Inne Znaleziono w - Firma w Skawina
FHU ''APOSTOŁ''

TYNIECKA 188, Kraków, 30-319 (MAŁOPOLSKIE)

JANIK TOMASZ "KONSTAL"

Rzozów 35, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

TOMASZ RAKOCZY TOMAR

OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI 12 lok. 14, Kraków, 31-862 (małopolskie)

MARSZAŁEK KRZYSZTOF FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Skawińska 22, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

SAMBORSKI ŁUKASZ HARMAN DEVELOPMENT

2 9 Listopada 17b, Skawina, 32-050 (małopolskie)

CIURA BOŻENA Firma Remontowo-Budowlana "OMEGA"

Pukły 8, Skawina, 32-050 (małopolskie)

JONATHAN FRO;HLICH STUDIO DONO

ARMII KRAJOWEJ 31 lok. 18, Kraków, 30-150 (małopolskie)

AGNIESZKA CIANCIARA-FRÖHLICH STUDIO DONO

ARMII KRAJOWEJ 31 lok. 18, Kraków, 30-150 (małopolskie)

ADRIANNA JANCZEWSKA HIGHLANDER

dr. Jana Piltza 33 lok. 58, Kraków, 30-392 (małopolskie)

Krzysztof Styczeń "SKA"

Brzyczyna 72, Mogilany, 32-031 (małopolskie)

"TESA"Janusz Roczniak

Jeziorzany 17, Liszki, 32-060 (małopolskie)

TOMASZ GIERLACH CHEWRACOLD

TYNIECKA 167C, Kraków, 30-376 (małopolskie)

FIRMA BUDOWLANA WAKSMUNDZKA

ŻYZNA 55F, Kraków, 30-399 (małopolskie)

JACEK CHWAŁA GLOBAL

Skotnicka 143A, Kraków, 30-394 (małopolskie)

Klinkiermur

Kryspinów 156, Liszki, 32-060 (małopolskie)

Jowita Wadowska Firma Handlowo-Usługowa Wadowscy

Wesoła 10 lok. 35, Skawina, 32-050 (małopolskie)

BARBARA KARPIŃSKA-CHMURA WSPÓLNIK SPÓLKI CYWILNEJ "BIK"

KORABNICKA 61, Skawina, 32-050 (MAŁOPOLSKIE)

ADAMCZYK JAN Firma Budowlano - Handlowo - Usługowa MAG-BUD

Dębca 8, Skawina, 32-050 (małopolskie)

BADURA ŁUKASZ DAKOS - REMONTY i WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Ogrody 9 lok. 4, Skawina, 32-050 (małopolskie)

PIOTR KUŁAGA ALFA-BUD

PETRAŻYCKIEGO 36E, Kraków, 30-399 (małopolskie)

RAFAŁ TORBA F.R.B.U.H BUD-THERM

WAPOWSKIEGO 24, Kraków, 30-399 (małopolskie)

WALDEMAR DZIEKAN APD POLSKA

SKOTNICKA 149, Kraków, 30-394 (małopolskie)

GÓRALCZYK WOJCIECH FIRMA USŁUGOWA

UL. KRZEWOWA 32, Kraków, 30-380 (małopolskie)

JARZYNA LESZEK REDO

Kopanka 131, Skawina, 32-050 (małopolskie)

BOROŃ MARCIN Skład Materiałów Budowlanych "LEDEBURYT".

Hallerów 3, Skawina, 32-050 (małopolskie)

ARKADIUSZ OŻÓG AR-KOP

Buków 141, Mogilany, 32-031 (małopolskie)

RAFAŁ STYCZEŃ

CIECHOCIŃSKA 20, Kraków, 30-433 (małopolskie)

PAWEŁ MATYASIK MAT-BUD

Benedyktyńska 5, Kraków, 30-398 (małopolskie)

WITOLD PRZEWROCKI

EMAUS 5-6, Kraków, 30-201 (małopolskie)

LELEK ANTONI Zakład Remontowo Budowlany

32-0 50 Skawina, Borek Szlachecki 165 (małopolskie)

PAWEŁ PALUCH

PODZAMCZE 22, Kraków, 31-003 (MAŁOPOLSKIE)

EWA MAZUR "EM-INVEST"

Obrony Tyńca 77A, Kraków, 30-398 (MAŁOPOLSKIE)

MICHAŁ CELARY PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MCT

Obrony Tyńca 85, Kraków, 30-398 (małopolskie)

BLAK ROBERT P.H.U. "ROBERTO"

Jaśminowa 22, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

Wojciech Janczyński F.H.U JANCZYŃSKI

Widokowa 16, Gaj, 32-031 (małopolskie)

PIOTR STADNIK BIURO INŻYNIERSKIE INTECH-EXPERT

PETRAŻYCKIEGO 47A, Kraków, 30-399 (małopolskie)

TOMASZ ŚLIZOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE ANBAU

Kozienicka 34, Kraków, 30-397 (małopolskie)

BASTA BOGUSŁAW Firma Remontowo - Budowlana Rembud

Wspólna 4, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

Józef Bahyrycz J J J - PROJEKT

Libertów Św. Brata Alberta 8, Kraków, 30-444 (MAŁOPOLSKIE)

JAN WOLAK FIRMA BUDOWLANA "RENOMA", "ZOO-KARMA"

PETRAŻYCKIEGO 58A, Kraków, 30-399 (MAŁOPOLSKIE)

ŁUKASZ STOŻEK WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ ID BIURO PROJEKTÓW

BOBROWA 34A, Kraków, 30-381 (małopolskie)

ARCHSTUDIO S.C.

Szczepański 8/5, Kraków, 31-011 (małopolskie)

OLGA JĘDRZEJOWSKA FHU

Pagórkowa 21 lok. 25, Kraków, 30-614 (małopolskie)

ALICJA GADOCHA INTERIOR

gen. Stefana Grota-Roweckiego 51B lok. 157, Kraków, 30-348 (małopolskie)

ANNA VOLOZHYNOVA VOLOMED

KUJAWSKA 8 lok. 13, Kraków, 30-042 (małopolskie)

BOGDAN SZYMCZUK SZYMBOT

gen. Mariana Kukiela 13, Kraków, 31-358 (małopolskie)

DRC Dariusz Cora

Plac Generała Sikorskiego 8 lok. 5, Kraków, 31-115 (małopolskie)

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Kaszów 168, Liszki, 32-060 (małopolskie)

"KARIN PLONEK"

TORFOWA 15 lok. 9, Kraków, 30-384 (małopolskie)

KATARZYNA GORAJ PROFIL

Balicka 125A, Kraków, 30-149 (małopolskie)

ŁUKASZ BUGAJSKI INVESTBUD

Kaszów 630, Kaszów, 32-060 (małopolskie)

MACIEJ LEGUTKI LEGATO

BARANIECKIEGO 10, Kraków, 30-227 (małopolskie)

MONTERS Anna Michno

Głogoczów 188, Głogoczów, 32-444 (małopolskie)

PAWEŁ ZANDER FHU

os. Piastów 53 lok. 22, Kraków, 31-625 (małopolskie)

Sławomir Sekuła ' LEGAR "

Zelczyna 71, Wielkie Drogi, 32-051 (małopolskie)

WINICJUSZ CIEŚNIARSKI VINUM

Piastowska 39A lok. 2, Kraków, 30-067 (małopolskie)

BOGNA SZEWCZYK AKSON

Jana Zamoyskiego 53 lok. 5, Kraków, 30-519 (małopolskie)

JAN ORŁOWSKI "BALTORO"

Królowej Jadwigi 91C lok. 31, Kraków, 30-209 (małopolskie)

PAWEŁ NOWAK BPN

Kraków SOLVAYA 4/2, Kraków, 30-427 (małopolskie)

JAKUB SMULSKI BROGAN

PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO 41B lok. 45, Kraków, 30-348 (małopolskie)

JACEK CZEPCZOR DEKORART

JUGOWICKA 17 lok. 2, Kraków, 30-443 (małopolskie)

DOROTA FRANCZYK DOROF

OJCOWSKA 24 lok. 1, Kraków, 31-344 (małopolskie)

MAŁGORZATA STACHERA FUMIKO

Burów 93, Balice, 32-083 (małopolskie)

IRENEUSZ DONCER INTROINSTAL

MIŁKOWSKIEGO 11 lok. 5, Kraków, 30-349 (małopolskie)

JERZY MOSKAŁYK "LEO"

Zagrody 4 lok. 5, Kraków, 30-318 (małopolskie)

PIOTR NAWARA NAWARA

RYNEK GŁÓWNY 13 lok. 5, Kraków, 31-042 (małopolskie)

MICHAŁ BIGOŚ PROEKO

Powstania Styczniowego 68, Kraków, 30-298 (małopolskie)

Anna Osuszek SOLAR

Stojałowskiego 5 lok. 2, Kraków, 30-611 (małopolskie)

ANNA OSUSZEK SOLAR

STOJAŁOWSKIEGO 5 lok. 2, Kraków, 30-611 (małopolskie)

WOJCIECH ŁUKASIK VEKTOR

HEILA 9 lok. 61, Kraków, 30-654 (małopolskie)

KRZYSZTOF RUDNICKI VILLA

ZAKOPIAŃSKA 267B, Kraków, 30-435 (małopolskie)

KATARZYNA MARKOWSKA DOM

Ambrożego Grabowskiego 5 lok. 1, Kraków, 31-126 (MAŁOPOLSKIE)

JANUSZ KWIECIEŃ "EKOLEXBUD"

OLIMPIJSKA 10, Kraków, 30-065 (MAŁOPOLSKIE)

DANUTA FIDELUS ETNA

KAPELANKA 13A, Kraków, 30-347 (MAŁOPOLSKIE)

BARTOSZ WOŹNIAK EXPERT

ZDUNÓW 22A lok. 6, Kraków, 30-428 (MAŁOPOLSKIE)

RAMONA KAŁWA FECIT

SARNIE UROCZYSKO 16, KRAKÓW, 30-225 (MAŁOPOLSKIE)

KRZYSZTOF BARTUŚ "PETRUS"

LEGENDY 4, Kraków, 30-147 (MAŁOPOLSKIE)

PAWEŁ ZYZNAWSKI POPIS

WJAZDOWA 15, Kraków, 30-094 (MAŁOPOLSKIE)

DARIUSZ GAJDZICKI "ZREMBUD"

WARMIJSKA 11 lok. 7, Kraków, 30-069 (MAŁOPOLSKIE)

AGNIESZKA NAJGRODZKA "AKAR"

RZEPICHY 1, Kraków, 30-240 (MAŁOPOLSKIE)

KATARZYNA URBAN FH "CUKIEREK"

OBROŃCÓW HELU 1A, Kraków, 30-395 (małopolskie)

KRZYSZTOF KARAŚ FIRMA USŁUGOWA

OSIEDLE NA STOKU 14 lok. 91, Kraków, 31-702 (małopolskie)

JAN GRACJASZ GRAJBUD I

św. Jacka 22 lok. 66, Kraków, 30-364 (małopolskie)

"JACSERVIS-SYSTEM" JACEK JEZIORO

Głogoczów 286, Głogoczów, 32-444 (małopolskie)

Kambud

Izdebnik 423, Izdebnik, 34-144 (małopolskie)

KRZYSZTOF TOR KRAKTOR

KAPELANKA 5 lok. 64 (MAŁOPOLSKIE)

ANDRZEJ ŁAZ MAX-DESIGN

FAŁĘCKA 21, Kraków, 30-441 (małopolskie)

GRZEGORZ SANETRNIK RS GROUP

ALEJA KIJOWSKA 9 lok. 2, Kraków, 30-079 (małopolskie)

JAROSŁAW TURECKI - TURBUD

Wacława Lipińskiego 18 lok. 1, Kraków, 30-349 (małopolskie)

KATARZYNA ZAJĄC COFFEE BUSINESS

Józefa Chełmońskiego 130P lok. 15, Kraków, 31-340 (małopolskie)

KONRAD KLEMENTOWSKI BRAMA ESTATE

28 LIPCA 1943 27B lok. 3, Kraków, 30-233 (małopolskie)

KRZYSZTOF CYGAL "CYGAL-JUNIOR"

GROMADY GRUDZIĄŻ 17 lok. 6, Kraków, 30-657 (małopolskie)

KRZYSZTOF GIBAS FIRMA ALTRUM

SOROKI 1 lok. 3, Kraków, 30-389 (małopolskie)

KRZYSZTOF STOLAREK METROPOLITAN

MICHAŁOWSKIEGO 16 lok. 5, Kraków, 31-126 (małopolskie)

MACIEJ PIWOWAR PROFIL - BUD

Wyżynna 16A, Kraków, 30-617 (małopolskie)

MACIEJ SZARAWARSKI PHU PRATA

Normandzka 22, Kraków, 30-383 (małopolskie)

MAGDALENA CZUBAK CEL

KONARSKIEGO 29 lok. 4, Kraków, 30-049 (małopolskie)

MATEUSZ MYCKA FHU MAGNAT

ARMII KRAJOWEJ 89 lok. 44, Kraków, 30-150 (małopolskie)

Piotr Manys MAN KRAK

Kazimierza Moszyńskiego 56, Kraków, 30-698 (małopolskie)

WALDEMAR STEFAN FIRMA USŁUGOWA

CIOŁKOSZA 27, Kraków, 30-443 (małopolskie)

ZIB - BUD Piątek Zbigniew

Rudnik Centralna 326, Sułkowice, 32-440 (małopolskie)

ADAM BIELAŃSKI BS-ARCH

KMIETOWICZA 7 lok. 2, Kraków, 30-092 (małopolskie)

PIOTR MURCZYŃSKI CONTRACT PROJEKT

KARŁOWICZA 17 lok. 5, Kraków, 30-047 (małopolskie)

MARCIN STEFAŃSKI ELFRA INVESTMENT

Facimiech 52, Facimiech, 32-051 (małopolskie)

DOMINIK DOLIŃSKI ELLIOTT DELAWARE

prof. Michała Bobrzyńskiego 45B lok. 11, Kraków, 30-348 (małopolskie)

