana Tadeusza 6, Olsztyn, 10-460 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Capri Anna Jaszewska

Panasa 1a, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Aleksander Stankiewicz

Prosta 38, Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Bajka Irena Witkiewicz

Wojska Polskiego 71, Olsztyn, 10-290 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Asia Joanna Łukaszewska

Gębika 2/41, Olsztyn, 10-391 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Fryzjerskie Anna Kinga Więckiewicz

Konstytucji 3, Olsztyn, 10-403 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Anna Stawicka

Jagiellońska 24b, Olsztyn, 10-154 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Ani Anna Przeździecka

Kołobrzeska 32, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski IDI

Kopernika 6/7, Olsztyn, 10-513 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Halina Garlewska

Burskiego 8, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Fantastic Hair Anna Dylak

Dworcowa 75/77, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Adam Faltynowski

Partyzantów 9, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Izabela Korulczyk

Jeziołowicza 7r, Olsztyn, 10-690 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Iwona Steinhauer

Gębika 2/41, Olsztyn, 10-391 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Iwona Mielnicka

Wyzwolenia 20, Olsztyn, 10-106 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Irena Jan Pokrzywka

Sybiraków 22/7, Olsztyn, 10-257 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Elżbieta Kotlińska

Dąbrowszczaków 17, Olsztyn, 10-540 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Joanna i Tomasz Kleina

Kościuszki 14a/1, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Karol Zdzisława Pawlikowska

Kościuszki 32/13, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Beata Kalcowska

Gębika 73/1, Olsztyn, 10-391 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Iwona Jakubiak

Partyzantów 73a, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Lucyna Salon Fryzjerski Lucyna Zienkiewicz

Wojska Polskiego 8, Olsztyn, 10-225 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Krystyna

Dworcowa 57, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Maria Krenzek

Radiowa 28/23, Olsztyn, 10-208 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Marianna Kanabrodzka

Pstrowskiego 35d, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Małgosia

Orłowicza 4, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Joanna Łaguna

Dworcowa 9/1, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Lucyna Zienkiewicz

Wojska Polskiego 8, Olsztyn, 10-290 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Matraccy Andrzej i Paweł Matraccy

Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

Fryzjerstwo Matraccy

Stare Miasto 17/21, Olsztyn, 10-026 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Mariola

Żurawskiego 1a, Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Ewa Pawlak

Kazimierza Jagiellończyka 24a, Olsztyn, 10-832 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Agnieszka Olechnowicz

Marszałka Piłsudskiego 54, Olsztyn, 10-450 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Natalie Beata Markiewicz

Bałtycka 166/1, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Mirka Mirosława Ludwig

Osińskiego 12/13, Olsztyn, 10-011 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Mirella Łuczun

Gałczyńskiego 1/7, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Salsa Dariusz Romanyk

Pstrowskiego 16, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Point Nadzieja Kacperska

Krasickiego 1b, Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski Grażyna Szubielska

Murzynowskiego 18, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Teresa Szostak

Konstytucji 3, Olsztyn, 10-403 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Styl

Jeziołowicza 7i, Olsztyn, 10-690 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Sawana Katarzyna Bigoszewska

Żeromskiego 24l, Olsztyn, 10-355 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Wenus Anna Makowska

Dworcowa 22/33, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Urszula

Żeromskiego 23b, Olsztyn, 10-355 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Uroda

Limanowskiego 4, Olsztyn, 10-340 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski U Hani H. Składanek

Warszawska 45a/11, Olsztyn, 10-039 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Top-Styl Zofia Bukowska

Polna 1a/20, Olsztyn, 10-086 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Wiola

Kopernika 1/9, Olsztyn, 10-513 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Krystyna Zaremba

Mickiewicza 13, Olsztyn, 10-545 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Fryzjerska Adriana Wołodźko

Staromiejska 14/3, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Sabina Witkowska

Żołnierska 43, Olsztyn, 10-561 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Elżbieta Leliwa

Jana III Sobieskiego 21, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjerski

Niepodległości 2, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Image Jolanta Rynko

Konstytucji 3, Olsztyn, 10-403 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Irena Miniewska

Profesorska 15, Olsztyn, 10-080 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Azalia Sklep nr 2

