Galeria Sztuki

Staromiejska 1, Olsztyn, 10-950 (warmińsko-mazurskie)

Sławjan 2

Gen. Berlinga 1/25, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Geotechnika

Akacjowa 16, Olsztyn, 10-179 (warmińsko-mazurskie)

GKT Biuro Zamówień Publicznych i Porad Prawnych

Gen. Pułaskiego 7/2, Olsztyn, 10-515 (warmińsko-mazurskie)

Gerling Polska Życie S.A. Olsztyn

Kościuszki 43, Olsztyn, 10-503 (warmińsko-mazurskie)

GALAAUTO

Lubelska 43d, Olsztyn, 10-410 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Biorezonansu i Światłolecznictwa

Kościuszki 13, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

GRATUNIK

Likusy 13, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GATRA

Ługwałdzka 11b, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Galeria Dom

Gietkowska 9d, Olsztyn, 10-170 (warmińsko-mazurskie)

GM Gadzety Sp. z o.o.

Cementowa 3, Olsztyn, 10-429 (warmińsko-mazurskie)

Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. - Punkt Przyjęć Zleceń

Żołnierska 15, Olsztyn, 10-558 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Finansowa MS Sp. z o.o.

Kopernika 12, Olsztyn, 10-511 (warmińsko-mazurskie)

GDDKiA Oddział w Olsztynie - Laboratorium Drogowe w Olsztynie,

Warszawska 89, Olsztyn, 10-083 (warmińsko-mazurskie)

GDDKiA - Rejon w Olsztynie

Warszawska 89, Olsztyn, 10-083 (warmińsko-mazurskie)

Gazeta Olsztyńska

Tracka 5, Olsztyn, 10-364 (warmińsko-mazurskie)

GRAJAN TOUR

Kołobrzeska 13, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA IMPRESS - WODZIREJE

Karłowicza 14/3, Olsztyn, 10-276 (warmińsko-mazurskie)

Galux

Smętka 16/3, Olsztyn, 10-077 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo agroturystyczne i stajnia MALTANKA

Różnowo , Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Graffi

Promienista 26, Olsztyn, 10-708 (warmińsko-mazurskie)

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.

Kościuszki 13, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

GE Money Bank S.A. Oddział

Dąbrowszczaków 8/9, Olsztyn, 10-540 (warmińsko-mazurskie)

Getin Bank S.A. Punkt Obsługi Klienta

Staromiejska 2/5, Olsztyn, 10-017 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Żerański Artur Żerański

Marszałka Piłsudskiego 44, Olsztyn, 10-575 (warmińsko-mazurskie)

Graffiti Bis Sebastian Rozwadowski

Pieniężnego 10/1, Olsztyn, 10-006 (warmińsko-mazurskie)

Ga-Lex Sp. z o.o.

Metalowa 6, Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

Gradom PHU Dariusz Domejko

Olsztyńska 12, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Gal-Met S.C. Zakład Usług Galwanicznych

Św. Edyty Stein 18, Kieźliny, 10-371 (warmińsko-mazurskie)

Guślakow Małgorzata Gabinet Masażu Leczniczego

Pana Tadeusza 6a, Olsztyn, 10-459 (warmińsko-mazurskie)

Stomatologia Estetyczna Sujka

Targ Rybny 14, Olsztyn, 10-020 (warmińsko-mazurskie)

Geodeta Uprawniony Zbigniew Ostrowski

Dworcowa 66, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Rolletic Polska S.C. Beata Bertolassi Klaudia Laskowska

Partyzantów 79B, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Grento Sp. z o.o.

Metalowa 7a, Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Doradcza Triada Jadwiga Dowejko

Kajki 4, Olsztyn, 10-547 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Rolletic Polska S.C. Beata Bertolassi Klaudia Laskowska

Partyzantów 79b, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Galeria Fryzur i Urody Glamour Elżbieta Suchoń

Limanowskiego 11/1, Olsztyn, 10-340 (warmińsko-mazurskie)

Galeria Fryzur Barbara Moszczyńska

Pstrowskiego 14b, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

Gastro-Szron-Bis

Przemysłowa 5, Olsztyn, 10-418 (warmińsko-mazurskie)

Geo-Plan-Olsztyn

Olszewskiego 21, Olsztyn, 10-757 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Avena Barbara Golosseck

Żołnierska 45, Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Eleonora

Żeromskiego 23e, Olsztyn, 10-355 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Marta Dzirba

Konstytucji 3, Olsztyn, 10-403 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Chimera-Derm Katarzyna Bołądź

Kopernika 14, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Bio-Cosmetics-Studio Wiesława Dąbrowska

Gen. Pułaskiego 7/13, Olsztyn, 10-515 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Manicure Urszula Galicka

Dąbrowszczaków 17, Olsztyn, 10-540 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Halina Truszczyńska

Prosta 38/10, Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Day Halina Skurska

Skłodowskiej-Curie 8/1, Olsztyn, 10-110 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Evora

Partyzantów 68/69, Olsztyn, 10-402 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyki Leczniczej Elżbieta Gutkowska

Kołłątaja 5, Olsztyn, 10-034 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Emilia Księżak

Bydgoska 33, Olsztyn, 10-243 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Magdalena Wróblewska

Kościuszki 29/20, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Violetta

Kołobrzeska 18, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Violetta Wioletta Tymińska

Kanafojskiego 1, Olsztyn, 10-722 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Natura

Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Iwona Rydzkowska

Pstrowskiego 14b, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Primavera

Gen. Kutrzeby 9, Olsztyn, 10-084 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Lekarski Jarosław Meler

Kołobrzeska 7/6, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Lekarski Ewa Man-Kozłowska

Elbląska 113, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Internistyczno-Kardiologiczny Juszczyński

Kościuszki 23, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Internistyczny Ryszard Targoński

Barcza 17/6, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kardiologiczny Elżbieta Domosławska

Dworcowa 48a/28, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Lekarski Zbigniew Bloch

Kardynała Wyszyńskiego 5b/14, Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kardiologiczny Tomasz Sankowski

Wojska Polskiego 39, Olsztyn, 10-290 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Okulistyczny Grażyna Kitajkowska-Forta

Prosta 7/9, Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Wanda Badowska

Elbląska 19, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Onkologiczny Małgorzata Suszko-Każarnowicz

Olsztyńska 63, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Onkologiczny Małgorzata Suszko-Każarnowicz

Kopernika 1, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Piotr Klementowski

Żołnierska 18, Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Maria Iwulska-Leśniakowska

Kościńskiego 14/4, Olsztyn, 10-584 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Anna Gimeła

Olsztyn, 10-117 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Edward Falkowski

Grunwaldzka 28/7, Olsztyn, 10-123 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Wanda Michałowska

Siewna 30, Olsztyn, 10-831 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Teresa Niczyperowicz

Kopernika 1, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Piotr Klementowski

Dworcowa 28, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychologiczny Ewa Koziatek

Kardynała Wyszyńskiego 5b/7, Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Woźniakowska-Tusińska

Zbożowa 27e, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Woźniakowska-Tusińska

Pstrowskiego 14bb, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Lidia Nazdrowicz-Rutecka

Marszałka Piłsudskiego 54, Olsztyn, 10-450 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Periodontolog Anna Lella

Kopernika 8a/1, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Piwowar

Pana Tadeusza 6/18, Olsztyn, 10-460 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny i Masażu Róża Barbara Wilmińska-Jauer

Grunwaldzka 9, Olsztyn, 10-123 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Akupunktury Ryszard Dunalski

Wojska Polskiego 37/12, Olsztyn, 10-290 (warmińsko-mazurskie)

Gold Drop

Stalowa 4, Olsztyn, 10-420 (warmińsko-mazurskie)

GONDOLA Regały Sklepowe

Lubelska 44, Olsztyn, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. - Filia nr 10 w Olsz

Towarowa 21, Olsztyn, 10-417 (warmińsko-mazurskie)

Gogolewska-Hosaja Mariola Endokrynolog

Kopernika 1, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Masażu BARBARA

Kołłątaja 5, Olsztyn, 10-034 (warmińsko-mazurskie)

Logopeda

Andersa 7/2, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

getinleasing24

Grunwaldzka 18/A, Olsztyn, 10-124 (warmińsko-mazurskie)

Investman

Kościuszki 46/48/lok 5, Olsztyn, 10-504 (warmińsko-mazurskie)

galux

Smętka 16/3, Olsztyn, 10-077 (warmińsko-mazurskie)

GAL MET S.c. Marian Listwan, Elżbieta

Kieźliny, ul. Edyty Stein 18 , Olsztyn, 10-371 (warmińsko-mazurskie)

GATRA Polska SPA Rafał Laskowski

ul. Wyszyńskiego 1 , Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Inwestycyjna Projekt Sp. z o.o.

ul. Augustowska 23 , Olsztyn, 10-683 (warmińsko-mazurskie)

GN KNIT BUILDING DIVISION Wanda Weronika

ul. Smętka 16/22 , Olsztyn, 10-077 (warmińsko-mazurskie)

Gogbud Andrzej Zdrada

ul. Warszawska 109/1 , Olsztyn, 10-701 (warmińsko-mazurskie)

GRENTO Sp. z o.o.

ul. Metalowa 7a , Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

GWARANT Waldemar Ostrowski

ul. Metalowa 6 , Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Fizjoterapii Fizjo-fit Iwona Stopińska

Mikołaja Kopernika 1 , Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Gęsina Jarosław Serwis AGD

Spółdzielcza 28 , Olsztyn, 10-638 (warmińsko-mazurskie)

Grażyna Sztramska, doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji

Żołnierska 77 , Olsztyn, 10-559 (warmińsko-mazurskie)

Grajan Tour Sp. z o. o.

ul. Kościuszki 20/2, Olsztyn, 10-504 (warmińsko-mazurskie)

Gałązka Tadeusz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Stalowa 3 , Olsztyn, 10-420 (warmińsko-mazurskie)

Getin Bank S.A. Punkt Obsługi Klienta

Staromiejska 2-5 , Olsztyn, 10-017 (warmińsko-mazurskie)

Gniedziejko Marcin Kancelaria Tłumaczeń

Dąbrowszczaków 39 , Olsztyn, 10-542 (warmińsko-mazurskie)

Gładyś Diana Kancelaria Radcy Prawnego

Pstrowskiego 19l. 43 , Olsztyn, 10-601 (warmińsko-mazurskie)

Geryk Jerzy Usługowy Zakład Stolarski

Jęczmienna 7 , Olsztyn, 10-814 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorzewicz Jan Zakład Handlowo-Usługowy

Dożynkowa 23 , Olsztyn, 10-858 (warmińsko-mazurskie)

Grabowski Andrzej Usługi Radiowo-Telewizyjne

Reymonta 41 , Olsztyn, 10-335 (warmińsko-mazurskie)

Graffiti Bis Sebastian Rozwadowski

Pieniężnego 10 , Olsztyn, 10-006 (warmińsko-mazurskie)

Giak Danuta Usługi Budowlane

Orłowicza 7 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

Guślakow Małgorzata Gabinet Masażu Leczniczego

Pana Tadeusza 6A , Olsztyn, 10-461 (warmińsko-mazurskie)

Gimnazjum nr 12

al. Sybiraków 3a , Olsztyn, 10-256 (warmińsko-mazurskie)

Geo.Sklep.pl - o. Olsztyn

Kopernika 34/7 , Olsztyn, 10-513 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet psychoterapii Marek Ogonowski

Olsztyn, Osińskiego12/13 , Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji. Izabela Makowska-Trz

ul. Kopernika 46A, pok. 401 , Olsztyn, 10-959 (warmińsko-mazurskie)

GRANDE SPOSA Hiszpańskie suknie ślubne

ul. Grunwaldzka 18 , Olsztyn, 10-124 (warmińsko-mazurskie)

Giza Adam Cukiernictwo

Zientary-Malewskiej 8 , Olsztyn, 10-302 (warmińsko-mazurskie)

GM ELECTRONICS WORLD Sp. z o.o.