MAŁGORZATA STELMASZCZUK ENDORFINA SPA

KRÓLEWSKA 58 lok. 10, Kraków, 30-045 (małopolskie)

JERZY OGRODZIŃSKI FIRMA USŁUGOWA

STAFFA 9 lok. 38, Kraków, 30-080 (małopolskie)

RAFAŁ RADECKI JAAR FHU

Wesele 30 lok. 1, Kraków, 30-127 (małopolskie)

JACEK NOWAK JACFOOD WORD

GRODZKA 14-16 lok. 7, Kraków, 31-006 (małopolskie)

Krystian Kasprzyk KASBUD

Zagórska 30, Mogilany, 32-031 (małopolskie)

JERZY MACIEJEWSKI LEPSZE ŻYCIE

FELICJANEK 17 lok. 4, Kraków, 31-103 (małopolskie)

ANNA MALARCZYK "M.ANNA"

CHMIELENIEC 35 lok. 65, Kraków, 30-348 (małopolskie)

MACIEJ KUPRACZ MK-BUD

RYDLA 6 lok. 16, Kraków, 30-130 (małopolskie)

MONIKA KOWALSKA-OPŁOTNY PROLOCUS

GUTENBERGA 6A, Kraków, 30-348 (małopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KRYSTAN"

CZERWIEŃSKIEGO 10 lok. 20, Kraków, 31-319 (małopolskie)

PSDEVELOPMENT

WIDŁAKOWA 18F, Kraków, 30-380 (małopolskie)

Szczepan Bysina - "ROSZ-BUD"

Krzywaczka 182, Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

JOANNA DOBROWOLSKA SARTR-PROJEKT

ŚWIĘTEJ AGNIESZKI 2 lok. 21, Kraków, 31-068 (małopolskie)

TOMASZ SAGAN SATO INVEST

OBOPÓLNA 4A lok. 12, Kraków, 30-069 (małopolskie)

ARTUR SOCHA STUDIO GREY

KRAKOWSKA 16 lok. 4, Kraków, 31-062 (małopolskie)

TOMASZ DZIEWIC TDQ INVESTMENT

LUBOSTROŃ 25 lok. 6, Kraków, 30-383 (małopolskie)

PATRYK WOŹNIAK EN SYSTEM

GROTA-ROWECKIEGO 57 lok. 87, Kraków, 30-348 (MAŁOPOLSKIE)

Piotr Wyrwa EOS - CONSULTING

Józefa Dietla 65 lok. 17, Kraków, 31-054 (MAŁOPOLSKIE)

PIOTR KULCZYCKI PK KONTRAKTOR

Beskidzka 24 lok. 48, Kraków, 30-611 (MAŁOPOLSKIE)

ROMAN SKÓRKOWSKI AQUABUD

św. Bronisławy 14 lok. 2, Kraków, 30-203 (MAŁOPOLSKIE)

JAKUB BARTOSZEK BARTOSZEK CONSULTING

CELNA 13 lok. 14, Kraków, 30-507 (MAŁOPOLSKIE)

KATARZYNA ZAJĄC FIRMA PRYWATNA

KALWARYJSKA 17 lok. 13, Kraków, 30-504 (MAŁOPOLSKIE)

ARTUR GĄDEK GABINET LEKARSKI

LUDWINOWSKA 11 lok. 94, Kraków, 30-331 (MAŁOPOLSKIE)

WOJCIECH BORÓWKA WB PROJEKT

BALICKA 291, Kraków, 30-198 (MAŁOPOLSKIE)

INTERSERV

RADZIKOWSKIEGO 27 lok. 8, Kraków, 31-315 (MAŁOPOLSKIE)

PIOTR BIEŃ STUDIO PLAN

KAZIMIERZA WIELKIEGO 80 lok. 7, Kraków, 30-074 (MAŁOPOLSKIE)

ROBERT RYBICKI ROB-MAX

Kościuszkowskie 6 lok. 416, Kraków, 31-858 (małopolskie)

PIOTR MORAŃSKI TWO TOWERS CONSULTING

KUJAWSKA 22 lok. 6, Kraków, 30-042 (małopolskie)

SIDZINA MIROSŁAW Przedsiębiorstwo "TRANSPRZĘT"

Wola Radziszowska 263, Wola Radziszowska, 32-053 (MAŁOPOLSKIE)

GEMINI Sp. z o.o.

Świetlista 82/C, Kraków, 30-444 (małopolskie)

Adam Lisowski ZRB "EL-BUD"

Grenadierów 9B, Kraków, 30-085 (małopolskie)

DOMEOBUD Firma Usługowa Paweł Dziedzic

Krzywaczka 315, Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "KOŁODZIEJ"

PAULIŃSKA 28 lok. 7, Kraków, 31-065 (małopolskie)

ŁUKASZ MUCHA "ECS ECO CLEAN SERVICE"

ŻYWIECKA 22 lok. 26, Kraków, 30-427 (małopolskie)

MARIUSZ WIECZOREK "OKNA-WIECZOREK"

Warmijska 1 lok. 47, Kraków, 30-069 (małopolskie)

Sebastian Kowalczyk " Kuz " Firma ogólnobudowlana

Pozowice 119, Wielkie Drogi, 32-051 (małopolskie)

WIESŁAW MICHALSKI TOM-BUD

ZAMKOWA 19 lok. 9, Kraków, 30-301 (małopolskie)

WOJCIECH WOŁEK PRACOWNIA PROJEKTOWA " ZAMEK "

GROTA-ROWECKIEGO 57 lok. 116, Kraków, 30-348 (małopolskie)

ANNA BRZOZOWSKA BIURO NIERUCHOMOŚCI

CIOŁKOSZA 64, Kraków, 30-443 (małopolskie)

ADAM DĘBSKI - FIRMA BUDOWLANO-PROJEKTOWA

ZIELNA 81, Kraków, 30-320 (małopolskie)

JACEK KORZYCKI FIRMA INŻYNIERSKA "KWANT"

RACIBORSKA 15A lok. 21, Kraków, 30-384 (małopolskie)

ANNA KOŁODZIEJSKA-MARKUT FRB Eden

os. Na Stoku 10A lok. 10, Kraków, 31-702 (małopolskie)

ALICJA GOŁĘBIOWSKA HAND-BUD SERWIS

Aleja Kasztanowa 1, Kraków, 30-227 (małopolskie)

MARCIN KLIMEK KLIMEK TRANSPORT SPEDYCJA

NA GRZĄDKACH 2 lok. 1, Kraków, 30-421 (małopolskie)

MICHAŁ KOWALÓWKA M & M BROKERS

BUJAKA 16A lok. 108, Kraków, 30-611 (małopolskie)

BEATA LUDŹMIERSKA NIERUCHOMOŚCI M2

KASZTELAŃSKA 20A lok. 13, Kraków, 30-116 (małopolskie)

GRZEBINOGA SŁAWOMIR P.U.H. "MAX"

Wielkie Drogi 145, Wielkie Drogi, 32-051 (małopolskie)

JACEK BRUCKI PROFESION NIERUCHOMOŚCI

KSIĘDZA PAWLICKIEGO 20 lok. 11, Kraków, 30-320 (małopolskie)

R-BASE

BOSAKÓW 9 lok. 60, Kraków, 31-473 (małopolskie)

ŁAZARZ WIESŁAW "REMO-BUD"

Ochodza 20, Wielkie Drogi, 32-051 (małopolskie)

Roman Górszczak - "ROSZ-BUD"

Krzywaczka 182, Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

TAU-BUD

Zbożowa 9, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

Artur Mazur TRANS-TECH-BUD

Liszki 334, Liszki, 32-060 (małopolskie)

ADMINISTRACJA I ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI

KRASZEWSKIEGO 4 lok. 13, Kraków, 30-110 (MAŁOPOLSKIE)

AR-TECH

TELIMENY 17 lok. 25, Kraków, 30-838 (MAŁOPOLSKIE)

AR-TECH

TELIMENY 17 lok. 25, Kraków, 30-838 (MAŁOPOLSKIE)

Jacek Stala - CRAC - DOM INVEST

Chojnicka 4, Kraków, 30-437 (MAŁOPOLSKIE)

BOLESŁAW HYŁA - HYŁA PROJEKT

UJEJSKIEGO 7 lok. 8, Kraków, 30-102 (MAŁOPOLSKIE)

Agnieszka Czerkas "KLIMA SYSTEM"

WYSŁOUCHÓW 11 lok. 95, Kraków, 30-611 (MAŁOPOLSKIE)

Markus Andrus

Limanowskiego 1a, Wieliczka, 32-020 (MAŁOPOLSKIE)

Bogdan Mazur TRANS-TECH-BUD

Liszki 334, Liszki, 32-060 (małopolskie)

Rafał Mikołajczak BAU-MIK

Chmieleniec 19 lok. 4, Kraków, 30-348 (MAŁOPOLSKIE)

WERONIKA MASTALERZ FIRMA USŁUGOWA FOKARD

Franciszka Bujaka 16A lok. 95, Kraków, 30-611 (małopolskie)

KNN DEVELOPMENT

GRAŻYNY 11 lok. 8, Kraków, 31-217 (MAŁOPOLSKIE)

PIOTR MIKLASZEWSKI MC REAL PROPERTY

JÓZEFITÓW 8 lok. 2, Kraków, 30-039 (MAŁOPOLSKIE)

PRZEMYSŁAW KRAMARZ PRACOWNIA PROJEKTOWA

KSIĘCIA JÓZEFA 35A, Kraków, 30-243 (MAŁOPOLSKIE)

PIOTR SYCH PRACOWNIA PROJEKTOWA TEKTONIK

BRONOWICKA 4A lok. 7, Kraków, 30-084 (MAŁOPOLSKIE)

IRENA ŻEREBECKA-WILK PRESTIGE BUILDING

SZABLOWSKIEGO 3 lok. 51, Kraków, 30-127 (MAŁOPOLSKIE)

MIROSŁAW KUTA SIC

POD SIKORNIKIEM 33, Kraków, 30-216 (MAŁOPOLSKIE)

BRE.locum S.A. - Oddział w Krakowie

Chmieleniec 6/16, Kraków, 30-348 (małopolskie)

FIRMA USŁUGOWO - BUDOWLANA " VIKOND " ADAM WIERCIOCH

Głogoczów 844, Głogoczów, 32-444 (małopolskie)

Jarosław Łakomy Firma Remontowo - Budowlana

Zarzecze 38, Sułkowice, 32-440 (małopolskie)

KAROLINA ĆMIEL FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA "KAROLINA"

Zarzecze 128, Kraków, 30-134 (małopolskie)

RYSZARD RAKUS BUIRO INŻYNIERSKIE

STOJAŁOWSKIEGO 37 lok. 54, Kraków, 30-611 (małopolskie)

WOJCIECH BRUDZIANA P.I.U. CONSULTING

ŻELEŃSKIEGO 58, Kraków, 31-353 (małopolskie)

PAWEŁ RYŚ A.P.R SYSTEM

Borkowska 15 lok. 1, Kraków, 30-438 (małopolskie)

DUDZIK WŁADYSŁAW ANDO TECHNIK

Wielkie Drogi 188, Wielkie Drogi, 32-051 (małopolskie)

TOMASZ KARPIEL - DORADZTWO PRAWNE

ZWIERZYNIECKA 24 lok. C207, Kraków, 31-105 (małopolskie)

ŁUKASZ LITAWA F.H.U. "LUKPOL"

OBOZOWA 41A lok. 14, Kraków, 30-383 (małopolskie)

STANISŁAW BEDNARSKI FIRMA BUDOWLANA REVALOR

SŁOMIANA 9 lok. 79, Kraków, 30-316 (małopolskie)

IZABELA SIERZPUTOWSKA-SOLAK FIRMA KONSULTINGOWA UNICUM

ZDUNÓW 18B lok. 60, Kraków, 30-428 (małopolskie)

RADOSŁAW SIEMIŃSKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

MARYNARSKA 55, Kraków, 30-236 (małopolskie)

Marcin Finar FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "MARMAX"

WYSŁOUCHÓW 33 lok. 16, Kraków, 30-611 (małopolskie)

ŁUKASZ STARZEC INTERBUD-FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Izdebnik 100, Izdebnik, 34-144 (małopolskie)

PIOTR LITWA KRAKOWSKI SKŁAD ALKOHOLI

LEA 115 lok. 11, Kraków, 30-058 (małopolskie)

Maja Kurleto MAX NIERUCHOMOŚCI

Zakopiańska 58, Kraków (małopolskie)

MAGDALENA PASZKO "NAD RÓWNIĄ"

OSIEDLE AKADEMICKIE 5 lok. 52, Kraków, 31-866 (małopolskie)

ŁUKASZ PIWOWOŃSKI PROSPERITO ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

ZACHODNIA 7 lok. 10, Kraków, 30-350 (małopolskie)

ALICJA PIETRZNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE "ANGUS"

MLASKOTÓW 5 lok. 5, Kraków, 30-117 (małopolskie)

Alicja Stempel Rootsa Pośrednictwo Finansowe

Zamiejska 11/21, Kraków, 30-382 (małopolskie)

1. "STELMASZCZUK CONSULTING"\n2. ENDORFINA SPA

KRÓLEWSKA 58 lok. 10, Kraków, 30-045 (MAŁOPOLSKIE)

BOŻENA STANEK F.H.U."BOPAL"

SZWAI 7A lok. 128, Kraków, 30-383 (MAŁOPOLSKIE)

JACEK BANAŚ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA

KOBIERZYŃSKA 62 lok. 32, Kraków, 30-363 (MAŁOPOLSKIE)

Aneta Brandys F.H.U. "FEN-BUD"

Cholerzyn 388, Liszki, 32-060 (małopolskie)

FRANCISZEK SMĘDER F.H.U. FREGATA

LEA 24 lok. 1, Kraków, 30-052 (małopolskie)