Gen. Dąbrowskiego 40b, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Azalia Wioletta Sikorska

Niepodległości 1e, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Orchidea Agnieszka Kocenka

Dąbrowszczaków 1/42, Olsztyn, 10-540 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Azalia Sklep nr 3

Jana III Sobieskiego 12, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Instalatorstwo Elektryczne SDI Paweł Danilewicz

Słonecznik 48/1, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Prawna Dobrzenieccy

Pojednania 2, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Elektryk -Polska

Jeziołowicza 7, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Kreacja Renata Zalewska

Polna 1A/28, Olsztyn, 10-059 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Urszula Kopeć

Partyzantów 31/16, Olsztyn, 10-526 (warmińsko-mazurskie)

Comandos

Poprzeczna 11A, Olsztyn, 10-282 (warmińsko-mazurskie)

Bautechnik

Lubelska 29, Olsztyn, 10-406 (warmińsko-mazurskie)

Psie Studio

Gębika 8A/40, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Energetium

Zamenhofa 9/20, Olsztyn, 10-280 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa Architekt Jolanta Pietkiewicz

Metalowa 7a, Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

Akcept

Wieczorków 35a, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Ewa Swaczyńska

Pułaskiego 7/3, Olsztyn, 10-514 (warmińsko-mazurskie)

Czyścioch

Kujawska 10/5, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Adwokat Magdalena Brzozowska-Kancelaria Adwokacka LEX

Samulowskiego 6/1A, Olsztyn, 10-184 (warmińsko-mazurskie)

Adwokat-LEX- Olsztyn

Samulowskiego 6/1 a, Olsztyn, 10-184 (warmińsko-mazurskie)

Invest-Center

Mickiewicza 17/11, Olsztyn, 10-508 (warmińsko-mazurskie)

Biuro Rachmistrz

Jana III Sobieskiego 20/8, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Usług Elektronicznych "SAT-SERWIS" Grzegorz Brzoska

Kościuszki 15, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Agencja Ochrony EFEKT WAR-MA

ul. Artyleryjska 3h , Olsztyn, 10-165 (warmińsko-mazurskie)

Agencja Ochrony

ul. Jagiellońska 71 , Olsztyn, 10-237 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski MOD"S HAIR

1-go Maja , Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Prawna Gajewski Trawczyńska Szewczyk adwokacka spółka cywilna

św. Wojciecha 3/3a, Olsztyn, 10-038 (warmińsko-mazurskie)

Salon Urody Glamour Sylwia Jędrychowska

Jana III Sobieskiego 1/1i, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biuro Sp. z o.o.

Mickiewicza 3, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

HORUS

Kościuszki 13/213, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

TAD

Jagiellończyka 45, Olsztyn, 10-062 (warmińsko-mazurskie)

Kuck Firma Zegarmistrzowsko-Jubilerska

11 Listopada 8 , Olsztyn, 10-104 (warmińsko-mazurskie)

"Gerbera" Kwiaciarnia Bogusława Bogucka

Dąbrowskiego 18b , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler" Sklep Hanna Opęchowska

Dąbrowszczaków 32 , Olsztyn, 10-541 (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler" Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Staromiejska 8 , Olsztyn, 10-017 (warmińsko-mazurskie)

Opęchowski Stefan Zakład Jubilersko-Zegarmistrzowski Sklep

Dąbrowszczaków 32 , Olsztyn, 10-541 (warmińsko-mazurskie)

Orłowski Jerzy Zakład Jubilerski Sklep

Dąbrowszczaków 35b , Olsztyn, 10-542 (warmińsko-mazurskie)

"Karat II" Sklep Jubilerski Iwona Dobkowska

pl. Jedności Słowiańskiej 1 , Olsztyn, 10-039 (warmińsko-mazurskie)

"Moderne" Salon Fryzjerski

19 Stycznia 12 , Płońsk, 09-100 (Płońsk)

Liszewska Iwona Zakład Fryzjerski

Nałkowskiej 9 , Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Witkowska Małgorzata Zakład Fryzjerski

Norwida 1 , Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Woźniak Maria Salon Fryzjerski