Cementowa 3 , Olsztyn, 10-429 (warmińsko-mazurskie)

Gosk Jarosław Zakład Kamieniarski

al. Piłsudskiego 87 , Olsztyn, 10-449 (warmińsko-mazurskie)

Golubiński Andrzej Protetyka Dentystyczna

Szarych Szeregów 5 , Olsztyn, 10-079 (warmińsko-mazurskie)

Giedryś Piotr Firma Budowlano-Instalacyjna

Bałtycka 29 , Olsztyn, 10-135 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologii Estetycznej Elżbieta & Karol Sujka

Targ Rybny 14 , Olsztyn, 10-020 (warmińsko-mazurskie)

GIAX Sp. z o.o.

Bartąg 92a , Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

Gimnazjum nr 8 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4

Turowskiego 3 , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

GLS Poland Spółka z o.o. Filia w Olsztynie

Towarowa 21 , Olsztyn, 10-417 (warmińsko-mazurskie)

Grupa PartnerService Serwis drukarek i kopiarek w Olsztynie

Metalowa 6 , Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

Godzińska Hanna Zakład Krawiecki

Agrestowa 36 , Olsztyn, 10-327 (warmińsko-mazurskie)

GBSTUDIO

Dworcowa 10 , Olsztyn, 10-440 (warmińsko-mazurskie)

Giak Danuta Usługi Budowlane

Mieczysława Orłowicza 7 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

Grajżul Ewa Obuwie i Wyroby Skórzane

Dąbrowszczaków 13 , Olsztyn, 10-540 (warmińsko-mazurskie)

Gosk Jarosław Zakład Kamieniarski

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 87 , Olsztyn, 10-449 (warmińsko-mazurskie)

Guślakow Małgorzata Gabinet Masażu Leczniczego

Pana Tadeusza 6 , Olsztyn, 10-461 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Pomocnicze Zarządu Melioracji i Urządzeń Wod

Partyzantów 24 , Olsztyn, 10-526 (warmińsko-mazurskie)

Góra Tadeusz Zakład Mechaniki Samochodowej

Lubelska 29C , Olsztyn, 10-406 (warmińsko-mazurskie)

GLS Poland Spółka z o.o. Filia w Olsztynie

Towarowa , Olsztyn, 10-417 (warmińsko-mazurskie)

Green Point Daniel Śnitkowski

Plac Pułaskiego , Olsztyn, 10-514 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychologiczny Marta Kossut

Aleja Niepodległości 53/55/2A, Olsztyn, 10-044 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Masażu Leczniczego Rehabmed

Żołnierska 45a/113, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Pomocnicze Zakład Remontowo-Budowlany w Olsztynie

Opolska 42, Olsztyn, 10-620 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Logopedyczny Joanna Krusińska

Wańkowicza 5, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

Grace Project

Wyzwolenia 32, Olsztyn, 10-106 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet weterynaryjny DUO-VET

Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

Graniten - nagrobki

Pieniężnego Seweryna 30, Olsztyn, 10-001 (warmińsko-mazurskie)

GO-LEASING

Kołobrzeska 1 lok. 3, Olsztyn, 10-442 (warmińsko-mazurskie)

Grew Consulting

Klebark Mały 42J , Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

GREEN SERVICE

Marii Zientary-Malewskiej 33 , Olsztyn, 10-307 (warmińsko-mazurskie)

GEMINI

Franciszka Barcza 19 lok. 39 , Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

GREEN TAXI

Melchiora Wańkowicza 2 lok. 48 , Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

GRANIT

Stefana Żeromskiego 2 lok. 3 , Olsztyn, 10-351 (warmińsko-mazurskie)

GABINET MASAŻU

al. Aleja Warszawska 30 lok. 13 , Olsztyn, 10-082 (warmińsko-mazurskie)

GARBI

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 23 lok. 11 , Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

GRUNTSERWIS

Spółdzielcza 52, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

GEO-SZKIC

Kołobrzeska 13H lok. , Olsztyn, 10-445 (warmińsko-mazurskie)

GREEN CLEANER

Dągi 1 , Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

G2V

Kazimierza Jagiellończyka 31, Olsztyn, 10-062 (warmińsko-mazurskie)

GT Wood

Stanisława Wadowskiego 23 , Olsztyn, 10-761 (warmińsko-mazurskie)

Good Shopping

pl. Plac Kazimierza Pułaskiego 7 lok. 5 , Olsztyn, 10-514 (warmińsko-mazurskie)

GRANT SHOP

Plac Kazimierza Pułaskiego 7 lok. 22B , Olsztyn, 10-515 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny OLIVSKIN

Górna 9, Olsztyn, 10-040 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny Dr Północnopolskie Centrum Okulisty

gen. Tadeusza Kutrzeby 9E , Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA IN-PLUS

gen. Tadeusza Kutrzeby 2 lok. 23 , Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GOLD CAR

Żytnia 96, Olsztyn, 10-823 (warmińsko-mazurskie)

GABARYT FIRMA WIELOUSŁUGOWA

Aleksandra Puszkina 13 lok. 6 , Olsztyn, 10-295 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny Maja Barbara Sy

ks. Wacława Osińskiego 12 , Olsztyn, 10-011 (warmińsko-mazurskie)

GRUP

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10 lok. 33 , Olsztyn, 10-456 (warmińsko-mazurskie)

GABINET MASAŻU

Władysława Jagiełły 2 lok. 35, Olsztyn, 10-127 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA CONSEDO

KOŁOBRZESKA 3 , Olsztyn, 10-442 (warmińsko-mazurskie)

GJ

Aleksandra Puszkina 14 lok. 34 , Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GIOIA DI VIVERE

I Dywizji Wojska Polskiego 4A, Olsztyn, 10-069 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY VECTOR

KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 20LOK. lok. 13-14 , Olsztyn, 10-455 (warmińsko-mazurskie)

GOLD MED

Żytnia 96, Olsztyn, 10-823 (warmińsko-mazurskie)

G&J GRZEGORZ GŁOWACKI

KRÓLOWEJ JADWIGI 8 lok. 3, Olsztyn, 10-132 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "BEAUTIFUL LOOK" JOANNA SOBIERAJSKA NAZWA SKRÓCONA: GABINET KOSMETYCZNY "BEAUTIFUL LOOK"

WARMIŃSKA 6 lok. 7, Olsztyn, 10-545 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny "Claire" Beata Jurewicz

Dąbrowszczaków 26 lok. 2, Olsztyn, 10-541 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny " Imago " Emilia Cwalina

Bolesława Limanowskiego 54 lok. 74, Olsztyn, 10-295 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY MAGDALENA SEROCZYŃSKA

JANA DŁUGOSZA 7, Olsztyn, 10-024 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYKI LECZNICZEJ I ODNOWY BIOLOGICZNEJ KATARZYNA SIKORA

MAZURSKA 2LOK. lok. 1, Olsztyn, 10-518 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYKI PIELĘGNACYJNEJ BEATA SZORC

Jagiellońska 55D lok. 15, Olsztyn, 10-283 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Lekarski Alina Rymkiewicz

Pstrowskiego Wincentego 14C lok. D, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNY ANNA ŁOPUSKA

CICHA 3A lok. 13, Olsztyn, 10-313 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNY "BONA VERBA" BARBARA MAMAJEK

Hiacyntowa 28, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Logopedyczny Ewa Rudnicka

Dworcowa 52 lok. 72, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNY MARZENA WOŹNIAK

NIEPODLEGŁOŚCI 53/55 lok. 2, Olsztyn, 10-044 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNY "PIĘKNIE MÓWIĘ" ANETA MACULEWICZ NAZWA SKRÓCONA: GABINET LOGOPEDYCZNY "PIĘKNIE MÓWIĘ"

JAGIELLOŃSKA 55A lok. 31, Olsztyn, 10-283 (warmińsko-mazurskie)

GABINET MASAŻU I ODNOWY BIOLOGICZNEJ "REVITAL" Marzanna Chronowska

Tadeusza Kościuszki 19a lok. 1, Olsztyn, 10-501 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Masażu i Rehabilitacji Waldemar Cyronek

PSTROWSKIEGO 23, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GABINET MASAŻU MARCELINA KIJ

Sielska 4a lok. 186-188, Olsztyn, 10-802 (warmińsko-mazurskie)

GABINET ORTOPTYCZNY DLA DZIECI Z ZEZEM I NIEDOWIDZENIEM JOLANTA JUCHIMIUK

JANA HEWELIUSZA 24 lok. 13, Olsztyn, 10-724 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY DOROTA MONIKA ZWIERZYŃSKA-SYMONAJC

Polna 1C lok. 24, Olsztyn, 10-059 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY EMILIA JANOWSKA

JAGIELLOŃSKA 60, Olsztyn, 10-238 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY "INSPIRACJE" OLGA ŁUKSZA-CHMIELAK

GEN.STEFANA GROTA ROWECKIEGO 31 lok. 7, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY MGR BEATA PIOTROWSKA

Stefana Żeromskiego 42 lok. 7, Olsztyn, 10-354 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet rehabilitacji i masażu Marcin Filipkowski

Kopernika Mikołaja 33 lok. 1B, Olsztyn, 10-512 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY "INDENT" INGRIDA WOJEWODA

Żółta 10A lok. 46, Olsztyn, 10-140 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA SEGIEŃ-CHYŻA

WESTERPLATTE 1LOK. lok. 106D, Olsztyn, 10-446 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY LUBOMIŁA RACKA

KOŁOBRZESKA 18, Olsztyn, 10-444 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny Altadent Marek Pawelec

Bałtycka 138A, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY DUO-VET ALEKSANDRA BIELEWICZ

STANISŁAWA MURZYNOWSKIEGO 8, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY HELP MAJA RABSZTYN

JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 43 lok. 13, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY "HERRIOT" LEK. WET. SŁAWOMIR NORYŃSKI

JANINY WENGRIS 87, Olsztyn, 10-752 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY MARTA RUDZIŃSKA

Macieja Rataja 80A, Olsztyn, 10-260 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY MEDVET MARCIN RATYŃSKI

Partyzantów 36, Olsztyn, 10-401 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA DEKODOM MAREK MILEWSKI

ARTYLERYJSKA 3M lok. 27, Olsztyn, 10-165 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA FRYZUR "MAREK" PAWEŁ PRZYBYLSKI

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 69 lok. 13, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA HAFTU, DEKORACJI I INSPIRACJI "DAMA-TREFL" WIOLETTA KRYJAK-DMITROWSKA

Żołnierska 11B lok. 61, Olsztyn, 10-558 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA SZKŁA KAMIL ROBAK

ADAMA MICKIEWICZA 8 lok. 9, Olsztyn, 10-550 (warmińsko-mazurskie)

GAMA GRZEGORZ WISZOWATY

SOKOLA 3 lok. 30, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GAMERYD PIOTR RYDWAŃSKI