HANY M ARENY EXCELLENT DECO INVESTMENT GROUP

Eljasza Walerego Radzikowskiego 106C lok. 11, Kraków, 31-315 (małopolskie)

JUSTYNA ĆMIEL-NOGAL FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA

Józefa Chełmońskiego 130B lok. 13, Kraków, 31-340 (małopolskie)

Paweł Burliga - F.R.B. Faust-BUD

Harbutowice 365, Sułkowice, 32-440 (małopolskie)

LESZEK PADOŁ AGADOM -WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Na Polach 121, Kraków, 31-344 (małopolskie)

EDYTA HUBER AGENCJA NIERUCHOMOŚCI NOVE ESTATE

KONWISARZY 2 lok. 4, Kraków, 30-142 (małopolskie)

MARTA GĄSOWSKA "APARTAMENTY NA GROBLACH GĄSOWSCY"

PLAC NA GROBLACH 5 lok. 3, Kraków, 31-101 (małopolskie)

RYSZARD LENIAR AUTORSKA SPÓŁKA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA "ASAB"

POMORSKA 1 lok. 17, Kraków, 30-039 (małopolskie)

MARIA LENIAR AUTORSKA SPÓŁKA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA "ASAB"

POMORSKA 1 lok. 17, Kraków, 30-039 (małopolskie)

BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI "INVEST SERWIS"

ŚWIĘTEJ GERTRUDY 12A lok. 12, Kraków, 31-048 (małopolskie)

JAN JAGIEŁA BUDOWNICTWO I USŁUGI - JAGIEŁA

PRZYKOPY 14 lok. 9, Kraków, 30-612 (małopolskie)

ANDRZEJ BARAŃSKI "DOMY NA PIASKU"

KARMELICKA 27, Kraków, 31-128 (małopolskie)

BARTOSZ RAFAŁ FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWA "RAFAN-BUD"

Jawornik 332, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

MICHAŁ FILIPOWICZ FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA FF-BUD

Władysława Taklińskiego 85, Kraków, 30-499 (małopolskie)

RAFAŁ SZYNCEL FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "RAF-KA"

ALEJA KIJOWSKA 16 lok. 32A, Kraków, 30-079 (małopolskie)

Firma Usługowo-Handlowa "RAP-TRANS" Rapciak Michał

Krzywaczka 290, Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

WOJCIECH FRĄCZEK FROFORMA ARCHITEKTURA FIRMA PROJEKTOWO-USŁUGOWA

CHOPINA 25 lok. 10, Kraków, 30-049 (małopolskie)

JOANNA WÓJCIK GPW GROUP GRUPA PROJEKTOWO WYKONAWCZA

OSIEDLE GÓRALI 5 lok. 79, Kraków, 31-959 (małopolskie)

Mariusz Kowalczyk "GRUPA KOWALCZYK" FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA

Zakopiańska 39, Mogilany, 32-031 (małopolskie)

WOJCIECH MUDYNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA\n

RYDLA 9 lok. 3, Kraków, 30-122 (małopolskie)

JACEK STUDENCKI JS-FORM PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE

PRYLIŃSKIEGO 11, Kraków, 30-373 (małopolskie)

MIROSŁAWA GÓRECKA MI KU RY INVESTMENT

BABINICZA 8 lok. 1, Kraków, 30-389 (małopolskie)

ŁUKASZ NAWROT NIERUCHOMOŚCI KRAKOWSKIE

KRAKUSÓW 5 lok. 1, Kraków, 30-092 (małopolskie)

ŁUKASZ PODCZASZY PPA PODCZASZY PRACOWNIA ARCHITEKTURY

KAWIORY 2 lok. 29, Kraków, 30-055 (małopolskie)

JÓZEF SELWA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

Dobiesława Kurozwęckiego 2, Kraków, 30-198 (małopolskie)

ADAM BIAŁOŃ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Jawornik 12, Jawornik, 32-400 (małopolskie)

ALFRED RYBARCZYK ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "REM-BUD"

GODLEWSKIEGO 14, Kraków, 30-198 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "LUPUS" JAROSŁAW WILK

ZAPOROSKA 2 lok. 9, Kraków, 30-389 (MAŁOPOLSKIE)

GABRIEL NOWICKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA NOWGAB

KETLINGA 10 lok. 8, Kraków, 30-389 (MAŁOPOLSKIE)

Wojciech Solak FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SELV"

Zdunów 22A lok. 10, Kraków, 30-428 (MAŁOPOLSKIE)

KRYSTYNA PUDEŁKO INWESTYCJE NIERUCHOMOŚCI "AGMA"

NA POLACH 8, Kraków, 31-344 (MAŁOPOLSKIE)

RENATA PRUSEK KREATIF DESIGN AND DEVELOPMENT

ZAKAMYCZE 44B, Kraków, 30-240 (MAŁOPOLSKIE)

DARIUSZ MENDYK USŁUGI INŻYNIERSKIE "DMB"

NA POLACH 35 lok. 9, Kraków, 31-344 (MAŁOPOLSKIE)

ANNA TOMCZYK-KLIMOWSKA VIP BIURO NIERUCHOMOŚCI

PRUSA 11 lok. U, Kraków, 30-117 (MAŁOPOLSKIE)

Tomasz Dorociak Firma Handlowo-Usługowa DORTOM

Spiska 13, Kraków, 30-502 (PODKARPACKIE)

MIROSŁAW PACEK MP PROJECT\n

BALICKA 134, Kraków, 30-149 (MAŁOPOLSKIE)

STANISŁAW ŁUCZYŃSKI "NISSBUD" WYKONAWSTWO BUDOWLANE

Jakuba Bojki 11 lok. 8, Kraków, 30-611 (MAŁOPOLSKIE)

STANISŁAW RYBICKI PROJEKTOWANIE, KONSULTING, MODERNIZACJE

KOGUCIA 17 lok. 4, Kraków, 30-222 (MAŁOPOLSKIE)

JACEK PŁODZIEŃ FIRMA BUDOWLANO-PRAWNICZA BUD-BEST

DRUHNY HANKI 4 lok. 2, Kraków, 30-427 (MAŁOPOLSKIE)

JAN KUSIEK MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT I SPEDYCJA TEMPERI

PLAC AXENTOWICZA 6 lok. 9, Kraków, 30-034 (MAŁOPOLSKIE)

"HABENDA"

Kościuszki 19/6, Kraków, 30-105 (małopolskie)

KRĘCIOCH ŁUKASZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE OLBUD

Jaśkowice 202, Wielkie Drogi, 32-051 (małopolskie)

PAWEŁ JANCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I KOSZTORYSOWANIA "JANCZYK"

Księcia Józefa 265B, Kraków, 30-250 (małopolskie)

Bogumił Para Firma Budowlano-Usługowo-Handlowa "BUD MIL"

Liszki 102, Liszki, 32-060 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA TRANSPORT CIĘŻAROWY MACHNIK MAREK KRZYWACZKA NR 254

Krzywaczka 254, Krzywaczka, 32-442 (małopolskie)

WITEK KAZIMIERZ USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KAZIK

Jawornik 206, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

1.Usługi Budowlane "TOM-BUD" 2. STM

Cholerzyn 146, Cholerzyn, 32-060 (MAŁOPOLSKIE)

WOJCIECH KOTAPKA CRAC-DOM INVEST\nZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "WK BUDOWNICTWO"

CHOJNICKA 4, KRAKÓW, 31-045 (MAŁOPOLSKIE)

TREDOM POŚREDNICTWO I INWESTYCJE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

ĆWIKŁOWA 20E, Kraków, 30-377 (MAŁOPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane PROJEKT HUT Grzegorz Hutniczak

Michała Żaka 17 lok. 69, Kraków, 30-612 (MAŁOPOLSKIE)

Firma Rem Bud

Łączany 257, Ryczów, 34-115 (małopolskie)

MICHAŁ RUSZCZAK BIURO INŻYNIERSKIE "RUSZCZAK" PROJEKTY NADZORY DORADZTWO

STAFFA 9 lok. 10, Kraków, 30-080 (małopolskie)

1. Usługi Remotowo-Budowlane "REM BUD" 2."STM"

Cholerzyn 146, Liszki, 32-060 (małopolskie)

MARIUSZ BOBEK USŁUGI REMONTOWO-INSTALACYJNE WOD.KAN.GAZ.C.O.

KRZYŻAŃSKIEGO 20, Kraków, 30-698 (małopolskie)

ANNA HUSARSKA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ BIURO ARCHITEKTONICZNE "LIMBA"

ŻYWICZNA 10, Kraków, 30-251 (małopolskie)

KATARZYNA KUCZERA - INWESTREM ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWO-INWESTYCYJNYCH\n

ŚWIĘTEGO JACKA 30 lok. 9, Kraków, 30-364 (MAŁOPOLSKIE)

DANUTA NOWAK-ŁUKSZA BIURO OBSŁUGI BUDOWNICTWA I NIERUCHOMOŚCI

FAŁATA 13 lok. 12A, Kraków, 30-118 (MAŁOPOLSKIE)

JACEK WRÓBEL PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI I BUDOWNICTWA PONIB

PORUCZNIKA HALSZKI 11 lok. 7, Kraków, 30-611 (MAŁOPOLSKIE)

BUDREMEX BOGDAN DUDA

Bogucicka 43, Kraków, 30-898 (małopolskie)

DAN-BUD

Lubomirskich 26, Dobczyce, 32-410 (małopolskie)

MICHAŁ GRUCA QUALITECH

Aleksandry 37 lok. 1, Kraków, 30-837 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWA "MIŚ"

DŁUGA 68, Kraków, 31-146 (małopolskie)

Krzysztof Chawrona FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA I PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO KONSTRUKCYJNE ORAZ PLACÓWKI GASTRONOMICZNO-CUKIERNICZE "CHAWRONA" BANK MAS ZIEMNYCH.

BESKIDZKA 30, Kraków, 30-611 (małopolskie)

ZBIGNIEW SMOLEŃ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SOLEN, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ ZIK, WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GAZ-INSTAL-BUD&SOLEŃ

Zawiła 51A, Kraków, 30-442 (MAŁOPOLSKIE)

Firma Transportowo- Handlowa

Sieraków 216, Dobczyce, 32-410 (MAŁOPOLSKIE)

NOWBUD

Grzegórzecka 79, Kraków, 31-559 (małopolskie)

MAM Projekt

SOBIESĘKI 107, Skała, 32-043 (małopolskie)

AGNIESZKA BAKALUS INTENTIO

MAKOWSKIEGO 20 lok. 98, Kraków, 31-325 (małopolskie)

AGNIESZKA JASIŃSKA REALTECH

OSIEDLE ZGODY 8 lok. 20, Kraków, 31-950 (małopolskie)

AGNIESZKA ORZIŃSKA "AGARO"

ŚWIĘTEGO SEBASTIANA 34 lok. 2, Kraków, 31-051 (małopolskie)

ALICJA OSINIAK TREND

MOSDORFA 16, Kraków, 31-618 (małopolskie)

ANDRZEJ WOJTYŚ ANBUD

OSIEDLE WANDY 15 lok. 18A, Kraków, 31-906 (małopolskie)

ANDRZEJ ŻABA JEDNOŚĆ

PRZEWÓZ 31 lok. 41, Kraków, 30-716 (małopolskie)

ANETA BIERÓWKA CANALCO

Pardyaka 5 lok. 5, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

Artur Kubik QBIK

KURYŁOWICZA 100F, Kraków, 30-699 (małopolskie)

Beata Kubik QBIK

KURYŁOWICZA 100F, Kraków, 30-699 (małopolskie)

ELŻBIETA ŻABA JEDNOŚĆ

PRZEWÓZ 31 lok. 41, Kraków, 30-716 (małopolskie)

MAŁGORZATA WŁODARCZYK GOSBUD

SZLAK 4 lok. 22, Kraków, 31-161 (małopolskie)

Marcin Korecki 4FI16

Brzączowice 401, Dobczyce, 32-410 (małopolskie)

MARIUSZ DURAJ UNIMAR

Osiedle Mistrzejowice Nowe 9 lok. 21, Kraków, 31-640 (małopolskie)

MATEUSZ MARKUT SALMAT

Adama Marczyńskiego 4 lok. 48, Kraków, 31-234 (małopolskie)

Michał Pietrzyk AMP

Staropolska 18, Zielonki, 32-087 (małopolskie)

MIŁOSZ BRODOWSKI ZARZĄDZANIE

OLSZAŃSKA 6A, Kraków, 31-513 (małopolskie)

PIOTR BĘTKOWSKI FBR

STRZELCÓW 21 lok. 61, Kraków, 31-422 (małopolskie)

ROBERT MUSIAŁ ROBMUS

OSIEDLE 2 PUŁKU LOTNICZEGO 5, Kraków, 31-867 (małopolskie)

SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI BUDMAX

Modlniczka MARII 1A, Modlnica, 32-085 (małopolskie)

KONRAD SZYDŁOWSKI APLUS

BIAŁORUSKA 10 lok. 90, Kraków, 30-638 (małopolskie)

TADEUSZ LEMAŃSKI ARCHITEKT

BIBICKA 13, Kraków, 31-234 (małopolskie)

BARBARA RUTKOWSKA "BLER"

JERZMANOWSKIEGO 20 lok. 36, Kraków, 30-836 (małopolskie)

RAFAŁ KLIMOWSKI BORIA

ALEJA 29 LISTOPADA 165, Kraków, 31-236 (małopolskie)

BUDOMPLEKS Bogdan Kędzierski

Rybna 261, Rybna, 32-061 (małopolskie)

"CAPITOL" JAN KLEMENSIEWICZ

Sikorskiego 75, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

"MAŁGORZATA NOWOSIELSKA CONSULTING"

Lednica Górna 374, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

FIRMA "FLORIAN"

FLORIAŃSKA 38, 302 Kraków (małopolskie)

GPBUD PATRYK STACHOWSKI

Podleśna 1, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

JERZY HERNIK - HERN

KUŹNICY KOŁŁĄTAJOWSKIEJ 16 lok. 119, Kraków, 31-234 (małopolskie)