Jana Pawła II 11 , Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

"Claudia" Salon Fryzjerski Jaworski Andrzej

10 , Mochowo, 09-214 (Mochowo)

"Rożen & Rożen" Pracownia Architektury

Sarnowskiego 3 , Olsztyn, 10-115 (warmińsko-mazurskie)

Architekt - Janusz Miścicki Autorska Pracownia Projektowa

1 Maja 13 , Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

"Dżus GK" Biuro Architektoniczne

Prosta 1-2 , Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

"Studio Projekt" Autorska Pracownia Architektoniczna Ryszard

Jodłowa 7 , Olsztyn, 10-164 (warmińsko-mazurskie)

Dąbrowski Marek Biuro Architektoniczne

Wyszyńskiego 15pok. 15 , Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

"Proar" Pracownia Architektoniczna Janusz Pogorzelski

Długosza 6 , Olsztyn, 10-024 (warmińsko-mazurskie)

Kobyliński Bogdan Pracownia Architektury i Plastyki

Głowackiego 17 , Olsztyn, 10-447 (warmińsko-mazurskie)

Zagroba Marek Pracownia Architektoniczna

Jagiellońska 57B , Olsztyn, 10-283 (warmińsko-mazurskie)

Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Architektów

1 Maja 13 , Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

Piotrkowski Tadeusz Biuro Architektoniczne

Mickiewicza 27 , Olsztyn, 10-508 (warmińsko-mazurskie)

Mój-prawnik

Panasa 1A, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jerzy Suski

Skłodowskiej-Curie 5 , Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

"Point" Salon Fryzjerski Nadzieja Kacperska

Krasickiego 1b , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

"Edyta" Salon Fryzjerski

Żołnierska 45 , Olsztyn, 10-561 (warmińsko-mazurskie)

"Marianna" Zakład Fryzjerski Marianna Kanabrodzka

Pstrowskiego 35d , Olsztyn, 10-601 (warmińsko-mazurskie)

Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

pl. Konstytucji 3 Maja 3 , Olsztyn, 10-589 (warmińsko-mazurskie)

"Agnieszka" Zakład Fryzjerski

Barcza 20 , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

"Celia" Zakład Fryzjerski Wiesława Czajkowska

Pana Tadeusza 6 , Olsztyn, 10-461 (warmińsko-mazurskie)

"Danusia" Salon Fryzjerski Danuta Ronkiewicz

Stare Miasto 11 , Olsztyn, 10-026 (warmińsko-mazurskie)

"Salsa" Salon Fryzjerski Dariusz Romanyk

Pstrowskiego 16 , Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

"Venus" Salon Fryzjerski Beata Żmijewska

Wyszyńskiego 20 , Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

Chojnacka Ewa Salon Fryzjerski

Wyszyńskiego 5B , Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

"Deni" Salon Fryzjerski

Panasa 1A , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Szubielska Grażyna Zakład Fryzjerski

Murzynowskiego 18 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

"Ewa" Salon Fryzjerski Ewa Olszewska

Żołnierska 19 , Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

"Uroda" Salon Fryzjerski

Limanowskiego 4 , Olsztyn, 10-341 (warmińsko-mazurskie)

"Clinex" S.C. Sprzątanie i Konserwacja Zieleni Alina Udycz

Metalowa 6 , Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

"Allclean" Sprzątanie

Aleja Obrońców Tobruku 15 , Olsztyn, 10-092 (warmińsko-mazurskie)

Romańczuk Władysława Sprzątanie

Dworcowa 57l. 38 , Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Skowroński Grzegorz Sprzątanie Wnetrz

Konopnickiej 4B l. 1 , Olsztyn, 10-168 (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler-Karat" Sklep Jubilerski Anita Kadlec

Bandurskiego 2 , Iława (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe J. i K. Kraje

Bandurskiego 2 , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

"Szmaragd" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Pracownia Ju

Jana III Sobieskiego 27 , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

"Kacper" Pracownia Jubilerska Katarzyna Przybysławska

Wyszyńskiego 47 , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Adwokat Paweł Bubnowski Kancelaria Adwokacka Olsztyn

Skłodowskiej 12a/4 , Olsztyn, 10-110 (warmińsko-mazurskie)