TRĘKUS 17C, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

GARAGE SERWIS GRZEGORZ KISIEL

ROMUALDA TRAUGUTTA 10A, Olsztyn, 10-053 (warmińsko-mazurskie)

GAROLIS Irmina Kaczor

Emilii Plater 7 lok. 10, Olsztyn, 10-261 (warmińsko-mazurskie)

GASTRONOMIA-STRZELEC Wojciech Strzelec

Żołnierska 4, Olsztyn, 10-557 (warmińsko-mazurskie)

GEOBART USŁUGI GEODEZYJNE JAROSŁAW BARTNIKOWSKI

DWORCOWA 53 lok. 82, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GEOBUD USŁUGI GEODEZYJNE I BUDOWLANE ELŻBIETA SUWIŃSKA

DZIAŁKOWA 19, Olsztyn, 10-861 (warmińsko-mazurskie)

GEODEZJA I KARTOGRAFIA "GEO-SZPER " Ewa Rutkowska

Mieczysława Orłowicza 15 lok. 4, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

GEOFLEX KAROL KRÓLIK

Polna 6 lok. 18, Olsztyn, 10-059 (warmińsko-mazurskie)

GEOKLASA GEODEZJA I KLASYFIKACJA GRUNTÓW MARIUSZ MĄCZEWSKI NAZWA SKRÓCONA: GEOKLASA

GEN.STANISŁAWA MACZKA 26 lok. 28, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GEOPUNKT Anna Matczak

Franciszka Barcza 48 lok. 33, Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

GEPARDBIS HENRYK KULIKOWSKI

Plac Plac Kazimierza Pułaskiego 7 lok. 17, Olsztyn, 10-515 (warmińsko-mazurskie)

GIEŁDA WIEDZY KAROLINA STĘPIEŃ

Marii Curie-Skłodowskiej 18/20 lok. 25, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GIULIO Juliusz Awiżeń

Jarocka 74 lok. 12, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

GLOB USŁUGI DORADCZO-HANDLOWO-WYDAWNICZE Jerzy Trawiński

Dworcowa 64 lok. 112, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GLOBAL ARKADIUSZ RADOMSKI

Kazimierza Jagiellończyka 38A, Olsztyn, 10-062 (warmińsko-mazurskie)

GLOBBOOKS PIOTR MARCINIAK

KOŁOBRZESKA 30, Olsztyn, 10-432 (warmińsko-mazurskie)

GLOBO IT DOMINIK GORAZDA

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 3 lok. 25, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

GM PROFIL MACIEJ KOMUDZIŃSKI

Niepodległości 36 lok. 3, Olsztyn, 10-045 (warmińsko-mazurskie)

GMS GRAŻYNA BRZEZIŃSKA

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 81 lok. 21, Olsztyn, 10-552 (warmińsko-mazurskie)

GO - LIVE DORADZTWO BIZNESOWE GRZEGORZ OLSZEWSKI

OLSZTYN KOŁOBRZESKA 1/3, OLSZTYTN, 10-442 (lubuskie)

GOLDEN Agnieszka Bomba

Pstrowskiego Wincentego 35D, Olsztyn, 10-601 (warmińsko-mazurskie)

GOLDENFINGER KATARZYNA ŻUK

Kołobrzeska 5, Olsztyn, 10-442 (warmińsko-mazurskie)

Górski Sławomir - Usługi Krawieckie i Sprzedaż Odzieży

Kolejowa 20, Olsztyn, 10-959 (warmińsko-mazurskie)

GRAFFIT - USŁUGI REKLAMOWE KRYSTIAN CZYŻ

AGRESTOWA 1, Olsztyn, 10-327 (warmińsko-mazurskie)

GRASP PIOTR BORZOŁ

Polna 1a lok. 11, Olsztyn, 10-059 (warmińsko-mazurskie)

GRAVY Paweł Kołodziejski

Aleja Aleja Wojska Polskiego 81 lok. 14, Olsztyn, 10-290 (warmińsko-mazurskie)

GRAWER-OLSZTYN.PL MARZENA PIEŃCZYKOWSKA-GWOZDEK

RADIOWA 7 lok. 1, Olsztyn, 10-205 (warmińsko-mazurskie)

GREENEA Iwona Michalewicz-Schilling

gen. Kazimierza Sosnkowskiego 45, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GREKO KORNELIA KACZYŃSKA

Kręta 29, Olsztyn, 10-614 (warmińsko-mazurskie)

GRILLSTATION Robert Szroborz

Mikołaja Kopernika 9 lok. 1B, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GROCHOWSKA BOGUSŁAWA "WIKI"

Zalbki 1, Olsztyn, 10-370 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA LEWANDOWSKI WOJCIECH LEWANDOWSKI

Kołobrzeska 28 lok. 30, Olsztyn, 10-430 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ GASZYK SZKOŁA PŁYWANIA "OŚMIORNICZKA"

MIECZYSŁAWA ORŁOWICZA 19 lok. 22, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ NIECZEPA "DUMBO ARTYKUŁY DLA DZIECI"

Leopolda Staffa 2 lok. 1, Kieźliny, 10-371 (warmińsko-mazurskie)

GRZESIO GRZEGORZ OSIK

GEN.JÓZEFA HALLERA 15 lok. 13, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Grzyb Dariusz, DAR-DOM

Jarosława Iwaszkiewicza 22b lok. 13, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

GS ELEKTRO GRZEGORZ SKRZYPKOWSKI

Marcina Kromera 8 lok. 13, Olsztyn, 10-130 (warmińsko-mazurskie)

GSMFORYOU Usługi telekomunikacyjne Katarzyna Marchlińska

Owocowa 37, Olsztyn, 10-860 (warmińsko-mazurskie)

GT TRANS ŁUKASZ SZWED

Radiowa 12 lok. 1, Olsztyn, 10-206 (warmińsko-mazurskie)

GURU BIO FRYZJERSTWO LUKAS WOJEGO

STARE MIASTO 28 lok. 1, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GAŁON "IMPEX" SPÓŁKA JAWNA

SOKOLA 6B, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GENERAL PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ZAKOLE 2, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PIŁSUDSKIEGO 70, Olsztyn, 10-450 (warmińsko-mazurskie)

GUMLOP - FRYGIER SPÓŁKA JAWNA

SKŁADOWA 5, Olsztyn, 10-421 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY - IZABELA SADŁOWSKA

KOŁOBRZESKA 13K lok. 110, Olsztyn, 10-445 (warmińsko-mazurskie)

GEODETA UPRAWNIONY - ZBIGNIEW OSTROWSKI

DWORCOWA 66 lok. 137, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ WITALSKI ALPEX

Szczęsne 122, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ KACPROWICZ - DORADZTWO FINANSOWE

Grunwaldzka 8 lok. 4, Olsztyn, 10-124 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ BEDNARSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ALFARO"

Aleja Aleja Obrońców Tobruku 15 lok. 3, Olsztyn, 10-001 (warmińsko-mazurskie)

G-B PRACOWNIA METALI SZLACHETNYCH GRZEGORZ BABYNKO

ADAMA MICKIEWICZA 16 lok. 2, Olsztyn, 10-509 (warmińsko-mazurskie)

G.S.B. BARBARA GÓRSKA-SOŁTYSIAK

KŁOSOWA 217, Olsztyn, 10-818 (warmińsko-mazurskie)

GABINET BIOENERGOTERAPII "WITA" EWA WIERZBICKA

STEFANA ŻEROMSKIEGO 8 lok. 14, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GABINET EEG I BIOFEEDBACK RENATA KOCZKODAN-KOCHANOWSKA

NIEPODLEGŁOŚCI 53/55 lok. 6a; 8, Olsztyn, 10-044 (warmińsko-mazurskie)

GABINET GINEKOLOGICZNY LEK. IRENA BOGUCKA

Brąswałd 2p, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY E-XCLUSI-W EWELINA WITKOWSKA

Walentego Barczewskiego 10 lok. 3, Olsztyn, 10-061 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY I MASAŻU "RÓŻA" BARBARA WILMIŃSKA-JAUER

Grunwaldzka 9, Olsztyn, 10-123 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY KINGI STANKIEWICZ

Żeromskiego 24C, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "LA JEUNESSE" WIESŁAWA MAJEWSKA

PIASTOWSKA 14/15 lok. 1, Olsztyn, 10-023 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYKI PIELĘGNACYJNEJ I ESTETYCZNEJ "ADRIANNA" ELŻBIETA DZIETOWIECKA

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 84D lok. 1 C, Olsztyn, 10-555 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI DR ANDRZEJ DĄBROWSKI

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 39, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI ANDRZEJ KAŻARNOWICZ

OLSZTYŃSKA 63, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI HALINA ZIELENKIEWICZ

KOŁOBRZESKA 13L lok. 86, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI LEK. URSZULA BIERNACKA

ROLNA 229, Olsztyn, 10-804 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI LEK. JANUSZ KUCIEJEWSKI SPECJALISTA CHIRURGII URAZOWEJ I ORTOPEDII

MIKOŁAJA KOPERNIKA 1, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI ALEKSIEJCZYK TOMASZ

BARTOSZA GŁOWACKIEGO 28, Olsztyn, 10-448 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI TERESA JANIK

FRANCISZKA BARCZA 15 lok. 10, Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI TERESA DOROSZUK-BRONKIEWICZ

MIKOŁAJA KOPERNIKA 1/3, Olsztyn, 10-510 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK

DWORCOWA 8 lok. 71, Olsztyn, 10-414 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI TADEUSZ PETERLEJTNER

GEN.MARIUSZA ZARUSKIEGO 24, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI HENRYKA PRAŻMO-FIAŁKOWSKA

JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 12 lok. 37, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI MAREK ŻABIŃSKI

KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 20, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GABINET MANICURE URSZULA GALICKA

DĄBROWSZCZAKÓW 17, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

GABINET MASAŻU "BARBARA" PIEKARSKA BARBARA MARIA

Hugona Kołłątaja 5 lok. L 153, Olsztyn, 10-034 (warmińsko-mazurskie)

GABINET ORTOPEDYCZNY DARIUSZ KOSSAKOWSKI

LILIOWA 35 lok. D, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PEDIATRYCZNY KRYSTYNA DAŁEK

DWORCOWA 34 lok. 8, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHIATRYCZNY LEK. MED. URSZULA URBANIAK PSYCHIATRA

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 39, Olsztyn, 10-296 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHIATRYCZNY JADWIGA RYTELEWSKA

PROSTA 27 lok. 28 M1, Olsztyn, 10-028 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNO-TERAPEUTYCZNY IZABELA GĄSIOROWSKA-WOJTULEWICZ

Dąbrowszczaków 15 lok. 6, Olsztyn, 10-513 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY MONIKA PATER-PRAIS

CZESKA 26 lok. 8, Olsztyn, 10-636 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY BARBARA KOSSOWSKI

Owocowa 31, Olsztyn, 10-860 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY KRYSTYNA KOSIŃSKA

ŻOŁNIERSKA 12B lok. 87, Olsztyn, 10-559 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY OLGA JASZAK

Mikołaja Kopernika 16 lok. 3, Olsztyn, 10-511 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY AGATA MROCZKOWSKA

AUGUSTOWSKA 36 lok. 43, Olsztyn, 10-683 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOTERAPII INDYWIDUALNEJ I RODZINNEJ INTRO KATARZYNA POKROPSKA