Piotr Brzezicki KIWIKOP

Śledziejowice 192, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

AGATA KACZMARCZYK KRAKOW4U

SŁOMCZYŃSKIEGO 12 lok. 67, Kraków, 31-234 (małopolskie)

ŁUKASZ RUBINKOWSKI MAGNAT

OSIEDLE PRZY ARCE 25 lok. 13, Kraków, 31-845 (małopolskie)

ANNA LISZKA MAGNETIC

DOKTORA ZAMENHOFA 6 lok. 4, Kraków, 31-025 (małopolskie)

IWONA DERLICH MARA

Modlniczka KASZTANOWA 19, Modlnica, 32-085 (małopolskie)

Marcin Mally PROSPER

Łazy 1A lok. 5, Kraków, 30-855 (małopolskie)

KRZYSZTOF JASZCZUR QUMAX

SNYCERSKA 34 lok. 63, Kraków, 30-817 (małopolskie)

ROBERT GAJNIAK ROBBUD

RYDYGIERA 12 lok. 44, Kraków, 30-695 (małopolskie)

ANNA SZURA SZANMA

KIELECKA 9 lok. 63, Kraków, 31-523 (małopolskie)

ŁUKASZ MATWIEJCZUK XETAM

Tadeusza Śliwiaka 16, Kraków, 30-797 (małopolskie)

DAVID LEWIN DOM

STAROWIŚLNA 19 lok. 11A, Kraków, 31-038 (MAŁOPOLSKIE)

MARCIN BURDA FALCO

BIBICKA 15, Kraków, 31-234 (MAŁOPOLSKIE)

KRZYSZTOF LIPIŃSKI FX

os. Oświecenia 11 lok. 59, Kraków, 31-635 (MAŁOPOLSKIE)

JACEK WĄTOREK SPINE

STRZELCÓW 9A lok. 73, Kraków, 31-422 (MAŁOPOLSKIE)

ARKADIUSZ KULIK STUDIO

Gliniana 15 lok. 21, Kraków, 30-732 (MAŁOPOLSKIE)

TOMASZ ZAWISZA ARCHITEKT

REJA 19 lok. 30, Kraków, 31-216 (MAŁOPOLSKIE)

ADAM BURKOWICZ GEOINTEGRA

SŁONECKIEGO 4 lok. 123, Kraków, 31-417 (MAŁOPOLSKIE)

MONIKA CZOPEK SANTORINI

CIENISTA 19, Kraków, 31-831 (MAŁOPOLSKIE)

PAWEŁ STYRYLSKI FLAT

STAROWIŚLNA 19 lok. 11A, Kraków, 31-038 (MAŁOPOLSKIE)

STARBUD

Wielopole 9, Kraków, 31-072 (małopolskie)

DIGGER - KRAKOW Dariusz Panczyk

Podstolice 196, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

JACEK SZCZUREK

OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI 8 lok. 108, Kraków, 31-861 (małopolskie)

ROBERT JANUS IN - HOUSE

OSIEDLE MŁODOŚCI 3 lok. 34, Kraków, 31-908 (małopolskie)

"CAT-BUD" ZBIGNIEW ŻĄDŁO

Kornela Ujejskiego 175, Myślenice, 32-400 (MAŁOPOLSKIE)

DOMINIK SZUMIEC HURTOWNIA DOMINUS

UL. PIASKI 15, Zabierzów, 32-080

PRZEMYSŁAW GIL KOPAREX

Smardzowicka 20, Cianowice Duże, 32-043 (MAŁOPOLSKIE)

Firma Handlowo- Usługowa

Skrzynka 64, Dobczyce, 32-410 (MAŁOPOLSKIE)

"PCI" S.A.

Prądnicka 65, Kraków, 31-202 (małopolskie)

Fast Kraków

Złotej Jesieni 6, Kraków, 31-826 (małopolskie)

PB Madex

Zakopiańska 9, Kraków, 30-418 (małopolskie)

ARTUR LUPA LUPA-TECH

PAWIA 12 lok. 10 (MAŁOPOLSKIE)

GRZEGORZ MIŚKIEWICZ REM-BIT

OSIEDLE STRUSIA 16 lok. 40 (MAŁOPOLSKIE)

AGNIESZKA DOŁOSZYCKA WIEL-BUD

OSIEDLE CENTRUM D 2 lok. 80, Kraków, 31-932 (małopolskie)

ANDRZEJ GŁĄB GAL - BUD

GRZEGÓRZECKA 67E lok. 16, Kraków, 31-559 (małopolskie)

Artur Kamusiński "Art Pro"

Towarowa 8 lok. 8, Kraków, 31-403 (małopolskie)

ARTUR ZDEBSKI "DS-BRUK"

os. Na Lotnisku 6 lok. 73, Kraków, 31-802 (małopolskie)

AT INŻYNIERIA Piotr Błachut

Broniewskiego 4/16, Kalwaria Zebrzydowska, 34-130 (małopolskie)

BOGUSŁAW DURAN "ESKA"

MŁYŃSKA BOCZNA 7 lok. 28, Kraków, 31-470 (małopolskie)

JACEK SMOLEŃ UNI-BUD

SŁOMCZYŃSKIEGO 2 lok. 35, Kraków, 31-234 (małopolskie)

JUSTYNA WIERCIMAK EMX

CHEŁMOŃSKIEGO 72D lok. 10, Kraków, 31-340 (małopolskie)

Łukasz Rodzik ROD-BUD

Rudno 38, Tenczynek, 32-067 (małopolskie)

MARCIN RADWAŃSKI FIRMA BUDOWLANA

Żwirki i Wigury 29, Kraków, 31-465 (małopolskie)

MARCIN TOKARZ EURO-INSTAL

DRUŻBACKIEJ 25, Kraków, 30-699 (małopolskie)

MARIUSZ GRABIEC MAG - BUD

KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 8 lok. 10, Kraków, 31-538 (małopolskie)

" MEDIANA-CONNECT " Zbigniew Hołuj

Juliusza Słowackiego 11, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

MICHAŁ ZABOROWSKI PHU MIKAS

mjr. Ryszarda Nuszkiewicza 13 lok. 17, Kraków, 31-422 (małopolskie)

MONIKA JAKUBOWSKA G4 GEODEZJA

ORŁA BIAŁEGO 29, Kraków, 31-619 (małopolskie)

MONIKA WADAS M-GROUP

TELIGI 17 lok. 37, Kraków, 30-835 (małopolskie)

PAWEŁ GAPYS PM CONSTRUCTION

Sandora Petöfiego 28 lok. 17, Kraków, 31-711 (małopolskie)

PAWEŁ NALEPIŃSKI PRB DRONAL

KOLBERGA 10 lok. 12A, Kraków, 31-160 (małopolskie)

PAWEŁ PUCHAŁA MASTER MARKET

STRZELCÓW 15A lok. 45, Kraków, 31-422 (małopolskie)

RYSZARD BATKO "BATKO & BATKO"

SŁAWKOWSKA 30 lok. 14, Kraków, 31-014 (małopolskie)

SŁAWOMIR HOHOL BB PROJEKT

PĘDZICHÓW 6, Kraków, 31-152 (małopolskie)

SYLWIA DUBIEL FHU"KOMPEX"

OSIEDLE WYSOKIE 8 lok. 10, Kraków, 31-819 (małopolskie)

TOMASZ KATARZYŃSKI TOKA - BUD.

Grodzisko 19, Skała, 32-043 (małopolskie)

ARTUR ZARĘBA ALP - BUD

MASZYCE 72, Smardzowice, 32-077 (małopolskie)

GABRIELA SZADKOWSKA ARKADA

os. 2 Pułku Lotniczego 1, Kraków, 31-868 (małopolskie)

ANITA SIWEK ASPROJEKT

GRAŻYNY 9 lok. 10, Kraków, 31-217 (małopolskie)

Krzysztof Cieślak ASTRA

os. Złotego Wieku 5 lok. 67, Kraków, 31-616 (małopolskie)

JACEK BOGAL "DETAL REMONT"

Westerplatte 3 lok. 22, Kraków, 31-033 (małopolskie)

WIESŁAW DOMAGAŁA - DOMKRAK

KSIĘDZA KARDYNAŁA SAPIEHY 39, Kraków, 31-644 (małopolskie)

Dariusz Wójcik "EFEKT-BUD"

Pawlikowice 245, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

ARTUR SZCZYPIŃSKI EKO-BAU

Celarowska 20 lok. 25, Kraków, 31-414 (małopolskie)

GRZEGORZ BOŻYK - ELEKTROS, "BAGROF"

OSIEDLE KAZIMIERZOWSKIE 9 lok. 52, Kraków, 31-840 (małopolskie)

KRZYSZTOF KOŁOMYJSKI ELTE - BUD

Jazowa 8, Kraków, 31-214 (małopolskie)

MARIUSZ GÓRKA FIRMA "KWADRAT"

MONIUSZKI 15 lok. 34, Kraków, 31-523 (małopolskie)

KANIA WALDEMAR FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Janowice 261, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

GRZEGORZ CHMURA FIRMA USŁUGOWA

SŁOMCZYŃSKIEGO 18 lok. 18, Kraków, 31-045 (małopolskie)

DOROTA STEFAŃSKA FU "DORIS"

OSIEDLE BOHATERÓW WRZEŚNIA 37 lok. 43, Kraków, 31-621 (małopolskie)

Kocjan Małgorzata"Go Bud"

Przeginia 21, Przeginia, 32-049 (małopolskie)

BARTŁOMIEJ SMARZOWSKI HIGH RISE

Brzozowa 47, Michałowice, 32-091 (małopolskie)

JANUSZ SUŁOWSKI JS CONSULTING

MARCZYŃSKIEGO 3 lok. 53, Kraków, 31-231 (małopolskie)

KarczTadeuszTAKAR

Jerzmanowice 257B, Jerzmanowice, 32-048 (małopolskie)

DANUTA OLSZEWSKA KOOL-BUD

ZAGŁOBY 28, Kraków, 31-980 (małopolskie)

KRAKINKASSO

WYKI 12 lok. 28, Kraków, 31-223 (małopolskie)

MACIEJ POŻYCKI LEX-BUD

Lwowska 26, Kraków, 30-551 (małopolskie)

SANDRA MROCZEK LOOK FINANSE

HELENY 6 lok. 5, Kraków (małopolskie)

JACEK BEDNARCZYK PRACOWNIA INŻYNIERSKA

GROCHOWA 26D, Kraków, 30-731 (małopolskie)

MARTA WALCZAK SANIT-PARTNER

Lubocka 5C, Kraków, 31-766 (małopolskie)

Paweł Dębowski "TECH-BUD"

Pawlikowice 210, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

ARKADIUSZ PODSIADŁO TECHSI

NOWOHUCKA 37 lok. 8, Kraków, 30-728 (małopolskie)

MARCIN BODAJ TELE-PARTNER

STACHIEWICZA 40A lok. 119, Kraków, 31-328 (małopolskie)

KONRAD WŁODARCZYK W&W

KSIĘDZA KARDYNAŁA SAPIEHY 32, Kraków, 31-644 (małopolskie)

WITOLD STAŃCZAK ECO INVEST

KWARTOWA 22 lok. 6, Kraków, 31-419 (MAŁOPOLSKIE)

JERZY SYNOWSKI "NASZ DOM"

OSIEDLE MŁODOŚCI 3 lok. 27, Kraków, 31-908 (MAŁOPOLSKIE)

MARIAN ŁYKO PCM&H

NARUTOWICZA 20 lok. 21, Kraków, 31-214 (MAŁOPOLSKIE)

STANISŁAW TYRAŁA "AŁARYT"

GRZEGÓRZECKA 85 lok. 19, Kraków, 31-531 (MAŁOPOLSKIE)

JACEK LIPIŃSKI ELJOT PROJEKT

IDZIKOWSKIEGO 24, Kraków, 31-519 (MAŁOPOLSKIE)

ANNA WITAS "EURO - WIT"

ESTOŃSKA 6 lok. 24, Kraków, 30-638 (MAŁOPOLSKIE)

JADWIGA NALEPIŃSKA FHU NALBUD

KOLBERGA 10 lok. 12A, Kraków, 31-160 (MAŁOPOLSKIE)

HEINE

LIRYCZNA 7, Kraków, 31-480 (MAŁOPOLSKIE)

SZYMON NIŻEGORODCEW KANCELARIA PRAWNA

KROWODERSKA 33 lok. 1, Kraków, 31-141 (MAŁOPOLSKIE)

ROBERT KOCWA MR PROJEKT

Śląska 36, Rudawa, 32-064 (MAŁOPOLSKIE)

KATARZYNA MADEYSKA-KOPIEC PORAJ

WROCŁAWSKA 8 lok. 25, Kraków, 30-006 (MAŁOPOLSKIE)

HALINA PASICH PROBADEX-EKSPORT

OSIEDLE PIASTÓW 51 lok. 38, Kraków, 31-625 (MAŁOPOLSKIE)

TADEUSZ SITARZ PW "REMSET"

osiedle Dywizjonu 303 56C lok. 17, Kraków, 31-875 (MAŁOPOLSKIE)

STUDIO PROJEKTOWE

PETO;FIEGO 29C, Kraków, 31-752 (MAŁOPOLSKIE)

WIESŁAW SKOCZEK VECTOR

NOWA GÓRKA 11, Kraków, 31-235 (MAŁOPOLSKIE)

JAKUB ŁUSZCZEK DOM-BUD

os. Centrum E 4 lok. 16, Kraków, 31-934 (MAŁOPOLSKIE)

JAN BŁACHACZ INSTERM 2

OSIEDLE KOLOROWE 16 lok. 109, Kraków, 31-940 (MAŁOPOLSKIE)

ANDRZEJ ŁUKASZYK PRACOWNIA PROJEKTOWA

Dobra 5 lok. 1, Kraków, 31-431 (MAŁOPOLSKIE)

Euro-Invest Biuro Doradztwa Majątkowego

Józefitów 11/7, Kraków, 30-039 (małopolskie)