Afeltowicz Ryszard Adwokat

Partyzantów 80 , Olsztyn, 10-527 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Andrzej Żygis Adwokat

Warmińska 5 , Olsztyn, 10-544 (warmińsko-mazurskie)

"Diana" Zakład Fryzjerski Anna Pobudkiewicz

Lengowskiego 24 , Olsztyn, 10-051 (warmińsko-mazurskie)

"Huzar" Agencja Ochrony Osób i Mienia Waldemar Orzechowski

Tułodzieckich 25 , Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

Pyka Wiesław Stolarstwo Meblowe

Jana III Sobieskiego 9 , Nowa Wieś, 32-651 (śląskie)

Włodarska Joanna Zakład Fryzjerski

pl. Bojowników 10 , Staroźreby, 09-440 (mazowieckie)

Jankowska Urszula Zakład Fryzjerski

Głowackiego 10 , Staroźreby, 09-440 (mazowieckie)

Wawrowska Iwona Pracownia Złotniczo-Jubilerska

pl. Jana Pawła II 1a , Olsztyn, 10-101 (warmińsko-mazurskie)

"Capri" Salon Fryzjerski Anna Jaszewska

Panasa 1a , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

"Claudia" Zakład Fryzjerski Halina Toczyska

Barcza 17 , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

Szostek Teresa Salon Fryzjerski

pl. Konstytucji 3 Maja 3 , Olsztyn, 10-589 (warmińsko-mazurskie)

Brzoskowska Joanna Notariusz

al. Piłsudskiego 2 , Olsztyn, 10-576 (warmińsko-mazurskie)

Szulejewski Robert Notariusz

Grunwaldzka 10 , Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

Gąsiewska Wioletta Notariusz

Rataja 10 , Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Brewka Elżbieta Notariusz

Kopernika 1 , Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

"Zubrzycki" Agencja Ochrony

Mazowiecka 9 , Płońsk, 09-100 (Płońsk)

Czosnek Ryszard Adwokat

Kochanowskiego 7a , Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

"Robert" Biuro Geodezyjne Robert Woronowicz

Wyszyńskiego 15 , Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia "Rosa"

Aleja Wojska Polskiego 46 , Olsztyn, 10-229 (warmińsko-mazurskie)

"Hedera" S.C. Kwiaciarnia A. i Z. Gajlewicz

Barcza 3A , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

"Kwiatex" Kwiaciarnia Krzysztof Ochelski

Pstrowskiego 31a , Olsztyn, 10-601 (warmińsko-mazurskie)

"Iza" Kwiaciarnia Jarosław i Izabela Bruzdewicz

Gałczyńskiego 1 , Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

"Julia" S.C. Kwiaciarnia

Żołnierska 19a , Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia ELHAR

Pana Tadeusza 6 , Olsztyn, 10-461 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Paliszewski

Stefana Żeromskiego 2/1 , Olsztyn, 10-351 (warmińsko-mazurskie)

"Tulipan" Kwiaciarnia Genowefa Szczepańczyk

Grunwaldzka 4 , Olsztyn, 10-124 (warmińsko-mazurskie)

"Ikebana" Kwiaciarnia

1 Maja , Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

"Nenufar" Kwiaciarnia Irena Kowalewska

Limanowskiego 14 , Olsztyn, 10-343 (warmińsko-mazurskie)

"Orchidea" Kwiaciarnia Agnieszka Kocenka

Dąbrowszczaków 1 , Olsztyn, 10-538 (warmińsko-mazurskie)

Tkacz Janusz Zakład Szklarski

Zamkowa 4a , Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Walentynowicz Bogumiła Letki Antonii Pracownia Architektoni

św. Barbary 6 , Olsztyn, 10-022 (warmińsko-mazurskie)

Urban Lucyna Zakład Fryzjerski

Mickiewicza 1i , Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

Matraccy Fryzjerstwo

Stare Miasto 17 , Olsztyn, 10-026 (warmińsko-mazurskie)

Kalcowska Beata Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne

Gębika 73 , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

"Anna " Usługi Fryzjerskie Anna Kinga Więckiewicz

pl. Konstytucji 3 Maja 4 , Olsztyn, 10-589 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Urniaż