Kopernika 16 lok. 3, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GABINET REHABILITACJI EMILIA BAŁDYGA

HENRYKA SIENKIEWICZA 5B lok. 3, Olsztyn, 10-268 (warmińsko-mazurskie)

GABINET REHABILITACJI WZROKU MGR MARYLA CHABOWSKA

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5B lok. 215, Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY ANNA BARBARA MAZUCHOWSKA

PLAC KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 4 lok. 6, Olsztyn, 10-515 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY EWA JUSTYŃSKA-MAJCHRZAK NAZWA SKRÓCONA: GABINET

KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 5F lok. 11, Olsztyn, 10-457 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA GROTECKA

MELCHIORA WAŃKOWICZA 1, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY MONIKA DANIELCZYK-NEUMANN

AKACJOWA 25, Olsztyn, 10-179 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY EMILIA KUTNICKA

DWORCOWA 23 lok. 63, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY JANINA CZARNECKA

CZESŁAWA KANAFOJSKIEGO 3, Olsztyn, 10-722 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY IWONA DUDZIŃSKA

MELCHIORA WAŃKOWICZA 5 lok. 305, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY DOROTA KUBIAK-PTAK

ŻOŁNIERSKA 41B, Olsztyn, 10-560 (warmińsko-mazurskie)

GABINET UROLOGICZNY ANNA FABISIEWICZ-KNOBLOCH

BARTOSZA GŁOWACKIEGO 4B lok. 8, Olsztyn, 10-581 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY BHF MARCIN BIGOSZEWSKI

Mariana Gotowca 62, Olsztyn, 10-087 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY DR HAB. A. RAŚ

JANINY WENGRIS 87, Olsztyn, 10-752 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny dr m. wet. Monika Leśnik-Strzeżek Nazwa Skrócona: Gabinet Weterynaryjny

Jagiellońska 35 lok. pok. 30, Olsztyn, 10-237 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY EMBRIOVET ZBIGNIEW LEWANDOWSKI

KONSTANTEGO I.GAŁCZYŃSKIEGO 29 lok. 34, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny lek.wet. Natalia Dobrzańska

Bałtycka 138A, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WSPIERANIA ROZWOJU I EDUKACJI DZIECI I MŁODZIEŻY LOGOS JOANNA KILEŃSKA NAZWA SKRÓCONA: LOGOS

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 62A lok. 12, Olsztyn, 10-588 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Zdrowia i Urody Wellness Magdalena Tęcza

Dworcowa 52 lok. 65, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA FRYZUR "GLAMOUR" MARZENA PANFIL

STANISŁAWA MURZYNOWSKIEGO 5 lok. 46, Olsztyn, 10-684 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA FRYZUR "GLAMOUR" KATARZYNA MATRAS

BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 11 lok. 1, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

GALERIA FRYZUR I URODY ,,GLAMOUR" ELŻBIETA SUCHOŃ

BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 11 lok. 1, Olsztyn, 10-340 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA FRYZUR MAJEWSKA KATARZYNA

WINCENTEGO PSTROWSKIEGO 14B lok. E, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA MEBLI KWIECIŃSKI KRZYSZTOF KWIECIŃSKI

WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO 20, Olsztyn, 10-688 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA "SECESJA" ANDRZEJ HORNOWSKI

STAROMIEJSKA 1, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA ZDROWIA ROLLETIC ALEKSANDRA MARKIEWICZ

FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO 1 lok. P.300, Olsztyn, 10-162 (warmińsko-mazurskie)

GANESHA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EMILIA KRYCZKA

DWORCOWA 9 lok. 9, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GASTRONOMIA I HANDEL OBWOŹNY Adam Ratajczak

Fryderyka Leyka 15 lok. 10, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

GEJZER BARTOSZ GŁOWACKI

AKACJOWA 9, Olsztyn, 10-179 (warmińsko-mazurskie)

GENSOFT SOFTWARE HOUSE SKRÓT NAZWY: GENSOFT PRZEMYSŁAW ZYSKOWSKI

STEFANA ŻEROMSKIEGO 24J, Olsztyn, 10-355 (warmińsko-mazurskie)

GEOMIAR - USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE JAROSŁAW ORŁOWSKI

DWORCOWA 6 lok. 59, Olsztyn, 10-413 (warmińsko-mazurskie)

GIGA LESZEK SZYMAŃSKI

GRUNWALDZKA 14B lok. 38, Olsztyn, 10-124 (warmińsko-mazurskie)

GIGA JAN DAMICZ

JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 33 lok. 31, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

GIMNASTYKA KOREKCYJNA DANUTA DUBICKA

MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA 14 lok. 1, Olsztyn, 10-276 (warmińsko-mazurskie)

GIMNASTYKA REKREACYJNA DLA KOBIET KRYSTYNA ŚWIĄTECKA

Różnowo 202, Dywity, 11-001 (warmińsko-mazurskie)

GIS MARIUSZ WILAMOWSKI

Słonecznikowa 11, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GISO-GEODEZJA I SZACOWANIE NIERUCHOMOŚCI EWA GUTOWSKA

JAGIELLOŃSKA 28 lok. 1, Olsztyn, 10-273 (warmińsko-mazurskie)

GLASSTEK MICHAŁ LIPIŃSKI

M. ZIENTARY-MALEWSKIEJ 65, Olsztyn, 10-310 (warmińsko-mazurskie)

GN PROJEKT BORYS ZADORECKI

GEN.WŁADYSŁAWA ANDERSA 7 lok. 11, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GOLDEN SPHERE IZABELA FUDALI

PORANNA 8 lok. 21A, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GOLDFISH MACIEJ STEMPKOWSKI

KONSTANTEGO I.GAŁCZYŃSKIEGO 8, Olsztyn, 10-084 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ BUŁAK GOLDMAN DEVELOPMENT

SŁONECZNA 43, Olsztyn, 10-709 (warmińsko-mazurskie)

GONBUD GRZEGORZ GONDER

KOŁOBRZESKA 34 lok. 5, Olsztyn, 10-432 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO ROLNE-PRZECHOWALNIA KONI JERZY CYBUL

Kieźliny KS.JAKUBA JAGAŁŁY 21, Olsztyn, 10-371 (warmińsko-mazurskie)

GOTO TOBIASZ NIEMIRO

ŻEGLARSKA 3, Olsztyn, 10-160 (warmińsko-mazurskie)

GRAFKO KRZYSZTOF KOCENKO

Wincentego Pstrowskiego 28B, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

GRAFTEN MAŃKOWSKI DANIEL

MICHAŁA OCZAPOWSKIEGO 9, Olsztyn, 10-718 (warmińsko-mazurskie)

GRANIT GRZEGORZ KOWALEWSKI

MARII ZIENTARY-MALEWSKIEJ 28, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

GRAŻYNA WALENTO - MICHALSKA

GRABOWA 4B, Olsztyn, 10-161 (warmińsko-mazurskie)

GRECZ GRZEGORZ LIKAS

IGNACEGO PADEREWSKIEGO 6 lok. 4, Olsztyn, 10-345 (warmińsko-mazurskie)

GREEN ART PRACOWNIA FOTOGRAFICZNO-PROJEKTOWA PIOTR SCHILLING

ALEJA MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 58 lok. 59, Olsztyn, 10-450 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA AGROCONSULTING BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK

WINCENTEGO PSTROWSKIEGO 18B lok. 12, Olsztyn, 10-602 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA DORADCZA ,,TRIADA'' JADWIGA DOWEJKO

MICHAŁA KAJKI 4, Olsztyn, 10-527 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ ROBERT DŻUS

Leśna 2B, Olsztyn, 10-173 (warmińsko-mazurskie)

GRZEJNIK RYSZARD MARYNOWSKI

DWORCOWA 62 lok. 152, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GT SYSTEM ARKADIUSZ GABRYEL

DWORCOWA 52 lok. 18, Olsztyn, 10-437 (warmińsko-mazurskie)

GT TECHNOLOGY ELIZA IZABELA SUSZEK

gen. Stefana Grota Roweckiego 4 lok. 19, Olsztyn, 10-694 (warmińsko-mazurskie)

GUMAR MARIAN LIPKA

METALOWA 6, Olsztyn, 10-603 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ MIKUCZEWSKI - KANCELARIA RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO

KRZYSZTOFA C.MRONGOWIUSZA 6A lok. 4, Olsztyn, 10-537 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ GOLAŃSKI OMNIBUS AKADEMIA KSZTAŁCENIA

Żbicza 2G lok. 1, Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GABRIELA MOKRZYCKA "STUDIO FIRANOWE" Gabriela Mokrzycka - wspólnik spółki cywilnej

C.K. Mrongowiusza 6, Olsztyn, 10-527 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ FLIS "USŁUGI MEDYCZNE"

PSTROWSKIEGO 28B, Olsztyn, 10-900 (warmińsko-mazurskie)

GEOTRANS - CHWYCZKO WŁODZIMIERZ

Mieczysława Orłowicza 16 lok. 3, Olsztyn, 10-684 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY - KATARZYNA GNIADEK

Aleja Aleja Wojska Polskiego 26 lok. 4, Olsztyn, 10-227 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGII RODZINNEJ - SŁAWOMIR SEGIEŃ

WESTERPLATTE 1 lok. 106D, OLSZTYN, 10-446 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET KOSMETYCZNY "DORIS" DOROTA RYBAK

KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 20, Olsztyn, 10-455 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI DR JAN KOPEĆ

METALOWA 4, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI ANDRZEJ ROSŁAN

PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA 3, Olsztyn, 10-589 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI CHODŹKO-HORNY ELŻBIETA

Stanisława Moniuszki 8A lok. 6, Olsztyn, 10-275 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY ALINA NAKONIECZNA

JANA BOENIGKA 24A lok. 6, Olsztyn, 10-686 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET REHABILITACJI RUCHOWEJ TERESA WIŚNIEWSKA

Słoneczna 34, Olsztyn, 10-709 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY ANNA WYSZOMIRSKA

Wincentego Pstrowskiego 31 lok. 101, Olsztyn, 10-601 (warmińsko-mazurskie)

GABINET TERAPII NATURALNEJ KRYSTYNA FILIPCZYK

JAGIELLOŃSKA 35 lok. 4, Olsztyn, 10-273 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gabinet wspomagania rozwoju psychofizycznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Diagnoza i terapia logopedyczna. Warsztaty dla osób z problemami jąkania. Dziagnoza i terapia Integracji sensorycznej. Terapia pedagogiczna dzieci ze specyficznymi trudnościami w

Tadeusza Kościuszki 38B, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GALERIA PIĘKNA ALEKSANDRA BARCZYK-HORNATKIEWICZ

SKŁODOWSKIEJ-CURIE MARII 11 lok. 8, OLSZTYN, 10-109 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GEODETA UPRAWNIONY KRZYSZTOF GROBELNY SKRÓT NAZWY: GROBELNY, GEODETA, OLSZTYN

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 66 lok. 12, Olsztyn, 10-588 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GIFT MANAGEMENT FILIP WOJNAR

gen. Stefana Grota Roweckiego 29 lok. 26, Olsztyn, 10-693 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GREKO-BIS ANNA RADZISZEWSKA

MIKOŁAJA KOPERNIKA 1 lok. 18, Olsztyn, 10-510 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRILL BAŁKAŃSKI MIRKO GROZDANOVIĆ