HENRYK LASOTA LAS

Osiedle Centrum E 6 lok. 5, Kraków, 31-934 (małopolskie)

JAROSŁAW MICHALSKI JAR-BRUK

OSIEDLE SZKOLNE 36 lok. 14, Kraków, 31-978 (małopolskie)

Pani EWELINA LUBERDA METAL-MIX

Krzczonów 144, Krzczonów, 32-435 (małopolskie)

ChochólLechRoboty Ziemne Transport

Jerzmanowice 292, Jerzmanowice, 32-048 (małopolskie)

KAMIL ROMANIK FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Nad Serafą 49, Kraków, 30-864 (małopolskie)

MARIAN LISAK FIRMA USŁUGOWA "LISBUD"

Żerkowice 65, Iwanowice Dworskie, 32-095 (małopolskie)

Łopata Łukasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Budzów 523, Budzów, 34-211 (MAŁOPOLSKIE)

XLI Okręg Kominiarski - Tadeusz Kurpiel

Krakowiaków 45a/1, Kraków, 31-964 (małopolskie)

ANNA PLACKOWSKA "ECS ECO CLEAN SERVICE"

SOŁTYSOWSKA 45 (MAŁOPOLSKIE)

ANDRZEJ GRABA FIRMA BUDOWLANA

CHODKIEWICZA 12 lok. 7, Kraków, 31-532 (małopolskie)

ANETA MAZUR AM PROJECT

JERZMANOWSKIEGO 12 lok. 75, Kraków, 30-836 (małopolskie)

Artur Jasiura FIRMA REMONTOWO- BUDOWLANA

Grabowa 21B, Dobczyce, 32-410 (małopolskie)

Baltic Poland Kropkowski Adrian

Aleja Jana Pawła II 35a lok. 15, Kraków, 31-864 (małopolskie)

Damian Słyż BUD-VIS

Siercza 165, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

DZIAN - CIEŻAK RAFAŁ

Kasinka Mała 64, Kasinka Mała, 34-734 (małopolskie)

HYDROSOLAR SPZOO MAREK ZWIERZCHOWSKI

Stoczniowców 5, Kraków, 30-709 (małopolskie)

JERZY WÓJCIK FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "PION"

KSIĘDZA ŚCIEGIENNEGO 69 lok. 178, Kraków, 30-809 (małopolskie)

KAMIL DUDEK "DUF-POL"

OSIEDLE HUTNICZE 6 lok. 15, Kraków, 31-918 (małopolskie)

KATARZYNA NOWAK-DZIESZKO KND PROJEKT

BOBRZECKIEJ 3 lok. 29, Kraków, 31-216 (małopolskie)

KATARZYNA WOJTAROWICZ MAR-SOW

SOŁTYSOWSKA 10C lok. 15, Kraków, 31-589 (małopolskie)

KOŃCZAL JÓZEF Kon-Instal

Śliczna 30B lok. 142, Kraków, 31-444 (małopolskie)

ŁUKASZ BROŻEK FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA

RZEŹNICZA 12 lok. 29, Kraków, 31-540 (małopolskie)

Maciej Bagiński DMT Inernational Contractor

Kombatantów 10 lok. 97, Kraków, 31-630 (małopolskie)

MAŁ-MAX BURY MARZENA

Jankówka 70, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

MARCIN OZGA FORTIS-KOP

LIPSKA 53 lok. 26, Kraków, 30-721 (małopolskie)

STACH DACH ZAWISKI STANISŁAW

Krzyszkowice 220, Krzyszkowice, 32-445 (małopolskie)

TERESA BALICKA T & A GRUPA

os. Przy Arce 5 lok. 199, Kraków, 31-845 (małopolskie)

Tomasz Zając TRANSKOP

os. Na Stawach 1 lok. 27, Sucha Beskidzka, 34-200 (małopolskie)

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ WRÓBEL

Stronie 170, Stronie, 34-145 (małopolskie)

KRZYSZTOF BIAŁECKI AKB - NIERUCHOMOŚCI

Mazowiecka 9 lok. 3, Kraków, 30-019 (małopolskie)

Renata Kowalczyk BARTEX

Toporzysko 398, Jordanów, 34-240 (małopolskie)

DAWID RAPACZ BRUK-MASTER

ks. Jana Kusia 5, Kraków, 30-898 (małopolskie)

MAŁGORZATA KORDOS-OGONEK DE INTEGRO

OSIEDLE PIASTÓW 65 lok. U9, Kraków, 31-625 (małopolskie)

SŁAWOMIR SZULC FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA

OSIEDLE KOMBATANTÓW 10 lok. 146, Kraków, 31-630 (małopolskie)

ELŻBIETA HOJNOR FIRMA HANDLOWA ALWI

BAJECZNA 5 lok. 61, Kraków, 31-566 (małopolskie)

LUCYNA LIPIŃSKA FIRMA HANDLOWA "LIPIŃSKI"

KOZIA 20, Kraków, 30-735 (małopolskie)

HLEBDA DARIUSZ FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA

Rzeszotary 421, Świątniki Górne, 32-040 (małopolskie)

PIOTR BODZIOCH FIRMA USŁUGOWA SIGMA

STAROWIŚLNA 56 lok. 21, Kraków, 31-035 (małopolskie)

KRYSTYNA SMOLIŃSKA HANDLOWO TRANSPORTOWA

RYNEK KLEPARSKI 13, Kraków, 31-150 (małopolskie)

Stanisław Pietrzak "Kam - Bud"

Pcim 1318, Pcim, 32-432 (małopolskie)

HELENA DOMAGAŁA "NAD RÓWNIĄ"

OSIEDLE TYSIĄCLECIA 19 lok. 49, Kraków, 31-607 (małopolskie)

PAWEŁ RÓWNIATKA NIERUCHOMOSCI "ART-BUD"

OSIEDLE OŚWIECENIA 43 lok. 3, Kraków, 31-636 (małopolskie)

KAZIMIERZ STACHURSKI - NIERUCHOMOŚCI STACHURSKI

STAROWIŚLNA 6 lok. 9, Kraków, 31-032 (małopolskie)

BEATA JANIK PRACOWNIA PROJEKTOWA BETA

SADKA 20D, Kraków, 30-690 (małopolskie)

ANDRZEJ KLEMPKA ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY

RAKUŚ 29, Kraków, 30-864 (małopolskie)

1. FJM CENTROSSA ;\n2. CENTROSSA

ALEJA 29 LISTOPADA 130 lok, Kraków, 31-406 (MAŁOPOLSKIE)

ANDRZEJ DASZEWSKI FIRMA INŻYNIERSKA "PROINWEST"

GROCHOWSKA 23A, 356 Kraków (MAŁOPOLSKIE)

DARIUSZ NATANEK FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA

OSIEDLE BOHATERÓW WRZEŚNIA 61 lok. 7, Kraków, 31-621 (MAŁOPOLSKIE)

BOGUSŁAW BOBEK INTER - PLAN

OSIEDLE ZIELONE 1 lok. 14, Kraków, 31-968 (MAŁOPOLSKIE)

ALEKSANDER KACZMARCZYK INWESTYCJE

DANKA 5 lok. 21, Kraków, 31-229 (MAŁOPOLSKIE)

ANDRZEJ KLIMKOWSKI KLIM KOP

Mogiłki 6, Kraków, 30-898 (MAŁOPOLSKIE)

TOMASZ GURGUL LIMON INWESTYCJE

Dobrego Pasterza 27, Kraków, 31-416 (małopolskie)

KRZYSZTOF SZUSTER PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

WIŚNIOWA 14 lok. 8, Kraków, 31-426 (MAŁOPOLSKIE)

AGNIESZKA CYGANEK ARCHIFORMA GRUPA PROJEKTOWA

KSIĘDZA ŚCIEGIENNEGO 73 lok. 150, Kraków, 30-809 (MAŁOPOLSKIE)

GRZEGORZ RUTKA DORADZTWO FINANSOWE

OSIEDLE 2 PUŁKU LOTNICZEGO 4, Kraków, 31-868 (MAŁOPOLSKIE)

SŁOWAK DARIUSZ F.H. "MODESTO"

BAGROWA 9, KRAKÓW, 30-733 (MAŁOPOLSKIE)

ARTUR FILIPOWICZ FIRMA BUDOWLANA FILIPOWICZ

TRAUGUTTA 12 lok. 14, Kraków, 30-549 (MAŁOPOLSKIE)

Firma Usługowo - Handlowa Freda Pęgiel

Przeginia 156, Przeginia, 32-049 (MAŁOPOLSKIE)

GABINET STOMATOLOGICZNY ; SOLID-INWEST BG

STRZELCÓW 21, Kraków, 31-422 (MAŁOPOLSKIE)

BARBARA MANDAT-PRZYBYCIEŃ HOME ART

ALEJA DASZYŃSKIEGO 32 lok. 8, Kraków, 31-534 (MAŁOPOLSKIE)

LESŁAW OŚMAK "LES REAL ESTAT"

ŚWIĘTEGO TOMASZA 34 lok. 23, Kraków, 31-027 (MAŁOPOLSKIE)

Przedsiębiorstwo Budowlane BILD

Sieraków 119, Dobczyce, 32-410 (MAŁOPOLSKIE)

MAŁGORZATA ZAMROŹNIAK FIRMA BUDOWLANA "RENESANS"

OSIEDLE SŁONECZNE 5 lok. 9, Kraków, 31-958 (MAŁOPOLSKIE)

WŁADYSŁAW SIKORA FIRMA PROJEKTOWA

DZIELSKIEGO 4 lok. 24, Kraków, 31-465 (MAŁOPOLSKIE)

MARDIMEX Sp. z o.o. Biuro Inwestycji

Reformacka 17c, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

TOMASZ MOŁOŃ FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA "NOKIRA"

LIPSKA 53 lok. 28 (MAŁOPOLSKIE)

Ewa Kochan "EKBUD" Firma Budowlana

Galicyjska 19/2, Zielonki, 32-087 (małopolskie)

F.H.U. "MONIKA" Monika Duch

Osiedle Złotego Wieku 94 lok. 7, Kraków, 31-618 (małopolskie)

INTVISION Robert Pycha

Nowa Wieś 73, Łabowa, 33-336 (małopolskie)

Jacek Maciejowski FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA REXSEN

3-ego Maja 1, Tenczynek, 32-067 (małopolskie)

Jarosław Koczara FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA JARIBUD

Niepołomska 25A, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

MAR-WIK s.c. DARIUSZ KOCAJDA

Pcim 1055, Pcim, 32-432 (małopolskie)

MICHAŁ WIERCIAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DUG

Osieczany 462, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

STORAD Stokłosa Paweł

Grzechynia 6, Maków Podhalański, 34-220 (małopolskie)

WOJCIECH SKOTNICZNY Firma Remontowo-Budowlana "TARAS"

Powstańców Śląskich 7, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

ELŻBIETA NASSERY-WRÓBEL ARCH-BUD-3

Rękawka 10 lok. 1, Kraków, 30-535 (małopolskie)

Barbara Mendel ARCHON+ Biuro Projektów

Słowackiego 86, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

MICHAŁ SEGDA DORADZTWO GOSPODARCZE

FRYCZA-MODRZEWSKIEGO 3 lok. 42, Kraków, 31-045 (małopolskie)

PAWEŁ ZAJĄCZKOWSKI DORADZTWO TECHNICZNE

OPOLSKA 69 lok. 316, Kraków, 31-278 (małopolskie)

CARL STROZECKY EXPERTUS ET SCIENTIA CONSORTIO

Floriańska 47 lok. 2B, Kraków, 31-019 (małopolskie)

BUJAS-DAWIEC ANNA F.H.U.

Kościuszki 12, Myślenice (małopolskie)

F.H.U. TRANS-KOP

Sieraków 153, Dobczyce, 32-410 (małopolskie)

Grzegorz Femiak "FG dom" - Firma Budowlana

Pawlikowice 296, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

DARIUSZ WOŹNICA FIRMA BUDOWLANA "DE-WU"

Myśliwska 68, Kraków, 30-718 (małopolskie)

DARIUSZ PAPROCKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SERWIS "KARODAR"

KANTORA 3 lok. 61, Kraków, 31-445 (małopolskie)

Adam Gwizdała Firma Remontowo-Budowlana Adam Gwizdała

Tadeusza Kościuszki 40 lok. 1, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

JAROSŁAW STOPA FIRMA USŁUGOWA "ARES"

WOJCIECHA Z BRUDZEWA 8, Kraków, 30-898 (małopolskie)

Gabriel Guśpiel Firma Usługowo - Budowlana

Pcim 903, Pcim, 32-432 (małopolskie)

MARCIN SZYDŁO FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA EKOMAR

Jana Kurczaba 35 lok. 100, Kraków, 30-868 (małopolskie)

MAREK NICPOŃ - MAT-POL

GLINIANA 15 lok. 71, Kraków, 30-730 (małopolskie)

AGNIESZKA GĘDŁEK "MULTUM" BIURO NIERUCHOMOŚCI

BOLESŁAWA CHROBREGO 35B lok. 16, Kraków, 31-428 (małopolskie)

Konrad Fijałkowski P.H.U. ELKON

Wola Zachariaszowska 111, Zielonki, 32-087 (małopolskie)

Michał Palus PPHU "INTER-BUD" RYBNA

Rybna 539, Rybna, 32-061 (małopolskie)

ZBIGNIEW PAJĄK PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO - BUDOWLANE "PRACUŚ"

CELAROWSKA 28 lok. 6, Kraków, 31-414 (małopolskie)

BEATA BIELA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE "ADN"

SOŁTYSOWSKA 40, Kraków, 31-589 (małopolskie)

ANDRZEJ STADNICKI STAD-BUD FIRMA BUDOWLANA

ŁUCZNIKÓW 6B, Kraków, 30-564 (małopolskie)

STALDROX Andrzej Warta

Błądzonka 316, Sucha Beskidzka, 34-200 (małopolskie)

"USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE"

Stryszów 238, Stryszów, 34-146 (małopolskie)