Dąbrowszczaków 2 , Olsztyn, 10-539 (warmińsko-mazurskie)

"Arkusz-Plan" Biuro Architektoniczne

Mickiewicza 33 , Olsztyn, 10-508 (warmińsko-mazurskie)

"RACH-LEX" S.C. Biuro Rachunkowe Doradca Podatkowy nr 02543

ul. Kosciuszki 13 p.308 , Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

"Huzar" Agencja Ochrony Osób i Mienia Waldemar Orzechowski

Braci Tułodzieckich , Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

"Ikebana" Kwiaciarnia

1 Maja 10 , Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

"Wrzos" Kwiaciarnia Andrzej Radziszewski

Bałtycka 4 , Olsztyn, 10-135 (warmińsko-mazurskie)

"Hedera" S.C. Kwiaciarnia A. i Z. Gajlewicz

Franciszka Barcza 3A , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

"Alicja" Kwiaciarnia Bożena Bartosiewicz

Kołobrzeska 32A , Olsztyn, 10-443 (warmińsko-mazurskie)

"Iza" Kwiaciarnia Jarosław i Izabela Bruzdewicz

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1 , Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

"Julia" S.C. Kwiaciarnia

Żołnierska 19 , Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

"Cygan" Kwiaciarnia Anna Kałuska

Jagiellońska 10 , Olsztyn, 10-237 (warmińsko-mazurskie)

"Kubuś" Kwiaciarnia Marzena Kosakowska

Antoniego Małeckiego 10 , Olsztyn, 10-293 (warmińsko-mazurskie)

"Kwiatex" Kwiaciarnia Krzysztof Ochelski

Feliksa Szrajbera 10 , Olsztyn, 10-008 (warmińsko-mazurskie)

"Artemis" Kwiaciarnia Teresa Kujawa

Aleja Wojska Polskiego 10 , Olsztyn, 10-224 (warmińsko-mazurskie)

"Robert" Biuro Geodezyjne Robert Woronowicz

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15 , Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

Miniewska Irena Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny

Profesorska 15 , Olsztyn, 10-080 (warmińsko-mazurskie)

P.H. "Cora" Renomowany Sklep Jubilerski Morąg Mariola Witos

Mickiewicza 12c , Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

"Jubiler-Karat" Sklep Jubilerski Anita Kadlec

Kardynała Wyszyńskiego 6 , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

"Kacper" Pracownia Jubilerska Katarzyna Przybysławska

Kardynała Wyszyńskiego 47 , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

"Efekt War-Ma" Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Artyleryjska 3 , Olsztyn, 10-165 (warmińsko-mazurskie)

"Atut" Agencja Ochrony Osób i Mienia Krzysztof Lenkiewicz

Michała Kajki 10 , Olsztyn, 10-547 (warmińsko-mazurskie)

"Cel" Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Kołobrzeska 19 , Olsztyn, 10-422 (warmińsko-mazurskie)

"Tama" S.C. Agencja Ochrony

Jerzego Burskiego 10 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Wawrowska Iwona Pracownia Złotniczo-Jubilerska

Plac Jana Pawla II 1A , Olsztyn, 10-101 (warmińsko-mazurskie)

"Karat II" Sklep Jubilerski Iwona Dobkowska

Plac Jedności Słowiańskiej 1 , Olsztyn, 10-039 (warmińsko-mazurskie)

Orłowski Jerzy Zakład Jubilerski Sklep

11 Listopada 11 , Olsztyn, 10-103 (warmińsko-mazurskie)

"Diament" Sklep Jubilerski

Kołobrzeska 32 , Olsztyn, 10-432 (warmińsko-mazurskie)

Kalcowska Beata Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne

Władysława Gębika 73 , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Łaguna Joanna Salon Fryzjerski

Dworcowa 9 , Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

"Aleksander" Salon Fryzjerski Aleksander Stankiewicz

Prosta 38 , Olsztyn, 10-029 (warmińsko-mazurskie)