Prosta 12/14 lok. 6, Olsztyn, 10-029 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRM MEDIA MAŁGORZATA GRZYWIŃSKA

KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA 45, Olsztyn, 10-079 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRUPOWA PRAKTYKA PIELĘGNIAREK MEDYCYNY SZKOLNEJ "TID-MED" SKRÓT NAZWY: GPPMS "TID-MED" DANUTA BORKOWSKA

JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 28 lok. 19, Olsztyn, 10-089 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRYF CENTRUM MARIUSZ HARASYMIUK

Seweryna Pieniężnego 13 lok. 2, Olsztyn, 10-003 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET PSYCHIATRYCZNY - ANNA KOSSAKOWSKA

Aleja Aleja Wojska Polskiego 80 lok. 18, Olsztyn, 10-228 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRZEGORZ PAWLAK AGENCJA USŁUG MEDIALNYCH

PANA TADEUSZA 17 lok. 65, Olsztyn, 10-460 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET GINEKOLOGICZNY LECH MICKIEWICZ

Franciszka Barcza 48 lok. 1L, Olsztyn, 10-685 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "LAGUNA" BOŻENA KOCENKO

GEN.TADEUSZA KUTRZEBY 9, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI CHIRURGII OGÓLNEJ I ONKOLOGICZNEJ GRAŻYNA KUCIEL

LUDWIKA ZAMENHOFA 1LOK. lok. 37, Olsztyn, 10-279 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI DIAGNOSTYKA OBRAZOWA JERZY OSTROWSKI

KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 5M lok. 5, Olsztyn, 10-457 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI INTERNISTYCZNO-GASTROLOGICZNY ELŻBIETA BUCZYŃSKA

RADIOWA 13 lok. 4, Olsztyn, 10-205 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI OKULISTYCZNY MARIA TOŁWIŃSKA

MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 7 lok. 1, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI OKULISTYCZNY KITAJKOWSKA-FORFA GRAŻYNA

MARIANA GOTOWCA 46, Olsztyn, 10-087 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI MIROSŁAWA KOZŁOWSKA

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 84 lok. 1, Olsztyn, 10-555 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LOGOPEDYCZNY URSZULA MAZURKIEWICZ

GRABOWA 20, Olsztyn, 10-161 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LOGOPEDYCZNY AGNIESZKA RYMKIEWICZ

GEN.STEFANA GROTA ROWECKIEGO 31 lok. 32, Olsztyn, 10-959 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ DR DANUTA DOBKOWSKA

FRANCISZKA BARCZA 3 lok. 24, Olsztyn, 10-685 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET PSYCHOLOGICZNY "INSPIRACJE" KATARZYNA CZAPKIEWICZ

ADAMA MICKIEWICZA 4LOK. lok. 8, Olsztyn, 10-900 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET PSYCHOLOGICZNY MARTA KOSSUT

ALEJA WARSZAWSKA 101 lok. 1, Olsztyn, 10-083 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gabinet Psychoterapii Indywidualnej i Rodzinnej Magdalena Kulmaczewska

Aleja Aleja Warszawska 103 lok. 2, Olsztyn, 10-900 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY IRENA LEWANDOWSKA

JAGIELLOŃSKA 35 lok. 11, Olsztyn, 10-273 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY ANNA WITKOWSKA

Janiny Wengris 91, Olsztyn, 10-762 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY DARIA SZCZERBA

JAGIELLOŃSKA 55B lok. 14, Olsztyn, 10-283 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET WETERYNARYJNY ,,CZAJKA" DR N.WET.EWA RUMIŃSKA

Bukwałd 45a, DYWITY, 11-001 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET WETERYNARYJNY LEK. WET. EWA MAŁEK

Butryny 28, OLSZTYN, 10-687 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET ZABIEGOWY I KONSULTACYJNY GRAŻYNA LICZNERSKA

WINCENTEGO PSTROWSKIEGO 18C lok. 11, Olsztyn, 10-602 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GALERIA SNU IWONA ŻUK

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Olsztyn, 10-457 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GERMAN FREELANCER TRANSLATIONS SKRÓT NAZWY: GFREELANCER MARIUSZ WSTAWSKI

ALEJA OBROŃCÓW TOBRUKU 15 lok. 2, Olsztyn, 10-092 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GOLDEN IDEA RYSZARD WIERZBICKI

FRANCISZKA BARCZA 35 lok. 12A, Olsztyn, 10-685 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRACE PROJECT GRAŻYNA ŻBIKOWSKA

Wyzwolenia 32 lok. 1A, Olsztyn, 10-106 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRAŻYNA KARCZMARCZYK

ALEJA MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 56A lok. 1, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRUNWNET SYSTEMY INFORMATYCZNE MARCIN GABRAN NAZWA SKRÓCONA: G-NET

STEFANA ŻEROMSKIEGO 3 lok. 4, Olsztyn, 10-350 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRUPA AQUA ANDRZEJ KARPIŃSKI

PROF.ROBERTA TOWARNICKIEGO 6, Olsztyn, 10-771 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gościniec Czapla

Ługwałd 38, Dywity, 11-001 (Polska)

GABINET GINEKOLOGICZNY GRZEGORZ WODZYŃSKI

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 21 lok. 1, Olsztyn, 10-501 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gabinet Kosmetyczny "Kamea" Joanna Kocięcka

Zakole 12O, Olsztyn, 10-699 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET KOSMETYCZNY ,,NATURA'' GRAŻYNA MAŁKIEWICZ

1 MAJA 13/POK. lok. 105, Olsztyn, 10-117 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI LUCYNY BAUKNECHT

MELCHIORA WAŃKOWICZA 5 lok. 2, Olsztyn, 10-684 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI BOGUCKA IWONA

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 39, OLSZTYN, 10-228 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI WŁODZIMIERZ POŁUBIŃSKI

ZIELONA 6 lok. 7, Olsztyn, 10-141 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET LEKARSKI BARBARA BIENIECKA

DWORCOWA 24 lok. 14, Olsztyn, 10-437 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET PSYCHOLOGICZNY ANNA SAMWOLSKA

ANTONIEGO MAŁECKIEGO 6 lok. 32, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET SPECJALISTYCZNY REHABILITACJI MEDYCZNEJ GRAŻYNA ŻARDECKA

ŻOŁNIERSKA 23 lok. 29, Olsztyn, 10-560 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY WOJCIECH PTASIK

ALEJA RÓŻ 1, Olsztyn, 10-151 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY BEATA KOŁAKOWSKA-WIEREMIEJ

GEN.KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO 49, Olsztyn, 10-693 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gama Stairs Bożena Gamańska

Sprzętowa 4, Olsztyn, 10-467 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GIEŁDA WIEDZY TOMASZ OMILIAN

Marii Curie-Skłodowskiej 18/20 lok. 25, Olsztyn, 10-900 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GM GADGETS GRZEGORZ MAJEWSKI

Towarowa 20B, Olsztyn, 10-417 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GOŚKA Małgorzata Wiśniewska

Tadeusza Kościuszki 78, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRANAT STUDIO REKLAMOWE PIOTR OŁUBOWICZ

DOŻYNKOWA 87A, Olsztyn, 10-858 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GT ARCHITEKCI TOMASZ GRYGLICKI

TADEUSZA KOŚCIUSZKI 13 lok. 129, OLSZTYN, 10-502 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GraSon S.C.

Lipowa 57, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

GARDENIA

Jeziołowicza 6/15, Olsztyn, 10-690 (warmińsko-mazurskie)

Gniadek Ewa Praktyka Lekarska

Mroza 7/16, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Afrodyta

Żurawskiego 1a, Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Beata Zekorn

Burskiego 18, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Maria Michalska

Janowicza 3, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Ginekologiczny Lucyna Schrandt-Litepło

Wiecherta 15, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Internistyczny Arkadiusz Pyszko

Immanuela Kanta 17, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Pediatryczny Danuta Balicka-Burcz

Boenigka 17/4, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychologiczny Ewa Koziatek

Panasa 1/39, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Chirur.-Stomatolog.-Implant.

Mroza 13f, Olsztyn, 10-626 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Terapii Mowy

Złota 3/25, Olsztyn, 10-698 (warmińsko-mazurskie)

Gniadek Ewa Praktyka Lekarska

Mroza 7/16, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

GraSon S.C.

Lipowa 57, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

D.J.Czyżyk

Wojska Polskiego 26, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

Homeopata Olsztyn

Panasa 1/39, Olsztyn, 10-052 (warmińsko-mazurskie)

Globar - maszyny do szycia

Wilczyńskiego 25E/26, Olsztyn, 10-023 (warmińsko-mazurskie)

Grason S.c.

Lipowa 57 , Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Godlewska-Pietruszkiewicz Urszula Apteka

Ul.Hallera 4A , Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Gryuć Sylwester Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne

Gębika 29 , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Spółka Cywilna Krzysztof Dowgierd

Mroza 13F , Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Gniadek Ewa Praktyka Lekarska

Mroza 7 , Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Homeopatyczny Andrzej Winnicki

Henryka Panasa 1/39 , Olsztyn, 10-052 (warmińsko-mazurskie)

Giża Grzegorz Cukiernia

Jeziołowicza 7p , Olsztyn, 10-690 (warmińsko-mazurskie)

Gębicki Jerzy Autonaprawa

Knopin Dobre Miasto (mazowieckie)

Gil Dorota Całkowska Beata S.C. Studio Paznokci

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 6C , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

Geowell

Ks. Hanowskiego 12/6, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

GOLDEN Strzyżenie Psów I Kotów Olsztyn

Boenigka 12a, Olsztyn, 10--696 (warmińsko-mazurskie)

GRACKI

Johanna Gottfrieda Herdera 17 lok. 18 , Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GLAMOUR Iwona Anna Najmuła

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 25E lok. 15 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GIE

Srebrna 3 lok. 43, Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

GT SURVEYORS Usługi Geodezyjne

Stanisława Żurawskiego 17 lok. 8 , Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA ANGELA

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 13 lok. 1A , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GAJA BIO KOSMETYKA

Majora Henryka Sucharskiego 1A lok. C , Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Odnowy i Masażu DOTYK

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 25E lok. 207 , Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GRAB-TRANS Grablewski Andrzej

Wincentego Witosa 27 lok. 39 , Olsztyn, 10-688 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny PRO VITAlek. wet

OGRODOWA 19 , Naterki, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

GWIAZDA & GROCHOWSKI INVESTMENT -

DADLEZA 1 lok. 82 , Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

GABINET FIZJOTERAPII MEDEA ANTONINA PEŁCZYŃSKA

JOHANNA GOTTFRIEDA HERDERA 7 lok. 8, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "EDEN" MAŁGORZATA STANKIEWICZ

JANA PAWŁA II 13, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "FACE" EWELINA BUSZOWIECKA

Grunwaldzka 6, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY FINEZJA MARLENA GARLEWSKA

Jerzego Burskiego 8 lok. 2, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNY ILONA ROMANOWSKA

Nowa Wieś Mała 52, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GABINET TERAPII I POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ JULITA SĘKIEWICZ

GŁOTOWO 93, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY "PUPIL" SEBASTIAN BOREJKO

KRÓTKA 1B, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GAGA_DMP AGATA MACKUN

JOHANNA GOTTFRIEDA HERDERA 14 lok. 2, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA PREZENTÓW IWONA MATUSEWICZ

JANA PWAŁA II 17-19, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GAMAR GAJEWSKI MARCIN