BARTŁOMIEJ WOJTAS USŁUGI KONSULTINGOWE

KURYŁOWICZA 86B, Kraków, 30-699 (małopolskie)

ZDZISŁAW SUSKA ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY

CZARNOGÓRSKA 4 lok. 44, Kraków, 30-638 (małopolskie)

Firma Handlowo-Usługowa "DEKAR"; "DMD"

Łękawica 119, KLECZA GÓRNA, 34-124 (MAŁOPOLSKIE)

MARCIN OBŁAZA ROBOTY ZIEMNE

Osieczany 326, Myślenice, 32-400 (MAŁOPOLSKIE)

TOMASZ TROJAŃSKI BIURO NIERUCHOMOŚCI "GLOBAL"

WIELOPOLE 32 lok. 4, Kraków, 31-072 (MAŁOPOLSKIE)

JUSTYNA TELKO BIURO RACHUNKOWE

MACKIEWICZA 25 lok. 54, Kraków, 31-214 (MAŁOPOLSKIE)

BARTŁOMIEJ BEZPALKO FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "KETRAB"

PETO;FIEGO 22 lok. 17A, Kraków, 31-712 (MAŁOPOLSKIE)

Paweł Napieracz "HOUSE"

C 27 9, Węgrzce, 32-086 (MAŁOPOLSKIE)

PIOTR MOROŃSKI P.M. ELEKTRO-MAX

Ukośna 10, Kraków, 30-693 (MAŁOPOLSKIE)

Klimowski Adam "Usługi transportowe"

Bieńkówka 567, Bieńkówka, 34-212 (MAŁOPOLSKIE)

BOGUSŁAW BALASA ZAKŁAD USŁUGOWY

OSIEDLE STALOWE 3 lok. 16, Kraków, 31-920 (MAŁOPOLSKIE)

PAWLIKOWSKI-BULCYK JÓZEF Firma Pawlikowski

Limanowskiego 31 lok. 9, Kraków, 30-551 (MAŁOPOLSKIE)

ŁUKASZ SKUPIEŃ ZAKŁAD BUDOWLANO-INSTALACYJNY "INSBUD"

SŁOMCZYŃSKIEGO 16 lok. 12, Kraków, 31-045 (MAŁOPOLSKIE)

DDS-PHENIX

Bronowicka 42/603, Kraków, 30-081 (małopolskie)

Mar

Długa 103, Łapsze Niżne, 34-442 (małopolskie)

WIESŁAW ŁYCZKOWSKI FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA "WIZBUD"

LESZKA BIAŁEGO 10 (MAŁOPOLSKIE)

ANNA SIASTAŁA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "ANMAR"

MACKIEWICZA 23 lok. 34, Kraków, 31-214 (małopolskie)

Firma Usługowo-Remontowo-Budowlana "FACH-BUD" PIOTR WANDAS

Jankówka 13, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

Jerzy Marcinek "MARDIMEX" FIRMA PROJEKTOWO-BUDOWLANA

Reformacka 17C, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

Józef Kaczmarczyk Wykonywanie Robót Ziemnych

Pisary 108, Rudawa, 32-064 (małopolskie)

KUCHARZEWSKI MAREK MAREK KUCHARZEWSKI "PDM-BUD"

Rzeszotary 273, Świątniki Górne, 32-040 (małopolskie)

Łukasz Sajdak Firma Remontowo-Budowlana LUKAS-BUD

Koźmice Wielkie 520, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

MARCIN GRABIAS MGM KONSTRUKCJE INŻYNIERSKIE

UKOŚNA 10, Kraków, 30-693 (małopolskie)

PRZETOCKI PIOTR FIRMA BUDOWLANA PRZETOCKI - PIOTR PRZETOCKI

Rzeszotary 519, Świątniki Górne, 32-040 (małopolskie)

ARTUR TRZEPLA ARCHITEKT ATA STUDIO DESIGN & CONSULTING

MAJORA NUSZKIEWICZA 17 lok. 19, Kraków, 31-422 (małopolskie)

BARBARA FITAS "AREA - DOM" BIURO NIERUCHOMOŚCI

ZAWODZIE 3 lok. 25, Kraków, 31-232 (małopolskie)

MAREK WITKOWSKI BIURO REALIZACJI INWESTYCJI

MEISSNERA 38A, Kraków, 31-457 (małopolskie)

TOMASZ BARTOSIEWICZ BUD-TOM FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Radwanowice 51, Rudawa, 32-064 (małopolskie)

ŁUKASZ LANY EL-LAN FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWO-ELEKTRYCZNA

OSIEDLE NA STOKU 7 lok. 11, Kraków, 31-702 (małopolskie)

Grzegorz GRABOWSKI F.B.U.H. JARDINE

os. Kościuszkowskie 1B lok. 21, Kraków, 31-858 (małopolskie)

TOMASZ GĘDŁEK F.H.U. "REMONTBUD" T.G

Stawowa 9, Wola Filipowska, 32-065 (małopolskie)

CZESŁAW BACHUL F.R.B. "JERZY"

BIEŻANOWSKA 85, Kraków, 30-826 (małopolskie)

F.U.H. "BUD-MAR" MARIUSZ KUTKA

Jasienica 227, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

BARBARA KARCZ Firma Handlowo - Usługowa "BRB"

Przeginia 396B, Przeginia, 32-049 (małopolskie)

TOMASZ WOJTALA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BRONX

Kazimierza Pochwalskiego 6, Kraków, 30-898 (małopolskie)

ANDRZEJ BARAN FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA KOMPAKT

OSIEDLE BOHATERÓW WRZEŚNIA 32 lok. 76, Kraków, 31-621 (małopolskie)

Janusz Luraniec FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA LUMIS

Zabawa 23, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "M.B.M.-POL"

KRZYWDA 17E, Kraków, 30-720 (małopolskie)

HOLEWA LESZEK Firma Handlowo-Usługowa "MIODZIO"

Bazar "TOMEX" , Kraków Bieńczycka 168 (MAŁOPOLSKIE)

BOGDAN TOKARZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MLODY

ŁUŻYCKA 72 lok. 2, Kraków, 30-658 (małopolskie)

MAREK TEKIELA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA RADMAR

SŁOWIAŃSKA 34, Modlniczka, 32-085 (małopolskie)

JÓZEF FORYSTEK FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA FOR - BUD

OSIEDLE DYWIZJONU 303 64A lok. 48, Kraków, 31-875 (małopolskie)

TOMASZ KOTABA FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA TOM-BUD

HELENY 12 lok. 38, Kraków, 30-838 (małopolskie)

KRAMPBAU RADOSŁAW KIEŁTACZYŃSKI

OSIEDLE POD SKARPĄ 26 lok. 26, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

MACIEJ MADEJ "MADEJ-BUD"

Węgrzce Wielkie 211, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

JANUSZ LELEK PROFESJONALNA OBSŁUGA BUDOWNICTWA "PROF-BUD"

ŁUŻYCKA 49 lok. 54, Kraków, 30-658 (małopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ATU"

ALEJA POKOJU 30 lok. 61, Kraków, 31-564 (małopolskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "EXPERT"

STRZELCÓW 15B lok. 20, Kraków, 31-422 (małopolskie)

SŁAWOMIR WĄSEK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PROJEKTOWE "ALGEBAR"

HETMAŃSKA 5 lok. 27, Kraków, 30-528 (małopolskie)

Janusz Czop "START-BUD" Firma Remontowo-Budowlana

Czarnochowice 115, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

TADEUSZ ADAM GÓRAL FIRMA USŁUGOWA TADBUD Skrót nazwy: TADBUD

Nowa Góra 322, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

Edward ZIĘCINA USŁUGI BUDOWLANE

OSIEDLE DYWIZJONU 303 51 lok. 66, Kraków, 31-875 (małopolskie)

DANIEL GUZIEROWICZ USŁUGI PROJEKTOWE

BIEŻANOWSKA 86 lok. 60, Kraków, 30-826 (małopolskie)

TADEUSZ PIGOŃ ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY OMNE-DOM

OSIEDLE ZIELONE 3 lok. 4, Kraków, 31-968 (małopolskie)

SŁAWOMIR KULKA ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "REM-BUD"

TRAUGUTTA 8, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

1. AJP - CENTRUM WENTYLACJI\n2. CENTROSSA

- 28 8, CZARNOCHOWICE, 32-020 (MAŁOPOLSKIE)

ANNA ŁUDZIK AGAMA PROJEKT PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Przewóz 40D lok. 6, Kraków, 30-716 (małopolskie)

PAWEŁ BARCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "ELIPSA"

OSIEDLE OŚWIECENIA 55 lok. 83, Kraków, 31-636 (MAŁOPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE " AKBUD " KRZYSZTOF KOŁODZIEJCZYK

Kazimierza Wielkiego 218, Myślenice, 32-400 (MAŁOPOLSKIE)

RYSZARD KRAJ FIRMA BUDOWLANO-INŻYNIERYJNA EKOFIBER-KRAKÓW

FACIMIECH 12A lok. 19, Kraków, 30-667 (MAŁOPOLSKIE)

RAFAŁ ŁYCZKOWSKI FIRMA BUDOWLANO-USŁUGOWO-HANDLOWA "RAV"

LESZKA BIAŁEGO 10, Kraków, 31-710 (MAŁOPOLSKIE)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EL - MA" RENATA MŁODAWSKA

Gwoździec 38, Nawojowa Góra, 32-065 (małopolskie)

ŁUKASZ ŚLIWA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ESKA

OSIEDLE Strusia 7 lok. 199, Kraków, 31-808 (MAŁOPOLSKIE)

Barbara Surga Firma Handlowo-Usługowa "TERBUD"

uL. C 24 nr18, Węgrzce, 32-086 (MAŁOPOLSKIE)

KRZYSZTOF JAREK P.H.U. "KRAIZEGA"

Na Szaniec 10 lok. 43, Kraków, 31-560 (MAŁOPOLSKIE)

KAZIMIERZ WAŃDYGA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KAROL

LNIANA 11 lok. 1, Kraków, 31-269 (MAŁOPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE " MAJOR "

PODMIEJSKA 16, Kraków, 31-462 (MAŁOPOLSKIE)

MAŁGORZATA KUBAT-SPÓRNA QUBE STUDIO PROJEKTOWE

MONIUSZKI 34 lok. 2, Kraków, 31-523 (MAŁOPOLSKIE)

GATLIK MAREK USŁUGI BUDOWLANE

Jasienica 53, Myślenice, 32-400 (MAŁOPOLSKIE)

WIESŁAW ZYCH ZAKŁAD PROJEKTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY

OSIEDLE DYWIZJONU 303 14 lok. 39, Kraków, 31-872 (MAŁOPOLSKIE)

"CLAVUS-ME"

Sikorskiego 29 lok. 11, Nowy Targ, 34-400 (MAŁOPOLSKIE)

F.B. AD-TECH

Armii Krajowej B 10, Sucha Beskidzka (MAŁOPOLSKIE)

JAN CHMIEL JAN CHMIEL FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA

KWIATOWA 1, Krzeszowice, 32-065 (MAŁOPOLSKIE)

PRACOWNIA PROJEKTOWA "ARCHITEKT" MGR INŻ.ARCH.MAŁGORZATA RYCHLICKA

ALEJA 29 LISTOPADA 32BL.2 , Kraków, 31-241 (MAŁOPOLSKIE)

LESZEK MAJCHERCZYK PRZYGOTOWANIE I REALIZACJA INWESTYCJI

GRZEGÓRZECKA 72 lok. 37, Kraków, 31-559 (MAŁOPOLSKIE)

"INWEST-TOJ" Sp. z o.o. - Siedziba

Biskupińska 3b, Kraków, 30-732 (małopolskie)

Rob-Pol

Piłsudskiego 14/11, Skawina, 32-050 (małopolskie)

ADAM MĄCZKA SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "RENO"

MIKOŁAJSKA 11 lok. 3, Kraków, 31-027 (małopolskie)

DARIUSZ HAJDUK BIURO INŻYNIERSKIE M- INWESTYCJE

ŻELAZOWSKIEGO 29, Kraków, 30-694 (małopolskie)

FLISZEWSKI RAFAŁ " REFFAELLO "

Bukowska gru- 16, Skawina, 32-050 (małopolskie)

GARBACZ PATRYCJUSZ "PARADOX"

Słoneczna 2 lok. 16, Skawina, 32-050 (małopolskie)

KRZYSZTOF JANAS I-BUD INWESTYCJE BUDOWLANE

KSIĘDZA MAZANKA 10, Kraków, 31-644 (małopolskie)

MARCIN DUDEK - BIURO PROJEKTOWO-TECHNICZNE "GROT"

Rakuś 50, Kraków, 30-864 (małopolskie)

MARCIN MAŁYSZ F.R.B.U.H. BUD -THERM

STACHIEWICZA 27 lok. 35, Kraków, 31-303 (małopolskie)

MATEUSZ CZYŻYŃSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ LUMA S.C.

os. Mistrzejowice 10 lok. 44, Kraków, 31-640 (małopolskie)

Mateusz Morycki, "REM - BUD"

Zembrzyce 496, Zembrzyce, 34-210 (małopolskie)

Michał Kukawski "KUKASBET"

Wojska Polskiego 13A, Skawina, 32-050 (małopolskie)

MONIKA KURCZ ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH KUBUD

WAŃKOWICZA 128, Kraków, 31-752 (małopolskie)

Paweł Płanica PŁANICA-BAU

Naprawa 562, Jordanów, 34-240 (małopolskie)

Piotr Kwiatkowski WERA MAX

Strumiany 153, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

Rafał Grajewski HOL-POL

Chrzanowska 47, Gorenice, 32-327 (małopolskie)

SŁAWOMIR KAPUŚNIAK- DORADZTWO MAJĄTKOWE I INWESTYCYJNE

Jana Sabały 53 lok. 6, Kraków, 31-479 (małopolskie)

1.ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKI HIERONIM MISIAK 2. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BRACIA MISIAK"