"Point" Salon Fryzjerski Nadzieja Kacperska

Ignacego Krasickiego 1B , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

"U Hani" Zakład Fryzjerski H. Składanek

Aleja Warszawska 10 , Olsztyn, 10-081 (warmińsko-mazurskie)

Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Plac Konstytucji 3 Maja 3 , Olsztyn, 10-589 (warmińsko-mazurskie)

"Marianna" Zakład Fryzjerski Marianna Kanabrodzka

Wincentego Pstrowskiego 35D , Olsztyn, 10-601 (warmińsko-mazurskie)

Olechnowicz Agnieszka Salon Fryzjerski

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 54 , Olsztyn, 10-577 (warmińsko-mazurskie)

Jankowscy Dorota i Witold Zakład Fryzjerski

Dąbrowszczaków 17 , Olsztyn, 10-540 (warmińsko-mazurskie)

"Fantastic Hair" Salon Fryzjerski Anna Dylak

Dworcowa 75 , Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Chojnacka Ewa Salon Fryzjerski

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5B , Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

"Sawana" Salon Fryzjerski Katarzyna Bigoszewska

Stefana Żeromskiego 10 , Olsztyn, 10-354 (warmińsko-mazurskie)

"Wenus" Salon Fryzjerski Anna Makowska

Dworcowa 22 , Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

"Wiola" Salon Fryzjerski

Kopernika 1 , Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

"Rożen & Rożen" Pracownia Architektury

Franciszka Sarnowskiego 3 , Olsztyn, 10-115 (warmińsko-mazurskie)

"Dżus GK" Biuro Architektoniczne

Prosta 1/ 2 , Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

Zagroba Marek Pracownia Architektoniczna

Jagiellońska 10 , Olsztyn, 10-283 (warmińsko-mazurskie)

"Proar" Pracownia Architektoniczna Janusz Pogorzelski

Jana Długosza 6 , Olsztyn, 10-024 (warmińsko-mazurskie)

Kobyliński Bogdan Pracownia Architektury i Plastyki

Bartosza Głowackiego 17 , Olsztyn, 10-447 (warmińsko-mazurskie)

Walentynowicz Bogumiła Letki Antonii Pracownia Architektoni

świętej Barbary 6 , Olsztyn, 10-022 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Kolumn Architektonicznych Stanisław Hołoweńko

42 , Starczewo Wlk. Dzierzążnia, 09-164 (lubelskie)

"Hortus" Zakład Architektury Zieleni

Kołobrzeska 13 , Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

"Euro-Door" Stolarstwo Grzegorz Laskowski

Warsztatowa 7 , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Czosnek Ryszard Adwokat

Jana Kochanowskiego 7A , Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Biuro Rachunkowe Certus Irena Kiapśnia Monika Krych

Leśna 14/4H, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Makeupownia Marzena Tarasiewicz

Warmińska 28/3, Olsztyn, 10-544 (warmińsko-mazurskie)

Anilux-firma sprzatajaca Olsztyn,pranie dywanów,tapicerki meblowej

Jemioły 1, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

STEP Piotr Połomski

Dworcowa 45/88, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

DEBOWSKI DESIGN

Piłsudskiego , Olsztyn, 10-449 (warmińsko-mazurskie)

firma sprzątająca CLEAN-TEAM

Świtezianki 1/88, Olsztyn, 10-464 (warmińsko-mazurskie)

Pracownia Projektowa DK Dawid Kozikowski

Korczaka 43/b, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

Priston

Świątki 104/2, Świątki, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

Carino Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów i Kotów

Limanowskiego 35/2, Olsztyn, 10-340 (warmińsko-mazurskie)

Elektrojar Usługi Elektryczne

Świtycz-Widackiej 1/16, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Salon Kosmetyczny Golden Angel

19-go Stycznia 12, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Pracownia złotniczo-jubilerska "Coccinelle"

Pana Tadeusza 6, Olsztyn, 10-461 (warmińsko-mazurskie)

CENTRUM FIZJOTERAPII I HIPOTERAPII -BASEN IŁAWA

Biskupska 2, Iława, 14-200 (opolskie)

B.U. EWA S.C.