SPACEROWA 6/7, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Garden Krzysztof Gazda

Jerzego Burskiego 7 lok. 19, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GASTROPRO JAROSŁAW SZUT

Pszczółki Mai 17B, Olsztyn, 10-696 (warmińsko-mazurskie)

GCM PLUS GRZEGORZ CICHOWSKI

JAROCKA 78 lok. 18, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

GEOWELL MGR INŻ. DOMINIK WOŁODŹKO

KS.JANA HANOWSKIEGO 12 lok. 6, Olsztyn, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

GND ELEKTRO - INSTAL GRZEGORZ SZYMAŃSKI

OGRODOWA 22, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

GOLD LEECH KAMIL ZALEWSKI

Immanuela Kanta 44 lok. 14, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GOLDEN TRANS Michał Trzeciak

Edwarda Mroza 34 lok. 10, Olsztyn, 10-694 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO ROLNE KAMIL SZYMUKOWICZ

Jesionowo 24, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GRAŻYNA PRZYBYSZ CMSERWIS

Ludwiki Stramkowskiej 11 lok. 18, Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

GRUNT-HOUSE ROBERT KRYSIEWICZ

Pomorska 18 lok. 6, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA KARTA POLSKA Jacek Pinkowski

Jana Boenigka 15 lok. 17, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA OPTIMUM MARIUSZ PIOTRAK

JULIUSZA MALEWSKIEGO 18 lok. 3, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ GĘBICKI - TRANSPORT DROGOWY

Knopin 9, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ KONDRATOWICZ SANDERS

Kwiatowa 12, Wójtowo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GUMAX JERZY CICHOWSKI

GÓRNA 9, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY - ELŻBIETA JUCHNIEWICZ

BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 5B, Olsztyn, 10-950 (warmińsko-mazurskie)

G. B. - INSTALACJE BOGDAN GAJDULEWICZ

Sząbruk HERMANA 17 lok. 17, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

G-KOMPLEKS GRAŻYNA ZATYKA

Naterki ZEUSA 8, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

GAAM PAWEŁ PYTLARCZYK

LOTNIKÓW 11, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" ANDRZEJ BRONAKOWSKI

BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 5B lok. 12, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GABINET GINEKOLOGICZNY MARIA BESTECKA

Rykowiec 26 lok. 2, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LEKARSKI PIOTR MILLER

ZBIGNIEWA NIENACKIEGO 24, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GABINET MASAŻU KLASYCZNEGO "HEAVEN" KRZYSZTOF BAŁAKIER

PIONIERÓW 10A, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PEDAGOGICZNO - TERAPEUTYCZNY

Brzozowa , Wójtowo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PEDIATRYCZNY. WIZYTY DOMOWE. MARO - DLA TWOJEJ URODY, PORADY DIETETYCZNE I ZDROWOTNE MACIEJ WOŹNICZKA

IMMANUELA KANTA 48 lok. 11, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY MGR TERESA MILEWSKA-GIDZGIER SPECJALISTA PSYCHOLOGII KLINICZNEJ

Królewny Śnieżki 22, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY EWA KOZIATEK

WINCENTEGO WITOSA 1H lok. 2, Olsztyn, 10-688 (warmińsko-mazurskie)

GABINET REHABILITACJI I ODNOWY BIOLOGICZNEJ MARIA MICHALSKA

JANA JANOWICZA 3 lok. "I", Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY "KATARZYNA STEFANOWICZ"

FLORIANA PIOTROWSKIEGO 14 lok. 21, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY "KARINO" MAREK PAŹ UL. LIPOWA 31 11-042 JONKOWO

LIPOWA 31, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA DOM ARKADIUSZ MAŃKA

Pomorska 15 lok. 8, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

GALILEO ADAM GAŁAN

GRUDZIĄDZKA 15 lok. 34, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GEODEZJA I PROJEKTOWANIE INŻ. MAREK DEMCZUK

Immanuela Kanta 40B lok. 36, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GLAMOUR KATARZYNA OLECH

BARTĄSKA 4 lok. 25, Olsztyn, 10-699 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO ROLNE USŁUGI MARIUSZ ŻEMOJTEL

Głotowo 40 lok. 2, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GRA - TRENINGI SZKOLENIA ADAM ŁOPATKO

M.Z. MALEWSKIEJ 20, Dobre Miasto, 11-040 (warmińsko-mazurskie)

GRANDA MAREK BURZACKI

Stanisława Żurawskiego 21 lok. 29, Olsztyn, 10-689 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA BUDOWLANA GOL SYLWESTER

STEFANA BATOREGO 1, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA DM DARIUSZ STAWICKI

GEN.LEOPOLDA OKULICKIEGO 10 lok. 34, Olsztyn, 10-693 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA POCZATENKO PIOTR POCZATENKO

Jana Boenigka 25 lok. 101, Olsztyn, 10-686 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY DANUTA WYSOCKA

BALBINY ŚWITYCZ-WIDACKIEJ 3, Olsztyn, 10-691 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY MARCIN PODGAJNY

BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 6 lok. 10, Olsztyn (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET WETERYNARYJNY DR N. WET. ANNA DOMOSŁAWSKA

JAROTY STAWIGUDZKA 8C lok. F, OLSZTYN, 10-687 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GALA-BAU ZBIGNIEW GRABOWSKI

ORZECHOWO 25a, DOBRE MIASTO, 11-040 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GUIDELINES MONIKA KORZENIECKA

Bolesława Jeziołowicza 1 lok. 19, Olsztyn, 10-690 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET DIAGNOSTYKI ULTRADŹWIĘKOWEJ KATARZYNA PRICE

LEŚNA 3, Łupstych, 11-041 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET WETERYNARYJNY DOMIVET MAŁGORZATA EWA WIŚNIEWSKA

JOHANNA GOTTFRIEDA HERDERA 8 lok. 1, Olsztyn, 10-691 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GEOFIX USŁUGI GEODEZYJNE PAWEŁ PAJĄK

Edwarda Mroza 17 lok. 24, Olsztyn, 10-692 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GLOBAL COMMUNICATION MONIKA SOBINA-MARUSZCZAK

Sząbruk RUMIANKOWA 22, GIETRZWAŁD, 11-036 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRABTRANS MICHAŁ GRABOWSKI

Jana Janowicza 24 lok. 3, Olsztyn, 10-692 (warmińsko-mazurskie)

Galery69

Dorotowo 38, Stawiguda, 11-034 (Polska)

GABINET LOGOPEDYCZNY MAŁGORZATA KONCZANIN

JAROCKA 77B lok. 42, Olsztyn, 10-699 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET MASAŻU LECZNICZEGO ROMAN MÓWIŃSKI

Tomaszkowo ŻURAWIA 13, STAWIGUDA, 11-034 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY BOGUSŁAWA PYSZKO

IMMANUELA KANTA 17LOK lok. 101, Olsztyn, 10-691 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GALERIA "ART DECO" MIECZYSŁAWA SZWAJ

BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 6A lok. 37, Olsztyn, 10-686 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GASSERWIS DARIUSZ LEWKO

Immanuela Kanta 17 lok. 104, Olsztyn, 10-691 (warmińsko-mazurskie)

GEO'93 BIURO USŁUG GEODEZYJNYCH BOGUSŁAW KULĘGOWSKI NAZWA SKRÓCONA: GEO'93

RUBINOWA 1, Olsztyn, 10-699 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gineka Natalia Data-Jabłońska

Złota 4 lok. 12, Olsztyn, 10-698 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GOSPODARSTWO ROLNE - USŁUGI RENATA LEŚNIEWSKA

Orzechowo 9, Dobre Miasto, 11-040 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gospodarstwo Agroturystyczne Skajboty74

Skajboty 74, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

LEŚNA CHATA

Tolejny , Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Galindia

Iznota , Ukta, 12-210 (warmińsko-mazurskie)

GDDKiA - Rejon w Lidzbarku Warmińskim

Olsztyńska 12, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Handlowa HANOA

Runowo 77, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o. o.

Szwaderki , Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Goldregen

Karłowatej Sosny 8, Olsztyn, 42-256 (warmińsko-mazurskie)

Glazer

Lipowa 3, Łęgajny, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Gospoda Hotelik u Antka

Rapaty 10, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

Guz-Patejuk Sylwia Zakład Dziewiarski

Patryki 46, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

Gminny Ośrodek Zdrowia

Warszawska 17a/1, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

Gminne Centrum Zdrowia

Chopina 11, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Gohaft Małgorzata Czerwińska

Gierzwałd 66, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rodzinne Gardzielewscy

Unieszewo 29, Gietrzwałd, 11-036 (warmińsko-mazurskie)

Agroturystyka Kozi Dwór

Gietrzwałd 107, Gietrzwałd, 11-330 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny

Butryny 37, Butryny, 10-687 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Bednarczyk

Kronówko 1/1, Barczewo, Olsztyn, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Green Point

Leśników , OIsztynek, 11-015

Gospodarstwo Rybackie

Swaderki 13A/1 , Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny - lek. stom. Lucyna Wojtacka

Iwaszkiewicza 27/26, Olsztyn, 10-089 (warmińsko-mazurskie)

Gminne Centrum Zdrowia

Chopina 11 , Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych Zakładów Opiek

Chopina 11 , Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

Gminny Ośrodek Zdrowia

Warszawska 17a , Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

Gil Grażyna Sklep Wielobranżowy

pl. 650-lecia , Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Gołaszewski Zenon Usługi Tartaczno-Stolarskie

Żurawia 5 , Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

Grądzki Jacek Zakład Handlowo-Usługowy

Kościuszki 16 , Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Gospoda w Skansenie

Sportowa 21 , Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Gawryś Anna Gospodarstwo Agroturystyczne

Suryty 9, 11-100 Lidzbark Warmiński (mazowieckie)

Golc Józef Tartak

34 , Leszno Barczewo, 11-010 (zachodniopomorskie)

Grochowski Leszek Sklep Przemysłowy

1 Maja , Jeziorany, 11-320 (warmińsko-mazurskie)

Grzechnik Małgorzata Apteka

Pocztowa , Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

Góral Kambud

Grunwaldzka 8, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

Gospoda Kamyki

Purda 130, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

Olsztyńska 13 lok. 1, Stawiguda, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY COSMEO

Mątki 71 , Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Montersko-Spawalnicza

Kasztanowa 3, Jeziorany, 11-320 (warmińsko-mazurskie)

GRACE

Nowe Kawkowo 30 , Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

GARDEN SERWIS ZIELENI

Mieczysława Kalinowskiego 11 lok. 5 , Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

GREG USŁUGI KAMIENIARSKIE

Ruszkowo 14 , Uzdowo, 13-214 (warmińsko-mazurskie)

GLOBAL

Wysokiej Bramy 21, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

GALDOM

Kaplityny 11A , Wójtowo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

G.O.S.I.@ Izabela Łokuciejewska

Marsz. J. Piłsudskiego 16 lok. 3, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

G-REM-BUD Grzegorz Gruszkiewicz

Świerczewskiego 22 lok. 6, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

GAB I VET GRAŻYNA BOMBA

Purda 131, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "WANILIA" ALICJA ANDRUSIEWICZ

Świerczewskiego 34A, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

GABINET MASAŻU LECZNICZEGO MAŁGORZATA GUŚLAKOW

Mątki 66, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychologiczny mgr Elżbieta Pacholec