NIEPOKALANEJ PANNY MARII 18, Kraków, 31-589 (małopolskie)

FHU Beskid Jacek Nowicki

Adama Mickiewicza 64, Sucha Beskidzka, 34-200 (małopolskie)

Firma "AGMAR"

Zielona 34, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

ANDRZEJ PALONEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PALONKI"

ALEKSANDRY 9 lok. 105, Kraków, 30-837 (małopolskie)

Tomasz Tabor KAM-KOP Roboty Ziemne, Kruszywa

Cianowice 131, Skała, 32-043 (małopolskie)

ROMAN PARUCH KONSBUD - KONSTRUKCJE BUDOWLANE

KLUCZBORSKA 50 lok. 106, Kraków, 31-271 (małopolskie)

MARCIN ROMAN BŁASZCZAK MARCIN BŁASZCZAK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Filipowice 75, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

Ewa Lewińska PRACE ZIEMNE KOPARKO-ŁADOWARKĄ

Gdowska 19, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

DARIUSZ KRAUS PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "INWESTBUD"

JASKRA 11, Kraków, 31-709 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "PERLIT" Grzegorz Gałek

os. Centrum B 2 lok. 1, Kraków, 31-926 (małopolskie)

DAWID MAZUR WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ EUROINŻ

OSIEDLE TYSIĄCLECIA 6 lok. 16, Kraków, 31-604 (małopolskie)

Bartłomiej Rzepa CONVEST - doradztwo finansowo-prawne

marsz. Józefa Piłsudskiego 97 lok. 31, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

LESZEK KRZYWDA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-BUDOWLANA "ŁADNY DOM"

SPACEROWA 24, Grębynice, 32-088 (MAŁOPOLSKIE)

Bogdan Kochan KOREM Usługi Remontowo - Budowlane

Długopolska 12, Zielonki, 32-087 (MAŁOPOLSKIE)

PAWEŁ TOMASZ GÓRECKI PAWEŁ GÓRECKI "GOPER" Pogrzeby i działalność pokrewna Nazwa skrócona: "GOPER"

Paczółtowice 9, Krzeszowice, 32-065 (MAŁOPOLSKIE)

MOTYL WOJCIECH PROFIL

Tyniecka 88A, Skawina, 32-050 (MAŁOPOLSKIE)

ANDRZEJ DYMEK PRACE ZIEMNO-DROGOWE SPRZĘTEM MECHANICZNYM

Zagórzyce Stare 20, MICHAŁOWICE, 32-091 (MAŁOPOLSKIE)

Artur Cieśla wspólnik spółki cywilnej AG INVEST

Łąkowa 11, Bibice, 32-087 (MAŁOPOLSKIE)

"ROB-BUD" Piotr Szkolnik

Białka 285, Maków Podhalański, 34-220 (małopolskie)

STANISŁAW KOZIOŁ.OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH STANISŁAW KOZIOŁ

Chrząstowice 30, Brzeźnica, 34-114 (małopolskie)

1/FIRMA PROJEKTOWO-BUDOWLANA "MISTARZ"-MARIUSZ MISTARZ 2/MARIUSZ MISTARZ-WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ BFM

Sosnowa 17a, Myślenice, 32-400 (małopolskie)

ANDRZEJ JANUSZ ŁYCZKO Przedsiebiorstwo Budowlane Andrzej Łyczko Nazwa s

Długa 10 lok. 95, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

BUD-REK

Staszica 5, Zakopane (małopolskie)

ŁUKASZ STANISŁAW PAŁKA Usługi Ziemno-Budowlane ZIEMBUD

Czerna 319, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

"OWS WAN"

MIESZKA I 8, Ogrodzieniec, 42-440 (śląskie)

Pan DAMIAN HANUSIAK USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE "HAN-BUD"

Bogdanówka 4, Skomielna Czarna, 32-437 (małopolskie)

MIROSŁAW LUBAS STUDIO OSŁON OKIENNYCH AUTORYZOWANA CENTRALA SPRZEDAŻY "KRAKŻAL"

STARTOWA 1 lok. 2, Kraków, 31-464 (małopolskie)

BARBARA KORPAN WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ SPÓŁKA BUDOWLANO - HANDLOWA "GLOGERA II"

FRIEDLEINA 31 lok. 6, Kraków, 30-009 (małopolskie)

KRZYSZTOF BORSA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "METEON" DORADZTWO TECHNICZNE\n

SZYMKIEWICZA 19, Kraków, 30-898 (MAŁOPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT GEOTECHNICZNYCH "ROTEK" PRZEMYSŁAW DUDEK

RĄCZNA 31B, KRAKÓW, 30-741 (MAŁOPOLSKIE)

MONIKA GONDEK WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE WAGO

KOSYNIERÓW 9, Kraków, 31-572 (MAŁOPOLSKIE)

ELŻBIETA PRAŻMOWSKA AGENCJA OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI BIURO HANDLOWE "CENTRUM"

SZPITALNA 20-22 lok. 4, Kraków, 31-024 (MAŁOPOLSKIE)

BIURO USŁUG BUDOWLANYCH I NADZORÓW MGR INŻ. LESZEK BOROŃ

OSIEDLE KALINOWE 8 lok. 61, Kraków, 31-813 (MAŁOPOLSKIE)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "PRODUS II" MICHAŁ STEINDEL

3 Maja 4, Myślenice, 32-400 (MAŁOPOLSKIE)

Mieczysław Wójtowicz Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych TECH-REM

Spacerowa 32A, Bibice, 32-087 (MAŁOPOLSKIE)

KATARZYNA WALASEK RADCA PRAWNY KANCELARIA DORADZTWA PRAWNO-PODATKOWEGO

LWOWSKA 2 lok. 8, Kraków, 30-548 (MAŁOPOLSKIE)

ZBIGNIEW DROBNIAK PRACOWNIA AUTORSKA PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO"PAB"

PILOTÓW 65, Kraków, 31-462 (MAŁOPOLSKIE)

JERZY GOLONEK J&B

Goszcza 139, KOCMYRZÓW (wieś), 32-010 (małopolskie)

LUCYNA FUDAŁA F&S INVESTMENT MARCIN SMÓŁKA, LUCYNA FUDAŁA, WOJCIECH SMÓŁKA SPÓŁKA CYWILNA - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Filipowice 380, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

Mateusz Morawa MM-BUD

Gołuchowice 45, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

Piotr Klakurka KLAKI SERVICE

Korabnicka 110, Skawina, 32-050 (małopolskie)

PLANTKOP BOGDAN KURZYDYM

Bilczyce 277, Bilczyce, 32-420 (małopolskie)

Rafał Chodacki FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA RAF-MAR Skrót nazwy: F.H.U. RAF-MAR

Filipowice 395, Krzeszowice, 32-065 (małopolskie)

WALDEMAR KOŻUCH " WADBUD " FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA

Trąbki 451, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

ZMARIAN PODGÓRZEC AKŁAD BUDOWLANY "NORYT"

Pielgrzymowice 128C, Michałowice, 32-091 (małopolskie)

Alina Sewiło ,,ALKOP"

Jodłownik 214, Jodłownik, 34-620 (małopolskie)

BODEK ŁUKASZ BOD-BUD

Mikołaja Kopernika 46b, Skawina, 32-050 (małopolskie)

MYSIURA DANIEL "DEKOR-BUD"

Przylesie 5, Grojec (małopolskie)

DARIUSZ KLIMAS - DIGGER

Gdów 1201, Gdów, 32-420 (małopolskie)

Firma Handlowa "MIX" Aleksandra Brzezicka

Tenczyn 344, Lubień, 32-433 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWO -USŁUGOWA "BODZIO"

Mucharz 244, Mucharz, 34-106 (małopolskie)

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA MICHAŁ KOZŁOWSKI

UL.GROBLE 16, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

Sebastian Wądrzyk Firma Usługowa "SDM"

Koziniec 61, Koziniec, 34-106 (małopolskie)

MAREK PROFIC "PROFIX"

WRONY 16A, Kraków, 30-399 (małopolskie)

SKALROB Robert Skalik

Mickiewicza 9/3, Huta Stara B, 42-263 (śląskie)

Mirosław Krzeszowiak "SKAN-BUD"

os. Pikieta 16, Sucha Beskidzka, 34-200 (małopolskie)

OSKAR KLIMOWSKI VIP NIERUCHOMOŚCI

C 26 2, Węgrzce, 32-086 (małopolskie)

1. Tomasz Czajowski Firma Handlowo Usługowa 2. Tomasz Czajowski wspólnik spółki cywilnej "Alodia Nieruchomości"

Jeziorańska 11, Brzezie, 32-080 (MAŁOPOLSKIE)

Marek Lenart Firma Budowlano - Sprzętowa

Batalionów Chłopskich 267, Sucha Beskidzka, 34-200 (małopolskie)

ŁUDZIK JAN FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ADKA"

Narama 16, Iwanowice, 32-095 (MAŁOPOLSKIE)

ADAM TABASZOWSKI DAN-BUD

os. Niepodległości 5 lok. 24A, Kraków, 31-861 (MAŁOPOLSKIE)

Rabbud

Traczykówka 74, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

ADAM KAWALEC ADBUD

Książnice 133, Gdów, 32-420 (małopolskie)

BUDAMET WYSOGLĄD ADAM

Roczyny Słoneczna 19, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

DAMIAN PODOLECKI LIDER

SŁONECZNA 16, Niepołomice, 32-005 (małopolskie)

JACEK CHLEBEK,CHATKA

Podsarnie 130A, Raba Wyżna, 34-721 (małopolskie)

JO JANUSZ OLCZAK

Jana Matejki 8, Trzebinia, 32-541 (małopolskie)

MAGDALENA PADUCH KOPUŁA +

Marszowice 161, Gdów, 32-420 (małopolskie)

MARTA GAWEŁ LMJ

Polna 9, Radocza, 34-100 (małopolskie)

P.P.H.U. - TRANSPOL 3 ŁUKASZ WÓJCIK

Tenczyn 507, Lubień, 32-433 (małopolskie)

STEFAŃSKI MICHAŁ PROJMES

Sierszańska 48, Luszowice, 32-500 (małopolskie)

ŁUKAJCZYK PAWEŁ BLACKBUD

Borowcowa 194a, Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

MICHAŁ TOMERA DEVLO

Ogrodowa 19, Niepołomice, 32-005 (małopolskie)

FHU STYL BUD Bogusław Kawa

Skawce 172, Skawce, 34-106 (małopolskie)

Adam Hans Firma Remontowo-Budowlana Stucco

Zegartowice 40, Raciechowice, 32-415 (małopolskie)

WŁODARSKI LESZEK Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa "ALLECH"

Adama Mickiewicza 2a, Alwernia, 32-566 (małopolskie)

FUNDAMO DAMIAN MŁYŃCZAK

Bolesławska 23, Klucze, 32-310 (małopolskie)

MBud MARIUSZ BYRSKI

Stanisława Lenartowicza 60 lok. 11, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

"ModernDom" Tomasz Kwiatkowski

Oświęcimska 90, Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

PIOTR CZUBAŁA "PETERS"

Nidek 67, Wieprz, 34-122 (małopolskie)

Usługi Transportowe ROMAN KĘDER

Gorzeń Dolny 5, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PERŁA" TOMASZ MITELA

Grzegorzowice Wielkie 8, IWANOWICE, 32-095 (MAŁOPOLSKIE)

PRESTIGE SYLWIA KULCZYCKA

Wyzwolenia 5, Trzebinia, 32-541 (MAŁOPOLSKIE)

JAMROZIK ADAM "DOMUS"

KRZYWA 23, Balin (MAŁOPOLSKIE)

E L K O P ELŻBIETA PAJĄK

Jaroszowice 1, Jaroszowice (MAŁOPOLSKIE)

WACŁAW KOTOWICZ USŁUGI TRANSPORTOWE

GLINIK 54 lok. 4, Kraków, 31-990 (MAŁOPOLSKIE)

Konsmet

Radzikowskiego 25, Kraków, 31-315 (małopolskie)

Murapol

Czerwieńskiego 3b, Kraków, 31-319 (małopolskie)

ADAMUS GRZEGORZ Przedsiębiorstwo Zibi II

Korabnicka 5A, Skawina, 32-050 (małopolskie)

DSBUD SEBASTIAN OLEKSA

Trzebinia 2, Trzebinia, 32-540 (małopolskie)

FIRMA BUDOWLANA Dagmara Jadamus

Chrząstowice 36, Wolbrom, 32-340 (małopolskie)

FIRMA USŁUGOWA Sławomir Dziubdziela

Boża Wola 43, Wolbrom, 32-340 (małopolskie)

Lidia Turaczy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe"LIMAR"

Krakowska 119, Szczurowa, 32-820 (małopolskie)

NOWAK ZBIGNIEW FHU "ZIBI"

Łyszkowice 51, Koniusza, 32-104 (małopolskie)

"PAWEŁ"

FLORIAŃSKA 127, Tomice, 34-100 (małopolskie)

Tomasz Bąbol ROBOTY ZIEMNE - TOMASZ BĄBOL

Łętownia 525, Łętownia, 34-242 (małopolskie)

USLUGI BUDOWLANE PRZEMYSŁAW KAWA

OS.POD SKARPĄ 26 lok. 44, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

Wiesław Żmuda FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA "Żmuda"

Kokotów 180, Węgrzce Wielkie, 32-002 (małopolskie)

MARCIN PAWŁOWSKI BUDO-POL

WARCHAŁOWSKIEGO 11, Kraków, 30-399 (małopolskie)

BUDOWNICTWO WODNE I MELIORACYJNE JANUSZ PIÓREK

UL.LWOWSKA 58 lok. 10, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

PIERZCHAŁA LUCYNA F.H.U "KING-DOM"

Słoneczna 4, Kwaczała (małopolskie)

Jacek Czyżowski Firma Budowlana - Roboty Ziemne

Dębowa 7, Ryczów, 34-115 (małopolskie)

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "T & T" RAFAŁ TARGOSZ

UL.GROBLE 13, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA "T&T" ARTUR TARGOSZ