Aleja Warszawska 39/03, Olsztyn, 10-082 (warmińsko-mazurskie)

Aroma Gabinet kosmetyczny Martyna Kempf

Plac Konstytucji 3 Maja 3 3, Olsztyn, 10-589 (warmińsko-mazurskie)

ZRB Baribal

Boenigka 12/4, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Optima

Pomorska 11/1d, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Florist Deco

Olsztyn 1, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Day Spa na starym mieście Morąg

Rataja 18, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Zakład Szklarski Diament Krzysztof Rogoziński Morąg

Rataja 14, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

TDM-SAT DARIUSZ PASTUSZEK

Liszewskiego 5/5, Olsztyn, 10-121 (warmińsko-mazurskie)

SALON FRYZJERSKI Mila

Świątki 44 , Kwiecewo, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

Architekt

Różnowo 111 , Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

HURTOWNIA FRYZJERSKO-KOSMETYCZNA

Bolesława Chrobrego 8, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT

Warmińska 28 lok. 9, Olsztyn, 10-545 (warmińsko-mazurskie)

STUDIO FRYZJERSKIE

Bałtycka 54, Olsztyn, 10-176 (warmińsko-mazurskie)

KWIACIARNIA

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 15 , Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Usługi Fryzjerskie

Żołnierska 19, Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

DUKA Psi Fryzjer

pl. Plac Kazimierza Pułaskiego 7 lok. 1/1 , Olsztyn, 10-514 (warmińsko-mazurskie)

SFERO-ZIELONA ARCHITEKTURA

Raźniewo 29 , Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

IB STUDIO - PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Szczęsne 1A , Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski -

-Kolonia Północna 3A , Bulkowo, 09-454 (mazowieckie)

Salon Złotniczo-Jubilerski PRINCE

Kolejowa 45, Olsztyn, 10-284 (warmińsko-mazurskie)

Salon Fryzjerski Dla Dzieci Fryzek

Bolesława Prusa 1A , Olsztyn, 10-288 (warmińsko-mazurskie)

Sklep chemiczno-kosmetyczny i artykuły fryzjerskie

Mickiewicza 10B, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Salon fryzjerski

ks. Jana Hanowskiego 42 , Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Hania

Dąbrowszczaków 1 lok. 42, Olsztyn, 10-542 (warmińsko-mazurskie)

Kwiaciarnia Finezja

pl. Plac gen. Józefa Bema 1D lok. 1 , Olsztyn, 10-516 (warmińsko-mazurskie)

STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE EGO KAMILA ZIĘBA

Głowackiego Bartosza , Olsztyn, 10-448 (warmińsko-mazurskie)

SALON FRYZJERSKI IWONA

Stare Miasto 11 lok. 1, Olsztyn, 10-062 (warmińsko-mazurskie)

Kancelaria Adwokacka Tomasz Radziwilski

Jagiellończyka 6, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

KWIACIARNIA "NENUFAR" IRENA KOWALEWSKA

BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 14 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

ADWOKAT ANDRZEJ ZIEMIŃSKI

Adama Mickiewicza 4 lok. 116, Olsztyn, 10-549 (warmińsko-mazurskie)

AGNIESZKA KRZEMIŃSKA SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI AK ART.

KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO - TARGOWISKO / , Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Agnieszka Zakrzewska Salon Fryzjerski Agnes

św. Stanisława Kostki 14, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

ANDRZEJ DYLEWSKI - KWIACIARNIA

ŻEROMSKIEGO 9B, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Aneta Brzozowska - Krzemińska SALON FRYZJERSKI ANETA

Młodzieżowa 15b, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Anna Kaczorowska Salon Fryzjerski "Kamea" 09-200 Sierpc ul. Jana Pawła II 11

Jana Pawła II 11, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

ANNA MARIA ŚNIADOWSKA-RUTKOWSKA STUDIO FRYZJERSKIE "ANNA"

JERZEGO BURSKIEGO 9 lok. 3, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

ARCHO PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA MGR INŻ. ARCH. AGNIESZKA OPRZYŃSKA

Metalowa 3 lok. 16, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

BARCZEWSKA JOLANTA ZAKᆪAD FRYZJERSKI DAMSKI JOLANTA BARCZEWSKA

WIEJSKA 5, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

BIURO ARCHITEKTONICZNE ARCH. GABRIELA PACER-KAPELA

DWORCOWA 54 lok. 16, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

BRZOSKIEWICZ EMILIA ZAKLAD FRYZJERSKI "EMIKA"