Lipowa 44, Łęgajny, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Rehabilitacji i Masażu mgr Ewelina Kowalewska

Dworcowa 28, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY "DR HAUU" MONIKA CHRZĄSTOWSKA

Giedajty BOCIANIA 20, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY LEK. WET. PIOTR PRĄTNICKI

OLSZTYŃSKA 10, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY MICHAŁ JANKOWSKI

SADOWA 4, Stawiguda, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY W NOWAKOWIE LEK. WET. STEFAN MAZUR

Nowakowo 28, Elbląg, 82-310 (warmińsko-mazurskie)

GENBUD EUGENIUSZ NAPIÓRKOWSKI

Osiedle Słoneczne 7 lok. 10, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GENEYA EUGENIUSZ STRUSKI

Świątki 98 lok. 3, Świątki, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

GLO MAGDALENA WOŹNIAK

Osiedle Słoneczne 12 lok. 40, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GŁODOWSKA ANNA BIURO RACHUNKOWE CREDO

Legionów 2 lok. D, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

GÓREK-GLINY.PL KACPER GÓRECKI

Gaj 6, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO ROLNE ANDRZEJ JEZIORSKI

Szwarcenowo 82, Szwarcenowo, 13-331 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO ROLNE ANDRZEJ KURANTOWICZ

Bzowiec 3, Lubomino, 11-135 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rolne Krzysztof Chmielewski

Królikowo 13b, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rolne Marcin Jagielski

Mierki 43, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Grawmet Władysław Grabowski

Ruszajny 6A, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GRAŻYNA BAEK KEBABEK

Dworcowa działka 251/1, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

GRAŻYNA FERSTER-TRYZNA FEBO

Gągławki 24 lok. 6, Stawiguda, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

GRAŻYNA GŁADKOWSKA "CALEŃAS"

Warmińska 4, Stawiguda, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

GRAŻYNA WASILEWSKA SALONIK FRYZJERSKI

WYSZYŃSKIEGO 3 lok. 6, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

GRODZISKI - GRODZISKI ŁUKASZ

Wrzesina 6, Jonkowo, 11-042 (warmińsko-mazurskie)

GRUPA BUDOWLANA BFC MARCIN GOŁĘBIOWSKI

Grunwaldzka 32, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz DudaADM MEBLE

Różynka 67, Świątki, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ JABŁOŃSKI ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

Przykop 12, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ JĘDRZEJEWSKI USŁUGI OGRODNICZO-BRUKARSKIE

1 MAJA 19, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ SUCHECKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "WISAN"

GÓRNA 14 lok. 3, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Złotkowski Hel-Mar Usługi Remontowo-Budowlane

Burdąg 15, Burdąg, 12-122 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO OGRODNICZE ŁĘGAJNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KASZTANOWA 14, Łęgajny, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ BLOCH BIO FERM

Grom 33, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

GABINET FIZJOTERAPII I ODNOWY BIOLOGICZNEJ "B" BEATA KURDYNOWSKA

Lipowa 2, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Medycyny Szkolnej Grażyna Maziec

Konopnickiej 13, Jeziorany, 11-320 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Promocji Zdrowia - Solarium Elwira Kowalska

Miodowa 6, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY KONSULTACJE I PORADY Alicja Krenc

Szwoleżerów 8 lok. 3, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY HANNA POMORSKA

Orzeszkowej 4, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY "KORONA" PAWEŁ BUREK

OLSZTYŃSKA 58, Stawiguda, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny Marian Kowalik

Mickiewicza 24, Jeziorany, 11-320 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny lek.wet.Fryderyk Lejman

Kajki 55, Jeziorany, 11-320 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY lek. wet. Józef Niezabitowski

Kopernika 29A, Jeziorany, 11-320 (warmińsko-mazurskie)

GEODETA UPRAWNIONY JOLANTA TAJGREBER USŁUGI GEODEZYJNE

Juliusza Słowackiego 6 lok. 1, Lidzbark Warmiński, 11-100 (warmińsko-mazurskie)

GER-BUD SŁAWOMIR GEWARTOWSKI

Tylkowo 19, Pasym, 12-130 (warmińsko-mazurskie)

GLOB SERVICE MICHAŁ MARCHLIŃSKI

Wojska Polskiego 46 lok. 30, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GOR-PAS Zofia Gorzkowska

Kolejowa 3 lok. 5, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Gosp.Agroturystyczne "JANCZARY" Danuta Olejnik

Barczewko 80, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Gąsiorowo Grzegorz Osłowski

Sportowa 37, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO ROLNE ADAM SZYBILSKI

Cieplice 23, Elbląg, 82-310 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO RYBACKIE "BARTOŁTY WIELKIE" PIOTR FENICKI

Bartołty Wielkie 34, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GRAWER

Lamkówko 11, Barczewo, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GREG-POL GRZEGORZ HANCEK

MAZURSKA 6, Stawiguda, 11-034 (warmińsko-mazurskie)

GREG GRZEGORZ WŁODARCZYK

Ruszkowo 14, Uzdowo, 13-214 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Sawicki GREGOR

Prejłowo 10 lok. 7, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

Gryf Usługi Budowlane Andrzej Zekorn

Barczewko 65, Barczewko, 11-010 (warmińsko-mazurskie)

GRZEŚ-BUD GRZEGORZ DĄBROWSKI

Patryki 47, Purda, 11-030 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ SZYSZKA OKNA I DRZWI "SZYSZKA"

Uzdowo 172, Uzdowo, 13-214 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Karpiniak P.P.H. "LUPUS"

Wilczkowo 65, Lubomino, 11-135 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ LECH STUDIO STOLARKI PASIECZNEJ "GREGOR"

Piotrowo 3, Piotrowo, 11-135 (warmińsko-mazurskie)

GRZEGORZ JABŁOŃSKI USŁUGI BUDOWLANE

Łumpia 6, Świątki, 11-008 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Gamdzyk Usługi Rehabilitacji Ruchowej

Malinowa 10, Olsztynek, 11-015 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Lekarski Grażyna Szydłowska

Szwoleżerów 8, Lidzbark Warmiński, 11-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GOHAFT MAŁGORZATA CZERWIŃSKA

SPACEROWA 12, GIETRZWAŁD, 11-036 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GÓRALSKI WALDEMAR GÓR - PASZ

Gryźliny 31, Gryźliny, 13-332 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Grażyna Dzida Indywidualna Praktyka Pielęgniarek i Położnych "SZKOL-MED"

Polna 36, Lidzbark Warmiński, 11-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRALA KAZIMIERA POLE NAMIOTOWE

Koczek 2, SPYCHOWO, 12-150 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GOŁASZEWSKI WOJCIECH PPHU MACONET

MELCHIORA WAŃKOWICZA 11, PASYM, 12-130 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY REGINA PISOWŁOCKA

Mickiewicza 13, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Grażyna Kołodziejczyk "GRACJA"

Wysokiej Bramy 9, Lidzbark Warmiński, 11-100 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gościniec pod Dębem

Wilimy 5, Wilimy, 11-300 (Polska)

GABI-MOBILNE STUDIO KOSMETYCZNE MARZENA ŻUREK

Zerbuń 34, Jeziorany, 11-320 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY LESZEK SZERYŃSKI

Warszawska 17A lok. 1, ŁUKTA, 14-105 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gabinet weterynaryjny Animals-Vet lek. wet. Anna Zabielska

Mickiewicza 52, Barczewo, 11-010 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GAL PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- PRODUKCYJNE DANUTA GRUSZKO BIURO RACHUNKOWE DANUTA GRUSZKO

STĘKINY 1, STĘKINY, 11-042 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gaz Płynny Usługi Transportowe Kazimierz Gołębiewski

Klikowicza 13, Olsztynek, 11-015 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GRZEGORZ OZGAUSŁUGI TRANSPORTOWE

Kalisty 5, Kalisty, 11-008 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

Gospodarstwo WIENIEC

Wozławki 89, Bisztynek, 11-230 (warmińsko-mazurskie)

GALON Hurt-Detal

Hurtowa 11, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Gazeta Ostródzka

Jana Pawła II 3, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Granity Blyskal

Parcele Lomskie 17, Mlawa, 06-500 (mazowieckie)

Gospodarstwo Pasieczne Leśny Dwór

Leśny Dwór 8, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rybackie Ostróda Sp. z o.o.

Warlity Wielkie , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Gazeta Ostródzka

Czarnieckiego 14a, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Napieralski Sp. z o.o.

Przemysłowa 9a, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GraCars Auto-Naprawa Kazimierz Grabiński

Platynowa 39, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie

Warszawska 30A, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Grzybownia skup i przetwórstwo runa leśnego

Lipowa Góra Zachodnia 1B, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychologiczny Bożena Cęcelewska

Gdyńska 11, Mława, 06-500 (mazowieckie)

GMP Fabryka Mebli

Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gracja S.C. Sklep Meblowy

Mława, 06-500 (mazowieckie)

Goldan Andrzej Zabecki

Żwirki 9, Mława, 06-500 (mazowieckie)

G.w-Media Włodzimierz Goławski

Płocka 12/54, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gabinet masażu, terapii manualnej, rehabilitacji

Różana 23, Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gabinet Stomatologiczny Irena Hanasiewicz

Stara Targowica 5, Chorzele, 06-330 (mazowieckie)

Gabinet Weterynaryjny Jarosław Małecki

Ogrodowa 21, Chorzele, 06-330 (mazowieckie)

Gunnebo Industries

Olsztyńska 30, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 1a, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Grupa Kopalń J. Karpiuk

Sportowa 1, Małdyty, 14-330 (warmińsko-mazurskie)

Galiny Pensjonat

Galiny 110, Galiny, 11-214 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo rolne

Spędy 0, Wilczęta, 14-405 (warmińsko-mazurskie)

Gościnna Dariusz Kuźma Restauracja

Kopernika 13, Lubomino, 11-135 (warmińsko-mazurskie)

Gospoda Sajmino

Olsztyńska 57, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Galeria M&M Marcin Sebastian Mikułan

Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rybackie Ostróda Sp. z o.o.

Warlity Wielkie 9, Ostróda, 14 100 (warmińsko-mazurskie)

Grzegorz Kuczyński Firma Remontowo-Budowlana

Koszelewy 24, Rybno, 13-220 (warmińsko-mazurskie)

Gminny Zakład Lecznictwa Otwartego

Galiny 17, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Gminny Niepubliczny Ośrodek Zdrowia

Janowiec Kościelny 149, Janowiec Kościelny, 13-111 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Stanisław Gromadzki

Żeromskiego 4a/24, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Andrzej Woźny

Kolberga 8, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gramis Krzysztof Ochenkowski

Bałtycka 3, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Green Point- Ogrody

Bieniasze 7, Miłakowo, 14-310 (warmińsko-mazurskie)

Grzybicka Anna Praktyka Lekarska

Sienkiewicza 26/6, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Guzanek Katarzyna Praktyka Lekarska

Emilii Plater 9, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyczny Jadwiga Madziar

Kętrzyńska 21, Bartoszyce, 11-900 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Stomatologiczny Marek Haus

Kardynała Wyszyńskiego 11, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej "Hebe"

Spichrzowa 3, Mława, 06-500 (mazowieckie)

GOK

Kościelna 38, Płośnica, 13-206 (warmińsko-mazurskie)

GETIN Noble Bank S.A. PF nr 503

Mazurskie Przedmieśce 10, Biskupiec, 11-300 (warmińsko-mazurskie)

Getin Bank PF Bartoszyce

Bema 15, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

GDS

Krótka 5/16, Szczytno, 12-100 (pomorskie)

GGF-POL Sp. z o.o.

ul. Małdyty , Małdyty, 14-330 (warmińsko-mazurskie)

GRANITY BŁYSKAL Janusz Błyskal

Parcele Łomskie 17 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gospodarstwo Rybackie

Warlity Wielkie 9 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Grupa ANIMEX SA

Morliny 15 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

green-art.pl

Bohaterów Września 1939 Roku 7, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gimko Marek Naprawy AGD

Dworcowa 2 , Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Rybackie Ostróda Sp. z o.o.