UL.GROBLE 13, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

GRZYWA ADAM Firma Wielobranżowa INWEST

ks. J. Popiełuszki 10, Skawina, 32-050 (małopolskie)

KOZŁOWSKI JACENTY JACK-BUD USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Zakrzów 13a

KAPUSTA WŁADYSŁAWA Przedsiębiorstwo "KAMI"

Mickiewicza 4A, Skawina, 32-050 (małopolskie)

Sylwester Szymacha STYL - BUD

Uniejów-Rędziny 63, Charsznica, 32-250 (małopolskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE KRZYSZTOF NOWIŃSKI

Kojszówka 174, Juszczyn, 34-231 (małopolskie)

GRZEGORZ BODUCH FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA NOVA

Łuczyce 519, Kocmyrzów, 32-010 (MAŁOPOLSKIE)

PIOTR SKULIK USŁUGI BUDOWLANE

Wola Luborzycka 76, Kocmyrzów, 32-010 (MAŁOPOLSKIE)

WOJTUSIŃSKI

OS XXX-LECIA PRL 6 lok. 67, Miechów (MAŁOPOLSKIE)

MAKSYMILIAN MIREK "MATEX"

Nasiechowice 50, Miechów, 32-200 (MAŁOPOLSKIE)

FIT KROTUS

Gaj 126, Mogilany, 32-031 (małopolskie)

ADAM BIAŁY ADEX

Pielgrzymów 39, Kiełkowice, 42-440 (śląskie)

CORA WACŁAW RUSZTOWANIA - SERWIS

Ogrody 40, Skawina, 32-050 (małopolskie)

EKOTERM

Zawoja 794, Lachy, 34-222 (podlaskie)

Furczoń Bożena - PANEL-KOP Roboty Ziemne

Zakopiańska 3B, Szaflary, 34-424 (małopolskie)

Mariusz Stach STAL-BUD

Jana Pawła II 11, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

NOWAK MARCIN GOLD-BUD

Pęckowskiego 2 lok. 61, Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

PAWEŁ ZĘBALSKI ''ALLES - EU''

Polna 6 lok. 16, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

Piotr Tynor IZEKO

Skotnicka 216, Kraków, 30-394 (małopolskie)

SZWAGRO-BUD Andrzej Gacek

Skomielna Biała 381, Skomielna Biała, 32-434 (małopolskie)

TOMASZ PORĘBSKI "MET"

Poręba Wielka 50, Niedźwiedź, 34-735 (małopolskie)

ANRAS - Usługi remontowo budowlane, Jerzy Sarna

Białka 340, Maków Podhalański, 34-220 (małopolskie)

ART-KOP ROBOTY ZIEMNE ARTUR PRZEJCZOWSKI

Kolonia 1, Okleśna, 32-566 (małopolskie)

Sławomir Lizak ,,AS-BUD"

Szyk 123, Jodłownik, 34-620 (małopolskie)

CYRAN ŁUKASZ "BALC-DOM"

Jordana 6 lok. 3, Chrzanów, 32-500 (małopolskie)

Batko-Bud Usługi Budowlano -Remontowe; Bożena Batko;

Słoneczna 17, Rudnik, 32-440 (małopolskie)

BATPOL

Piaski 29, Wolbrom, 32-340 (małopolskie)

F.U. "KOTI"

PASKA 12, Kraków, 30-397 (małopolskie)

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

BENEDYKTYŃSKA 44, Kraków, 30-398 (małopolskie)

JACEK JAWIEŃ - FUH

Stanisławice 79, Kłaj, 32-015 (małopolskie)

KARAŚ MARIUSZ "INTERMAR"

Kolorowa 48, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

Marcin Sołtysik M&M

Sosnowa 42 lok. 9, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

JACEK PRAŻMOWSKI "MULTIFARB"

DOKTORA BABIŃSKIEGO 23C lok. 37, Kraków, 30-393 (małopolskie)

WŁADYSŁAW APOSTOŁ - NAJEM KAMIENICY

Bogucianka 91A, Kraków, 30-398 (małopolskie)

WŁODZIMIERZ SUSKI "NAJEM"

ZAKRĘT 18, Kraków, 30-245 (małopolskie)

WĄSIK PIOTR P.H.U."ALPI"

Wesoła 10 lok. 1, Skawina, 32-050 (małopolskie)

Grzegorz Jakubik PPUH - SOLDACH

Zygmunta Krasińskiego 1 lok. 35, Olkusz (małopolskie)

Jamka Zdzisław Prace na wysokościach ALPIN-PARTNER

Kwapinka 10, Raciechowice, 32-415 (małopolskie)

MAZGAJ TOMASZ Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DECORBUD"

Chrzanowska 23, Regulice, 32-566 (małopolskie)

ZIĘBA RAFAŁ "RAFBUD"

Zawodzie 2, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

ŁUKASZ MARDYŁA SCOOBY

DANUSI JURANDÓWNY 15, Kraków, 30-398 (małopolskie)

SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOMU METALI KOLOROWYCH STANISŁAW KAPŁON

UL.MŁYŃSKA 60, Wadowice, 34-100 (małopolskie)

DARIUSZ KUBIK "TECHN-DOM"

Gdów 127, Gdów, 32-420 (małopolskie)

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY "MADJAR"

Zarogów 87, Miechów, 32-200 (małopolskie)

MAREK WCISŁO

OBROŃCÓW HELU 33, Kraków, 30-395 (MAŁOPOLSKIE)

OPYRCHAŁ ANDRZEJ P.U. BOL-REM

Piłsudskiego 30 lok. 13, Skawina, 32-050 (MAŁOPOLSKIE)

GRZEGORZ CIASTOŃ ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

IGOŁOMSKA 82A, Kraków, 31-998 (MAŁOPOLSKIE)

BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH ANDRZEJ SPISAK

UL.PIASKOWA 14, WADOWICE, 34-100 (MAŁOPOLSKIE)

DREBSZOK JANUSZ P.U. BUD- MIX

Ogrody 27, Skawina, 32-050 (MAŁOPOLSKIE)

DRM Damian Rycharski

Garncarska 33, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

EWA ŁUKASZYŃSKA FHU ŚWIAT DRZWI I OKIEN

OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI 5 lok. 148, Kraków, 31-861 (małopolskie)

FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA ŁABUZ JANUSZ

Kasina Wielka 149, Kasina Wielka, 34-741 (małopolskie)

Maciej Jazienicki "MONTAŻBUD"

Majowa 29, Libiąż, 32-590 (małopolskie)

MARIA WIŚNIEWSKA - MARKOP

Cikowice 92, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

MICHAŁ WYDMAŃSKI FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA

Komorów 5, Miechów, 32-200 (małopolskie)

"MIKBUD" Rafał Mikoda

Lgotka 21, Kroczyce, 42-425 (śląskie)

STASZAK ANDRZEJ PICOLLO

NAD SOŁĄ 4 lok. 9, Kęty, 32-650 (małopolskie)

"VITEX" WIKTOR KOZA

Kościuszki 83, Niegowonice, 42-450 (śląskie)

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH KRZYSZTOF WOJTAL

Celiny 36, Iwanowice, 32-095 (wielkopolskie)

1. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, TRANSPORT 2). ES - INVEST S.C.

Juszczyn 558, Juszczyn, 34-231 (małopolskie)

Bernard FUCHS "A & B"

Komorniki 29, Komorniki, 32-415 (małopolskie)

ANTMAR Szlagor Marian

Żwirki i Wigury 71 lok. 51, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

ANNA SZYMKOWIAK B - MODERN. PL MGR INŻ. ARCH. ANNA SZYMKOWIAK Nazwa skrócona: B - MODERN. PL

Wygiełzów Adama Mickiewicza 48B, Babice, 32-551 (małopolskie)

Lucyna Perek Firma Usługowa "PERKOP"

Prandocin Wysiołek 114, Słomniki, 32-090 (małopolskie)

KOBYLARCZYK MATEUSZ Firma Usługowo-Handlowa "Tomek"

ks. J. Popiełuszki 6 lok. 52, Skawina, 32-050 (małopolskie)

KOBYLARCZYK TOMASZ Firma Usługowo-Handlowa "Tomek"

Ks.J.Popiełuszki 6 lok. 52, Skawina, 32-050 (małopolskie)

ADAM BEDNARSKI GOSPODARSTWO ROLNE

Kunice 71, Gdów, 32-420 (małopolskie)

"KARBUD" Robert Kapela

Brzezinka Brzezińska 13, Andrychów, 34-120 (małopolskie)

JAN RUDZKI KOPANIE STUDNI

Cichawa 48, Gdów, 32-420 (małopolskie)

MINI - KOP Krzysztof Żurek

Błądzonka 129, Sucha Beskidzka, 34-200 (małopolskie)

HENRYK WĘGLARZ MIX BUD

Gdów 987, Gdów, 32-420 (małopolskie)

BRUZDA JACEK Przedsiębiorstwo Budowlane "Bruzda"

Rzozów 278, Radziszów, 32-052 (małopolskie)

DROŻDŻ MARIAN Zakład Remontowo-Budowlany "BUDMAR-POL"

Feliksa Pukły 5, Skawina, 32-050 (małopolskie)

KAZIMIERZ CZUPTA FIRMA USŁUGOWA "KAZBER"

Chabówka 158, Chabówka, 34-720 (MAŁOPOLSKIE)

STANISŁAW WÓJCIAK FIRMA USŁUGOWA

PONIATOWSKIEGO 118A, Rabka-Zdrój, 34-700 (MAŁOPOLSKIE)

"MARKOP" Sławomir Marzec

Lipnica Dolna 104, Lipnica Murowana, 32-724 (MAŁOPOLSKIE)

SYLWESTER WOŹNIAK SYLWAKO

Zachodnia 16, Ryczów-Kolonia, 42-440 (ŚLĄSKIE)

TERESA KUŚNIERZ TERA-BUD PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE

WARCHAŁOWSKIEGO 45A, Kraków, 30-399 (MAŁOPOLSKIE)

Andrzej Stasik As-Instal Instalacje Wod-Kan GAZ CO

Dębowa 57, Dobczyce, 32-410 (MAŁOPOLSKIE)

Marian Kożuch TECH-MAR

Rzyki Os. Jagódki 21, Sułkowice, 34-125 (MAŁOPOLSKIE)

JERZY NOWAK ZAKŁAD PROJEKTOWO-BUDOWLANY "KOM-TECH"

OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI 5 lok. 208, Kraków, 31-861 (MAŁOPOLSKIE)

ANDRZEJ MAJCHROWICZ F. U. EUROBRUK

Spytkowice 388C, SPYTKOWICE, 34-745 (MAŁOPOLSKIE)

Piotr Marszałek FIRMA USŁUGOWA MAR - KOPEX

Brzyczyna 51, Mogilany, 32-031 (MAŁOPOLSKIE)

Jerzy Kowal Zakład Remontowo Budowlany

Kościuszki 50c, Słomniki, 32-090 (MAŁOPOLSKIE)

Elbud

Zygmunta Augusta 1/42, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

ZRB Matejczyk Krzysztof

Strażacka 16, Łodygowice, 34-325 (śląskie)

ANDRZEJ DROŻDŻ FHU DAMAX

CHLEBICZNA 25, Kraków, 30-399 (małopolskie)

ANDRZEJ LEMIECHA- DELCO

Osiedlowa 28, Zawiercie, 42-400 (śląskie)

CHROBAK Bogdan Piotr

Niwki 7, Krościenko nad Dunajcem, 34-450 (małopolskie)

Danuta Gryza "DAG"

Osiedle Związku Walki Młodych 6 lok. 19, Trzebinia, 32-540 (małopolskie)

DIRECT MARCIN ŻYREK

Buczka 9A, Żywiec, 34-300 (śląskie)

DOROTA PAPAJ FIRMA USŁUGOWA "NADZÓR"

POLNA 3B, Miechów, 32-200 (małopolskie)

DURSON DARIUSZ DUREK

Marszałka Piłsudskiego 47, Myszków, 42-300 (śląskie)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA EKAZ - KAZIMIERZ STOŻEK

marsz. Józefa Piłsudskiego 54, Mszana Dolna, 34-730 (małopolskie)

GLAZURNIK ANDRZEJ WENIT

Kacwin Huba 2, Niedzica, 34-441 (małopolskie)

Grzegorz Kwieciński MARBUD

Radlin 78, Górno, 26-008 (świętokrzyskie)

JÓZEF CYBULSKI ZHU "TECEL"

ORKANA 18 lok. 56, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

Kazimierz Palac KAS-BUD

Konina 190, Niedźwiedź, 34-735 (małopolskie)

"KRAK" Piaszczyk Krzysztof

Północna 6/15, Huta Stara B, 42-263 (śląskie)

Krzeptowski Maciej SIKON

Nędzy Kubińca 191, Kościelisko, 34-511 (małopolskie)

PAWEŁ POŚPIECH PHU "POLKOP"

Wojska Polskiego 72B, Podzamcze, 42-440 (śląskie)

PIOTR NOWAK FUT DRIVE KOP

WIĄZOWA 6, Kraków, 31-988 (małopolskie)

REMMAR KRZYSZTOF GOSZCZ

Okrzei 43A, Myszków, 42-300 (śląskie)

STYRYLSKI MARCIN Tardis

Asnyka 18, Skawina, 32-050 (małopolskie)

TRANSBUD SYLWESTER JANUS

Nowe Kotlice 28, Sobków, 28-305 (świętokrzyskie)

WÓJCIK PIOTR WIPEX

Działkowa 12, Jaworzno, 43-600 (śląskie)

WÓJTOWICZ KRZYSZTOF EXPERTBUD

Zwycięstwa 67, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

Zbigniew Grzywna „ ZBYCH”

Donatkowice 22, Kazimierza Wielka, 28-500 (świętokrzyskie)

4 B Mariusz Baran

Stroma 3, Mogilany, 32-031 (małopolskie)

Andrzej Ożóg AM-BUD

Chorowice 148, Mogilany, 32-031 (małopolskie)