Bratian OLSZTYŃSKA 28a, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

BUDOWNICTWO I ARCHITEKTURA JOANNA BONIECKA

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1 lok. 30, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

Chrobot Lilijanna, Kwiaciarnia ,,FLORISSIMO"

Warszawska 10, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Daria Czarnecka Salon Fryzjerski

Lipowa 11, Szczutowo, 09-227 (mazowieckie)

DORADCA PODATKOWY BARBARA KUŁAKOW BIURO RACHUNKOWE

Marii Zientary-Malewskiej 25, Olsztyn, 10-307 (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROINSTALATORSTWO GRZEGORZ OLSZEWSKI

Morska 2, Olsztyn, 10-145 (warmińsko-mazurskie)

EVOLUTION SALON FRYZJERSKI SYLWIA KLĘKOWICZ

Płocka 4, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

EWA KIECZMERSKA Usługi fryzjersko-kosmetyczne stylizacja fryzur

Mostowa 18, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Ewa Kowalska FRYZJERSTWO

Górna 9, Olsztyn, 10-040 (warmińsko-mazurskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SALON FRYZJERSKI,,ACROPOLIS" AGNIESZKA LECH

Władysława Gębika 2 lok. 41, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Fryzjer damsko-męski Kamila Dąbrowska

Juliusza Słowackiego 3a, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI PNIEWSKA BOGUMIŁA

SOLSKIEGO 34, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

FRYZJERSTWO DAMSKIE ANNA KOCAK

Kujawska 10, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE KINGA CYBULSKA

Bolesława Jeziołowicza 7I, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Gajewska Agnieszka Kwiaciarnia i upominki STOKROTKA

Sienkiewicza 5, Staroźreby, 09-440 (mazowieckie)

GURU BIO FRYZJERSTWO LUKAS WOJEGO

STARE MIASTO 28 lok. 1, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ANDRZEJ NIGOWSKI

Fryderyka Chopina 42, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE Zbigniew Grabowski

Bartniki 5, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

INSTALATORSTWO SANITARNE PIOTR MAŁOLEPSZY

Tadeusza Kościuszki 39 lok. 39, Iława, 14-200 (warmińsko-mazurskie)

Iwona Błaszczyk Kwiaciarnia "Bratek"

Plac Marszałka Piłsudskiego 14, Olsztyn, 42-256 (śląskie)

JACEK SKÓRSKI SALON FRYZJERSKI "OLIMP"

Grunwaldzka 31 lok. 3, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Jan Turcza Kwiaciarnia STORCZYK

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 3, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

JANKOWSKA ANITA JOANNA KWIACIARNIA "STOKROTKA"

KOŚCIELNA 1A, Nowe Miasto Lubawskie, 13-300 (warmińsko-mazurskie)

"JANWIS" Pielęgnacja Boisk "ORLIK 2012" Sprzątanie, Konserwacja Zieleni JAN WIŚNIEWSKI

Trękus 14B, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

JASIŃSKA ANNA USŁUGI FRYZJERSKIE

Polna 3, Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

JKMR BIURO ARCHITEKTONICZNE ARCHITEKT JACEK KWIATKOWSKI

PIASTOWSKA 6 lok. 1, Olsztyn, 10-023 (warmińsko-mazurskie)

KACPRZYCKA MARIA USŁUGI FRYZJERSKIE

Plac Chopina , Sierpc, 09-200 (mazowieckie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ALEKSANDRA PIETKIEWICZ

WARMIŃSKA 5 lok. 2, Olsztyn, 10-544 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANNA CISZAK-JARCZYK

WARMIŃSKA 17 lok. 3, Olsztyn, 10-544 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANNA ZIELIŃSKA-TUREK

BOGUMIŁA LINKI 5LOK. lok. 4, Olsztyn, 10-534 (warmińsko-mazurskie)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAULINA DŁUGOKĘCKA

Warmińska 27 lok. 103, Olsztyn, 10-544 (warmińsko-mazurskie)