Warlity Wlk. Ostróda (lubelskie)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Ol

Mrongowiusza 2 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

Giedrojć Grzegorz Zakład Produkcyjno-Usługowy Import-Eksp

Bohaterów Warszawy 7 , Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Gimnazjum

Kopernika 12 , Wielbark, 12-160 (warmińsko-mazurskie)

Galera Zdzisław Serwis

Polska 7 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

Głażewski Zbigniew Inżynieryjna Firma Informatyczna

Kościuszki 2 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gacioch Marek Usługi Ogólnobudowlane

Długa 8 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

Giesek Witold Doradztwo Finansowe

Dąbrowskiej 12 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Gąsiewska Wioletta Notariusz

Rataja 10 , Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Głowacz Tetyana Gabinet Stomatologiczny

Skłodowskiej-Curie 35 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Głogowska Bogumiła Stomatolog

Wolności 13 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Masażu i Gimnastyki Korekcyjnej Elżbieta Dalka

Kolejowa 10 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej HEBE

Spichrzowa 3 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gryska Andrzej Zakład Usług Geodezyjnych

"Grota" Roweckiego 1 , Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Grabowski Jan Doradztwo Podatkowe

Kętrzyńska 28b , Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Gastołek Andrzej Wyrób Mebli

Różana 5 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gamdzyk Wiesław Usługi Stolarskie

Pułaskiego 38 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

Gąska Mariusz Zakład Usług Stolarskich

Gdańska 50 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

Gospodarstwo Rolne Agroturystyka Konie

Brudąg 1 , Jedwabno, 12-122 (warmińsko-mazurskie)

Galindia Przedsiębiorstwo Handlowe

Bohaterów Westerplatte 12 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

G.w-Media Włodzimierz Goławski

Płocka 12 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

GATX Rail Poland Sp. z o.o. Zakład Naprawczy Taboru Kolejow

11 Listopada 26 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Gucajtis-Radew Elżbieta Gucajtis Tomasz S.C. Zakład Cukier

Sienkiewicza 16 , Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

Gesek Janusz Krzysztof Usługi Geodezyjno-Kartograficzne

Leśna 3B , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Gamdzyk Wiesław Usługi Stolarskie

Kazimierza Pułaskiego 38 , Szczytno, 12-100 (pomorskie)

Gryska Andrzej Zakład Usług Geodezyjnych

Stefana Grota-Roweckiego 1 , Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Galeria M&M- salon ślubny- suknie i dekoracje

3 Maja 21/53 , Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

Głażewski Zbigniew Inżynieryjna Firma Informatyczna

Tadeusza Kościuszki 2 , Mława, 06-500 (mazowieckie)

Gilewski Jan Kancelaria Adwokacka

Zawiszy Czarnego 3 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Gąsiewski Mirosław Kancelaria Adwokacka

Stapińskiego 1 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Giesek Witold Doradztwo Finansowe

Marii Dąbrowskiej 12 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Gesek Remiliusz Lecznica dla Zwierząt

Nidzicka 30 , Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Grabowski Krzysztof Firma Handlowo-Usługowa

Zientary-Malewskiej 8 , Reszel, 11-440 (warmińsko-mazurskie)

Gedbud

Pułaskiego 14/5, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

GREEN DESIGN

Bohaterów Września 1939 r. 7, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GreenArt

Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Fizjoterapii FizjoART

Wysoka 9 9, Mława, 06-500 (mazowieckie)

GOSIK TRANSPORT Grażyna Gosik

Tatary 27 A, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY AGNES

Dworcowa 17, Pieniężno, 14-520 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY

Michała Kajki 2 , Dźwierzuty, 12-120 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Laryngologiczny-

kard. Wyszyńskiego 11 lok. 28 , Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

GraGum - Serwis Opon

Platynowa 39, Mława, 06-500 (mazowieckie)

GRAŻKA NIERUCHOMOŚCI

Górna 13, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA GLAMOUR

1 Maja 14A , Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GOSPODARSTWO ROLNO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE

Radna 21, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

GP-OIL Hurtownia olei i smarów

Stefana Czarnieckiego 21 lok. 30 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GROSIK

Ostródzka 6B, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

Garderoba

Przechodnia 5B, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY

kard. Wyszyńskiego 3 lok. 1A , Górowo Iławeckie, 11-220 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA TWÓRCÓW PIĘKNA

Grunwaldzka 2 lok. 3, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GARDEROBA

Zamkowa 2 lok. 7B, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GRAF PRODUCTS

Lipowa 21, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Gościniec Nika + Bistro Catering

Bielnikowa 10, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

Green Art Studio Architektury Krajobrazu

Szczycieńska 49a lok. , Dźwierzuty, 12-120 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY ŁAPKA LEK. WET.

Bohaterów Westerplatte 19 lok. 1, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GEODEZJA NIERUCHOMOŚCI BUDOWNICTWO mgr inż.

Bolesława Chrobrego 8A lok. 5, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gazex

Graniczna 49, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GRILL BAR REWELKA'

WARKAŁY 50 , Olsztyn, 11-041 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PIĘKNOŚCI SZYMAŃSKA KAMILA

Mazurska 5A, Łukta, 14-105 (warmińsko-mazurskie)

GOLDSTAR

Adama Mickiewicza 22 lok. 31 , Korsze, 11-430 (warmińsko-mazurskie)

GAUDIUM

Olsztyńska 2, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

Galeria Mebli Holenderskich

Władysława Reymonta 3B , Korsze, 11-430 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WERERYNARYJNY JAROSŁAW WIERZEJSKI

Pęcherze 1 , Dzierzgowo, 06-520 (mazowieckie)

GREEN PROJEKT URZĄDZANIE I UTRZYMANIE ZIELENI

GRUNWALDZKA 16 lok. 13 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GODLEŚ ALDONA "ALDEX"

WÓJTOSTWO 36 (MAZOWIECKIE)

GĄSIOROWSKI PIOTR "DARGO-BUD"

OSIEDLE MŁODYCH 8m9 (MAZOWIECKIE)

GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF FIRMA KASTOR

NOWOWIEJSKA 1A (MAZOWIECKIE)

GAJDEMSKI MARCIN MARGAJ

STEFANA ŻEROMSKIEGO 5 lok. 1 (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)

GABINET KOSMETYCZNY ESTETICA ANETA NOWICKA

Wyspiańskiego 7, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY JUSTYNA KRZYSIEK

11-GO LISTOPADA 13A, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY MAGDALENA SOĆKO

Mikołaja Kopernika 6 lok. 1, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "METAMORFOZA" Justyna Kowalczyk

Fryderyka Leyka 60, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYCZNY "PAULA" PAULINA PETER

1 Maja 50F, Orneta, 11-130 (warmińsko-mazurskie)

GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ "ESTETICA" MAŁGORZATA WOŹNIAK

SOLIDARNOŚCI 6, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Lekarski Iwona Wronka

gen. Józefa Bema 15, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNO-PEDAGOGICZNY "LOGOLU'S" Sylwia Kwiatkowska-Kołakowska

Związku Harcerstwa Polskiego 2, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNY ,,BOBOLOGO'' KATARZYNA KACPRZAK

MARKSA 10 lok. 52, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

GABINET LOGOPEDYCZNY MALWINA KALICKA

Szafranki 3b, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PIELĘGNACJI ZDROWIA I URODY BARBARA LEWANDOWSKA

NOWOWIEJSKIEGO 5 lok. 4, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Psychologiczny Aleksandra Tarasewicz

Marksa 10, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

GABINET PSYCHOLOGICZNY MAŁGORZATA GŁODZIK

ANTONIEGO OSUCHOWSKIEGO 15, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET REHABILITACJI LECZNICZEJ MAŁGORZATA NIEDŹWIECKA

Jana III Sobieskiego 3C/44 , Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STOMATOLOGICZNY LESZEK KONSTANTYNOWICZ

KOŚCIELNA 24, Miłomłyn, 14-140 (warmińsko-mazurskie)

GABINET STYLIZACJI PAZNOKCI ANNA KUCHARCZYK

OGRODOWA 14, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ BEATA KUPREWICZ

BOH.WARSZAWY 89, Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY AVIANVET TADEUSZ JANKOWSKI

Wojska Polskiego 6 lok. 2, Barciany, 11-410 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny CENTRUM MONIKA CHRUT

Bartna Strona 6, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny Henryk Lewandowski

ZAMKOWA 4 lok. 4, Małdyty, 14-330 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY LEK. WET. ANDRZEJ KORALEWSKI

KOPERNIKA 17, Lubomino, 11-135 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY LESZEK DZIEŃKOWSKI

TRUSZCZYNY 4, Rybno, 13-220 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY PRZEMYSŁAW MAŃKO

KOPERNIKA 17, Lubomino, 11-135 (warmińsko-mazurskie)

Gabinet Weterynaryjny "Pupil" Edyta Pająk

Kujawska 10 lok. 26, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY "RYŚ" Joanna Rozbicka

KONOPNICKIEJ 18, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GABINET WETERYNARYJNY wspólnik spółki cywilnej PIOTR OSTROWSKI

Janowiec Kościelny 64, Janowiec Kościelny, 13-111 (warmińsko-mazurskie)

GABRIELA GOLAN USŁUGI LOGOPEDYCZNE

Morliny 1 lok. 1, Morliny, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

GABRIELA ROBAK "GABRIELA" SALON FRYZJERSKI

Księżodworska 40, Działdowo, 13-200 (warmińsko-mazurskie)

GAJEWSKA BEATA "ARTLAND"

STEFANA CZARNIECKIEGO 15A lok. 18, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Galeria Rękodzieła Artystycznego EDI-ART Edyta Dobrowolska

Magdaleniec 20, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

GALERIA ROZMAITOŚCI DOMINIK STANISŁAWSKI

CZARNIECKIEGO 11, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)

Gałęziewski Michał Firma Handlowo-Usługowa "BESTER"

Waszulki 9, Nidzica, 13-100 (warmińsko-mazurskie)

GAMMA JERZY GIEDRYS

Jurki 7, Morąg, 14-300 (warmińsko-mazurskie)

GARAŻ PL FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JĘDRZEJEWSCY JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI

Dłużec Mały 6 lok. 2, Korsze, 11-430 (warmińsko-mazurskie)

GARDEN SERVICE, ARCHITEKTURA OGRODOWA, PIOTR DĄBROWSKI

Marii Konopnickiej 23 lok. 1, Szczytno, 12-100 (warmińsko-mazurskie)

GARDENERA DOMINIKA ULANIUK

Kajkowo ŚWIETLIŃSKA 34, Ostróda, 14-100 (warmińsko-mazurskie)